ELTA 2019 m. vasario 9 d. 21:43 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Kauno derbis baigėsi lygiosiomis

LRL pirmenybėse pergales iškovojo Panevėžio „KKSC-RSSG-Grifas“ ir Klaipėdos "Dragūnas", o Kauno "Granitas-Kartys" ir "Ąžuolas-KTU" sužaidė lygiosiomis.

Šeštadienio rungtynių akimirka
Šeštadienio rungtynių akimirka
   
Šeštadienį Lietuvos rankinio lygoje (LRL) vyko trejos rungtynės. Panevėžio „KKSC-RSSG-Grifas“ namuose įveikė Šiaulių „SC-Dubysą“ rezultatu 31:28 (16:13), Klaipėdoje „Dragūnas“ nugalėjo „Vilnių“ 33:27 (18:14), o Kauno derbis tarp „Granito-Kario“ ir „Ąžuolo-KTU“ netikėtai baigėsi lygiosiomis - 30:30 (19:16).
 
Panevėžyje pirmąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo svečiai iš Šiaulių, tačiau iki kėlinio vidurio rezultatas išsilygino (6:6). Apylygė kova tęsėsi iki pat kėlinio pabaigos, kurią sėkmingiau sužaidė „Grifas”, kuris užbaigė kėlinį rezultatu 16:13.
 
Antrajame kėlinyje „SC Dubysa“ įstengė prisivyti aikštelės šeimininkus (21:21), tačiau neilgam - panevėžiečiai įstengė atitolti 5 įvarčiais (29:24). Kėlinio pabaigoje Šiaulių komanda dar bandė prisivyti, tačiau to neužteko - rungtynės baigėsi Panevėžio komandos pergale rezultatu 31:28.
 
„Mums tai buvo principinės rungtynės. Visas rungtynes buvome priekyje. Deja, Šiauliai sugebėdavo prisivyti ir visas rungtynes išlaikyti įtampą. Džiaugiuosi, kad vyrai atlaikė įtampą iki galo ir sugebėjo laimėti. Tai mums svarbi pergalė“, - savo komandos pasirodymu džiaugėsi Panevėžio „KKSC-RSSG-Grifo“ treneris Mindaugas Vėta.
 
„Išėjome nepasiruošę. Rungtynes vertinu neigiamai: prasta gynyba, daug neįmestų metimų, daug grubių klaidų gynyboje, už kurias buvome nubausti 2 minučių nuobaudomis. Nesame patenkinti rezultatu“, - nusivylimo neslėpė Šiaulių „SC Dubysos“ žaidėjas Aivaras Budrys.
 
Panevėžio komandai 8 įvarčių pelnė Evaldas Vėta, po 6 - Mindaugas Barzdenis ir Mindaugas Rutkauskas.
 
Šiaulių komandoje 7 kartus pasižymėjo Rokas Zdanavičius, po 6 - Tomas Baliutavičius bei Eligijus Baranauskas.
 
Klaipėdoje Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių „Vilnius“ neleido klaipėdiečiams atsipalaiduoti. Kėliniui įpusėjus rezultatas buvo lygus - 9:9. Kėlinio pabaigą vis dėlto geriau pavyko sužaisti klaipėdiečiams, tad į pertrauką komandos išėjo esant rezultatui 18:14 aikštelės šeimininkų naudai.
 
Antrajame kėlinyje „Vilnius“ tirpdė klaipėdiečių atotrūkį ir netrukus komandas skyrė minimalus įvarčių skirtumas - 24:23. Šią intrigą vilniečiai įstengė išlaikyti neilgai. „Dragūnas“ vėl atitolo 3 įvarčiais (29:26), kėlinio pabaigą užvirtino dar keliais sėkmingais metimais ir užbaigė rungtynes rezultatu 33:27.
 
„Žaidimas buvo blogas, ieškome, kur to blogumo priežastis. Kol kas atsakymo nerandame, ko mums trūksta - gal atsakomybės? Tiek metimų, kiek neįmetame, negalime leisti sau neįmesti. Manau, kiekvienas žaidėjas puikiai supranta, ką daro blogai, bet tai kartojasi. Viena vertus, negalime daug skųstis, nes naudojame daug žaidėjų, todėl, kai jie aikštelėje būna trumpai, jų klaidos yra labiau matomos. Kita vertus, kai žaidėjai dažniau keičiasi, jie neturėtų būti nuvargę ir turi žaisti geriau“, - rungtynių eigą reziumavo Klaipėdos „Dragūno“ vyr. treneris Artūras Juškėnas.

 
„Pasirodymas nekoks, nes pralošėme, aišku, žaidėme ne prieš paskutinę vietą, o prieš čempionus. Sunku žaisti su jais, jie žaidžia labai greitai. Mes žinojome, kad jie žaidžia greitai, lyg ir kabinomės, pirmąjį kėlinį pradėjome neblogai, gal truputį vartininko pritrūko. Antrame kėlinyje varžovai atsigavo, bet mes tada nustojome žaisti, tiksliau, puldami praradome kamuolį arba nepataikėme, o jie užbėgo ir įmetė. Aišku, karštos rungtynės, daug emocijų, teisėjų įdomių švilpukų. Mums pritrūko keleto taiklių metimų, kad būtų lengviau kovoti“, - neslėpė „Vilniaus“ žaidėjas Martynas Žala.
 
Klaipėdiečiams 7 įvarčius pelnė Gabrielius Virbauskas, 6 - Karolis Bliuvas.
 
Vilniaus ekipai 8 įvarčius pelnė Martynas Lapinskas, 7 - Martynas Žala.
 
Laukiamiausios vakaro rungtynės vyko Kaune, „Granito-Kario“ namų aikštelėje, kur svečiavosi „Ąžuolas-KTU“.
 
Pirmasis kėlinys iki šiol rankinio lygoje pirmavusiam „Granitui“ nebuvo lengvas - Kauno „Ąžuolas-KTU“ neleido atitolti. Kėlinio pradžioje komandos atrodė apylygiai, kol „Granitas“ nepradėjo didinti tempo ir netrukus komandas jau skyrė 3 įvarčiai (12:9). Šią persvarą „granitiečiai“ išlaikė iki pat kėlinio pabaigos (19:16).
 
Antrajame kėlinyje „Ąžuolo-KTU“ rankininkai bandė pavyti aikštelės šeimininkus ir tai jiems pavyko - kėlinio viduryje komandas skyrė vos vienas įvartis (25:24). Šią intrigą „Ąžuolo-KTU“ rankininkai iki paskutinių kėlinio minučių. Paskutinę minutę jiems pavyko išlyginti rezultatą ir užbaigti rungtynes rezultatu 30:30.
 
„Vakar treniruotėje buvome labai užsidegę, į rungtynes susirinkome taip pat „pilni pykčio“, tačiau daug neįmetėme, atrodo, paprastų metimų. Taip pat antrame kėlinyje per 8 minutes nepelnėme nė vieno įvarčio, dėl ko galbūt „perdegėme“, kas ir nulėmė rungtynių rezultatą“, - neslėpė Kauno „Granito-Kario“ žaidėjas Lukas Gurskis.
 
„Smagu, kad kovėmės iki galo, nepaisant tų akimirkų, kai atsilikome 5 įvarčiais. Smagu, kad nenuleidome rankų ir dirbome iki pat rungtynių galo. Mes per mažai tikėjome pradžioje, kad galime pasipriešinti tokiai komandai kaip „Granitui“, bet antrame kėlinyje tai pavyko padaryti ir suvokėme, kad galime žaisti kaip lygūs su lygiais. Šiandien „Granitas“ šauniai gynėsi. O mūsų komandoje trūkumas būtų tai, kad mes per daug diskutuojame su teisėjais“, - komandos pasirodymu džiaugėsi Kauno „Ąžuolo-KTU“ vyr. treneris Darius Talačka.
 
„Granitui-Kariui“ 9 įvarčius pelnė Modestas Štarolis, po 6 - Paulius Šarkauskas bei Tadas Bučinskas.
 
„Ąžuolo-KTU“ gretose 11 sykių pasižymėjo Vilius Juozaitis, 9 - Arminas Stankūnas.
Daugiau naujienų iš kategorijos Rankinis
KOMENTARAI
 
 
 
Įkvepia ir trenerio pasitikėjimas
2019 04 19
Žvilgsnis
„Lietkabelio“ krepšininkas Paulius Valinskas: apie pasikeitusią atmosferą „Neptūno“ ekipoje, savo žaidimą, „Žalgirio“ kovas Eurolygoje.
J.Mačiulis Velykas pasitinka be siūlų
2019 04 19
Sporto medicina
„Pooperacinis tinimas jau praėjo, šiandien ištraukti siūlai. Pradėsim reabilitaciją ir atsistatymą", - teigia J.Mačiulį gydantis V.Trumpickas.
„Iš palūžusių vyrų padarė karius“
2019 04 19
Komentaras
Legendinis krepšinio treneris Rimantas Endrijaitis po Eurolygos mačų Stambule: „Veikiausiai Š.Jasikevičius paklausė žaidėjų, ar jie turi kiaušinius.“
 
Laimėjo ir čempionai, ir vicečempionai
2019 04 19
A lyga
Marijampolės „Sūduva“ svečiuose turėjo vargo su „Panevėžiu“, o Vilniaus „Žalgiris“ namuose pranoko „Kauno Žalgurį“.
Futbolą derina su kūryba
2019 04 19
Projektas
Tūkstančiai vaikų darželiuose šaltuoju metu laiku keliauja po linksmą ir margaspalvį „Futboliuko“ pasaulį.
LFF taurės burtai: antras dublis
2019 04 19
Burtai
Ketvrirtadienį nepavykus be nesklandumų ištraukti „Sharp LFF taurės" burtų, šiandien jie buvo traukiami iš naujo.
Olimpietės sugrįžimą stabdo skurdi realybė
2019 04 17
Žvilgsnis
Maratonininkė D.Lobačevskė įsitikino: profesionaliems sportininkams atsigavimą po traumų labai sunkina šiuolaikinių reabilitacijos centrų stygius.
Europos kongrese – svarbūs sprendimai
2019 04 16
Kongresas
Europos lengvosios atletikos kongrese nutarta, kad žemyno čempionate moterys, kaip ir vyrai, ėjimo varžybose įveiks ne tik 20 km, bet ir 50 km distanciją.
Pakoreguota trasa bėgikus tik džiugino
2019 04 14
Bėgimas
'Nepaisant siaurų takų, visi bėgo drausmingai saugojo vieni kitus“, - pasakojo vienas iš Panevėžio "Senvagės" bėgimo organizatorių Pavelas Fedorenka.
 
Lietuvės suklupo lemiamame mače
2019 04 19
Fed Cup
Lietuvos tenisininkės pralaimėjo suomėms ir nepateko į Federacijų taurės turnyro aukštesnę grupę.
Lietuvis triumfavo kartu su italu
2019 04 19
Svetur
"Tennis Europe" jaunių (iki 16 m.) turnyro "Hellenic Bank Masters Tennis Academy" dvejetų varžybas laimėjo Ainiaus Sabaliausko ir Mariano Tammaro pora.
Lietuviai pergalingai žengia tikslo link
2019 04 17
Svetur
Perspektyvūs Lietuvos jauniai prasibrovė į tarptautinio teniso turnyro Kipre pusfinalius. Jie tęsia kovą ir dvejetų varžybose.
Seimo narys parodė savo jėgą
2019 04 19
Graplingo imtynės
Šiauliuose praūžęs miesto graplingo čempionatas sutraukė per šimtą dalyvių, tarp kurių netrūko koviniame sporto pasaulyje žinomų vardų.
Sportas – lyg narkotikas
2019 04 19
Bušido
„Žvaigždė? Aš? Nesąmonė. Tai trukdo sportininkui, – atvirai sako kovotojas Marius Žaromskis, žengsiantis į narvą Vilniuje.
Jauna kovotoja nekantrauja žengti į narvą
2019 04 17
Bušido
„Svarbiausia daryti tai, ką myli, kas suteikia didžiausias emocijas, aistrą, – sako kovotoja Ernesta Kareckaitė, besirengianti debiutui kovos narve.
 
Po Šiaurės pragaro kaista lietuvio telefonas
2019 04 15
Atgarsiai
Legendinėse lenktynėse Paryžius – Rubė 9-ąją vietą iškovojęs Evaldas Šiškevičius: „Padariau tai, ko labai norėjau. Geriau tikėtis ir negalėjau.”
Vėl pasižymėjo legendinėse lenktynėse
2019 04 14
Dviračiai
Paryžius - Rubė lenktynių išvakarėse Lietuvos dviratininkas EValdas Šiškevičius gavo dovanų alaus "Evaldas", taip pavadinto jo garbei.
Arčiausiai lyderių – R.Leleivytė
2019 04 03
Reitingas
Lietuvos dviračių plento grupinių lenktynių čempionė Rasa Leleivytė („Aromitalia-Basso Bikes-Vaiano“) pasaulio reitinge žengia 39-ta.
Lietuvos rinktinė paragavo pergalės skonio
2019 04 14
Rinktinė
Lietuvos rankinio rinktinė per ketvirtąsias atrankos rungtynes iškovojo pirmuosius taškus - įveikė Rumuniją 24:23
Rinktinei nepadės J. Truchanovičius
2019 04 13
Rankinis
Nacionalinė Lietuvos vyrų rankinio rinktinė atsakomąsias rungtynes namie su rumunais sekmadienį žais be patyrusio Jono Truchanovičiaus.
Rankinio rinktinei vilčių - dar mažiau
2019 04 11
Rankinis
Lietuvos rankininkai patyrė trečią pralaimėjimą atrankoje į Europos pirmenybes - svečiuose 23:28 nusileido rumunams.
 
Vieni šventė, kiti kaltino teisėjus
2019 04 15
Lietuvos čempionatas
Vienas įspūdingiausių savaitgalių Lietuvos tinklinio čempionatų istorijoje vainikuotas Klaipėdos "Amber Queen" triumfu.
Po auksinio seto - nevaldomos emocijos
2019 04 14
Finalas
Lietuvos moterų tinklinio finale po permainingo auksinio seto Kauno VDU žaidėjos šoko pergalės šokį ir liejo džiaugsmo ašaras.
Bronza keliaus į Kauną ir Jonavą
2019 04 14
Tinklinis
Rungtynes dėl trečiųjų Lietuvos tinklinio čempionatų vietų laimėjo Kauno" Rio-Starto" vyrai ir Jonavos "Aušrinės-KKSC" moterys.
Maršrutas nesikeičia: Vilnius – Palanga
2019 04 19
Lenktynės
Gegužės 3 dieną bus duotas startas tapusioms tradicinėmis, jau penktosioms elektromobilių varžyboms „Charge it on! Vilnius - Palanga“.
Europos kartingo čempionate – ir lietuvis
2019 04 19
Kartingas
Balandžio 21 d., Prancūzijoje vyksiančiame CIK-FIA Europos kartingo čempionato 1-ojo etapo lenktynėse startuos Lietuvos čempionas Kajus Šikšnelis.
Dvidešimtosios lenktynės su mikrofonu
2019 04 18
1000 km lenktynės
Saulenio Pociūno atmintyje neišdilusi istorija, kai eteryje garso režisierius per pagrindines lenktynes ne vieną kartą keitė jo balsą.
 
Kontroliniame mače – įvarčių kruša
2019 04 18
Ledo ritulys
Lietuvos ledo ritulio rinktinė kontrolinėse rungtynėse Elektrėnuose ketvirtadienį 8:5 nugalėjo svečius iš Estijos ir iškovojo antrąją pergalę.
Pirmoje repeticijoje – pergalė prieš estus
2019 04 17
Ledo ritulys
Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė sėkmingai pradėjo kontrolinių rungtynių seriją ruošiantis pasaulio čempionato I diviziono A grupės turnyrui.
Bando pralaužti ledus moterų rinktinei
2019 04 16
Ledo ritulys
Žengtas svarbus žingsnis moterų rinktinės dalyvavimo pasaulio čempionatuose link, tačiau asociacijai „Hockey Lietuva“ teks laukti IIHF išimties.
Štilis koreguoja buriuotojų planus
2019 04 18
Buriavimas
„Vos prasideda varžybos, atrodo, vėjas atostogų išeina“, – pasakojo Pasaulio buriavimo taurės varžybose dalyvaujanti Viktorija Andrulytė.
Kariai kovojo miško trasose
2019 04 18
Orientavimasis
Žiežmariuose vyko Lietuvos kariuomenės karinio orientavimosi čempionatas. Jame varžėsi per 80 profesinės karo tarnybos karių ir karių savanorių.
Prie biliardo stalų – tik merginos
2019 04 17
Biliardas
Balandžio 20 d. Lietuvos moterų biliardo lyga kviečia į Kaune vyksiančias jubiliejines moterų pulo varžybas “M8 Taurei” laimėti.
 
Pirmą Fondo barjerą įveikė 1041 projektas
2019 04 18
Fondas
Paskelbtas 2019 m. Sporto rėmimo fondo paraiškų, atitikusių nustatytus formalius vertinimo kriterijus, sąrašas.
LTOK – tradiciniai apdovanojimai
2019 04 18
Apdovanojimai
Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete pagerbti jubiliejines sukaktis švenčiantys sporto žmonės.
Laipiotojai grįžo į LTOK gretas
2019 04 18
Posėdis
LTOK Vykdomojo komiteto posėdyje kalbėta apie pinigus, tarptautinius renginius, Lietuvos laipiojimo sporto asociaciją, žurnalistus, olimpinius kandidatus.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas