IFBB informacija 2018 m. spalio 8 d. 11:51 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Dėl titulų kovojo ir namie, ir svetur

Tauragėje vyko 28-osios IFBB Lietuvos taurės varžybos. Jose dalyvavo beveik 150 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

Artūro Stapčinsko nuotrauka
   
Absoliučiais varžybų nugalėtojais jaunimo amžiaus grupėje pripažinti Ugnė Mačiulytė (Šiaulių „Eurogym“) ir Nerijus Mažeika (Šiaulių „Sporto kodas“). Tarp suaugusiųjų absoliučiais Taurės varžybų nugalėtojais tapo Ramona Žiauberytė (bikini), Vita Lenkauskaitė (kūno fitnesas, abi – Šiaulių „Fortūna“), Stanislav Voidag (kultūrizmas, Marijampolės „Tauras“) ir Artūras Zikis (vyrų figūra, Jurbarko „Progresas“).
 
Atskirose kategorijose prizininkais tapo:
 
Merginų (-16 m.) kūno fitnesas:
 
1.      Eva Griškevičiūtė (Šilutės „Oazis“)
 
2.      Gabrielė Kijauskaitė (Raudondvario „Donny gym“)
 
3.      Emilė Stankaitytė (Naujosios Akmenės „Partinis gym“)
 
Vaikinų (-16 m.) kultūrizmas:
 
1.      Dainius Steponkus (Kelmės „Liepsna gym“)
 
2.      Ugnius Kalinauskas („Progresas“)
 
3.      Matas Šimkus („Progresas“)
 
Merginų (-18 m.) kūno fitnesas:
 
1.      Ugnė Mačiulytė („Eurogym“)
 
2.      Kamilė Leonovič (Vilniaus „Fitness LT“)
 
3.      Aliaksandra Dzemidovič („Fitness LT“)

Vaikinų (-18 m.) kultūrizmas:
 
1.      Karolis Linkevičius (Šiaulių „Gylys“)
 
2.      Laurynas Šileika („Progresas“)
 
3.      Vytis Puodžiukynas (Kauno „A-Team“)
 
Merginų (-23 m.) bikini:
 
1.      Neda Silkinytė (Vilniaus „Dubinas team“)
 
2.      Skaistė Danilevičiūtė („Dubinas team“)
 
3.      Diana Žiaugaitė („Tauras“)
 
Vaikinų (-23 m.) kultūrizmas:
 
1.      Vilius Petrikas (Kauno „Pegasas“)
 
2.      Tadas Čeponis („Tauras“)
 
3.      Ernestas Korsakovas (Jonavos „Maximus gym“)
 
Vaikinų (-23 m.) figūra:
 
1.      Edvinas Tuinyla („A-Team“)
 
2.      Domantas Murauskas („Progresas“)
 
3.      Aironas Mickevičius („Tauras“)
 
Naujokų kultūrizmas:
 
1.      Edvinas Maksimovas („Tauras“)
 
2.      Edgaras Gaveika („Ultimate gym“)
 
3.      Paulius Kiaulys (Kauno „Minotauras“)
 
Naujokių kūno fitnesas:
 
1.      Laura Maslauskienė („Progresas“)
 
2.      Ema Burevičienė („Tauras“)
 
3.      Olga Martinkėnienė („Tauras“)
 
Naujokių bikini:
 
1.      Gintarė Palubinskaitė (Šiaulių „Fit House“)
 
2.      Marija Chritankova („Partinis gym“)
 
3.      Lisa Marija Agafonova (Latvija)
 
Veteranų kultūrizmas:
 
1.      Stanislavas Voidagas („Tauras“)
 
2.      Mindaugas Ivanauskas (Kauno „Kūno kultas“)
 
3.      Marius Leonavičius (Kauno „Heraklėja“)
 
Veteranių kūno fitnesas:
 
1.      Laura Maslauskienė („Progresas“)
 
2.      Ela Pivoriūnaitė (Vilniaus „Sky gym“)
 
3.      Vilma Kontrauskienė (Kauno „Lokiai“)

Kultūrizmas:
 
1.      Tomas Kudelis („Lokiai“)
 
2.      Tomas Dubauskas („Tauras“)
 
3.      Ovidijus Ringys („Ultimate gym“)
 
Bikini -166 cm:
 
1.      Sandra Kazlauskienė („Fortūna“)
 
2.      Rimgailė Šliktaitė („Kūno kultas“)
 
3.      Skaistė Danilevičiūtė („Dubinas team“)

 
Bikini +166 cm:
 
1.      Ramona Žiauberytė („Fortūna“)
 
2.      Lina Kudrickė („Fit Huose“)
 
3.      Neda Silkinytė („Dubinas team“)
 
Vyrų figūra -179 cm:
 
1.      Edvinas Tuinyla („A-Team“)
 
2.      Ernetas Koroliovas (Kauno „Fitclub“)
 
3.      Modestas Kungys („Kūno kultas“)
 
Vyrų figūra +179 cm:
 
1.      Artūras Zikis („Progresas“)
 
2.      Simonas Pužas („Tauras“)
 
3.      Dalius Popa („A-Team“)

Klasikinis kultūrizmas:
 
1.      Karolis Zokas („Tauras“)
 
2.      Julius Povilaitis („Kūno kultas“)
 
3.      Tomas Šalkauskas („Ultimate gym“)
 
Vyrų klasikinė figūra:
 
1.      Erikas Aleksandravičius („Progresas“)
 
2.      Žygimantas Zmejauskas („Tauras“)
 
3.      Egertas Oiovas (Estija)

Wellness:
 
1.      Milda Brūverė („Tauras“)
 
2.      Ilona Miknienė („Fortūna“)
 
3.      Laura Janulaitytė („Tauras“)
 
Kūno fitnesas:
 
1.      Vita Lenkauskaitė („Fortūna“)
 
2.      Gintarė Omilijonaitė („Tauras“)
 
3.      Gae Taalvelt (Estija)
 
Fit model:
 
1.      Akvilė Judzinskytė („Fitness LT“)
 
2.      Kristina Mickienė („Fitness LT“)
 
3.      Julija Isakova (Latvija)
 
Geriausi treneriai:
 
1.      Rinaldas Česnaitis („Tauras“)
 
2.      Arvydas Mickus („Progresas“)
 
3.      Arūnas Vandys („Fortūna“)

Geriausi klubai:
 
1.      Marijampolės „Tauras“
 
2.      Jurbarko „Progresas“
 
3.      Vilniaus „Fitness LT“
 
Žiūrovai taip pat išvydo moterų figūros parodomąją programą, kurią atliko Martyna Binderytė („Tauras“) bei vyrų fit model pristatymą, kurį atliko Regmantas Jančaras („Progresas“).
 
Tą patį savaitgalį du lietuviai dalyvavo IFBB tarptautiniame turnyre Suomijoje, kur abu iškovojo sidabro medalius: Virginija Kaminska (Vilniaus VKKRKS) kūno fitneso -163 cm kategorijoje ir Renatas Suleimanovas („Tauras“) vyrų figūros -173 cm kategorijoje.
 
Jau kitą savaitgalį sportininkai varžysis Vilniaus taurės varžybose. Dalis Lietuvos atstovų taip pat išvyks į tarptautinius turnyrus Makedonijoje ir Čekijoje.
Daugiau naujienų iš kategorijos Kitas sportas
KOMENTARAI
 
 
 
NKL - asmeniniai ir naudingumo rekordai
2018 12 18
NKL
Naudingiausiu Nacionalinės krepšinio lygos savaitės krepšininku antrą kartą šį sezoną tapo „Telšių“ krepšininkas Ovidijus Kaminskis.
Bręsta vyrų ir moterų klubų jungtuvės
2018 12 18
Moterų krepšinis
Didžiausias iššūkis iš esmės pasikeitusios šalies moterų krepšinio lygos vadovui Giedriui Gustui – pritraukti žiūrovų.
Paaiškėjo LSKL atkrintamųjų varžybų poros
2018 12 18
LSKL
Baigėsi Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) reguliarusis čempionatas ir paaiškėjo atkrintamųjų varžybų poros.
 
S. Mikoliūnas pratęsė sutartį su „Žalgiriu“
2018 12 18
Komanda
Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubas išsaugojo vieną komandos simbolių - ekipos spalvas lieka ginti vilnietis Saulius Mikoliūnas.
UAFF nariams - "Auri-Dohm" metodika
2018 12 18
Bendradarbiavimas
Utenos apskrities futbolo federacija pasirašė trejų metų bendradarbiavimo sutartį su vienu geriausiu futbolo specialistu Aurelijumi Skarbaliumi.
„Žalgirio“ senbuvis lieka klube
2018 12 17
Legionierius
Vilniaus „Žalgirio“ gynėjas iš Olandijos D. Slijngardas pratęsė sutartį su klubu dar dviem sezonams.
Antarktidos maratone – lietuvės triumfas
2018 12 13
Maratonas
Gruodžio 13 d. Antarktidoje vyko maratono bėgimo varžybos. Moterų grupėje triumfavusi Roma Puišienė tapo pirmąja šių varžybų nugalėtoja iš Lietuvos.
Legendinės šuolininkės dovana – tortas
2018 12 10
Šventė
Per Lengvosios atletikos asociacijos sezono uždarymo vakarą, kuriame dalyvavo sporto legendos, netrūko apdovanojimų, dainų, įspūdžių.
Portugalijoje – dar viena pergalė
2018 12 10
Sportinis ėjimas
Lisabonoje (Portugalija) vykusias Kalėdines sportinio ėjimo varžybas „Grande Premio de Natal“ laimėjo Lietuvos atstovė Kristina Saltanovič.
 
Reitinge kilo L. Grigelis
2018 12 17
Reitingas
Tenisininkas R. Berankis pasaulio reitinge lieka 117-as, Laurynas Grigelis iš 307-osios pozicijos pakilo į 306-ąją.
Dėl trijų milijonų eurų nedvejotų
2018 12 07
Interviu
Teniso treneris Remigijus Balžekas - apie teniso sąjungą ir akademiją, valstybės požiūrį į sportą ir rėmėjus, Matą Vasiliauską, anūką Arną ir futbolą.
Vilniuje viešės šeštoji pasaulio raketė
2018 12 06
Turnyras
Kitų metų sausį Vilniuje rinksis stipriausi teniso veteranai - čia vyks pirmos kategorijos ITF senjorų turnyras „Vilnius Cup 2019“.
Lietuvė liko be pergalių
2018 12 16
Dziudo
Kinijoje vykusiame prestižiniame „Masters“ serijos dziudo turnyre „World Masters Guangzhou“ Sandra Jablonskytė pralaimėjo jau pirmame rate.
Pasaulio čempionui namie – tik sidabras
2018 12 14
Graplingo imtynės
Garliavoje surengtame Lietuvos graplingo čempionate netrūko sensacijų.
Imtynininkių laimikis – dvi bronzos
2018 12 11
Imtynės
Lenkijoje vykusiame tarptautiniame moterų imtynių jaunių turnyre „Czarny Bor 2018“ Gabija Dilytė ir Ineta Dantaitė iškovojo bronzos medalius.
 
V. Lendelis pasaulio taurėje – šeštas
2018 12 17
Trekas
Pasaulio dviračių treko taurės varžybų ketvirtojo etapo vyrų sprinto lenktynėse V. Lendelis užėmė 10-ą vietą, o bendrojoje įskaitoje pakilo į šeštą.
Lietuvė išsaugojo antrąją vietą
2018 12 16
Trekas
Lietuvos dviratininkę Oliviją Baleišytę pasaulio taurės varžybų daugiakovės įskaitoje ir toliau lenkia tik viena varžovė.
S.Krupeckaitė įveikė Europos čempionę
2018 12 15
Trekas
Lietuvos dviratininkė Simona Krupeckaitė treko pasaulio taurės varžybose Londone – aštunta.
Pusiaukelėje pirmauja Kauno komandos
2018 12 16
Lietuvos lyga
Šeštadienį Lietuvos rankinio lygoje vyko net ketverios rungtynės, po kurių baigėsi pirmasis ratas.
"Tai buvo geras etapas“
2018 12 09
Rankinis
Klaipėdos"Dragūno" rankininkai paskutiniąsias šių metų Baltijos lygos rungtynes 26:24 Polvoje laimėjo prieš Estijos "Serviti".
"Utena" iškovojo pirmąjį tašką
2018 12 08
LRL
Šeštadienį žaistose LRL rungtynėse Alytaus "Varsa-Stronglasas" įveikė Šiaulių "SM Dubysą", o "Utenos" ir "Kauno Ąžuolo-KTU" mačas baigėsi lygiosiomis.
 
Baltijos čempionate - favoričių pergalės
2018 12 17
Moterų tinklinis
Baltijos čempionate po dvi pergales iškovojo praėjusio sezono prizininkės Kauno "Kauno-VDU" ir Alytaus "Prekybos-Paramos" komandos.
Klaipėdos klubui – pirmas trofėjus
2018 12 16
Taurė
Klaipėdos "Amber Queen" tinklininkai pirmą kartą tapo LTF Didžiosios taurės laimėtojais (VIDEO).
Lietuviui – svarbus pripažinimas
2018 12 14
Įvertinimas
Europos tinklinio konfederacija (CEV) patvirtino ir įtraukė Lietuvos atstovą į tarptautinių CEV salės tinklinio varžybų supervizorių sąrašą.
Paskelbti žiedinių lenktynių organizatoriai
2018 12 18
Lenktynės
Lietuvos žiedinių lenktynių čempionatą organizuos "Ring Challenge".
Iki rekordo pristigo pusantros minutės
2018 12 18
Lenktynės
2006-ųjų liepos 26-29 dienomis Palangoje vykusios "Horn Grand Prix 1003 km lenktynės", regis, tenkino net išrankiausių automobilių sporto gurmanų skonį.
Dalyvių sąrašas - ilgiausias nuo 2015-ųjų
2018 12 18
Dakaras
Antanas Juknevičius apžvelgia į sunkiausias pasaulio varžybas sugrįžtančius patyrusius vilkus ir naujokus, galinčius tapti lyderiais.
 
Lietuvis - pirmame dešimtuke
2018 12 17
Kalnų slidinėjimas
Kalnų slidininkas Andrejus Drukarovas varžybose Italijoje užėmė 10-ąją vietą.
Lietuvos biatlonininkai – paskutiniai
2018 12 16
Biatlonas
Austrijoje vykstančio pasaulio biatlono taurės antrojo etapo estafečių varžybose Lietuvos atstovams nepavyko aplenkti nei vienos komandos.
Tarp 60-ties greičiausių nepateko
2018 12 14
Biatlonas
Hochfilcene (Austrija) vykstančio pasaulio biatlono taurės antrojo etapo 10 km sprinto lenktynėse geriausiai iš lietuvių pasirodė Vytautas Strolia.
Lietuvis įveikė penkiskart pasaulio čempioną
2018 12 18
Smiginis
Darius Labanauskas iškovojo istorinę pergalę. Labiausiai prestižiniame PDC pasaulio čempionate jis nugalėjo smiginio žvaigždę Raymondą van Barneveldą.
Sambo kovotojai skynė medalius
2018 12 18
Sambo
Tarptautiniame dr. P. Eigmino sambo turnyre lietuviai iškovo net 34 medalius.
Prisidės prie esporto judėjimo
2018 12 17
E-Sportas
„Topo Centras“ tapo „Žalgirio“ esporto komandos pagrindiniu partneriu.
 
Kaunas pagerbė metgų laureatus
2018 12 18
Apdovanojimai
"Kauno sporto apdovanojimai 2018": virš olimpo kyla naujai įsižiebusios žvaigždės.
Olimpinį medalį teiks Vilniuje
2018 12 18
Apdovanojimai
Londono žaidynių olimpinį medalį atgausianti Austra Skujytė: „Jausmas labai fainas.“
Gausėja ir klubų, ir renginių
2018 12 17
Konferencija
Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ ataskaitos konferenciją Platelių jachtklube dalyvavo 36 sporto klubų atstovai.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas