LSSF inf. 2018 m. lapkričio 12 d. 17:27 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Lietuvos šokėjams - 19 porų medalių

Tarptautinėse varžybose Lenkijoje, Vokietijoje ir Lietuvoje lietuviai iškovojo kone dvi dešimtis medalių.

E. Sodeika ir I. Žukauskaitė.
Asmeninio archyvo nuotr.
E. Sodeika ir I. Žukauskaitė.
Praėjęs savaitgalis buvo ypač sėkmingas Lietuvos šokėjams, kurie tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybose Lenkijoje, Vokietijoje ir Kaune.
 
Varžybos Lenkijoje
 
Lenkijos sostinėje Varšuvoje vykusiose WDSF reitingo varžybose, "World Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje, Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno "Kaspinas") tapo nugalėtojais, o Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus "Dileksa" - Kauno "Editos Daniūtės šokių studija") laimėjo sidabro medalius.
 
Trečią vietą šioje grupėje užėmė rusai Evgenyjus Nikitinas ir Anastasia Miliutina. Varžybose dalyvavo 61 pora.
 
"World Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus "Ratuto") užėmė šeštą vietą.
 
Geriausiai šioje grupėje pasirodė Vokietijos atstovai Marius Andrei Balanas ir Khrystyna Mošenska, antrą vietą užėmė lenkai Edgaras Marcos Borjas ir Alina Nowak, o bronzos medalius laimėjo Jakubas Lipowskis ir Diandra Aniela Illes, taip pat iš Lenkijos. Grupėje varžėsi 58 poros.
 
Jaunių II standartinių šokių grupėje Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus "Spindulys") laimėjo sidabro medalius.
 
Grupėje nugalėjo Andreas Lepiste ir Sofia Dzevulskaja iš Estijos, o trečią vietą užėmė rusai Ivanas Gays ir Valeriya Rybina. Varžybose dalyvavo 20 porų.
 
Jaunimo standartinių šokių grupėje Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno "Tvistas") laimėjo bronzos medalius.
 
Šioje grupėje nugalėtojais tapo rusai Ilya Gasanovas ir Liudmila Raevskaya, o antrą vietą užėmė Germanas Pugačiovas ir Ariadna Tišova, taip pat iš Rusijos. Grupėje varžėsi 35 poros.
 
Varžybos Vokietijoje
 
Savaitgalį Vokietijos mieste Dresdene vyko WDSF Šiaurės Europos šalių čempionatas, kuriame, senjorų I standartinių šokių grupėje, Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė - Rimkienė (Kauno "Kaspinas") laimėjo bronzos medalius.
 
Grupės čempionais tapo vokiečiai Victoras Fischeris ir Alexandra Rehn, o antrą vietą užėmė Fabianas Wendtas ir Anne Steinmann, taip pat iš Vokietijos. Varžybose dalyvavo 29 poros.
 
Dar vieną porą medalių, šį kartą sidabro, T. Rimkus ir N. Surblytė - Rimkienė laimėjo ten pat vykusiose WDSF senjorų I standartinių šokių grupės reitingo varžybose. 
 
Šioje grupėje vėl nugalėjo V. Fischeris ir A. Rehn, o trečią vietą užėmė Gatis Simsons ir Julija Simsone iš Latvijos. Grupėje varžėsi 36 poros.


 
Varžybos "Kaunas Open 2018"
 
Dar vienos WDSF reitingo varžybos savaitgalį vyko Kauno sporto halėje.
 
"International Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno "Rolo" - "Sūkurys") laimėjo sidabro medalius, o Georgyjus Kalašnikovas ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno "Kaspinas") užėmė ketvirtą vietą.
 
Grupės nugalėtojais tapo Danijos atstovai Dmitrijus Kolobovas ir Signe Busk, o trečią vietą užėmė Pierre - Henri Larcher ir Oleksandra Riabukha iš Prancūzijos. Varžybose dalyvavo 37 poros.
 
Jaunimo standartinių šokių grupėje K. Burneikis ir I. Šekaitė tapo nugalėtojais, Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno "Sūkurys") laimėjo sidabro medalius, o Andrius Šleivys ir Gabija Marčiulaitytė (Kauno "Gintarėliai") užėmė šeštą vietą.
 
Trečia vieta atiteko Aleksandrui Tišukui ir Katsiarynai Šibenko iš Baltarusijos. Grupėje varžėsi 32 poros.
 
Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus "MJ sportinių šokių akademija") laimėjo aukso, G. Meškauskas ir U. Bliujūtė bronzos medalius, o Dimytro Taranovas ir Gabrielė Bartkutė ( Palangos "Palangos moksleivių klubas") užėmė penktą vietą.
 
Antra vieta šioje grupėje atiteko čekams Tomui Boldis ir Marie Glistovai iš Čekijos. Varžybose dalyvavo 38 poros.
 
"Rising Stars" standartinių šokių grupėje Paulius Ditauskas ir Beatričė Abugelytė (Kauno "Kaspinas") laimėjo bronzos medalius, o A. Šleivys ir G. Marčiulaitytė užėmė šeštą vietą.
 
Geriausiai šioje grupėje pasirodė ukrainiečiai Oleksis Halaktionovas ir Olha Šadrina, o antrą vietą užėmė Yurijus Marčenko ir Kateryna Parfenyuk, taip pat iš Ukrainos. Grupėje varžėsi 13 porų.
 
"Rising Stars" Lotynų Amerikos šokių grupėje Mindaugas Martinaitis ir Monika Žalaitė (Kauno "Toro") užėmė ketvirtą vietą.
 
Šioje grupėje nugalėjo rusai Mikhailas Fedotovas ir Elizaveta Simonova, sidabro medalius laimėjo Aleksejus Nikolaenko ir Sima Kumar, taip pat iš Rusijos, o trečią vietą užėmė Portugalijos atstovai Pedro Eugenio ir Carla Silva. Varžybose dalyvavo 12 porų.
 
Jaunių II standartinių šokių grupėje Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno "Sūkurys") laimėjo bronzos medalius, o Gediminas Galčius ir Elzė Gusčiūtė (Vilniaus "Šokių sostinė") užėmė šeštą vietą.
 
Geriausiai šioje grupėje pasirodė Ukrainos atstovai Andris Buhlakas ir Anastasija Ušenko, o antrą vietą užėmė Vladislavas Esipenokas ir Elena Čebotova iš Rusijos. Varžybose dalyvavo 30 porų.
 
Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Markas Sabaliauskas ir Ksenija Samusevič (Palangos "Svivelis") užėmė trečią, Kipras Jasiukaitis ir Ieva Marija Tubutytė (Vilniaus "Davi") penktą, o Kajus Domarkas ir Brigita Chmelevskytė (Vilniaus "Davi") šeštą vietą.
 
Grupės nugalėtojais tapo V. Esipenokas ir E. Čebotova, o sidabro medalius laimėjo Maksymas Prannyčukas ir Anna Kušnir iš Ukrainos. Grupėje varžėsi 35 poros.
 
Jaunių I standartinių šokių grupėje Nojus Karka ir Lukrecija Zemenauskaitė (Vilniaus "Davi") tapo nugalėtojais, Vilius Gruodis ir Liepa Samajauskaitė (Vilniaus "Davi") laimėjo sidabro, Kipras Burneikis ir Barbora Martinkevičiūtė (Kauno "Tvistas") bronzos medalius, o Augustas Mikalauskis ir Augustė Švedaitė (Vilniaus "iDance" - "Vijūnas") užėmė šeštą vietą.
 
Grupėje varžėsi 12 porų.
 
Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje V. Gruodis ir L. Samajauskaitė laimėjo aukso medalius, K. Burneikis ir B. Martinkevičiūtė užėmė penktą, o A. Mikalauskis ir A. Švedaitė šeštą vietą.
 
Antra vieta atiteko Nikitai Kulevoi ir Annai Mariai Pogrebnajai iš Estijos, o trečią vietą užėmė Nikolajus Gustolis ir Solomyja Muž iš Ukrainos. Varžybose dalyvavo 17 porų.
 
Senjorų II Lotynų Amerikos šokių grupėje Mindaugas Baškys ir Mika Šimkūnaitė (Vilniaus "Ratuto") laimėjo bronzos medalius.
 
Grupės laimėtojais tapo suomiai Timo Lindfors ir Ekaterina Krutovskaya - Kauppinen, o antrą vietą užėmė Janis Kallio ir Satu Vuorjoki, taip pat iš Suomijos. Grupėje varžėsi 14 porų.
 
Senjorų II standartinių šokių grupėje Artūras Grebliauskas ir Beata Grebliauskienė (Kauno "Sūkurys") užėmė penktą vietą.
 
Geriausiai šioje grupėje pasirodė Juha Rautio ir Paivi Rautio iš Suomijos, sidabro medalius laimėjo estai Vaino Miil ir Kaia Linkberg, o trečią vietą užėmė Italijos atstovai Massimiliano Ferrini ir Elisabetta Galilei. Varžybose dalyvavo 17 porų.
 
 
 
Daugiau naujienų iš kategorijos Kitas sportas
KOMENTARAI
 
 
 
„Rytas“ paskandino „Neptūną“
2019 02 16
Karaliaus Mindaugo taurė
Karaliaus Mindaugo taurės turnyro pusfinalyje Vilniaus „Rytas“ įpusėjus mačui prieš Klaipėdos „Neptūną“ pirmavo 57:33 ir tik pabaigoje svečiai priartėjo.
„Žalgiris“ sudorojo „Lietkabelį“
2019 02 16
Karaliaus Mindaugo taurė
Karaliaus Mindaugo taurės pusfinalyje nugalėtojo titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ 89:58 (25:18, 21:12, 21:13, 22:15) įveikė Panevėžio „Lietkabelį“.
Nugalėtojų karūna – „Aistės-LSMU“ ekipai
2019 02 16
Moterų krepšinis
Vilniuje prieš „Kibirkštį“ didžiąją rungtynių dalį pirmavusios Kauno „Aistės-LSMU“ triumfavo Karalienės taurės finale.
 
Aikštėje – net 28 „Trakų“ žaidėjai
2019 02 16
Draugiškos rungtynės
Gardine kontrolines rungtynes žaidę „Trakai“ 0:2 nusileido „Neman“ ekipai, kuri abu įvarčius pelnė per paskutines dešimt minučių.
Pirmas tikslas – mūšis dėl Supertaurės
2019 02 16
Žvilgsnis
„Mano futbolo idėjos yra kitokios nei ankstesnio trenerio, tai visiškai normalu“, - teigia prie „Žalgirio“ vairo sugrįžęs Marekas Zubas (VIDEO).
V.Urbonas pristatė idėjas trenerių tarybai
2019 02 16
Treneriai
Kaune įvyko LFF trenerių tarybos posėdis, kuriame dalyvavo naujai paskirtas Lietuvos rinktinės treneris Valdas Urbonas (VIDEO).
Ėjikių kova baigėsi drama
2019 02 15
Lietuvos čempionatas
Lietuvos čempionatas Šiauliuose: trišuolininkė Diana Zagainova įvykdė Europos pirmenybių normatyvą, ėjimo rungtis baigėsi teisėjų verdiktu (VIDEO).
Per plauką nuo sensacijos
2019 02 14
Lietuvos čempionatas
Lietuvos uždarų patalpų čempionatas: 18-metę sprinterę nuo bilieto į Europos pirmenybes skyrė 0,01 sekundės.
Dėl NBA finalo – bemiegės šuolininko naktys
2019 02 13
Veidas
Šuolininkas į aukštį Adrijus Glebauskas – apie tikslus Šiauliuose ir Glazge, traumas, karštą vasarą, rekordus, olimpines viltis, krepšinį ir studijas.
 
Titulas tikrai atiteks lietuviui
2019 02 15
Turnyras
„Tennis Europe“ antros kategorijos jaunių (iki 16 metų) teniso turnyre „Toyota Cup“ dėl vaikinų vienetų varžybų trofėjaus kausis du Lietuvos atstovai.
Šiauliuose – vilniečių sėkmė
2019 02 14
Turnyras
Du Vilniaus teniso akademijos auklėtiniai žengė į „Tennis Europe“ antros kategorijos 16-mečių teniso turnyro „Toyota Cup“ vienetų varžybų pusfinalį.
Po gero starto – nesėkmingas finišas
2019 02 12
Turnyras
L.Grigelis pralaimėjo Izraelio atstovui Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos turnyro „Jobtopgun Bangkok Open“ antrojo rato mače.
Geriausio boksininko tikslas - Tokijas
2019 02 15
Boksas
„Dabar mano tikslai darosi vis didesni ir tikiuosi, kad juos pasieksiu“, - teigia geriausiu Lietuvos boksininku išrinktas 20-metis V .Balsys.
Jaunimo čempionate – 158 imtynininkai
2019 02 13
Imtynės
Šiauliuose praūžusiame Lietuvos imtynių jaunimo čempionate labiusiai pasižymėjo tų miestų, kuriuose įsikūrusios sporto gimnazijos, atstovai (VIDEO).
Lietuvio varžovas grūdinosi gatvėse
2019 02 13
Bušido
Britų čempiono iššūkio sulaukęs lietuvos kovotojas Sergejus Maslobojevas: „Aš taip pat noriu būti geriausias.“ (VIDEO)
 
Planetos čempionate – keturi lietuviai
2019 02 14
Trekas
Lenkijoje vyksiantis pasaulio dviračių treko čempionatas bus jau 15-tas Lietuvos rinktinės lyderei Simonai Krupeckaitei. Jos sąskaitoje – net 13 medalių.
Lietuviui - 3 reitingo taškai
2019 02 10
Dviračiai
Prancūzijioje vykusiose dviračių lenktynėse „Etoile de Besseges“ Evaldas Šiškevičius užėmė 24-ą, o R. Navardauskas - 116-ą vietas.
Lietuviai finišavo su pagrindine grupe
2019 02 09
Dviračiai
Dviračių lenktynių „Etoile de Besseges“ antrajame etape E. Šiškevičius atvažiavo 16-as, RE. Navardauskas - 24-as.
Lentelės viršūnėje darosi ankšta
2019 02 16
Lietuvos lyga
Vasario 16-ąją Lietuvos rankinio lygoje vyko trejos rungtynės. Dvejas laimėjo svečiai.
Lyderių dvikovą laimėjo kaunietės
2019 02 16
Lietuvos čempionatas
Lietuvos moterų rankinio lygos mače Kauno sporto halėje susitiko dvi sezono lyderės - Kauno „ACME–Žalgiris“ ir Vilniaus „Eglė– SM Tauras“ ekipos.
"Mus „suvalgė“ lietuvis Giedrius Morkūnas"
2019 02 10
Baltijos lyga.
Baltijos vyrų rankinio lygos A grupės rungtynėse „Dragūnas“ Klaipėdoje 21:25 pralaimėjo G. Savukyno treniruojamiems turnyro nugalėtojams Ryhimakio "Cocks“.
 
„Amber Queen“ tikslas – čempionų sostas
2019 02 16
Žvilgsnis
Norvegijos piliečio treniruojama Lietuvos vyrų tinklinio čempionato lyderė Klaipėdos ekipa vilioja į tribūnas klaipėdiečius ir įkvepia vaikus.
Tarp Šiaurės Europos čempionų – ir lietuvis
2019 02 14
Legionierius
Šiaurės Europos zoninės tinklinio asociacijos (NEVZA) klubų čempionate triumfavo Londono "IBB Polonia" (Didžioji Britanija) su Remigijumi Riteriu.
"Etovis" mina ant kulnų lyderiams
2019 02 11
Lietuvos čempionatas
Lietuvos vyrų tinklinio čempionate dvi pergales iš eilės iškovojęs Kelmės "Etovis" iki taško sumažino atsilikimą nuo lyderio Klaipėdos "Amber Queen".
B. Vanagas laikosi tarp lyderių
2019 02 16
Auto
Ramiai, bet užtikrintai – tokios strategijos laikosi „General Financing team Pitlane“ komandos pilotas Benediktas Vanagas Rusijoje.
B.Vanagas: „Buvo karščiau nei Dakare“
2019 02 15
Auto
Karelijoje startavo pirmasis „World Cup for Cross Country Bajas“ etapas – lenktynės „Baja Russia Northern Forest“.
Vieni – į Kareliją, kiti – į Prancūziją
2019 02 14
Situacija
Ką daryti, kai vienu metu reikia būti dvejose vietose? Lenktynininkas Benediktas Vanagas, rodos, šiai problemai išeitį turi.
 
M.Morauskas: „Laimės buvo pilnos kelnės“
2019 02 16
Sugrįžimas
Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną - vasario 16-ąją - į Lietuvą buvo parvežtas Europos jaunimo olimpinio festivalio (EYOF) sidabro medalis.
Į „Energiją“ vėl grįžo iš JAV
2019 02 16
Ledo ritulys
Artėjant lemiamoms Lietuvos ledo ritulio lygos kovoms daugkartinė čempionė Elektrėnų „Energija“ sulaukė pastiprinimo.
Po dvejų metų – dviem laipteliais aukštyn
2019 02 15
Kalnų slidinėjimas
Švedijoje vykstančio pasaulio kalnų slidinėjimo čempionato vyrų didžiojo slalomo varžybose Andrejus Drukarovas užėmė 41-ąją vietą.
Pergalę garantavo asmeninis rekordas
2019 02 14
Plaukimas
Dzūkijos sostinėje Alytuje ketvirtadienį baigėsi Lietuvos plaukimo federacijos Ilgų ir vidutinių nuotolių taurės varžybos.
Lietuvos ir Portugalijos akistata – Jurbarke
2019 02 14
Regbis
Lietuvos vyrų regbio rinktinės balandžio pradžioje lauks vienas didžiausių išbandymų per visą šalies istoriją.
„Žaibas“ palaužė visus varžovus
2019 02 14
Vandensvydis
Pirmajame Lietuvos vandensvydžio čempionato ture šešios komandos sužaidė penkiolika rungtynių, jų metu pelnė 335 įvarčius.
 
Vilnius – dar žingsniu arčiau stadiono
2019 02 13
Stadionas
Vilnius uždegė žalią šviesą Šeškinės Daugiafunkcio komplekso koncesijos sutarties pateikimui – šiandien taryba pritarė jos pateikimui.
Savivaldybė išgirdo irkluotojų balsą
2019 02 13
Situacija
Sostinės savivaldybė šiandien kreipėsi į Vyriausybę, prašydama skirti lėšų naujai irklavimo bazei Vilniuje (Žirmūnuose) įrengti.
Savivaldybė prašo prokurorų pagalbos
2019 02 11
Situacija
Dėl galimai nusikalstamos „Vilniaus nacionalinio stadiono“ veikos Vilniaus savivaldybė kreipėsi į prokuratūrą.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas