Lietuvis neatsilaikė prieš favoritą
2019 06 13
Turnyras
ITF G2 serijos turnyro 2-ame rate Matas Vasiliauskas 5:7, 0:6 pralaimėjo pirmajai turnyro ir 58–ajai pasaulio jaunių raketei lenkui Marekui Wojciechui
Pergalė – po 4,5 valandos kovos
2019 06 12
Turnyras
ITF G2 serijos turnyro pirmajame rate Matas Vasiliauskas po keturių su puse valandos kovos 5:7, 7:6, 7:5 nugalėjo slovėną Filipą Jeffą Planinseką
Vilniuje – lyg olimpiniame teniso korte
2019 06 12
Naujovė
SEB arena atnaujino savo kietos dangos aikštes. Visose jose bus galima žaisti ant dangos, ant kurios rungtyniavo ir Rio olimpinių žaidynių dalyviai.
Nesunkiai įveikė atrankos barjerą
2019 06 11
Turnyras
Dvi įspūdingas pergales iškovojęs Lietuvos tenisininkas Matas Vasiliauskas pateko į Tarpautinės teniso federacijos G2 turnyro pagrindines varžybas.
Vyrų turnyro finale – moteris
2019 06 11
Turnyras
TenisoNamai.lt pavasario dvejetų turnyro vyrų stipriausio divizono finale J.Kveselaitė ir O.Kalinauskas pralaimėjo tik po atkaklios kovos.

TenisoNamai.lt pavasario dvejetų turnyras.