dancesport.lt 2019 m. kovo 11 d. 22:03 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Kova – dėl titulų ir kelialapių

Kėdainiuose paaiškėjo naujieji Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionai.

Sekmadienio čempionai.
Sekmadienio čempionai.
   
Savaitgalį Kėdainiuose vyko Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionatas, kuriame šokėjų poros varžėsi ne tik dėl šalies geriausiųjų titulo, bet ir dėl galimybės atstovauti Lietuvai pasaulio ir Europos čempionatuose.
 
Šeštadienį vykusiose Lietuvos čempionato varžybose, suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje nugalėtojų titulą apgynė Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto”), jaunimo standartinių šokių grupėje čempionais tapo Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno  „Tvistas”), jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje aukso medalius laimėjo Kajus Domarkas ir Brigita Chmelevskytė (Vilniaus „Davi”), jaunių I standartinių šokių grupėje geriausiai pasirodė Kipras Kūra ir Aleksandra Čižik (Klaipėdos „Žingsnis”), senjorų II Lotynų Amerikos šokių grupėje laimėjo Mindaugas Baškys ir Mika Šimkūnaitė (Vilniaus „Ratuto”), o jaunučių II standartinių ir Lotynų Amerikos šokių grupėse nugalėtojais tapo Titas Česnauskas ir Lukrecija Kūraitė (Klaipėdos „Žingsnis”).
 
Sekmadienį vykusiame čempionate, suaugusiųjų standartinių šokių grupėje čempionais tapo Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”), jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje aukso medalius laimėjo Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus  „MJ sportinių šokių akademija”), jaunių II standartinių šokių grupėje nugalėjo Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Spindulys”), jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje geriausiai pasirodė K. Kūra ir A. Čižik, senjorų I standartinių šokių grupėje laimėjo Rolandas Lydekaitis ir Viktorija Lėgaudaitė Lydekaitienė (Kauno „Sūkurys”), senjorų II standartinių šokių grupėje pirmą vietą užėmė Nerijus Ramanauskas ir Sandra Bielinienė (Kauno „Gintarėliai”), o senjorų III standartinių šokių grupėje nugalėjo Gintautas Mikučiauskas ir Rita Mikučiauskienė (Palangos „Palangos moksleivių klubas”).
 
Lietuvos sportinių šokių federacijos nutarimu, pasaulio čempionatuose mūsų šaliai atstovauja pirmą ir antrą vietą užėmusios poros, o į Europos čempionatą yra siunčiamos pirmos ir trečios vietos laimėtojos.
 

Suaugusiųjų standartinių šokių grupės rezultatai:
1. Evaldas Sodeika - Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”)
2. Vaidotas Lacitis - Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa" -  Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”)
3. Edgaras Baltaragis - Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo” - „Sūkurys")
4. Marius Ilčiukas - Olga Goltsova (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”)
5. Simonas Seikauskas - Liucija Norušaitė (Panevėžio „Rumba”)
6. Tomas Janonis - Anna Carbone (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”)
7. Paulius Ditauskas - Beatričė Abugelytė (Kauno „Kaspinas”)

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupės finalo rezultatai:
1. Jokūbas Venckus - Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto”)
2. Nikita Moisejenko - Jurga Gustaite (Kauno „Kaspinas”)
3. Matas Lukašovas - Rugilė Monginaitė (Kauno „Santaka”)
4. Adomas Kielaitis - Ugnė Bruzgaitė (Klaipėdos „Žingsnis”)
5. Einoras Degutis - Jogailė Jasevičiūtė (Gargždų „Rolina”)
6. Joris Sangavičius - Neringa Paškevičiūtė (Vilniaus „Ratuto”)
 
Grupėje varžėsi 8 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupės finalo rezultatai:
1. Karolis Burneikis - Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”)
2. Laurynas Makarovas - Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos”)
3. Justas Gedgaudas - Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys”)
4. Aurimas Meška - Gabija Lapševičiūtė (Vilniaus „Davi”)
5. Markas Sabaliauskas - Ksenija Samusevič (Palangos „Svivelis”)
6. Domas Liudavičius - Viktorija Petrenko (Kauno „Sūkurys”)
 
Grupėje varžėsi 19 porų.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupės finalo rezultatai:
1. Augustinas Trinkus - Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus  „MJ sportinių šokių akademija”)
2. Karolis Burneikis - Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”)
3. Dmytro Taranovas - Gabrielė Bartkutė (Palangos „Palangos moksleivių klubas”)
4. Nojus Raščius - Vaiva Paulauskaitė (Vilniaus „Ratuto” - VMSC)
5. Markas Sabaliauskas - Ksenija Samusevič (Palangos „Svivelis”)
6. Laurynas Makarovas - Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos”)
 
Grupėje varžėsi 25 poros.
 
Jaunių II standartinių šokių grupės finalo rezultatai:
1. Edvardas Mašaro - Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus  „Spindulys”)
2. Kipras Burneikis - Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas”)
3. Arnas Endriulaitis - Austėja Vaičekauskaitė (Kauno „Kaspinas”)
4. Nojus Karka - Lukrecija Zemenauskaitė (Vilniaus „Davi”)
5. Markas Sergejevas - Ieva Gecevičiūtė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”)
6. Faustas Naruškevičius - Anastasija Pavšukova (Vilniaus  „Vijūnas”)
 
Grupėje varžėsi 20 porų.
 
Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupės finalo rezultatai:
1. Kajus Domarkas - Brigita Chmelevskytė (Vilniaus „Davi”)
2. Mykolas Rimkus - Enrika Jankūnaitė (Gargždų „Rolina”)
3. Kipras Burneikis - Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas”)
4. Augustas Mikalauskis - Augustė Švedaitė (Vilniaus „Idance” - „Vijūnas”)
5. Edvardas Mašaro - Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus  „Spindulys”)
6. Arnas Endriulaitis - Austėja Vaičekauskaitė (Kauno „Kaspinas”)
 
Grupėje varžėsi 28 poros.
 
Jaunių I standartinių šokių grupės rezultatai:
1. Kipras Kūra - Aleksandra Čižik (Klaipėdos „Žingsnis”)
2. Vilius Gruodis - Liepa Samajauskaitė (Vilniaus „Davi”)
3. Raigardas Gedvilas - Agita Banytė (Vilniaus  „Spindulys”)
4. Kristupas Mlinskas - Patricija Kairytė (Klaipėdos „Žingsnis”)
5. Nojus Grinskis - Ieva Grybauskaitė (Kauno „Santaka”)
6. Egidijus Prokopovičius - Paula Jančis (Vilniaus „Juventos”)
7. Karolis Čeburnis - Patricija Vičiūtė (Vilniaus  „MJ sportinių šokių akademija”)
 
Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupės finalo rezultatai:
1. Kipras Kūra - Aleksandra Čižik (Klaipėdos „Žingsnis”)
2. Vilius Gruodis - Liepa Samajauskaitė (Vilniaus „Davi”)
3. Raigardas Gedvilas - Agita Banytė (Vilniaus  „Spindulys”)
4. Kristupas Mlinskas - Patricija Kairytė (Klaipėdos „Žingsnis”)
5. Vakaris Bilčius - Greta Sokolnikaitė (Vilniaus „Ratuto” - VMSC)
6. Karolis Čeburnis - Patricija Vičiūtė (Vilniaus  „MJ sportinių šokių akademija”)
 
Grupėje varžėsi 12 porų.
 
Senjorų I standartinių šokių grupės rezultatai:
1. Rolandas Lydekaitis - Viktorija Lėgaudaitė Lydekaitienė (Kauno „Sūkurys”)
2. Tomas Rimkus - Nerija Surblytė-Rimkienė (Kauno „Kaspinas”)
3. Nerijus Stukas - Laura Montvilaitė (Kauno „Kaspinas”)
4. Artūras Bučinskas - Audrė Bučinskienė (Vilniaus „Davi”)
5. Irmantas Vyšniauskas - Diana Baubinienė (Vilniaus „Davi”)
 
Senjorų II standartinių šokių grupės rezultatai:
1. Nerijus Ramanauskas - Sandra Bielinienė (Kauno „Gintarėliai”)
2. Artūras Grebliauskas - Beata Grebliauskienė (Kauno „Sūkurys”)
3. Irmantas Vyšniauskas - Diana Baubinienė (Vilniaus „Davi”)
4. Nikolajus Urbanovičius - Natalija Tuchto (Klaipėdos „Mondo”)
5. Audrius Blažys - Erika Blažienė (Šiaulių „Šypsena”) 
 
Senjorų II Lotynų Amerikos šokių grupės rezultatai:
1. Mindaugas Baškys - Mika Šimkūnaitė (Vilniaus „Ratuto”)
2. Audrius Blažys - Erika Blažienė (Šiaulių „Šypsena”)
3. Nikolajus Urbanovičius - Natalija Tuchto (Klaipėdos „Mondo”)
 
Senjorų III standartinių šokių grupės rezultatai:
1. Gintautas Mikučiauskas - Rita Mikalauskienė (Šiaulių „Šypsena”) 
2. Jurijus Taurinskas - Liudmila Taurinskienė (Vilniaus „Ratuto”)
3. Raimundas Mickūnas - Audronė Mickūnienė (Vilniaus „Ratuto”)
 
Jaunučių II standartinių šokių grupės finalo rezultatai:
1. Titas Česnauskas - Lukrecija Kūraitė (Klaipėdos „Žingsnis")
2. Lukas Jasinevičius - Smiltė Barysaitė (Vilniaus „Idance” – Kauno „Tvistas”)
3. Mykolas Inta - Fausta Rupšytė (Klaipėdos „Žuvėdra")
4. Gustas Dovydaitis - Gerda Markevičiūtė (Vilniaus  „MJ sportinių šokių akademija”)
5. Mindaugas Jonauskas - Urte Jonkute (Klaipėdos „Klaipėdos šokių akademija")
6. Žygimantas Petraitis - Beatričė Pučinskaitė (Klaipėdos „Klaipėdos šokių akademija")
 
Grupėje varžėsi 12 porų.

Jaunučių II Lotynų Amerikos šokių grupės finalo rezultatai:
1. Titas Česnauskas - Lukrecija Kūraitė (Klaipėdos „Žingsnis")
2. Lukas Jasinevičius - Smiltė Barysaitė (Vilniaus „Idance” – Kauno „Tvistas”)
3. Mykolas Inta - Fausta Rupšytė (Klaipėdos „Žuvėdra")
4. Gustas Dovydaitis - Gerda Markevičiūtė (Vilniaus  „MJ sportinių šokių akademija”)
5. Dovydas Tamošauskas - Ugnė Vedeikytė (Klaipėdos „Žingsnis")
6. Matas Šturma - Elvita Remeikaitė (Kauno „Flamenko”)
 
Grupėje varžėsi 13 porų.
 
Daugiau naujienų iš kategorijos Kitas sportas
KOMENTARAI
 
 
 
"Turime būti pasiruošę kovai"
2019 05 24
LKL
"Ryto" krepšininkas M. Girdžiūnas teigia, kad triuškinama vilniečių pergale Klaipėdoje finalas nesibaigė ir laukia iš "Neptūno" atkaklaus pasipriešinimo.
„Žalgiris“ pusfinalyje neužtruko
2019 05 23
LKL
Ketvirtąjį kėlinį spurtu pradėjęs Kauno „Žalgiris“ nubraukė Panevėžio „Lietkabelio“ viltis sukurti didesnę intrigą „Betsafe–LKL“ pusfinalyje.
85 metų „Neptūno“ fanas nebijo iššūkių
2019 05 23
Žvilgsnis
„Neptūną“ palaikau jau nuo 1985-ųjų, iš viso jau yra 34 ar 35 metai. Ir dar galvoju kokius metus kitus palaikyti“, – su šypsena teigia A. Karbauskas
 
Turas, įsiminsiantis ilgam
2019 05 24
Aerobika
A lygos 12-asis turas: vartininko šou, permainingas Kauno derbis ir kylantis aukštyn „Panevėžys“.
Jaunimo rinktinėje - du naujokai
2019 05 24
U-21
Lietuvos jaunimo futbolo rinktinės treneris D. Vencevičius paskelbė 24 žaidėjų, pakviestų ruoštis čempionato atrankos rungtynėms su San Marinu, sąrašą.
„Futbole sėkmės nėra – arba įmuši, arba ne“
2019 05 23
A lyga
„Žalgirio“ treneris Marekas Zubas po pralaimėjimo „Sūduvos“ ekipai: „Mes patys pavertėme „Sūduvos“ vartininką rungtynių herojumi.“
5800 km - per 70 dienų
2019 05 24
Bėgimas
Ultrabėgikas Aidas Ardzijauskas surado naują iššūkį.Šį kartą jis per 70 dienų planuoja perbėgti visą Europą nuo šiaurės iki pietų.
Į elito kovas – su didelėmis ambicijomis
2019 05 23
Anonsas
„Džiaugiamės subūrę pajėgią komandą ir tikimės iškovoti kuo daugiau prizinių vietų", - prieš Europos čempionų taurės finalą teigė „Cosma“ prezidentas.
Geriausi Šėtos bėgimo prizai – vaikams
2019 05 23
Bėgimas
Gegužės 26 d. vyks „Šėtos bėgimas“, skirtas Šėtos miestelio 657-osioms metinėms. Kartu tai bus jau devintasis Lietuvos bėgimo taurės (LBT) etapas.
 
Burtai lėmė akistatą su pažįstamu varžovu
2019 05 24
Burtai
Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis pirmajame "French Open" turnyro rate žais su belgu Davidu Goffinu.
Pirmas turnyras abejingų nepaliko
2019 05 22
Turnyras
Paaiškėjo penkių skirtingų grupių SEB arenos 10-mečio taurės turnyro nugalėtojai. Bent viename iš penkių finalų vyko tikra drama.
Naudingiausia teniso mokytis vasarą
2019 05 21
Tenisas
Jau 11 metų veikianti Vilniaus teniso akademija pateikia bent penkias priežastis, kodėl vertėtų teniso mokytis būtent vasarą.
Debiutinis turnyras paženklintas rekordu
2019 05 23
Graplingo imtynės
Į pirmąkart istorijoje Aukštaitijos sostinėje surengtą Panevėžio miesto atvirąjį graplingo čempionatą susirinko beveik 200 atletų.
"Boksas - ne galvų daužymas"
2019 05 21
Boksas
JAV gyvenantis olimpietis Egidijus Kavaliauskas įsitraukė į Olimpinės dienos bumą ir mokė žinomus šalies žmones bokso paslapčių
Kilti dar aukščiau sutrukdė trauma
2019 05 18
Tekvondo
Pasaulio tekvondo čempionatas: dvi K. Tvaronavičiūtės pergalės, kelią tolyn užkirtusi trauma, devinta vieta ir naujas įrašas Lietuvos tekvondo istorijoje.
 
Sezoną pergalėmis pradėjo favoritai
2019 05 21
MTB
Per 1000 įvairaus amžiaus dviratininkų pradėjo naują MTB dviračių lenktynių sezoną Druskininkų maratonu.
Užsidirbo reitingo taškų
2019 05 19
Lenktynės
Lietuvos dviratininkas Gediminas Bagdonas Prancūzijoje vykusiose daugiadienėse dviratininkų lenktynėse iškovojo 20 vietą ir pelnė pasaulio reitingo taškų.
Prie sidabro pridėjo auksą
2019 05 19
Trekas
Minske vykstančiose tarptautinėse dviračių treko varžybose „Grand Prix Minsk“ lietuvis G. Serafinas laimėjo keirino rungtį ir pelnė aukso medalį.
Lemiamame mūšyje – dramatiška atomazga
2019 05 22
Moterų rankinis
Lietuvos moterų rankinio lyga turi naujas čempiones. Auksą lemiamose finalo rungtynėse išplėšė Kauno rajono „Cascados–Garliavos SM“ komanda (VIDEO).
Prireiks lemiamo mačo
2019 05 18
Moterų rankinis
Po ketvirtųjų Lietuvos moterų rankinio lygos rungtynių tapo aišku, kad po septynerių metų pertraukos čempionėms išsiaiškinti reikės lemiamo penktojo mačo.
Devintojo aukso link – tiesiausiu keliu
2019 05 15
LRL
„Dragūno“ rankininkai trečiose finalo serijos rungtynėse įveikė „Šviesos“ ekipą, laimėjo seriją 3:0 ir devintą kartą triumfavo Lietuvos čempionate.
 
Tikslas – pakeisti požiūrį į tinklinį
2019 05 22
Interviu
Italijoje žaidžianti tinklininkė I.Sorokaitė: „Lietuvoje nėra tokios tinklinio, kaip profesionalaus sporto, kultūros. Tokios, kokia yra krepšinyje.“
Po nervų karo – nesėkmė
2019 05 18
Paplūdimio tinklinis
Lietuvos paplūdimio tinklininkams A. Rumševičiui ir L. Každailiui kelią į FIVB turnyro „Aydin Masters" pusfinalį apmaudžiai užkirto olandai.
Lietuviai žengė į atkrintamąsias
2019 05 17
Paplūdimio tinklinis
Lietuvos paplūdimio tinklininkai A. Rumševičius ir L. Každailis užtikrintai nugalėjo šeimininkus turkus ir "Aydin Open" turnyre žengė tolyn.
Silverstono trasoje - lietuviškas debiutas
2019 05 24
Rali-krosas
"Su automobiliu susikalbam sąlyginai gerai", - sako ralio-kroso lenktynėse Didžiojoje Britanijoje dalyvausiantis Paulius Pleskovas.
Smalininkuose gaus kartingas
2019 05 24
Kartingas
Smalininkų kartodrome startuos antrasis „BMW Lietuvos kartingo čempionato“ etapas, kuriame planuojama sulaukti rekordinio dalyvių skaičiaus.
Filmas - žinutė autosporto bendruomenei
2019 05 24
Filmas
Pirmosios lietuviškos autosporto dokumentikos režisierius J. Mikulėnas - apie kūrybinį procesą, jaunatvišką entuziazmą ir gyvenimą autosporto ritmu.
 
Olimpiniame kelyje - galingi varžovai
2019 05 24
Ledo ritulys
Lietuvos ledo ritulininkai trečiajame olimpinės atrankos etape susitiks su Slovėnijos,Japonijos rinktinėmis ir dar viena komanda, paaiškėsiančia gruodį.
Lietuvės sulaukė istorinio IIHF sprendimo
2019 05 23
Tarptautinės ledo ritulio federacijos (IIHF) kongrese nuspręsta, jog Lietuvos moterų rinktinė pirmą kartą istorijoje dalyvaus pasaulio čempionate.
Lietuviai patyrė antrą nesėkmę
2019 05 21
Badmintonas
Pasaulio mišrių komandų badmintono čempionato antrajame grupės mače Lietuvos rinktinė 0:5 pralaimėjo Šri Lankai.
Pirmenybes baigė pergale
2019 05 24
Badmintonas
Lietuvos badmintono rinktinė laimėjo neoficialaus pasaulio mišrių komandų badmintono čempionato - „Sudirman Cup“ turnyro susitikimą dėl 27-osios vietos.
"Varžybos prikaustys žiūrovų dėmesį"
2019 05 24
Olimpinė diena
Paulius Brilinga - apie Olimpinę dieną, jėgos ištvermės sportą, artėjančias varžybas.
Vilniuje varžysis 100 pajėgiausių atletų
2019 05 24
Festivalis
Vilniaus sporto festivalis net tris dienas stebins įspūdingas sporto, aktyvaus laisvalaikio renginiais ir turnyrais.
 
Geriausias kadras – avarija Abu Dabyje
2019 05 24
Konkursas
LSŽF kartu su naujienų portalais 15min.lt ir sportas.info rengiamo „Mėnesio sporto nuotraukos“ konkurso ketvirtuoju šių metų laureatu tapo V. Pilkauskas.
Rekonstrukciją sustabdė skundas
2019 05 24
Bazės
Prieš pat Kauno sporto halės rekonstrukcijos pradžią miesto savivaldybė sulaukė „pagalio į ratus“ - teismo sprendimo, stabdančio darbus.
Ant medalių – saulė ir paparčio žiedas
2019 05 23
Europos žaidynės
Pagrindinis Minske vyksiančių Europos žaidynių medalių akcentas – oficialiu žaidynių simboliu tapęs paparčio žiedas.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas