kkneptunas.lt 2011 m. sausio 13 d. 21:30 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Vaikai pasijuto lyg krepšinio profesionalai

Klaipėdos „Neptūno“ ekipa sausio 13 dieną surengė bendrą treniruotę su vaikų globos namų „Smiltelė“ auklėtiniais.

kkneptunas.lt nuotr.
   

Neįprasta treniruotė prasidėjo vyriausiojo komandos trenerio Roberto Kuncaičio bei inovatyvių idėjų labdaros ir paramos fondo vadovo Kęstučio Kvaraciejiaus kalbomis. Taip pat prieš pačią treniruotę „Neptūno“ direktorius Osvaldas Kurauskas įteikė „Smiltelės“ globos namų auklėtiniams simbolines dovanas – bilietus į artimiausias namų rungtynes, krepšinio kamuolį su žaidėjų autografais bei kalendorių, su klubo atributika.
 

Po tokio prisistatymo bei susipažinimo vieni su kitais prasidėjo tikroji treniruotė. Treneris R. Kuncaitis nebuvo nuolaidus bei vienodai „auklėjo“ tiek savus krepšininkus, tiek „Smiltelės“ globos namuose gyvenančius vaikus. O už neatliktą ar pralaimėtą rungtį visi dalyvavusieji treniruotėje privalėjo padaryti po penkis atsispaudimus.
 

Gerai nusiteikę vaikai noriai atlikinėjo trenerio paliepimus, nors ir ne visada jas sekėsi atlikti teisingai. Ypač gerai sekėsi Martynui Venckui, kuris ne tik taisyklingai atlikinėjo rungtis, bet ir labai taikliai atakavo krepšį tiek nuo dviejų, tiek nuo trijų taškų linijos. Treniruotėje taip pat dalyvavo Valdas Jakavickas, Aivaras Eitmantavičius, Giedrius Beržanskas ir Mindaugas Pikturna.
 

 

"Į šią treniruotę turėjo atvykti dar keli auklėtiniai, tačiau negalėjo, kadangi susirgo. Jie tikrai labai norėjo ir kitą kartą, jeigu jis bus, būtinai dalyvaus,“ – pasakojo „Smiltelės“ globos namų socialinė darbuotojos Birutė Mozarienė ir Dovilė Daugėlaitė.
 

„Šį susisitikimą organizavo Kęstučio Kvaraciejaus inovatyvių idėjų labdaros ir paramos fondas kartu su „Neptūno“ krepšinio klubu. Taip ir atvykome. Šią idėją surengti bendrą treniruotę pateikėme direktoriaus pavaduotojui Rūteniui Rasevičiui ir jisai labai maloniai sutiko,“ – prieš treniruotę kalbėjo K. Kvaraciejus.
 

Pasak jo, treniruotės mintis ta, kad vaikai pamatytų profesionalų, žvaigždių gyvenimą iš arti, jų kasdieninę duoną ir tai, kaip jie pasieka tą, ką mes matome per televiziją: „Norime, kad vaikai suprastų, iš kur atsiranda tie milijoniniai kontraktai. Jie atsiranda per didelį, nuoseklų ir juodą darbą. Nuoširdžiai tikiuosi, kad tarp šių vaikų yra žmonių, kurie vieną dieną taip pat taps profesionaliais krepšininkais. Taip pat tikiuosi, kad galbūt pasikeis jų mąstymas, požiūris, o ateityje jie taps gerais žmonėmis. Tai būtų didžiausia pergalė.“
 

Šią gražią akciją taip pat stebėjo Klaipėdos miesto savivaldybės atviros erdvės jaunimo centro vyriausioji specialistė Zigmantė Čiakaitė.
 

R. Kuncaitis treniruotę vertina kaip akciją, kurios metu šiems vaikams suteikiami ne tik įspūdžiai, bet ir kitoks požiūris: „Smiltelės“ globos namų auklėtiniai prisilietė prie to profesionalaus krepšinio. Jeigu jie patys netaps krepšininkais, ateityje savo vaikams papasakos, kad kažkur dalyvavo. Privertėme juos susimąstyti, kaip ta krepšininko duona atrodo – tai nėra vien tik metimas į krepšį. Yra daug sunkių dalykų.“

 Daugiau naujienų iš kategorijos Krepšinis
KOMENTARAI
 
 
 
Pokyčiai Vilniaus „Perlo“ trenerių štabe
2019 12 05
Treneriai
Vilniaus „Perlas“ abipusiu sutarimu nutraukė sutartį su vyriausiuoju komandos treneriu Gintautu Vileita.
N.Čanakas: „Viskas yra mūsų rankose“
2019 12 05
Žvilgsnis
Nenadas Čanakas: apie „Lietkabelio“ komandos pasirodymą pirmajame Čempionų rate ir Željko Šakičiaus svarbą.
M.Grigoniui atlikta sudėtinga operacija
2019 12 04
Situacija
Skausmus kentusiam Kauno „Žalgirio“ gynėjui Mariui Grigoniui Kaune atlikta sudėtinga operacija. Atsigauti po jos reikės apie trijų mėnesių.
 
Sukčiams – negailestinga bausmių lavina
2019 12 05
Sankcijos
Manipuliavimu rungtynių rezultatais kaltinamiems Klaipėdos „Atlanto“ ir „Palangos“ klubams LFF užtrenkė ne tik A lygos, bet ir I lygos duris.
„Mėtymasis – ne mūsų klubo vizija“
2019 12 04
Žvilgsnis
Vilniaus „Riterių“ klubo direktorius Virmantas Lemežis: „Komandos branduolys išliks, bet Teremą Moffi išlaikyti lengva nebus.“
„Laikas raitotis rankoves ir pradėti dirbti“
2019 12 04
Treneris
Prieš tapdamas treneriu Rokas Garastas ir pats rungtyniavo Lietuvos futbolo A lygoje, kai vilkėjo Kauno „Atleto“ marškinėlius.
Ėjimo šimtmetį įamžino ir knyga
2019 11 25
Jubiliejus
Į Lietuvos sportinio ėjimo 100-mečio paminėjimą Alytaus teatre susirinko visas mūsų šalies ėjimo elitas, pristatyta knyga „Šimtmečio žingsniai“
Po finišo – pagalba išsekusiam varžovui
2019 11 25
Bekelė
Istorinius Lietuvos bekelės bėgimo čempionų titulus iškovojo Vaidas Žlabys ir Gitana Akmanavičiūtė.
Startavo geriausių lengvaatlečių rinkimai
2019 11 19
Rinkimai
Nors 2019-ieji Lietuvos lengvaatlečiams buvo permainingi, tačiau šalies sporto padangę sudrebinusių įvykių tikrai netrūko.
 
Vilniuje triumfavo Prancūzijos talentai
2019 11 29
Turnyras
Vilniuje, SEB arenoje, baigėsi Europos teniso federacijos („Tennis Europe“) pirmos kategorijos 12-mečių teniso turnyras „Vilnius tennis academy cup 2019“.
Teniso 100-mečio šventėje – apdovanojimai
2019 11 27
Jubiliejus
Lietuvos tenisą pasveikino ypatingas svečias – tiesiai iš Daviso taurės finalo atvykęs Tarptautinės teniso federacijos prezidentas Davidas Haggerty.
R.Berankis siekia dar vieno olimpinio šanso
2019 11 26
Žvilgsnis
R.Berankis džiaugėsi, kad praėjęs sezonas jam buvo geriausias karjeroje, bet apgailestavo, jog pasaulyje tenisininkai yra savotiškai išnaudojami.
Lietuvos kovotoja – greta garbės pakylos
2019 11 30
Tekvondo
Dubline (Airija) vykusiame Europos tekvondo olimpinio svorio kategorijų čempionate Klaudijai Tvaronavičiūtei pristigo vieno žingsnio iki medalio.
Lietuvos kovotojai parodė jėgą
2019 11 29
Graplingo imtynės
Lietuvos graplingo imtynininkai Pasaulio graplingo taurės turnyre Kaune laimėjo net tris iš keturių absoliučių svorio kategorijų finalų.
Lietuvio veikla padarė įspūdį UWW
2019 11 26
Karjera
Lietuvos rinktinės treneris Mindaugas Ežerskis išrinktas į Tarptautinės imtynių federacijos (UWW) sportininkų komisiją
 
Vilniuje – LDSF mokymai
2019 12 04
Mokymai
Lietuvos dviračių sporto federacija Vilniuje, viešbutyje „Panorama Hotel“ gruodžio 7-8 d. organizuoja dviračių sporto teisėjų ir administracijos mokymus.
Kelią į pirmą ketvertą užkirto kinės
2019 11 29
Trekas
Pasaulio dviračių treko taurės trečiojo etapo Honkonge moterų komandų sprinto varžybose Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė užėmė septintąją vietą.
Dviratininkams – du kelialapiai į Tokiją
2019 11 20
Olimpinės žaidynės
Tarptautinė dviračių sporto sąjunga (UCI) patvirtino vietų, kurias šalys gaus 2020 metų Tokijo olimpinių žaidynių dviračių plento lenktynėse, skaičių.
Rinktinės strategas rikiuoja gretas
2019 12 03
Atranka
Lietuvos vyrų rankinio rinktinės treneris Mindaugas Andriuška paskelbė žaidėjų sąrašą pasaulio čempionato atrankos varžyboms Liuksemburge.
Lietuvos arbitrai – Europos varžybose
2019 11 15
Teisėjai
Ateinančius du savaitgalius dvi Lietuvos rankinio teisėjų poros bei inspektorius darbuosis aukščiausio lygio rankinio varžybose – EHF Čemionų lygose.
Rankinio lygoje ima ryškėti lyderiai
2019 11 14
Lietuvos lyga
Šiuo metu tvirčiausiai Lietuvos rankinio čempionate žingsniuoja Vilniaus VHC „Šviesa“, kuri šešis mačus laimėjo ir vieną baigė lygiosiomis.
 
Lietuviai – Prancūzijos ir Vokietijos elite
2019 12 05
Legionieriai
Daugiau nei 15 Lietuvos tinklininkų savo karjerą tęsia įvairiose Europos lygose. Keletas iš jų varžosi vienuose iš stipriausių čempionatų.
Tinklinio aikštėse – intriguojančios kovos
2019 12 02
Lietuvos čempionatas
Lietuvos vyrų tinklinio čempionate pergales šventė Klaipėdos ir Marijampolės klubai, moterų – Vilniaus ir Kauno komandos.
Vilniuje – tinklinio jubiliejaus šventė
2019 11 30
Jubiliejus
Penktadienį Vilniuje, „Pirklių klube“, vyko tinklinio šventė. Čia buvo paminėtas Lietuvos tinklinio 90-metis.
Ralyje – briedžiai, fėjos, nykštukai
2019 12 03
Ralis
„Kalėdinis ralis“ surinko gausų būrį šeimų, draugų ir giminaičių. Ralyje startavo daugiau kaip 60 ekipažų, virš 200 dalyvių.
Rado gelbėtojus: į Dakarą – su nauju vardu
2019 11 28
Situacija
Naują rėmėją radusi Benediktas Vanago komanda Dakaro ralyje lenktyniaus turėdama naują pavadinimą – „Inbank team Pitlane“.
Aukoja ir žmonės, ir organizacijos
2019 11 26
Situacija
Nežinomybės dėl dalyvavimo Dakaro ralyje slegiamas Benediktas Vanagas: “Yra teigiamų ženklų, tačiau situacija išlieka įtempta”.
 
Lietuvės giedojo pergalės himną
2019 12 04
Ledo ritulys
Lietuvos moterų rinktinė iškovojo pirmą istorijoje pergalę pasaulio čempionate. Po jos komanda pati sugiedojo himną, nes organizatoriai nerado jo muzikos.
Po repeticijų – į pasaulio čempionatą
2019 12 02
Ledo ritulys
Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinės pasiruošimas istoriniam debiutiniam pasaulio ledo ritulio čempionatui – baigtas.
Į Lozaną – rekordinė rinktinė
2019 12 02
Jaunimo olimpiada
Iki 3-iųjų jaunimo žiemos olimpinių žaidynių likus 38 dienoms ima ryškėti dalyvių sąrašai. Lietuvai Lozanoje gali atstovauti rekordinis atletų skaičius.
D.Rapšiui – antras auksas per dvi dienas
2019 12 05
Plaukimas
Lietuvos plaukimo žvaigždė Danas Rapšys nesulaikomas – apgynė Europos čempiono titulą ir iškovojo antrą aukso medalį per dvi dienas.
D.Rapšio triumfą paženklino rekordas
2019 12 04
Plaukimas
Triuškinama persvara konkurentus įveikęs Danas Rapšys 400 m distancijos laisvuoju stiliumi Europos auksą iškovojo pasiekdamas čempionato rekordą.
Festivalyje – unikalių varžybų debiutas
2019 12 04
Festivalis
Septintą kartą rengiamas LTeam žiemos festivalis šią žiemą vėl vyks Druskininkuose, o šventės dalyvių lauks tiek jau pamėgtos, tiek dar nematytos veiklos.
 
Paralimpiečiams – didesnės stipendijos
2019 12 05
Sprendimai
Lietuvos paralimpinis komitetas 2020 m. sportininkų stipendijoms skirs 38 tūkst. eurų – ketvirtadaliu daugiau nei šiais metais.
Už kilnų elgesį – prizas ir estų žvaigždei
2019 12 05
Kilnus elgesys
Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) pagerbti „Lietuvos Fair Play apdovanojimų 2019“ laureatai.
Iki sutarimo dėl stadiono – žingsnis
2019 12 04
Bazės
Vilniaus miesto taryboje po pateikimo pritarta koncesijos sutarčiai dėl daugiafunkcio sporto komplekso statybų ant Šeškinės kalvos.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas