LSSF inf. 2018 m. lapkričio 12 d. 17:27 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Lietuvos šokėjams - 19 porų medalių

Tarptautinėse varžybose Lenkijoje, Vokietijoje ir Lietuvoje lietuviai iškovojo kone dvi dešimtis medalių.

E. Sodeika ir I. Žukauskaitė.
Asmeninio archyvo nuotr.
E. Sodeika ir I. Žukauskaitė.
Praėjęs savaitgalis buvo ypač sėkmingas Lietuvos šokėjams, kurie tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybose Lenkijoje, Vokietijoje ir Kaune.
 
Varžybos Lenkijoje
 
Lenkijos sostinėje Varšuvoje vykusiose WDSF reitingo varžybose, "World Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje, Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno "Kaspinas") tapo nugalėtojais, o Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus "Dileksa" - Kauno "Editos Daniūtės šokių studija") laimėjo sidabro medalius.
 
Trečią vietą šioje grupėje užėmė rusai Evgenyjus Nikitinas ir Anastasia Miliutina. Varžybose dalyvavo 61 pora.
 
"World Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus "Ratuto") užėmė šeštą vietą.
 
Geriausiai šioje grupėje pasirodė Vokietijos atstovai Marius Andrei Balanas ir Khrystyna Mošenska, antrą vietą užėmė lenkai Edgaras Marcos Borjas ir Alina Nowak, o bronzos medalius laimėjo Jakubas Lipowskis ir Diandra Aniela Illes, taip pat iš Lenkijos. Grupėje varžėsi 58 poros.
 
Jaunių II standartinių šokių grupėje Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus "Spindulys") laimėjo sidabro medalius.
 
Grupėje nugalėjo Andreas Lepiste ir Sofia Dzevulskaja iš Estijos, o trečią vietą užėmė rusai Ivanas Gays ir Valeriya Rybina. Varžybose dalyvavo 20 porų.
 
Jaunimo standartinių šokių grupėje Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno "Tvistas") laimėjo bronzos medalius.
 
Šioje grupėje nugalėtojais tapo rusai Ilya Gasanovas ir Liudmila Raevskaya, o antrą vietą užėmė Germanas Pugačiovas ir Ariadna Tišova, taip pat iš Rusijos. Grupėje varžėsi 35 poros.
 
Varžybos Vokietijoje
 
Savaitgalį Vokietijos mieste Dresdene vyko WDSF Šiaurės Europos šalių čempionatas, kuriame, senjorų I standartinių šokių grupėje, Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė - Rimkienė (Kauno "Kaspinas") laimėjo bronzos medalius.
 
Grupės čempionais tapo vokiečiai Victoras Fischeris ir Alexandra Rehn, o antrą vietą užėmė Fabianas Wendtas ir Anne Steinmann, taip pat iš Vokietijos. Varžybose dalyvavo 29 poros.
 
Dar vieną porą medalių, šį kartą sidabro, T. Rimkus ir N. Surblytė - Rimkienė laimėjo ten pat vykusiose WDSF senjorų I standartinių šokių grupės reitingo varžybose. 
 
Šioje grupėje vėl nugalėjo V. Fischeris ir A. Rehn, o trečią vietą užėmė Gatis Simsons ir Julija Simsone iš Latvijos. Grupėje varžėsi 36 poros.


 
Varžybos "Kaunas Open 2018"
 
Dar vienos WDSF reitingo varžybos savaitgalį vyko Kauno sporto halėje.
 
"International Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno "Rolo" - "Sūkurys") laimėjo sidabro medalius, o Georgyjus Kalašnikovas ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno "Kaspinas") užėmė ketvirtą vietą.
 
Grupės nugalėtojais tapo Danijos atstovai Dmitrijus Kolobovas ir Signe Busk, o trečią vietą užėmė Pierre - Henri Larcher ir Oleksandra Riabukha iš Prancūzijos. Varžybose dalyvavo 37 poros.
 
Jaunimo standartinių šokių grupėje K. Burneikis ir I. Šekaitė tapo nugalėtojais, Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno "Sūkurys") laimėjo sidabro medalius, o Andrius Šleivys ir Gabija Marčiulaitytė (Kauno "Gintarėliai") užėmė šeštą vietą.
 
Trečia vieta atiteko Aleksandrui Tišukui ir Katsiarynai Šibenko iš Baltarusijos. Grupėje varžėsi 32 poros.
 
Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus "MJ sportinių šokių akademija") laimėjo aukso, G. Meškauskas ir U. Bliujūtė bronzos medalius, o Dimytro Taranovas ir Gabrielė Bartkutė ( Palangos "Palangos moksleivių klubas") užėmė penktą vietą.
 
Antra vieta šioje grupėje atiteko čekams Tomui Boldis ir Marie Glistovai iš Čekijos. Varžybose dalyvavo 38 poros.
 
"Rising Stars" standartinių šokių grupėje Paulius Ditauskas ir Beatričė Abugelytė (Kauno "Kaspinas") laimėjo bronzos medalius, o A. Šleivys ir G. Marčiulaitytė užėmė šeštą vietą.
 
Geriausiai šioje grupėje pasirodė ukrainiečiai Oleksis Halaktionovas ir Olha Šadrina, o antrą vietą užėmė Yurijus Marčenko ir Kateryna Parfenyuk, taip pat iš Ukrainos. Grupėje varžėsi 13 porų.
 
"Rising Stars" Lotynų Amerikos šokių grupėje Mindaugas Martinaitis ir Monika Žalaitė (Kauno "Toro") užėmė ketvirtą vietą.
 
Šioje grupėje nugalėjo rusai Mikhailas Fedotovas ir Elizaveta Simonova, sidabro medalius laimėjo Aleksejus Nikolaenko ir Sima Kumar, taip pat iš Rusijos, o trečią vietą užėmė Portugalijos atstovai Pedro Eugenio ir Carla Silva. Varžybose dalyvavo 12 porų.
 
Jaunių II standartinių šokių grupėje Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno "Sūkurys") laimėjo bronzos medalius, o Gediminas Galčius ir Elzė Gusčiūtė (Vilniaus "Šokių sostinė") užėmė šeštą vietą.
 
Geriausiai šioje grupėje pasirodė Ukrainos atstovai Andris Buhlakas ir Anastasija Ušenko, o antrą vietą užėmė Vladislavas Esipenokas ir Elena Čebotova iš Rusijos. Varžybose dalyvavo 30 porų.
 
Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Markas Sabaliauskas ir Ksenija Samusevič (Palangos "Svivelis") užėmė trečią, Kipras Jasiukaitis ir Ieva Marija Tubutytė (Vilniaus "Davi") penktą, o Kajus Domarkas ir Brigita Chmelevskytė (Vilniaus "Davi") šeštą vietą.
 
Grupės nugalėtojais tapo V. Esipenokas ir E. Čebotova, o sidabro medalius laimėjo Maksymas Prannyčukas ir Anna Kušnir iš Ukrainos. Grupėje varžėsi 35 poros.
 
Jaunių I standartinių šokių grupėje Nojus Karka ir Lukrecija Zemenauskaitė (Vilniaus "Davi") tapo nugalėtojais, Vilius Gruodis ir Liepa Samajauskaitė (Vilniaus "Davi") laimėjo sidabro, Kipras Burneikis ir Barbora Martinkevičiūtė (Kauno "Tvistas") bronzos medalius, o Augustas Mikalauskis ir Augustė Švedaitė (Vilniaus "iDance" - "Vijūnas") užėmė šeštą vietą.
 
Grupėje varžėsi 12 porų.
 
Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje V. Gruodis ir L. Samajauskaitė laimėjo aukso medalius, K. Burneikis ir B. Martinkevičiūtė užėmė penktą, o A. Mikalauskis ir A. Švedaitė šeštą vietą.
 
Antra vieta atiteko Nikitai Kulevoi ir Annai Mariai Pogrebnajai iš Estijos, o trečią vietą užėmė Nikolajus Gustolis ir Solomyja Muž iš Ukrainos. Varžybose dalyvavo 17 porų.
 
Senjorų II Lotynų Amerikos šokių grupėje Mindaugas Baškys ir Mika Šimkūnaitė (Vilniaus "Ratuto") laimėjo bronzos medalius.
 
Grupės laimėtojais tapo suomiai Timo Lindfors ir Ekaterina Krutovskaya - Kauppinen, o antrą vietą užėmė Janis Kallio ir Satu Vuorjoki, taip pat iš Suomijos. Grupėje varžėsi 14 porų.
 
Senjorų II standartinių šokių grupėje Artūras Grebliauskas ir Beata Grebliauskienė (Kauno "Sūkurys") užėmė penktą vietą.
 
Geriausiai šioje grupėje pasirodė Juha Rautio ir Paivi Rautio iš Suomijos, sidabro medalius laimėjo estai Vaino Miil ir Kaia Linkberg, o trečią vietą užėmė Italijos atstovai Massimiliano Ferrini ir Elisabetta Galilei. Varžybose dalyvavo 17 porų.
 
 
 
Daugiau naujienų iš kategorijos Kitas sportas
KOMENTARAI
 
 
 
Per šventes bandys pamiršti krepšinį
2018 12 13
NKL
Šakių „Vyčio“ strategas Erikas Kučiauskas: „puikiai žinau, kad būtent ši sezono dalis Lietuvoje krepšininkams yra sunkiausia.“
Jaunieji krepšininkai sužinojo varžovus
2018 12 13
Burtai
Belgrade (Serbija) buvo ištraukti Europos jaunimo krepšinio čempionatų burtai, kurie suskirstė komandas į grupes.
„Neptūnas“ pirmas parklupdė lyderius
2018 12 12
Čempionų lyga
Čempionų lygos D grupės aštuntojo turo rungtynėse Klaipėdos „Neptūnas“ namie 88:85 (16:22, 25:25, 21:20, 26:18) nugalėjo Bolonijos „Segafredo Virtus“.
 
„Trakai“ išsaugojo svarbius žaidėjus.
2018 12 12
Situacija
Praėjusio sezono „Trakų“ futbolo klubo lyderiai Donatas Kazlauskas ir Tomas Švedkauskas 2019 metų sezone ir toliau vilkės komandos marškinėlius.
Sugrįžta žaidynes „LadyGolas“
2018 12 12
Žaidynės
„LadyGolas“ kiekvienais metais sutraukia daugiau nei 300 komandų, o iš viso „Lagydolo“ čempionatą jau išbandė daugiau nei 10 tūkst. jaunųjų futbolininkių.
LFF ieško trenerių rinktinėms
2018 12 12
Treneriai
Lietuvos futbolo federacija pradėjo atranką Lietuvos vyrų rinktinės ir Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinės vyriausiųjų trenerių pareigoms užimti.
Antarktidos maratone – lietuvės triumfas
2018 12 13
Maratonas
Gruodžio 13 d. Antarktidoje vyko maratono bėgimo varžybos. Moterų grupėje triumfavusi Roma Puišienė tapo pirmąja šių varžybų nugalėtoja iš Lietuvos.
Legendinės šuolininkės dovana – tortas
2018 12 10
Šventė
Per Lengvosios atletikos asociacijos sezono uždarymo vakarą, kuriame dalyvavo sporto legendos, netrūko apdovanojimų, dainų, įspūdžių.
Portugalijoje – dar viena pergalė
2018 12 10
Sportinis ėjimas
Lisabonoje (Portugalija) vykusias Kalėdines sportinio ėjimo varžybas „Grande Premio de Natal“ laimėjo Lietuvos atstovė Kristina Saltanovič.
 
Dėl trijų milijonų eurų nedvejotų
2018 12 07
Interviu
Teniso treneris Remigijus Balžekas - apie teniso sąjungą ir akademiją, valstybės požiūrį į sportą ir rėmėjus, Matą Vasiliauską, anūką Arną ir futbolą.
Vilniuje viešės šeštoji pasaulio raketė
2018 12 06
Turnyras
Kitų metų sausį Vilniuje rinksis stipriausi teniso veteranai - čia vyks pirmos kategorijos ITF senjorų turnyras „Vilnius Cup 2019“.
Kaune pradėta teniso centro statyba
2018 12 05
Infrastruktūra
Per 10 mėnesių Kaune iškils šiuolaikinis teniso centras, kuriame bus trys kortai bei dviračių, jogos treniruočių patalpos, pirčių zona.
Imtynininkių laimikis – dvi bronzos
2018 12 11
Imtynės
Lenkijoje vykusiame tarptautiniame moterų imtynių jaunių turnyre „Czarny Bor 2018“ Gabija Dilytė ir Ineta Dantaitė iškovojo bronzos medalius.
Tarp tikslų – ir olimpinis medalis
2018 12 11
Boksas
E.Kavaliauskas: „Ant mano aprangos visada būna Lietuvos trispalvė. Nors ir mažas atributas, bet aš trokštu pasauliui parodyti iš kur aš esu ir kas aš esu.“
Į Vilnių vėl rinksis sambo talentai
2018 12 10
Sambo
Gruodžio 15 d. Lengvosios atletikos manieže (Žemaitės g. 6) Vilniuje vyks tradicinis dr. Pranciškaus Eigmino tarptautinis sambo turnyras.
 
R. Navardauskas karjerą tęs Prancūzijoje
2018 12 04
Karjera
Prie Evaldo Šiškevičiaus „Delko Marseille Provence" komandoje jungiasi ir kitas Lietuvos dviratininkas - Ramūnas Navardauskas.
Treko talentą grūdino ir nesėkmės
2018 12 03
Žvilgsnis
Dviratininkė Olivija Baleišytė – apie skaudžias traumas, olimpinius tikslus, mamos autoritetą, azartą, triatloną, psichologiją ir skanias nuodėmes.
S. Krupeckaitė pakilo į lyderių trejetą
2018 12 02
Trekas
Simona Krupeckaitė pasaulio dviračių treko taurės varžybų trečiojo etapo moterų keirino rungtyje užėmė penktą vietą, o V. Lendelis liko 15-tas.
"Tai buvo geras etapas“
2018 12 09
Rankinis
Klaipėdos"Dragūno" rankininkai paskutiniąsias šių metų Baltijos lygos rungtynes 26:24 Polvoje laimėjo prieš Estijos "Serviti".
"Utena" iškovojo pirmąjį tašką
2018 12 08
LRL
Šeštadienį žaistose LRL rungtynėse Alytaus "Varsa-Stronglasas" įveikė Šiaulių "SM Dubysą", o "Utenos" ir "Kauno Ąžuolo-KTU" mačas baigėsi lygiosiomis.
Lygoje - antras smūgis čempionams
2018 12 05
Lietuvos čempionatas
Klaipėdos "Dragūnas" šiemet suklupo antrąkart - šįsyk pralaimėta Vilniaus "Šviesai", o kitose rungtynėse Kauno "Granitas-Karys" šventė pergalę.
 
Kovos dėl pirmo sezono trofėjaus
2018 12 13
Taurė
Naujajame Kelmės sporto centre tinklininkai kausis dėl naujos LTF Didžiosios taurės. Prieš varžybas komandos neslepia ambicijų.
Tęsiasi Lietuvos ir Ukrainos draugystė
2018 12 10
Paplūdimio tinklinis
Jau tapo gražia tradicija, kad pajėgiausi Lietuvos paplūdimio tinklininkai metų pabaigoje Vilniuje sulaukia svečių iš Ukrainos.
Lyderiai įrodė savo jėgą
2018 12 10
Lietuvos čempionatas
Įsibėgėja Lietuvos tinklinio čempionatai. Moterų varžybose favoritėms ant kulnų mina VU. Vyrų turnyre Klaipėdos "Amber Queen" parklupdė šalies čempionus.
Lietuvis sezoną pradės Omane
2018 12 13
Driftas
Drifteris Andrius Vasiliauskas naujam automobilių sporto sezonui pradėjo ruoštis gerokai anksčiau negu kiti kolegos.
Ralis grįš į dviejų dienų formatą
2018 12 07
Ralis
Greičio ruožu, kuris bus įrengtas prie Žiūrovų miestelio, "Winter Rally" lenktynininkai pravažiuos net 4 kartus.
Kas gali dalyvauti Dakaro ralyje?
2018 12 06
Dakaras
Norint patekti į Dakaro ralį, reikia ne tik susipažinti su 163 puslapių taisyklių knyga, bet ir turėti patirties lenktynėse.
 
Lietuvos atstovės – toli nuo lyderių
2018 12 13
Biatlonas
Hochfilcene (Austrija) vykstančio pasaulio biatlono taurės antrojo etapo moterų 7,5 km sprinto lenktynėse mūsų šalies sportininkės nesužibėjo.
Svarbiausiems mūšiams rengsis namuose
2018 12 11
Ledo ritulys
Iš 29 į Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) ledo ritulio rinktinę pakviestų žaidėjų dauguma rungtyniauja užsienyje.
Komandos dar nenori grįžti į aikštę
2018 12 11
Situacija
Lietuvos ledo ritulio čempionate antradienį pasibaigti turėjusi dviejų savaičių pertrauka pratęsta dar dešimčiai dienų
Finalo duris atvėrė Lietuvos rekordas
2018 12 13
Plaukimas
Simonas Bilis antrą kartą per dieną pagerino Lietuvos rekordą ir pateko į pasaulio čempionato finalą, o Rūtai Meilutytei to padaryti nepavyko.
„Mano gyvenimas – penkiakovė“
2018 12 13
Treneris
Kauno plaukimo mokyklos šiuolaikinės penkiakovės treneris Henrikas Eismontas dar būdamas moksleivis žinojo, kokį kelią rinksis.
Pasaulio čempionate – Lietuvos rekordai
2018 12 13
Plaukimas
Lietuvos plaukikai Simonas Bilis ir Aandrius Šidlauskas pasaulio čempionate Kinijoje pasiekė naujus Lietuvos rekordus.
 
Čempiono gyvenimą įamžino filme
2018 12 13
Filmas
Filme apie vienintelį pasaulio imtynių čempioną iš Lietuvos Rimantą Bagdoną – apie tremtį į Sibirą, sužlugdytą karjerą ir nepalaužiamą asmenybę.
Studentams – apdovanojimai už sėkmę sporte
2018 12 13
Apdovanojimai
Vilniaus dailės akademijos Gotikos salėje surengtas 2018 metų geriausių Lietuvos studentų sportininkų pagerbimo ir apdovanojimų vakaras.
Vietoj rogučių – fanera, linoleumas, kuprinė
2018 12 13
Žvilgsnis
Ką renkasi žvaigždės? Apie žiemos pramogas – E. Jakilaitis, M.Griškonis, S. Albavičiūtė, P. Ambrazevičius, A. Šeleikaitė.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas