sportas.info 2018 m. gruodžio 29 d. 16:48 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Bėgimas subūrė entuziastus iš visos šalies

Pagrindinis "Ąžuolyno bėgimo" organizatorių tikslas buvo sukurti atmosferą, kuri primintų apie 2018-ųjų iššūkius bei įkvėptų 2019-ųjų tikslų įgyvendinimui.

Naujametinis "Ąžuolyno bėgimas" Kaune
Organizatorių nuotr.
Naujametinis "Ąžuolyno bėgimas" Kaune
   
Švenčių įkarštyje įvyko jubiliejinis – dešimtasis „Ąžuolyno bėgimas“. Naujametinis bėgimas dar kartą įrodė, jog net ir šaltuoju metų laiku kauniečiai ir miesto svečiai nesibaido aktyvių pramogų. Didžiausias Kauno miesto žiemos bėgimas subūrė beveik 700 dalyvių bei gausų būrį palaikymo komandų ir smalsuolių iš visos Lietuvos.
 
Šventinis bėgimas buvo kiek kitoks. Pagrindinis organizatorių tikslas – sukurti atmosferą, kuri primintų apie prabėgusius metų iššūkius ir džiaugsmus bei įkvėptų artėjančių naujųjų 2019-ųjų metų tikslų įgyvendinimui. Gruodžio 29 d. surengtas ir ledus Kaune išjudinęs bėgimas pranoko tiek organizatorių, tiek dalyvių lūkesčius.
 
Greičiausieji trasas įveikė be vargo
 
Šį kartą žiemos bėgime susirinko dar daugiau kauniečių ir miesto svečių nei praėjusiais metais. Beveik 700 dalyvių startavo 3 km „Rido“, 6 km „Hummel“  ir 50 m. Nykštukų trasose. Didžiausiame sporto aistruolių susibūrime buvo galima sutikti nuo pačių mažiausiųjų su tėveliais iki senjorų.
 
Žiemos dargana neišgąsdino, daugiausiai dalyvių savo jėgas išmėgino ilgiausioje 6 km „Hummel“ trasoje. Tiek šioje, tiek 3 km „Rido“ trasose įnirtinga kova vyko tiek vyrų, tiek moterų gretose. 6 km „Hummel“ distancijos nugalėtojais tapo Justinas Beržanskis (18:04) ir Remalda Kergytė Dauskurdienė (20:48), 3 km nugalėtojais – Gytis Krivickas (9:04) ir  Greta Karinauskaitė (10:30).
 
„Nuotaika tiesiog puiki. Šis, jubiliejinis, bėgimas mums iš tiesų yra labai svarbus. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie aktyvaus Kauno miesto kūrimo ir žmonių vienijimo. Šiandien buvo juntama šventinė atmosfera – visi puikiai nusiteikę, aplink skambėjo muzika ir žmonių juokas, nemaža dalis dalyvių pasipuošę šventiniais kostiumais. Tikra šventė. Apskritai „Ąžuolyno bėgimas“ kiekvieną kartą suburia vis daugiau žmonių. Dar smagiau, jog į jį atvyksta ne tik kauniečiai, bet ir sporto entuziastai iš visos Lietuvos“, – pirmaisiais įspūdžiais po renginio dalijosi S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro direktorius Giedrius Bielskus.
 
Dieną prieš bėgimą – apledėję Ąžuolyno takai
 
Sporto šventės organizatoriai pripažino, jog prieš bėgimą teko rimtai pasukti galvas, nes visas Ąžuolynas buvo ledinis. „Organizavome kalnus druskos ir smėlio. Visais būdais mėginome šią problemą išspręsti ir užtikrinti saugumą. Svarbiausia, jog viskas puikiai pavyko“, – džiaugsmo neslėpė viena iš renginio organizatorių Giedrė Bernotaitė pridurdama, jog tokių iššūkių neįmanoma išvengti – dažnai oras diktuoja savas sąlygas, tačiau svarbiausia operatyviai reaguoti į tai. Anot organizatorių, teigiamos emocijos renginio metu atperka visus iššūkius, kuriuos reikia įveikti.
 
„Geriausias jausmas – po renginio girdėti teigiamus atsiliepimus iš dalyvių. Smagu matyti ne kartą dalyvavusius ir naujus veidus, kuriems tokia patirtis galbūt net pirmoji. Dalyviai, jų nuotaika ir geras žodis mums labai svarbus. Net neabejoju, kad kitais metais vėl mėginsime sugalvoti kažką naujo, įdomaus ir netikėto, kad dalyviai vėl ir vėl norėtų pakartoti tokią dieną“,  – atviravo G. Bernotaitė.
 
Šių metų „Naujametiniame Ąžuolyno bėgime“ įvairios veiklos, užsiėmimai ir pramogos pasitiko ne tik dalyvius, bet ir į bėgimą atlydėjusius artimuosius ir vaikus. Renginio organizatorių nuomone, šis sprendimas pasiteisino ir pritraukė dar daugiau žmonių. Anot jų, džiugu, nes kiekvienas žmogus prisideda prie šventinės atmosferos kūrimo.
Metų eigoje ir iššūkiai, ir džiaugsmas
 
S. Dariaus ir S. Girėno sporto centras pripažįsta, jog šie metai buvo iš tiesų labai spalvingi – netrūko iššūkių ir džiaugsmo, kuomet tie iššūkiai buvo įveikti. Anot sporto centro projektų koordinatorės G. Bernotaitės, daug veiklų sulaukė net didesnio susidomėjimo nei buvo galima tikėtis.
 
„Gali atrodyti, jog netradicinės sporto šakos nepritrauks daug entuziastų, bet tai netiesa. Vasaros metu organizuotos golfo ir riedučių treniruotės buvo puikus pavyzdys, tiek susidomėjimo net mes patys nesitikėjome. Norisi populiarinti ir kiek mažiau lietuviams artimas sporto šakas. Žinoma, visuomet džiaugsmą kelia ir grandioziniai renginiai, kurie suburia mases dalyvių – pavyzdžiui vasario mėnesį vykęs „Sporto iššūkis“ Kauno sporto halėje, vaikų futbolo turnyrai, „Ąžuolyno bėgimai“ ir, žinoma, nemokamos „Kaunas sportuoja“ treniruotės, kurios visus metus kauniečiams skiepija meilę sportui“, – su šypsena apie šių metų veiklas kalbėjo G. Bernotaitė.
 
S. Dariaus ir S. Girėno sporto centras primena, kad nemokamos „Kaunas sportuoja“ treniruotės vyks ir 2019-aisiais metais. Įvairių Kauno miesto sporto veiklų organizatoriai prasitarė, jog ir ateinančiais metais kauniečių laukia ne viena smagi ir aktyvi pramoga. Anot jų, norisi įgyvendinti idėją, kuri jau senokai kirba mintyse – jau ateinančiais metais Kaune suorganizuoti slidinėjimo varžybas.
 
3 km moterys:
 
1 Karinauskaitė Greta Šiauliai 10:30,0
 
2 Sakalaitė Eglė I RUN LT, Kaunas 11:41,1
 
3 Liegutė Ugnė Kaunas 11:46,3
 
3 km vyrai:
 
1 Krivickas Gytis 9:04,3
 
2 Čekanavičius Aivaras Jonavos BK Maratonas, Jonava 9:05,5
 
3 Belečka Jonas Kauno Maratono klubas 9:19,0
 
6 km moterys:
 
1 Kergytė Dauskurdienė Remalda Stadija, Šiauliai 20:48,3
 
2 Vaidžiulytė Kamilė Stadija, Šiauliai 21:58,1
 
3 Akmanavičiūtė Gitana Bėgimo klubas, Kaunas 22:48,0
 
6 km vyrai:
 
1 Beržanskis Justinas COSMA, Šiauliai 18:04,2
 
2 Valinčius Giedrius Marijampolė 18:27,0
 
3 Skinulis Aurimas 18:58,2
Daugiau naujienų iš kategorijos Lengvoji atletika
KOMENTARAI
 
 
 
„Lietkabelis“ rungtynes baigė be trenerio
2019 01 23
Čempionų lyga
Sėkmingiau žaidę pirmoje Čempionų lygos“ rungtynių pusėje, „Lietkabelio“ krepšininkai nusileido Dižono JDA ekipai.
„Neptūnas“ įveikė Slovėnijos čempionus
2019 01 23
Čempionų lyga
Nuo pat susitikimo pradžios pirmavęs Klaipėdos „Neptūnas“ Čempionų lygos rungtynėse nugalėjo Liublianos „Petrol Olimpija“ komandą.
Moksleiviai švęs „Žvaigždių dieną“
2019 01 23
MKL
Vasario 3 dieną į Jonavoje vyksiančią "Žvaigždžių dieną" rinksis geriausi "LIDL-Moksleivių krepšinio lygos" krepšininkai.
 
„Trakai“ taps „Riteriais“
2019 01 24
A lyga
Futbolo klubas „Trakai“ Vilniaus apskrities futbolo sąjungos prašo jį perregistruoti nauju pavadinimu – FK „Riteriai“.
Lietuvos U19 rinktinė lieka be taškų
2019 01 23
U-19
Andora Jonavoje sutriuškino Lietuvos jaunimo salės futbolo rinktinę.
„Trakai“ stiprinasi R.Šveikausku
2019 01 23
Naujokas
Lietuvos U-21 rinktinės gynėjas Ričardas Šveikauskas sukirto rankomis su ketverius metus iš eilės prizininkais A lygoje tapusiu „Trakų“ klubu.
Latvijoje - trys lietuvių medaliai
2019 01 21
Varžybos
Uždarų patalpų lengvosios atletikos varžybose - Urtės Baikštytės, Benedikto Mickaus ir Rapolo Sauliaus pergalės.
Penki sluoksniai aprangos bėgti netrukdo
2019 01 17
Žvilgsnis
Lietuvos rekordininkas Simas Bertašius – apie bėgimą spaudžiant 24 laipsniams šalčio, apledėjusius laiptus, Mantą Stonkų ir legendinę arbatą.
Vilniaus maratonas išsaugojo partnerį
2019 01 16
Maratonas
„Danske Bank“ pratęsė bendradarbiavimo sutartį su VšĮ „Tarptautinis maratonas“ ir dar trejus metus drauge organizuos masiškiausią Lietuvos sporto renginį.
 
R. Berankis iškopė į aštuntfinalį
2019 01 22
Turnyras
Ričardas Berankis (ATP-110) sėkmingai pasirodė „Challenger“ serijos turnyro Prancūzijoje antrame etape.
G. Sabeckis įrodė dar turintis parako
2019 01 21
Turnyras
Tarptautiniame ITF teniso turnyre Vilniuje - Gvido Sabeckio triumfas.
Į Vilnių susirinko iš viso pasaulio
2019 01 16
Turnyras
„Vilnius Cup 2019“ teniso turnyre dalyvaus beveik 200 sportininkų net iš 26 valstybių. Jėgas mėgins ir buvusi pirmoji Lietuvos profesionalų raketė.
Sieks dirbti aukštesniu režimu
2019 01 23
Imtynės
Imtynių federacijos prezidentas Giedrius Dambrauskas: meistriškumo atotrūkį sumažintų sportinių klasių steigimas.
Paaiškėjo Lietuvos imtynių čempionai
2019 01 21
Imtynės
Šiauliuose vykusiame Lietuvos imtynių čempionate buvo išdalinti net 28 apdovanojimų komplektai.
Lietuviai iškovojo keturis medalius
2019 01 21
Džiudžitsu
Lisabonoje (Portugalija) pasibaigusiame Europos brazilų džiudžitsu čempionate Lietuvos sportininkai iškovojo visų spalvų medalius.
 
Lietuvė išsaugojo antrąją vietą
2019 01 20
Trekas
Naujojoje Zelandijoje vykstančiame 2018-2019 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų penktajame etape lietuviai medalių neiškovojo.
Prisideda siekis patekti į Tokiją
2019 01 08
Dviračiai
"Čia puikios sąlygos treniruotėms – yra ir kalnų, ir lygumų, taip pat parankus klimatas, gera virtuvė," – sako dešimtmetį Italijoje gyvenanti R. Leleivytė.
O. Baleišytė apgynė čempionės titulus
2019 01 04
Trekas
Lietuvos dviračių treko skrečo ir daugiakovės čempionate O. Baleišytė tapo abiejų rungčių čempione, o V. Lašinis antrus metus tapo skrečo čempionu.
LMRL lyderės sustiprino savo pozicijas
2019 01 21
Moterų rankinis
LMRL trečiąjį ratą pergale pradėjo praėjusių metų čempionės Kauno „Acme-Žalgirio“ rankininkės.
„Dragūnas“ palaužė principinį varžovą
2019 01 20
Baltijos lyga
Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai emocingose Baltijos rankinio lygos rungtynėse 28:26 (13:17) namuose įveikė Ukrainos vicečempionę Zaporožės ZTR ekipą.
Po pertraukos – įvarčių rekordas
2019 01 17
Lietuvos lyga
Atsinaujinusiose Lietuvos rankinio lygos kovose netrūko atkaklių rungtynių, bet lyderiams pavylo įrodyti savo pranašumą.
 
"LSU-Dextera" patiesė dvi Vilniaus ekipas
2019 01 22
Moterų tinklinis
Moterų tinklinio čempionate dvi pergales iš eilės prieš aukščiau turnyro lentelėje esančias komandas iškovojo Kauno "LSU-Dexteros" komanda.
Pamokė Baltijos lygos čempiones
2019 01 21
Moterų tinklinis
Lietuvos tinklinio čempionė Kauno "Kauno-VDU" komanda savaitgalį iškovojo dvi puikias pergales Baltijos moterų lygoje.
Alytiškės pavijo šalies čempiones
2019 01 15
Lietuvos čempionatas
„Top sport“ Lietuvos moterų tinklinio čempionato rungtynėse dvi pergales iškovojo ir į pirmąją vietą turnyro lentelėje pakilo į Alytaus "Prekyba-Parama".
Startavo virtualus ralio čempionatas
2019 01 23
Virtualus sportas
Pirmame Lietuvos istorijoje virtualaus ralio čempionate dalyvauja ir "ESmotorsport-LabasGas" komanda.
B. Bardauskas tęs gydymą namuose
2019 01 23
Dakaras
Balys Bardauskas labiausiai pasiilgo šeimos, motociklą teks pamiršti mažiausiai dvejiems metams.
Paskutinė ralio intriga - šeštadienį
2019 01 23
Ralis
"Winter Rally" šiais metais visas pastangas deda į atsinaujinimą, o nuo jų ne tiek ir daug atsilieka dalyviai.
 
„Kaunas Hockey“ iškovojo pergalę Vilniuje
2019 01 23
Ledo ritulys
Lietuvos ledo ritulio čempionate „Kaunas Hockey“ klubas išvykoje 3:1 (1:1, 0:0, 2:0) nugalėjo Vilniaus „Hockey Punks“ ekipą.
Lietuvė baigė pasirodymą Minske
2019 01 23
Dailusis čiuožimas
Čiuožėja Paulina Ramanauskaitė Europos čempionate liko 32-a.
Į Sarajevą – 12 sportininkų
2019 01 23
Olimpinis festivalis
Europos olimpinį jaunimo žiemos festivalį Sarajeve Lietuvos garbę gins penkių sporto šakų atstovai. Daugiausia – slidininkų ir biatlonininkų.
Sartai jau laukia sportininkų ir žiūrovų
2019 01 23
Pasiruošimas
Organizatoriai apsilankė šalia Dusetų esančiame hipodrome, kur vasario 2-ąją vyks žirgų lenktynės ir nacionalinio kultūrinio paveldo mugė.
Iš Lenkijos - su krūva medalių
2019 01 23
Plaukimas
Savaitgalį Lenkijoje vykusiame antrajame atvirajame Baltijos plaukimo pelekais čempionate Lietuvos sportininkai iškovojo 26 medalius.
Lankininkai - ant nugalėtojų pakylos
2019 01 23
Šaudymas iš lanko
Lietuvos lankininkai Vladas Šigauskas, Vladimira Mosinas ir Aida Grigienė tapo Baltijos šaudymo iš lanko čempionais.
 
Daugiausia pinigų – fiziniam aktyvumui
2019 01 23
Pinigai
Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos teikimu Vyriausybė patvirtino sporto projektų finansavimo tvarką. Iš viso bus išdalinta 13,6 mln. eurų.
Posėdyje – apie pinigus, planus, renginius
2019 01 21
Posėdis
LTOK Vykdomojo komiteto posėdyje patvirtintos 2018 metų LTOK biudžeto apyskaita, veiklos ataskaita ir LTOK finansinio audito ataskaita.
Olimpiečio dovana protėviui – paminklas
2019 01 20
Žvilgsnis
Legendinis bėgikas Romualdas Bitė sportinį kelią pradėjo nuo slidinėjimo, žiemos trasoje jis sutiko ir savo gyvenimo meilę.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas