hockeypunks.lt 2020 m. kovo 25 d. 15:06 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Čempionai turi paaiškėti ne kabinetuose

Sostinės „Hockey Punks“ vadovas Šarūnas Kuliešius įvertino pasibaigusį sezoną.

Šarūnas Kuliešius
Jurij Rozovskij nuotr.
Šarūnas Kuliešius

Lietuvos ledo ritulio kaip ir daugelio kitų sporto šakų pirmenybės baigėsi anksčiau laiko. Turnyras buvo nutrauktas pusfinalių serijos metu. Nuspręsta, kad čempiono ir prizininkų šį sezoną nebus.

 

„Aišku, palaikome Lietuvos ledo ritulio asociacijos tarybos sprendimą dėl to, kad neskirti „kabinetinių” čempionų. Nebent tokia situacija būtų numatyta lygos įstatuose. Mano nuomone, čempionai turi paaiškėti aikštelėje, o ne balsavimo būdu. Manau, tuo vadovavosi ir daugelio Europos ir pasaulio ledo ritulio lygų atsakingi asmenys”, - sakė Vilniaus „Hockey Punks“ ekipos vadovas Šarūnas Kuliečius.

 

- „Kaunas Hockey” komandos vadovas Petras Nausėda po sezono kalbėjo, kad finale ruošėsi kovoti prieš „Geležinį Vilką”, nors prieš pirmenybių sustabdymą „Hockey Punks” serijoje pirmavo 2-1 ir jums buvo likęs tik žingsnis iki finalo. Ir kad bet kurią komandą jie būtų įveikę finale sausu rezultatu. Ką apie tai manote?

 

- Aš nežiūriu rimtai į Petro žodžius. Pernai jie prieš pusfinalį su mumis irgi jautėsi labai užtikrintai, bet finale žaidė „Hockey Punks” ir „Energija”. O dėl mūsų ir „Geležinio vilko“ ir dvikovos, tai sutinku su tuo, kad serijoje atrodėme šiek tiek susikaustę. Ir noriu pagirti varžovą - antrose ir trečiose rungtynėse jie žaidė tikrai gerai. Manau, mūsų  žaidėjus slėgė šio pusfinalio favorito statusas - juk reguliaraus sezono turnyro lentelėje mes priekyje buvome gana toli. O varžovai žaidė lengvai, iš jų pergalių per daug niekas nesitikėjo. Iki ketvirtųjų serijos rungtynių, kuomet nutrūko čempionatas (2:1 pirmaujant „Hockey Punks“) per 9 tarpusavio rungtynes sezone nugalėjome 7 kartus ir natūralu, kad galvojome apie finalą.

 

- Kaip vertintumėte komandos naujokų, patirties Lietuvos rinktinėje turinčių Aivaro Bendžiaus, Povilo Verenio ir Mauro Baltrukonio, Donato Kumeliausko pasirodymą?

 

- Aš mačiau, kad jie stengėsi dėl komandos, nebuvo abejingi. Tai yra labai svarbu. Aišku, kad nebuvo lengva - „Kaunas Hockey“ komandoje šį sezoną turėjo 13 legionierių iš pagrinde Rusijos bei kelis mūsų rinktinės kandidatus, kurių ne visi sezono pabaigoje net į pagrindinę sudėtį papuldavo. Kalbu apie vartininką Artūrą Pavliukovą. Manau, kelsime prieš ateinančius metus legionierių limito klausimą.

 

Todėl mūsų klubo naujokams nebuvo lengva traukti komandą tarpusavio rungtynėse. Be to, visada reikia laiko priprasti prie naujos aplinkos, partnerių, trenerio.

 

- Ką dar galite iš žaidėjų išskirti?

 

- Iš esmės daugiau ar mažiau visi dėjo pastangų. Bet tam tikrame etape jau vien pastangų neužtenka ir turi rodyti rezultatus. Mūsų vartininkas Simas Baltrūnas vėl žaidė puikiai. Kapitonui Edgarui Rybakovui sezonas klostėsi sunkiai, bet jis spėjo pasitaisyti ir patraukė komandą paskutinėse rungtynėse iki sustabdymo. Dar norisi išskirti veteranų gynėjų Rolando Aliukonio ir Andriaus Kaminsko žaidimą, naudingi buvo ir mūsų legionieriai. Ernestas Trukšnys šiemet pakeitė poziciją - iš centro puolėjo tapo gynėju ir sėkmingai debiutavo šalies rinktinėje.

 

Dar apie tai plačiau mūsų vyriausiasis treneris Mindaugas Kieras pakalbės.

 

- Kokie kito sezono planai?

 

- Planavimas šiuo laiku yra nedėkingas dalykas. Galvoju apie tai, kad svarbiausia išliktų visi sveiki ir pragyventume tą sudėtingą momentą.

 

Bet, tikiuosi, ateis tas laikas, kai galėsime pradėti kalbėtis apie sekančio sezono planus. Mūsų asociacijos atsakingi asmenys tęs bandymus paleisti Baltijos lygos projektą su latvių ir estų komandomis. Abipusis noras yra, bet pernai nestartavome iš esmės dėl Elektrėnų „Energijos“ pasitraukimo. Tikimės, kad šį tarpsezonį viskas bus iki galo padaryta ir pagaliau pasileisime.

 

Tai yra svarbu, nes Lietuvos žiūrovui jau nusibodo po 6 kartus per sezoną stebėti tas pačias tarpusavyje žaidžiančias komandas. Mes su “Geležiniu Vilku” žaidėme viso 9 kartus!

 

Šiemet jau buvome pradėję kalbėtis apie galimybę dalyvauti atvirajame Latvijos čempionate. Latviai dabar šiek tiek atsargiai po praeito sezono istorijos su Baltijos lyga į mus žiūri. Be to yra abejonių, ar surinktume konkurencingą komandą. Kalbėjomės apie galimybę pasistiprinti kitos Vilniaus komandos žaidėjais ir manau tokiu atveju tikrai būtume konkurencingi. Tai būtų tikrai didelis kokybinis šuolis patiems žaidėjams bei didelė pagalba šalies rinktinei.

 

Bet dabar visų pirma visiems palinkėsiu drausmės, kantrybės ir sveikatos, o mes atėjus laikui mėginsime savo idėjas paversti realybe.

Daugiau naujienų iš kategorijos Žiemos sportas
KOMENTARAI
 
 
 
Olimpinis atrankos turnyras vyks 2021 m
2020 04 09
Rinktinė
FIBA nusprendė, jog birželį Kaune turėjęs vykti olimpinės atrankos krepšinio turnyras vyks 2021 metų birželio 22 – liepos 4 dienomis.
Lietuvis vadovaus legendiniam NBA klubui
2020 04 09
NBA
Ilgametis Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjas Artūras Karnišovas gavo svarbias pareigas legendiniame NBA klube „Chicago Bulls“.
FIBA nutarė: Europos vasara – be krepšinio
2020 04 08
Sprendimas
FIBA Europe valdybos posėdyje buvo patvirtinta, kad šią vasarą turėję vykti Europos jaunimo krepšinio čempionatai yra atšaukiami ir nevyks.
 
Labiausiai slegia nežinomybė
2020 04 07
Situacija
Vilniaus „Riterių“ futbolininkas Valentinas Jeriomenko: „Vis dar tikiu, kad spėsime sužaisti visą čempionatą.“
Dėl pasaulio čempionato apsispręs balandį
2020 04 06
Salės futbolas
FIFA konfederacijų darbo grupė, kurią neseniai įsteigė FIFA taryba, po pirmo FIFA posėdžio pasidalino savo rekomendacijomis artėjančioms FIFA rungtynėms
Virtualios treniruotės viršijo lūkesčius
2020 04 03
Žvilgsnis
Organizuojant nuotolines treniruotes realiu laiku labai svarbus yra bendras klubo, trenerių, tėvų ir vaikų darbas.
Sustabdyta lengvaatlečių olimpinė atranka
2020 04 08
Sprendimas
Lietuvos lengvaatlečių reakcija į sprendimą skirtinga: vieni nebemato prasmės ruoštis sezonui, kiti kalba apie papildomą progą atsigauti ir rekordus.
„Gaila, bet priimtas teisingas sprendimas“
2020 03 24
Žvilgsnis
Olimpinius normatyvus įvykdę Lietuvos lengvaatlečiai: jei žaidynės vyktų, rizika būtų per didelė.
Lengvaatlečiai – už žaidynių nukėlimą
2020 03 23
Sprendimas
Tokijo olimpinės žaidynės turi būti nukeltos – tokia yra Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) ir jos sportininkų pozicija.
 
Iki liepos vidurio teniso turnyrai nevyks
2020 04 03
Tenisas
Koronaviruso pandemija ženkliai koreguoja šiemet Lietuvoje turėjusių vykti teniso turnyrų grafikus.
R.Balžekas: „Laiką panaudokime tinkamai“
2020 03 20
Tenisas
Balžeko teniso akademijos treneris Remigijus Balžekas netikėtai dėl paskelbto karantino atsiradusį laisvą laiką leidžia savo sodyboje Ukmergės rajone.
Daviso taurė: Lietuva neprilygo Portugalijai
2020 03 07
Daviso taurė
Šiauliuose vykusiame Daviso taurės mače prieš Portugalijos rinktinę lietuviai liko be pergalių. Svečiai Lietuvos rinktinę įveikė 4-0.
Sunkiasvoriui sportinis karantinas baigėsi
2020 04 09
Imtynės
Dėl olimpinio kelialapio kovoti nusiteikęs imtynininkas Mantas Knystautas džiaugiasi, kad turės laiko atsigauti po traumos.
Karatė treniruotės keliasi į internetą
2020 04 07
Karatė
Beveik visa Lietuvos pilno kontakto karatė bendruomenė karantino sąlygomis savo veiklą perkėlė į virtualią erdvę. Planuose ir nuotolinės varžybos.
Imtynininkų olimpinė atranka – 2021 metais
2020 04 07
Imtynės
Tarptautinės imtynių federacijos (UWW) Vykdomasis komitetas priėmė pirmuosius sprendimus dėl atnaujinto 2020–2021 m. kalendoriaus.
 
Leidžiasi į kulinarinius atradimus
2020 04 09
Dviračiai
Ignatas Konovalovas, kuriam varžybų sezonas sustojo vasario pabaigoje Jungtiniuose Arabų Emyratuose, šiuo metu laiką leidžia Lietuvoje.
Olimpinių žaidynių nukėlimas tikslo nepakeitė
2020 04 08
Trekas
„Koronavirusas ypač pavojingas ir kelia kur kas daugiau nerimo nei olimpinės žaidynės“, - sako Lietuvos treko rinktinės treneris D.Leopoldas.
Užuovėjai nuo viruso pasirinko miško sodybą
2020 04 02
Žvilgsnis
Lietuvos treko rinktinės dviratininkai Miglė Marozaitė ir Vasilijus Lendelis karantinui pasirinko nuošalią sobybą Zarasų rajone, kur jie ir treniruojasi.
Baltijos rankinio lyga čempionų neturės
2020 04 06
Rankinis
Baltijos vyrų rankinio lygos valdyba priėmė sprendimą nutraukti čempionatą ir neskelbti prizininkų.
Po 2 val. diskusijų – lemtingas sprendimas
2020 03 30
Sprendimas
Lietuvos vyrų rankinio lygos čempionatą nuspręsta nutraukti neskelbiant čempionų ir prizines vietas užėmusių komandų.
Rankininkų akistata su lenkais - birželį
2020 03 25
Rankinis
Europos rankinio federacija (EHF) sudarė kalendorių, kaip toliau bus vykdomos tiek klubų čempionatai, tiek atrankos į Europos bei pasaulio čempionatus.
 
Laukia galimybės grįžti į Lietuvą
2020 04 02
Tinklinis
Aukščiausioje Belgijos moterų tinklinio lygoje šį sezoną rungtyniavo lietuvė Rūta Staniulytė.
„Prancūzai nerimtai žiūri į grėsmes“
2020 03 24
Tinklinis
Lietuvos tinklininkė Viltė Makauskaitė karantino laikotarpį leidžia Lietuvoje
T. Vilimas: nežinome, kiek turėsime darbo
2020 03 19
Tinklinis
Aukščiausioje Švedijos vyrų tinklinio lygoje šį sezoną rungtyniavo du Lietuvos žaidėjai.
Šalį apvažiavo per mažiau nei 15 valandų
2020 04 09
Ketvirtąją karantino savaitę žinomas keliautojas ir žurnalo „Auto Bild Lietuva“ vyr. redaktorius Vitoldas Milius nusprendė pažymėti dar viena išvyka.
Gripas Dakare buvo koronavirusas?
2020 04 02
Dakaras
Lenktynininkas Benediktas Vanagas spėja, kad koronavirusas galėjo plisti jau Dakaro ralio metu.
B. Vanagas pristatė filmą apie Dakaro ralį
2020 03 20
Dakaras
Jau dabar galima pamatyti dviejų valandų trukmės filmą apie „Inbank team Pitlane“ iššūkius 2020-tųjų Dakaro ralyje.
 
Vaikams – dar daugiau inventoriaus
2020 03 30
Ledo ritulys
Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos (NVLRL) mokyklos dar labiau papildė savo inventorių – dešimt jų pasiekė konkurso būdu įsigytas inventorius.
Planus sugriovė įsisiautėjęs virusas
2020 03 29
Kalnų slidinėjimas
Geriausiam Lietuvos kalnų slidininkui Andrejui Drukarovui sezonas baigėsi Nepriklausomybės atkūrimo dieną – svarbiausio metų starto išvakarėse.
M. Armalis sugrįžta į mylimiausią komandą
2020 03 26
Ledo ritulys
Lietuvos ledo ritulio rinktinės vartininkas Mantas Armalis keičia klubą, bet lieka Švedijoje – 27-erių metų sportininkas sugrįžta į „Djurgarden“ komandą.
Reklama sporto šakai – vagystė
2020 04 09
Kuriozai
Iš laikraščio „Sportas“ archyvų: kaip Suomijos vandensvydininkai atsidūrė Lietuvos žiniasklaidos ir humoristų dėmesio centre.
Vandensvydininkas – kovos su virusu fronte
2020 04 07
Žvilgsnis
Daugkartinis Lietuvos vandensvydžio čempionas, gydytojas rezidentas Michailas Lapida: „ Kartais atrodo, kad lengva forma persirgau koronavirusą“.
D. Neverauskas Floridoje tęsia treniruotes
2020 04 06
Beisbolas
Ikisezoninėse rungtynėse žibėjusį beisbolininką Dovydą Neverauską sustabdė atidėtas MLB čempionatas.
 
Olimpinė diena birželį neįvyks
2020 04 09
Olimpinė diena
Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) nusprendė koreguoti didelės sporto šventės planus – „Olimpinė diena 2020“ birželio 13 dieną Vilniuje neįvyks.
Patvirtinta: olimpinių kelialapių nepraras
2020 04 09
Olimpinės žaidynės
TOK ekspertų grupė antradienį atsakė į sportininkams itin aktualų klausimą – buvo pakoreguoti olimpinių žaidynių atrankos sistemos principai.
„Buvau ir liksiu penkiakovininkas“
2020 04 03
Penkiakovė
Šiuolaikinė penkiakovė Lietuvoje turi savo legendas. Viena jų – 1968 m. Meksiko olimpinis vicečempionas ir 1969 m. pasaulio čempionas Stasys Šaparnis.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas