fkgintra.lt 2019 m. balandžio 14 d. 22:34 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Šiaulietės nustelbė viešnias iš Kauno

Šiaulių “Gintra-Universitetas” iškovojo antrą pergalę A lygoje šį sezoną.

"Gintra-Universitetas" iškovojo antrą pergalę
Lietuvos futbolo čempionės Šiaulių “Gintros-Universiteto” komanda sekmadienio popietę įsirašė antrąjį laimėjimą šių metų A lygos pirmenybėse.

Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės Gytarių dirbtinės dangos stadione 6:0 (3:0) nustelbė viešnias iš Kauno – “Kauno Žalgirio” vienuolikę.

Įvarčiai: I.Freitas – 3, R.Jonušaitė, Kelen Bender ir A.Pilipenko (iš 11 m. baudinio) po 1.

Sudėtis: G.Kaselytė, V.Neverdauskaitė, A.Filenko, S.Karasiovaitė (Karen Bender), L.Rogačiova (L.Žižytė), D.Gailevičiūtė, S.Veličkaitė, A.Pilipenko, I.Freitas, Kelen Bender (A.Mikutaitė), R.Jonušaitė (P.Sarkanaitė).

Šiame susitikime galėjo kristi ir dar daugiau įvarčių. Ko gero, geriausią progą pasižymėti turėjo Dovilė Gailevičiūtė, kuri pirmajame kėlinyje nerealizavo 11 metrų baudinio.

Daugiau naujienų iš kategorijos Futbolas
KOMENTARAI

Jaunieji krepšininkai patyrė nesėkmes
2019 06 16
Jaunimas
Baltijos taurės turnyrą pralaimėjimais baigė Lietuvos vaikinų ir merginų U14 rinktinės. Kontroliniame mače suklupo ir devyniolikmečiai.
Į naujas kovas – su tuo pačiu treneriu
2019 06 16
Žvilgsnis
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšinio komanda pradėjo komplektacijos darbus, išsaugodama trenerį Gediminą Petrauską. Ekipoje jau yra ir naujokų.
Dvi pergalės ir pralaimėjimas
2019 06 15
Jaunimas
14-mečių Baltijos taurės varžybose Lietuvos merginos iškovojo pergalę, o vaikinai suklupo. Mūsų šalies U19 rinktinė kontroliniame mače pranoko latvius.

Lemiamose rungtynėse – nesėkmė
2019 06 16
Baltijos taurė
Lietuvos moterų rinktinei nepavyko iškovoti Baltijos taurės. Lemiamose rungtynėse lietuvės 0:2 pralaimėjo varžybų šeimininkei Latvijos ekipai.
Lietuvos čempionate liko vienas lyderis
2019 06 16
Mažasis futbolas
Birželio 16 dieną Telšiuose vyko ne tik miesto šventė, bet ir trečiasis 2019 metų Lietuvos mažojo futbolo čempionato 7x7 etapas.
„Sūduva“ išvengė lygiųjų su „Panevėžiu“
2019 06 15
A lyga
Lietuvos futbolo A lygos 14-ojo turo rungtynėse Marijampolės „Sūduva“ namie 2:1 (0:1) įveikė „Panevėžio“ futbolininkus ir iškovojo 9-ąją pergalę iš eilės.
A.Gudžius pranoko tris varžovus
2019 06 17
Varžybos
Lengvosios atletikos „Deimantinės lygos“ varžybų Rabate (Marokas) vyrų disko metimo rungtyje Andrius Gudžius užėmė septintąją vietą.
Lietuviai – antri Baltijos šalių mače
2019 06 16
Varžybos
Latvijos Prezidento taurę už geriausią rezultatą pagal IAAF taškų lentelę tarp moterų iškovojo Lietuvos rekordą pagerinusi ieties metikė L.Jasiūnaitė.
Šveicarijoje – Lietuvos bėgiko pergalė
2019 06 16
Svetur
Lietuvos lengvaatlečiai startavo varžybose Šveicarijoje, Ispanijoje, Olandijoje.

Lietuviai laimėjo du iš keturių finalų
2019 06 15
Turnyras
„Tennis Europe“ jaunių (iki 16 metų) turnyre „Riga Open“ vaikinų vienetų varžybas laimėjo A.Sabaliauskas, dvejetų – E.Butvilas ir P.Vaitiekūnas.
Lietuviai kovos dviejuose finaluose
2019 06 14
Turnyras
Rygoje (Latvija) vykstančiame „Tennis Europe“ jaunių (iki 16 metų) turnyre „Riga Open“ galingai žaidžia Lietuvos tenisininkai.
A.Tapinas: „Su mumis jau dirba psichologai“
2019 06 14
Turnyras
Po Birštone vykusio turnyro A.Tapinas teigė, kad ne viskas buvo taip blogai, kaip galima buvo tikėtis pusantrų metų nelaikius rankose teniso raketės.
Čempionės gyvenimas sukasi aplink karatė
2019 06 12
Karatė
Europos karatė čempionė Erika Žeburtovič neabejoja: svarbiausia – nepasiduoti. O visas fizines savybes galima išsiugdyti
Turnyre Austrijoje – lietuvės pergalė
2019 06 09
Taekvondo
Klaudija Tvaronavičiūtė trofėjų kolekciją papildė dar vienu aukso medaliu. Ji triumfavo G-1 kategorijos tekvondo turnyre „Austrian Open“ Insbruke.
Čempionas arenose ir gyvenime
2019 06 06
Veidas
Atviras Sergejaus Maslobojevo interviu - apie išsekimą, savęs paieškas, reabilitacijos centrus ir sūnų, privertusį visiškai atsisakyti alkoholio.

Auksą iškovojo trečius metus iš eilės
2019 06 14
Lietuvos čempionatas
Lietuvos jaunių asmeninių lenktynių čempionai - Akvilė Gedraitytė ir Aivaras Mikutis.
MTB dviratininkų laukia karštas sekmadienis
2019 06 14
Kalnų dviračiai
„Jeep MTB dviračių maratonų taurė“ grįžta į Vilnių: sekmadienį, birželio 16 dieną, Saulėtekio alėjoje vyks antro etapo varžybos.
Pasaulio rekordą pasiekė lietuvišku dviračiu
2019 06 13
Rekordas
Saulius Speičys lietuvių pagamintu elektriniu dviračiu „Zbike Z1L“ vienu įkrovimu beveik per parą nuvažiavo 621,25 km ir tapo planetos rekordininku.
Lietuvių nebūtų išgelbėjusi net pergalė
2019 06 16
Atranka
Lietuvos vyrų rankinio rinktinė Europos čempionato atrankos varžybas baigė lygiosiomis svečiuose su Portugalija.
Lietuviai – bejėgiai prieš prancūzus
2019 06 13
Atranka
Europos čempionato atrankos mače Klaipėdoje su prancūzais Lietuvos rinktinė pirmavo 2:0, bet po to sąlygas aikštėje diktavo svečiai.
„Prancūzai baus už kiekvieną klaidą“
2019 06 13
Rinktinė
Lietuvos rinktinės kapitonas Vaidotas Grosas teigė, jog šios dienos rungtynėse Lietuvos pagrindiniu ginklu gali tapti kovingumas (VIDEO).

Merginos užkopė aukščiau nei vaikinai
2019 06 15
Paplūdimio tinklinis
Lietuvos paplūdimio tinklininkės Ariana Rudkovskaja ir Gabrielė Petrauskaitė Europos jaunių (iki 18 metų) čempionate užėmė devintąją vietą.
Europos čempionate – sėkmingas startas
2019 06 14
Lietuvos paplūdimio tinklininkai Austrijoje džiugina pergalėmis Europos jaunių čempionate.
Klaipėda rengiasi neeiliniam įvykiui
2019 06 10
Teatro aikštėje Klaipėdoje bus išpilta 150 kubinių metrų smėlio, įrengta tarptautinius standartus atitinkanti tinklinio aikštė su 400 vietų tribūnomis.
Suomijos trasoje – atkakli kova
2019 06 16
Žiedinės lenktynės
Kol Lietuvoje vyrauja tropiniai karščiai, į Suomiją atvykę NEZ, BEC6H ir BaTCC serijų sportininkai galėjo atvėsti.
V.Žala už nugaros paliko visus varžovus
2019 06 15
Ralis
Kelmėje finišavo Lietuvos ralio čempionato II etapas – „Rally Žemaitija 2019“ . Jį laimėjo nuo pirmojo greičio ruožo tempą diktavęs Vaidotas Žala
Sugrįžimą apkartino lūžęs ratas
2019 06 15
Rali-krosas
Rokas Baciuška, praleidęs dvi lenktynes, grįžo į kovą su stipriausiais pasauio ralio-kroso čempionato dalyviais.

Prieš žiemos iššūkius – sunkus darbas vasarą
2019 06 04
Kalnų slidinėjimas
Kalnų slidininkas Andrejus Drukarovas – apie pratybas Druskininkuose, gyvenimą be atostogų, Lietuvos talentus, tikslus, pinigus, studijas, rinkimus.
Tikisi pagrindinio vaidmens
2019 05 29
Svetur
Suomijos „SaiPa“ klube antrus metus liekantis Lietuvos rinktinės vartininkas L. Lubys kitą sezoną norėtų daugiau atsakomybės.
Lietuviai  žengė laipteliu aukštyn
2019 05 27
Ledo ritulys
Lietuvos ledo ritulio rinktinė pakilo Tarptautinės ledo ritulio federacijos (IIHF) sudarytame rinktinių reitinge.
Lietuviai išsaugojo olimpinę viltį
2019 06 16
Regbis
Lietuvos vyrų regbio-7 rinktinė Kroatijoje vykusiame pirmajame Europos čempionato „Trophy“ diviziono turnyro etape užėmė trečiąją vietą.
Čempionai apgynė titulus
2019 06 16
Šaudymas
Ekstremaliomis oro sąlygomis Lietuvos šaudymo į skraidančius taikinius čempionai R. Račinskas ir R. Sventickas apgynė savo titulus.
Šeimininkai liko be medalių
2019 06 16
Šiuolaikinė penkiakovė
Kaune baigėsi 2019 metų šiuolaikinės penkiakovės Europos jaunių (iki 17 ir 19 metų) čempionatas. Paskutinę dieną vyko estafečių varžybos.

„Žalgirio“ tvirtybė – žmonės
2019 06 14
Tradicija
Kasmetiniame „Žalgirio“ draugijos buvusių ir dabartinių darbuotojų susitikime dalyvavo 30 įvairių kartų žalgiriečių.
IOC sprendimas: J.Šuklinas netenka medalio
2019 06 12
Dopingas
Jevgenijui Šuklinui teks grąžinti ne tik olimpinį sidabro medalį, ženkliuką ir diplomą, bet ir už laimėjimą gautą automobilį, kitas gautas išmokas.
Lažybų skandalas privertė keisti rinktinę
2019 06 10
Situacija
LTOK išreiškus susirūpinimą dėl vieno iš 3x3 krepšinio rinktinės nario veiklos, prieštaraujančios sporto etikai, LKF nutarė perrikiuoti komandos gretas.