LMZ.lt 2019 m. birželio 5 d. 11:43 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Pasaulio čempionas vengia kovos su lietuviu

Boksininkas Egidijus Kavaliauskas: „Mano muzika - Svaro su Aiste Smilgevičiūte „Užkeikimai veikia“. Su ta daina išeinu į ringą.“

V. Kavaliauskas
V. Kavaliauskas
   
Bokso ir panašių kovinių sporto šakų sportininkai neretai vaizduojami pagal tam tikrus stereotipus - kaip raumenų kalnai.  Garsiausias Lietuvos boksininkas Egidijus Kavaliauskas nepaisant savo pravardės „nuožmioji mašina“ grėsmingai atrodo tik varžybose ar treniruotėse – savo agresiją jis palieka ten, o už ringo ribų atsiskleidžia kaip išsilavinęs, besišypsantis, teigia nemėgstantis tuščių kalbų.
 
„Boksas man patinka dėl to, tai kūno ir minties galia, - teigia E. Kavaliauskas, kurį tėvai mokykloje spausdavo pirma paruošti pamokas, o tada eiti į treniruotę. Siekdamas boksininko karjeros jis  pabaigė studijas universitete ir jau mąsto, jog baigęs boksuotis galėtų dirbti treneriu.
 
Tai nesutrukdė jaunystėje E. Kavaliauskui įgyvendinti vieną svajonę - jis atstovavo Lietuvai 2008 ir 2012 m. Olimpinėse žaidynėse. Po jų vyras nusprendė siekti kitos svajonės - iš mėgėjų bokso pabandyti rasti vietą po saule kitokias taisykles turinčiame profesionalų bokse.  
 
Profesionaliame ringe Egidijus iki šiol nenugalėtas - lietuvis iškovojo 21 pergalę (iš jų 17 - nokautu), 1 kartą dvikovą baigė lygiosiomis ir išventė pralaimėjimų. E. Kavaliausko kolekcijoje  dabar yra regioninės Šiaurės Amerikos bokso federacijos (NABF) titulas ir vienos iš keturių pagrindinių planetoje Pasaulio bokso organizacijos (WBO) tarpkontinentinis čempionų diržas.
 
Pastaruoju metu lietuvis siekia aukščiausiojo titulo - pasaulio WBO čempiono vardo pusvidutinio svorio kategorijoje - bet šanso pasigrumti su diržo savininku, JAV žvaigžde Terence’u Crawfordu, E. Kavaliauskas dar negavo.
 
Apie gyvenimą JAV, sugrįžimą  į Lietuvą, bokso ypatumus, mokslus, režimą, motyvaciją, pravardę, muziką ir kitką populiariausiu 2018-ųjų sportininku išrinktas E. Kavaliauskas papasakojo TV laidai „Lietuvos mokyklų žaidynės“.

Ar smagu grįžti į Lietuvą iš JAV, tos svajonių šalies?
Labai, labai visada laukiu tos kelionės, kai galėsiu grįžti namo. Visi važiuoja atostogų  iš Lietuvos į šiltus kraštus, o aš iš šiltų kraštų grįžtu atgal į Lietuvą, nes man čia smagiausia. 
 
Kuo tave žavi Lietuva? Ką tau reiškia namai? 
Kai išvažiavau, buvo atotrūkis nuo šeimos, draugų, visų savo žmonių… Pabuvus kitur supranti ką tau reiškia Lietuva. Namai – tai šeima, draugai, artimieji, jausmas, kad tu esi savas. 
 
Kiek sporto šakų išbandei prieš boksą? Kokius sportus mėgsti? 
Pirmą kartą išbandžiau kovinę savigyną, MMA. Taip pat trumpai išbandžiau krepšinį. Kai pradėjau boksuotis, nuo 7 metų pradėjau ir futbolą žaisti. Nuo to laiko visada buvau bokse, po jo antras man yra futbolas.
 
Kas tavo gyvenime yra boksas?
Tai yra gyvenimas... Boksininkas - visada boksininkas. Nėra taip, kad ateini į salę, pasportuoji kelias valandas, grįžti namo ir užsiimi savo reikalais. Visada turi galvoti apie boksą, tai yra režimas, rutina. Negali sau leisti per daug atsipalaiduoti, nes turi būti pasiruošęs treniruotėms. Juokais kalbant - miegi ir atsikeli su bokso pirštinėmis.

Kuo tave sužavėjo boksas? Kuo jis įdomus, naudingas?
Iš pradžių boksas labai nesužavėjo, tiesiog tėtis vesdavo į treniruotes ir tai būdavo smagus laiko praleidimas su draugais kai tau 7, 8, 9, 10 metai. Tiesiog faina - ateini, pabėgioji, pasiboksuoji, smagu buvo. Laikui bėgant, augant supratau tą bokso grožį. Boksas reikalauja iš tavęs daug galvojimo, labai daug reakcijos. Kūnas turi būti 100 proc. fiziškai stiprus ir pasiruošęs. Ne tik kūnas, tavo protas turi reaguoti į viską labai greitai. Tas man patinka - kad tai kūno ir minties galia.
 
Sporte svarbiausia talentas, ar juodas darbas?
Mano talentas yra sunkus darbas. Sugebėjimas sunkiai dirbti. Aš netikiu jokiais talentais, yra tik juodas darbas. Darbu tu ugdai savo savybes.

Kokias savybes gali padėti išugdyti boksas?
Pirmiausia – užsispyrimą. Valią, susitelkimą. Visi galvoja, kad boksininkai agresyvūs gyvenime. Bet aš taip nemanau, nes visą agresiją išlieji salėje. Visus savo nervus palieki salėje boksuodamasis. Išėjęs iš salės tu būni laimingesnis, atsipalaidavęs, daugiau šypsaisi. 
 
Kiek svarbu laikytis režimo? 
O, taip! Režimas yra svarbiausia. Kai pasakau apie savo režimą, man visi sako - „kaip tu taip?“. Tai nuobodus režimas - diena iš dienos darai tą patį, valgai daugmaž tą patį, tuo pačiu laiku ein miegoti. Pas mane režimas taip suskaičiuotas, kad į priekį žinau minutėmis - ką darysiu ir ką veiksiu. 
 
Kaip tavo šeima reagavo į tai, kad nusprendei siekti boksininko karjeros? 
Sunku prisiminti. Tėtis buvo mano treneris. Jo palaikymas iki šiol didelis. Mamai galbūt nebuvo labai priimtina, jai iki šiol sunku reaguoti į mano kovas, ji klausia – „Kada, vaikeli, pabaigsi savo boksą?“. Bet apskritai mano aplinkai patiko. Jie mato koks aš tampu po kiekvienos treniruotės, labiau susikaupęs.

Kiek svarbus sportininkui trenerių, tėvų palaikymas?
Labai svarbus. Augant jaunuoliui pradedant boksuotis svarbiausia - tėvų palaikymas. Tėvų stūmimas. Galbūt net griežtas stūmimas į salę. Aš taip pat augau, man buvo 15-16 metų, nenorėdavau sportuoti, bet tėtis nuvesdavo į salę: "Turi sportuoti." Tiesiog reikia to postūmio, spyrio į užpakalį, kad tu judėtum ir eitum į salę. Kartais jaunuolis ne visuomet galvoja taip, kaip jam geriau. Jis galvoja ką šią sekundę nori veikti. Tėvų, trenerių palaikymas yra vienas svarbiausių dalykų siekiant aukštų rezultatų. 

Kaip pavyko sportuojant derinti mokslą ir sportą?
Labai lengvai. Daug kas sako, kad sporto negali suderinti su mokslu. Aš suderinau viską.
Nebuvau pats geriausias mokyklos moksleivis. Bet tėvai visada spausdavo - pirma turi būti paruoštos pamokos, viskas atlikta, tada eini į treniruotę. Nebuvo jokių didelių keblumų, sunkumų. Viskas gerai sekėsi.

Ką mokeisi universitete? 
Tuometinėje kūno kultūros akademijoje baigiau treniravimo sistemų studijas. Ateityje norėčiau kaip bokso treneris dirbti su vaikais, ugdyti juos, treniruoti. Padėti jiems suprasti, kad sportas ir mokslai yra suderinami.

Kaip šovė į galvą išvykti į JAV? 
Gavau pasiūlymą iš dabartinio savo vadybininko lietuvio. Jis pasiūlė atvažiuoti į JAV, mes susitikome, pašnekėjome. Mano svajonė nuo 13 metų buvo važiuoti į JAV ir būti profesionaliu boksininku. Toks šansas atsirado, po olimpiados nusprendžiau kad reikia siekti daugiau. 
 
 

Kaip sekėsi JAV iš pradžių? Ar buvo kalbos barjeras? 
Pradžia buvo tikrai labai sunki, nes atvykau į šalį, kur nieko nepažįstu. Kalbos mokėjau tik kelis žodžius. Suprasdavau, bet buvo sunkiau atsakyti. Pirmos savaitės buvo labai sunkios, kai esi svetimoje šalyje, nieko nepažįsti, tavo šeimai ir draugai toli nuo tavęs, tu visiškai vienas.
 
Būdavo, kad nueini į salę, grįžti namo ir sėdi savo kambaryje, žiūri į baltas sienas. Kovoji su savimi, su vienatve. Buvo nemigo naktų, sunkių akimirkų, bet apsipratau, tas užgrūdino. Davė spyrį į užpakalį, jog reikia tiesiog kovoti ir nugalėti visus sunkumus.

Ar buvo sunkių akimirkų, kai norėjosi mesti sportą? 
Sunkių akimirkų iškyla visada, kiekvieno pasiruošimo metu. Į metus bent po kelis kartus. Bet žinau, kad sustoti negaliu, nes darau tai, kas man yra svarbu. Darau tai dėl savo šeimos, dėl savo artimųjų. Kiekvieną kartą tai mane motyvuoja ir stumia į priekį.

Kas labiausiai motyvuoja?
Šiuo metu mane labiausiai motyvuoja mano šeima, mano žmona, tėvai, sesė, mano draugai ir artimieji. Jų palaikymo dėka esu ten, kur esu.
 
Nelengva buvo prisitaikyti prie profesionalaus bokso? 
Mėgėjiškame bokse buvau agresyvesnis. Profesionalų bokse reikia agresijos, reikia eiti į priekį, norėti varžovą nokautuoti. Man tas nebuvo labai sunku. Atvažiavus atėjau į salę, kur visi arba Meksikos, arba JAV kovotojai, o čia kažkoks lietuvis atėjo naujas… Visi griežė dantį ant manęs, per dvikovas jie mane norėjo tiesiog „lupti“ stipriai. Bet tas padėjo, nes kai norėjo man stipriau suduoti, aš suduodavau dešimt kartų stipriau. Taip persilaužiau. 
 
Ar labai skiriasi amerikietiška bokso mokykla nuo lietuviškos? 
Ganėtinai skiriasi. Ten vaikai ugdomi nuo pat mažens boksuotis agresyviai. Pas mus Lietuvoje daugiau tai yra taškų rinkimas. Amerikoje – agresija, agresija. 
 
Kiek svarbu profesionalų bokse kojų darbas? 
Dabar keičiasi visos mados. Seniau, prieš dešimt metų profesionaliame bokse per daug nejudėdavo. Legendinis Muhammadas Ali labai daug judėdavo, bet didžioji dalis boksininkų eina į priekį ir agresyviai boksuojasi. Dabar ta mada keičiasi. Ukrainietis Vasilijus Lomačenka vėl atvedė į madą kojų darbą, boksininkai juda kuo daugiau ir profesionalų bokse. Aš universalus, galiu taip ir taip. Kojos bokse yra labai svarbios. Jauniems aiškinu – viskas prasideda nuo kojų, tas labai reikalinga.

Pati įsimintiniausia tavo kova? 
Praėjusių metų lapkričio mėnesį, kai susitikau su varžovu, kuris buvo nenugalėtas (Nikaragvos boksininkas Roberto Arriaza – red. past.). Jis buvo fiziškai labai stiprus. Žinojau, kad kova baigsis nokautu, kad aš padarysiu tą nokautą. Varžovas buvo labai stiprus, buvo kebli kova, bet trečiam raunde jį nokautavau. Tai buvo džiaugsminga akimirka, emocijos liejosi per kraštus.
 
O labiausiai nuvylusi kova? 
Paskutinė kova, vienareikšmiškai (kovo 30 d. su JAV boksininku Rayumi Robinsonu - red. past.). Davė lygiąsias, o jų su žiburiu nerasi. Buvo toks nusivylimas, paskui pasišnėkėjau su treneriais, bokso ekspertais - jie visi sakė, kad laimėjau kovą. Tai pamoka, kad su amerikiečiais nereikia boksuotis iki galo, reikia juos nokautuoti pirmame raunde ir ramiai išeiti iš ringo! (šypsosi – red. past.).

Boksininkai išeidami į ringą turi savo muziką. Kokia tavo muzika?
Mano muzika - Svaro su Aiste Smilgevičiūte „Užkeikimai veikia“. Su ta daina išeinu į ringą. Man ta daina yra labai patriotiška. Kai išgirstu žodžius, ką ten sako toje dainoje… Man tai labai svarbu.
 
Aš suprantu dėl ko kovoju.

Ar boksininkai draugiški, palaiko santykius su tais, prieš kuriuos kovojote?
Stengiuosi su visais palaikyti gerus santykius. Po kiekvienos kovos nueinu į rūbinę, dar kartą varžovams paspaudžiu ranką. Apsikabiname, pasišnekame apie tą pačią kovą. Kartais būna nueinu pasišnekėti su varžovu, kurį nokautuoju. Ringe mes esame priešai, agresyvūs vieni kitiems, bet išėjus už ringo ta agresija, mano nuomone, turi baigtis.
 
Yra boksininkų, kurie už ringo save promotina (reklamuoja – angl.), daro trash-talking'ą (tauškia niekus, neretai įžeidžiant varžovą– angl.) ir panašiai. Man tai yra labai nepriimtina, nes mūsų darbas yra ringe. Už ringo turi būti asmenybė, parodyti save, koks iš tikro esi. Jei šneki negerus dalykus, galbūt tu nesi geras žmogus.

Pakalbėkime apie tavo pravardę - „Mean Machine“ (Nuožmi mašina – angl.). Kaip ją gavai, ką ji reiškia?
Vienas žmogus manęs Lietuvoje paklausė kodėl davė pravardę. Žiūriu į jį ir sakau: "Nes aš piktas žmogus." Jis: "Tu tikrai"? Sakau: "Taip, aš piktas žmogus.". Sako: "Negali būti, nes visada šypsaisi."
 
Pravardė kilo iš mano draugo, ruso Jevgenijaus Gradovičiaus. Mes kartu su juo sportuodavome.
 
Salėje, treniruotėse aš esu susikoncentravęs, susikaupęs. Kartais galiu pajuokauti, bet dažniausiai salėje būdamas kovoju su savimi, kad dirbčiau dar daugiau. Draugas priėjo, bandė su manimi pajuokauti. Aš jam kažką piktai pasakiau, nekreipiau į jį dėmėsio. Jis pasižiūrėjo, sako: „Tu tikras Mean Machine“. Kažkas išgirdo iš trenerių: „O, Mean Machine!“, pradėjo taip kiekvieną dieną vadinti, vadinti, ir kaip sakoma - prilipo.
 
Tave pernai išrinko populiariausiu sportininku. Ką tau pačiam tai reiškia? Ką galėtum pasakyti savo sirgaliams, fanams?
Sirgaliams - labai ačiū. Man buvo tokia staigmena… Vien tai, kad mane paskyrė į nominaciją, buvo - vau, faina. Lietuva vis dar mane atsimena, kietai. Kai rezultatai įsibėgėjo, buvau trečioje vietoje, galvoju ir sakau "Žiūrėk, trečias, trečias." Vėliau mes buvome kalnuose, atostogavome. Interneto per daug nežiūrėjau. Skambina draugas sako: "Na ką, sveikinu!". Sakau: "Gerai, trečia vieta, kietai." Sako: "Ne, su pirma vieta sveikinu." Aš: "Ką?!". Pasižiūrėjau - pirmas! Man buvo labai didelė staigmena. 
 
Grįžęs į Lietuvą kvieti žmones į viešas bokso treniruotes. Kodėl jas rengi, kieno tai idėja? 
Treniruotes rengiu dėl to, kad man smagu bendrauti su žmonėmis, parodyti jiems kažką naujo. Tai Mariaus Palionio idėja. Kiekvieną kartą kai grįžtu į Lietuvą ir paskambina, sakau: „Gerai, be problemų, pakeisiu visus planus ir rasiu tam laiko“. Man tai smagu.
 
Ką tau reiškė dalyvavimas olimpinėse žaidynėse? 
Mėgėjų bokse tai yra kiekvieno boksininko svajonė. Aš tą svajonę įgyvendinau, kai man buvo 20 metų. Buvau dar jaunas, kvailas. Nebuvau susitelkęs į tai, ką turėjau padaryti. Kai patekau antrą kartą, jau žinojau ką turiu daryti, ko aš sieku, bet nepavyko taip, kaip norėjau.

Ką patartum jauniems sportininkams, kokių pats naudingų patarimų esi gavęs? 
Filosofija paprasta: nesustoti, nes sustojus lengviau nebus. Sustojus bus tik sunkiau, nes nepadarysi tai, dėl ko ruošeisi visą savo gyvenimą. Dažniausiai prisimenu trenerio žodžius, kai man buvo 13-14 metų: jei atsisėdai prie stalo, paėmei kortas į rankas - žaisk iki galo. Taip ir užsidėjus pirštines, jei pradėjai boksuotis – boksuokis iki galo.
 
Kiek dar galvoji tęsti savo karjerą? 
Kol sveikata leis - galvoju boksuotis. Dar kokius šešerius metus. Nenorėčiau kaip kiti, iki 40 ar 50 metų. Noriu padaryti ką siekiu, ir po to galima eiti į užtarnautą „pensiją“.
 
Koks tavo artimiausias tikslas? 
Jau antri metai - Pasaulio čempiono diržas. Vis bandome gauti tą kovą, bet čempionas vis nenori… Jau praėjo 180 dienų. Tikimės, kad jį paspaus pasaulinė organizacija eiti ginti savo čempionų diržą.

Kokia bokso situacija, perspektyvos Lietuvoje?
Tikrai yra neblogo, stipraus jaunimo. Vaikai auga ir tobulėja. Manau, kad ateityje bus daug čempionų.
 
Daugiau naujienų iš kategorijos Ringas
KOMENTARAI
 
 
 
Mongolijoje – „Gulbelės“ skrydis į viršūnę
2019 09 14
3x3
Šeštadienį Mongolijoje pasibaigusiame trijulių (3x3) krepšinio turnyre „Sukhbaatara Challenger“ triumfavo Šakių „Gulbelės“ klubas.
„Kibirkštis“ veržiasi į aikštę
2019 09 13
Žvilgsnis
Vilniaus „Kibirkšties“ komanda po dviejų savaičių treniruočių pradės ir kontrolinių rungtynių seriją bei taip tęs pasiruošimą 2019-2020 metų sezonui.
„Rytas“ baigė rikiuoti gretas
2019 09 12
Žvilgsnis
Naują sezoną „Rytas“ pradės registruodamas 14 krepšininkų, iš kurių trys bus legionieriai. Neatmetama, kad jų gali būti ir daugiau.
 
Kauniečiai pratęsė pergalių seriją
2019 09 14
A lyga
Dublį A lygos rungtynėse pelnęs Deivydas Matulevičius: „Tikiuosi, kad tai nebuvo paskutiniai įvarčiai.“
„Sūduva“ ir „Žalgiris“ triuškino varžovus
2019 09 13
A lyga
Lietuvos futbolo A lygos 23-iojo turo rungtynėse penktadienį „Sūduva“ svečiuose parklupdė „Atlantą“, „Žalgiris“ namie sudaužė „Panevėžį“.
Rekordas – dar prieš turnyro startą
2019 09 13
Turnyras
Druskininkuose vyks jau 15-asis tarptautinis žiniasklaidos atstovų futbolo turnyras, kuriame kovos rekordinis dalyvių skaičius.
Lietuvį pranoko du varžovai
2019 09 15
Varžybos
Lenkijoje surengtų lengvosios atletikos varžybų Kamilai Skolimowskai atminti vyrų disko metimo rungtyje lAndrius Gudžius užėmė trečiąją vietą.
Kvietimas į Dohą šuolininko nenustebino
2019 09 12
Kvietimas
Lietuvos šuolininkas į aukštį Adrijus Glebauskas sulaukė kvietimo varžytis pasaulio lengvosios atletikos čempionate.
Už lietuvio nugaros – olimpinis čempionas
2019 09 11
Varžybos
Edis Matusevičius įvykdė savo planą ir prisidėjo prie Europos rinktinės pergalės prieš JAV istoriniame lengvaatlečių mače.
 
Finale Latvijoje – lietuvių akistata
2019 09 14
Turnyras
Turnyro Latvijoje dvejetų varžybų finale tarpusavyje kovojo Vilniaus teniso akademijos tenisininkės.
Trenerei – aukščiausio lygio licencija
2019 09 09
Trenerė
Lietuvos rinktinės kapitonė Edita Liachovičiūtė Tarptautinės teniso federacijos (ITF) kursuose ir gavo trečiojo – aukščiausiojo – lygio licenciją.
R.Berankis – jau 63-ias pasaulyje
2019 09 09
Reitingas
Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingų lentelėje lietuvis Ričardas Berankis iš 68-osios vietos pakilo į 63-iąją.
Daug žadantį startą apkartino pralaimėjimai
2019 09 15
Imtynės
Pasaulio imtynių čempionate Nur-Sultane kovas tęsia graikų-romėnų imtynių stiliaus atletai.
Lietuvis tęsia kovą dėl medalio
2019 09 15
Boksas
Lietuvos boksininkas Tadas Tamašauskas pateko į pasaulio čempionato aštuntfinalį.
Kaunietis įgėlė Vilniaus kovotojui
2019 09 13
Bušido
Mindaugas Narauskas prieš kovą su Henriku Vikšraičiu: „Mano varžovas per anksti pasijautė žvaigžde.“
 
Lietuvę Italijoje aplenkė tik dvi varžovės
2019 09 07
Lenktynės
Lenktynių „Premondiale Giro Toscana“ pirmajame etape Rasa Leleivytė („Aromitalia-Vaiano“) užėmė trečiąją vietą ir pelnė tris pasaulio reitingo taškus.
„Kūnas grįžo, o dvasia dar pakeliui“
2019 09 02
Trekas
Lietuvos treko karalienė Simona Krupeckaitė tarptautinėse varžybose Panevėžyje laimėjo visas tris rungtis, kuriose dalyvavo.
Lietuviams – dar keturi medaliai
2019 08 31
Trekas
Treko varžybų „Panevėžys 2019“ antrąją dieną auksą iškovojo S.Krupeckaitė ir O.Baleišytė, sidabrą - M.Marozaitė ir V.Lendelis.
Molėtuose – kova dėl trijų trofėjų
2019 09 15
Supertaurė
Molėtuose vykusiose Lietuvos rankinio federacijos supertaurės varžybose pergales šventė Garliavos moterų bei Klaipėdos vyrų komandos.
Sezonas Europoje baigėsi vos prasidėjęs
2019 09 09
Europos taurė
Klaipėdos „Dragūnas“ svečiuose du kartus pralaimėjo Rišono „Maccabi“ (Izraelis) komandai ir nepateko į kitą EHF taurės turnyro etapą.
Teisėjai mokėsi, šventė ir rinko valdžią
2019 09 08
Teisėjai
Lietuvos rankinio teisėjų asociacija paminėjo savo veiklos 20-metį, ruošėsi naujam sezonui ir išsirinko naują valdžią.
 
Latvijoje jautėsi kaip namuose
2019 08 24
Paplūdimio tinklinis
Lietuvos paplūdimio tinklininkai Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis sezoną baigė FIVB turnyre Jūrmaloje užimdami 9-ąją vietą.
Istoriniame turnyre – dvi Lietuvos poros
2019 08 22
Paplūdimio tinklinis
Lietuvos tinklininkai Artūras Vasiljevas ir Robertas Juchnevičius istoriniame turnyre Jūrmaloje iškopė į pagrindines varžybas.
Auksinis sugrįžimas po motinystės atostogų
2019 08 19
Paplūdimio tinklinis
Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionai - A. Rumševičius ir L. Každailis bei M. Paulikienė ir E. Kliokmanaitė.
Nugalėtojams – ir prezidento, ir merų taurės
2019 09 15
Ralis
Prezidento Gitano Nausėdos taurę kėlė Kauno rajono sportininkų Manto Bytauto ir Mindaugo Kaminsko duetas, važiavę „Seat Leon“ automobiliu.
Sezonas neplanuotai baigėsi pusfinalyje
2019 09 15
Rali-krosas
Pirmąją lenktynių dieną tempą diktavusiam Rokui Baciuškai antroji pasaulio ralio-kroso čempionato etape Latvijoje nebuvo itin sėkminga.
Visi varžovai – už lietuvio nugaros
2019 09 14
Rali-krosas
Rokas Baciuška pirmauja po pirmosios dienos pasaulio ralio-kroso čempionato etape Latvijoje.
 
Italijoje – Lietuvos čiuožėjų rekordas
2019 09 15
Dailusis čiuožimas
Tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) „Challenger Series“ dailiojo čiuožimo varžybose „Lombardia Trophy 2019“ dalyvavo ir Lietuvos sportininkai.
Lietuvos čempionate – Latvijos sistema
2019 09 11
Ledo ritulys
2019-2020 metų Lietuvos ledo ritulio čempionatas startuos spalio 2 dieną, o pirmenybėse varžysis penkios komandos.
Ambicingas projektas bliūkšta
2019 09 10
Situacija
Pastaruosius metus trijų Baltijos ledo ritulio federacijų brandintas stipriausių šalių ekipų Baltijos lygos turnyras šiemet dienos šviesos dar neišvys.
Lietuvos šaulė – devinta Europoje
2019 09 15
Šaudymas
Europos šaudymo į skraidančius taikinius čempionato Italijoje jaunimo merginų apvaliosios aikštelės varžybose Alisa Bogdanova užėmė devintąją vietą.
Tokijuje – sidabras Lietuvos baidarininkui
2019 09 15
Baidarių ir kanojų irklavimas
Tokijuje (Japonija) vykstančioje baidarių ir kanojų olimpinių testų regatoje Lietuvos baidarininkas Arturas Seja iškovojo sidabro medalį.
Tramplinas aukštyn – tarptautiniai renginiai
2019 09 13
Stalo tenisas
LSTA prezidentė: „Norime, kad Lietuvoje rengiant aukšto lygio tarptautines varžybas, žmonės iš arti galėtų pamatyti tikrąjį techniškąjį stalo tenisą.“
 
„Jei reiktų pakartoti, eičiau tuo pačiu keliu“
2019 09 14
Jubiliejus
Lietuvos studentų sporto asociacijos prezidentas Česlovas Garbaliauskas: „Nesigailiu, kad gyvenimą susiejau su studentų sportu“
Ar atletams būti socialiniuose tinkluose?
2019 09 12
Žvilgsnis
D.Venciūtė: „Kiekvienas sportininkas yra skirtingas ir turėtų pats geriausiai jausti, kiek nori įsitraukti į gyvenimą socialiniuose tinkluose“,
Progimnazijos stadionas – visai Garliavai
2019 09 12
Bazės
Garliavos Jonučių progimnazijoje trečiadienį atidarytas šiuolaikiškai atnaujintas sporto aikštynas, tarnausiantis visos bendruomenės reikmėms.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas