Virginija Ogulevičienė 2019 m. kovo 13 d. 10:29 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Lietuviams – 17 medalių ir 6 taurės

Elektrėnų ledo rūmuose vyko greitojo čiuožimo trumpuoju taku Baltijos taurės trečiasis, finalinis etapas ir, tuo pačiu, atviras Lietuvos čempionatas.

Varžybos elektrėnuose.
LGČA nuotr.

Varžybose dalyvavo 176 sportininkai iš 6 valstybių: Lietuvos (Vilnius, Elektrėnai), Latvijos (Ventspilis, Ryga, Jelgava), Lenkijos (Bialystokas, Olštynas, Gižyčko), Baltarusijos (Minskas, Orša), Rusijos (Maskva, Klinas, Kaliningradas), Ukrainos (Kijevas).

Mūsų šalies komanda iškovojo 17 medalių ir 6 bendros įskaitos taures.

Medalius laimėjo: Greta Baublytė (1 medalis), Urtė Bertulytė (2 medaliai), Vakaris Dinda (3), Tajus Latvėnas (2), Lukas Ogulevičius (1), Jovilė Dindaitė (2), Valentina Levickytė (2), Adomas Ogulevičius (1), Kotryna Sokolovskytė (2), Gabija Astrauskaitė (1). Taurės atiteko G. Baublytei, V.Dindai, T.Latvėnui, J.Dindaitei, V.Levickytei, K.Sokolovskytei.

Baltijos taurės varžybų galutinėje įskaitoje ntrąją vietą vietą užėmė V.Levickytė. 4-oje vietoje  – Vaiva Rastenytė, 5-oje – K.Sokolovskytė.
Daugiau naujienų iš kategorijos Žiemos sportas
KOMENTARAI

D. Sabonis debiutavo NBA šventėje
2020 02 17
NBA
Sekmadienį vykusiose NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynėse pirmą kartą dalyvavo „Indiana Pacers“ ekipos žaidėjas iš Lietuvos Domantas Sabonis.
„Žalgiris“ trečią kartą iškovojo KMT
2020 02 17
Karaliaus Mindaugo taurė
Antroje rungtynių pusėje aukštesnę pavarą įjungęs ir pergalingą spurtą surengęs Kauno „Žalgiris“ po dvejų metų pertraukos iškovojo Citadele KMT.
Finale – „Rytas“ ir „Žalgiris“
2020 02 15
Karaliaus Mindaugo taurės turnyro pusfinalyje „Žalgiris“ palaužė „Lietkabelį“, o titulą ginantis „Rytas“ neturėjo vargo su „Neptūnu“.

Šiaulietėms - žiemos turnyro karūna
2020 02 17
Moterų futbolas
Šiaulių „Gintros-Universiteto“ futbolininkės iškovojo pirmąjį 2020-ųjų metų trofėjų.
Vasario 16-ąją pažymėjo labdaros turnyru
2020 02 16
Mažasis futbolas
Trečius metus iš eilės Vilniaus „Fanų“ stadione buvo surengtas mažojo futbolo labdaros turnyras Lietuvos valstybės atkūrimui paminėti.
„Stovykla buvo labai naudinga“
2020 02 15
Stovykla
Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Heimo Pfeifenbergeris komandos 2 savaičių treniruočių stovyklą Kipre įvertino teigiamai.
Lengvaatlečių startai užsienio maniežuose
2020 02 17
Lengvoji atletika
Būrys Lietuvos lengvaatlečių savaitgalį varžėsi užsienio varžybose.
A. Palšytė varžybose Glazge - trečia
2020 02 16
Šuoliai į aukštį
Šeštadienį Glazge (Didžioji Britanija) vykusiose lengvosios atletikos varžybose Lietuvos šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė užėmė trečiąją vietą.
Lietuviui turėtų atitekti Universiados auksas
2020 02 14
Ieties metimas
Sidabrą praėjusią vasarą pasaulio studentų Universiadoje Neapolyje (Italija) iškovojęs Edis Matusevičius šį medalį turėtų iškeisti į auksą.

Lietuvis išleido pergalę iš rankų
2020 02 08
Turnyras
Trijų valandų kova Indijoje baigėsi dramatišku Ričardo Berankio pralaimėjimu „ATP-250“ serijos turnyro „Maharashtra Open“ pusfinalyje.
Po sunkaus starto – galingas finišas
2020 02 07
Turnyras
Po atkaklios kovos Japonijos tenisininką palaužęs Ričardas Berankis – per žingsnį nuo finalo ATP turnyre Indijoje.
Atstovauti Lietuvai – labai svarbu
2020 02 06
Žvilgsnis
Grįžimui į kortus besirengiantis Laurynas Grigelis: „Niekuomet neturiu abejonių dėl dalyvavimo Daviso taurės varžybose.“
Medalis - visos armijos nuopelnas
2020 02 15
Imtynės
Į Lietuvą grįžusi Europos čempionato prizininkė imtynininkė Danutė Domikaitytė jau galvoja apie kovą dėl olimpinio kelialapio.
SWAT bušido turnyre – karštos kovos
2020 02 14
Bušido
Ketvirtadienį Kauno „Žalgirio“ arenos „Bosca“ amfiteatre vyko bušido turnyras „SWAT 76”, kuriame žiūrovai išvydo 13 intriguojančių kovų.
D. Domikaitytei - istorinis bronzos medalis
2020 02 13
Imtynės
Romoje (Italija) vykstančiame Europos imtynių čempionate bronzos medalį iškovojo lietuvė Danutė Domikaitytė.

Baltijos čempionate dominavo lietuviai
2020 02 10
Trekas
Panevėžyje, „Cido“ arenoje, dvi dienas vykusiame Baltijos dviračių treko čempionate Lietuvos atstovai pelnė 23 medalius iš 36 galimų.
Pirmąja dieną – 16 medalių lietuviams
2020 02 09
Trekas
Panevėžyje, „Cido“ arenoje, vykstančio Baltijos dviračių treko čempionato pirmą dieną – šeštadienį – Lietuvos atstovai iškovojo 16 medalių iš 24 galimų.
Lietuviai – pirmuosiuose dešimtukuose
2020 01 27
Trekas
Miltone (Kanada) surengtame 2019-2020 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų paskutiniame, šeštajame, etape lietuviai buvo netoli lyderių.
Vilniečių portugalui – mėlynoji kortelė
2020 02 15
Lietuvos lyga
Šeštadienį Lietuvos rankinio lygoje vyko net ketverios rungtynės. Trejas laimėjo šeimininkai, namie krito tik “Kauno Ąžuolas-KTU”.
Lietuvio karjeroje – permainos
2020 02 11
Legionierius
Lietuvos rinktinės centro pozicijos žaidėjas Benas Petreikis keičia klubą. Kitą sezoną 28 metų klaipėdietis rungtyniaus Liubeko TUS ekipoje Vokietijoje.
Lyderių džiaugsmą aptemdė sunki trauma
2020 02 09
Lietuvos čempionatas
Traumų praretintas „ACME-Žalgiris“ įveikė „Eglę“, „Cascada-HC Garliava SM“ priartėjo prie antrosios vietos.

Lyderiai sulaukė šiauliečių iššūkio
2020 02 11
TOP SPORT Lietuvos vyrų tinklinio čempionate susitiko pirmą ir paskutinę vietas užimančios komandos. Bet aikštėje netrūko atkaklių momentų.
Ant Gruzijos sniego – trečioji vieta
2020 02 09
Sniego tinklinis
Antrajame Europos sniego tinklinio turo etape Gruzijoje Lietuvos komanda - Svetlana Bekiš-Šturo, Lilija Frelik ir Danielė Kvedaraitė - iškovojo bronzą.
Lietuvos tinklininkės – pusfinalyje
2020 02 08
Antrajame Europos sniego tinklinio turo etape Gruzijoje pergalingai žygiuoja Lietuvos komanda - Svetlana Bekiš-Šturo, Lilija Frelik ir Danielė Kvedaraitė.
Dramatiška G. Grinbergo pergalė Malaizijoje
2020 02 17
Auto
Gustas Grinbergas Azijos Le Mano čempionato naktinėse lenktynėse Malaizijoje padėjo JAV „Rick Ware Racing“ komandai iškovoti pergalę ne tik šiame etape.
G. Grinbergas įvykdė komandos užduotį
2020 02 14
Auto
Vilnietis Gustas Grinbergas Malaizijoje baigė visas treniruočių sesijas ir jau šeštadienį kovos dėl Azijos Le Mano nugalėtojo vardo.
Italijoje - Lietuvos lenktynininkų desantas
2020 02 14
Kartingai
Kartingo varžybose Italijoje varžysi net šeši Lietuvos lenktynininkai.

Lietuvos čiuožėjos gerino rekordus
2020 02 17
Dailusis čiuožimas
Lietuvos čiuožėjos šį savaitgalį džiugino aukštais rezultatais tarptautinėse varžybose.
Biatlonininko CV – naujas įrašas
2020 02 16
Biatlonas
Vytautas Strolia tęsia sėkmingų startų seriją – gali patekti į bendro starto rungtį.
Pasaulio čempionate – rinktinės rekordas
2020 02 15
Biatlonas
Lietuvos biatlonininkus nuo svajonių išsipildymo pasaulio čempionate skyrė po vieną šūvį, tačiau rinktinė pasiekė rekordą.
Įdiegta laiko fiksavimo sistema
2020 02 17
Baseinas
Pirmą kartą Lietuvos sostinėje buvo įdiegta laiko fiksavimo sistema, suteikusi didžiulį kokybinį šuolį varžybų pravedimui.
Buriuotojas P. Voverys - pasaulio čempionas
2020 02 14
Buriavimas
Suomijoje vykstančiame WISSA pasaulio žiemos buriavimo čempionate aukso medaliu pasidabino Paulius Voverys.
E. Matakas dirbs su senu nauju treneriu
2020 02 14
Plaukimas
Plaukikas Edgaras Matakas bilieto į 2020 m. Tokijo paralimpines žaidynes sieks treniruojamas Ramūno Leono.

Pergalę lėmė įspūdingas automobilio skrydis
2020 02 12
Kongresas
Lietuvos sporto žurnalistų federacija (LSŽF) tęsia užpernai pradėtą tradiciją – vėl organizuojamas „Mėnesio sporto nuotraukos“ konkursas.
Pirmyn stumia idėjos ir entuziazmas
2020 02 12
Žvilgsnis
Lietuvos kurčiųjų sporto komiteto prezidentas E.Kriūnas: apie išskirtinį dėmesį, įspūdingą medalių kraitį, didžiausius galvosopius, talentų paiešką.