ELTA 2019 m. balandžio 11 d. 13:04 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

LFF kratosi nuostolingų projektų

Iš skolų pasiryžusios išbristi LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius - apie pinigus, NFA ir 2020-ųjų pasaulio salės futbolo čempionatą.

E. Stankevičius
Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.
E. Stankevičius
Edgaras Stankevičius jau beveik pusę metų eina Lietuvos futbolo federacijos (LFF) generalinio sekretoriaus pareigas. Nors iššūkių netrūksta, 31-erių metų E. Stankevičius dirba atsiraitojęs rankoves ir siekia atgaivinti Lietuvos futbolo prestižą.
 
Viena svarbiausių šių metų permainų - LFF verslui perleidžia 2006 metais grandioziškai atsidariusią, bet per 13 metų jokių apčiuopiamų rezultatų neatnešusią Nacionalinę futbolo akademiją. Galutinai LFF NFA valdymą verslininkams perleis vasaros viduryje.
 
Didelis darbas prasidėjo su istoriniu renginiu - 2020 metų pasaulio salės futbolo čempionatu. Pirmą kartą Lietuvoje vyks komandinio sporto pasaulio čempionatas, o jame laukiama milžiniško skaičiaus sirgalių iš užsienio. Planuojamas čempionato biudžetas - 12-13 mln. eurų.
 
Apie tai ir kitas LFF aktualijas E. Stankevičius papasakojo naujienų agentūrai ELTA.
 
LFF generalinio sekretoriaus pareigose dirbate jau beveik pusę metų. Ką pavyko per šį laiką nuveikti ir su kokiais didžiausiais iššūkiais susidūrėte?
Prieš ateidamas į šias pareigas, situaciją šiek tiek žinojau, nes dvejus metus jau dirbau LFF. Iš pradžių komercijos direktoriumi, o vėliau - generalinio sekretoriaus pavaduotoju. Bet būdamas pavaduotoju, nežinojau, kokia yra finansinė situacija. Pradėjus dirbti naujose pareigose, krūvis tapo nežmoniškai didelis. Visas LFF valdymo aparatas yra didelis, bet labai nustekentas. Buvo pridaryta tam tikrų manevrų ar politinių ėjimų, todėl tikrai nėra lengva. Bandome po truputį galvosūkius narplioti. Tikrai nesitikėjau, kad mes turėsime 2013-2016 metų Valstybinės mokesčių inspekcijos mokestinį tyrimą su įvairiais nusižengimais. Negalvojau, kad turime tiek įsiskolinimų įvairiems tiekėjams. Tai ir buvo didžiausi iššūkiai. Nesinori, kad visuomenė apie LFF kalbėtų kaip apie nemokią organizaciją. Tikimės susitvarkyti su skolomis ir atsiskaityti už suteiktas paslaugas. 

Viešai paskelbėte apie nemažus įsiskolinimus. Kaip ketinate mažinti skolas?
Mes inventorizuojame savo turtą, turime nemažą administracinį personalą. Kalbame ne tik apie pačią LFF, bet ir jai priklausančias įstaigas - UAB „Futbolo stadioną“, Nacionalinę futbolo akademiją, Medicinos centrą ir kitas. Turime keletą projektų, kurie yra nuostolingi. Todėl peržiūrime situaciją ir mėginsime efektyvinti darbą. Kaip pavyzdys - federacija perduoda LFF stadioną naudojimui UAB „Futbolo stadionas“, o ši įmonė dar pernuomoja patalpas akademijai, kuri priklauso tai pačiai LFF. Neaišku kodėl, bet susidaro toks užburtas ratas. Nebus lengva visa tai suvaldyti, bet mėginsime tą daryti. 
 
Kitas pavyzdys - prieš keletą metų mes iniciavome projektą, kurio metu sumokėdavome už internetą 10-12 Lietuvos stadionų. Taip, tai buvo gera idėja, nes atsirado internetinių transliacijų poreikis. Bet pagal planą, vėliau šiais dalykais turėjo rūpintis vietinė bendruomenė, tačiau LFF iki pernai vis dar turėjo mokėti už interneto paslaugas. Paskaičiavome, kad per metus mums šitas projektas kainuodavo 8 tūkst. eurų. O tokių projektų yra ne vienas ir ne du, todėl administracinės išlaidos buvo gerokai per didelės. Artimiausiomis dienomis paskelbsime praėjusių metų veiklos ataskaitą ir pamatysime, kurių projektų veiksmingumas yra abejotinas.

Kaip sekasi sutarti su kitais LFF Vykdomojo komiteto (VK) nariais, šakinėmis asociacijomis?
Per pastaruosius 1,5 metų VK sudėtis labai stipriai pasikeitė. Sudėtyje pasikeitė 13-14 asmenų. Tai yra didelis poslinkis į priekį. Turiu visišką VK narių palaikymą - tą parodo balsavimai priimant svarbius sprendimus. Su VK nariais neturiu jokių problemų. Darbas vyksta sklandžiai. Man patinka, kad galiu bendrauti su verslo žmonėmis - Nemunu Dagiliu, Mindaugu Bondauskiu, Arūnu Pukeliu. Turime Ekonomikos komitetą, kuris pagaliau pradėjo dirbti. Kas liečia darbą su šakinėmis asociacijomis, tai kai kurių iš jų biudžetai sumažėjo. Turime problemą su Techninio vystymosi asociacija. Planuojame pakeisti pavadinimą į Futbolo trenerių asociaciją ir skirti didesnį dėmesį jauniems treneriams. Trenerių paruošimas yra viena didžiausių problemų. Šiek tiek ketiname keisti salės ir paplūdimio futbolo asociacijų įstatus. Problemų yra ir su Vaikų ir jaunių futbolo asociacija, kurioje iš devynių narių trys keturi yra kaip partneriai ar rėmėjai, ir tik likę 4-5 yra susiję su jaunimo futbolu. Reikės šias problemas spręsti keičiant įstatus. 
 
Kokia situacija su Nacionaline futbolo akademija (NFA)?
NFA perduosime verslininkams. Jie galės vystyti savo projektus ir savarankiškai valdyti visą infrastruktūrą. NFA galės likti kaip jaunimo rinktinių centras, kur bus galima rengti stovyklas. Mes taip sumažiname savo kaštus ir galėsime sutaupytas lėšas panaudoti investuojant į jaunimo ugdymo programas. O mūsų santykis su naujaisiais NFA valdytojais bus draugiškas. Dirbsime kartu taip pat, kaip dirbame su Šiaulių, Panevėžio ir kitomis sporto gimnazijomis ar akademijomis.

NFA per dešimtmetį taip ir neatnešė tų rezultatų, kurių buvo tikėtasi. Kas tai lėmė?
Man patinka mūsų „heiteriai“, kurie daug metų blogai atsiliepia apie NFA. Jie visada sakė, kad NFA yra blogis su tam tikrais asmenimis. Kai mes pereiname prie įvairių jaunimo ugdymo programų, tai viešoje erdvėje pasigirsta komentarai, kad akademijos uždaryti nereikėjo, ji visai gerai dirbo. Pats manau, kad NFA veikla buvo neūkiška. Su 40 vaikų dirbo apie 10 trenerių ir kito aptarnaujančio personalo. Taip, ten surinkti Lietuvos talentai, bet pats esu nemažai metų dirbęs krepšinyje ir mačiau, kad akademijos gali dirbti gerokai produktyviau. Kitas dalykas - NFA nusprendė perimti verslas, o mes einame tuo keliu, kad visoje Lietuvoje atsirastų kuo daugiau futbolo centrų. NFA išlaikymui skirtas lėšas galėjome skirti Briuselio „Anderlecht“ (Belgija) jaunimo ugdymo programos įsigijimui, rinktinių techninio direktoriaus atsiradimui, taip pat Aurelijaus Skarbaliaus programos pritaikymui tam tikrose akademijose. Kai įvairiuose Lietuvos miestuose atsiras daugiau futbolo akademijų ir centrų, tuomet ir rezultatai turėtų būti geresni. Dabar, kai iš 40-50 vaikų yra reikalaujama rezultatų, tai vien matematiškai galimybė kažką laimėti yra abejotina.
 
Pasikeitė visų amžiaus grupių Lietuvos rinktinių treneriai ir dauguma jų jau pradėjo darbą su futbolininkais. Kokio proveržio tikitės iš nacionalinių komandų?
Mano ambicija buvo pakeisti visus rinktinių trenerius. Tą pavyko įgyvendinti. Gruodžio pabaigoje buvo momentas, kai neturėjome nei vieno trenerio su sutartimi. Džiaugiuosi, kad pavyko atsinaujinti. Tikiu visais dabartiniais treneriais. Tikslai yra kiek įmanoma aukštesni, bet natūralu, kad vyrų rinktinei 2020 metų Europos čempionato atrankoje nekeliame užduoties užimti pirmą ar antrą vietą grupėje. Suprantame rinktinės pajėgumą ir norime pasirodyti kaip įmanoma garbingiau. Esame išsikėlę konkretų tikslą - surinkti bent 10 taškų. Tada žaidėjai būtų motyvuojami ir premijuojami. Žinoma, jei patektume į čempionatą, tada atsirastų premijavimo sistema tiek žaidėjams, tiek visam personalui. Naujų trenerių pasiekimai turėtų ryškėti kitais metais, kai žaisime Tautų lygos D divizione. Matėme, kad išvykoje sužaidėme lygiosiomis su Azerbaidžanu, todėl tai parodo, kad Tautų lygoje galėsime kautis su visais ir sieksime kilti aukštyn. Niekas nesako, kad imsime iškart kilti reitinguose, bet jei dirbsime kryptingai, rezultatai ateis.


Minėjote apie jaunimo rinktinių techninį direktorių. Kas turėtų juo tapti?
Kalbant apie jaunimo rinktines, tai šiemet pradėsime diegti „Anderlecht“ programą. Tikimės greitu metu paskirti jaunimo rinktinių techninį direktorių. Jis būtų viena iš kertinių figūrų LFF struktūroje, todėl specialistas bus iš užsienio. Tikimės, kad tai bus belgas, kuris būtų prisilietęs prie „Anderlecht“ sistemos. Planuojame, kad visos sistemos viršuje būtų rinktinių treneriai, tada - techninis direktorius, o apačioje - jaunimo ugdymo programa. Visos akademijos dirbtų pagal tą pačią metodiką, o mes atliksime stebėseną. Norime turėti aiškią struktūrą ir techninį direktorių, kuris formuotų visą modelį. Kiekvienas treneris dirbs pagal savo planą, geriausiai išnaudojant turimus žaidėjus, bet bendra filosofija turi būti. Naujasis techninis direktorius taip pat turėtų prisidėti prie trenerių rengimo asociacijos veiklos, bus atsakingas už užsienio lektorių pakvietimą į Lietuvą, nes šiandien girdime daug negatyvo apie kursų kokybę.
 
Pastaraisiais metais nemažai jaunų Lietuvos futbolininkų išvyksta į garsias užsienio komandų akademijas, pasirašo sutartis su žymiais klubais, bet labai nedaug kas pasiekia aukščiausią lygį. Ko jaunimui pritrūksta?
Čia įžvelgčiau kitą problemą - agentus ir jų veiklą. Jie jauniems žaidėjams „susuka galveles“ besirūpindami savo asmeniniais tikslais ir greitu pinigų įsisavinimu, o po to nebesirūpina, kas bus toliau. Manau, kad Lietuvos žaidėjams prasmingiausia būtų likti Lietuvoje ir į užsienį vykti tik kai jau esi visiškai subrendęs. Taip, yra vienas, kitas talentas, kuris sėkmingai kyla karjeros laiptais, bet tai labiau būna išimtis. Labai geras pavyzdys - 18-metis Justinas Marazas. Žmogus žaidė Lietuvoje, išlaukė savo momento ir dabar žaidžia aukščiausios Lenkijos lygos klubo pagrindinėje sudėtyje. 19-metis Paulius Golubickas taip pat išlaukė savo momento ir dabar jau yra kviečiamas į Lietuvos rinktinę. O kai kurie žaidėjai, kurie buvo laikomi nerealiais talentais ir anksti išvyko į užsienį, jau baigė karjeras. Prie viso šito prisideda agentinė veikla. Su tokia problema Lietuvoje susiduria ne tik futbolas, bet ir krepšinis.

2020 metais Lietuvoje vyks vienas didžiausių mūsų šalies istorijoje sporto renginių - pasaulio salės futbolo čempionatas. Kokie svarbiausi darbai vyksta šiuo metu?
Darbas vyksta. Yra trys svarbiausi aspektai organizuojant čempionatą - darbas vyriausybiniu lygmeniu, rinktinės formavimas ir pasiruošimas ir darbas su FIFA. Iki balandžio pabaigos turime sudėlioti čempionato biudžetą. Kai teikėme paraišką čempionato organizavimui, tai buvo 2015-2016 metai. Dabar kainos pasikeitė, todėl biudžetas irgi keičiasi. Dabar planuojame surinkti 12-13 mln. eurų biudžetą. Gegužės pradžioje pristatysime čempionato emblemą. Kas liečia darbą su Vyriausybe, tai buvome susitikę su premjeru Sauliumi Skverneliu. Jis turėtų būti mūsų globėjas ir pažadėjo visokeriopą pagalbą. Buvo susitikimų su savivaldybių atstovais. Turime užtikrinti užsienio sirgaliams nemokamas vizas, išspręsti valiutų, saugumo klausimus. Žiūrime, kiek finansiškai prie čempionato prisidės miestai ir valstybė.
 
Dar neaišku, ar čempionatas vyks trijuose, ar penkiuose miestuose. Aišku, kad pirmenybėse tikrai vyks Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, bet dar turime minčių apie Panevėžį ir Šiaulius. Pagal FIFA taisykles, jeigu čempionatą rengtume viename mieste, tai reikėtų turėti keturias treniruočių bazes. Vilniuje tokias rasti yra sudėtinga. Tiesa, Vilniuje yra pasiūlyta įdomi mintis pakloti parketą „Sportimos“ manieže, todėl gali būti, kad ten bus viena iš treniruočių bazių.
 
Kas dėl rinktinės pasiruošimo, tai man atrodo, kad lietuviai dar patys nesupranta, kokią galimybę mes gavome iš FIFA. Tai yra pirmasis komandinio sporto pasaulio čempionatas Lietuvoje. Vien FIFA ženkliuko atvežimas į Lietuvą su visais srautais, tiesioginėmis transliacijomis į 132 pasaulio šalis bus ypatingas. Iš organizacinės pusės mes tikrai susitvarkysime, bet nerimą kelia rinktinės pasiruošimas. Skiriame tam didelį dėmesį. Kiekvieną mėnesį rinktinės turės kažkokią stovyklą arba draugiškus turnyrus. Norime, kad Vilnius, Kaunas ir Klaipėda turėtų savo centrus, kuriuose geriausi salės futbolininkai galėtų treniruotis visus metus, o ne mėtytųsi tarp lauko ir salės futbolo.

Įvairios sporto šakos dažnai susiduria su Lietuvos valstybės abejingumu organizuojant tarptautinius renginius. Kokią dalį biudžeto tikitės gauti iš Vyriausybės? 
Teko kalbėtis su FIFA atstovais, tai jie minėjo, kad vien iš Brazilijos visada keliauja apie 6-7 tūkst. sirgalių. Žinoma, brazilams dar reikia patekti į čempionatą. Visgi salės futbolo pasaulio čempionatas į Europą grįžta po 24 metų pertraukos, todėl tikrai atvyks daug kaimyninių šalių piliečių. Vyriausybės parama galėtų siekti trečdalį reikalingo biudžeto - apie 4 mln. eurų. Dar kalbėsimės ir stengsimės, kad biudžetas būtų kuo didesnis ir galėtume daugiau lėšų skirti Lietuvos rinktinės pasirengimui.
Daugiau naujienų iš kategorijos Futbolas
KOMENTARAI
 
 
 
Įkvepia ir trenerio pasitikėjimas
2019 04 19
Žvilgsnis
„Lietkabelio“ krepšininkas Paulius Valinskas: apie pasikeitusią atmosferą „Neptūno“ ekipoje, savo žaidimą, „Žalgirio“ kovas Eurolygoje.
J.Mačiulis Velykas pasitinka be siūlų
2019 04 19
Sporto medicina
„Pooperacinis tinimas jau praėjo, šiandien ištraukti siūlai. Pradėsim reabilitaciją ir atsistatymą", - teigia J.Mačiulį gydantis V.Trumpickas.
„Iš palūžusių vyrų padarė karius“
2019 04 19
Komentaras
Legendinis krepšinio treneris Rimantas Endrijaitis po Eurolygos mačų Stambule: „Veikiausiai Š.Jasikevičius paklausė žaidėjų, ar jie turi kiaušinius.“
 
Laimėjo ir čempionai, ir vicečempionai
2019 04 19
A lyga
Marijampolės „Sūduva“ svečiuose turėjo vargo su „Panevėžiu“, o Vilniaus „Žalgiris“ namuose pranoko „Kauno Žalgurį“.
Futbolą derina su kūryba
2019 04 19
Projektas
Tūkstančiai vaikų darželiuose šaltuoju metu laiku keliauja po linksmą ir margaspalvį „Futboliuko“ pasaulį.
LFF taurės burtai: antras dublis
2019 04 19
Burtai
Ketvrirtadienį nepavykus be nesklandumų ištraukti „Sharp LFF taurės" burtų, šiandien jie buvo traukiami iš naujo.
„Baltasis žmogau, kaip sekasi?“
2019 04 20
Svetur
Su pajėgiausiais planetos bėgikais Kenijoje stovyklavęs Lietuvos rekordininkas Simas Bertašius: „Juos gerbiu dar labiau“.
Olimpietės sugrįžimą stabdo skurdi realybė
2019 04 17
Žvilgsnis
Maratonininkė D.Lobačevskė įsitikino: profesionaliems sportininkams atsigavimą po traumų labai sunkina šiuolaikinių reabilitacijos centrų stygius.
Europos kongrese – svarbūs sprendimai
2019 04 16
Kongresas
Europos lengvosios atletikos kongrese nutarta, kad žemyno čempionate moterys, kaip ir vyrai, ėjimo varžybose įveiks ne tik 20 km, bet ir 50 km distanciją.
 
Lietuvės suklupo lemiamame mače
2019 04 19
Fed Cup
Lietuvos tenisininkės pralaimėjo suomėms ir nepateko į Federacijų taurės turnyro aukštesnę grupę.
Lietuvis triumfavo kartu su italu
2019 04 19
Svetur
"Tennis Europe" jaunių (iki 16 m.) turnyro "Hellenic Bank Masters Tennis Academy" dvejetų varžybas laimėjo Ainiaus Sabaliausko ir Mariano Tammaro pora.
Lietuviai pergalingai žengia tikslo link
2019 04 17
Svetur
Perspektyvūs Lietuvos jauniai prasibrovė į tarptautinio teniso turnyro Kipre pusfinalius. Jie tęsia kovą ir dvejetų varžybose.
Seimo narys parodė savo jėgą
2019 04 19
Graplingo imtynės
Šiauliuose praūžęs miesto graplingo čempionatas sutraukė per šimtą dalyvių, tarp kurių netrūko koviniame sporto pasaulyje žinomų vardų.
Sportas – lyg narkotikas
2019 04 19
Bušido
„Žvaigždė? Aš? Nesąmonė. Tai trukdo sportininkui, – atvirai sako kovotojas Marius Žaromskis, žengsiantis į narvą Vilniuje.
Jauna kovotoja nekantrauja žengti į narvą
2019 04 17
Bušido
„Svarbiausia daryti tai, ką myli, kas suteikia didžiausias emocijas, aistrą, – sako kovotoja Ernesta Kareckaitė, besirengianti debiutui kovos narve.
 
Po Šiaurės pragaro kaista lietuvio telefonas
2019 04 15
Atgarsiai
Legendinėse lenktynėse Paryžius – Rubė 9-ąją vietą iškovojęs Evaldas Šiškevičius: „Padariau tai, ko labai norėjau. Geriau tikėtis ir negalėjau.”
Vėl pasižymėjo legendinėse lenktynėse
2019 04 14
Dviračiai
Paryžius - Rubė lenktynių išvakarėse Lietuvos dviratininkas EValdas Šiškevičius gavo dovanų alaus "Evaldas", taip pavadinto jo garbei.
Arčiausiai lyderių – R.Leleivytė
2019 04 03
Reitingas
Lietuvos dviračių plento grupinių lenktynių čempionė Rasa Leleivytė („Aromitalia-Basso Bikes-Vaiano“) pasaulio reitinge žengia 39-ta.
Finale – Kauno ir Garliavos rankininkės
2019 04 20
Moterų rankinis
Lietuvos moterų rankinio lygoje (LMRL) abi pusfinalio serijos baigėsi sausais rezultatais 2:0. Abejose nesėkmes patyrė Vilniaus ekipos.
Lietuvos rinktinė paragavo pergalės skonio
2019 04 14
Rinktinė
Lietuvos rankinio rinktinė per ketvirtąsias atrankos rungtynes iškovojo pirmuosius taškus - įveikė Rumuniją 24:23
Rinktinei nepadės J. Truchanovičius
2019 04 13
Rankinis
Nacionalinė Lietuvos vyrų rankinio rinktinė atsakomąsias rungtynes namie su rumunais sekmadienį žais be patyrusio Jono Truchanovičiaus.
 
Vieni šventė, kiti kaltino teisėjus
2019 04 15
Lietuvos čempionatas
Vienas įspūdingiausių savaitgalių Lietuvos tinklinio čempionatų istorijoje vainikuotas Klaipėdos "Amber Queen" triumfu.
Po auksinio seto - nevaldomos emocijos
2019 04 14
Finalas
Lietuvos moterų tinklinio finale po permainingo auksinio seto Kauno VDU žaidėjos šoko pergalės šokį ir liejo džiaugsmo ašaras.
Bronza keliaus į Kauną ir Jonavą
2019 04 14
Tinklinis
Rungtynes dėl trečiųjų Lietuvos tinklinio čempionatų vietų laimėjo Kauno" Rio-Starto" vyrai ir Jonavos "Aušrinės-KKSC" moterys.
Maršrutas nesikeičia: Vilnius – Palanga
2019 04 19
Lenktynės
Gegužės 3 dieną bus duotas startas tapusioms tradicinėmis, jau penktosioms elektromobilių varžyboms „Charge it on! Vilnius - Palanga“.
Europos kartingo čempionate – ir lietuvis
2019 04 19
Kartingas
Balandžio 21 d., Prancūzijoje vyksiančiame CIK-FIA Europos kartingo čempionato 1-ojo etapo lenktynėse startuos Lietuvos čempionas Kajus Šikšnelis.
Dvidešimtosios lenktynės su mikrofonu
2019 04 18
1000 km lenktynės
Saulenio Pociūno atmintyje neišdilusi istorija, kai eteryje garso režisierius per pagrindines lenktynes ne vieną kartą keitė jo balsą.
 
Kontroliniame mače – įvarčių kruša
2019 04 18
Ledo ritulys
Lietuvos ledo ritulio rinktinė kontrolinėse rungtynėse Elektrėnuose ketvirtadienį 8:5 nugalėjo svečius iš Estijos ir iškovojo antrąją pergalę.
Pirmoje repeticijoje – pergalė prieš estus
2019 04 17
Ledo ritulys
Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė sėkmingai pradėjo kontrolinių rungtynių seriją ruošiantis pasaulio čempionato I diviziono A grupės turnyrui.
Bando pralaužti ledus moterų rinktinei
2019 04 16
Ledo ritulys
Žengtas svarbus žingsnis moterų rinktinės dalyvavimo pasaulio čempionatuose link, tačiau asociacijai „Hockey Lietuva“ teks laukti IIHF išimties.
Rinktinėje – patirtis ir jaunystė
2019 04 20
Stalo tenisas
Pasaulio stalo teniso čempionate dalyvaus šeši Lietuvos sportininkai. Tarp jų – ir žaidžiančioji moterų rinktinės trenerė 42 metų Rūta Paškauskienė.
Štilis koreguoja buriuotojų planus
2019 04 18
Buriavimas
„Vos prasideda varžybos, atrodo, vėjas atostogų išeina“, – pasakojo Pasaulio buriavimo taurės varžybose dalyvaujanti Viktorija Andrulytė.
Kariai kovojo miško trasose
2019 04 18
Orientavimasis
Žiežmariuose vyko Lietuvos kariuomenės karinio orientavimosi čempionatas. Jame varžėsi per 80 profesinės karo tarnybos karių ir karių savanorių.
 
Pirmą Fondo barjerą įveikė 1041 projektas
2019 04 18
Fondas
Paskelbtas 2019 m. Sporto rėmimo fondo paraiškų, atitikusių nustatytus formalius vertinimo kriterijus, sąrašas.
LTOK – tradiciniai apdovanojimai
2019 04 18
Apdovanojimai
Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete pagerbti jubiliejines sukaktis švenčiantys sporto žmonės.
Laipiotojai grįžo į LTOK gretas
2019 04 18
Posėdis
LTOK Vykdomojo komiteto posėdyje kalbėta apie pinigus, tarptautinius renginius, Lietuvos laipiojimo sporto asociaciją, žurnalistus, olimpinius kandidatus.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas