Marytė Marcinkevičiūtė 2020 m. sausio 20 d. 12:49 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Žaidynės jaunėja, konkurencija auga

„Žalgirio“ draugijos žiemos žaidynės startavo Alytuje šachmatų, šaškių ir stalo teniso varžybomis, eilės laukia kalnų slidininkai ir salės futbolininkai.

Renginio akimirka.
Marytės Marcinkevičiūtės nuotr.
Renginio akimirka.
   
Žalgiriečiai Alytuje tradiciškai rungtyniavo Rekreacijos ir sporto centro bazėje, visų trijų sporto šakų varžybos vyko po vienu stogu vienos šalia kitų.   

Žaidynėse buvo galima pamatyti daug jaunų veidų – žalgiriada jaunėja, kovos aštrėja. 

„Žalgirio“ draugijos generalinis sekretorius Vytas Nėnius, nugalėtojams įteikęs apdovanojimus ir medalius, pasidžiaugė, kad žaidynėse dalyvavo gausus būrys sportininkų, kovos buvo įdomios ir atkaklios. Stalo teniso varžybos užsitęsė iki nakties. Per šaškių varžybų iškilmingą atidarymą sportininkus pasveikino Lietuvos šakių federacijos prezidentas kaišiadorietis Romutis Paškauskas.  

Daugiametėms tradicinėms varžyboms negavę pinigų iš Sporto rėmimo fondo, žalgiriečiai savo žaidynes rengia iš draugijos sukauptų veiklos lėšų ir rėmėjų paramos.

Žiemos žaidynių programoje dar numatytos kalnų slidinėjimo ir salės futbolo varžybos.

Nugalėtojų komandoje – visi programuotojai 

Šaškės. Nugalėtojų pakyla - 1. Vilniaus „Riešutas“ (Veronika Vilčinska, Vaidas Puočiauskas ir Virgilijus Žutautas) 13 tšk., 2. Kaunas 11, 3. Elektrėnai 10. 

Dėl apdovanojimų rungtyniavo 12 komandų. Kaip teigė šaškių varžybų vyr. teisėjas vilnietis Grigorijus Leibovičius, komandų šiemet susirinko mažiau nei įprasta, ir jis bandė spėlioti, kas atsitiko. Nes pagal Lietuvos šaškių varžybų kalendorių tą šeštadienį turnyrų nebuvo. 

„Žalgiriečių žaidynės skirtos mėgėjams, jose negali dalyvauti tarptautiniai didmeistriai, Lietuvos čempionai ir prizininkai, gal todėl ir sumažėjo dalyvių skaičius.  Tačiau, manau, tai laikina. Į Alytų ypač stiprią komandą delegavo vilniečiai, kur prie pirmosios lentos žaidė buvęs daugkartinis Lietuvos čempionas, šalies nacionalinis didmeistris Vaidas Puočiauskas. Ši komanda viena rimčiausių nugalėti“, - sakė G. Leibovičius. 
 
Jis neapsiriko. Įpusėjus kovoms, po keturių turų V. Puočiauskas su savo komandos draugais, tarptautiniu meistru Virgilijumi Žutautu ir buvusia daugkartine čempione Veronika Vilčinska užtikrintai pirmavo, nugalėjo visus varžovus ir tapo žaidynių čempionais. 

Vilniečiai lygiosiomis sužaidė tik su Trakų atstovais. Programavimo paslaugų įmonei vadovaujantis V. Puočiauskas akcentavo, kad jo komandos draugai - žaidynių laimėtojai - irgi susiję su programavimu. 

„Programavimas – tai loginis mąstymas, dėl to mes ir gerai žaidžiame. Ne tik programavimas padeda šaškėms, yra ir atvirkštinis ryšys – šaškės padeda programavimui. Žaisdami būname priversti mąstyti, priimti sprendimus. Priklausome „Riešuto“ šachmatų klubui, kuriam vadovauju ir jame  treniruojasi daugiau kaip 30 šachmatininkų. Mūsų pagrindinė rėmėja – kompiuterių paslaugų įmone „Rivilė“, kuri puikiai supranta, jog, remdama mūsų šaškininkus, ateityje iš jų sulauks gerų programuotojų“, - džiaugiasi V. Puočiauskas.       
 
Varžybų starte, nugalėję savo pagrindinius varžovus, vilniečiai įgijo didelį pranašumą ir paskutiniajame rate su raseiniškiais galėjo netgi pralaimėti sausu rezultatu, nes jau buvo užsitikrinę nugalėtojų vardus. 

„Didelis šachmatų entuziastas, varžybų vyr. teisėjas Grigorijus Leibovičius mums nuolat priekaištaudavo, kad Vilniaus šachmatininkai niekaip negali laimėti  „Žalgirio“ žaidynių. Tai mus skaudino ir paskatino sudaryti gerą komandą“, - akcentavo V. Puočiauskas.  

Sidabro medalius pelnė kauniečiai, o pajėgi elektrėniškių komanda, vadovaujama didmeistrio Anatolijaus Šugajevo, buvo trečia.  

Palyginti su ankstesniais metais, šiemet elektrėniškių komanda kiek susilpnėjo – ilgametė jų žaidėja Birutė Kazlauskienė pusmečiui išvyko pas dukrą į Amsterdamą ir per šiemetines žaidynes ją pakeitė Vladė Kibarienė. 

V. Kibarienė, kuriai 73-eji, buvo vyriausia turnyro šachmatininkė ir „Žalgirio“ draugijos generalinis sekretorius V. Nėnius ją apdovanojo sportine kepuraite. 

„Ne vien šaškės – mano silpnybė. Dar patinka ir žvejoti. Daug judėti negaliu dėl sveikatos bėdų“, - sakė V. Kibarienė. 

Sūnus mamą privertė sugrįžti

Šachmatai. Nugalėtojų pakyla – 1. Vilnius (Asta Valčiukienė, Marius Bieliauskas, Andrius Mulevičius ir Arvydas Mockus), 2. Alytus, 3. Marijampolė.  

Asmeninė varžybos. Moterys - 1. A. Valčiukienė (Vilnius) 4,5 tšk., 2. Odeta Petraitienė  (Alytus) 4, 3. Irena Makackienė (Marijampolė ) 3,5. 

 
Vyrai – 1. Marius Bieliauskas (Vilnius) 6,5 tšk., 2. Rytis Šalenga (Druskininkai) 6,5, 3. Martynas Taučius (Klaipėdos r.) 5,5. 

Prie šachmatų lentų kovojo daugiau kaip 50 sportininkų. Registravosi 18 komandų, o atvažiavo 13-a. 

Varžybų vyr. teisėjas vilnietis Jonas Sidabras, įpusėjus kovoms, pergalę pranašavo vilniečiams. Jie ir nugalėjo – ir komandų, ir asmeninėje įskaitose. 

Dukart žaidynių čempionė, Vilniaus „Žemynos“ gimnazijos fizikos mokytoja Asta Valčiukienė, pasiūlius treneriui Rišardui Fichmanui, pirmą sykį dalyvavo žalgiriečių žaidynėse. 

Vilnietė laimėjo penkis susitikimus ir tik su antrosios vietos laimėtoja alytiške Odeta Petraitienė sužaidė lygiosiomis. 

„Kai kurias šachmatininkes mačiau pirmą kartą, jos susidomėjo žalgiriečių žaidynėmis. Šachmatais žaidžiu nuo devynerių, aštuntoje klasėje  įvykdžiau kandidatės į sporto meistres normą.  Studijuojant tuomečiame Vilniaus pedagoginiame institute, kuriame įgijau magistro diplomą, mano karjera nutrūko. Dabar vėl sugrįžau, tačiau varžybose dalyvauju retai, o ir treniruotis pritrūkstu laiko. Šachmatais pradėjo žaisti mano aštuonmetis sūnus Lukas, kuris jau  dalyvauja įvairiose vaikų varžybose, jis mane ir privertė vėl prisiminti šachmatus“, - teigė A. Valčiukienė   
 
Trečius metus ji teisėjauja Gario Kasparovo 8-14 metų vaikų turnyre, kuris vyksta kovo mėnesį per jo gimtadienį. 

„Susirenka apie 300 jaunųjų dalyvių, šachmatų legenda su visais nusifotografuoja. Teisėjauti labai patinka, norėčiau įgyti aukštesnę kategoriją“, - savo svajone pasidalijo žaidynių laimėtoja. 

Nugalėtojo kolekcijoje – 103 medaliai

Dukart žaidynių čempionu tapo ir Vilniaus šachmatų treneris Marius Bieliauskas,  Alytuje laimėjęs savo 103-iąjį medalį ir 113-ąjį diplomą. 

Nuo 1990-ųjų šachmatais žaidžiantis vilnietis dalyvauja ir Lietuvoje, ir užsienyje rengiamose varžybose. 
 
„Žalgirio“ žaidynėse dalyvavau antrą kartą ir abu kartus tapau nugalėtoju. Varžybos patiko, puikiai sekėsi. Viską laimėjau ir tik vieną partiją su savo pagrindiniu varžovu druskininkiečiu Ryčiu Šalenga sužaidžiau lygiosiomis“, - džiaugėsi M. Bieliauskas. 
 
2019-aisiais jis laimėjo turnyrą Seime, o pačią svariausią pergalę, kaip pats įvardijo, pasiekė prieš penkerius metus, kai tapo Migelio Naidorfo atminimo festivalio Varšuvoje, kuriame dalyvavo 160 šachmatininkų iš 19 šalių, B grupės nugalėtoju. 

Jau kitą dieną po žaidynių M. Bieliausko laukė Richardo Banaičio atminimo turnyras Jonavoje, kuriame jėgas bandė ir profesionalai.    


Valinčius – iš Valinčių kaimo 

Šachmatų varžybose pirmą kartą sulaukta svečio iš Lenkijos – prie Punsko, Valinčių kaime gyvenančio ir ūkininkaujančio 27-erių Edmundo Wolynieco, arba kaip jis sakė, Valinčiaus.
 
Puikiai lietuviškai kalbantis svečias turnyre tesurinko vieną tašką, tačiau nesigaili, kad atvažiavo į žalgiriadą.  

Kaip sugalvojote dalyvauti?, - paklausiau E. Valinčiaus
Internete pasiskaičiau apie žalgiriadą ir atvykau. Varžybos buvo gražios, puiki salė, geras apšvietimas, draugiška atmosfera. Buvo smagu žaisti.
 
Kai tik galiu, Lietuvoje dalyvauju daugelyje turnyrų: žaidžiau Kaune, Vilkaviškyje, Marijampolėje.

Į žalgiriadą atvažiavau vienas, Punsko apylinkėse yra mažai šachmatų entuziastų lietuvių. Tačiau gerai žaidžia Jonas Žukauskas, kuris negalėjo atvykti. Su juo Lenkijoje dažnai pažaidžiu. 

Valinčių kaime gyvena dar penkios Valinčių šeimos, tačiau nė viena jų nežaidžia šachmatais. Tas kaimas turi ilgą ir įdomią istoriją. 

Kaip vertinate savo pasirodymą?
Nekaip. Bet šachmatais žaidžiu tik trečius metus, tai tikrai nedaug, kiekvienas susitikimas man buvo puiki meistriškumo mokykla. 
 
Nepasisekė pats pirmasis susitikimas, kuris mane palaužė morališkai. Po pralaimėjimo negalėjau atsigauti, dariau daug klaidų. 

Tačiau mano nuotaika gera, kitais metais irgi norėčiau dalyvauti žalgiriadoje, gal netgi ne vienas.

Turnyrą papuošė finalas 

Stalo tenisas. Nugalėtojų pakyla. Miestų grupė – 1. Kaunas-3 (Rimas Dmukauskas, Gintautas Povilauskas ir Stanislava Jaškūnaitė), 2. Vilnius, 3. Alytus. 

Rajonų grupė – 1. Jonava (Artūras Lesivas, Saulius Juknevičius ir Marina Antropova), 2. Šalčininkai, 3. Rokiškis ir Klaipėdos r. 

 
Jėgas bandė net 25 komandos: 8 miestų ir 17 rajonų. Žalgiriadoje debiutavo Rokiškio komanda. 

Pagal reitingą visos komandos buvo suskirstytos į pogrupius. Geriausios komandos, užėmusios pirmą ir antrą vietas, žaidė finalinėje grupėje. 

Varžybų vyr. teisėją alytiškį Zenoną Gramacką labiausiai nustebino tai, kad žaidynėse dalyvavo trys Kauno komandos, kai praėjusiais metais jų nebuvo nė vienos, ir daugkartinių nugalėtojų panevėžiečių nepatekimas tarp 4 pajėgiausių ekipų. 

Žaidė nemažai gero lygio žinomų stalo tenisininkų: sporto meistrai kaunietis Rimas Dmukauskas, panevėžietis Povilas Bogužis, buvęs Vilniaus „Sigmos“ generalinis direktorius, o dabar Druskininkams atstovavęs  Stasys Rimeikis, Lietuvos veteranių čempionė panevėžietė Ligita Sakavickienė.

Varžybas aptarnavo patyrusių tarptautinės kategorijos teisėjų brigada: be Z. Gramacko, kauniečiai  Kazimieras Gaigalis ir Romas Stankevičius, vilniečiai Arvydas Litvinas ir Gediminas Gataveckas, marijampolietis Aloyzas Budrys.  

Žaidynių čempionų Kauno-3 komandos žaidėjas, Dirbtinio pluošto įmonės darbuotojas G. Povilauskas papasakojo, kad jis stalo tenisą su pertraukomis žaidžia jau 20 metų, o aktyviai treniruojasi šeštus metus. 

Alytuje jam pavyko pasiekti visas pergales, o labiausiai džiaugėsi, jog per patį pirmą susitikimą nugalėjo vieną žaidynių lyderį  panevėžietį P. Bogužį, ir komanda įgavo pagreitį- kauniečiai sėkmingai pradėjo ir baigė turnyrą.    

„Turnyre dalyvavome pirmą kartą, visiems patiko, buvo idealios sąlygos žaisti.   Susibūrėme kone paskutinę minutę ir pavyko laimėti. Tai – mūsų visos komandos nuopelnas. Finaliniame etape buvo stiprios visos trys komandos, tačiau jas pavyko nugalėti po 3:1. Jeigu būsime sveiki, kitąmet stengsimės apginti iškovotus titulus“, - sakė G. Povilauskas. 
 
Rajonų grupėje dramatiška buvo Jonavos ir Šalčininkų finalinė dvikova, kurią 3:2 laimėjo jonaviškiai. 

Susitikimo didvyriu tapo „Novametos“ įmonės, gaminančios baldus ir nerūdijančio  plieno, darbuotojas A. Lesivas, laimėjęs lemtingą susitikimą. 

Žaisdamas jis vis susigriebdavo už peties ir jį masažuodavo. Pasirodo, trauma jį keleriems metams buvo išvedusi iš rikiuotės. 

„Tenisą žaidžiu nuo vaikystės, neblogai sekėsi, teko atstovauti Lietuvos rinktinei. Tačiau peties ir kojos traumos sustabdė mano karjerą.  Nežaidžiau net aštuonerius metus, ilgai tęsėsi reabilitacijos. Palaikiau savo brolį Rimą Lesivą, kuris tapo Lietuvos čempionu.  Prieš keturis mėnesius vėl paėmiau raketę į rankas, pradėjau treniruotis ir varžybose sekėsi gerai“, - pasidžiaugė A. Lesivas.    

Žaidynės – iš draugijos sukauptų veiklos lėšų   
 
Tradicinės „Žalgirio“ draugijos žiemos žaidynės startavo. Kaip jas vertina draugijos generalinis sekretorius Vytas Nėnius?

„Žaidynės rengiamos iš draugijos sukauptų veiklos lėšų ir rėmėjų paramos.

Gėda net kalbėti, kad Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) pasirinko ypač neteisingą formulę. Dešimtmečiais vyksta fizinio aktyvumo renginiai, o ministerija juos nuvertina ir pinigus dalina nesuprantamoms veikloms.  Ir kas blogiausia, kad ŠMSM, skelbdama, jog ji atkreipė dėmesį į fizinio aktyvumo svarbą, visiškai nepadeda savo projektams finansuoti, o savivaldybės nusisuka nuo tų žmonių, kurie savo iniciatyva eina į sporto sekcijas ir nuomojasi sales. 

ŠMSM dosniai apdovanojo Sporto rėmimo pinigais biudžetines švietimo įstaigas, nors įstatyme ir parašyta, jog, gaunant biudžeto lėšas, negalima gauti Fondo lėšų. Gi ministerija 70 proc. tų lėšų išdalijo švietimo įstaigoms: mokykloms, universitetams, gimnazijoms, darželiams, lopšeliams ir įvairioms privačioms kompanijoms.  

ŠMSM signalizuojame apie neteisingus jų veiksmus, tačiau ji į tai absoliučiai nekreipia jokio dėmesio. 

Ministerija skatina ir agituoja, kad Sporto rėmimo fondui būtų pateikta kuo daugiau projektų, tačiau tas lėšas atiduoti ne sporto organizacijoms, o švietimo įstaigoms. 

ŠMSM ministrui rengiame raportą ir jį tikrai paplatinsime visuomenei, jog būtų išgirsta platesnė nuomonė.   

Džiaugiamės, kad, kaip ir ankstesniais metais Alytaus sporto aktyvas buvo savanoriais ir puikiai talkino rengti žaidynių stalo teniso, šaškių ir šachmatų varžybas. 

Žaidynių geografijoje atsirado naujų adresų: Punskas, Rokiškis. Nustebino kauniečiai, kurie delegavo tris stalo teniso komandas ir jos gana sėkmingai rungtyniavo. 

Aktyvūs žaidynėse buvo rajonų stalo tenisininkai, tačiau tenka apgailestauti, kad Lietuvos šachmatų federacija tuo metu surengė konkurencinį komercinį turnyrą Jonavoje. 

Žaidynėse matėme daug jaunų veidų, kai kurie vyresnio amžiaus sportininkai į Alytų neatvažiavo, korekcijas daro metų našta. 

Draugija ypatingai gerbia vyriausiuosius žaidynių dalyvius, jiems įteikėme paskatinamuosius prizus. 

Varžybų dalyviams stengiamės sudaryti kuo palankesnes sąlygas, kad kovos vyktų apylygiai. 

Tarkime,  šachmatų varžybos vyko dvejose grupėse: buvo išaiškinti aukštesnio bei žemesnio reitingų nugalėtojai ir jie gavo tuos pačius apdovanojimus.“
  
  
 
Daugiau naujienų iš kategorijos Kitas sportas
KOMENTARAI
 
 
 
FIBA nutarė: Europos vasara – be krepšinio
2020 04 08
Sprendimas
FIBA Europe valdybos posėdyje buvo patvirtinta, kad šią vasarą turėję vykti Europos jaunimo krepšinio čempionatai yra atšaukiami ir nevyks.
Natūralizuotų nenori, bet Brazdeikis domina
2020 04 08
Žvilgsnis
Vaidas Čeponis podkaste kalbina Darių Maskoliūną – apie nukeltas olimpines žaidynes, legionierius rinktinėje ir kas buvo verčiausi LKL aukso (VIDEO).
Treniruotės su rinktinių treneriais
2020 04 06
Krepšinis
Lietuvos krepšinio federacija, šalies rinktinių treneriai bei žaidėjai kviečia visus elgtis atsakingai ir jungtis prie iniciatyvos #LikNamie.
 
Labiausiai slegia nežinomybė
2020 04 07
Situacija
Vilniaus „Riterių“ futbolininkas Valentinas Jeriomenko: „Vis dar tikiu, kad spėsime sužaisti visą čempionatą.“
Dėl pasaulio čempionato apsispręs balandį
2020 04 06
Salės futbolas
FIFA konfederacijų darbo grupė, kurią neseniai įsteigė FIFA taryba, po pirmo FIFA posėdžio pasidalino savo rekomendacijomis artėjančioms FIFA rungtynėms
Virtualios treniruotės viršijo lūkesčius
2020 04 03
Žvilgsnis
Organizuojant nuotolines treniruotes realiu laiku labai svarbus yra bendras klubo, trenerių, tėvų ir vaikų darbas.
Sustabdyta lengvaatlečių olimpinė atranka
2020 04 08
Sprendimas
Lietuvos lengvaatlečių reakcija į sprendimą skirtinga: vieni nebemato prasmės ruoštis sezonui, kiti kalba apie papildomą progą atsigauti ir rekordus.
„Gaila, bet priimtas teisingas sprendimas“
2020 03 24
Žvilgsnis
Olimpinius normatyvus įvykdę Lietuvos lengvaatlečiai: jei žaidynės vyktų, rizika būtų per didelė.
Lengvaatlečiai – už žaidynių nukėlimą
2020 03 23
Sprendimas
Tokijo olimpinės žaidynės turi būti nukeltos – tokia yra Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) ir jos sportininkų pozicija.
 
Iki liepos vidurio teniso turnyrai nevyks
2020 04 03
Tenisas
Koronaviruso pandemija ženkliai koreguoja šiemet Lietuvoje turėjusių vykti teniso turnyrų grafikus.
R.Balžekas: „Laiką panaudokime tinkamai“
2020 03 20
Tenisas
Balžeko teniso akademijos treneris Remigijus Balžekas netikėtai dėl paskelbto karantino atsiradusį laisvą laiką leidžia savo sodyboje Ukmergės rajone.
Daviso taurė: Lietuva neprilygo Portugalijai
2020 03 07
Daviso taurė
Šiauliuose vykusiame Daviso taurės mače prieš Portugalijos rinktinę lietuviai liko be pergalių. Svečiai Lietuvos rinktinę įveikė 4-0.
Karatė treniruotės keliasi į internetą
2020 04 07
Karatė
Beveik visa Lietuvos pilno kontakto karatė bendruomenė karantino sąlygomis savo veiklą perkėlė į virtualią erdvę. Planuose ir nuotolinės varžybos.
Imtynininkų olimpinė atranka – 2021 metais
2020 04 07
Imtynės
Tarptautinės imtynių federacijos (UWW) Vykdomasis komitetas priėmė pirmuosius sprendimus dėl atnaujinto 2020–2021 m. kalendoriaus.
Bokso varžybos stabdomos iki rugpjūčio
2020 04 06
Boksas
Europos bokso konfederacija (EUBC) paskelbė, kad dėl koronaviruso pandemijos visos tarptautinės bokso varžybos Europoje stabdomos iki rugpjūčio mėnesio.
 
Olimpinių žaidynių nukėlimas tikslo nepakeitė
2020 04 08
Trekas
„Koronavirusas ypač pavojingas ir kelia kur kas daugiau nerimo nei olimpinės žaidynės“, - sako Lietuvos treko rinktinės treneris D.Leopoldas.
Užuovėjai nuo viruso pasirinko miško sodybą
2020 04 02
Žvilgsnis
Lietuvos treko rinktinės dviratininkai Miglė Marozaitė ir Vasilijus Lendelis karantinui pasirinko nuošalią sobybą Zarasų rajone, kur jie ir treniruojasi.
Dviratininkę sustabdė ne tik virusas
2020 04 02
Dviračiai
Lietuvos plento dviratininkė Rasa Leleivytė dėl koronaviruso pandemijos priversta laiką leisti namuose, tačiau sportininkę sustabdė ir trauma.
Baltijos rankinio lyga čempionų neturės
2020 04 06
Rankinis
Baltijos vyrų rankinio lygos valdyba priėmė sprendimą nutraukti čempionatą ir neskelbti prizininkų.
Po 2 val. diskusijų – lemtingas sprendimas
2020 03 30
Sprendimas
Lietuvos vyrų rankinio lygos čempionatą nuspręsta nutraukti neskelbiant čempionų ir prizines vietas užėmusių komandų.
Rankininkų akistata su lenkais - birželį
2020 03 25
Rankinis
Europos rankinio federacija (EHF) sudarė kalendorių, kaip toliau bus vykdomos tiek klubų čempionatai, tiek atrankos į Europos bei pasaulio čempionatus.
 
Laukia galimybės grįžti į Lietuvą
2020 04 02
Tinklinis
Aukščiausioje Belgijos moterų tinklinio lygoje šį sezoną rungtyniavo lietuvė Rūta Staniulytė.
„Prancūzai nerimtai žiūri į grėsmes“
2020 03 24
Tinklinis
Lietuvos tinklininkė Viltė Makauskaitė karantino laikotarpį leidžia Lietuvoje
T. Vilimas: nežinome, kiek turėsime darbo
2020 03 19
Tinklinis
Aukščiausioje Švedijos vyrų tinklinio lygoje šį sezoną rungtyniavo du Lietuvos žaidėjai.
Gripas Dakare buvo koronavirusas?
2020 04 02
Dakaras
Lenktynininkas Benediktas Vanagas spėja, kad koronavirusas galėjo plisti jau Dakaro ralio metu.
B. Vanagas pristatė filmą apie Dakaro ralį
2020 03 20
Dakaras
Jau dabar galima pamatyti dviejų valandų trukmės filmą apie „Inbank team Pitlane“ iššūkius 2020-tųjų Dakaro ralyje.
„Moterų ralis“ perkeliamas į rugpjūtį
2020 03 16
Ralis
Balandžio 25-ąją turėjęs vykti automobilių sporto renginys „Moterų ralis“ priverstas keisti datą – renginys perkeliamas į rugpjūčio 8 d.
 
Vaikams – dar daugiau inventoriaus
2020 03 30
Ledo ritulys
Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos (NVLRL) mokyklos dar labiau papildė savo inventorių – dešimt jų pasiekė konkurso būdu įsigytas inventorius.
Planus sugriovė įsisiautėjęs virusas
2020 03 29
Kalnų slidinėjimas
Geriausiam Lietuvos kalnų slidininkui Andrejui Drukarovui sezonas baigėsi Nepriklausomybės atkūrimo dieną – svarbiausio metų starto išvakarėse.
M. Armalis sugrįžta į mylimiausią komandą
2020 03 26
Ledo ritulys
Lietuvos ledo ritulio rinktinės vartininkas Mantas Armalis keičia klubą, bet lieka Švedijoje – 27-erių metų sportininkas sugrįžta į „Djurgarden“ komandą.
Vandensvydininkas – kovos su virusu fronte
2020 04 07
Žvilgsnis
Daugkartinis Lietuvos vandensvydžio čempionas, gydytojas rezidentas Michailas Lapida: „ Kartais atrodo, kad lengva forma persirgau koronavirusą“.
D. Neverauskas Floridoje tęsia treniruotes
2020 04 06
Beisbolas
Ikisezoninėse rungtynėse žibėjusį beisbolininką Dovydą Neverauską sustabdė atidėtas MLB čempionatas.
Beisbolo komandoms Europoje žaisti neteks
2020 04 02
Beisbolas
Europos beisbolo konfederacija (CEB) paskelbė, kad šiais metais atšaukia visas oficialiais Europos beisbolo klubų rungtynes.
 
„Buvau ir liksiu penkiakovininkas“
2020 04 03
Penkiakovė
Šiuolaikinė penkiakovė Lietuvoje turi savo legendas. Viena jų – 1968 m. Meksiko olimpinis vicečempionas ir 1969 m. pasaulio čempionas Stasys Šaparnis.
Pamatykite filmą „Nagano juostos“
2020 04 03
Filmas
Kai namuose nuobodu, dieną praskaidrina geras filmas. „Sporto kino festivalis“ su „Olympic Channel“ siūlo iš arčiau susipažinti su filmais apie sportą.
Pataria, kaip suvaldyti stresą
2020 04 02
Poelgis
Šiuo laikotarpiu itin svarbu mokytis pažinti savo emocijas, skirti laiko sau ir išsiugdyti kasdienius įpročius, kurie padės stabilizuoti emocinę būklę.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas