Dominykas Genevičius/LTF 2019 m. vasario 22 d. 13:52 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Šalies čempionate išaušo lemiamų kovų metas

Savaitgalį TOP SPORT Lietuvos moterų tinklinio čempionate startuoja atkrintamosios varžybos. Jau sekmadienį bus aiškios pusfinalio dalyvės.

Savaitgalį prasideda atkrintamosios varžybos.
Artūro Staponkaus nuotr.
Ketvirtfinalyje reguliariojo sezono nugalėtoja Alytaus "Prekyba-Parama" susitiks su Kauno "Kauno-SM Tauro" (8 vieta reguliariajame sezone) ekipa. Čempionės titulą ginanti Kauno "Kauno-VDU" komanda žais su Gargždų SC (7), o Jonavos "Aušrinės-KKSC" (3) klubas susitiks su Kauno "LSU-Dextera" (6) tinklininkėmis.

Šiose porose aiškios favoritės bus Baltijos lygoje rungtyniaujančios "Kauno-VDU", "Prekybos-Paramos" ir "Aušrinės-KKSC" ekipos, o didžiausios intrigos laukiama likusiame ketvirtfinalyje - Vilniaus derbyje tarp Vilniaus universiteto (VU, 4) ir "SM Tauro-VTC" (5).

Intrigos prideda ir tai, kad reguliariajame sezone šios Vilniaus ekipos pasidalino po pergalę. Pirmajame rate VU namuose laimėjo 3-1 (25:22, 25:20, 24:26, 25:20), o antrajame rate "SM Tauras-VTC" savo aikštėje atsirevanšavo 3-1 (25:21, 27:25, 11:25, 25:23).

"Abi Vilniaus komandos yra panašaus pajėgumo. "SM Tauro" komanda yra jauna, bet ambicinga. Mūsų ekipa yra vyresnė, turinti daugiau patirties. Manau, kad laimės ta komanda, kuriai geriau pavyks susitvarkyti su psichologine įtampa. Ši ketvirtfinalio pora yra labiausiai intriguojanti, o laimėti nori abi komandos", - kalbėjo VU trenerė Gražvilė Gatelienė.

Panašiai sakė ir "SM Tauro-VTC" tinklininkes treniruojanti Asta Jansonienė: "Manau, kad jėgos yra labai panašios. Rungtynių eigą nulems tai, kas tuo momentu labiau norės laimėti. Patirtis yra VU pusėje. Mūsų mergaitės labai jaunos. Labai svarbu, kaip jos sugebės susikaupti, ar suvaldys jaudulį. Taip jau būna, kad jaunos merginos nuo per didelio noro kartais perdega. Labai tikiuosi, kad jos sugebės susitvarkyti su savimi ir padarys viską".

Savaitgalio rungtynių tvarkaraštis:
Šeštadienis
11.00 Kauno "Kaunas-SM Startas" - Alytaus "Prekyba-Parama"
13.00 Vilniaus "SM Tauras-VTC" - Vilniaus universitetas
14.00 Gargždų SC - Kauno "Kaunas-VDU"
16.00 Kauno "LSU-Dextera" - Jonavos "Aušrinė-KKSC".
Sekmadienis
12.00 Alytaus "Prekyba-Parama" - Kauno "Kaunas-SM Startas"
12.00 Jonavos "Aušrinė-KKSC" - Kauno "LSU-Dextera"
12.00 Kauno "Kaunas-VDU" - Gargždų SC
13.00 Vilniaus universitetas - Vilniaus "SM Tauras-VTC".

Daugiau naujienų iš kategorijos Tinklinis
KOMENTARAI

Lemiamos NKL kovos vėl vyks Jonavoje
2019 03 21
NKL
Nacionalinės krepšinio lygos finalo ketvertas antrus metus iš eilės vyks Jonavos sporto arenoje. Šiemet turnyras bus surengtas balandžio 12-13 d.
Darbas – krepšinis, laisvalaikis – krepšinis
2019 03 21
Elektroniniai žaidimai
„Tikrai labai daug profesionalų savo laisvalaikį leidžia su kompiuteriniais žaidimais“, - neslepia Lietuvos eSporto rinktinės narys Aidas Einikis.
„Žalgiris“ Tel Avive išplėšė svarbią pergalę
2019 03 20
Eurolyga
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Eurolygoje iškovojo trečią pergalę iš eilės ir išsaugojo viltį patekti į atkrintamąsias varžybas.

„Mane įtikino, kad viskas bus gerai“
2019 03 21
Žvilgsnis
„Žaidėjai čia surinkti pusė bėdos - yra perspektyvaus jaunimo ir patyrusių vilkų“, - apie „Atlanto“ sudėtį kalba Klaipėdos komandos žaidėjas D.Šernas.
„Kvietimas į rinktinę labai nustebino“
2019 03 21
Rinktinė
Pastarieji keli mėnesiai 19-mečiui futbolininkui Pauliui Golubickui buvo vieni įsimintiniausių karjeroje (VIDEO).
„Stumbro“ gretose – 18-metis ukrainietis
2019 03 21
Legionierius
Ypatingą dėmesį jaunų futbolininkų ugdymui skiriantis Kauno „Stumbro“ futbolo klubas savo sudėtį papildė dar vienu perspektyviu žaidėju.
„Varžybos Alytuje – didelė garbė Lietuvai“
2019 03 19
Sportinis ėjimas
Europos ėjimo taurės laukianti Brigita Virbalytė: „Labai malonu, kad būtent Alytus tapo tuo kertiniu miestu, į kurį atkeliauja sportinis ėjimas.“
Šveicarijoje – Lietuvos ėjikų sėkmė
2019 03 18
Marius Žiūkas laimėjo varžybas Šveicarijoje, o Brigita Virbalytė-Dimšienė tarp moterų užėmė antrąją vietą.
V. Ivaškevičius - pasaulio čempionas
2019 03 16
Kurčiųjų sportas
Pasaulio kurčiųjų uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate Vytenis Ivaškevičius laimėjo aukso, Mindaugas Jurkša - bronzos medalį.

Lietuviui Majamyje pritrūko jėgų
2019 03 19
Turnyras
Dar sekmadienį ATP „Challenger“ serijos turnyrą Kanadoje laimėjęs R. Berankis jau kitą dieną vyko į Majamį ir beveik be poilsio turėjo stoti į kovą.
Po pergalės – aukštyn reitingo laiptais
2019 03 18
Reitingas
Turnyre Kanadoje triumfavęs Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis pasaulio reitinge pakilo į 82-ąją vietą.
Lietuvio kolekcijoje - dar vienas trofėjus
2019 03 17
Tenisas
Drumondvilio „Challenger“ serijos turnyro Kanadoje finale Ričardas Berankis 6:3, 7:5 įveikė voikietį Yannicką Madeną.
Pirmą dieną – net 29 kovos
2019 03 21
Turnyras
Vilniuje prasidėjo vienas didžiausių Europoje jaunimo bokso turnyras, skirtas pirmajam Lietuvos olimpiniam čempionui Danui Pozniakui atminti.
Lietuviai tikisi mažiausiai penkių medalių
2019 03 20
Turnyras
Vilniuje prasideda pirmojo Lietuvos olimpinio čempiono Dano Pozniako vardo bokso turnyras. Jame Lietuvos garbę gins 26 boksininkai.
„Grand Slam“ varžybose – bronza
2019 03 18
Dziudo
Jekaterinburge (Rusija) vykusiame „Grand Slam“ serijos dziudo turnyre bronzos medalį iškovojo lietuvė Sandra Jablonskytė.

Popiežius Pranciškus turės naują dviratį
2019 03 13
Kongresas
32-ajame Europos dviračių sporto sąjungos (UEC) kongrese dalyvavo 43 žemyno federacijų atstovai, tarp jų ir LDSF prezidentas Romualdas Bakutis.
Papildė olimpinę taupyklę
2019 03 09
Lenktynės
Lietuvos dviratininkė Rasa Leleivytė lenktynėse Italijoje pelnė pirmuosius olimpinės atrankos taškus.
Rinktinės lyderę siūbavo sezono bangos
2019 03 08
Trekas
"Buvo labai daug pakilimų ir nusileidimų", - sako dviratininkė Simona Krupeckaitė, vertindama pasibaigusį 2018-2019 metų sezoną.
2019 03 21
Žvilgsnis

Lietuvos rinktinės rankininkas Rolandas. Bernatonis: apie nepamirštamą įvartį į „Barcelona“ vartus, sezoną Vengrijoje ir laukiančią kovą su rumunais.
Paskutinėse rungtynėse - antausis dzūkams
2019 03 16
LRL
Paskutinėse LRL reguliariojo sezono rungtynėse "Šiaulių SM-Dubysa" atkakliame mače 29:28 nugalėjo Alytaus "Varsą-Stronglasą".
„Dragūnas“ - Baltijos lygos finalo ketverte
2019 03 16
Rankinis
"Visos komandos - profesionalios, jų biudžetai 8-10 kartų didesni už mūsų, bus smagu pasitikrinti, ką galime", - apie būsimus varžovus kalbėjo A. Juškėnas.

Auksinė komanda tikisi daugiau dėmesio
2019 03 19
Žvilgsnis
Baltijos tinklinio čempionės „Prekybos-Paramos“ treneris Kęstutis Pačėsas: „Kolektyvas patikimas, duok Dieve, kad visos komandos tokį turėtų.“
Baltijos čempionate - alytiškių triumfas
2019 03 17
Moterų tinklinis
Dramatiškoje kovoje finale Tartu 3:2 įveikusios vietos "TU-Bigbank" Alytaus "Prekybos-Paramos" tinklininkės pirmąkart laimėjo Baltijos čempionių vardus.
Tinklinis rado namus Palangoje
2019 03 15
Tinklinis
Po Jonavos akibrokšto, kuomet be perspėjimo buvo atšaukti Lietuvos tinklinio čempionato finalai, LTF rado prieglobstį Palangos sporto centro salėje.
Laukia karštas motociklų sezonas
2019 03 20
Moto
Lietuvos motociklų sporto federacija paskelbė 2019 metų sezono varžybų tvarkaraščius – šiais metais suplanuota apie pusę šimto renginių.
Lenktynes aptemdė tragedija
2019 03 20
Moto
Lietuvos motociklininkas Arūnas Gelažninkas tapo „Tuareg“ ralio lyderiu. Šiose lenktynėse žuvo Italijos ministrės tėvas.
Greičiausias pajėgiausioje klasėje
2019 03 19
Moto
Alžyre vykstančio „Tuareg“ ralio antrajame etape pergalę pasiekė Lietuvos motociklininkas Arūnas Gelažninkas.

Į persekiojimo lenktynes nepateko
2019 03 21
Biatlonas
Pasaulio taurės varžybų Norvegijoje moterų 7,5 km sprinto lenktynėse startavo dvi Lietuvos biatlonininkės.
Sunkiausioje rungtyje – tarp lyderių
2019 03 21
Orientavimasis
Švedijos šiaurėje esančiame Pitėjos miestelyje trečiadienį prasidėjo pasaulio orientavimosi sporto slidėmis čempionatas.
Asmeninis rekordas pakilti nepadėjo
2019 03 20
Dailusis čiuožimas
Lietuvos čiuožėja Elžbieta Kropa pasaulio čempionate liko 38-ta, rusai pagerino pasaulio rekordą.
Bronzą išplėšė per pratęsimą
2019 03 20
Regbis
Latvijoje surengtame moterų regbio-7 turnyre "Livonia Winter 7s" Lietuvos rinktinė iškovojo bronzos medalius.
Golbolo rinktinėje – krepšinio treneris
2019 03 20
Golbolas
„Tai, ko gero, pats rimčiausias iššūkis mano gyvenime“, - teigia Lietuvos golbolo rinktinės vyriausiuoju treneriu paskirtas Valdas Gecevičius.
Pergalę lėmė geležinė gynyba
2019 03 19
Regbis
Šiauliuose vykusiame trečiajame Lietuvos regbio federacijos (LRF) taurės etape - "Kalvio" taurės" turnyre - nugalėjo Šiaulių "Baltrex-Šiaulių" klubas.

Sportas – barjeras emigracijai
2019 03 21
Forumas
„Norėdamas tobulėti, žmogus turi siekti daugiau, dažnai lenktyniauti su savimi", - „Olimpinio švietimo forume“ sakė ministras A.Monkevičius.