hockey.lt 2019 m. gegužės 4 d. 18:54 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

D.Zubrus: „Mes esame tikra komanda“

Netikėtai korėjiečius palaužusi Lietuvos ledo ritulio rinktinė iškovojo pirmąją pergalę pasaulio ledo ritulio čempionato IA divizione.

Lietuviai įveikė korėjiečius.
Marato Akimžanovo nuotr.
Lietuviai įveikė korėjiečius.
   
Šeštadienį lietuviai po atkaklaus mūšio 2:1 nugalėjo Korėjos rinktinę ir įsirašė pirmąją pergalę šiame divizione. Trijų pralaimėjimų seriją nutraukę lietuviai pagerino savo pozicijas kovoje dėl išlikimo ir išsaugojo galimybės pasidabinti šio diviziono bronza.
 
Prieš šį susitikimą Lietuvos rinktinėje įvyko keletas pasikeitimų komandos puolimo trejetuose. Praėjusiame mače pirmą kartą šiame čempionate ant ledo pasirodęs Tadas Kumeliauskas rungtynių pabaigoje buvo išbandytas pirmajame puolimo trejete, kuriame jį greta Arnoldo Boso ir Dainiaus Zubraus išvysime ir šiandien. Emilijus Krakauskas perkeltas į antrąjį puolimo trejetą, kuriame jis žais su Mauru Baltrukoniu ir Danieliu Bogdziuliu. Tuo tarpu Povilas Verenis šįkart užims vietą ketvirtajame komandos penketuke.
 
Rungtynių pradžioje pirmąją pavojingą progą susikūrė korėjiečiai, kurių atliktą metimą iš artimos distancijos atrėmė Mantas Armalis. Vos po poros minučių savo pavojinga kontrataka atsakė du prieš vieną gynėją pabėgę Ugnius Čižas ir Ilja Četvertakas, bet su pastarojo metimu susitvarkė didžiausia varžovų žvaigždė, vartininkas Mattas Daltonas.
 
Po šio epizodo varžovai lietuvių vartams grasino tik metimais iš toli, su kuriais lengvai susidorodavo mūsų rinktinės vartininkas, o Lietuvos rinktinė vis dažniau kėlė sumaištį prie varžovų vartų. Po Povilo Verenio metimo iš arti su keletu pakartotinių metimų ir vėl susitvarkė M. Daltonas, o kitoje atakoje sekęs Tado Kumeliausko metimas iš patogios pozicijos skriejo kiek virš vartų.
 
Dar vieną kartą pavojų prie varžovų vartų sukėlė Artūro Katulio šūvis iš toli ir nors po jo Emilijui Krakauskui nepavyko nukreipti ritulio į vartus, ilgą Lietuvos rinktinės ataką užbaigė tik Alexo Plante‘o pražanga prieš Danielių Bogdziulį.
 
Savo kiekybinį pranašumą lietuviai išnaudojo tarsi pagal vadovėlį: Dainius Zubrus laimėjo ritulio įmetimą, Arnoldas Bosas perdavė ritulį Nerijui Ališauskui, o šis iššovė iš toli. Nors jam pačiam pasižymėti nepavyko, prie vartų pagirtinai kovojęs T. Kumeliauskas sugebėjo metimą pakartoti, o po jo sustabdyti į vartus skriejusio ritulio varžovams jau nebepavyko ir Lietuvos rinktinė įsiveržė į priekį 1:0 (13:16, rez. perd. N. Ališauskas, A. Bosas).
 
Po praleisto įvarčio korėjiečiai gerokai suaktyvino savo žaidimą ir sukūrė keletą pavojingų epizodų prie Lietuvos rinktinės vartų. Didžiausias pavojus kilo varžovams perėmus ritulį netoli mūsų vartų, bet M. Armalis ir rinktinės gynyba susitvarkė su visais varžovų išpuoliais ir išsaugojo savo persvarą prieš pirmąją pertrauką.
 
Antrojo kėlinio pradžioje aktyviau žaidusiems varžovams pavyko greitai surengti išpuolį du prieš vieną, bet M. Armaliui pavyko susitvarkyti su oponentų metimu. Visgi, sužaidus tris minutes Lietuvos rinktinė pirmą kartą stojo žaisti mažumos, kai N. Ališauskui bandant išmesti ritulį iš savo zonos, šis išskriejo iš aikštės ribų.
 
