LRV.lt 2018 m. rugsėjo 24 d. 20:20 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Už sėkmę arenose – įvertinimas namuose

Premjeras S.Skvernelis Vyriausybės rūmuose pasveikino Lietuvos sportininkus, pasiekusius įspūdingų pergalių pasaulio ir Europos čempionatuose 2018 m.

Renginio akimirka.
pliadisfoto.com nuotr.

Šventėje dalyvavo švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė, Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas Kęstutis Smirnovas, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Lietuvos parolimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius, Kūno kultūros ir sporto departamento laikinai einanti generalinio direktoriaus pareigas Kornelija Tiesnesytė.

„Savo pasiekimais ir pergalėmis jūs įkvepiate aplinkinius ne tik gyventi sveikai, sportuoti,  bet ir didžiuotis savo tėvyne – Lietuva. Simboliška ir nepaprastai džiugu: šiemet Lietuvos valstybingumo šimtmečio metais pasaulio ir Europos suaugusiųjų ir jaunimo čempionatuose laimėta 100 medalių! Tad nuoširdžiai džiaugiuosi, kad šie metai sportininkams, jų treneriams, kitiems jų rinktinių nariams – gydytojams, sporto mokslininkams, kineziterapeutams, komandų vadovams  tokie sėkmingi“,- sakė premjeras Saulius Skvernelis.

Vyriausybės vadovas akcentavo, kad sportuojantis, sveikas ir save realizuojantis žmogus – mūsų valstybės prioritetas. Todėl Lietuvoje sportui dėmesio skiriama vis daugiau: kūno kultūros pamokose – daugiau naujų sporto šakų, įrengiami nauji baseinai, atnaujinami seni, rekonstruojami stadionai ir sporto bazės. Gerėja sąlygos profesionaliam sportui, beveik visoje šalies teritorijoje planuojami arba jau pradėti statyti sporto infrastruktūros objektai.

Premjeras palinkėjo sėkmės ir svarbių pergalių visose varžybose ateityje.

Pasaulio ir Europos čempionatuose prizines vietas užėmusiems sportininkams, jų treneriams Ministras Pirmininkas S.Skvernelis įteikė Lietuvos vėliavą, jie taip pat apdovanoti padėkomis ir medaliais „Už sporto laimėjimus“.
Daugiau naujienų iš kategorijos Kuluaruose
KOMENTARAI

Sezonui startuojant - nauja sutartis
2018 10 15
Sutartis
"OlyBet“ bendradarbiaus su Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubu jau ketvirtus metus iš eilės.
Starte - finalininkų mūšis
2018 10 15
LSKL
21-ajame LSKL čempionate netrūks naujovių. Pagrindinė jų - vaikinų komandų suskirstymas į "Vakarų" ir "Rytų" divizionus.
Čempionams - "Neptūno" antausis
2018 10 14
LKL
Eurolygos sezoną pralaimėjimu pradėjęs Kauno „Žalgiris“ patyrė pirmąją nesėkmę ir Lietuvos krepšinio lygos pirmenybėse.

"Noriu būti pastebėtas"
2018 10 15
U-21
Lietuvos jaunimo rinktinėje debiutavęs saugas Matas Vareika - apie komandą, gražius įvarčius ir tikslus.
E.Jankauskas: „Padarėme per daug klaidų“
2018 10 15
Žvilgsnis
„Mums trūko agresijos, greičio, nesugebėjome sustabdyti varžovų kontratakų“, - po pralaimėjimo Juodkalnijai vardijo Lietuvos rinktinės strategas.
Juodkalniečiai pažemino lietuvius Vilniuje
2018 10 15
Tautų lyga
Juodkalnijos futbolo rinktinė 4:1 sutriuškino Lietuvos futbolininkus LFF stadione Tautų lygos turnyro ketvirtojo rato rungtynėse.
Pagarbos bėgime greičiausiais – olimpietis
2018 10 15
Bėgimas
5-asis pagarbos bėgimas „Algimanto apygardos partizanų takais“ buvo skirtas apygardos partizanų vado A. Starkaus-Montės 100-osioms gimimo metinėms .
Rengtis sezonui padeda ir mokslininkai
2018 10 12
Žvilgsnis
Beveik dvi dešimtys lengvaatlečių po trumpų atostogų pirmą pasiruošimo etapą 2019-ųjų startams pradėjo Palangoje.
Olimpietės tikslas – išugdyti olimpietį
2018 10 10
Karjera
Dvejų olimpinių žaidynių prizininkė Austra Skujytė: „Daugeliui savo auklėtinių esu tarsi mama“.

R. Berankiui - antras šansas
2018 10 15
Tenisas
Turnyro Rusijoje atrankoje pralaimėjęs R. Berankis jame dalyvaus jame, kaip „laimingas pralaimėjusysis“, o J.Tverijonas pasitraukė iš varžybų Izraelyje.
R. Berankis išliko toje pačioje vietoje
2018 10 15
Reitingas
R.Berankis ATP reitingų lentelėje -107-as, L. Grigelio ir J. Eidukonytės pozicijos smuko.
Į pagrindinį turnyrą nepateko
2018 10 14
Tenisas
"Kremlin Cup" turnyre Rusijoje Ričardas Berankis 4:6, 6:7 (5:7) pralaimėjo 21-erių metų kazachui Aleksandrui Bublikui.
Lietuviui - Europos čempionato bronza
2018 10 15
Europos čempionatas
Europos jaunių bokso pirmenybėse Rusijoje Lietuvos atstovas Aleksandras Trofimčiukas iškovojo bronzos medalį.
Rokiškietei - pasaulio čempionato bronza
2018 10 15
Sambo
Pasaulio jaunių ir jaunimo sambo imtynių čempionate Gruzijoje Vaiga Čečytė užėmė trečiąją vietą.
Medalis jau kišenėje, bet kova dar nebaigta
2018 10 14
Boksas
Rusijos mieste Anapoje vykstančiame Europos jaunių čempionate medalį užsitikrino Aleksandras Trofimčiukas.

Dviems dviratininkams - po penkis medalius
2018 10 15
Trekas
Lietuvos dviračių treko čempionate Panevėžyje daugiausiai medalių - po penkis - pelnė Justas Beniušis ir Olivija Baleišytė.
Pasaulio reitinge – lietuvės šuolis
2018 10 10
Reitingas
Italijoje lenktynes laimėjusi Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“) Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) reitinge iš 63-ios vietos pakilo į 42-ąją.
Sąskaitą papildė 20 reitingo taškų
2018 10 07
Plentas
„Gran Premio Bruno Beghelli Internazionale“ lenktynėse lietuvė Rasa Leleivytė užėmė dešimtąją vietą.
Vilniečiai eliminavo kauniečius
2018 10 14
Iššūkio taurė
"Šviesos" rankininkai 33:26 laimėjo EHF Iššūkio taurės turnyro antrojo etapo atsakomąsias rungtynes prieš „Granitą-Karį" ir pateko į kitą etapą.
Laimėjo čempionai ir panevėžiečiai
2018 10 13
LRL
Lietuvos rankinio lygoje „Dragūnas“ Klaipėdoje 45:28 įveikė Šiaulių „Dubysą“, o "Grifas" Panevėžyje 27:21 "Uteną".
Į svarbias kovas – išretėjusiomis gretomis
2018 10 12
Atranka
Lietuvos rinktinės treneriai paskelbė išplėstinį žaidėjų sąrašą. Iš jo bus pasirinkti rankininkai Europos čempionato atrankos mūšiams.

Treneriams - aukščiausio lygio kursai
2018 10 15
Kursai
Tinklinio treneriai pirmadienį rinkosi į Vilniuje penkias dienas truksiančius FIVB II lygio trenerių kursus.
Prie starto linijos – aštuonios komandos
2018 10 10
Lietuvos čempionatas
Jau spalio pabaigoje startuos naujasis Lietuvos moterų tinklinio sezonas, kuriame šiemet netrūks naujovių.
Debiutą vainikavo sidabro medaliai
2018 08 26
Paplūdimio tinklinis
Puikiai pasirodę Vengrijoje Lietuvos paplūdimio tinklininkai Patrikas Stankevičius ir Matas Navickas iškovojo sidabrą.
Tauragės bekelėje intrigos netrūko
2018 10 15
Auto
Lietuvos visureigių ekipažai ir motociklininkai varžėsi įstabiose Žemaitijos vietose ir išsiaiškino, kurie iš jų yra greičiausi.
Ralio kroso dievai šypsojosi lietuviams
2018 10 15
Rali-krosas
Torūnės trasoje, finišavo Baltijos šalių ralio kroso pirmenybės, kurių visus svarbiausius važiavimus laimėjo pilotai iš Lietuvos.
Rokas Baciuška - Europos čempionas
2018 10 14
Rali-krosas
Paskutiniame žemyno ralikroso čempionato S1600 klasės etape tauragiškis R.Baciuška finišavo antras. Tačiau anksčiau įgytos persvaros pakako aukso medaliui.

Lietuvis pralaužė ledus KHL
2018 10 15
Ledo ritulys
Ketvirtą kartą šį sezoną Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) mače ant ledo pasirodė ir pirmąjį įvartį per karjerą šioje lygoje pelnė N.Ališauskas.
Pergalinga salvė – 10 įvarčių
2018 10 10
Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynėse Elektrėnų „Energija“ (4/0) svečiuose net 10:2 (2:0, 4:1, 4:1) sutriuškino Vilniaus „Geležinį vilką“ (1/3).
Trenerio debiutas – turnyre Vilniuje
2018 10 09
Lapkritį Vilniuje ledo ritulio gerbėjų laukia tikra šventė – įspūdingą reginį žadantis „Turkish Airlines Baltic Challenge Cup“ turnyras.
Padėjo paskutinį sezono akordą
2018 10 15
Orientavimasis
Dvi dienas vykusios Lietuvos taurės varžybos į Druskininkus sutraukė 800 orientacininkų.
V. Ažukaitė buvo nenugalima
2018 10 15
Fechtavimas
J. Subačiaus fechtavimo taurės varžybos pritraukė per pusšimtį sportininkų iš Lietuvos ir Baltarusijos.
Makedonijoje - lietuvio triumfas
2018 10 15
Kultūrizmas
Renatas Suleimanovas užėmė pirmą vietą "Diamond cup" kultūrizmo turnyro vyrų figūros varžybose.

Derybos baigtos: stadioną žada 2022 metais
2018 10 11
Stadionas
Sėkmingai užbaigtos svarbiausios derybos dėl Nacionalinio futbolo stadiono Vilniuje. Jau nuspręsta ir kokia bus aikštės danga. Tačiau rizika dar išlieka.
Medaliai – iš olimpinės čempionės rankų
2018 10 10
Jaunimo olimpiada
Naujoji TOK narė Daina Gudzinevičiūtė Buenos Airėse apdovanojo fechtavimo varžybų nugalėtojus.