Po pergalės kils reitinge
2015 02 22
Turnyras
411-ąją vietą pasaulio reitinge užimantis Laurynas Grigelis tapo Italijoje vykusio „Futures“ serijos turnyro nugalėtoju.
Lietuvio žygį nutraukė bosnis
2015 02 21
Turnyras
Ričardui Berankiui nepavyko patekti į Vroclave vykstančio „Challneger“ serijos turnyro finalą
Abu lietuviai žengė į pusfinalį
2015 02 20
Turnyras
R. Berankis tęsia pergalingą žygį ATP "Challenger" serijos turnyre Lenkijoje. Tuo tarpu L. Grigelis taip pat sėkmingai kaunasi ITF vyrų teniso turnyre
Vroclave žengė į ketvirtfinalį
2015 02 19
Turnyras
Ričardas Berankis „Challenger“ serijos turnyro antrame rate 6:4, 6:4 nugalėjo vardinį kvietimą šiose varžybose dalyvauti gavusį Kamilį Majchrzaką.
Dėl pergalės teko paplušėti
2015 02 18
Turnyras
Pasaulio reitinge 79-ąją vietą užimantis Ričardas Berankis Lenkijoje per vargus įveikė 1418-ąją raketę

SEB arenoje vykusiame ITF senjorų turnyre „Vilnius Cup 2015“ tarp geriausiųjų buvo ir lietuviai.