Mažumoje žaidusiems lietuviams teko atremti tikrą vartų šturmą: iš pradžių mūsų vartininkui pavyko atremti itin pavojingą metimą, tačiau vėliau po rikošeto bejėgis buvo ir jis. Tiesa, teisėjams peržiūrėjus šį epizodą arbitrai užfiksavo varžovų puolėjo pražangą prieš M. Armalį ir įvartis įskaitytas nebuvo.
 
Atsilaikius mažumoje lietuviai ir vėl atsakė savo išpuoliais. Iš pradžių Pauliaus Gintauto metimas buvo neutralizuotas vartininko, o vėliau Kostas Gusevas preciziškai tiksliu perdavimu išvedė A. Bosą vieną prieš varžovų vartininką. Deja, puolėjo metimas skriejo virš varžovų vartų.
 
Dar kartą savo žaidimą mažumoje lietuviai gavo pademonstruoti prasižengus D. Zubrui ir nors šių dviejų minučių metu Lietuvos rinktinei pavyko išvengti itin pavojingų atakų, vos pasibaigus nuobaudos laikui savo meistriškumą turėjo demonstruoti M. Armalis. Oponentų puolėjui pabėgus vienas prieš vieną „Skelleftea“ vartininkas sužaidė neįtikėtinai sėkmingai su koja atrėmęs klastingą varžovų metimą.
 
Kėlinio pabaigoje dviem baudos minutėmis buvo nubausta jau Korėja, o per likusią minutę itin pastebimas buvo T. Kumeliauskas. Iš pradžių jo metimą sulaikė vartininkas, o vėliau paskutinėmis kėlinio sekundėmis po N. Ališausko galingo metimo iš toli puolėjas fantastiškai sureagavo į šią situaciją prišokdamas prie atšokusio ritulio ir krisdamas nepriekaištingai tiksliu bei galingu metimu sušaudė varžovų vartus. Visgi, rezultatyviausiam rinktinės žaidėjui pritrūko sekundės – prieš tai, kai ritulys kirto vartų liniją, baigėsi antrojo kėlinio laikas ir įvartis įskaitytas nebuvo.
 
Trečiasis kėlinys lietuviams prasidėjo nesėkmingai: po rikošeto pirmąjį nepatogų varžovų metimą M. Armalis atrėmė, bet su pakartotiniu metimu jis jau galimybių susitvarkyti neturėjo. Įvartį pelnė Sangwook Kimas (42:26, rez. perd. Kisung Kimas, Yong Jun Lee).
 
Pelnę įvartį varžovai surengė dar ne vieną pavojingą išpuolį: vienoje atakoje ritulys pataikė į virpstą, o kitoje atsidūrė Lietuvos rinktinės vartininko rankose. Kiek vėliau savo atsaką turėjo ir lietuviai: greitoje atakoje P. Gintautui pasižymėti nepavyko, tačiau jau kitoje pamainoje jis dar kartą atsidūrė atakos smaigalyje. Artūras Katulis varžovų zonoje ranka sugavo ritulį, pasimetė jį sau po kojomis ir atliko tikslų perdavimą būtent P. Gintautui, kuris nestabdydamas ritulio vienu prisilietimu galingu metimu įšovė ritulį į artimąjį vartų kampą (49:32, rez. perd. A. Katulis).
 
Vėl besivejančių vaidmenyje atsidūrę korėjiečiai vėl bandė rengti vartų šturmą, bet pavojinga kontrataka atsakė ir lietuviai. E. Krakauskas atliko tikslų perdavimą D. Bogdziuliui, kuriam nepavyko sėkmingai sukontroliuoti ritulio ir su jo atliktu metimu M. Daltonas susitvarkė.
 
Oponentai ir toliau spaudė mūsų rinktinę, bet E. Krakausko ir D. Bogdziulio duetas surengė dar vieną pavojingą ataką. Pirmasis ir vėl perdavimu surado savo kolegą, tačiau ir šįkart Korėjos vartininkas savo darbą atliko nepriekaištingai.
 
Rungtynių pabaigoje situaciją kontroliavo lietuviai: T. Kumeliauskui dar pavyko atlikti pavojingą metimą iš arti, o net varžovams pakeitus vartininką šeštuoju aikštės žaidėju, progų jiems suteikta nebuvo. Tiesa, pasinaudoti situacija ir pasiųsti ritulį į tuščius vartus nesugebėjo ir mūsų rinktinė, bet tai galutinės mačo baigties nekvietė – Lietuva iškovojo pergalę 2:1.
 
Geriausiu rungtynių žaidėju Lietuvos rinktinėje šiame mače išrinktas pergalingo įvarčio autorius P.Gintautas. Tuo tarpu Mantas Armalis šiose rungtynėse atrėmė 34 iš 35.
 
Rytoj Lietuvos rinktinė 9:30 val. stos į lemiamą akistatą su Slovėnija. Norėdami išlikti šiame divizione lietuviai privalo iškovoti taškus, o pergalė garantuotų vietą šiame divizione ir kitais metais.
 


Pergalingo rungtynių įvarčio autorius P.Gintautas po šio susitikimo kalbėjo apie protingą sužaidimą, įvartinę situaciją bei apibūdino, koks jausmas užklumpa pasižymėjus ir išgirdus įvarčio dainą.
 
„Šiandien mes tiesiog turėjome žaisti protingai, ką mes, mano nuomone, ir padarėme. Kai kuriais momentais mes juos net ir apibėgdavome, ko aš asmeniškai tikrai nesitikėjau, kad galiu padaryti. Ačiū Dievui, paėmėme tris taškus ir rytoj kovosime dėl trečiosios pozicijos“, - po šio mačo kalbėjo „Comet“ puolėjas.
 
Kalbėdamas apie minties prieš rytojaus susitikimą su slovėnais lietuvis visų pirma išskyrė poilsio svarbą prieš būsimą mačą.
 
„Šiuo metu visos mintys apie tai, kad reikia pailsėti. Šiame mače atiduota labai daug emocijų ir dabar reikia tiesiog pailsėti, išsimiegoti ir rytoj eiti į kovą. Ten jau bus kaip bus.“
 
Paprašytas prisiminti savo įvartį 23-ejų metų ledo ritulininkas norėjo pagirti tiek perdavimą atlikusį A. Katulį, tiek ir prie atakos savo judėjimu prisidėjusį U. Čižą.
 
„Ar prisimenu savo įvartį? Tiesiog atsimenu, kad Katulis perėmė ritulį ir aš atsidūriau laisvas. Sušaukiau, kad man duotų perdavimą, jį gavau ir pavyko pelnyti įvartį. Perdavimas buvo labai geras, o taip pat puikų darbą nudirbo Ugnius Čižas, kuris atsistojo prieš vartus ir uždengė vartininkui vaizdą. Gali būti, kad įvartį pelnė jis pats – nežinau ar ritulys į jį pataikė.“
 
Kalbėdamas apie emocijas po įvarčio išgirdus Lietuvos rinktinės įvarčio dainą, P. Gintautas neslepia, jog tai primena malonius prisiminimus atnešantį Kaune pernai įvykusį čempionatą.
 
„Išgirdęs įvarčio dainą pagalvoju, kad šią dainą leisdavo Kaune, kur mes laimėdavome, tad čia leidžiant ją būtent prisimenu Kauną ir čempionatą namuose. Labai malonus jausmas pelnyti įvartį ir duoti komandai šansą kovoti toliau.“
 
Lietuvos rinktinės kapitonas Dainius Zubrus kalbėdamas su žurnalistais nestokojo geros nuotaikos ir papasakojo kas lėmė pergalę šiame mače.
 
Šiandien vėl matėme tikrą komandą. Ar tam padėjo laisvadienis?
Aš jums galiu pasakyti, kad komanda pas mus buvo visada ir ji visada bus tikra komanda. Atmosfera rūbinėje, vyrų kova, atsidavimas, tai kaip jie dirba treniruotėse: galbūt jūs to nematote, bet mes visada esame tikra komanda. Galbūt praeitose rungtynėse neturėjome tiek jėgų ir jų pritrūko. Tuomet buvo tokia situacija: trečios rungtynės per keturias dienas, mažiau nei 24 valandos poilsiui ir visa tai jautėsi. Bet mes tikra komanda ir manau, kad šiandien mums pavyko tai parodyti. Aš visada tikėjau, kad mes galime ir tai labai malonu. Šiandien šiek tiek pasidžiaugsime ir ruošimės kitoms rungtynėms.
 
Korėjiečiai čempionato pradžioje išsiskyrė savo greičiu: kaip pavyko jį prislopinti?
Mes žinojome, jog jie yra greiti, palaiko savo žaidimo sistemą, žaidžia disciplinuotai ir yra gera komanda. Jie laimėjo pirmas dvi rungtynes ir yra tikrai gera komanda, bet mes nuo jų nesame taip toli kai žaidžiame visi kartu ir padedame vienas kitam negalvodami apie įvarčius ar dar kažką ir tiesiog darome viską bei atsiduodame, kad padėtume komandai ir laimėtume rungtynes. Manau, kad tai ir yra tas rodiklis, kad mes galime žaisti su visais.
 
Ar tai buvo geriausios rungtynės šiame čempionate?
 Manau, kad taip. Manyčiau, kad neblogai atrodėme su favoritais, bet su jais šiek tiek pritrūko patirties, nes pirmaudami darėme klaidas, kurių daryti nereikėjo. Tačiau pasižiūrėkite į mūsų komandą – pas mus yra jauni vaikinai ir labai malonu, nes tai yra Lietuvos ledo ritulio ateitis. Labai smagu, kad jie yra čia: jie pasisems patirties ir, manau, kad įsimins šitą čempionatą visam gyvenimui. Kaip žaidėjai jie auga ir kitais metais jie bus dar geresni nei šiemet.
 
Rytoj tikriausiai reikės dar geresnių rungtynių nei šiandien. Ar pergalė gali užauginti sparnus?
Taip, rytoj reikės žaisti dar geriau. Ar gali laimėjimas užauginti sparnus? Manau, kad pasitikėjimo savimi ji tikrai duoda. Aš tikiu, kad mes galime ir manau, kad jaunimui tai taip pat padės. Manau, kad taip: dabar svarbiausia gerai pailsėti. Treneriai labai gerai dirba ir jų prieš kiekvienas rungtynes sugalvotas planas paruošia mus labai gerai. Manau, kad jei klausysime jų, darysime tai ką galime ir žaisime kaip mokame: kovosime dėl kiekvieno ritulio kiekviename metre, kas žino kaip bus. Reikia stengtis laimėti.
 
Ar teko matyti slovėnų žaidimo laisvu čempionate metu? Kokį įspūdį paliko Anže Kopitaras?
Taip, teko stebėti jų susitikimą su Korėja. O Anže Kopitaras – aš prieš jį žaidęs labai daug rungtynių ir jis yra labai geras žaidėjas. Realiai žiūrint jis yra vienas iš geriausių žaidėjų visoje NHL lygoje: žaidžia tiek puolime, tiek ir gynyboje. Jis yra labai universalus ledo ritulininkas ir aš jį gerbiu kaip žaidėją bei jis man labai patinka. Pergalės mums rytoj reikia labiau nei jiems, tad mes ruošimės ir kariausime.
 
Ar taškų skaičius gali turėti įtakos rinktinės pasiruošimo planui?
Atvirai kalbant aš net nežinau ko mums reikia. Stengsiuosi rungtynes laimėti per pagrindinį laiką, o jei mums neišeis, tada galvosime ko mums iš mačo reikia. Šiuo metu aš pavalgysiu ir eisiu į lovą pailsėti bei ruošiuosi kitoms rungtynėms.
 
Dainiau, ar supratote už ką gavote dvi baudos minutes?
Nežinau. Lyg ir supratau, teisėjas man kažką bandė pasakoti, bet kas jį žino, dabar jau visą tai užmiršau. Visos mintys apie pasiruošimą rytojaus rungtynėms.

*  *  *
 
Šiandien pasiekta pergalė buvo taip pat pirmoji oficiali pergalė Lietuvos rinktinės treneriui Danieliui Lacroix. Po lietuvių triumfo jis nebuvo linkęs sureikšminti šio fakto ir labiausiai džiaugėsi tuo, jog pergale gali pasidžiaugti jaunimas, kuris jos tikrai nusipelno.
  
Treneri, kaip Lietuvos rinktinei pavyko sustabdyti Korėją, kuri buvo viena greičiausių šio čempionato komandų?
 Manau, kad greičiu mes galime varžytis su visais varžovais, ypač tada, kai esame pailsėję. Vakar dienos poilsis vaikinams buvo labai reikalingas: tvarkaraštis buvo labai įtemptas: sužaisti du mačus per dvi dienas, neturint nei 24 valandų poilsiui, iš tavęs atima labai daug. Vakar ilsėjomės, o šiandien čiuožėme, juos pristabdėme ir visais atvejais bandėme būti kelyje tarp vartų ir ritulio. Kai tai darai, tu visada turi daugiau galimybių sėkmei.
 
Korėjos treneris nepritarė teisėjų sprendimui neįskaityti jų įvarčio. Kaip manote, kokią reikšmę rungtynėms turėjo šis epizodas?
 Manau, kad tokios situacijos visada keičia rungtynes. Kaskart kai tavo įvartis nėra įskaitomas, tai apsunkina žaidimą. Aš pats dar nemačiau tos situacijos pakartojimo, tad negaliu to komentuoti, bet varžovus galiu tik užjausti: kartais viską keičia tik keli centimetrai ar sekundės dalys. Pridėkite pusę sekundės antrajame kėlinyje ir mes taip pat būtume turėję įvartį, kuris galėjo viską pakeisti. Tokie dalykai ledo ritulyje neišvengiami ir kai sprendimas tau palankus, tai neabejotinai padeda tavo komandai.
 
Ko šiuo metu siekiate: trečios vietos ar pirmiausia vietos išsaugojimo šiame divizione?
Mes norime tinkamai pasiruošti rytojaus rungtynėms. Žaisime su komanda, kuri šiame turnyre kai kuriais epizodais žaidžia labai gerai, bet jiems, kol kas, nepavyko išlaikyti reikiamo stabilumo. Mums reikės viso geriausio ką mes turime, kad turėtume galimybių pasiekti pergalę. Norėčiau, kad visos mūsų rungtynės būtų žaidžiamos lygiomis sąlygomis ir slovėnai būtų žaidę šiandien, tad abi komandos žaistų antrą dieną iš eilės, o tai būtų sąžininga kova. Bet turnyras taip jau sudarytas ir jei mes tuo skųsimės, tai mums niekuo nepadės.
 
Mūsų tikslas yra stoti į kovą rytoj ir kontroliuoti šį susitikimą taip gerai, kaip mes galime, kad patys nuspręstume savo likimą. Jei mes laimime – rezultatai šiame turnyre geri ir mes visiems įrodome, kad čia priklausome.
 
Dviejų taškų pakaktų išsilaikyti divizione, ar tai gali įtakoti rungtynių planą rungtynėms?
Rungtynių planas visada parengtas tam, kad mes laimėtume. Nesvarbu, ar tai norint kautis dėl galimybės kopti aukštyn ar išlikti divizione. Kaip ir kiekvienose rungtynėse, stengsimės laimėti ir tam dėliosime mūsų planą.
 
Jums tai pirmoji oficiali pergalė treniruojant rinktines. Galbūt galite atskleisti kokių emocijų ji jums suteikė ir palyginti ją su kitais pirmaisiais kartais ledo ritulyje?
 Tai malonus jausmas. Visgi, asmeniškai aš taip į tai nežiūriu: man tai priminė po rungtynių, tačiau aš pats to nesureikšminau. Man svarbiausia mūsų vaikinai, tie jauni žaidėjai, kuriems tai pirmas pasaulio čempionatas. Tai yra jų pirmoji pergalė ir jie jos tikrai nusipelnė, nes dėl jos dirbo neįtikėtinai sunkiai. 
 
 
Daugiau naujienų iš kategorijos Žiemos sportas
KOMENTARAI
 
 
 
„Žalgiris“ pusfinalyje neužtruko
2019 05 23
LKL
Ketvirtąjį kėlinį spurtu pradėjęs Kauno „Žalgiris“ nubraukė Panevėžio „Lietkabelio“ viltis sukurti didesnę intrigą „Betsafe–LKL“ pusfinalyje.
85 metų „Neptūno“ fanas nebijo iššūkių
2019 05 23
Žvilgsnis
„Neptūną“ palaikau jau nuo 1985-ųjų, iš viso jau yra 34 ar 35 metai. Ir dar galvoju kokius metus kitus palaikyti“, – su šypsena teigia A. Karbauskas
Lietuviai pastebimi tarp Europos talentų
2019 05 23
Stovykla
Jr. NBA Europos atrankos stovykloje Bolonijoje dalyvavo geriausi jaunieji krepšininkai iš 24 Europos šalių. Tarp jų – ir lietuviai.
 
„Futbole sėkmės nėra – arba įmuši, arba ne“
2019 05 23
A lyga
„Žalgirio“ treneris Marekas Zubas po pralaimėjimo „Sūduvos“ ekipai: „Mes patys pavertėme „Sūduvos“ vartininką rungtynių herojumi.“
Vienys ne tik spalvos, bet ir sutartis
2019 05 23
Sutartis
„Kauno Žalgirio“ futbolo klubo atstovai viešėjo Ukrainoje, kur sudėjo parašus ant bendradarbiavimo sutarties su Lvivo „Karpaty“.
A lygoje – Holivudo verti scenarijai
2019 05 22
A lyga
A lygos lyderių akistatoje „Sūduva“ pranoko dviejų baudinių neįmušusį „Žalgirį“, o „Stumbras“ pirmavo 3:0, bet pralaimėjo „Kauno Žalgiriui“.
Į elito kovas – su didelėmis ambicijomis
2019 05 23
Anonsas
„Džiaugiamės subūrę pajėgią komandą ir tikimės iškovoti kuo daugiau prizinių vietų", - prieš Europos čempionų taurės finalą teigė „Cosma“ prezidentas.
Geriausi Šėtos bėgimo prizai – vaikams
2019 05 23
Bėgimas
Gegužės 26 d. vyks „Šėtos bėgimas“, skirtas Šėtos miestelio 657-osioms metinėms. Kartu tai bus jau devintasis Lietuvos bėgimo taurės (LBT) etapas.
Trasoje – nuo darželinukų iki mokytojų
2019 05 20
Varžybos
Olimpinio čempiono Remigijaus Valiulio ir Panevėžio mero taurės varžybose jėgas išmegino apie 700 bėgikų.
 
Pirmas turnyras abejingų nepaliko
2019 05 22
Turnyras
Paaiškėjo penkių skirtingų grupių SEB arenos 10-mečio taurės turnyro nugalėtojai. Bent viename iš penkių finalų vyko tikra drama.
Naudingiausia teniso mokytis vasarą
2019 05 21
Tenisas
Jau 11 metų veikianti Vilniaus teniso akademija pateikia bent penkias priežastis, kodėl vertėtų teniso mokytis būtent vasarą.
Šimtmečio proga - piniginiai prizai
2019 05 20
Tenisas
LTS įsteigė 5 tūkst. eurų Lietuvos teniso čempionato prizinį fondą, kurį išdalins vyrų ir moterų turnyrų nugalėtojams ir prizininkams.
Debiutinis turnyras paženklintas rekordu
2019 05 23
Graplingo imtynės
Į pirmąkart istorijoje Aukštaitijos sostinėje surengtą Panevėžio miesto atvirąjį graplingo čempionatą susirinko beveik 200 atletų.
"Boksas - ne galvų daužymas"
2019 05 21
Boksas
JAV gyvenantis olimpietis Egidijus Kavaliauskas įsitraukė į Olimpinės dienos bumą ir mokė žinomus šalies žmones bokso paslapčių
Kilti dar aukščiau sutrukdė trauma
2019 05 18
Tekvondo
Pasaulio tekvondo čempionatas: dvi K. Tvaronavičiūtės pergalės, kelią tolyn užkirtusi trauma, devinta vieta ir naujas įrašas Lietuvos tekvondo istorijoje.
 
Sezoną pergalėmis pradėjo favoritai
2019 05 21
MTB
Per 1000 įvairaus amžiaus dviratininkų pradėjo naują MTB dviračių lenktynių sezoną Druskininkų maratonu.
Užsidirbo reitingo taškų
2019 05 19
Lenktynės
Lietuvos dviratininkas Gediminas Bagdonas Prancūzijoje vykusiose daugiadienėse dviratininkų lenktynėse iškovojo 20 vietą ir pelnė pasaulio reitingo taškų.
Prie sidabro pridėjo auksą
2019 05 19
Trekas
Minske vykstančiose tarptautinėse dviračių treko varžybose „Grand Prix Minsk“ lietuvis G. Serafinas laimėjo keirino rungtį ir pelnė aukso medalį.
Lemiamame mūšyje – dramatiška atomazga
2019 05 22
Moterų rankinis
Lietuvos moterų rankinio lyga turi naujas čempiones. Auksą lemiamose finalo rungtynėse išplėšė Kauno rajono „Cascados–Garliavos SM“ komanda (VIDEO).
Prireiks lemiamo mačo
2019 05 18
Moterų rankinis
Po ketvirtųjų Lietuvos moterų rankinio lygos rungtynių tapo aišku, kad po septynerių metų pertraukos čempionėms išsiaiškinti reikės lemiamo penktojo mačo.
Devintojo aukso link – tiesiausiu keliu
2019 05 15
LRL
„Dragūno“ rankininkai trečiose finalo serijos rungtynėse įveikė „Šviesos“ ekipą, laimėjo seriją 3:0 ir devintą kartą triumfavo Lietuvos čempionate.
 
Tikslas – pakeisti požiūrį į tinklinį
2019 05 22
Interviu
Italijoje žaidžianti tinklininkė I.Sorokaitė: „Lietuvoje nėra tokios tinklinio, kaip profesionalaus sporto, kultūros. Tokios, kokia yra krepšinyje.“
Po nervų karo – nesėkmė
2019 05 18
Paplūdimio tinklinis
Lietuvos paplūdimio tinklininkams A. Rumševičiui ir L. Každailiui kelią į FIVB turnyro „Aydin Masters" pusfinalį apmaudžiai užkirto olandai.
Lietuviai žengė į atkrintamąsias
2019 05 17
Paplūdimio tinklinis
Lietuvos paplūdimio tinklininkai A. Rumševičius ir L. Každailis užtikrintai nugalėjo šeimininkus turkus ir "Aydin Open" turnyre žengė tolyn.
A.Juknevičiui – FIA komisaro pareigos
2019 05 23
Įvertinimas
Naujam Dakaro iššūkiui Saudo Arabijoje besiruošiantis Antanas Juknevičius sulaukė tarptautinio pripažinimo.
Intensyvus žvyro ralio sezono atidarymas
2019 05 23
Ralis
Artėjantį savaitgalį Liepojos regione vyksta trečiasis Europos ralio čempionato etapas, kuriame varžosi ir kelios lietuviškos komandos.
Lietuvos lenktynininkas neatlaikė įtampos
2019 05 22
Autokrosas
Europos automobilių kroso etapas Vokietijoje lenktynininkui Tautvydui Urbai buvo svarbi repeticija prieš kovas Vilkyčiuose.
 
Lietuvės sulaukė istorinio IIHF sprendimo
2019 05 23
Tarptautinės ledo ritulio federacijos (IIHF) kongrese nuspręsta, jog Lietuvos moterų rinktinė pirmą kartą istorijoje dalyvaus pasaulio čempionate.
Lietuviai patyrė antrą nesėkmę
2019 05 21
Badmintonas
Pasaulio mišrių komandų badmintono čempionato antrajame grupės mače Lietuvos rinktinė 0:5 pralaimėjo Šri Lankai.
Įspūdį padarė lietuvio charakteris
2019 05 15
Ledo ritulys
Lietuvos vyrų rinktinės puolėjas Tadas Kumeliauskas keliasi į Vokietijos antrosios lygos ledo ritulio komandą.
Į finalą – tvirtu žingsniu
2019 05 23
Šiuolaikinė penkiakovė
Šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės IV etape Prahoje moterų varžybų atrankos barjerą sėkmingai įveikė Ieva Serapinaitė.
Lietuvos rinktinę į kovas ves afrikietis
2019 05 22
Treneris
„Lietuvoje turime puikiu žaidėjus, su kuriais galime šį sezoną nuveikti kažką ypatingo“, - sako Lietuvos regbio-7 rinktinės strategas P. Rossas-Allenas.
Olimpinės dienos šurmulys – ir Danės upėje
2019 05 22
Olimpinė diena
Olimpinės dienos renginiai Klaipėdoje vyks ne tik sausumoje, bet ir Danės upėje.
 
Ant medalių – saulė ir paparčio žiedas
2019 05 23
Europos žaidynės
Pagrindinis Minske vyksiančių Europos žaidynių medalių akcentas – oficialiu žaidynių simboliu tapęs paparčio žiedas.
Kodėl R.Javtokui pavydi žmona?
2019 05 23
Žvilgsnis
„Čia esantis kvapas tikrai kitoks nei rūbinėse po gerų varžybų ar treniruočių“, - juokėsi kosmetikos gamykloje apsilankęs Robertas Javtokas (VIDEO).
„Rūta nusipelnė pagarbos ir padėkos“
2019 05 23
Žvilgsnis
Prezidentas Valdas Adamkus: apie netikėtą olimpinės čempionės sprendimą, pietus su visa jos šeima, plaukimo įtaką jo sveikatai, LKL kovas.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas