rankiniolyga.lt 2011 m. balandžio 14 d. 13:40 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Paaiškėjo "Iššūkio taurės" finalininkai

Likus sužaisti vienerias LRL lygos "Iššūkio taurės" grupės varžybų rungtynes „VHC Šviesa“ ir „Granitas-Gaja-Karys“ jau užsitikrino vietas turnyro finale.

avgi.lt nuotr.
Nors Lietuvos rankinio lygos "Iššūkio taurės" (rungtynės dėl LRL  vietos) turnyre dar liko sužaisti po vienas rungtynes grupėss varžybose, bet Kauno„Granito-Gajos-Kario“ ir Vilniaus „VHC Šviesa“ komandos užsitikrino pirmąsias vietas grupėse ir teisę kovoti dėl „Iššūkio taurės“.

Šio turo įdomiausia kova vyko Kaune, kur Varėnos „Ūlos“ komanda bandė išplėšti pergalę prieš daugkartinius Lietuvos čempionus „Granito-Gajos-Kario“ rankininkus ir pakovoti dėl teisės dalyvauti „Iššūkio taurės“ finale. Pirmąjį rungtynių kėlinį Varėnos rankininkai, kaip lygūs su lygiais, kovėsi prieš aikštelės šeimininkus „Granito-Gajos-Kario“ rankininkus  ir pasibaigus kėliniui aikštelę paliko turėdami minimalų deficitą (17:16). Antrajame kėlinyje „Granito-Gajos-Kario“ rankininkai suaktyvino gynybą, kurioje viena po kitos geso Varėnos „Ūlos“ atakos. Įpusėjus antrajam kėliniui Kauno „Granitas-Gaja-Karys“ priekyje jau – 9 įvarčiais. Pasinaudoję „Ūlos“ komandos rankininkai, kauniečių atsipalaidavimu ir jaunesniųjų  „Granito-Gajos-Kario“ rankininkų klaidomis sušvelnino rezultatą iki 3 įvarčių 31:28.

Edvinas Balčiūnas (Kauno „Granito-Gajos-Kario“ žaidėjas): "Rungtynių pradžia buvo sunki, su varėniškiais žaidėme visą kėlinį lygiai. Tokio prasto pirmojo kėlinio priežastis, priešininkų neįvertinimas ir pernelyg didelis atsipalaidavimas. Antrąjį kėlinį pradėjome žaisti taip, kaip gebame ir iškarto rezultatas pradėjo didėti mūsų naudai. Rungtynių pabaigoje leidome patirties pasisemti jaunesniems ir mažiau žaidžiantiems žaidėjams, tai leido varžovams sušvelninti rezultatą.

Finale susitiksite su Vilniaus „VHC Šviesa“ komanda, kokios galimybės abejų komandų laimėti finalą ir kas lems pergalę?
Manau, kad komandų galimybės laimėti taurę yra lygios, laimės ta komanda, kuri labiau norės ir žinoma kuriai labiau seksis. Tikiu, kad bus tikrai atkakli kova."

Gražvydas Sereičikas (Varėnos „Ūlos“ komandos žaidėjas): "Pirmąjį kėlinį komanda sužaidė gerai, neleido varžovams pabėgti į priekį, o antrajame kėlinyje pritrūkome jėgų. Šiose rungtynėse negalėjome tinkamai pasipriešinti, nes komanda atvažiavo ne pilnos sudėties, o žaidžiant prieš  Kauno „Granito-Gajos-Kario“ rankininkus nepilna sudėtim tikėtis pergalės yra naivu. Taip pat, kai kuriems komandos žaidėjams trūko ir didesnės motyvacijos."

Kauno „Granitas-Gaja-Karys“
įvarčiai: Paulius Zėringis 8/1, Valdas Jarukas, Paulius Šarkauskas ir  Arūnas Gudaitis po 6, Andrius Šarkus 4, Edvinas Balčiūnas 1.
2 min.: Paulius Šarkauskas kartą.
7 m.: 3/1

Varėnos „Ūla“
įvarčiai: Sergejus Krupovičius 6, Gražvydas Sereičikas 5/2, Donatas Leknickas, Evaldas Griežė po 4, Kęstutis Krisiulevičius ir Laurynas Plytnikas po 3, Gediminas Barysas 2, Augustas Šimukonis 1.
2 min.: Donatas Leknickas, Evaldas Griežė, Sergejus Krupovičius, Gediminas Barysas.
7 m.: 2/2Vilniaus „VHC Šviesa“ toliau tęsia savo pasirodymus „Iššūkio taurėje“ triuškindama priešininkus. Jau antrą kart vilniečių auka tapo Utenos „HC Utena“ komanda, kuri savo sirgalių akivaizdoje buvo palaužta 16 (24:40)įvarčių skirtumu. Prieš pradedant antrąjį kėlinį vilniečiai jau turėjo 12 taškų pranašumą (10:22).

Mindaugas Urbonas (Utenos „HC Utena“ komandos žaidėjas): "Pagrindinėmis pralaimėjimo priežastimis įvardinčiau, jog nesugebėjome apsiginti nuo vilniečių greitų kontratakų abejuose kėliniuose, antra - sunkiai sekėsi žaisti mums komandinį žaidimą tiek puolime, tiek gynyboje. Šiose rungtynėse mūsų gretose puikiu žaidimu išsiskyrė tik brolis Arūnas Urbonas, kuris buvo rezultatyviausias, o vilniečių komandoje sunku būtų ką nors išskirti, nes jie žaidė komandinį žaidimą, aiškaus lyderio nebuvo."

Šarūnas Šeduikis (Vilniaus „VHC Šviesa“ komandos žaidėjas): "Žaisti savo gimtajame mieste yra visada malonu. Džiaugiuosi, kad mūsų komandai pavyko gerai pasirodyti ir laimėti rungtynes. Kalbant apie varžovus, jautėsi, kad Utenos „HC Utena“ komandai trūko komandinio žaidimo, žaidėjai per ne lyg daug piktnaudžiavo individualiais veiksmais. Manau tai yra pagrindinė priežastis, kodėl Utenos „HC Utena“ ekipai nepavyko labiau pasipriešinti mums."

 Finale susitiksite su Kauno „Granito-Gajos-Kario“ komanda, kokios galimybės abejų komandų laimėti finalą ir kas lems pergalę?
„Granito-Gajos-Kario“ rankininkai visąlaik pasižymi kovingumu, nors ir sezono viduryje netekę savo lyderio V. Juozaičio, kauniečiai lygiaverčiai kovoja su kitomis Lietuvos rankinio lygos komandomis ir pasiekė daug pergalių. Kauno „Granito-Gajos-Kario“ komandos rankininkus vertiname, kaip lygiaverčius varžovus. Pergalę švęs ta komanda, kuri labiau sukovos, padarys mažiau klaidų, kuriai tą dieną labiau seksis.
 
Utenos „HC Utena“
įvarčiai: Arūnas Urbonas 10/2, Tadas Mikuckas 4/1, Mindaugas Urbonas ir Andrius Ugianskis po 3, Karolis Vilutis 2, Tautvydas Banys ir Šarūnas Ugianskis po 1.
2 min.: Karolis Vilutis 2, Tadas Mikuckas, Tomas Čiužas, Mindaugas Agurkis po kartą.
7 m.: 5/3

Vilniaus „VHC Šviesa“
įvarčiai: Šarūnas Šeduikis ir Tadas Jurelevičius po 7, Valdas Drabavičius ir Tomas Bernatavičius 6, Martynas Žala 4, Vaidas Trainavičius 3, Artūras Švilpa 2, Domantas Čiuplinskas 2/1, Skirmantas Plėta, Dainius Kliorė ir Martynas Lukšta po 1
2 min.: Tomas Bernatavičius, Tadas Jurelevičius, Skirmantas Plėta, Dainius Kliorė ir Artūvilpa Švilpa po kartą.
7 m.: 2/1Daugiau naujienų iš kategorijos Rankinis
KOMENTARAI
 
 
 
„Rytas“ paruošė postą J.Kazlauskui
2019 09 19
Situacija
Skolų slegiamas Vilniaus „Rytas“ sieks išsaugoti turimas pozicijas, prezidento postas paruoštas Jonui Kazlauskui.
„Tokioje situacijoje dar nesu buvęs“
2019 09 19
Žvilgsnis
„Ryto“ treneris Dainius Adomaitis mano, kad pakartoti praėjusio sezono pasiekimus bus iššūkis
Nuvylė 16-mečiai, džiugino 16-metės
2019 09 19
Žvilgsnis
Rolandas Radvila: „Kalbėdami apie šią jaunimo rinktinių vasarą negalėtume sakyti, kad viskas labai blogai ar viskas labai gerai“ (VIDEO).
 
Rinktinė – žemyn, klubai – aukštyn
2019 09 19
Žvilgsnis
FIFA reitinge Lietuvos rinktinė jau tik 131-oje vietoje, o UEFA klasifikacijoje, kur vertinami klubų pasiekimai, mūsų šalis šovė į 34-ąją poziciją.
„Banga“ pusfinalyje palaužė A lygos ekipą
2019 09 18
Taurė
Antruoju Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro finalo dalyviu tapo I lygos klubas Gargždų „Banga“.
J.Martinsas: „Sėkmę reikia užsitarnauti“
2019 09 18
Taurė
Po pralaimėjimo Marijampolės „Sūduvai“ LFF taurės pusfinalyje Vilniaus „Žalgirio“ treneris Joao Martinsas nebuvo linkęs ieškoti kaltų.
Trasoje – ir darželinukai, ir 86 metų bėgikas
2019 09 19
Bėgimas
Kupiškyje, rekonstruotoje Lauryno Stuokos-Gucevičiaus aikštėje, įvyko varžybos olimpiečio Aleksandro Antipovo ir Kupiškio r. savivaldybės taurei laimėti.
Žemaitijos sostinėje – unikalus bėgimas
2019 09 18
Bėgimas
Telšiuose rugsėjo 21 d. vyks priešpaskutinis šiais metais Lietuvos bėgimo taurės etapas – estafetinis ir asmeninis bėgimas „Judėkime kartu 2019“.
Lengvaatlečius į Dohą lydės psichologė
2019 09 17
Pasaulio čempionatas
Paskelbta Lietuvos komandos sudėtis, kuris dalyvaus rugsėjo 27 – spalio 6 d. Dohoje (Kataras) vyksiančiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate.
 
Lietuvį sustabdė Rusijos tenisininkas
2019 09 20
Turnyras
Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis „World Tour 250“ turnyre Sankt Peterburge pralaimėjo 38-ajai pasaulio raketei.
R.Berankis be vargo įveikė pirmą barjerą
2019 09 17
Turnyras
Pirmoji Lietuvos raketė Ričardas Berankis (ATP-63) „St.Petersburg Open“ turnyro vienetų varžybas pradėjo įtikinama pergale.
Finale Latvijoje – lietuvių akistata
2019 09 14
Turnyras
Turnyro Latvijoje dvejetų varžybų finale tarpusavyje kovojo Vilniaus teniso akademijos tenisininkės.
Po pergalės – pralaimėjimas
2019 09 18
Imtynės
Nur Sultane (Kazachstanas) vykstančiame pasaulio imtynių čempionate lietuvė Kamilė Gaučaitė iškovojo vieną pergalę, bet į ketvirtfinalį neprasibrovė.
Lietuviai baigė kovos pasaulio čempionate
2019 09 17
Boksas
Tadas Tamašauskas po atkaklios kovos pralaimėjo pasaulio bokso čempionato aštuntfinalyje.
„Kovos baigtį gali nulemti vienas smūgis“
2019 09 17
Bušido
Kauno ringe kovosiantis Arnoldas Misiūnas: „Pagaliau visi pamatys, kad esu tikras kovotojas“.
 
Pasaulio čempionate – septyni lietuviai
2019 09 20
Pasaulio čempionatas
Rasa Leleivytė pasaulio dviračių pirmenybėse dalyvaus 12-tą, o Ramūnas Navardauskas – 10-tą kartą.
Lietuvė kopė ant garbės pakylos
2019 09 16
Lenktynės
Daugiadienių lenktynių „Watersley Ladies Challenge“ trečiajame etape Lietuvos dviratininkė Akvilė Gedraitytė iškovojo antrą vietą.
Lietuvę Italijoje aplenkė tik dvi varžovės
2019 09 07
Lenktynės
Lenktynių „Premondiale Giro Toscana“ pirmajame etape Rasa Leleivytė („Aromitalia-Vaiano“) užėmė trečiąją vietą ir pelnė tris pasaulio reitingo taškus.
Molėtuose – kova dėl trijų trofėjų
2019 09 15
Supertaurė
Molėtuose vykusiose Lietuvos rankinio federacijos supertaurės varžybose pergales šventė Garliavos moterų bei Klaipėdos vyrų komandos.
Sezonas Europoje baigėsi vos prasidėjęs
2019 09 09
Europos taurė
Klaipėdos „Dragūnas“ svečiuose du kartus pralaimėjo Rišono „Maccabi“ (Izraelis) komandai ir nepateko į kitą EHF taurės turnyro etapą.
Teisėjai mokėsi, šventė ir rinko valdžią
2019 09 08
Teisėjai
Lietuvos rankinio teisėjų asociacija paminėjo savo veiklos 20-metį, ruošėsi naujam sezonui ir išsirinko naują valdžią.
 
Latvijoje jautėsi kaip namuose
2019 08 24
Paplūdimio tinklinis
Lietuvos paplūdimio tinklininkai Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis sezoną baigė FIVB turnyre Jūrmaloje užimdami 9-ąją vietą.
Istoriniame turnyre – dvi Lietuvos poros
2019 08 22
Paplūdimio tinklinis
Lietuvos tinklininkai Artūras Vasiljevas ir Robertas Juchnevičius istoriniame turnyre Jūrmaloje iškopė į pagrindines varžybas.
Auksinis sugrįžimas po motinystės atostogų
2019 08 19
Paplūdimio tinklinis
Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionai - A. Rumševičius ir L. Každailis bei M. Paulikienė ir E. Kliokmanaitė.
G.Grinbergas: „Greičio yra, reikia sėkmės“
2019 09 20
Žiedinės lenktynės
Legendinėje trasoje startuosiantis šešiolikmetis lietuvis Gustas Grinbergas ir jo komandos draugai tikisi sėkmės, bet rezultatą prognozuoti vengia.
(Ne)išvengiamos lenktynininkų pamokos
2019 09 19
Žvilgsnis
Didesnės ar mažesnės avarijos, kai ekipažas netelpa greičio ruožo posūkiuose ar padaręs keletą kūlversčių baigia pasirodymą greta trasos, yra ralio dalis.
Į Dakaro smėlynus –  „Mini“ automobiliu
2019 09 17
Dakaras
„Agrorodeo“ komanda pristatė automobilį, kuriuo važiuos 2020-ųjų metų Dakaro ralio maratone. Tai – vienintelis Lietuvoje „Mini John Cooper Works Rally“.
 
Varomoji jėga – konkurencija
2019 09 16
Ledo ritulys
Ledo ritulio mokyklos „Griunvaldas“ vadovas apie susijungimą su „Kaunas Hockey“: „Jau ilgai Kaune laukėme ledo ritulio permainų“
Italijoje – Lietuvos čiuožėjų rekordas
2019 09 15
Dailusis čiuožimas
Tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) „Challenger Series“ dailiojo čiuožimo varžybose „Lombardia Trophy 2019“ dalyvavo ir Lietuvos sportininkai.
Lietuvos čempionate – Latvijos sistema
2019 09 11
Ledo ritulys
2019-2020 metų Lietuvos ledo ritulio čempionatas startuos spalio 2 dieną, o pirmenybėse varžysis penkios komandos.
Plaukimo guru patirtimi dalinsis Vilniuje
2019 09 20
Specialistas
Tarp elitinių Lietuvos specialisto Genadijaus Sokolovo klientų – ir net 23 olimpinius aukso medalius laimėjęs legendinis amerikietis Michaelas Phelpsas.
Vilniuje – zumbos fiesta ir sporto dirbtuvės
2019 09 19
Anonsas
Vienas laukiamiausių sporto renginių vyks rugsėjo 28 dieną Vilniuje, „Delfi“ sporto centre. Be zumbos maratono, bus pristatomos ir kitos sporto šakos.
Netradicinėje distancijoje – lietuvio pergalė
2019 09 18
Baidarių ir kanojų irklavimas
Kinijoje vykstančiose pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo sprinto supertaurės varžybose triumfavo Lietuvos kanojininkas Vadimas Korobovas.
 
Prezidentūroje įvertintos mokinių pergalės
2019 09 19
Mokyklų žaidynės
Prezidentas Gitanas Nausėda apdovanojo praėjusio sezono Lietuvos mokyklų žaidynių nugalėtojus bei paskelbė naujojo, jau 15-ojo sezono pradžią.
Idėjų maratone ieškojo naujų sprendimų
2019 09 18
Žvilgsnis
Kauno „Žalgirio“ hakatone sukurtas išmanus žaidėjų analizės įrankis padės efektyviau siekti pergalių.
Antra karjera padeda išvengti duobių
2019 09 17
Žvilgsnis
Lengvaatletė Brigita Virbalytė-Dimšienė „Aš žinau, kad esu du asmenys – Brigita sportininkė ir Brigita sporto žurnalistė.“
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas