fkgintra.lt 2019 m. sausio 11 d. 18:13 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

2019-us sieks paversti įsimintinais

"Gintros-Universiteto“ futbolo komanda susirinko į pirmąją treniruotę, kurioje prie ekipos senbuvių prisijungė Šiaulių gimnazijoje besimokančios merginos.

"Gintros-Universiteto" komanda
"Gintros-Universiteto" komanda
Sėkmingai praėjusį sezoną išsikeltus uždavinius įgyvendinęs Šiaulių „Gintros-Universiteto“ klubas naujuosius 2019 metus sieks taip pat paversti įsimintinais. Sausio 7-ąją komanda po Šv. Kalėdų atostogų susirinko į pirmąją treniruotę, kurioje prie ekipos senbuvių prisijungė ne tik perspektyvaus Šiaulių sporto gimnazijoje besimokančio jaunimo, bet ir naujas veidas personalo grandyje.
 
Nuo šiol už komandos fizinį pasirengimą bus atsakingas sporto specialistas, Šiaulių universitete kūno kultūros studijų programą baigęs fizinio parengimo treneris Arnoldas Monkus. Energija spinduliuojantis perspektyvus treneris šioje pozicijoje pakeis ilgus metus žaidėjų baterijas kraudavusį specialistą Ričardą Podolskį.
 
Apie artėjančio sezono pasirengimo planus, pokyčius sudėtyje, naujų žaidėjų paieškas ir naują personalo narį www.fkgintra.lt kalbėjosi su klubo prezidentu Gintaru Radavičiumi.
 
Šv. Kalėdų atostogos baigėsi, o pasiruošimas sezonui jau prasidėjo. Kokiu grafiku šiuo metu sportuoja komanda?
Į pirmąją treniruotę komanda susirinko pirmadienį, sausio 7 -ąją. Dar praėjusio sezono metu intensyviai galvojome apie ateitį ir kartu su treneriais kruopščiai kūrėme pasirengimo etapo planą, kuris privalo būti efektyvus nuo pat jo pradžios. Tradiciškai pirmosiosiomis treniruotėmis po Naųjųjų yra dirbama siekiant atstatyti fizines kūno kondicijas, vėliau pradedamas įprastas treniruočių proceso rėžimas.
 
Trumpai pristatykite numatytą pasirengimo etapo planą?
Jau šį savaitgalį prasidės kontroliniai mačai, kuriuos esame suplanavę beveik kas savaitę. Artimiausius du savaitgalius vyksime į Rygą, kur yra puikus uždaras futbolo maniežas žaisti kontrolines rungtynes su Rygos komanda bei Latvijos nacionaline rinktine, o paskutinį sausio savaitgalį vyksime į aukšto lygio tarptautinį turnyrą Potsdame „Turbine Hallencup 2019“, į kurį esame kviečiami jau trečią kartą. Jame varžysis aštuoni pajėgūs Europos klubai, o mes šiais metais keliame tikslą ne tik iškovoti kuo daugiau pergalių, bet ir suteikti šansą jaunosioms žaidėjoms iš Šiaulių sporto gimnazijos, kurios prisijungė prie komandos ir į Vokietiją vyks kartu.
 
Vasario mėnesį esame numatę vykti į stovyklą Gardine, kur taip pat yra uždaras maniežas, o ten sužaisime draugiškas rungtynes su vietos klubu bei Minsko komanda. Taip pat vėl keliausime į Rygą, o vasario pabaigoje bus rinktinių „langas“. Žaidėjoms grįžus iš tarptautinės arenos toliau sportuosime Šiauliuose, o kovo mėnesio viduryje savaitei išvyksime į pasirengimo stovyklą Kipre, kur taip pat turėsime dvi gero lygio kontrolines rungtynes su Limasolio „Apollon Ladies“ bei „Barcelona FA“. Tuo ir baigsis pasiruošimo ciklas, nes kovo pabaigoje jau prasidės oficialios rungtynes – Lietuvos A lygos pirmenybėse bei Baltijos lygoje.


Kokie sudėties pokyčiai įvyko tarpsezonio metu?
Pirmiausia labai džiaugiamės, kad sudėtyje pavyko išsaugoti visas lietuvaites žaidusias pastarajame sezone. Tai buvo vienas svarbiausių uždavinių, kurį įvykdėme. Šiaulių sporto gimnazijoje besimokančioms ir sportuojančioms merginoms taip pat norime suteikti progą įrodyti savo vertę ir galbūt užsirekomenduoti vietą pagrindinėje „Gintros-Universiteto“ komandos sudėtyje.
 
Išsaugojome ir praėjusį sezoną žaidusių legionierių branduolį. Į komandą sausio viduryje sugrįš Liubou Hudchanka, Anastasija Filenko. Taip pat pasiekėme susitarimus su brazile Isadora Freitas, pietų afrikiete Leandra Smeda. Jos prie komandos prisijungs kovo mėnesį. Praėjęs sezonas buvo sėkmingas, todėl nusprendėme, kad išsaugojus didžiąją dalį žaidėjų, kurios jau vieną kitą pažįsta tiek aikštėje, tiek už jos ribų ir pasipildžius keliais naujais veidais, galime pasiekti dar geresnių rezultatų.
 
Kaip sekasi su naujų žaidėjų paieška rinkoje?
Situacija tokia, kad ištisą sezoną turime bendrauti su užsienio agentais, žvalgytis rinkoje ir būti nuolatinėse paieškose. Čia tarsi dar vienas darbas, kadangi rinkos stebėjimas yra beveik kiekvieno profesionalaus klubo kasdienybė. Juk nėra taip, jog tik atsiradus spragai spragteltum pirštais ir norima žaidėja atsirastų komandoje. Yra daug aplinkybių, todėl privalome palaikyti glaudžius ryšius su agentais, vesti derybas, galų gale jos taip pat gyvena savo gyvenimus, rungtyniauja kituose klubuose, kituose čempionatuose, iškyla įvairių priežasčių dėl kurių žaidėjos prisiviliojimas į komandą gali tapti labai sudėtingu. Visą šį procesą puikiai žino visi, kas su tuo susiduria.
 
Šiai dienai esame stipriai pažengę derybose su dvejomis futbolininkėmis iš Pietų Amerikos žemyno. Kadangi derybos dar nėra baigtos teks šiek tiek palaukti kol galėsime atskleisti jų pavardes.
 
Pokyčių yra ne tik sudėtyje, bet ir personalo grandyje. Kokie jie?
Po ilgų darbo metų klube atsisveikinome su fizinio parengimo treneriu Ričardu Podolskiu. Šis žmogus atidavė daug jėgų, energijos ir sveikatos, kad mūsų futbolininkės visuomet būtų geriausios fizinės formos. Nuoširdžiai dėkojame jam už visą įdėtą triūsą bei tikimės, kad jis ir toliau aktyviai lankysis mūsų komandos varžybose bei duos žaidėjoms naudingų patarimų.
 
Tuo tarpu nuo šiol už komandos fizinį pasirengimą bus atsakingas naujasis komandos narys, perspektyvus sporto specialistas Arnoldas Monkus. Iš jo tikimės jaunatviškos energijos, lankstumo ir sugebėjimo atrasti tokį patį gerą, pozityviai darbingą ryšį su žaidėjomis, kaip tai buvo pavykę padaryti ir Ričardui.
Daugiau naujienų iš kategorijos Futbolas
KOMENTARAI
 
 
 
„Lietkabelis“ rungtynes baigė be trenerio
2019 01 23
Čempionų lyga
Sėkmingiau žaidę pirmoje Čempionų lygos“ rungtynių pusėje, „Lietkabelio“ krepšininkai nusileido Dižono JDA ekipai.
„Neptūnas“ įveikė Slovėnijos čempionus
2019 01 23
Čempionų lyga
Nuo pat susitikimo pradžios pirmavęs Klaipėdos „Neptūnas“ Čempionų lygos rungtynėse nugalėjo Liublianos „Petrol Olimpija“ komandą.
Moksleiviai švęs „Žvaigždių dieną“
2019 01 23
MKL
Vasario 3 dieną į Jonavoje vyksiančią "Žvaigždžių dieną" rinksis geriausi "LIDL-Moksleivių krepšinio lygos" krepšininkai.
 
„Trakai“ taps „Riteriais“
2019 01 24
A lyga
Futbolo klubas „Trakai“ Vilniaus apskrities futbolo sąjungos prašo jį perregistruoti nauju pavadinimu – FK „Riteriai“.
Lietuvos U19 rinktinė lieka be taškų
2019 01 23
U-19
Andora Jonavoje sutriuškino Lietuvos jaunimo salės futbolo rinktinę.
„Trakai“ stiprinasi R.Šveikausku
2019 01 23
Naujokas
Lietuvos U-21 rinktinės gynėjas Ričardas Šveikauskas sukirto rankomis su ketverius metus iš eilės prizininkais A lygoje tapusiu „Trakų“ klubu.
Latvijoje - trys lietuvių medaliai
2019 01 21
Varžybos
Uždarų patalpų lengvosios atletikos varžybose - Urtės Baikštytės, Benedikto Mickaus ir Rapolo Sauliaus pergalės.
Penki sluoksniai aprangos bėgti netrukdo
2019 01 17
Žvilgsnis
Lietuvos rekordininkas Simas Bertašius – apie bėgimą spaudžiant 24 laipsniams šalčio, apledėjusius laiptus, Mantą Stonkų ir legendinę arbatą.
Vilniaus maratonas išsaugojo partnerį
2019 01 16
Maratonas
„Danske Bank“ pratęsė bendradarbiavimo sutartį su VšĮ „Tarptautinis maratonas“ ir dar trejus metus drauge organizuos masiškiausią Lietuvos sporto renginį.
 
R. Berankis iškopė į aštuntfinalį
2019 01 22
Turnyras
Ričardas Berankis (ATP-110) sėkmingai pasirodė „Challenger“ serijos turnyro Prancūzijoje antrame etape.
G. Sabeckis įrodė dar turintis parako
2019 01 21
Turnyras
Tarptautiniame ITF teniso turnyre Vilniuje - Gvido Sabeckio triumfas.
Į Vilnių susirinko iš viso pasaulio
2019 01 16
Turnyras
„Vilnius Cup 2019“ teniso turnyre dalyvaus beveik 200 sportininkų net iš 26 valstybių. Jėgas mėgins ir buvusi pirmoji Lietuvos profesionalų raketė.
Sieks dirbti aukštesniu režimu
2019 01 23
Imtynės
Imtynių federacijos prezidentas Giedrius Dambrauskas: meistriškumo atotrūkį sumažintų sportinių klasių steigimas.
Paaiškėjo Lietuvos imtynių čempionai
2019 01 21
Imtynės
Šiauliuose vykusiame Lietuvos imtynių čempionate buvo išdalinti net 28 apdovanojimų komplektai.
Lietuviai iškovojo keturis medalius
2019 01 21
Džiudžitsu
Lisabonoje (Portugalija) pasibaigusiame Europos brazilų džiudžitsu čempionate Lietuvos sportininkai iškovojo visų spalvų medalius.
 
Lietuvė išsaugojo antrąją vietą
2019 01 20
Trekas
Naujojoje Zelandijoje vykstančiame 2018-2019 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų penktajame etape lietuviai medalių neiškovojo.
Prisideda siekis patekti į Tokiją
2019 01 08
Dviračiai
"Čia puikios sąlygos treniruotėms – yra ir kalnų, ir lygumų, taip pat parankus klimatas, gera virtuvė," – sako dešimtmetį Italijoje gyvenanti R. Leleivytė.
O. Baleišytė apgynė čempionės titulus
2019 01 04
Trekas
Lietuvos dviračių treko skrečo ir daugiakovės čempionate O. Baleišytė tapo abiejų rungčių čempione, o V. Lašinis antrus metus tapo skrečo čempionu.
LMRL lyderės sustiprino savo pozicijas
2019 01 21
Moterų rankinis
LMRL trečiąjį ratą pergale pradėjo praėjusių metų čempionės Kauno „Acme-Žalgirio“ rankininkės.
„Dragūnas“ palaužė principinį varžovą
2019 01 20
Baltijos lyga
Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai emocingose Baltijos rankinio lygos rungtynėse 28:26 (13:17) namuose įveikė Ukrainos vicečempionę Zaporožės ZTR ekipą.
Po pertraukos – įvarčių rekordas
2019 01 17
Lietuvos lyga
Atsinaujinusiose Lietuvos rankinio lygos kovose netrūko atkaklių rungtynių, bet lyderiams pavylo įrodyti savo pranašumą.
 
"LSU-Dextera" patiesė dvi Vilniaus ekipas
2019 01 22
Moterų tinklinis
Moterų tinklinio čempionate dvi pergales iš eilės prieš aukščiau turnyro lentelėje esančias komandas iškovojo Kauno "LSU-Dexteros" komanda.
Pamokė Baltijos lygos čempiones
2019 01 21
Moterų tinklinis
Lietuvos tinklinio čempionė Kauno "Kauno-VDU" komanda savaitgalį iškovojo dvi puikias pergales Baltijos moterų lygoje.
Alytiškės pavijo šalies čempiones
2019 01 15
Lietuvos čempionatas
„Top sport“ Lietuvos moterų tinklinio čempionato rungtynėse dvi pergales iškovojo ir į pirmąją vietą turnyro lentelėje pakilo į Alytaus "Prekyba-Parama".
Startavo virtualus ralio čempionatas
2019 01 23
Virtualus sportas
Pirmame Lietuvos istorijoje virtualaus ralio čempionate dalyvauja ir "ESmotorsport-LabasGas" komanda.
B. Bardauskas tęs gydymą namuose
2019 01 23
Dakaras
Balys Bardauskas labiausiai pasiilgo šeimos, motociklą teks pamiršti mažiausiai dvejiems metams.
Paskutinė ralio intriga - šeštadienį
2019 01 23
Ralis
"Winter Rally" šiais metais visas pastangas deda į atsinaujinimą, o nuo jų ne tiek ir daug atsilieka dalyviai.
 
„Kaunas Hockey“ iškovojo pergalę Vilniuje
2019 01 23
Ledo ritulys
Lietuvos ledo ritulio čempionate „Kaunas Hockey“ klubas išvykoje 3:1 (1:1, 0:0, 2:0) nugalėjo Vilniaus „Hockey Punks“ ekipą.
Lietuvė baigė pasirodymą Minske
2019 01 23
Dailusis čiuožimas
Čiuožėja Paulina Ramanauskaitė Europos čempionate liko 32-a.
Į Sarajevą – 12 sportininkų
2019 01 23
Olimpinis festivalis
Europos olimpinį jaunimo žiemos festivalį Sarajeve Lietuvos garbę gins penkių sporto šakų atstovai. Daugiausia – slidininkų ir biatlonininkų.
Sartai jau laukia sportininkų ir žiūrovų
2019 01 23
Pasiruošimas
Organizatoriai apsilankė šalia Dusetų esančiame hipodrome, kur vasario 2-ąją vyks žirgų lenktynės ir nacionalinio kultūrinio paveldo mugė.
Iš Lenkijos - su krūva medalių
2019 01 23
Plaukimas
Savaitgalį Lenkijoje vykusiame antrajame atvirajame Baltijos plaukimo pelekais čempionate Lietuvos sportininkai iškovojo 26 medalius.
Lankininkai - ant nugalėtojų pakylos
2019 01 23
Šaudymas iš lanko
Lietuvos lankininkai Vladas Šigauskas, Vladimira Mosinas ir Aida Grigienė tapo Baltijos šaudymo iš lanko čempionais.
 
Daugiausia pinigų – fiziniam aktyvumui
2019 01 23
Pinigai
Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos teikimu Vyriausybė patvirtino sporto projektų finansavimo tvarką. Iš viso bus išdalinta 13,6 mln. eurų.
Posėdyje – apie pinigus, planus, renginius
2019 01 21
Posėdis
LTOK Vykdomojo komiteto posėdyje patvirtintos 2018 metų LTOK biudžeto apyskaita, veiklos ataskaita ir LTOK finansinio audito ataskaita.
Olimpiečio dovana protėviui – paminklas
2019 01 20
Žvilgsnis
Legendinis bėgikas Romualdas Bitė sportinį kelią pradėjo nuo slidinėjimo, žiemos trasoje jis sutiko ir savo gyvenimo meilę.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas