ELTA 2019 m. sausio 16 d. 16:31 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Kelią užkirto Vokietijos tenisininkė

Vengrijoje vykstančiame Tarptautinės stalo teniso federacijos (ITTF) „World Tour“ serijos turnyre „Hungarian Open“ nebeliko Lietuvos atstovų.

R.Paškauskienė.
Vytauto Dranginio nuotr.
„Hungarian Open“ moterų vienetų atrankos varžybų antrajame rate trečiadienį lietuvė Rūta Paškauskienė 1:4 (11:8, 9:11, 7:11, 8:11, 8:11) nusileido vokietei Sabinei Winter (55-oji pasaulio raketė).

41-erių metų R. Paškauskienė pasaulio reitinge yra 133-ia.

Kiti Lietuvos stalo tenisininkai pasirodymą turnyre baigė antradienį.

Turnyro Vengrijoje prizų fondą sudaro 170 tūkst. JAV dolerių.
Daugiau naujienų iš kategorijos Kitas sportas
KOMENTARAI

"Šiaulius" papildė gynėjas iš JAV
2019 02 21
Naujokas
„Pamatai žmogų ir supranti. Kiek man yra tekę sutikti užsieniečių, tai arba jis limpa iš pirmo žvilgsnio, arba ne", - apie naujoką kalbėjo A. Sireika.
"Ryto" komanda trofėjų perdavė merui
2019 02 20
Vizitas
Po susitikimo su Vilniaus meru J. Sarapinas sakė: "Du iškovoti trofėjai parodo, kad šiuo metu Vilniaus komandos yra geriausiosios šalyje".
Akistata su JAV - jau grupių etape
2019 02 20
U-19
Ištraukti Pasaulio jaunių (U19) vaikinų krepšinio čempionato burtai, kurie lėmė, jog lietuviai susikaus su JAV, Senegalu ir Naujaja Zelandija.

"Atlantą" papildys šalies čempionas
2019 02 20
A lyga
Išsiskyrė Marijampolės „Sūduvos“ ir su komanda 2017 bei 2018 metų Lietuvos čempionu tapusio Mariaus Činiko keliai.
„Atlantas“ kratosi skolų ir V.Lekevičiaus
2019 02 20
A lyga
„Tikėkimės, per šį itin trumpą laikotarpį nuveiksime didelį darbą ir turėsime konkurencingą komandą“, - teigia „Atlanto“ savininkas Vidas Adomaitis.
"Kauno Žalgirio" gretose - brazilas
2019 02 19
A lyga
Artėjant 2019-ųjų metų A lygos startui „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas sulaukė dar vieno naujoko. Naujausiu klubo nariu tapo 22-ejų metų brazilas Renato.
Į Europą - paskutinės minutės bilietu
2019 02 21
Bėgimas
Išnaudojo paskutinį šansą: sprinterė Akvilė Andriukaitytė paskutinę normatyvų vykdymo dieną pasiekė reikiamą rezultatą ir pateko į Europos čempionatą.
Liko per pusmetrį nuo medalio
2019 02 20
Trišuolis
Uždarų patalpų lengvosios atletikos varžybose „PSD Bank Meeting Dusseldorf“ savo jėgas išbandė Lietuvos trišuolininkė Dovilė Dzindzaletaitė.
Mažeikiuose - brolio ir sesers triumfas
2019 02 18
Bėgimas
Tradicinis bėgimas Mažeikiuose vasario 16-ąją – „Bėgame už laisvę – baigėsi absoliučiu brolio ir sesers Remigijaus ir Loretos Kančių triumfu.

Dvejetuose - pergalingas L. Grigelio startas
2019 02 20
Dvejetai
"Internazionali di Tennis Trofeo Faip-Perrel“ dejetų varžybų pirmajame rate trečiadienį Laurynas Grigelis su čeku Zdeneku Kolaru įveikė turnyro favoritus.
Šiauliuose - pergalingas lietuvės startas
2019 02 20
Jaunimas
Iveta Daujotaitė (236-oji pasaulio jaunių raketė) 6:3, 6:2 nugalėjo kiprietę Eleni Louką (147).
Lietuvos teniso padangėje - naujos lygos
2019 02 19
Lietuvos čempionatas
Naujame Lietuvos teniso klubų čempionato sezone nuo šio sezono atsiras dvi lygos, kuriose žaisti galės ir profesionalūs tenisininkai.
Kovai ruošiasi su geriausiais kovotojais
2019 02 20
Kovotojai
„Su nekantrumu laukiu šios dvikovos ir tikiuosi, kad tai bus dar vienas žingsnis pirmyn mano karjeroje“, – prisipažino kovotojas Igoris Osininas.
R. Namajunas vasarą viešės Lietuvoje
2019 02 19
MMA
Lietuvių kilmės UFC žvaigždė Rose Namajunas gegužę gins pasaulio čempionės titulą, o vasaros pabaigoje dalyvaus pusbrolio vestuvėse Lietuvoje.
Kelią link medalio užkirto liga
2019 02 19
Tekvondo
Turkijoje vykęs tekvondo nesėkmingai susiklostė Klaudijai Tvaronavičiūtei - lietuvė susirgo, o kovoje pralaimėjo ispanei.

Į elitą - R. Navardausko keliais
2019 02 19
Moksleivių sportas
Šešiolikmetis kvėdarniškis Aivaras Mikutis žavisi savo kraštiečiu Ramūnu Navardausku ir treniruojasi pas jo pirmąjį trenerį.
Planetos čempionate – keturi lietuviai
2019 02 14
Trekas
Lenkijoje vyksiantis pasaulio dviračių treko čempionatas bus jau 15-tas Lietuvos rinktinės lyderei Simonai Krupeckaitei. Jos sąskaitoje – net 13 medalių.
Lietuviui - 3 reitingo taškai
2019 02 10
Dviračiai
Prancūzijioje vykusiose dviračių lenktynėse „Etoile de Besseges“ Evaldas Šiškevičius užėmė 24-ą, o R. Navardauskas - 116-ą vietas.
Pergales pasiekė namų komandos
2019 02 21
Rankinio lygoje Klaipėdoje „Dragūnas“ užtikrintai įveikė „Kauno Ąžuolą-KTU“ 37:29, o Vilniuje „Šviesa“ nugalėjo Kauno „Granitą-Karį“ 27:21.
Dėl taurės kausis Utenoje
2019 02 20
Taurė
Keturios stipriausios vyrų ir moterų komandos kovo 2-3 dienomis susigrums dėl Lietuvos rankinio federacijos taurės.
LFR niršta: „Žlugdomas komandinis sportas“
2019 02 20
Finansai
Lietuvos rankinio federacijai užkliuvo sporto finansavimo kriterijai - išplatintame pranešime teigiama, kad žlugdomas net ir krepšinis.

Baltijos lygoje - išskirtinis alytiškės šou
2019 02 19
Baltijos lyga
Jekaterina Kovalskaja atliko net 8 neatremiamus padavimus ir surinko 31 tašką bei atvedė Alytaus klubą į pergalę Baltijos tinklinio lygoje.
Lietuvos trejetukas pasipuošė bronza
2019 02 18
Sniego tinklinis
Europos sniego tinklinio ture – dar vienas puikus Lietuvos sportininkių pasirodymas - B. Aleknavičiūtė, S. Bekiš-Šturo ir V. Oganauskienė iškovojo bronzą.
„Amber Queen“ tikslas – čempionų sostas
2019 02 16
Žvilgsnis
Norvegijos piliečio treniruojama Lietuvos vyrų tinklinio čempionato lyderė Klaipėdos ekipa vilioja į tribūnas klaipėdiečius ir įkvepia vaikus.
Iš sniegynų - tiesiai į dykumą
2019 02 21
Ralis
Benedikto Vanago komandoje - darbymetis. Po sėkmingų lenktynių Karelijos sniegynuose automobilį vėl reikia pritaikyti dykumoms.
Finalą lietuviui apkartino avarija
2019 02 19
Motokrosas
Naujam pasaulio motokroso čempionato sezonui besiruošiantis lietuvis Arminas Jasikonis varžybose Anglijoje užėmė trečiąją vietą.
Dakaro visureigį parduoda už 217 000 eurų
2019 02 17
Situacija
„Agrorodeo“ komanda atsisveikina su „Toyota Hilux“ visureigiu, kuriuo Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas du metus važiavo Dakaro ralyje.

"Gėlių ceremonijoje teko tramdyti ašaras"
2019 02 20
Biatlonas
Biatlono istoriją rašantis Karolis Dombrovskis iššovė Europos čempionate - finišavo šeštas asmeninėse lenktynėse.
Lietuvis pasižymėjo, jo klubas laimėjo
2019 02 20
Ledo ritulys
Rygos "Dinamo" atstovaujantis Nerijus Ališauskas antrame mače iš eilės atliko rezultatyvų perdavimą, o latvių klubas iškovojo svarbią pergalę.
Liko už čempionato barjero
2019 02 20
Slidinėjimas
Pasaulio slidinėjimo čempionato atrankos neįveikė nei vienas lietuvis - tiek T. Strolia, tiek visos moterys liko už pagrindinių varžybų borto.
Izraelyje - viena lietuvio pergalė
2019 02 21
Snukeris
Žaidęs su kur kas labiau patyrusiais varžovais 15-metis N. Kolpačenka pasiekė vieną pergalę ir į atkrintamasias Europos U-21 snukerio čempionate nepateko.
Alytiškio taikinyje - Tokijas
2019 02 21
Šaudymas iš lanko
Rolandas Baranauskas siekia tapti pirmuoju lietuviu, kuris dalyvautų paralimpinių žaidynių šaudymo iš lanko varžybose.
Fabijoniškių baseine - tarptautinės varžybos
2019 02 20
Plaukimas
Fabijoniškių baseine vyks V. ir V. Katkevičių atminimo taurės varžybos bei didelio susidomėjimo iš užsienio sulaukiantis Eurazijos taurės turnyras.

Kalbos baigtos: Vilnius turės stadioną