LSŠF inf. 2019 m. vasario 10 d. 13:11 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Čempione tapo pora iš Kauno

Alytuje vykusio 2019-ųjų metų Lietuvos 10-ies šokių čempionato kombinuotose klasikinių ir Lotynų Amerikos šokių varžybose rungės geriausios šokėjų poros.

Įvairių amžiaus grupių nugalėtojai
Įvairių amžiaus grupių nugalėtojai
Šeštadienį Alytuje vyko Lietuvos sportinių šokių federacijos organizuojamas 2019-ųjų metų Lietuvos 10-ies šokių čempionatas. Kombinuotose klasikinių ir Lotynų Amerikos šokių varžybose, dėl galimybės atstovauti Lietuvai pasaulio ir Europos čempionuose, rungėsi geriausios šalies šokėjų poros.
 
Čempionais suaugusiųjų grupėje tapo Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas“), jaunimo iki 21 m. grupėje geriausiai pasirodė Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys“), jaunimo grupėje nugalėjo Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas“), jaunių II grupės laimėtojais tapo Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Spindulys“), jaunių I grupėje aukso medalius laimėjo Kipras Kūra ir Aleksandra Čižik (Klaipėdos „Žingsnis“), jaunučių II grupėje pirmą vietą laimėjo Titas Česnauskas ir Lukrecija Kūraitė (Klaipėdos „Žingsnis“), jaunučių I grupėje nugalėjo Lukas Bilvinas ir Eglė Čeburnytė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija“), o senjorų II/III grupėje - Audrius Blažys ir Erika Blažienė (Šiaulių „Šypsena“).
 
Į pasaulio ir Europos 10-ies šokių čempionatus siunčiamos geriausios jaunių II, jaunimo, jaunimo iki 21m. ir suaugusiųjų grupių poros. Paprastai į 10-ies šokių pasaulio čempionatą deleguojami šalies čempionai, o Europos čempionate šaliai atstovauja vicečempionai.

Suaugusiųjų grupės rezultatai:
 
1. Nikita Moisejenko - Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas”)
 
2. Edgaras Baltaragis - Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo” - „Sūkurys”)
 
3. Deimantas Murauskas - Kamilė Dunskytė (Šiaulių „Šypsena”)
 
4. Justas Martišius - Simona Mankauskaitė (Kauno „Danza M”).
 
Jaunimo iki 21 m. grupės rezultatai:
 
1. Gedvinas Meškauskas - Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys”)
 
2. Deimantas Murauskas - Kamilė Dunskytė (Šiaulių „Šypsena”)
 
3. Laurynas Makarovas - Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos”),
 
Jaunimo grupės finalo rezultatai:
 
1. Karolis Burneikis - Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”)
 
2. Laurynas Makarovas - Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos”)
 
3. Justas Gedgaudas - Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys”)
 
4. Markas Sabaliauskas - Ksenija Samusevič (Palangos „Svivelis”)
 
5. Aurimas Meška - Gabija Lapševičiūtė (Vilniaus „Davi”)
 
6. Gediminas Galčius - Elzė Gusčiūtė (Vilniaus „Šokių sostinė”).
 
Grupėje varžėsi 12 porų.

 
Jaunių II grupės finalo rezultatai:
 
1. Edvardas Mašaro - Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Vijūnas”)
 
2. Kipras Burneikis - Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas”)
 
3. Arnas Endriulaitis - Austėja Vaičekauskaitė (Kauno „Kaspinas”)
 
4. Nojus Karka - Lukrecija Zemenauskaite (Vilniaus „Davi”)
 
5. Faustas Naruškevičius - Anastasija Pavšukova (Vilniaus „Vijūnas”) 
 
6. Saulenis Česnauskas - Eigintė Česnauskaitė (Kauno „Sūkurys”).
 
Grupėje varžėsi 15 porų.
 
Jaunių I grupės rezultatai:
 
1. Kipras Kūra ir Aleksandra Čižik (Klaipėdos „Žingsnis”)
 
2. Vilius Gruodis - Liepa Samajauskaitė (Vilniasu „Davi”)
 
3. Raigardas Gedvilas - Agita Banyte (Vilniaus „Vijūnas”)
 
4. Kristupas Mlinskas - Patricija Kairytė (Klaipėdos „Žingsnis”) 
 
5. Nojus Grinskis - Ieva Grybauskaitė (Kauno „Santaka”)
 
6. Dominykas Šešelgis - Mantė Šimkutė (Klaipėdos „Žingsnis”).
 
Grupėje varžėsi 11 porų.
 
Jaunučių II grupės finalo rezultatai:
 
1. Titas Česnauskas - Lukrecija Kūraitė (Klaipėdos „Žingsnis”)
 
2. Mykolas Inta - Fausta Rupšytė (Klaipėdos „Žuvėdra“)
 
3. Dovydas Tamošauskas - Ugnė Vedeikytė (Klaipėdos „Žingsnis”)
 
4. Laurynas Žaliukas - Luka Jankauskaitė (Vilniaus „Davi”)
 
5. Kajus Astrauskas - Kamilė Tkačenko (Klaipėdos „Žingsnis”)
 
6. Tadas Žukauskas - Greta Gedvilaitė (Klaipėdos „Klaipėdos šokių akademija”).
 
Grupėje varžėsi 11 porų.
 
Jaunučių I grupės rezultatai:
 
1. Lukas Bilvinas ir Eglė Čeburnytė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija”)
 
2. Nojus Vaškys - Auksė Stuopelytė (Klaipėdos „Žingsnis”)
 
3. Dovydas Labutis - Kamilė Valentėlytė (Kauno „Duetas“)
 
4. Deividas Gotoveckis - Amelija Bazarova (Vilniaus „Augustės ir Justo studija”)
 
5. Henrikas Laurinaitis - Rusnė Raškevičiūtė (Kėdainių „Vilnis”).

Senjorų II/III grupės rezultatai:
 
1. Audrius Blažys ir Erika Blažienė (Šiaulių „Šypsena”)
 
2. Nikolajus Urbanovič - Natalija Tuchto (Klaipėdos „Mondo”)
 
3. Raimundas Mickūnas - Audronė Mickūnienė (Vilniaus „Ratuto”).
Daugiau naujienų iš kategorijos Kitas sportas
KOMENTARAI
 
 
 
Jauniesiems talentams - D. Slaninos pamokos
2019 02 21
Talentai
"Talentų kartos" projekto dalyvių laukia Ramūno Butauto, Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės, Viliaus Stanišausko, Donato Slaninos ir kitų trenerių pamokos.
KMT finalo metu - įspūdingas pasirodymas
2019 02 21
Už aikštės
Vilniaus "Ryto" šokėjos kartu su specialiųjų poreikių žmonėmis bei „Iron Wolf Drum Line“ surengė įsimintiną pasirodymą KMT finalo pertraukos metu.
"Iš kailio nertis nereikės"
2019 02 21
Atranka
Antanas Sireika: „Kiek buvo valandų, kai klausdavai savęs, koks durnius pasiūlė būti treneriu“.
 
LFF piniginėje - 2 milijonų skylė
2019 02 21
Federacija
LFF rengiasi imti milijoninį kreditą, uždarinėti Nacionalinę futbolo akademiją ir nuo šiol remtis Briuselio "Anderlecht" jaunimo rengimo programa.
Paaiškėjo varžovės pakeliui į čempionatą
2019 02 21
Moterų futbolas
Paaiškėjo Lietuvos nacionalinės moterų rinktinės varžovės kovoje dėl patekimo į UEFA Europos futbolo čempionatą.
"Žalgiris" išsaugojo rezultatyviausią puolėją
2019 02 21
A lyga
"Jaučiu daug emocijų, netgi daugiau nei rungtynių metu. Esu laimingas sugrįžęs namo", - sugrįžęs į Vilnių kalbėjo Liviu Antalis.
Į Europą - paskutinės minutės bilietu
2019 02 21
Bėgimas
Išnaudojo paskutinį šansą: sprinterė Akvilė Andriukaitytė paskutinę normatyvų vykdymo dieną pasiekė reikiamą rezultatą ir pateko į Europos čempionatą.
Liko per pusmetrį nuo medalio
2019 02 20
Trišuolis
Uždarų patalpų lengvosios atletikos varžybose „PSD Bank Meeting Dusseldorf“ savo jėgas išbandė Lietuvos trišuolininkė Dovilė Dzindzaletaitė.
Mažeikiuose - brolio ir sesers triumfas
2019 02 18
Bėgimas
Tradicinis bėgimas Mažeikiuose vasario 16-ąją – „Bėgame už laisvę – baigėsi absoliučiu brolio ir sesers Remigijaus ir Loretos Kančių triumfu.
 
Dvejetuose - pergalingas L. Grigelio startas
2019 02 20
Dvejetai
"Internazionali di Tennis Trofeo Faip-Perrel“ dejetų varžybų pirmajame rate trečiadienį Laurynas Grigelis su čeku Zdeneku Kolaru įveikė turnyro favoritus.
Šiauliuose - pergalingas lietuvės startas
2019 02 20
Jaunimas
Iveta Daujotaitė (236-oji pasaulio jaunių raketė) 6:3, 6:2 nugalėjo kiprietę Eleni Louką (147).
Lietuvos teniso padangėje - naujos lygos
2019 02 19
Lietuvos čempionatas
Naujame Lietuvos teniso klubų čempionato sezone nuo šio sezono atsiras dvi lygos, kuriose žaisti galės ir profesionalūs tenisininkai.
Užsieny blizgėjusi lietuvė kausis Vilniuje
2019 02 21
Kovos menai
UFC realybės šou „Ultimate Fighter“ sublizgėjusi kovotoja iš Lietuvos Julija Stoliarenko pradėjo pasiruošimą būsimai kovai, kuri vyks turnyre Vilniuje.
Kovai ruošiasi su geriausiais kovotojais
2019 02 20
Kovotojai
„Su nekantrumu laukiu šios dvikovos ir tikiuosi, kad tai bus dar vienas žingsnis pirmyn mano karjeroje“, – prisipažino kovotojas Igoris Osininas.
R. Namajunas vasarą viešės Lietuvoje
2019 02 19
MMA
Lietuvių kilmės UFC žvaigždė Rose Namajunas gegužę gins pasaulio čempionės titulą, o vasaros pabaigoje dalyvaus pusbrolio vestuvėse Lietuvoje.
 
Į elitą - R. Navardausko keliais
2019 02 19
Moksleivių sportas
Šešiolikmetis kvėdarniškis Aivaras Mikutis žavisi savo kraštiečiu Ramūnu Navardausku ir treniruojasi pas jo pirmąjį trenerį.
Planetos čempionate – keturi lietuviai
2019 02 14
Trekas
Lenkijoje vyksiantis pasaulio dviračių treko čempionatas bus jau 15-tas Lietuvos rinktinės lyderei Simonai Krupeckaitei. Jos sąskaitoje – net 13 medalių.
Lietuviui - 3 reitingo taškai
2019 02 10
Dviračiai
Prancūzijioje vykusiose dviračių lenktynėse „Etoile de Besseges“ Evaldas Šiškevičius užėmė 24-ą, o R. Navardauskas - 116-ą vietas.
Pergales pasiekė namų komandos
2019 02 21
Lietuvos čempionatas
Rankinio lygoje Klaipėdoje „Dragūnas“ užtikrintai įveikė „Kauno Ąžuolą-KTU“ 37:29, o Vilniuje „Šviesa“ nugalėjo Kauno „Granitą-Karį“ 27:21.
Dėl taurės kausis Utenoje
2019 02 20
Taurė
Keturios stipriausios vyrų ir moterų komandos kovo 2-3 dienomis susigrums dėl Lietuvos rankinio federacijos taurės.
LFR niršta: „Žlugdomas komandinis sportas“
2019 02 20
Finansai
Lietuvos rankinio federacijai užkliuvo sporto finansavimo kriterijai - išplatintame pranešime teigiama, kad žlugdomas net ir krepšinis.
 
Kambodžoje pateko į pagrindines varžybas
2019 02 21
Paplūdimio tinklinis
Urtė Andriukaitytė ir Vytenė Vitkauskaitė sėkmingai įveikė FIVB dviejų žvaigždučių turnyro atranką, nugalėdamos Rusijos ir Japonijos tinklininkes.
Baltijos lygoje - išskirtinis alytiškės šou
2019 02 19
Baltijos lyga
Jekaterina Kovalskaja atliko net 8 neatremiamus padavimus ir surinko 31 tašką bei atvedė Alytaus klubą į pergalę Baltijos tinklinio lygoje.
Lietuvos trejetukas pasipuošė bronza
2019 02 18
Sniego tinklinis
Europos sniego tinklinio ture – dar vienas puikus Lietuvos sportininkių pasirodymas - B. Aleknavičiūtė, S. Bekiš-Šturo ir V. Oganauskienė iškovojo bronzą.
Iš sniegynų - tiesiai į dykumą
2019 02 21
Ralis
Benedikto Vanago komandoje - darbymetis. Po sėkmingų lenktynių Karelijos sniegynuose automobilį vėl reikia pritaikyti dykumoms.
Finalą lietuviui apkartino avarija
2019 02 19
Motokrosas
Naujam pasaulio motokroso čempionato sezonui besiruošiantis lietuvis Arminas Jasikonis varžybose Anglijoje užėmė trečiąją vietą.
Dakaro visureigį parduoda už 217 000 eurų
2019 02 17
Situacija
„Agrorodeo“ komanda atsisveikina su „Toyota Hilux“ visureigiu, kuriuo Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas du metus važiavo Dakaro ralyje.
 
Liko toli nuo apdovanojimų
2019 02 21
Jauniai
Pasaulio jaunimo kalnų slidinėjimo čempionato didžiausiojo slalomo varžybose ketvirtadienį Lietuvos atstovas Andrejus Drukarovas užėmė 61-ąją vietą
"Gėlių ceremonijoje teko tramdyti ašaras"
2019 02 20
Biatlonas
Biatlono istoriją rašantis Karolis Dombrovskis iššovė Europos čempionate - finišavo šeštas asmeninėse lenktynėse.
Lietuvis pasižymėjo, jo klubas laimėjo
2019 02 20
Ledo ritulys
Rygos "Dinamo" atstovaujantis Nerijus Ališauskas antrame mače iš eilės atliko rezultatyvų perdavimą, o latvių klubas iškovojo svarbią pergalę.
Izraelyje - viena lietuvio pergalė
2019 02 21
Snukeris
Žaidęs su kur kas labiau patyrusiais varžovais 15-metis N. Kolpačenka pasiekė vieną pergalę ir į atkrintamasias Europos U-21 snukerio čempionate nepateko.
Alytiškio taikinyje - Tokijas
2019 02 21
Šaudymas iš lanko
Rolandas Baranauskas siekia tapti pirmuoju lietuviu, kuris dalyvautų paralimpinių žaidynių šaudymo iš lanko varžybose.
Fabijoniškių baseine - tarptautinės varžybos
2019 02 20
Plaukimas
Fabijoniškių baseine vyks V. ir V. Katkevičių atminimo taurės varžybos bei didelio susidomėjimo iš užsienio sulaukiantis Eurazijos taurės turnyras.
 
Kalbos baigtos: Vilnius turės stadioną
2019 02 20
Stadionas
Vilniaus miesto savivaldybės taryba uždegė žalią šviesą Šeškinės Daugiafunkcio komplekso koncesijos sutarčiai.
Vienijasi buriavimo sporto organizacijos
2019 02 20
Buriavimas
Jau šį savaitgalį Klaipėdoje rinksis penkių šalių – lietuvių, latvių, estų, danų ir italų buriavimo sporto nevyriausybinių organizacijų atstovai.
Uždegė žalią šviesą projektų finansavimui
2019 02 20
Fondas
Švietimo, mokslo ir sporto ministras A.Monkevičius patvirtino kvietimus teikti paraiškas Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamiems sporto projektams.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas