fkgintra.lt 2019 m. sausio 11 d. 18:13 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

2019-us sieks paversti įsimintinais

"Gintros-Universiteto“ futbolo komanda susirinko į pirmąją treniruotę, kurioje prie ekipos senbuvių prisijungė Šiaulių gimnazijoje besimokančios merginos.

"Gintros-Universiteto" komanda
"Gintros-Universiteto" komanda
Sėkmingai praėjusį sezoną išsikeltus uždavinius įgyvendinęs Šiaulių „Gintros-Universiteto“ klubas naujuosius 2019 metus sieks taip pat paversti įsimintinais. Sausio 7-ąją komanda po Šv. Kalėdų atostogų susirinko į pirmąją treniruotę, kurioje prie ekipos senbuvių prisijungė ne tik perspektyvaus Šiaulių sporto gimnazijoje besimokančio jaunimo, bet ir naujas veidas personalo grandyje.
 
Nuo šiol už komandos fizinį pasirengimą bus atsakingas sporto specialistas, Šiaulių universitete kūno kultūros studijų programą baigęs fizinio parengimo treneris Arnoldas Monkus. Energija spinduliuojantis perspektyvus treneris šioje pozicijoje pakeis ilgus metus žaidėjų baterijas kraudavusį specialistą Ričardą Podolskį.
 
Apie artėjančio sezono pasirengimo planus, pokyčius sudėtyje, naujų žaidėjų paieškas ir naują personalo narį www.fkgintra.lt kalbėjosi su klubo prezidentu Gintaru Radavičiumi.
 
Šv. Kalėdų atostogos baigėsi, o pasiruošimas sezonui jau prasidėjo. Kokiu grafiku šiuo metu sportuoja komanda?
Į pirmąją treniruotę komanda susirinko pirmadienį, sausio 7 -ąją. Dar praėjusio sezono metu intensyviai galvojome apie ateitį ir kartu su treneriais kruopščiai kūrėme pasirengimo etapo planą, kuris privalo būti efektyvus nuo pat jo pradžios. Tradiciškai pirmosiosiomis treniruotėmis po Naųjųjų yra dirbama siekiant atstatyti fizines kūno kondicijas, vėliau pradedamas įprastas treniruočių proceso rėžimas.
 
Trumpai pristatykite numatytą pasirengimo etapo planą?
Jau šį savaitgalį prasidės kontroliniai mačai, kuriuos esame suplanavę beveik kas savaitę. Artimiausius du savaitgalius vyksime į Rygą, kur yra puikus uždaras futbolo maniežas žaisti kontrolines rungtynes su Rygos komanda bei Latvijos nacionaline rinktine, o paskutinį sausio savaitgalį vyksime į aukšto lygio tarptautinį turnyrą Potsdame „Turbine Hallencup 2019“, į kurį esame kviečiami jau trečią kartą. Jame varžysis aštuoni pajėgūs Europos klubai, o mes šiais metais keliame tikslą ne tik iškovoti kuo daugiau pergalių, bet ir suteikti šansą jaunosioms žaidėjoms iš Šiaulių sporto gimnazijos, kurios prisijungė prie komandos ir į Vokietiją vyks kartu.
 
Vasario mėnesį esame numatę vykti į stovyklą Gardine, kur taip pat yra uždaras maniežas, o ten sužaisime draugiškas rungtynes su vietos klubu bei Minsko komanda. Taip pat vėl keliausime į Rygą, o vasario pabaigoje bus rinktinių „langas“. Žaidėjoms grįžus iš tarptautinės arenos toliau sportuosime Šiauliuose, o kovo mėnesio viduryje savaitei išvyksime į pasirengimo stovyklą Kipre, kur taip pat turėsime dvi gero lygio kontrolines rungtynes su Limasolio „Apollon Ladies“ bei „Barcelona FA“. Tuo ir baigsis pasiruošimo ciklas, nes kovo pabaigoje jau prasidės oficialios rungtynes – Lietuvos A lygos pirmenybėse bei Baltijos lygoje.


Kokie sudėties pokyčiai įvyko tarpsezonio metu?
Pirmiausia labai džiaugiamės, kad sudėtyje pavyko išsaugoti visas lietuvaites žaidusias pastarajame sezone. Tai buvo vienas svarbiausių uždavinių, kurį įvykdėme. Šiaulių sporto gimnazijoje besimokančioms ir sportuojančioms merginoms taip pat norime suteikti progą įrodyti savo vertę ir galbūt užsirekomenduoti vietą pagrindinėje „Gintros-Universiteto“ komandos sudėtyje.
 
Išsaugojome ir praėjusį sezoną žaidusių legionierių branduolį. Į komandą sausio viduryje sugrįš Liubou Hudchanka, Anastasija Filenko. Taip pat pasiekėme susitarimus su brazile Isadora Freitas, pietų afrikiete Leandra Smeda. Jos prie komandos prisijungs kovo mėnesį. Praėjęs sezonas buvo sėkmingas, todėl nusprendėme, kad išsaugojus didžiąją dalį žaidėjų, kurios jau vieną kitą pažįsta tiek aikštėje, tiek už jos ribų ir pasipildžius keliais naujais veidais, galime pasiekti dar geresnių rezultatų.
 
Kaip sekasi su naujų žaidėjų paieška rinkoje?
Situacija tokia, kad ištisą sezoną turime bendrauti su užsienio agentais, žvalgytis rinkoje ir būti nuolatinėse paieškose. Čia tarsi dar vienas darbas, kadangi rinkos stebėjimas yra beveik kiekvieno profesionalaus klubo kasdienybė. Juk nėra taip, jog tik atsiradus spragai spragteltum pirštais ir norima žaidėja atsirastų komandoje. Yra daug aplinkybių, todėl privalome palaikyti glaudžius ryšius su agentais, vesti derybas, galų gale jos taip pat gyvena savo gyvenimus, rungtyniauja kituose klubuose, kituose čempionatuose, iškyla įvairių priežasčių dėl kurių žaidėjos prisiviliojimas į komandą gali tapti labai sudėtingu. Visą šį procesą puikiai žino visi, kas su tuo susiduria.
 
Šiai dienai esame stipriai pažengę derybose su dvejomis futbolininkėmis iš Pietų Amerikos žemyno. Kadangi derybos dar nėra baigtos teks šiek tiek palaukti kol galėsime atskleisti jų pavardes.
 
Pokyčių yra ne tik sudėtyje, bet ir personalo grandyje. Kokie jie?
Po ilgų darbo metų klube atsisveikinome su fizinio parengimo treneriu Ričardu Podolskiu. Šis žmogus atidavė daug jėgų, energijos ir sveikatos, kad mūsų futbolininkės visuomet būtų geriausios fizinės formos. Nuoširdžiai dėkojame jam už visą įdėtą triūsą bei tikimės, kad jis ir toliau aktyviai lankysis mūsų komandos varžybose bei duos žaidėjoms naudingų patarimų.
 
Tuo tarpu nuo šiol už komandos fizinį pasirengimą bus atsakingas naujasis komandos narys, perspektyvus sporto specialistas Arnoldas Monkus. Iš jo tikimės jaunatviškos energijos, lankstumo ir sugebėjimo atrasti tokį patį gerą, pozityviai darbingą ryšį su žaidėjomis, kaip tai buvo pavykę padaryti ir Ričardui.
Daugiau naujienų iš kategorijos Futbolas
KOMENTARAI
 
 
 
Su graikišku bagažu – vėl Kaune
2019 06 17
Sugrįžimas
Artėjančiam sezonui pajėgas rikiuojanti Kauno „Žalgirio“ komanda po dvejų metų pertraukos susigrąžino savo sistemos auklėtinį 25-erių Luką Lekavičių.
„FIBA Europe“ – ir lietuviškos pavardės
2019 06 17
FIBA Europe
Tarp naujai išrinktų ir patvirtintų „FIBA Europe“ komisijų narių yra ir keturios lietuviškos pavardės.
Išvyko į trijulių pasaulio čempionatą
2019 06 17
3x3
Lietuvos 3x3 krepšinio rinktinė birželio 17 d. išvyko į Nyderlandų sostinę Amsterdamą, kuriame vyks 2019 m. 3x3 krepšinio pasaulio čempionatas.
 
Prienuose – geriausiųjų šešetas
2019 06 17
Paplūdimio futbolas
Savaitgalį Prienuose prasidėjo Lietuvos „Stiklita“ paplūdimio futbolo čempionatas, kuriame šešios komandos pradėjo kovą dėl nugalėtojos titulo.
Viską reikės įrodyti aikštėje
2019 06 17
Burtai
„Riterių“ direktorius V. Lemežis prieš UEFA burtus: „Net patekus į skirstytųjų grupę sakau, kad mums lengvų varžovų nėra.“
„Kauno Žalgiris“ – Europos lygos atrankoje
2019 06 17
Atranka
LFF sulaukė oficialaus UEFA pranešimo, patvirtinančio, kad „Kauno Žalgirio“ klubas priimamas į 2019–2020 m. sezono UEFA Europos lygos atrankos varžybas.
Išbandymas šimtu kilometrų
2019 06 17
Bėgimas
Praėjusiais metais Lietuvos 100 km bėgimo čempione tapusi M. Gotcaitytė, šiemet vėl užsiregistavusi į šį bėgimą, sako: „Varžovės man yra bendražygės.“
A.Gudžius pranoko tris varžovus
2019 06 17
Varžybos
Lengvosios atletikos „Deimantinės lygos“ varžybų Rabate (Marokas) vyrų disko metimo rungtyje Andrius Gudžius užėmė septintąją vietą.
Lietuviai – antri Baltijos šalių mače
2019 06 16
Varžybos
Latvijos Prezidento taurę už geriausią rezultatą pagal IAAF taškų lentelę tarp moterų iškovojo Lietuvos rekordą pagerinusi ieties metikė L.Jasiūnaitė.
 
Keliais laipteliais į viršų
2019 06 17
Reitingas
Pajėgiausi šalies tenisininkai R. Berankis ir L. Grigelis pasaulio ATP reitinge pakilo keliomis pozicijomis aukštyn.
Lietuviai laimėjo du iš keturių finalų
2019 06 15
Turnyras
„Tennis Europe“ jaunių (iki 16 metų) turnyre „Riga Open“ vaikinų vienetų varžybas laimėjo A.Sabaliauskas, dvejetų – E.Butvilas ir P.Vaitiekūnas.
Lietuviai kovos dviejuose finaluose
2019 06 14
Turnyras
Rygoje (Latvija) vykstančiame „Tennis Europe“ jaunių (iki 16 metų) turnyre „Riga Open“ galingai žaidžia Lietuvos tenisininkai.
Čempionės gyvenimas sukasi aplink karatė
2019 06 12
Karatė
Europos karatė čempionė Erika Žeburtovič neabejoja: svarbiausia – nepasiduoti. O visas fizines savybes galima išsiugdyti
Turnyre Austrijoje – lietuvės pergalė
2019 06 09
Taekvondo
Klaudija Tvaronavičiūtė trofėjų kolekciją papildė dar vienu aukso medaliu. Ji triumfavo G-1 kategorijos tekvondo turnyre „Austrian Open“ Insbruke.
Čempionas arenose ir gyvenime
2019 06 06
Veidas
Atviras Sergejaus Maslobojevo interviu - apie išsekimą, savęs paieškas, reabilitacijos centrus ir sūnų, privertusį visiškai atsisakyti alkoholio.
 
Auksą iškovojo trečius metus iš eilės
2019 06 14
Lietuvos čempionatas
Lietuvos jaunių asmeninių lenktynių čempionai - Akvilė Gedraitytė ir Aivaras Mikutis.
MTB dviratininkų laukia karštas sekmadienis
2019 06 14
Kalnų dviračiai
„Jeep MTB dviračių maratonų taurė“ grįžta į Vilnių: sekmadienį, birželio 16 dieną, Saulėtekio alėjoje vyks antro etapo varžybos.
Pasaulio rekordą pasiekė lietuvišku dviračiu
2019 06 13
Rekordas
Saulius Speičys lietuvių pagamintu elektriniu dviračiu „Zbike Z1L“ vienu įkrovimu beveik per parą nuvažiavo 621,25 km ir tapo planetos rekordininku.
Lietuvių nebūtų išgelbėjusi net pergalė
2019 06 16
Atranka
Lietuvos vyrų rankinio rinktinė Europos čempionato atrankos varžybas baigė lygiosiomis svečiuose su Portugalija.
Lietuviai – bejėgiai prieš prancūzus
2019 06 13
Atranka
Europos čempionato atrankos mače Klaipėdoje su prancūzais Lietuvos rinktinė pirmavo 2:0, bet po to sąlygas aikštėje diktavo svečiai.
„Prancūzai baus už kiekvieną klaidą“
2019 06 13
Rinktinė
Lietuvos rinktinės kapitonas Vaidotas Grosas teigė, jog šios dienos rungtynėse Lietuvos pagrindiniu ginklu gali tapti kovingumas (VIDEO).
 
Merginos užkopė aukščiau nei vaikinai
2019 06 15
Paplūdimio tinklinis
Lietuvos paplūdimio tinklininkės Ariana Rudkovskaja ir Gabrielė Petrauskaitė Europos jaunių (iki 18 metų) čempionate užėmė devintąją vietą.
Europos čempionate – sėkmingas startas
2019 06 14
Paplūdimio tinklinis
Lietuvos paplūdimio tinklininkai Austrijoje džiugina pergalėmis Europos jaunių čempionate.
Klaipėda rengiasi neeiliniam įvykiui
2019 06 10
Paplūdimio tinklinis
Teatro aikštėje Klaipėdoje bus išpilta 150 kubinių metrų smėlio, įrengta tarptautinius standartus atitinkanti tinklinio aikštė su 400 vietų tribūnomis.
Lietuviai metė pirštinę lenkams
2019 06 17
Moto
„Pasiduoti lengva, o nepasiduoti sunku“, – pakomentavo Š. Pladas po varžybų Lenkijoje, kurias jis baigė sprogusiu duslintuvu ir jausdamas deginamą koją.
Veidrodėlyje – Žemaitijos ralis
2019 06 17
Ralis
Aštri intriga, azartiškos trasos – šiųmetinis „Rally Žemaitija“ turėjo beveik visus ingredientus, reikalingus kepant tobulo klasikinio ralio pyragą
Trečiajame etape – trečias starto numeris
2019 06 17
Pasaulio taurės „FIA World Cup for Cross Country Bajas“ etapo „Italian Baja“ organizatoriai paskelbė lenktynių dalyvius. B. Vanagas startuos trečias.
 
Prieš žiemos iššūkius – sunkus darbas vasarą
2019 06 04
Kalnų slidinėjimas
Kalnų slidininkas Andrejus Drukarovas – apie pratybas Druskininkuose, gyvenimą be atostogų, Lietuvos talentus, tikslus, pinigus, studijas, rinkimus.
Tikisi pagrindinio vaidmens
2019 05 29
Svetur
Suomijos „SaiPa“ klube antrus metus liekantis Lietuvos rinktinės vartininkas L. Lubys kitą sezoną norėtų daugiau atsakomybės.
Lietuviai  žengė laipteliu aukštyn
2019 05 27
Ledo ritulys
Lietuvos ledo ritulio rinktinė pakilo Tarptautinės ledo ritulio federacijos (IIHF) sudarytame rinktinių reitinge.
Lietuvių rekordai ir nesutramdytas jaudulys
2019 06 17
Šaudymas iš lanko
Pasaulio šaudymo iš lanko čempionatas lietuviams susiklostė dvejopai: nors užfiksuoti du Lietuvos rekordai, rimčiau pakovoti trukdė patirties stygius.
Ir Vilniuje liko stalo teniso medalių
2019 06 17
Stalo tenisas
Birželio 14–16 d. Vilniuje devintą kartą vyko Lietuvos jaunučių ir mini jaunučių atvirasis stalo teniso čempionatas, kuriame kovojo 12 šalių atstovai.
Po laimėtos taurės – reitingo šuolis
2019 06 17
Buriavimas
Paskelbtame naujausiame „Laser Radial“ jachtų klasės buriuotojų reitinge lietuvė Viktorija Andrulytė iš septynioliktos vietos pakilo į septintąją.
 
Lietuviams susiburti padėjo sportas
2019 06 17
Išeiviai
Belgijos, Liuksemburgo ir Nyderlandų lietuviai jau keturioliktą kartą susitiko pasivaržyti sporto žaidynėse, kurios trečius metus vyko Belgijoje.
„Žalgirio“ tvirtybė – žmonės
2019 06 14
Tradicija
Kasmetiniame „Žalgirio“ draugijos buvusių ir dabartinių darbuotojų susitikime dalyvavo 30 įvairių kartų žalgiriečių.
IOC sprendimas: J.Šuklinas netenka medalio
2019 06 12
Dopingas
Jevgenijui Šuklinui teks grąžinti ne tik olimpinį sidabro medalį, ženkliuką ir diplomą, bet ir už laimėjimą gautą automobilį, kitas gautas išmokas.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas