ELTA 2019 m. sausio 4 d. 23:40 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Ant vieno ledo - D. Zubrus ir A. Lukašenka

Baltarusijos prezidento taurei laimėti skirtame turnyre Baltijos šalių rinktinė 3:9 nusileido Baltarusijos komandai, kurioje žaidė ir šalies prezidentas.

Dainius Zubrus pripažintas geriausiu mačo žaidėju.
Mariaus Naruševičiaus nuotr.
 Minske (Baltarusija) vykstančiame draugiškame ledo ritulio turnyre Baltarusijos prezidento taurei laimėti penktadienį būrio Lietuvos žaidėjų atstovaujama Baltijos šalių rinktinė 3:9 (1:2, 0:3, 2:4) pralaimėjo Baltarusijos komandai, kuriai atstovavo ir pats šalies prezidentas Aleksandras Lukašenka.

B grupėje baltarusiams tai buvo jau antroji pergalė iš eilės, o Baltijos rinktinei tai buvo pirmasis mačas.

Šiose rungtynėse Baltijos komandai įvarčius pelnė lietuviai Šarūnas Kuliešius (18 min.) ir Dainius Zubrus (46). Dar vieną tikslų smūgį pridėjo latvis Dmitrijus Iskrovas (47). Rezultatyviais perdavimais pasižymėjo Mindaugas Kieras ir Petras Nausėda.

D. Zubrus buvo pripažintas geriausiu savo komandos žaidėju.

Baltarusijos prezidentas A. Lukašenka šiose rungtynėse atliko tris rezultatyvius perdavimus.

Baltijos šalių rinktinė dėl antros vietos grupėje žais su Tarptautinės ledo ritulio federacijos (IIHF) ekipa. Ji pirmajame mače 7:13 nusileido Baltarusijos komandai. Pastarajame susitikime A. Lukašenka pelnė įvartį ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.
Daugiau naujienų iš kategorijos Žiemos sportas
KOMENTARAI

Savaitės titulas – „Ryto“ įžaidėjui
2019 03 18
LKL
Per rungtynes su „Šiauliais“ asmeninius ir lygos rekordus gerinęs Mindaugas Girdžiūnas tapo naudingiausiu LKL savaitės žaidėju.
LKL arenose - atkaklios kovos
2019 03 17
LKL
LKL pirmenybėse Panevėžio "Lietkabelis" Klaipėdoje 74:72 įveikė "Neptūną", o "Skycop" Prienuose 81:78 Kėdainių "Nevėžį".
LKL arenose - du pratęsimai
2019 03 16
LKL
Net 37 taškus pelnė "Ryto" krepšininkas Mindaugas Girdžiūnas ir padėjo vilniečiams sunkiame LKL mače su "Šiauliais"

Solidus žaidimas - netenkinantis rezultatas
2019 03 17
Moterų futbolas
Šiaulių “Gintosa-Universiteto” futbolininkės pradėjo treniruočių stovyklą Turkijoje pralaimėjimu Antalijoje Baltarusijos "Minsk" 0:1.
Pusfinalyje favoritams prireikė pratęsimų
2019 03 17
Salės futbolas
Į Lietuvos salės futbolo A lygos finalą pateko Kauno "Vytis" ir Gargždų "Pramogos-SC", nelengvai įveikę savo pusfinalio varžovus.
Autsaiderių mače laimėtojo nebuvo
2019 03 17
A lyga
A lygos pirmenybėse "Palanga" ir "Panevėžys" sužaidė lygiosiomis 1:1.
Šveicarijoje – Lietuvos ėjikų sėkmė
2019 03 18
Sportinis ėjimas
Marius Žiūkas laimėjo varžybas Šveicarijoje, o Brigita Virbalytė-Dimšienė tarp moterų užėmė antrąją vietą.
V. Ivaškevičius - pasaulio čempionas
2019 03 16
Kurčiųjų sportas
Pasaulio kurčiųjų uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate Vytenis Ivaškevičius laimėjo aukso, Mindaugas Jurkša - bronzos medalį.
Bėgikams teko kovoti ir su gamtos iššūkiais
2019 03 12
Bėgimas
Jubiliejiniame bėgime Jonavoje – ekstremalios oro sąlygos, trasos rekordas ir olimpiečių maratonininkų triumfas.

Po pergalės – aukštyn reitingo laiptais
2019 03 18
Reitingas
Turnyre Kanadoje triumfavęs Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis pasaulio reitinge pakilo į 82-ąją vietą.
Lietuvio kolekcijoje - dar vienas trofėjus
2019 03 17
Tenisas
Drumondvilio „Challenger“ serijos turnyro Kanadoje finale Ričardas Berankis 6:3, 7:5 įveikė voikietį Yannicką Madeną.
R. Berankis žengė į turnyro finalą
2019 03 16
Tenisas
Kanadoje vykstančio uždarųjų patalpų „Challenger“ serijos turnyro ant kietosios dangos pusfinalyje Ričardas Berankis įveikė italą Matteo Violą.
Ant garbės pakylos kopė du kartus
2019 03 18
Imtynės
Rygoje vykusiame tarptautiniame laisvųjų imtynių jaunių turnyre „V.Freidenfelds Cup“ Vilius Mikalauskas iškovojo auksą ir sidabrą.
Trauma sutrukdė pakovoti dėl bronzos
2019 03 18
Imtynės
„Thor Masters 2019” graikų-romėnų imtynių turnyre Niukiobinge aukščiausiai – iki ketvirtos vietos – pakilo Justas Petravičius (63 kg; 12 dalyvių).
Po nokauto – dovana varžovui
2019 03 17
Bušido
Sergejus Maslobojevas apie pergalę nokautu prieš tituluotą britą: „Atsidarė langas ir perdaviau linkėjimus iš Lietuvos.“

Popiežius Pranciškus turės naują dviratį
2019 03 13
Kongresas
32-ajame Europos dviračių sporto sąjungos (UEC) kongrese dalyvavo 43 žemyno federacijų atstovai, tarp jų ir LDSF prezidentas Romualdas Bakutis.
Papildė olimpinę taupyklę
2019 03 09
Lenktynės
Lietuvos dviratininkė Rasa Leleivytė lenktynėse Italijoje pelnė pirmuosius olimpinės atrankos taškus.
Rinktinės lyderę siūbavo sezono bangos
2019 03 08
Trekas
"Buvo labai daug pakilimų ir nusileidimų", - sako dviratininkė Simona Krupeckaitė, vertindama pasibaigusį 2018-2019 metų sezoną.
Paskutinėse rungtynėse - antausis dzūkams
2019 03 16
LRL
Paskutinėse LRL reguliariojo sezono rungtynėse "Šiaulių SM-Dubysa" atkakliame mače 29:28 nugalėjo Alytaus "Varsą-Stronglasą".
„Dragūnas“ - Baltijos lygos finalo ketverte
2019 03 16
Rankinis
"Visos komandos - profesionalios, jų biudžetai 8-10 kartų didesni už mūsų, bus smagu pasitikrinti, ką galime", - apie būsimus varžovus kalbėjo A. Juškėnas.
Reguliarųjį sezoną laimėjo „Dragūnas“
2019 03 14
Lietuvos lyga
Lietuvos rankinio lygoje trečiadienį vyko trejos rungtynės. Po jų paaiškėjo reguliariojo seono nugalėtojai.

Baltijos čempionate - alytiškių triumfas
2019 03 17
Moterų tinklinis
Dramatiškoje kovoje finale Tartu 3:2 įveikusios vietos "TU-Bigbank" Alytaus "Prekybos-Paramos" tinklininkės pirmąkart laimėjo Baltijos čempionių vardus.
Tinklinis rado namus Palangoje
2019 03 15
Tinklinis
Po Jonavos akibrokšto, kuomet be perspėjimo buvo atšaukti Lietuvos tinklinio čempionato finalai, LTF rado prieglobstį Palangos sporto centro salėje.
Pagrindiniai prizai – svečiams
2019 03 14
Turnyras
Kauno sporto mokykloje „Startas“ vyko 29-asis tarptautinis tinklinio turnyras „Lietuvos valstybės Nepriklausomybės taurė 2019“.
Vėl griaudės Europos čempionato etapas
2019 03 15
Autokrosas
Tarptautinė automobilių sporto federacija uždegė žalią šviesą greičiausių Europos lenktynininkų susitikimui Vilkyčiuose.
"Privalome eiti į priekį"
2019 03 15
Auto
Pastovus Dakaro ralio dalyvis Antanas Juknevičius parduoda savo dabartinį automobilį ir žada pirkti konkurencingesnį „IRS“ kartos „Overdrive Hilux“.
Ralio istorija atgimsta virtualioje erdvėje
2019 03 14
Ralis
Lietuvos ralio čempionato pertrauką virtualioje versijoje nuspręsta praleisti turiningai – atiduodant pagarbą šalies ralio istorijai.

Aplenkė penkias varžovų komandas
2019 03 16
Biatlonas
Pasaulio biatlono čempionato estafetės varžybose lietuviai Tomas Kaukėnas, Karolis Dombrovskis, Vytautas Strolia ir Linas Banys finišavo 21-i.
Prieš istorinį išbandymą – galvosūkiai
2019 03 15
Ledo ritulys
Už kiek daugiau nei poros savaičių Lietuvos rinktinė pradės pasiruošimą kol kas didžiausiam iššūkiui šalies ledo ritulio istorijoje.
Lietuvių duetas – tarp autsaiderių
2019 03 15
Biatlonas
Pasaulo čempionato mišrių duetų estafetėje Lietuvos komanda - Natalja Kočergina ir Karolis Dombrovskis - buvo aplenkta ratu ir užėmė 25-ąją vietą.
Turnyre – visi stipriausi Lietuvos žaidėjai
2019 03 18
Padelis
Baigėsi žiema, o kartu su ja pasibaigė ir Lietuvos padelio federacijos (LPF) čempionatas – „Žiemos taurė 2018-2019“.
Prestižinėse varžybose – auksiniai šokiai
2019 03 18
Sportiniai šokiai
Lietuvos šokėjai Evaldas Sodeika ir Iieva Žukauskaitė pirmą kartą prestižinėse „Grand Slam” varžybose laimėjo aukso medalius (VIDEO).
Ekstremalioje trasoje – dalyvių rekordas
2019 03 18
Lenktynės
Šiaulių Rėkyvos ežeras ir aplinkui jį liulanti pelkė tapo iššūkiu bėgikams ir dviratininkams – čia vyko 10-os nuotykių lenktynės „Aplink Rėkyvos ežerą“.

Tėvams siūlo nusiimti rožinius akinius
2019 03 14
Forumas
„Olimpinio švietimo forumo“ lektorius Žilvinas Gailius: „Jei tave „palaikina“, esi šaunuolis, jei ne – lūzeris. Iš tikrųjų gyvenimas nėra toks.“
Vilnius pagerbė ir jaunuosius sportininkus
2019 03 12
Apdovanojimai
Mažojo šv. Kristoforo žymenis R.Šimašius įteikė golfo žaidėjai G.B.Starkutei, plaukikei K.Teterovkovai, žolės riedulinikui Povilui Lakštauskui.
Galimybė fizinio aktyvumo skleidėjams
2019 03 12
Projektas
Ieškoti, surasti, skatinti ir paremti – tokia prasidedančios LTOK ir Lietuvos olimpinio fondo programos „LTeam START UP“ misija.