hockey.lt 2019 m. gegužės 4 d. 18:54 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

D.Zubrus: „Mes esame tikra komanda“

Netikėtai korėjiečius palaužusi Lietuvos ledo ritulio rinktinė iškovojo pirmąją pergalę pasaulio ledo ritulio čempionato IA divizione.

Lietuviai įveikė korėjiečius.
Marato Akimžanovo nuotr.
Lietuviai įveikė korėjiečius.
   
Šeštadienį lietuviai po atkaklaus mūšio 2:1 nugalėjo Korėjos rinktinę ir įsirašė pirmąją pergalę šiame divizione. Trijų pralaimėjimų seriją nutraukę lietuviai pagerino savo pozicijas kovoje dėl išlikimo ir išsaugojo galimybės pasidabinti šio diviziono bronza.
 
Prieš šį susitikimą Lietuvos rinktinėje įvyko keletas pasikeitimų komandos puolimo trejetuose. Praėjusiame mače pirmą kartą šiame čempionate ant ledo pasirodęs Tadas Kumeliauskas rungtynių pabaigoje buvo išbandytas pirmajame puolimo trejete, kuriame jį greta Arnoldo Boso ir Dainiaus Zubraus išvysime ir šiandien. Emilijus Krakauskas perkeltas į antrąjį puolimo trejetą, kuriame jis žais su Mauru Baltrukoniu ir Danieliu Bogdziuliu. Tuo tarpu Povilas Verenis šįkart užims vietą ketvirtajame komandos penketuke.
 
Rungtynių pradžioje pirmąją pavojingą progą susikūrė korėjiečiai, kurių atliktą metimą iš artimos distancijos atrėmė Mantas Armalis. Vos po poros minučių savo pavojinga kontrataka atsakė du prieš vieną gynėją pabėgę Ugnius Čižas ir Ilja Četvertakas, bet su pastarojo metimu susitvarkė didžiausia varžovų žvaigždė, vartininkas Mattas Daltonas.
 
Po šio epizodo varžovai lietuvių vartams grasino tik metimais iš toli, su kuriais lengvai susidorodavo mūsų rinktinės vartininkas, o Lietuvos rinktinė vis dažniau kėlė sumaištį prie varžovų vartų. Po Povilo Verenio metimo iš arti su keletu pakartotinių metimų ir vėl susitvarkė M. Daltonas, o kitoje atakoje sekęs Tado Kumeliausko metimas iš patogios pozicijos skriejo kiek virš vartų.
 
Dar vieną kartą pavojų prie varžovų vartų sukėlė Artūro Katulio šūvis iš toli ir nors po jo Emilijui Krakauskui nepavyko nukreipti ritulio į vartus, ilgą Lietuvos rinktinės ataką užbaigė tik Alexo Plante‘o pražanga prieš Danielių Bogdziulį.
 
Savo kiekybinį pranašumą lietuviai išnaudojo tarsi pagal vadovėlį: Dainius Zubrus laimėjo ritulio įmetimą, Arnoldas Bosas perdavė ritulį Nerijui Ališauskui, o šis iššovė iš toli. Nors jam pačiam pasižymėti nepavyko, prie vartų pagirtinai kovojęs T. Kumeliauskas sugebėjo metimą pakartoti, o po jo sustabdyti į vartus skriejusio ritulio varžovams jau nebepavyko ir Lietuvos rinktinė įsiveržė į priekį 1:0 (13:16, rez. perd. N. Ališauskas, A. Bosas).
 
Po praleisto įvarčio korėjiečiai gerokai suaktyvino savo žaidimą ir sukūrė keletą pavojingų epizodų prie Lietuvos rinktinės vartų. Didžiausias pavojus kilo varžovams perėmus ritulį netoli mūsų vartų, bet M. Armalis ir rinktinės gynyba susitvarkė su visais varžovų išpuoliais ir išsaugojo savo persvarą prieš pirmąją pertrauką.
 
Antrojo kėlinio pradžioje aktyviau žaidusiems varžovams pavyko greitai surengti išpuolį du prieš vieną, bet M. Armaliui pavyko susitvarkyti su oponentų metimu. Visgi, sužaidus tris minutes Lietuvos rinktinė pirmą kartą stojo žaisti mažumos, kai N. Ališauskui bandant išmesti ritulį iš savo zonos, šis išskriejo iš aikštės ribų.
 
Mažumoje žaidusiems lietuviams teko atremti tikrą vartų šturmą: iš pradžių mūsų vartininkui pavyko atremti itin pavojingą metimą, tačiau vėliau po rikošeto bejėgis buvo ir jis. Tiesa, teisėjams peržiūrėjus šį epizodą arbitrai užfiksavo varžovų puolėjo pražangą prieš M. Armalį ir įvartis įskaitytas nebuvo.
 
Atsilaikius mažumoje lietuviai ir vėl atsakė savo išpuoliais. Iš pradžių Pauliaus Gintauto metimas buvo neutralizuotas vartininko, o vėliau Kostas Gusevas preciziškai tiksliu perdavimu išvedė A. Bosą vieną prieš varžovų vartininką. Deja, puolėjo metimas skriejo virš varžovų vartų.
 
Dar kartą savo žaidimą mažumoje lietuviai gavo pademonstruoti prasižengus D. Zubrui ir nors šių dviejų minučių metu Lietuvos rinktinei pavyko išvengti itin pavojingų atakų, vos pasibaigus nuobaudos laikui savo meistriškumą turėjo demonstruoti M. Armalis. Oponentų puolėjui pabėgus vienas prieš vieną „Skelleftea“ vartininkas sužaidė neįtikėtinai sėkmingai su koja atrėmęs klastingą varžovų metimą.
 
Kėlinio pabaigoje dviem baudos minutėmis buvo nubausta jau Korėja, o per likusią minutę itin pastebimas buvo T. Kumeliauskas. Iš pradžių jo metimą sulaikė vartininkas, o vėliau paskutinėmis kėlinio sekundėmis po N. Ališausko galingo metimo iš toli puolėjas fantastiškai sureagavo į šią situaciją prišokdamas prie atšokusio ritulio ir krisdamas nepriekaištingai tiksliu bei galingu metimu sušaudė varžovų vartus. Visgi, rezultatyviausiam rinktinės žaidėjui pritrūko sekundės – prieš tai, kai ritulys kirto vartų liniją, baigėsi antrojo kėlinio laikas ir įvartis įskaitytas nebuvo.
 
Trečiasis kėlinys lietuviams prasidėjo nesėkmingai: po rikošeto pirmąjį nepatogų varžovų metimą M. Armalis atrėmė, bet su pakartotiniu metimu jis jau galimybių susitvarkyti neturėjo. Įvartį pelnė Sangwook Kimas (42:26, rez. perd. Kisung Kimas, Yong Jun Lee).
 
Pelnę įvartį varžovai surengė dar ne vieną pavojingą išpuolį: vienoje atakoje ritulys pataikė į virpstą, o kitoje atsidūrė Lietuvos rinktinės vartininko rankose. Kiek vėliau savo atsaką turėjo ir lietuviai: greitoje atakoje P. Gintautui pasižymėti nepavyko, tačiau jau kitoje pamainoje jis dar kartą atsidūrė atakos smaigalyje. Artūras Katulis varžovų zonoje ranka sugavo ritulį, pasimetė jį sau po kojomis ir atliko tikslų perdavimą būtent P. Gintautui, kuris nestabdydamas ritulio vienu prisilietimu galingu metimu įšovė ritulį į artimąjį vartų kampą (49:32, rez. perd. A. Katulis).
 
Vėl besivejančių vaidmenyje atsidūrę korėjiečiai vėl bandė rengti vartų šturmą, bet pavojinga kontrataka atsakė ir lietuviai. E. Krakauskas atliko tikslų perdavimą D. Bogdziuliui, kuriam nepavyko sėkmingai sukontroliuoti ritulio ir su jo atliktu metimu M. Daltonas susitvarkė.
 
Oponentai ir toliau spaudė mūsų rinktinę, bet E. Krakausko ir D. Bogdziulio duetas surengė dar vieną pavojingą ataką. Pirmasis ir vėl perdavimu surado savo kolegą, tačiau ir šįkart Korėjos vartininkas savo darbą atliko nepriekaištingai.
 
Rungtynių pabaigoje situaciją kontroliavo lietuviai: T. Kumeliauskui dar pavyko atlikti pavojingą metimą iš arti, o net varžovams pakeitus vartininką šeštuoju aikštės žaidėju, progų jiems suteikta nebuvo. Tiesa, pasinaudoti situacija ir pasiųsti ritulį į tuščius vartus nesugebėjo ir mūsų rinktinė, bet tai galutinės mačo baigties nekvietė – Lietuva iškovojo pergalę 2:1.
 
Geriausiu rungtynių žaidėju Lietuvos rinktinėje šiame mače išrinktas pergalingo įvarčio autorius P.Gintautas. Tuo tarpu Mantas Armalis šiose rungtynėse atrėmė 34 iš 35.
 
Rytoj Lietuvos rinktinė 9:30 val. stos į lemiamą akistatą su Slovėnija. Norėdami išlikti šiame divizione lietuviai privalo iškovoti taškus, o pergalė garantuotų vietą šiame divizione ir kitais metais.
 


Pergalingo rungtynių įvarčio autorius P.Gintautas po šio susitikimo kalbėjo apie protingą sužaidimą, įvartinę situaciją bei apibūdino, koks jausmas užklumpa pasižymėjus ir išgirdus įvarčio dainą.
 
„Šiandien mes tiesiog turėjome žaisti protingai, ką mes, mano nuomone, ir padarėme. Kai kuriais momentais mes juos net ir apibėgdavome, ko aš asmeniškai tikrai nesitikėjau, kad galiu padaryti. Ačiū Dievui, paėmėme tris taškus ir rytoj kovosime dėl trečiosios pozicijos“, - po šio mačo kalbėjo „Comet“ puolėjas.
 
Kalbėdamas apie minties prieš rytojaus susitikimą su slovėnais lietuvis visų pirma išskyrė poilsio svarbą prieš būsimą mačą.
 
„Šiuo metu visos mintys apie tai, kad reikia pailsėti. Šiame mače atiduota labai daug emocijų ir dabar reikia tiesiog pailsėti, išsimiegoti ir rytoj eiti į kovą. Ten jau bus kaip bus.“
 
Paprašytas prisiminti savo įvartį 23-ejų metų ledo ritulininkas norėjo pagirti tiek perdavimą atlikusį A. Katulį, tiek ir prie atakos savo judėjimu prisidėjusį U. Čižą.
 
„Ar prisimenu savo įvartį? Tiesiog atsimenu, kad Katulis perėmė ritulį ir aš atsidūriau laisvas. Sušaukiau, kad man duotų perdavimą, jį gavau ir pavyko pelnyti įvartį. Perdavimas buvo labai geras, o taip pat puikų darbą nudirbo Ugnius Čižas, kuris atsistojo prieš vartus ir uždengė vartininkui vaizdą. Gali būti, kad įvartį pelnė jis pats – nežinau ar ritulys į jį pataikė.“
 
Kalbėdamas apie emocijas po įvarčio išgirdus Lietuvos rinktinės įvarčio dainą, P. Gintautas neslepia, jog tai primena malonius prisiminimus atnešantį Kaune pernai įvykusį čempionatą.
 
„Išgirdęs įvarčio dainą pagalvoju, kad šią dainą leisdavo Kaune, kur mes laimėdavome, tad čia leidžiant ją būtent prisimenu Kauną ir čempionatą namuose. Labai malonus jausmas pelnyti įvartį ir duoti komandai šansą kovoti toliau.“
 
Lietuvos rinktinės kapitonas Dainius Zubrus kalbėdamas su žurnalistais nestokojo geros nuotaikos ir papasakojo kas lėmė pergalę šiame mače.
 
Šiandien vėl matėme tikrą komandą. Ar tam padėjo laisvadienis?
Aš jums galiu pasakyti, kad komanda pas mus buvo visada ir ji visada bus tikra komanda. Atmosfera rūbinėje, vyrų kova, atsidavimas, tai kaip jie dirba treniruotėse: galbūt jūs to nematote, bet mes visada esame tikra komanda. Galbūt praeitose rungtynėse neturėjome tiek jėgų ir jų pritrūko. Tuomet buvo tokia situacija: trečios rungtynės per keturias dienas, mažiau nei 24 valandos poilsiui ir visa tai jautėsi. Bet mes tikra komanda ir manau, kad šiandien mums pavyko tai parodyti. Aš visada tikėjau, kad mes galime ir tai labai malonu. Šiandien šiek tiek pasidžiaugsime ir ruošimės kitoms rungtynėms.
 
Korėjiečiai čempionato pradžioje išsiskyrė savo greičiu: kaip pavyko jį prislopinti?
Mes žinojome, jog jie yra greiti, palaiko savo žaidimo sistemą, žaidžia disciplinuotai ir yra gera komanda. Jie laimėjo pirmas dvi rungtynes ir yra tikrai gera komanda, bet mes nuo jų nesame taip toli kai žaidžiame visi kartu ir padedame vienas kitam negalvodami apie įvarčius ar dar kažką ir tiesiog darome viską bei atsiduodame, kad padėtume komandai ir laimėtume rungtynes. Manau, kad tai ir yra tas rodiklis, kad mes galime žaisti su visais.
 
Ar tai buvo geriausios rungtynės šiame čempionate?
 Manau, kad taip. Manyčiau, kad neblogai atrodėme su favoritais, bet su jais šiek tiek pritrūko patirties, nes pirmaudami darėme klaidas, kurių daryti nereikėjo. Tačiau pasižiūrėkite į mūsų komandą – pas mus yra jauni vaikinai ir labai malonu, nes tai yra Lietuvos ledo ritulio ateitis. Labai smagu, kad jie yra čia: jie pasisems patirties ir, manau, kad įsimins šitą čempionatą visam gyvenimui. Kaip žaidėjai jie auga ir kitais metais jie bus dar geresni nei šiemet.
 
Rytoj tikriausiai reikės dar geresnių rungtynių nei šiandien. Ar pergalė gali užauginti sparnus?
Taip, rytoj reikės žaisti dar geriau. Ar gali laimėjimas užauginti sparnus? Manau, kad pasitikėjimo savimi ji tikrai duoda. Aš tikiu, kad mes galime ir manau, kad jaunimui tai taip pat padės. Manau, kad taip: dabar svarbiausia gerai pailsėti. Treneriai labai gerai dirba ir jų prieš kiekvienas rungtynes sugalvotas planas paruošia mus labai gerai. Manau, kad jei klausysime jų, darysime tai ką galime ir žaisime kaip mokame: kovosime dėl kiekvieno ritulio kiekviename metre, kas žino kaip bus. Reikia stengtis laimėti.
 
Ar teko matyti slovėnų žaidimo laisvu čempionate metu? Kokį įspūdį paliko Anže Kopitaras?
Taip, teko stebėti jų susitikimą su Korėja. O Anže Kopitaras – aš prieš jį žaidęs labai daug rungtynių ir jis yra labai geras žaidėjas. Realiai žiūrint jis yra vienas iš geriausių žaidėjų visoje NHL lygoje: žaidžia tiek puolime, tiek ir gynyboje. Jis yra labai universalus ledo ritulininkas ir aš jį gerbiu kaip žaidėją bei jis man labai patinka. Pergalės mums rytoj reikia labiau nei jiems, tad mes ruošimės ir kariausime.
 
Ar taškų skaičius gali turėti įtakos rinktinės pasiruošimo planui?
Atvirai kalbant aš net nežinau ko mums reikia. Stengsiuosi rungtynes laimėti per pagrindinį laiką, o jei mums neišeis, tada galvosime ko mums iš mačo reikia. Šiuo metu aš pavalgysiu ir eisiu į lovą pailsėti bei ruošiuosi kitoms rungtynėms.
 
Dainiau, ar supratote už ką gavote dvi baudos minutes?
Nežinau. Lyg ir supratau, teisėjas man kažką bandė pasakoti, bet kas jį žino, dabar jau visą tai užmiršau. Visos mintys apie pasiruošimą rytojaus rungtynėms.

*  *  *
 
Šiandien pasiekta pergalė buvo taip pat pirmoji oficiali pergalė Lietuvos rinktinės treneriui Danieliui Lacroix. Po lietuvių triumfo jis nebuvo linkęs sureikšminti šio fakto ir labiausiai džiaugėsi tuo, jog pergale gali pasidžiaugti jaunimas, kuris jos tikrai nusipelno.
  
Treneri, kaip Lietuvos rinktinei pavyko sustabdyti Korėją, kuri buvo viena greičiausių šio čempionato komandų?
 Manau, kad greičiu mes galime varžytis su visais varžovais, ypač tada, kai esame pailsėję. Vakar dienos poilsis vaikinams buvo labai reikalingas: tvarkaraštis buvo labai įtemptas: sužaisti du mačus per dvi dienas, neturint nei 24 valandų poilsiui, iš tavęs atima labai daug. Vakar ilsėjomės, o šiandien čiuožėme, juos pristabdėme ir visais atvejais bandėme būti kelyje tarp vartų ir ritulio. Kai tai darai, tu visada turi daugiau galimybių sėkmei.
 
Korėjos treneris nepritarė teisėjų sprendimui neįskaityti jų įvarčio. Kaip manote, kokią reikšmę rungtynėms turėjo šis epizodas?
 Manau, kad tokios situacijos visada keičia rungtynes. Kaskart kai tavo įvartis nėra įskaitomas, tai apsunkina žaidimą. Aš pats dar nemačiau tos situacijos pakartojimo, tad negaliu to komentuoti, bet varžovus galiu tik užjausti: kartais viską keičia tik keli centimetrai ar sekundės dalys. Pridėkite pusę sekundės antrajame kėlinyje ir mes taip pat būtume turėję įvartį, kuris galėjo viską pakeisti. Tokie dalykai ledo ritulyje neišvengiami ir kai sprendimas tau palankus, tai neabejotinai padeda tavo komandai.
 
Ko šiuo metu siekiate: trečios vietos ar pirmiausia vietos išsaugojimo šiame divizione?
Mes norime tinkamai pasiruošti rytojaus rungtynėms. Žaisime su komanda, kuri šiame turnyre kai kuriais epizodais žaidžia labai gerai, bet jiems, kol kas, nepavyko išlaikyti reikiamo stabilumo. Mums reikės viso geriausio ką mes turime, kad turėtume galimybių pasiekti pergalę. Norėčiau, kad visos mūsų rungtynės būtų žaidžiamos lygiomis sąlygomis ir slovėnai būtų žaidę šiandien, tad abi komandos žaistų antrą dieną iš eilės, o tai būtų sąžininga kova. Bet turnyras taip jau sudarytas ir jei mes tuo skųsimės, tai mums niekuo nepadės.
 
Mūsų tikslas yra stoti į kovą rytoj ir kontroliuoti šį susitikimą taip gerai, kaip mes galime, kad patys nuspręstume savo likimą. Jei mes laimime – rezultatai šiame turnyre geri ir mes visiems įrodome, kad čia priklausome.
 
Dviejų taškų pakaktų išsilaikyti divizione, ar tai gali įtakoti rungtynių planą rungtynėms?
Rungtynių planas visada parengtas tam, kad mes laimėtume. Nesvarbu, ar tai norint kautis dėl galimybės kopti aukštyn ar išlikti divizione. Kaip ir kiekvienose rungtynėse, stengsimės laimėti ir tam dėliosime mūsų planą.
 
Jums tai pirmoji oficiali pergalė treniruojant rinktines. Galbūt galite atskleisti kokių emocijų ji jums suteikė ir palyginti ją su kitais pirmaisiais kartais ledo ritulyje?
 Tai malonus jausmas. Visgi, asmeniškai aš taip į tai nežiūriu: man tai priminė po rungtynių, tačiau aš pats to nesureikšminau. Man svarbiausia mūsų vaikinai, tie jauni žaidėjai, kuriems tai pirmas pasaulio čempionatas. Tai yra jų pirmoji pergalė ir jie jos tikrai nusipelnė, nes dėl jos dirbo neįtikėtinai sunkiai. 
 
 
Daugiau naujienų iš kategorijos Žiemos sportas
KOMENTARAI
 
 
 
„Nevėžį“ perėmė nauji investuotojai
2019 08 23
Situacija
Kėdainių „Nevėžio“ klubas žengė svarbų žingsnį siekdamas sugrįžti į Lietuvos krepšinio lygą.
Lietuvos rinktinei – Azijos virtuvės iššūkiai
2019 08 23
Rinktinė
Rinktinės virtuvės šefas S.Jarmala: „Azijietiškas variantas mums nėra labai patrauklus. Trūksta daug, ko mums iš tikrųjų reikia pusryčiams.“
„Mano privalumas yra noras laimėti“
2019 08 23
Legionierius
Panevėžio „Lietkabelio“ komandą šį tarpsezonį papildęs Željko Šakičius ilgomis atostogomis vasarą džiaugtis negalėjo.
 
„Sūduva“ neįmušė, bet ir nepraleido
2019 08 22
Europos lyga
Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai pirmąsias Europos lygos rungtynes su Budapešto „Ferencvaros“ baigė nulinėmis lygiosiomis.
Trečias A.Rybako kartas – tikslas tobulėti
2019 08 22
Treneris
Perėmęs ekipos vairą, A.Rybakas nuo pirmos treniruotės bandė pakeisti žaidimo stilių, kuriuo vadovavosi A.Skarbalius.
„Atlanto“ gretose – dar vienas kroatas
2019 08 22
Legionierius
Prie Klaipėdos „Atlanto“ treniruočių prisiijungė naujokas. Uostamiesčio ekipą papildė legionierius iš Kroatijos Mateo Duničius.
Ant olimpinio slenksčio – būrys lietuvių
2019 08 21
Žvilgsnis
Besibeldžiantys į Tokiją: šalia olimpinių kelialapių – mažiausiai 10 Lietuvos lengvaatlečių.
Sėkmingi lengvaatlečių startai
2019 08 19
Varžybos
Trišuolininkė Dovilė Kilty laimėjo varžybas Suomijoje, tarp lyderių įvairiose šalyse buvo ir daugiau Lietuvos lengvaatlečių.
Rekordininko debiutas Deimantinėje lygoje
2019 08 18
Deimantinė lyga
Ieties metikas Edis Matusevičius Deimantinėje lygoje debiutavo užimdamas šeštąją vietą.
 
Lietuvos tenisininkai žengė į pusfinalį
2019 08 23
Svetur
Laurynas Grigelis pateko į pusfinalį ITF turnyre Šveicarijoje, o Joana Eidukonytė – varžybose Tunise.
L.Grigelis – jau ketvirtfinalyje
2019 08 22
Turnyras
Tarptautinės teniso federacijos (ITF) turnyre „Tennis Pro Open Schlieren“ L.Grigelis iškovojo pergalę vienetų varžybose, bet suklupo dvejetų kovoje.
Burtai palankūs R.Berankiui
2019 08 22
Burtai
Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis pirmajame „US Open“ rate susitiks su atranką įveiksiančiu žaidėju.
„Šlubavau tarsi pašautas pėstininkas“
2019 08 14
Žvilgsnis
Į ringą grįžtantis Mantas Rimdeika: „Visada buvau gerietis, dabar viskas bus kitaip“ (VIDEO).
Kovotoją prajuokino varžovo iššūkis
2019 08 05
Žvilgsnis
Mindaugo Narausko į akistatą ringe iškviestas Henrikas Vikšraitis: „Dar kartą visiems įrodysiu, kad esu stipresnis, greitesnis, tikslesnis, geresnis.“
Lietuvos dziudo kovotojai - bronza
2019 07 28
Dziudo
Nors Justina Kmieliauskaitė pralaimėjo pirmajame Europos jaunimo dziudo taurės etapo rate, vėliau ji iškovojo bronzos medalį.
 
Aukštyn pakilo paskutinėje rungtyje
2019 08 19
Trekas
Frankfurte prie Oderio (Vokietija) vykstančio pasaulio jaunių dviračių treko čempionato vaikinų daugiakovės varžybose Mantas Bitinas užėmė 18-ą vietą.
Gatvėse – nuo kamanių būrio iki velnio
2019 08 18
Velomaratonas
„IKI Velomaratono“ metu į centrinės Vilniaus gatves išriedėjo tūkstančiai dviratininkų. Vieni lenktyniavo, kiti mėgavosi važiavo ir rodė išradingumą.
Lietuvos dviratininkei skilo šalmas
2019 08 17
Trekas
Frankurte prie Oderio vykstančiame pasaulio jaunių dviračių treko čempionate varžosi ir Lietuvos dviratininkai.
Rankininkių tikslas – atsispirti nuo dugno
2019 08 22
Žvilgsnis
Rugsėjo pabaigoje Lietuvos moterų rankinio rinktinė pradeda naują žygį į Europos čempionatą. Ją ten bandys nuvesti treneris Karolis Kaladinskas.
Klaipėdoje karaliauja rankinis
2019 08 13
Varžybos
Savaitę pradėjo jau trečiasis tarptautinis Klaipėdos gatvės rankinio turnyras, o netrukus kovos persikels į paplūdimį ir salę.
Lemiamame mače – pergalė
2019 08 08
U-17
Lietuvos merginų iki 17 metų rankinio rinktinė pergalingai baigė Europos čempionato B divizono grupės kovas ir žengė į pirmenybių Sakartvele pusfinalį.
 
Istoriniame turnyre – dvi Lietuvos poros
2019 08 22
Paplūdimio tinklinis
Lietuvos tinklininkai Artūras Vasiljevas ir Robertas Juchnevičius istoriniame turnyre Jūrmaloje iškopė į pagrindines varžybas.
Auksinis sugrįžimas po motinystės atostogų
2019 08 19
Paplūdimio tinklinis
Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionai - A. Rumševičius ir L. Každailis bei M. Paulikienė ir E. Kliokmanaitė.
Dėl titulų kovos geriausieji
2019 08 14
Paplūdimio tinklinis
Savaitgalį Klaipėdoje, antrajame Melnragės paplūdimyje, vyks intriguojantis atviras Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionatas.
Ralyje gaus ir 8 litrų darbo tūrio varikliai
2019 08 21
Ralis
Jonas Gricevičius ir Tadas Dulskis pasišovė nustebinti „Lincoln Continental“ limuzinu, kurio ratus suka net 8,2 litro darbo tūrio benzininis variklis.
Trasa neatleido net menkiausių klaidų
2019 08 20
Driftas
Vokietijoje įvyko kvapą gniaužiantis penktasis „Drift Masters“ etapas bei „Iron Drift King“ varžybos.
Lietuvos čempionate – nauji lyderiai
2019 08 19
Motokrosas
Praėjusį savaitgalį Panevėžio „Sema“ trasoje vyko ketvirtasis Lietuvos motociklų kroso čempionato etapas.
 
Karjeros posūkis – į Baltarusijos klubą
2019 08 01
Ledo ritulys
Lietuvos ledo ritulio rinktinės puolėjas Ugnius Čižas kitą sezoną praleis Baltarusijoje – lietuvis pasirašė vienerių metų sutartį su Gardino „Neman“.
Vasarą – žiemos olimpiečių triumfas
2019 07 26
Biatlonas
Nemenčinėje vyko Lietuvos vasaros biatlono taurės I etapas. Jame sportininkai rungėsi šaudymo taškams, šaudymo dvikovų ir biatlono sprinto rungtyse.
"Sutikau, vos gavęs šį pasiūlymą"
2019 07 20
Ledo ritulys
Pernai su Lietuvos 18-mečiais ledo ritulininkais dirbęs kanadietis Dougas Boulangeris stos prie abiejų - jaunimų ir jaunių rinktinių vairo.
A.Seja – vis arčiau olimpinio kelialapio
2019 08 23
Baidarių ir kanojų irklavimas
Lietuvos baidarininkas Artūras Seja pateko į Segede (Vengrija) vykstančio pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato finalą.
Didžiausias gyvenimo laimėjimas – žmona
2019 08 23
Irklavimas
Kelialapio į Tokiją siekiantis parairkluotojas A.Navickas: „Neapsakomas jausmas irkluojant girdėti, kaip tavo mylimosios balsas ragina nepasiduoti.“
Lietuviai pasitraukė iš kovos dėl medalių
2019 08 23
Diskgolfas
Pasaulio komandų diskgolfo čempionate Estijoje Lietuvos komanda pateko tarp 12 pajėgiausių ekipų, bet žengti dar aukščiau neįstengė.
 
„Galvės salose negalima nieko daryti“
2019 08 23
Irklavimas
Į FISA laišką parašiusi Lina Leparskienė: „Neprašome, kad irklavimo čempionatas nevyktų, bet įstatymų pažeisti negalima.“
Geriausias kadras užfiksuotas paplūdimyje
2019 08 23
Konkursas
„Mėnesio sporto nuotraukos“ konkurso laureatu antrąsyk iš eilės tapo Elvis Žaldaris.
Pinigų dalybos artėja finišo link
2019 08 23
Pinigai
Niekaip nesibaigiančios Sporto rėmimo fondo lėšų dalybos artėja finišo link. Žadama, kad 13,2 mln. eurų bus baigti skirstyti vėliausiai rugsėjį.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas