Kelią į pusfinalį užkirto korėjietis
2016 02 05
Turnyras
Lukas Mugevičius patyrė nesėkmę Turkijoje vykstančiame „Futures“ serijos turnyre - pralaimėjo 18-mečiui Pietų Korėjos tenisininkui Seongui-Chanui Hongui
Pergalę iškovojo tik L. Mugevičius
2016 02 04
Apžvalga
Įvairiuose turnyruose dalyvaujantiems geriausiems Lietuvos tenisinkams R.Berankiui ir L.Grigeliui varžovų įveikti nepavyko. Laimėjo tik L.Mugevičius.
Laimėjo ir R. Berankis, ir L. Grigelis
2016 02 03
Apžvalga
Turnyre Bulgarijoje R. Berankis 6:3, 2:6. 6:3 nugalėjo vietos tenisininką D. Kuzmanovą, o L. Grigelis Egipte 7:6 (7:3), 1:6, 6:3 nugalėjo rusą K. Lozaną
"Baltic tennis club" sutraiškė Kalingradą
2016 02 01
A lyga
Sekmadienį vyko kova tarp praėjusių metų finalininkų "Baltic tennis club" ir Kaliningrado komandos, kurią be vargo 14:0 laimėjo Klaipėdos tenisininkai
Turnyrą primins ir titulai, ir geri įspūdžiai
2016 01 25
Turnyras
"Varžybose dalyvavę Italijos atstovai teigė, kad kitais metais į šį turnyrą iš jų šalies atvyks visas lėktuvas",- ITF turnyro sėkme džiaugėsi jo rengėjai.

ITF teniso turnyras "Vilnius Cup". Penktoji diena.