ELTA 2019 m. spalio 5 d. 20:19 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Čempionatas lietuviams baigėsi nusivylimu

Paskutinis iš Lietuvos sportininkų pasaulio lengvosios atletikos čempionate startavęs ieties metikas Edis Matusevičius pasaulio čempionate liko 22-as.

Varžybų akimirka.
pliadisfoto.com nuotr.

Šeštadienį Katare vykstančiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate startavo paskutinis lietuvis - ieties metikas Edis Matusevičius. Deja, Lietuvos sportininkas liko už finalo borto.

Atrankos varžybose lietuvis sėkmingiausiu - trečiuoju - bandymu įrankį nusviedė 79 m 60 cm. Pirmuoju mėginimu jis ietį numetė 73 m 98 cm, antruoju - 75 m 73 cm.

Geriausią rezultatą atrankoje pasiekė pasaulio čempionas vokietis Johannesas Vetteris (89 m 35 cm). Antrąją vietą užėmė estas Magnusas Kirtas (88 m 36 cm), trečiąją - Anderonas Petersas (85 m 34 cm) iš Grenados.

Iki finalo E. Matusevičiui pritrūko 2 m 66 cm.

Varžybas pradėjo 31 ieties metikas, o į finalą pateko 12.

Daugiau naujienų iš kategorijos Lengvoji atletika
KOMENTARAI

Europos arenose – Lietuvos klubų pergalės
2020 01 22
Europos turnyrai
Vilniaus „Rytas“ iškovojo antrą iš eilės pergalę Europos taurės „Top 16“ etape. FIBA Čempionų lygoje laimėjo abu turnyre žaidžiantys Lietuvos klubai.
„Rytas“ buria sirgalių kariauną
2020 01 21
Europos taurė
Vilniaus „Rytas“ buria sirgalius: rungtynėse su Monako „Basket“ bus atidarytas ir ketvirtasis „Siemens“ arenos aukštas.
I. Brazdeikis laukia G.Nausėdos sprendimo
2020 01 21
Situacija
„Mano svajonė visada būdavo žaisti už Lietuvą, nes tai yra mano gimtinė“, - Lietuvos pilietybės siekiantis krepšininkas Ignas Brazdeikis.

A.Baga: „Man patinka tai, ką pamačiau“
2020 01 21
Žvilgsnis
Aliaksejus Baga sekmadienį gyvai stebėjo Vilniaus „Žalgirio“ kontrolinį mačą su „Valmiera“, o pirmadienį susipažino su komanda ir vedė pirmąją treniruotę.
Džiaugėsi nusiteikimu, bet ne žaidimu
2020 01 20
Žvilgsnis
„Rungtynės buvo naudingos pasirengimo procesui, fiziniam pasirengimui", - po kontrolinio mačo su „Kauno Žalgiriu“ sakė „Sūduvos“ strategas.
„Neptūno“ futbolo komandos tikslas – A lyga
2020 01 20
Sprendimas
Klaipėdos „Neptūnas“ nesustoja augti. Švęsdamas savo 55-tąsias metines, klubas miestui dovanoja naują „Neptūno“ futbolo komandą.
„Atstovauti Lietuvai – garbė ir atsakomybė“
2020 01 22
Žvilgsnis
Bilietą į Tokijo paralimpiadą iškovojusi A.Garunkšnytė: „Ilgai teko pratintis prie minties, kad pagaliau mes Tokijuje, kad dabar dirbsime dar daugiau.“
Turtingiausi – A.Gudžius ir A.Palšytė
2020 01 21
Žvilgsnis
Lengvaatlečių dešimtmetis: daugiausiai medalių į Lietuvą parvežė Airinė Palšytė ir Andrius Gudžius
Bėgimo sezonas startavo Kėdainiuose
2020 01 13
Lietuvos bėgimo taurės sezono starte - Egidijaus Adomkaičio ir Viktorijos Varnagirytės pergalės.

Lietuvis buvo kietas riešutas amerikiečiui
2020 01 22
Turnyras
Ričardas Berankis po atkaklaus mūšio buvo priverstas atsisveikinti su „Australian Open“ vienetų turnyru, ber dar gaudys sėkmę dvejetų varžybose.
Futbolininko posūkis – į tenisą
2020 01 20
Posūkis
Pernai futbolininko karjerą baigęs 37 m. Arūnas Klimavičius prisijungė prie Balžeko teniso akademijos, kurioje tapo fizinio rengimo treneriu.
R.Berankis: „Esu labai laimingas“
2020 01 20
Turnyras
Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis pergalingai pradėjo Didžiojo kirčio serijos turnyrą „Australian Open“.
Vilniuje kovos 380 atletų iš 18 šalių
2020 01 22
Muay Thai
Atvirajame Baltijos muaythai čempionate Vilniuje – rekordinis užsiregistravusių sportininkų skaičius.
Metų geriausieji – iš Vilniaus ir Šakių
2020 01 20
Graplingo imtynės
2019 m. naują discipliną „su kimono“ turnyruose pradėjusi naudoti Lietuvos graplingo federacija išrinko geriausius šios rungties metų sportininkus.
Lietuvė triumfavo prestižiniame turnyre
2020 01 20
Imtynės
Švedijoje vykusiame prestižiniame „Klippan Lady Open 2020“ moterų imtynių turnyre Danuté Domikaityté (72 kg) iškovojo aukso medalį.

R.Navardauskas – tarp lyderių
2020 01 21
Lenktynės
Gabone vykstančių 15-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „La Tropicale Amissa Bongo“ (UCI I kategorija) antrajame etape R.Navardauskas finišavo penktas.
R. Navardauskas sezoną pradės Afrikoje
2020 01 15
Sezonas
Lietuvos čempionas R.Navardauskas, atstovaujantis Prancūzijos klubui „Nippo Delko One Provence“, dalyvaus sausio 20-26 d. Gabone vyksiančiose lenktynėse.
Lietuvė tikisi sužibėti Tokijo karštyje
2019 12 27
Žvilgsnis
Lietuvos dviratininkė Rasa Leleivytė: „Jei neturėčiau šansų, tai į žaidynes net nevažiuočiau“.
Garliavoje – Kauno ir Vilniaus kova
2020 01 19
Lietuvos lyga
Šeštadienį Lietuvos rankinio lygoje vyko trejos rungtynės. Jose pergales iškovojo „Dragūnas“, „Varsa-Stronglasas“ ir "Kauno Ąžuolas-KTU“.
Rankinio lygoje startavo antrasis ratas
2020 01 16
HC “Utena” namuose pralaimėjo VHC “Šviesai” 25:49 (11:26), o Šiauliuose “SC Dubysa” neatlaikė Kauno “Granito-Kario” tempo – 21:37 (9:17).
Lietuvos rinktinė peržengė pirmą barjerą
2020 01 12
Atranka
Lietuvos vyrų rankinio rinktinė iškovojo trečią pergalę pasaulio čempionato atrankos varžybose ir laimėjo vienintelį kelialapį į kitą etapą.

Dramatiškame mūšyje – „Sūduvos“ pergalė
2020 01 21
Lietuvos čempionatas
TOP SPORT Lietuvos vyrų tinklinio čempionate Marijampolės „Sūduva“ namie 3:2 (25:20, 14:25, 26:24, 18:25, 15:12) palaužė Kauno „Rio-Starto“ ekipą.
Čempionės siekia grįžti pergalių kelią
2020 01 20
Moterų tinklinis
Savaitgalį tęsėsi kovos TOP SPORT Lietuvos moterų tinklinio čempionate ir Baltijos moterų pirmenybėse.
Čempionams – bilietai į žemyno pirmenybes
2020 01 16
Sniego tinklinis
Vasario 1-2 d. Druskininkuose vyks atviras Lietuvos sniego tinklinio čempionatas – „EEVZA Snow Volleyball Tournament powered by Affidea klinika“ turnyras
B.Vanagas išpildė didžiausią portugalo norą
2020 01 20
Žvilgsnis
„Niekas iš mūsų nenori būti tuo, kuris sėdi namuose. Būtų buvę nelengva žiūrėti, kaip sekasi kitiems, o pačiam nieko nedaryti“, – sakė F.Palmeiro.
Po Dakaro – į medikų rankas
2020 01 18
Dakaras
Į Lietuvą grįžęs Benediktas Vanagas gerbėjams priminė, kas Dakaro ralyje svarbiausia siekiant rezultato.
Drama Dakare: rezultatas dužo į akmenis
2020 01 18
Dakaras
Išlaužę ratą V.Žala ir S.Jurgelėnas daugiau nei 5 valandas trasoje remontavo automobilį ir finišą pasiekė likus vos 2 min. iki laiko limito pabaigos.

Sportininką teko išgabenti sraigtasparniu
2020 01 22
Jaunimo olimpiada
Traumomis paženklintose jaunimo žiemos olimpinių žaidynių snieglenčių „Big Air“ varžybose sėkmė nesišypsojo ir Motiejui Morauskui.
Lozanoje jėgas išbandė Lietuvos slidininkai
2020 01 21
Antradienį jaunimo olimpinėse žiemos žaidynėse prie starto linijos stojo trys Lietuvos sportininkai.
Lietuvos čiuožėjai – bronza Serbijoje
2020 01 20
Dailusis čiuožimas
Trumpojoje programoje karjeros rekordą pasiekusi Elžbieta Kropa užkopė ant garbės pakylos dailiojo čiuožimo varžybose "Skate Helena 2020".
Baltijos čempionate – Lietuvos rekordai
2020 01 20
Šaudymas iš lanko
Ventspilyje (Latvija) vykusiame Baltijos uždarų patalpų šaudymo iš lanko čempionate užfiksuoti net trys Lietuvos rekordai.
Žaidynės jaunėja, konkurencija auga
2020 01 20
Žaidynės
„Žalgirio“ draugijos žiemos žaidynės startavo Alytuje šachmatų, šaškių ir stalo teniso varžybomis, eilės laukia kalnų slidininkai ir salės futbolininkai.
Olimpinį sezoną pradeda Majamyje
2020 01 20
Buriavimas
Kelialapius į Tokijo olimpines žaidynes iškovoję buriuotojai Juozas Bernotas ir Viktorija Andrulytė pradeda varžybų sezoną.