ELTA 2019 m. vasario 9 d. 21:43 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Kauno derbis baigėsi lygiosiomis

LRL pirmenybėse pergales iškovojo Panevėžio „KKSC-RSSG-Grifas“ ir Klaipėdos "Dragūnas", o Kauno "Granitas-Kartys" ir "Ąžuolas-KTU" sužaidė lygiosiomis.

Šeštadienio rungtynių akimirka
Šeštadienio rungtynių akimirka
   
Šeštadienį Lietuvos rankinio lygoje (LRL) vyko trejos rungtynės. Panevėžio „KKSC-RSSG-Grifas“ namuose įveikė Šiaulių „SC-Dubysą“ rezultatu 31:28 (16:13), Klaipėdoje „Dragūnas“ nugalėjo „Vilnių“ 33:27 (18:14), o Kauno derbis tarp „Granito-Kario“ ir „Ąžuolo-KTU“ netikėtai baigėsi lygiosiomis - 30:30 (19:16).
 
Panevėžyje pirmąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo svečiai iš Šiaulių, tačiau iki kėlinio vidurio rezultatas išsilygino (6:6). Apylygė kova tęsėsi iki pat kėlinio pabaigos, kurią sėkmingiau sužaidė „Grifas”, kuris užbaigė kėlinį rezultatu 16:13.
 
Antrajame kėlinyje „SC Dubysa“ įstengė prisivyti aikštelės šeimininkus (21:21), tačiau neilgam - panevėžiečiai įstengė atitolti 5 įvarčiais (29:24). Kėlinio pabaigoje Šiaulių komanda dar bandė prisivyti, tačiau to neužteko - rungtynės baigėsi Panevėžio komandos pergale rezultatu 31:28.
 
„Mums tai buvo principinės rungtynės. Visas rungtynes buvome priekyje. Deja, Šiauliai sugebėdavo prisivyti ir visas rungtynes išlaikyti įtampą. Džiaugiuosi, kad vyrai atlaikė įtampą iki galo ir sugebėjo laimėti. Tai mums svarbi pergalė“, - savo komandos pasirodymu džiaugėsi Panevėžio „KKSC-RSSG-Grifo“ treneris Mindaugas Vėta.
 
„Išėjome nepasiruošę. Rungtynes vertinu neigiamai: prasta gynyba, daug neįmestų metimų, daug grubių klaidų gynyboje, už kurias buvome nubausti 2 minučių nuobaudomis. Nesame patenkinti rezultatu“, - nusivylimo neslėpė Šiaulių „SC Dubysos“ žaidėjas Aivaras Budrys.
 
Panevėžio komandai 8 įvarčių pelnė Evaldas Vėta, po 6 - Mindaugas Barzdenis ir Mindaugas Rutkauskas.
 
Šiaulių komandoje 7 kartus pasižymėjo Rokas Zdanavičius, po 6 - Tomas Baliutavičius bei Eligijus Baranauskas.
 
Klaipėdoje Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių „Vilnius“ neleido klaipėdiečiams atsipalaiduoti. Kėliniui įpusėjus rezultatas buvo lygus - 9:9. Kėlinio pabaigą vis dėlto geriau pavyko sužaisti klaipėdiečiams, tad į pertrauką komandos išėjo esant rezultatui 18:14 aikštelės šeimininkų naudai.
 
Antrajame kėlinyje „Vilnius“ tirpdė klaipėdiečių atotrūkį ir netrukus komandas skyrė minimalus įvarčių skirtumas - 24:23. Šią intrigą vilniečiai įstengė išlaikyti neilgai. „Dragūnas“ vėl atitolo 3 įvarčiais (29:26), kėlinio pabaigą užvirtino dar keliais sėkmingais metimais ir užbaigė rungtynes rezultatu 33:27.
 
„Žaidimas buvo blogas, ieškome, kur to blogumo priežastis. Kol kas atsakymo nerandame, ko mums trūksta - gal atsakomybės? Tiek metimų, kiek neįmetame, negalime leisti sau neįmesti. Manau, kiekvienas žaidėjas puikiai supranta, ką daro blogai, bet tai kartojasi. Viena vertus, negalime daug skųstis, nes naudojame daug žaidėjų, todėl, kai jie aikštelėje būna trumpai, jų klaidos yra labiau matomos. Kita vertus, kai žaidėjai dažniau keičiasi, jie neturėtų būti nuvargę ir turi žaisti geriau“, - rungtynių eigą reziumavo Klaipėdos „Dragūno“ vyr. treneris Artūras Juškėnas.

 
„Pasirodymas nekoks, nes pralošėme, aišku, žaidėme ne prieš paskutinę vietą, o prieš čempionus. Sunku žaisti su jais, jie žaidžia labai greitai. Mes žinojome, kad jie žaidžia greitai, lyg ir kabinomės, pirmąjį kėlinį pradėjome neblogai, gal truputį vartininko pritrūko. Antrame kėlinyje varžovai atsigavo, bet mes tada nustojome žaisti, tiksliau, puldami praradome kamuolį arba nepataikėme, o jie užbėgo ir įmetė. Aišku, karštos rungtynės, daug emocijų, teisėjų įdomių švilpukų. Mums pritrūko keleto taiklių metimų, kad būtų lengviau kovoti“, - neslėpė „Vilniaus“ žaidėjas Martynas Žala.
 
Klaipėdiečiams 7 įvarčius pelnė Gabrielius Virbauskas, 6 - Karolis Bliuvas.
 
Vilniaus ekipai 8 įvarčius pelnė Martynas Lapinskas, 7 - Martynas Žala.
 
Laukiamiausios vakaro rungtynės vyko Kaune, „Granito-Kario“ namų aikštelėje, kur svečiavosi „Ąžuolas-KTU“.
 
Pirmasis kėlinys iki šiol rankinio lygoje pirmavusiam „Granitui“ nebuvo lengvas - Kauno „Ąžuolas-KTU“ neleido atitolti. Kėlinio pradžioje komandos atrodė apylygiai, kol „Granitas“ nepradėjo didinti tempo ir netrukus komandas jau skyrė 3 įvarčiai (12:9). Šią persvarą „granitiečiai“ išlaikė iki pat kėlinio pabaigos (19:16).
 
Antrajame kėlinyje „Ąžuolo-KTU“ rankininkai bandė pavyti aikštelės šeimininkus ir tai jiems pavyko - kėlinio viduryje komandas skyrė vos vienas įvartis (25:24). Šią intrigą „Ąžuolo-KTU“ rankininkai iki paskutinių kėlinio minučių. Paskutinę minutę jiems pavyko išlyginti rezultatą ir užbaigti rungtynes rezultatu 30:30.
 
„Vakar treniruotėje buvome labai užsidegę, į rungtynes susirinkome taip pat „pilni pykčio“, tačiau daug neįmetėme, atrodo, paprastų metimų. Taip pat antrame kėlinyje per 8 minutes nepelnėme nė vieno įvarčio, dėl ko galbūt „perdegėme“, kas ir nulėmė rungtynių rezultatą“, - neslėpė Kauno „Granito-Kario“ žaidėjas Lukas Gurskis.
 
„Smagu, kad kovėmės iki galo, nepaisant tų akimirkų, kai atsilikome 5 įvarčiais. Smagu, kad nenuleidome rankų ir dirbome iki pat rungtynių galo. Mes per mažai tikėjome pradžioje, kad galime pasipriešinti tokiai komandai kaip „Granitui“, bet antrame kėlinyje tai pavyko padaryti ir suvokėme, kad galime žaisti kaip lygūs su lygiais. Šiandien „Granitas“ šauniai gynėsi. O mūsų komandoje trūkumas būtų tai, kad mes per daug diskutuojame su teisėjais“, - komandos pasirodymu džiaugėsi Kauno „Ąžuolo-KTU“ vyr. treneris Darius Talačka.
 
„Granitui-Kariui“ 9 įvarčius pelnė Modestas Štarolis, po 6 - Paulius Šarkauskas bei Tadas Bučinskas.
 
„Ąžuolo-KTU“ gretose 11 sykių pasižymėjo Vilius Juozaitis, 9 - Arminas Stankūnas.
Daugiau naujienų iš kategorijos Rankinis
KOMENTARAI
 
 
 
Jauniesiems talentams - D. Slaninos pamokos
2019 02 21
Talentai
"Talentų kartos" projekto dalyvių laukia Ramūno Butauto, Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės, Viliaus Stanišausko, Donato Slaninos ir kitų trenerių pamokos.
KMT finalo metu - įspūdingas pasirodymas
2019 02 21
Už aikštės
Vilniaus "Ryto" šokėjos kartu su specialiųjų poreikių žmonėmis bei „Iron Wolf Drum Line“ surengė įsimintiną pasirodymą KMT finalo pertraukos metu.
"Iš kailio nertis nereikės"
2019 02 21
Atranka
Antanas Sireika: „Kiek buvo valandų, kai klausdavai savęs, koks durnius pasiūlė būti treneriu“.
 
LFF piniginėje - 2 milijonų skylė
2019 02 21
Federacija
LFF rengiasi imti milijoninį kreditą, uždarinėti Nacionalinę futbolo akademiją ir nuo šiol remtis Briuselio "Anderlecht" jaunimo rengimo programa.
Paaiškėjo varžovės pakeliui į čempionatą
2019 02 21
Moterų futbolas
Paaiškėjo Lietuvos nacionalinės moterų rinktinės varžovės kovoje dėl patekimo į UEFA Europos futbolo čempionatą.
"Žalgiris" išsaugojo rezultatyviausią puolėją
2019 02 21
A lyga
"Jaučiu daug emocijų, netgi daugiau nei rungtynių metu. Esu laimingas sugrįžęs namo", - sugrįžęs į Vilnių kalbėjo Liviu Antalis.
Į Europą - paskutinės minutės bilietu
2019 02 21
Bėgimas
Išnaudojo paskutinį šansą: sprinterė Akvilė Andriukaitytė paskutinę normatyvų vykdymo dieną pasiekė reikiamą rezultatą ir pateko į Europos čempionatą.
Liko per pusmetrį nuo medalio
2019 02 20
Trišuolis
Uždarų patalpų lengvosios atletikos varžybose „PSD Bank Meeting Dusseldorf“ savo jėgas išbandė Lietuvos trišuolininkė Dovilė Dzindzaletaitė.
Mažeikiuose - brolio ir sesers triumfas
2019 02 18
Bėgimas
Tradicinis bėgimas Mažeikiuose vasario 16-ąją – „Bėgame už laisvę – baigėsi absoliučiu brolio ir sesers Remigijaus ir Loretos Kančių triumfu.
 
Dvejetuose - pergalingas L. Grigelio startas
2019 02 20
Dvejetai
"Internazionali di Tennis Trofeo Faip-Perrel“ dejetų varžybų pirmajame rate trečiadienį Laurynas Grigelis su čeku Zdeneku Kolaru įveikė turnyro favoritus.
Šiauliuose - pergalingas lietuvės startas
2019 02 20
Jaunimas
Iveta Daujotaitė (236-oji pasaulio jaunių raketė) 6:3, 6:2 nugalėjo kiprietę Eleni Louką (147).
Lietuvos teniso padangėje - naujos lygos
2019 02 19
Lietuvos čempionatas
Naujame Lietuvos teniso klubų čempionato sezone nuo šio sezono atsiras dvi lygos, kuriose žaisti galės ir profesionalūs tenisininkai.
Užsieny blizgėjusi lietuvė kausis Vilniuje
2019 02 21
Kovos menai
UFC realybės šou „Ultimate Fighter“ sublizgėjusi kovotoja iš Lietuvos Julija Stoliarenko pradėjo pasiruošimą būsimai kovai, kuri vyks turnyre Vilniuje.
Kovai ruošiasi su geriausiais kovotojais
2019 02 20
Kovotojai
„Su nekantrumu laukiu šios dvikovos ir tikiuosi, kad tai bus dar vienas žingsnis pirmyn mano karjeroje“, – prisipažino kovotojas Igoris Osininas.
R. Namajunas vasarą viešės Lietuvoje
2019 02 19
MMA
Lietuvių kilmės UFC žvaigždė Rose Namajunas gegužę gins pasaulio čempionės titulą, o vasaros pabaigoje dalyvaus pusbrolio vestuvėse Lietuvoje.
 
Į elitą - R. Navardausko keliais
2019 02 19
Moksleivių sportas
Šešiolikmetis kvėdarniškis Aivaras Mikutis žavisi savo kraštiečiu Ramūnu Navardausku ir treniruojasi pas jo pirmąjį trenerį.
Planetos čempionate – keturi lietuviai
2019 02 14
Trekas
Lenkijoje vyksiantis pasaulio dviračių treko čempionatas bus jau 15-tas Lietuvos rinktinės lyderei Simonai Krupeckaitei. Jos sąskaitoje – net 13 medalių.
Lietuviui - 3 reitingo taškai
2019 02 10
Dviračiai
Prancūzijioje vykusiose dviračių lenktynėse „Etoile de Besseges“ Evaldas Šiškevičius užėmė 24-ą, o R. Navardauskas - 116-ą vietas.
Pergales pasiekė namų komandos
2019 02 21
Lietuvos čempionatas
Rankinio lygoje Klaipėdoje „Dragūnas“ užtikrintai įveikė „Kauno Ąžuolą-KTU“ 37:29, o Vilniuje „Šviesa“ nugalėjo Kauno „Granitą-Karį“ 27:21.
Dėl taurės kausis Utenoje
2019 02 20
Taurė
Keturios stipriausios vyrų ir moterų komandos kovo 2-3 dienomis susigrums dėl Lietuvos rankinio federacijos taurės.
LFR niršta: „Žlugdomas komandinis sportas“
2019 02 20
Finansai
Lietuvos rankinio federacijai užkliuvo sporto finansavimo kriterijai - išplatintame pranešime teigiama, kad žlugdomas net ir krepšinis.
 
Kambodžoje pateko į pagrindines varžybas
2019 02 21
Paplūdimio tinklinis
Urtė Andriukaitytė ir Vytenė Vitkauskaitė sėkmingai įveikė FIVB dviejų žvaigždučių turnyro atranką, nugalėdamos Rusijos ir Japonijos tinklininkes.
Baltijos lygoje - išskirtinis alytiškės šou
2019 02 19
Baltijos lyga
Jekaterina Kovalskaja atliko net 8 neatremiamus padavimus ir surinko 31 tašką bei atvedė Alytaus klubą į pergalę Baltijos tinklinio lygoje.
Lietuvos trejetukas pasipuošė bronza
2019 02 18
Sniego tinklinis
Europos sniego tinklinio ture – dar vienas puikus Lietuvos sportininkių pasirodymas - B. Aleknavičiūtė, S. Bekiš-Šturo ir V. Oganauskienė iškovojo bronzą.
Iš sniegynų - tiesiai į dykumą
2019 02 21
Ralis
Benedikto Vanago komandoje - darbymetis. Po sėkmingų lenktynių Karelijos sniegynuose automobilį vėl reikia pritaikyti dykumoms.
Finalą lietuviui apkartino avarija
2019 02 19
Motokrosas
Naujam pasaulio motokroso čempionato sezonui besiruošiantis lietuvis Arminas Jasikonis varžybose Anglijoje užėmė trečiąją vietą.
Dakaro visureigį parduoda už 217 000 eurų
2019 02 17
Situacija
„Agrorodeo“ komanda atsisveikina su „Toyota Hilux“ visureigiu, kuriuo Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas du metus važiavo Dakaro ralyje.
 
Liko toli nuo apdovanojimų
2019 02 21
Jauniai
Pasaulio jaunimo kalnų slidinėjimo čempionato didžiausiojo slalomo varžybose ketvirtadienį Lietuvos atstovas Andrejus Drukarovas užėmė 61-ąją vietą
"Gėlių ceremonijoje teko tramdyti ašaras"
2019 02 20
Biatlonas
Biatlono istoriją rašantis Karolis Dombrovskis iššovė Europos čempionate - finišavo šeštas asmeninėse lenktynėse.
Lietuvis pasižymėjo, jo klubas laimėjo
2019 02 20
Ledo ritulys
Rygos "Dinamo" atstovaujantis Nerijus Ališauskas antrame mače iš eilės atliko rezultatyvų perdavimą, o latvių klubas iškovojo svarbią pergalę.
Izraelyje - viena lietuvio pergalė
2019 02 21
Snukeris
Žaidęs su kur kas labiau patyrusiais varžovais 15-metis N. Kolpačenka pasiekė vieną pergalę ir į atkrintamasias Europos U-21 snukerio čempionate nepateko.
Alytiškio taikinyje - Tokijas
2019 02 21
Šaudymas iš lanko
Rolandas Baranauskas siekia tapti pirmuoju lietuviu, kuris dalyvautų paralimpinių žaidynių šaudymo iš lanko varžybose.
Fabijoniškių baseine - tarptautinės varžybos
2019 02 20
Plaukimas
Fabijoniškių baseine vyks V. ir V. Katkevičių atminimo taurės varžybos bei didelio susidomėjimo iš užsienio sulaukiantis Eurazijos taurės turnyras.
 
Kalbos baigtos: Vilnius turės stadioną
2019 02 20
Stadionas
Vilniaus miesto savivaldybės taryba uždegė žalią šviesą Šeškinės Daugiafunkcio komplekso koncesijos sutarčiai.
Vienijasi buriavimo sporto organizacijos
2019 02 20
Buriavimas
Jau šį savaitgalį Klaipėdoje rinksis penkių šalių – lietuvių, latvių, estų, danų ir italų buriavimo sporto nevyriausybinių organizacijų atstovai.
Uždegė žalią šviesą projektų finansavimui
2019 02 20
Fondas
Švietimo, mokslo ir sporto ministras A.Monkevičius patvirtino kvietimus teikti paraiškas Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamiems sporto projektams.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas