Dominykas Genevičius 2019 m. kovo 25 d. 13:50 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Lankininkai išsiaiškino taikliausius

Atvirasis Lietuvos uždarų patalpų šaudymo iš lanko čempionatas pritraukęsė per 150 dalyvių, tame tarpe - svečių iš Latvijos.

Organizatorių nuotr.
Savaitgalį Utenos daugiafunkciame sporto cente įvyko atvirasis Lietuvos uždarų patalpų šaudymo iš lanko čempionatas, pritraukęs daugiau nei 150 dalyvių iš visos Lietuvos, taip pat svečių iš Latvijos. Utenos lankininkų klubo ir Lietuvos lankininkų federacijos organizuotose reitinginėse varžybose paaiškėjo 20 individualių čempionų bei 4 komandinių turnyrų nugalėtojos.
 
Olimpinių lankų grupėje vyrų tarpe čempiono titulą po įnirtingos kovos iškovojo Modestas Šliauteris ("Auksinis šaulys"). Jis pusfinalyje 6:2 nugalėjo latvį Romaną Sergejevą,o finale po papildomo šūvio 6:5 įveikė Dovydą Bagdanavičių (Lankininkų sporto klubas). Mažajame finale Dalius Mačernius (LSK) 7:1 nugalėjo R. Sergejevą.
 
Moterų tarpe pirmoji vieta ir čempionės titulas atiteko Julianai Semionovai (LSK). Ji pusfinalyje 6:2 pranoko Kristiną Abramaitytę ("ASRC-Žaliasis lankas"), o finale 6:4 įrodė pranašumą prieš Ingą Timinskienę ("Žaliasis lankas"). Trečioji vieta atiteko K. Abramaitytei, kuri mažajame finale 6:0 nugalėjo Liepą Lapašinskaitę ("Gaja-KL").
 
Vyrų veteranų tarpe čempionu tapo Gintaras Maldutis (LSK). Jaunimo merginų tarpe geriausiai pasirodė K. Abramaitytė, jaunučių merginų grupėje nugalėjo ir čempione tapo Iveta Ramanauskaitė (VMSC-LSK), o štai jaunučių vaikinų grupėje nugalėtoju tapo svečias iš Latvijos R. Sergejevs. Lietuvos čempiono titulas ir varžybų sidabras atiteko Justui Antanaičiui (VMSC-LSK). Jaunučių mergaičių grupėje čempione tapo uteniškė Džiuginta Poškaitė (Utenos lankininkų klubas).
 
Olimpinių lankų vyrų komandų grupėje nepralenkiami buvo LSK atstovai Justas Antanaitis, Arvydas Bagarauskas ir Adamas Kovalevskis. Moterų tarpe taurę ir titulą iškovojo "Žaliojo lanko" atstovės alytiškės Kristina Abramaitytė, Paulina Ramanauskaitė ir Inga Timinskienė. LSK atstovės pasižymėjo ir jaunių merginių tarpe – čia čempionės komandos titulą iškovojo Miglė Pranevičiūtė, Iveta Ramanauskaitė ir Meda Večkytė.

 
Skriemulinių lankų varžybose Lietuvos čempionu tapo Vladas Šigauskas (Kauno sporto asociacija), kuris tapo čempionu ir senjorų tarpe, finale surinkęs įspūdingus 149 taškus iš 150 galimų. Sidabro medalį vyrų grupėje iškovojo Vilius Švedas (LSK), bronzos - Mindaugas Baranauskas (LSK).
 
Kiti individualūs šios grupės aukso medaliai bei taurės liko Utenoje - moterų tarpe taurę iškovojo Asta Grigaravičienė (ULK). Ji finale 139:136 įveikė bendraklubę Gretą Šaumanę. Jaunimo merginų grupėje auksas atiteko Gretai Apacenkaitei (ULK), o jaunučių berniukų grupėje čempionu tapo Jonas Grigaravičius (ULK). Tiesa, komandinių varžybų taurė iškeliavo į Kauną – vyrų tarpe čempionais tapo KSA atstovai Žydrūnas Karpavičius, Vladas Šigauskas ir Andrius Špadas. 
 
Paprastųjų lankų grupėje vyrų tarpe stipriausias buvo Algimantas Vileikis (ŽL), čempiono vardą iškovojęs ir veteranų grupėje. Moterų tarpe taurė atiteko Silvija Laura Marteckaitė (LSK). Jaunių merginų tarpe čempione tapo Ema Nickutė (ASRC-ŽL), jaunučių vaikinų tarpe čempiono titulas atiteko Mantui Selvianiui (ASRC-ŽL), o jaunučių mergaičių tarpe – Elzei Večkytei (VMSC-LSK).
 
Ilgųjų ir istorinių lankų grupėje vyrų tarpe čempionu tapo Stasys Svetlauskas (ŽL). Moterų grupėje stipriausia buvo Ramunė Stagniūnienė (USTR). Vyrų senjorų tarpe auksas ir taurė atiteko Rimantui Brusokui (USTR).
 
Lietuvos šaudymo iš lanko čempionatas tapo ir neoficialiu žiemos sezono uždarymu. Nuo dabar visas lankininkų dėmesys bus sutelktas į šaudymo lauke distancijas, o liepos 27–28 dienomis Utenos lankininkai vėl kvies visus šalies ir kaimynų sportininkus į atvirą Lietuvos čempionatą.
Daugiau naujienų iš kategorijos Kitas sportas
KOMENTARAI
 
 
 
„Lietkabelio“ vasaros darbai – beveik baigti
2019 07 24
Žvilgsnis
„Mes ieškome įžaidėjo ir dar vieno aukštaūgio, kuris būtų jaunas lietuvis", - teigia „Lietkabelio“ strategas Nenadas Čanakas.
Originali puokštė ir netikėtas linkėjimas
2019 07 23
Rinktinė
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė jau antrąją stovyklos dieną šventė. Kol kas ne pergalę, o 34-ąjį komandos senbūvio Renaldo Seibučio gimtadienį.
„Net nebuvo dvejonių, ar tęsti karjerą“
2019 07 23
Žvilgsnis
Ateinantis sezonas 198 cm ūgio M. Lukauskiui bus 24-asis profesionalo karjeroje ir antrasis paeiliui „Betsafe–LKL“ čempionate atstovaujant Prienų klubui.
 
Trenerį džiugina žaidėjų atsidavimas
2019 07 24
Europos lyga
Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės 5:0 San Marine: „Nebuvo viskas taip paprasta, nors rezultatas ir didelis“.
„Sūduva“ šeimininkavo San Marine
2019 07 23
Europos lyga
Europos lygos rungtynėse Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai svečiuose net 5:0 įveikė San Marino čempioną „SP Tre Penne“.
Svarbiausias laimėjimas – patirtis
2019 07 23
Paplūdimio futbolas
Pasaulio reitinge antrąją vietą užimanti Portugalija užbaigė lietuvių žygį 2019 m. pasaulio paplūdimio futbolo čempionato atrankos varžybose Maskvoje.
Lietuvos lengvaatlečiui - Europos sidabras
2019 07 22
Kurčiųjų sportas
Europos kurčiųjų lengvosios atletikos čempionate Mažvydas Paurys nusviedė diską 47 m 96 cm, pagerino asmeninį rekordą ir užėmė antrąją vietą.
Bėgikai demonstravo įspūdingus rezultatus
2019 07 22
Bėgimas
Įlgų nuotolių bėgimo šventėje Vilniuje bėgikai varžėsi ne tik dėl varžybų trofėjaus, bet ir Lietuvos čempionato apdovanojimų.
Europos čempionate - keturi Lietuvos atletai
2019 07 21
Kurčiųjų sportas
M. Paurys, M.Juška, V. Ivaškevičius ir Š. Zdanavičius išvyko į Europos kurčiųjų lengvosios atletikos čempionatą Vokietijoje.
 
L. Grigelis sutriuškintas per 56 minutes
2019 07 22
Tenisas
Turnyro Čekijoje pirmajame etape vietos tenisininkas Adamas Pavlasekas 6:2, 6:0 įveikė lietuvį :Lauryną Grigelį.
Lietuvių reitingai smuktelėjo
2019 07 22
Reitingas
ATP tenisininkų reitingų lentelėje Ričardas Berankis prarado vieną poziciją, Laurynas Grigelis - dvi.
Kelią turnyre baigė ketvirtfinalyje
2019 07 19
Tenisas
Belgas Z. Bergso pirmavęs prieš J. Tverijoną turnyre Estijoje susižeidė ir nebetęsė rungtynių. Ketvirtfinalyje lietuvos nusileido rusui B. Bobrovui.
Skirtingos dvynės imtynes myli vienodai
2019 07 22
Imtynės
„Pakovojam tikrai, dar ir kaip pakovojam – dažniausiai treniruotėse, bet ir namuose būna“, – juokėsi 15-metė imtynininkė Gabija Dilytė.
Trispalvė lietuvių garbei kilo Londone
2019 07 05
Svetur
Anglijos sostinėje dvi dienas vykusiame tarptautiniame braziliškojo džiu-džitsu turnyre „British Open 2019“ penkis medalius iškovojo Lietuvos atletai.
Lietuvei - bilietas į pasaulio čempionatą
2019 07 01
Karatė
A. Meškauskienė kiokušin karatė pasaulio pirmenybių atrankoje nukeliavo iki pusfinalio ir pelnė kelialapį į finalinį turnyrą Japonijoje.
 
Aukso medaliai - jau penktą kartą
2019 07 21
MTB
Lietuvos kalnų dviračių olimpinio kroso čempionato nugalėtojaisw tapo K. Sosna ir Š. Pacevičius. Abiem jiems - tai jau penktas Lietuvos pirmenybių auksas.
MTB dviračių lenktynės vėl vyks Žagarėje
2019 07 18
MTB
„MTB dviračių maratonų taurės“ varžybos, kaip ir pernai, taps Žagarės vyšnių festivalio dalimi.
Lietuviai kibo į atlapus lyderiams
2019 07 14
Trekas
Europos jaunių (17-18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) dviračių treko čempionato penkoji diena buvo sėkminga lietuviams.
Burtai lietuvių nenuskriaudė
2019 07 23
Burtai
Lietuvos vyrų rankinio rinktinė pirmajame pasaulio čempionato atrankos etape susitiks su Slovakijos, Farerų salų ir Liuksemburgo ekipomis.
Pirmam etape - tarp stipriausių
2019 07 22
Rankinis
Lietuvos rankinio rinktinė laukia antradienio burtų, kurie paskirstys komandas į pirmojo atrankos etapo grupes.
Mažajame finale nusileido turkėms
2019 07 21
U-19
Lietuvos 19-mečių merginų rankinio rinktinė p-ralaimėjo rungynes Europos čempionato B diviziono trečiosios vietos.
 
Į ketvirtfinalį neprasibrovė
2019 07 20
Paplūdimio tinklinis
Lietuvos paplūdimio tinklininkai A. Rumševičius ir L. Každailis FIVB trijų žvaigždučių turnyre Kanadoje nusileido norvegams H. Molui ir M. Berntsenui.
Europos čempionate - dešimti
2019 07 19
Neįgaliųjų sportas
Lietuvos vyrų tinklinio sėdint rinktinė Europos čempionate Budapešte iškovojo vieną pergalę ir užėmė 10-ąją vietą.
Lietuviai Kanadoje žengia be pralaimėjimų
2019 07 19
Paplūdimio tinklinis
FIVB trijų žvaigždučių serijos paplūdimio tinklinio turnyro grupės varžybose A. Rumševičius ir L. Každailis finišavo pirmi ir pateko į aštuntfinalį.
Lietuvos bekelės čempionate startuos bagis
2019 07 22
Auto
Pirmasis Lietuvos bekelės lenktynių čempionate šiemet bagis – „CFMoto Z1000“. Jo ekipažą sudaro Antanas Kanopkinas ir Adomas Gančierius.
Lietuvis - Nyderlandų motokroso čempionas
2019 07 22
Moto
Viso Nyderlandų čempionato metu pirmavęs Arminas Jasikonis tapo šių pirmenybių nugalėtoju.
Debiutas tapo triumfu
2019 07 22
Auto
1006 km lenktynėse R.Baciuška pasistiprinusi „Noker Racing Team“ be vargo laimėjo savo klasę ir nuo dvigubai galingesnių "Lamborghini" atsiliko 10 min.
 
"Sutikau, vos gavęs šį pasiūlymą"
2019 07 20
Ledo ritulys
Pernai su Lietuvos 18-mečiais ledo ritulininkais dirbęs kanadietis Dougas Boulangeris stos prie abiejų - jaunimų ir jaunių rinktinių vairo.
B. Haakė vėl imasi lietuviško iššūkio
2019 07 16
Sugrįžimas
Debiuto pasaulio čempionate laukiančios Lietuvos moterų rinktinės vyriausiuoju treneriu dirbs puikiai mūsų šalies ledo ritulininkams pažįstamas B.Haakė.
Lietuvis lieka stipriausioje Europos lygoje
2019 07 01
Ledo ritulys
Lietuvos ledo ritulio rinktinės gynėjas Nerijus Ališauskas pratęsė sutartį su Rygos "Dinamo" klubu ir toliau atstovaus jam KHL pirmenybėse.
Atrankos barjerai – neįveikti
2019 07 24
Plaukimas
Pietų Korėjoje vykstančio pasaulio plaukimo čempionato rytinėse varžybose trečiadienį lietuviams net rekordai nepadėjo patekti į kitą etaapą.
Baku – permainingi rezultatai
2019 07 23
Europos jaunimo olimpinis festivalis
Trečiąją Europos jaunimo vasaros olimpinio festivalio Azerbaidžano sostinėje Baku dieną Lietuvos delegacija buvo labai arti pirmojo medalio.
Europos žaidynėse – šimtas lietuvių
2019 07 23
Žaidynės
Liepos 26 - rugpjūčio 4 d. Turinas pulsuos sporto ritmu. Į 2006 m. žiemos olimpinių žaidynių sostinę suvažiuos Europos meistrų žaidynių dalyviai.
 
Vėliavnešio pareigos pridėjo pasitikėjimo
2019 07 20
Olimpinis festivalis
„Atvažiavau siekti kuo aukštesnio rezultato ir nenuvilti žmonių, kurie tiki manim", - apie jaunimo olimpinį festivalį kalba lengvaatletis K. Gelažius.
Fanams - "Žalgirio" spalvų ledai
2019 07 19
Kuluaruose
„Dadu“ prekės ženklo žalios ir baltos spalvų ledai jau pasiekė Lietuvos parduotuvių lentynas.
Į Baku palydėjo ir prezidentas
2019 07 18
Olimpinis festivalis
"Padarykite viską ir dar truputį“, – išvykstantiems į jaunimo olimpinį festivalį sportininkams kalbėjo LTOK prezidentė D. Gudzinevičiūtė.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas