rankiniolyga.lt 2011 m. balandžio 14 d. 13:40 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Paaiškėjo "Iššūkio taurės" finalininkai

Likus sužaisti vienerias LRL lygos "Iššūkio taurės" grupės varžybų rungtynes „VHC Šviesa“ ir „Granitas-Gaja-Karys“ jau užsitikrino vietas turnyro finale.

avgi.lt nuotr.
Nors Lietuvos rankinio lygos "Iššūkio taurės" (rungtynės dėl LRL  vietos) turnyre dar liko sužaisti po vienas rungtynes grupėss varžybose, bet Kauno„Granito-Gajos-Kario“ ir Vilniaus „VHC Šviesa“ komandos užsitikrino pirmąsias vietas grupėse ir teisę kovoti dėl „Iššūkio taurės“.

Šio turo įdomiausia kova vyko Kaune, kur Varėnos „Ūlos“ komanda bandė išplėšti pergalę prieš daugkartinius Lietuvos čempionus „Granito-Gajos-Kario“ rankininkus ir pakovoti dėl teisės dalyvauti „Iššūkio taurės“ finale. Pirmąjį rungtynių kėlinį Varėnos rankininkai, kaip lygūs su lygiais, kovėsi prieš aikštelės šeimininkus „Granito-Gajos-Kario“ rankininkus  ir pasibaigus kėliniui aikštelę paliko turėdami minimalų deficitą (17:16). Antrajame kėlinyje „Granito-Gajos-Kario“ rankininkai suaktyvino gynybą, kurioje viena po kitos geso Varėnos „Ūlos“ atakos. Įpusėjus antrajam kėliniui Kauno „Granitas-Gaja-Karys“ priekyje jau – 9 įvarčiais. Pasinaudoję „Ūlos“ komandos rankininkai, kauniečių atsipalaidavimu ir jaunesniųjų  „Granito-Gajos-Kario“ rankininkų klaidomis sušvelnino rezultatą iki 3 įvarčių 31:28.

Edvinas Balčiūnas (Kauno „Granito-Gajos-Kario“ žaidėjas): "Rungtynių pradžia buvo sunki, su varėniškiais žaidėme visą kėlinį lygiai. Tokio prasto pirmojo kėlinio priežastis, priešininkų neįvertinimas ir pernelyg didelis atsipalaidavimas. Antrąjį kėlinį pradėjome žaisti taip, kaip gebame ir iškarto rezultatas pradėjo didėti mūsų naudai. Rungtynių pabaigoje leidome patirties pasisemti jaunesniems ir mažiau žaidžiantiems žaidėjams, tai leido varžovams sušvelninti rezultatą.

Finale susitiksite su Vilniaus „VHC Šviesa“ komanda, kokios galimybės abejų komandų laimėti finalą ir kas lems pergalę?
Manau, kad komandų galimybės laimėti taurę yra lygios, laimės ta komanda, kuri labiau norės ir žinoma kuriai labiau seksis. Tikiu, kad bus tikrai atkakli kova."

Gražvydas Sereičikas (Varėnos „Ūlos“ komandos žaidėjas): "Pirmąjį kėlinį komanda sužaidė gerai, neleido varžovams pabėgti į priekį, o antrajame kėlinyje pritrūkome jėgų. Šiose rungtynėse negalėjome tinkamai pasipriešinti, nes komanda atvažiavo ne pilnos sudėties, o žaidžiant prieš  Kauno „Granito-Gajos-Kario“ rankininkus nepilna sudėtim tikėtis pergalės yra naivu. Taip pat, kai kuriems komandos žaidėjams trūko ir didesnės motyvacijos."

Kauno „Granitas-Gaja-Karys“
įvarčiai: Paulius Zėringis 8/1, Valdas Jarukas, Paulius Šarkauskas ir  Arūnas Gudaitis po 6, Andrius Šarkus 4, Edvinas Balčiūnas 1.
2 min.: Paulius Šarkauskas kartą.
7 m.: 3/1

Varėnos „Ūla“
įvarčiai: Sergejus Krupovičius 6, Gražvydas Sereičikas 5/2, Donatas Leknickas, Evaldas Griežė po 4, Kęstutis Krisiulevičius ir Laurynas Plytnikas po 3, Gediminas Barysas 2, Augustas Šimukonis 1.
2 min.: Donatas Leknickas, Evaldas Griežė, Sergejus Krupovičius, Gediminas Barysas.
7 m.: 2/2Vilniaus „VHC Šviesa“ toliau tęsia savo pasirodymus „Iššūkio taurėje“ triuškindama priešininkus. Jau antrą kart vilniečių auka tapo Utenos „HC Utena“ komanda, kuri savo sirgalių akivaizdoje buvo palaužta 16 (24:40)įvarčių skirtumu. Prieš pradedant antrąjį kėlinį vilniečiai jau turėjo 12 taškų pranašumą (10:22).

Mindaugas Urbonas (Utenos „HC Utena“ komandos žaidėjas): "Pagrindinėmis pralaimėjimo priežastimis įvardinčiau, jog nesugebėjome apsiginti nuo vilniečių greitų kontratakų abejuose kėliniuose, antra - sunkiai sekėsi žaisti mums komandinį žaidimą tiek puolime, tiek gynyboje. Šiose rungtynėse mūsų gretose puikiu žaidimu išsiskyrė tik brolis Arūnas Urbonas, kuris buvo rezultatyviausias, o vilniečių komandoje sunku būtų ką nors išskirti, nes jie žaidė komandinį žaidimą, aiškaus lyderio nebuvo."

Šarūnas Šeduikis (Vilniaus „VHC Šviesa“ komandos žaidėjas): "Žaisti savo gimtajame mieste yra visada malonu. Džiaugiuosi, kad mūsų komandai pavyko gerai pasirodyti ir laimėti rungtynes. Kalbant apie varžovus, jautėsi, kad Utenos „HC Utena“ komandai trūko komandinio žaidimo, žaidėjai per ne lyg daug piktnaudžiavo individualiais veiksmais. Manau tai yra pagrindinė priežastis, kodėl Utenos „HC Utena“ ekipai nepavyko labiau pasipriešinti mums."

 Finale susitiksite su Kauno „Granito-Gajos-Kario“ komanda, kokios galimybės abejų komandų laimėti finalą ir kas lems pergalę?
„Granito-Gajos-Kario“ rankininkai visąlaik pasižymi kovingumu, nors ir sezono viduryje netekę savo lyderio V. Juozaičio, kauniečiai lygiaverčiai kovoja su kitomis Lietuvos rankinio lygos komandomis ir pasiekė daug pergalių. Kauno „Granito-Gajos-Kario“ komandos rankininkus vertiname, kaip lygiaverčius varžovus. Pergalę švęs ta komanda, kuri labiau sukovos, padarys mažiau klaidų, kuriai tą dieną labiau seksis.
 
Utenos „HC Utena“
įvarčiai: Arūnas Urbonas 10/2, Tadas Mikuckas 4/1, Mindaugas Urbonas ir Andrius Ugianskis po 3, Karolis Vilutis 2, Tautvydas Banys ir Šarūnas Ugianskis po 1.
2 min.: Karolis Vilutis 2, Tadas Mikuckas, Tomas Čiužas, Mindaugas Agurkis po kartą.
7 m.: 5/3

Vilniaus „VHC Šviesa“
įvarčiai: Šarūnas Šeduikis ir Tadas Jurelevičius po 7, Valdas Drabavičius ir Tomas Bernatavičius 6, Martynas Žala 4, Vaidas Trainavičius 3, Artūras Švilpa 2, Domantas Čiuplinskas 2/1, Skirmantas Plėta, Dainius Kliorė ir Martynas Lukšta po 1
2 min.: Tomas Bernatavičius, Tadas Jurelevičius, Skirmantas Plėta, Dainius Kliorė ir Artūvilpa Švilpa po kartą.
7 m.: 2/1Daugiau naujienų iš kategorijos Rankinis
KOMENTARAI
 
 
 
Pokyčiai Vilniaus „Perlo“ trenerių štabe
2019 12 05
Treneriai
Vilniaus „Perlas“ abipusiu sutarimu nutraukė sutartį su vyriausiuoju komandos treneriu Gintautu Vileita.
N.Čanakas: „Viskas yra mūsų rankose“
2019 12 05
Žvilgsnis
Nenadas Čanakas: apie „Lietkabelio“ komandos pasirodymą pirmajame Čempionų rate ir Željko Šakičiaus svarbą.
M.Grigoniui atlikta sudėtinga operacija
2019 12 04
Situacija
Skausmus kentusiam Kauno „Žalgirio“ gynėjui Mariui Grigoniui Kaune atlikta sudėtinga operacija. Atsigauti po jos reikės apie trijų mėnesių.
 
Sukčiams – negailestinga bausmių lavina
2019 12 05
Sankcijos
Manipuliavimu rungtynių rezultatais kaltinamiems Klaipėdos „Atlanto“ ir „Palangos“ klubams LFF užtrenkė ne tik A lygos, bet ir I lygos duris.
„Mėtymasis – ne mūsų klubo vizija“
2019 12 04
Žvilgsnis
Vilniaus „Riterių“ klubo direktorius Virmantas Lemežis: „Komandos branduolys išliks, bet Teremą Moffi išlaikyti lengva nebus.“
„Laikas raitotis rankoves ir pradėti dirbti“
2019 12 04
Treneris
Prieš tapdamas treneriu Rokas Garastas ir pats rungtyniavo Lietuvos futbolo A lygoje, kai vilkėjo Kauno „Atleto“ marškinėlius.
Ėjimo šimtmetį įamžino ir knyga
2019 11 25
Jubiliejus
Į Lietuvos sportinio ėjimo 100-mečio paminėjimą Alytaus teatre susirinko visas mūsų šalies ėjimo elitas, pristatyta knyga „Šimtmečio žingsniai“
Po finišo – pagalba išsekusiam varžovui
2019 11 25
Bekelė
Istorinius Lietuvos bekelės bėgimo čempionų titulus iškovojo Vaidas Žlabys ir Gitana Akmanavičiūtė.
Startavo geriausių lengvaatlečių rinkimai
2019 11 19
Rinkimai
Nors 2019-ieji Lietuvos lengvaatlečiams buvo permainingi, tačiau šalies sporto padangę sudrebinusių įvykių tikrai netrūko.
 
Vilniuje triumfavo Prancūzijos talentai
2019 11 29
Turnyras
Vilniuje, SEB arenoje, baigėsi Europos teniso federacijos („Tennis Europe“) pirmos kategorijos 12-mečių teniso turnyras „Vilnius tennis academy cup 2019“.
Teniso 100-mečio šventėje – apdovanojimai
2019 11 27
Jubiliejus
Lietuvos tenisą pasveikino ypatingas svečias – tiesiai iš Daviso taurės finalo atvykęs Tarptautinės teniso federacijos prezidentas Davidas Haggerty.
R.Berankis siekia dar vieno olimpinio šanso
2019 11 26
Žvilgsnis
R.Berankis džiaugėsi, kad praėjęs sezonas jam buvo geriausias karjeroje, bet apgailestavo, jog pasaulyje tenisininkai yra savotiškai išnaudojami.
Lietuvos kovotoja – greta garbės pakylos
2019 11 30
Tekvondo
Dubline (Airija) vykusiame Europos tekvondo olimpinio svorio kategorijų čempionate Klaudijai Tvaronavičiūtei pristigo vieno žingsnio iki medalio.
Lietuvos kovotojai parodė jėgą
2019 11 29
Graplingo imtynės
Lietuvos graplingo imtynininkai Pasaulio graplingo taurės turnyre Kaune laimėjo net tris iš keturių absoliučių svorio kategorijų finalų.
Lietuvio veikla padarė įspūdį UWW
2019 11 26
Karjera
Lietuvos rinktinės treneris Mindaugas Ežerskis išrinktas į Tarptautinės imtynių federacijos (UWW) sportininkų komisiją
 
Vilniuje – LDSF mokymai
2019 12 04
Mokymai
Lietuvos dviračių sporto federacija Vilniuje, viešbutyje „Panorama Hotel“ gruodžio 7-8 d. organizuoja dviračių sporto teisėjų ir administracijos mokymus.
Kelią į pirmą ketvertą užkirto kinės
2019 11 29
Trekas
Pasaulio dviračių treko taurės trečiojo etapo Honkonge moterų komandų sprinto varžybose Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė užėmė septintąją vietą.
Dviratininkams – du kelialapiai į Tokiją
2019 11 20
Olimpinės žaidynės
Tarptautinė dviračių sporto sąjunga (UCI) patvirtino vietų, kurias šalys gaus 2020 metų Tokijo olimpinių žaidynių dviračių plento lenktynėse, skaičių.
Rinktinės strategas rikiuoja gretas
2019 12 03
Atranka
Lietuvos vyrų rankinio rinktinės treneris Mindaugas Andriuška paskelbė žaidėjų sąrašą pasaulio čempionato atrankos varžyboms Liuksemburge.
Lietuvos arbitrai – Europos varžybose
2019 11 15
Teisėjai
Ateinančius du savaitgalius dvi Lietuvos rankinio teisėjų poros bei inspektorius darbuosis aukščiausio lygio rankinio varžybose – EHF Čemionų lygose.
Rankinio lygoje ima ryškėti lyderiai
2019 11 14
Lietuvos lyga
Šiuo metu tvirčiausiai Lietuvos rankinio čempionate žingsniuoja Vilniaus VHC „Šviesa“, kuri šešis mačus laimėjo ir vieną baigė lygiosiomis.
 
Lietuviai – Prancūzijos ir Vokietijos elite
2019 12 05
Legionieriai
Daugiau nei 15 Lietuvos tinklininkų savo karjerą tęsia įvairiose Europos lygose. Keletas iš jų varžosi vienuose iš stipriausių čempionatų.
Tinklinio aikštėse – intriguojančios kovos
2019 12 02
Lietuvos čempionatas
Lietuvos vyrų tinklinio čempionate pergales šventė Klaipėdos ir Marijampolės klubai, moterų – Vilniaus ir Kauno komandos.
Vilniuje – tinklinio jubiliejaus šventė
2019 11 30
Jubiliejus
Penktadienį Vilniuje, „Pirklių klube“, vyko tinklinio šventė. Čia buvo paminėtas Lietuvos tinklinio 90-metis.
Ralyje – briedžiai, fėjos, nykštukai
2019 12 03
Ralis
„Kalėdinis ralis“ surinko gausų būrį šeimų, draugų ir giminaičių. Ralyje startavo daugiau kaip 60 ekipažų, virš 200 dalyvių.
Rado gelbėtojus: į Dakarą – su nauju vardu
2019 11 28
Situacija
Naują rėmėją radusi Benediktas Vanago komanda Dakaro ralyje lenktyniaus turėdama naują pavadinimą – „Inbank team Pitlane“.
Aukoja ir žmonės, ir organizacijos
2019 11 26
Situacija
Nežinomybės dėl dalyvavimo Dakaro ralyje slegiamas Benediktas Vanagas: “Yra teigiamų ženklų, tačiau situacija išlieka įtempta”.
 
Lietuvės giedojo pergalės himną
2019 12 04
Ledo ritulys
Lietuvos moterų rinktinė iškovojo pirmą istorijoje pergalę pasaulio čempionate. Po jos komanda pati sugiedojo himną, nes organizatoriai nerado jo muzikos.
Po repeticijų – į pasaulio čempionatą
2019 12 02
Ledo ritulys
Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinės pasiruošimas istoriniam debiutiniam pasaulio ledo ritulio čempionatui – baigtas.
Į Lozaną – rekordinė rinktinė
2019 12 02
Jaunimo olimpiada
Iki 3-iųjų jaunimo žiemos olimpinių žaidynių likus 38 dienoms ima ryškėti dalyvių sąrašai. Lietuvai Lozanoje gali atstovauti rekordinis atletų skaičius.
D.Rapšiui – antras auksas per dvi dienas
2019 12 05
Plaukimas
Lietuvos plaukimo žvaigždė Danas Rapšys nesulaikomas – apgynė Europos čempiono titulą ir iškovojo antrą aukso medalį per dvi dienas.
D.Rapšio triumfą paženklino rekordas
2019 12 04
Plaukimas
Triuškinama persvara konkurentus įveikęs Danas Rapšys 400 m distancijos laisvuoju stiliumi Europos auksą iškovojo pasiekdamas čempionato rekordą.
Festivalyje – unikalių varžybų debiutas
2019 12 04
Festivalis
Septintą kartą rengiamas LTeam žiemos festivalis šią žiemą vėl vyks Druskininkuose, o šventės dalyvių lauks tiek jau pamėgtos, tiek dar nematytos veiklos.
 
Paralimpiečiams – didesnės stipendijos
2019 12 05
Sprendimai
Lietuvos paralimpinis komitetas 2020 m. sportininkų stipendijoms skirs 38 tūkst. eurų – ketvirtadaliu daugiau nei šiais metais.
Už kilnų elgesį – prizas ir estų žvaigždei
2019 12 05
Kilnus elgesys
Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) pagerbti „Lietuvos Fair Play apdovanojimų 2019“ laureatai.
Iki sutarimo dėl stadiono – žingsnis
2019 12 04
Bazės
Vilniaus miesto taryboje po pateikimo pritarta koncesijos sutarčiai dėl daugiafunkcio sporto komplekso statybų ant Šeškinės kalvos.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas