LSSF inf. 2018 m. lapkričio 12 d. 17:27 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Lietuvos šokėjams - 19 porų medalių

Tarptautinėse varžybose Lenkijoje, Vokietijoje ir Lietuvoje lietuviai iškovojo kone dvi dešimtis medalių.

E. Sodeika ir I. Žukauskaitė.
Asmeninio archyvo nuotr.
E. Sodeika ir I. Žukauskaitė.
Praėjęs savaitgalis buvo ypač sėkmingas Lietuvos šokėjams, kurie tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybose Lenkijoje, Vokietijoje ir Kaune.
 
Varžybos Lenkijoje
 
Lenkijos sostinėje Varšuvoje vykusiose WDSF reitingo varžybose, "World Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje, Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno "Kaspinas") tapo nugalėtojais, o Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus "Dileksa" - Kauno "Editos Daniūtės šokių studija") laimėjo sidabro medalius.
 
Trečią vietą šioje grupėje užėmė rusai Evgenyjus Nikitinas ir Anastasia Miliutina. Varžybose dalyvavo 61 pora.
 
"World Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus "Ratuto") užėmė šeštą vietą.
 
Geriausiai šioje grupėje pasirodė Vokietijos atstovai Marius Andrei Balanas ir Khrystyna Mošenska, antrą vietą užėmė lenkai Edgaras Marcos Borjas ir Alina Nowak, o bronzos medalius laimėjo Jakubas Lipowskis ir Diandra Aniela Illes, taip pat iš Lenkijos. Grupėje varžėsi 58 poros.
 
Jaunių II standartinių šokių grupėje Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus "Spindulys") laimėjo sidabro medalius.
 
Grupėje nugalėjo Andreas Lepiste ir Sofia Dzevulskaja iš Estijos, o trečią vietą užėmė rusai Ivanas Gays ir Valeriya Rybina. Varžybose dalyvavo 20 porų.
 
Jaunimo standartinių šokių grupėje Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno "Tvistas") laimėjo bronzos medalius.
 
Šioje grupėje nugalėtojais tapo rusai Ilya Gasanovas ir Liudmila Raevskaya, o antrą vietą užėmė Germanas Pugačiovas ir Ariadna Tišova, taip pat iš Rusijos. Grupėje varžėsi 35 poros.
 
Varžybos Vokietijoje
 
Savaitgalį Vokietijos mieste Dresdene vyko WDSF Šiaurės Europos šalių čempionatas, kuriame, senjorų I standartinių šokių grupėje, Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė - Rimkienė (Kauno "Kaspinas") laimėjo bronzos medalius.
 
Grupės čempionais tapo vokiečiai Victoras Fischeris ir Alexandra Rehn, o antrą vietą užėmė Fabianas Wendtas ir Anne Steinmann, taip pat iš Vokietijos. Varžybose dalyvavo 29 poros.
 
Dar vieną porą medalių, šį kartą sidabro, T. Rimkus ir N. Surblytė - Rimkienė laimėjo ten pat vykusiose WDSF senjorų I standartinių šokių grupės reitingo varžybose. 
 
Šioje grupėje vėl nugalėjo V. Fischeris ir A. Rehn, o trečią vietą užėmė Gatis Simsons ir Julija Simsone iš Latvijos. Grupėje varžėsi 36 poros.


 
Varžybos "Kaunas Open 2018"
 
Dar vienos WDSF reitingo varžybos savaitgalį vyko Kauno sporto halėje.
 
"International Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno "Rolo" - "Sūkurys") laimėjo sidabro medalius, o Georgyjus Kalašnikovas ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno "Kaspinas") užėmė ketvirtą vietą.
 
Grupės nugalėtojais tapo Danijos atstovai Dmitrijus Kolobovas ir Signe Busk, o trečią vietą užėmė Pierre - Henri Larcher ir Oleksandra Riabukha iš Prancūzijos. Varžybose dalyvavo 37 poros.
 
Jaunimo standartinių šokių grupėje K. Burneikis ir I. Šekaitė tapo nugalėtojais, Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno "Sūkurys") laimėjo sidabro medalius, o Andrius Šleivys ir Gabija Marčiulaitytė (Kauno "Gintarėliai") užėmė šeštą vietą.
 
Trečia vieta atiteko Aleksandrui Tišukui ir Katsiarynai Šibenko iš Baltarusijos. Grupėje varžėsi 32 poros.
 
Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus "MJ sportinių šokių akademija") laimėjo aukso, G. Meškauskas ir U. Bliujūtė bronzos medalius, o Dimytro Taranovas ir Gabrielė Bartkutė ( Palangos "Palangos moksleivių klubas") užėmė penktą vietą.
 
Antra vieta šioje grupėje atiteko čekams Tomui Boldis ir Marie Glistovai iš Čekijos. Varžybose dalyvavo 38 poros.
 
"Rising Stars" standartinių šokių grupėje Paulius Ditauskas ir Beatričė Abugelytė (Kauno "Kaspinas") laimėjo bronzos medalius, o A. Šleivys ir G. Marčiulaitytė užėmė šeštą vietą.
 
Geriausiai šioje grupėje pasirodė ukrainiečiai Oleksis Halaktionovas ir Olha Šadrina, o antrą vietą užėmė Yurijus Marčenko ir Kateryna Parfenyuk, taip pat iš Ukrainos. Grupėje varžėsi 13 porų.
 
"Rising Stars" Lotynų Amerikos šokių grupėje Mindaugas Martinaitis ir Monika Žalaitė (Kauno "Toro") užėmė ketvirtą vietą.
 
Šioje grupėje nugalėjo rusai Mikhailas Fedotovas ir Elizaveta Simonova, sidabro medalius laimėjo Aleksejus Nikolaenko ir Sima Kumar, taip pat iš Rusijos, o trečią vietą užėmė Portugalijos atstovai Pedro Eugenio ir Carla Silva. Varžybose dalyvavo 12 porų.
 
Jaunių II standartinių šokių grupėje Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno "Sūkurys") laimėjo bronzos medalius, o Gediminas Galčius ir Elzė Gusčiūtė (Vilniaus "Šokių sostinė") užėmė šeštą vietą.
 
Geriausiai šioje grupėje pasirodė Ukrainos atstovai Andris Buhlakas ir Anastasija Ušenko, o antrą vietą užėmė Vladislavas Esipenokas ir Elena Čebotova iš Rusijos. Varžybose dalyvavo 30 porų.
 
Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Markas Sabaliauskas ir Ksenija Samusevič (Palangos "Svivelis") užėmė trečią, Kipras Jasiukaitis ir Ieva Marija Tubutytė (Vilniaus "Davi") penktą, o Kajus Domarkas ir Brigita Chmelevskytė (Vilniaus "Davi") šeštą vietą.
 
Grupės nugalėtojais tapo V. Esipenokas ir E. Čebotova, o sidabro medalius laimėjo Maksymas Prannyčukas ir Anna Kušnir iš Ukrainos. Grupėje varžėsi 35 poros.
 
Jaunių I standartinių šokių grupėje Nojus Karka ir Lukrecija Zemenauskaitė (Vilniaus "Davi") tapo nugalėtojais, Vilius Gruodis ir Liepa Samajauskaitė (Vilniaus "Davi") laimėjo sidabro, Kipras Burneikis ir Barbora Martinkevičiūtė (Kauno "Tvistas") bronzos medalius, o Augustas Mikalauskis ir Augustė Švedaitė (Vilniaus "iDance" - "Vijūnas") užėmė šeštą vietą.
 
Grupėje varžėsi 12 porų.
 
Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje V. Gruodis ir L. Samajauskaitė laimėjo aukso medalius, K. Burneikis ir B. Martinkevičiūtė užėmė penktą, o A. Mikalauskis ir A. Švedaitė šeštą vietą.
 
Antra vieta atiteko Nikitai Kulevoi ir Annai Mariai Pogrebnajai iš Estijos, o trečią vietą užėmė Nikolajus Gustolis ir Solomyja Muž iš Ukrainos. Varžybose dalyvavo 17 porų.
 
Senjorų II Lotynų Amerikos šokių grupėje Mindaugas Baškys ir Mika Šimkūnaitė (Vilniaus "Ratuto") laimėjo bronzos medalius.
 
Grupės laimėtojais tapo suomiai Timo Lindfors ir Ekaterina Krutovskaya - Kauppinen, o antrą vietą užėmė Janis Kallio ir Satu Vuorjoki, taip pat iš Suomijos. Grupėje varžėsi 14 porų.
 
Senjorų II standartinių šokių grupėje Artūras Grebliauskas ir Beata Grebliauskienė (Kauno "Sūkurys") užėmė penktą vietą.
 
Geriausiai šioje grupėje pasirodė Juha Rautio ir Paivi Rautio iš Suomijos, sidabro medalius laimėjo estai Vaino Miil ir Kaia Linkberg, o trečią vietą užėmė Italijos atstovai Massimiliano Ferrini ir Elisabetta Galilei. Varžybose dalyvavo 17 porų.
 
 
 
Daugiau naujienų iš kategorijos Kitas sportas
KOMENTARAI
 
 
 
Už smūgį varžovui – LKL bausmė
2019 05 26
Bausmė
Klaipėdos „Neptūno“ vidurio puolėjas Simas Galdikas privalės praleisti pirmą mačą dėl LKL bronzos ir sumokėti 1140 eurų baudą (VIDEO).
Kaune – „Trail Blazers“ triumfas
2019 05 26
Moksleivių sportas
Kaune baigėsi Jr. NBA lygos ketvertas. Jame paaiškėjo Lietuvos čempionai. Talentų kovas stebėjo ir treniruotę surengė buvęs žalgorietis H.Mottola.
Europos krepšinio talentai rinksis į Lietuvą
2019 05 26
Posėdis
„FIBA Europe“ valdybos posėdyje buvo patvirtinta mūsų šalies kandidatūra rengti 2020 metų Europos jaunimo krepšinio čempionatą.
 
Atsakas į įtarimus – vidinis tyrimas
2019 05 25
Situacija
Klaipėdos „Atlantas“ pranešė, kad pradeda vidinį tyrimą dėl viešoje erdvėje pasirodžiusios informacijos apie galimai sutartą rungtynių rezultatą.
Nuo skirstytų komandų - viena pozicija
2019 05 24
Čempionų lyga
Paaiškėjus Bulgarijos čempionui, tapo aišku ir tai, kad A lygos laimėtoja Marijampolės "Sūduva" Čempionų lygos atrankos burtuose bus neskirstyta.
Rungtynės Belgrade -  už uždarų durų
2019 05 24
Fanai
Europos čempionato atrankos rungtynės Serbija-Lietuva bus žaidžiamos be žiūrovų, tačiau svečių aistruoliai turi galimybę įsigyti ribotą kiekį bilietų.
Bėgimas – ne kliūtis artėjančiai motinystei
2019 05 26
Bėgimas
Pirmagimio laukianti Vaida Žūsinaitė: „Nesu nei pirma, nei paskutinė, kuri bėgioja būdama nėščia.“
Pirmos dienos laimikis – 4 prizinės vietos
2019 05 26
Varžybos
Vilniaus sporto klubo „Cosma“ lengvaatlečiai sėkmingai pradėjo kovą su stipriausiais žemyno lengvosios atletikos klubais.
5800 km - per 70 dienų
2019 05 24
Bėgimas
Ultrabėgikas Aidas Ardzijauskas surado naują iššūkį.Šį kartą jis per 70 dienų planuoja perbėgti visą Europą nuo šiaurės iki pietų.
 
Burtai lėmė akistatą su pažįstamu varžovu
2019 05 24
Burtai
Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis pirmajame "French Open" turnyro rate žais su belgu Davidu Goffinu.
Pirmas turnyras abejingų nepaliko
2019 05 22
Turnyras
Paaiškėjo penkių skirtingų grupių SEB arenos 10-mečio taurės turnyro nugalėtojai. Bent viename iš penkių finalų vyko tikra drama.
Naudingiausia teniso mokytis vasarą
2019 05 21
Tenisas
Jau 11 metų veikianti Vilniaus teniso akademija pateikia bent penkias priežastis, kodėl vertėtų teniso mokytis būtent vasarą.
Lietuvos imtynininkui – auksas Vokietijoje
2019 05 26
Imtynės
Vladimiras Rafeenko Lukenvalde vykusiame tarptautiniame „Brandenburg Cup“ jaunių turnyre įveikė penkis imtynininkus ir iškovojo auksą svoryje iki 65 kg.
Debiutinis turnyras paženklintas rekordu
2019 05 23
Graplingo imtynės
Į pirmąkart istorijoje Aukštaitijos sostinėje surengtą Panevėžio miesto atvirąjį graplingo čempionatą susirinko beveik 200 atletų.
"Boksas - ne galvų daužymas"
2019 05 21
Boksas
JAV gyvenantis olimpietis Egidijus Kavaliauskas įsitraukė į Olimpinės dienos bumą ir mokė žinomus šalies žmones bokso paslapčių
 
Lietuvį „Giro d'Italia“ sustabdė skausmas
2019 05 25
Lenktynės
„Nuostabiajam lūzeriui“ Ignatui Konovalovui liūdesį dėl pasitraukimo iš prestižinių lenktynių malšina komandos lyderio pergalės džiaugsmas.
Sezoną pergalėmis pradėjo favoritai
2019 05 21
MTB
Per 1000 įvairaus amžiaus dviratininkų pradėjo naują MTB dviračių lenktynių sezoną Druskininkų maratonu.
Užsidirbo reitingo taškų
2019 05 19
Lenktynės
Lietuvos dviratininkas Gediminas Bagdonas Prancūzijoje vykusiose daugiadienėse dviratininkų lenktynėse iškovojo 20 vietą ir pelnė pasaulio reitingo taškų.
Pagerbė čempionus ir išdalino prizus
2019 05 24
Rankinis
2018-2019 metų rankinio sezono uždarymo metu LRF vadovas D. Pasvenskas teigė, kad tiek vyrų, tiek moterų čempionatai buvo įtempti ir nenuspėjami.
Lemiamame mūšyje – dramatiška atomazga
2019 05 22
Moterų rankinis
Lietuvos moterų rankinio lyga turi naujas čempiones. Auksą lemiamose finalo rungtynėse išplėšė Kauno rajono „Cascados–Garliavos SM“ komanda (VIDEO).
Prireiks lemiamo mačo
2019 05 18
Moterų rankinis
Po ketvirtųjų Lietuvos moterų rankinio lygos rungtynių tapo aišku, kad po septynerių metų pertraukos čempionėms išsiaiškinti reikės lemiamo penktojo mačo.
 
Naujas duetas sėkmingai išlaikė egzaminą
2019 05 25
Paplūdimio tinklinis
Gerda Grudzinskaitė ir Karolė Virbickaitė sėkmingai pasirodė Tarptautinės tinklinio federacijos (FIVB) vienos žvaigždutės serijos turnyre „Boracay Open“.
Tikslas – pakeisti požiūrį į tinklinį
2019 05 22
Interviu
Italijoje žaidžianti tinklininkė I.Sorokaitė: „Lietuvoje nėra tokios tinklinio, kaip profesionalaus sporto, kultūros. Tokios, kokia yra krepšinyje.“
Po nervų karo – nesėkmė
2019 05 18
Paplūdimio tinklinis
Lietuvos paplūdimio tinklininkams A. Rumševičiui ir L. Každailiui kelią į FIVB turnyro „Aydin Masters" pusfinalį apmaudžiai užkirto olandai.
Lietuvių kelyje – netikėtos kliūtys
2019 05 25
Ralis
Europos ralio čempionato etape „Rally Liepaja“ startavo ir keli ekipažai iš Lietuvos, tačiau jau pirmoji varžybų diena jiems pažėrė begalę netikėtumų.
Vėl patikėjo seniausio klubo vairą
2019 05 25
Rinkimai
Lietuvos automobilių klubui ir toliau vadovaus Rolandas Dovidaitis. Jis perrinktas naujai ketverių metų kadencijai.
Lenktynės taps atsisveikinimu su bolidu
2019 05 24
Ralis
Simboliniu lenktynininko Vytauto Švedo atsisveikinimu su dvylika metų tarnavusia technika taps šį savaitgalį Latvijoje startuosiantis Liepojos ralis.
 
Lietuva be tarptautinio ledo ritulio neliks
2019 05 24
Ledo ritulys
IIHF kongresas patenkino asociacijos „Hockey Lietuva“ prašymą Lietuvoje surengti dvidešimtmečių pirmenybes.
Olimpiniame kelyje - galingi varžovai
2019 05 24
Ledo ritulys
Lietuvos ledo ritulininkai trečiajame olimpinės atrankos etape susitiks su Slovėnijos,Japonijos rinktinėmis ir dar viena komanda, paaiškėsiančia gruodį.
Lietuvės sulaukė istorinio IIHF sprendimo
2019 05 23
Tarptautinės ledo ritulio federacijos (IIHF) kongrese nuspręsta, jog Lietuvos moterų rinktinė pirmą kartą istorijoje dalyvaus pasaulio čempionate.
Baidarininkai – greta garbės pakylos
2019 05 26
Baidarių ir kanojų irklavimas
Baidarių ir kanojų irklavimo Pasaulio taurės etape Poznanėje Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas užėmė ketvirtąją vietą.
„Kiekviena klaida kainuoja labai daug“
2019 05 26
Buriavimas
Viktorija Andrulytė po Europos čempionato: „Tai buvo puiki patirtis buriuoti tokiomis laukinėmis sąlygomis“.
Lietuvos gimnastui – Iššūkio taurės auksas
2019 05 26
Gimnastika
Osijeke (Kroatija) vykstančio pasaulio sportinės gimnastikos Iššūkio taurės etapo pratimų ant lygiagrečių rungtyje triumfavo Robertas Tvorogalas.
 
B.Daviesas papildė išrinktųjų gretas
2019 05 25
Renginys
„McDonald‘s žvaigždžių alėjoje“ Kaune atidengtas „Žalgorio“ vidurio puolėjo Brandono Davieso delno įspaudas.
Lietuvos olimpiniam krikštui – 95-eri
2019 05 25
Istorija
Gegužės 25 dieną sukanka 95-eri metai, kai Lietuva debiutavo olimpinėse žaidynėse. Tai įvyko Paryžiuje, Pershingo stadione, 1924 m.
Geriausias kadras – avarija Abu Dabyje
2019 05 24
Konkursas
LSŽF kartu su naujienų portalais 15min.lt ir sportas.info rengiamo „Mėnesio sporto nuotraukos“ konkurso ketvirtuoju šių metų laureatu tapo V. Pilkauskas.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas