LRF inf. 2019 m. gegužės 24 d. 17:57 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Pagerbė čempionus ir išdalino prizus

2018-2019 metų rankinio sezono uždarymo metu LRF vadovas D. Pasvenskas teigė, kad tiek vyrų, tiek moterų čempionatai buvo įtempti ir nenuspėjami.

Geriausių LRL rankininkių septynetas
Geriausių LRL rankininkių septynetas
   
Birštone vyko oficialus 2018-2019 metų rankinio sezono uždarymas. Jo metu buvo pagerbtos ne tik stipriausios vyrų ir moterų ekipos, bet išdalinti ir individualūs prizai.
 
Renginio metu Lietuvos rankinio federacijos prezidentas Donatas Pasvenskas atkreipė dėmesį į tai, kad tiek vyrų, tiek moterų čempionatai buvo įtempti ir nenuspėjami, o finalų serijos dovanojo daug gražių rankinio akimirkų.
 
Seimo narys Kęstutis Smirnovas sveikino su pasiekimais, linkėjo gero poilsio vasarą, o kitą sezoną pradėti nauja jėga ir siekti kuo aukštesnių rezultatų.
 
Šį sezoną vyrų čempionate dalyvavo 9 vyrų rankinio komandos iš 7 miestų: varžėsi po komandą iš Klaipėdos, Šiaulių, Alytaus, Panevėžio, Utenos, po dvi iš Vilniaus ir Kauno. Ant prizininkų pakylos po pertraukos vėl lipo trečiąją vietą iškovojusi Alytaus „Varsos – Stronglaso“ ekipa,  antri kaip ir pernai liko Vilniaus VHC „Šviesa“, o čempionų titulą apgynė Klaipėdos „Dragūnas“.
 
Moterų lygoje antrus metusi iš eilės bronza dabinosi Vilniaus „Eglės – SM Tauro“ rankininkės, antrąją vietą iškovojo čempionių titulą gynusi Kauno „ACME – Žalgirio“ ekipa, o čempionėmis tapo po dramatiškos finalo serijos triumfavusios Kauno rajono „Cascada-HC Garliava SM“ merginos.
 
Rezultatyviausiu vyrų lygos rankininku tapo net 190 įvarčių šį sezoną įmetęs Kauno „Granito-Kario“ žaidėjas Paulius Šarkauskas. Merginų tarpe rezultatyviausia buvo Greta Rinkevičiūtė – 181 įvartis.
 
Geriausiu sezono vartininku išrinktas Edmundas Pelėda, antrą ir trečią vietas pasidalijo Lukas Gurskis ir Maksim Valiuvach. Geriausia vartininke išrinka „ACME–Žalgiris“ vartininkė Olesia Semenčenko,  aplenkusi antroje vietoje likusią Benitą Šliupaitę bei Jolantą Kosiakaitę.
 
Geriausiu kairiojo krašto žaidėju tapo „Ažuolo – KTU“ kariarankis Deividas Jovaišas, antras liko Laurynas Simonavičiu, trečias – Rokas Lastauskas. Merginų tarpe šioje pozicijoje triumfavo Greta Rinkevičiūtė, sau už nugaros palikusi Martyną Vaitkutę, Ingą Sadauskaitę.

 
Geriausio dešiniojo krašto žaidėju išrinktas Valdas Drabavičius už savęs palikęs Modestą Vaitekūną ir Gintautą Adamkevičių. Geriausia šios pozicijos merginų žaidėja Greta Sadauskaitė, kuriai nedaug nusileido žalgirietės Laura Žukovaitė bei Viltė Lubytė.
 
Geriausio įžaidėjo rinkimuose nugalėjo Karolis Bliuvas, antras liko Žygimantas Micevičius, trečias – vos tašku atsilikęs Arminas Stankūnas. Tarp merginų čia taip pat netrūko intrigos: geriausia įžaidėja tapo Klaudija Šidlauskytė, kuri vos dviem taškais aplenkė Daivą Aleksandravičiūtę bei čempione tapusią Emilę Aglinskaitę.
 
Geriausio kairiojo pusiau krašto žaidėjo nominacija atiteko Karoliui Antanavičiui, antras liko Lukas Simėnas,, trečias – Vilius Juozaitis. Tarp merginų šioje nominacijoje triumfavo Aušra Šponė, antra liko Karolina Sparnauskaitė, trečia – Grėta Burkaitė.
 
Geriausiu dešiniojo pusiau krašto rankininku išrinktas Gabrielius Žanas Virbauskas, antras liko Nedas, trečias – Modestas Štarolis. Merginų tarpe nepralenkiama buvo Auksė Sviderskienė, kuri aplenkė antroje vietoje likusią Gretą Burkaitę ir trečioje vietoje likusią Rusnę Markinaitę.
 
Geriausiu linijos žaidėju tapo Martynas Lapinskas, vos tašku atsiliko Benas Butkus, trečias – Gintaras Cibulskis. Ritai Repečkaitei atiteko geriausios linijos žaidėjos apdovanojimas, antra liko Audinga Kniubaitė, trečia – Evelina Dževerakaitė.
 
Geriausio gynėjo titulas atiteko Tadui Bučinskui, antroje vietoje – Remigijus Čepulis, trečioje – Tadas Rasakevičius. Geriausia gynėja – Daiva Aleksandravičiūtė, kuriai nedaug nusileido Laima Bernatavičiūtė ir Greta Burkaitė.
 
Naudingiausiu žaidėju pripažintas Gabrielius Žanas Virbauskas , kurio nepasivijo Žygimantas Micevičius ir Valdas Drabavičius. Naudingiausios žaidėjos titulas atiteko Audingai Kniubaitei, kuri aplenkė antroje vietoje likusią Daivą Aleksandravičiūtę bei trečioje likusią Laimą Bernatavičiūtę.
 
Daugiau naujienų iš kategorijos Rankinis
KOMENTARAI
 
 
 
„Laukiu, kada mano vaikai baigs mokyklą"
2019 06 25
Treneris
Nenadas Čanakas - apie sprendimą likti Panevėžyje ir vasaros darbus.
Vaikinai - čempionai, merginos - antros
2019 06 25
Krepšinis
"Išplėšėme maksimalią naudą ne tiek pasirodymu, kiek pamoka, kurią reiks išmokti", - kalbėjo R.Šiškausko turnyro Lietuvos vaikinų trenieris K.Abramavičius.
Pasirinkti dvylika geriausių nebuvo lengva
2019 06 25
U-19
Lietuvos 19-mečių krepšinio rinktinės treneriai atsirinko žaidėjus, su kuriais vyks į pasaulio pirmenybes Graikijoje.
 
Potencialus lietuvių varžovas - "Tre Penne"
2019 06 25
Varžovai
Jei „Sūduva“ neįveiktų „Crvena zvezda“ barjero Čempionų lygos atrankoje, Europos lygos atrankos II etape jos lauktų San Marino čempionai.
"Riteriai" vėl kiša koją lyderiams
2019 06 25
A lyga
A lygos ture favoritams lengva nebuvo - "Sūduva" pralaimėjo "Riteriams", "Kauno Žalgiris" suklupo Klaipėdoje, O "Žalgiris" iškovojo sunkią pergalę.
Devyniolikmetės sieks Baltijos taurės
2019 06 25
Moterų futbolas
Vyto Jančiausko treniruojama Lietuvos devyniolkmečių merginų rinktinė sieks nukarūnuoti dabartines Baltijos taurės laimėtojas latves.
Lietuviai liko per žingsnį nuo pusfinalio
2019 06 26
Lengvoji atletika
Lietuvos lengvaatlečiai Europos žaidynėse buvo šalia garbės pakylos asmeninėse įskaitose. Komandos šansą prasibrauti į pusfinalį atėmė teisėjų sprendimai.
Greičiausias buvo tas pats M. Viršilas
2019 06 24
Bėgimas
Kaip ir pernai, bėgimą aplink Elektrėnų marias laimėjo maratonininkas Mindaugas Viršilas. Pirma tarp moterų - Gitana Akmanavičiūtė.
Komanda išsaugojo medalio viltį
2019 06 23
Lengvoji atletika
Lietuvos lengvaatlečiams nepavyko iškovoti Europos žaidynių medalių asmeninėse ir estafečių varžybose, bet jie pratęs kovą dėl medalių komandų įskaitoje
 
R. Berankis smuktelėjo, L. Grigelis pakilo
2019 06 24
Tenisas
ATP reitingų lentelėje Ričardas Berankis iš 73-iosios vietos smuktelėjo į 74-ąją, o Laurynas Grigelis iš 295-osios pozicijos pakilo į 293-iąją.
Finale - L. Grigelio ir italo triumfas
2019 06 22
Tenisas
L. Grigelis su italu A. Pellegrino 1:6, 6:3, 10:7 įveikė urugvajietį A. Beharą ir ekvadorietį G Escobarą ir tapo turnyro Italijoje nugalėtojais.
Lietuvis ir italas žais finale
2019 06 21
Dvejetai
Lietuvis Laurynas Grigelis ir italas Andrea Pellegrino laimėjo turnyro „Internazionali Di Tennis Emilia Romagna“ dvejetų varžybų pusfinalį.
Žaidynės baigėsi aštuntfinalyje
2019 06 25
Europos žaidynės
Lietuvos boksininkas Evaldas Skurdelis vieningu teisėjų sprendimu pralaimėjo kovą rusui Gabiliui Mamedovui.
Lietuvos sunkiasvoris pralaimėjo serbui
2019 06 24
Boksas
"Varžovas buvo įkandamas, deja nepavyko įgyvendinti planų“, - kalbėjo boksininkas M .Valavičius, pralaimėjęs Europos žaidynių dvikovą serbui V. Babičiui.
Dziudo kovotojai liko be pergalių
2019 06 24
Dziudo
"Prieš varžybas nenorėjau gauti tik Azerbaidžano ir Rusijos atstovo. Bet būtent jį gavau", - guodėsi sunkiasvoris K.Bauža.
 
Lietuvis - greta garbės pakylos.
2019 06 25
Europos žaidynės
"Po finišo net pykino", - prisipažino penktąją vietą Europos žaidynėse užėmęs Lietuvos dviratininkas Gediminas Bagdonas.
Lietuviams nepavyko įgyvendinti planų
2019 06 23
Europos žaidynės
Europos žaidynių vyrų dviračių plento 180 km grupinėse lenktynėse startavo 135 sportininkai iš 37 šalių. Tarp jų ir penki Lietuvos dviratininkai.
Lietuvė – tarp lenktynių lyderių
2019 06 22
Europos žaidynės
Europos žaidynių grupinėse lenktynėse 9-ta finišavusi R.Leleivytė sulaukė sveikinimų, bet pati nesidžiaugė: „Būnu patenkinta tik tada, kai laimiu.“
„Dėl geresnės ateities reikia keistis“
2019 06 25
Žvilgsnis
Lietuvos rankinio federacijos prezidentas: „Reikia savikritiškai pasižiūrėti į situaciją, kurioje esame dabar. Ir pagalvoti, ką turime daryti kitaip.“
Stiprinasi ir laukia burtų
2019 06 19
Pasiruošimas
Kitą sezoną tarptautiniuose turnyruose dalyvaus rekordiškai daug Lietuvos rankinio klubų – keturi vyrų ir du moterų.
Lietuvių nebūtų išgelbėjusi net pergalė
2019 06 16
Atranka
Lietuvos vyrų rankinio rinktinė Europos čempionato atrankos varžybas baigė lygiosiomis svečiuose su Portugalija.
 
Į Klaipėdą atvyks ir rusės
2019 06 25
Paplūdimio tinklinis
Į teatro aikštėje, vyksiantį tarptautinį moterų paplūdimio turnyrą „Amber Cup" susirinks po vieną tinklininkių porą iš 12 šalių.
Žingsnį į Tokiją žengė tvirtai
2019 06 23
Paplūdimio tinklinis
Lietuvos paplūdimio tinklininkės tapo pirmojo olimpinės atrankos etapo E grupės nugaėtojomis.
Pirmą žingsnį į Tokiją žengė Kroatijoje
2019 06 22
Paplūdimio tinklinis
Lietuvos moterų paplūdimio tinklinio rinktinė užtikrinta pergale prieš kroates pradėjo olimpinės atrankos turnyrą.
Čempionatui įpusėjus lietuvis tebėra šeštas
2019 06 23
Motokrosas
Dešimtajame pasaulio motokroso čempionato etape Vokietijoje Arminas Jasikonis užėmė dešimtąją vietą,o bendroje įskaitoje išliko šeštas.
Motokrosas vėl džiugino Anykščius
2019 06 23
Motokrosas
Tūkstantinė į Lietuvos motociklų kroso varžybas susirinkusi minia jomis galėjo grožėtis dvi dienas nuo ryto iki vakaro.
Vilniuje -1006 km  lenktynių pristatymas
2019 06 22
Lenktynės
„Jubiliejinių „Aurum 1006 km“ lenktynių devizas – saugus eismas", - sako jų organizatorius Darius Jonušis.
 
Čempionato dalyvių skaičius padidėjo
2019 06 20
Ledo ritulys
2019-2020 sezone Lietuvos ledo ritulio pirmenybėse žais nebe keturios, o penkios komandos - prisijungs jungtinė Kauno-Klaipėdos ekipa.
Prieš žiemos iššūkius – sunkus darbas vasarą
2019 06 04
Kalnų slidinėjimas
Kalnų slidininkas Andrejus Drukarovas – apie pratybas Druskininkuose, gyvenimą be atostogų, Lietuvos talentus, tikslus, pinigus, studijas, rinkimus.
Tikisi pagrindinio vaidmens
2019 05 29
Svetur
Suomijos „SaiPa“ klube antrus metus liekantis Lietuvos rinktinės vartininkas L. Lubys kitą sezoną norėtų daugiau atsakomybės.
Lankininkei prireikė papildomo šūvio
2019 06 25
Šaudymas iš lanko
Tik popapildomo šūvio Lietuvos lankininke Inga Timinskienė nusileido turkėi Aybuke Aktuna Europos žaidynių šaudymo iš lanko varžybose.
Į finalus – po dramatiškų finišų
2019 06 25
Baidarių ir kanojų irklavimas
Dvi iš trijų antradienį Europos žaidynėse startavusių Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo įgulų pateko į finalą ir trečiadienį kovos dėl medalių.
Šaulės įpusėjo atranką
2019 06 25
Šaudymas
Po pirmosios Europos žaidynių 25m sportiniu pistoletu 30+30 varžybų dienos J. Ždanova užima 32-ą, G. Rankelytė - 34-ą vietą.
 
Estafetę iš Minsko perima Krokuva
2019 06 22
Europos žaidynės
Europos olimpinių komitetų asociacija patvirtino – 2023 m. Europos žaidynės vyks Lenkijos mieste Krokuvoje ir jį supančiame Mažosios Lenkijos regione.
Žaidynių atidaryme – lietuviški akcentai
2019 06 22
Europos žaidynės
Ryškūs, linksmi, tvirti, gražūs. Lietuvos sportininkai su vėliavneše Liveta Jasiūnaite priešakyje buvo gerai matomi Europos žaidynių atidarymo parade.
Lietuvos vėliava patikėta L.Jasiūnaitei
2019 06 21
Europos žaidynės
Europos žaidynių atidaryme Lietuvos vėliavą nešianti lengvaatletė: „Vieną iš dviejų su Europos žaidynėmis susijusių svajonių būsiu įgyvendinusi.“
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas