ELTA 2018 m. rugpjučio 12 d. 23:45 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Laimikis – auksas ir bilietas į elitą

Lietuvos merginų U18 rinktinė iškovojo aukso medalius Europos čempionato B divizione ir ateinančiai kartai uždirbo galimybę varžytis A divizione.

Lietuvės tapo geriausia turnyro komanda
FIBA nuotr.
Austrijoje vykusio Europos jaunių (iki 18 metų) merginų krepšinio čempionato B diviziono turnyro finale sekmadienį Lietuvos rinktinė 86:71 (24:12, 19:20, 25:23, 18:16) nugalėjo bendraamžes iš Baltarusijos.

Lietuvės puikiai pradėjo rungtynes ir jau po pirmo ketvirčio turėjo 12 taškų pranašumą (24:12). Antrajame ketvirtyje žaidimas išsilygino, bet mūsiškės išlaikė dviženklę persvarą. Po ilgosios pertraukos baltarusės bandė perimti iniciatyvą (51:60), bet į tai dviem tritaškiais atsakė Patricija Sribikytė ir lietuvės vėl susigrąžino dviženklę persvarą. Ketvirtajame kėlinyje Daliaus Ubarto auklėtinėms pavyko dar labiau padidinti pranašumą (85:65) ir iškovoti pergalę.

Mūsų šalies komandai 23 taškus pelnė Patricija Sribikytė, 15 - Gabija Šegždaitė (13 atk. kam.), 12 - Kristina Masionytė.

Lietuvės šiame turnyre iškovojo septynias pergales ir patyrė vieną nesėkmę.

Kovoje dėl trečiosios vietos Izraelio rinktinė 63:51 (15:9, 17:11, 16:15, 15:16) įveikė Turkijos atstoves.

1-3 vietas turnyre užėmusios rinktinės iškopė į A divizioną.
Daugiau naujienų iš kategorijos Krepšinis
KOMENTARAI

Išplėštas pratęsimas pergalės neatnešė
2018 11 16
Eurolyga
Kauno „Žalgiris“ Eurolygos rungtynėse po pratęsimo pralaimėjo „FC Barcelona Lassa“.
Kviečia nudažyti areną mėlynai
2018 11 16
Akcija
Klaipėdos "Neptūno" kapitonas Simas Galdikas: "Aš ir tu mėlyno kraujo!"
„Rytas“ kratosi A. Blanco kaltinimų
2018 11 16
Situacija
Žiniasklaidoje pasirodžius informacijai apie konfliktą tarp Vilniaus „Ryto“ ir trenerio iš Ispanijos Alberto Blanco, Vilniaus ekipa išplatino savo paaiškinimą.

Teko pripažinti prancūzų pranašumą
2018 11 17
U-19
Lietuvos U-19 futbolo rinktinė Europos čempionato atrankos turnyre Maltoje toliau lieka be taškų.
Baigęs karjerą prisijungė prie „Žalgirio“
2018 11 17
Karjera
Ilgametis buvęs Lietuvos futbolo rinktinės futbolininkas Deividas Česnauskis, baigęs futbolininko karjerą, prisijungė prie Vilniaus „Žalgirio“ klubo.
Susitiks su Ispanijos žvaigždynu
2018 11 17
Salės futbolas
Geriausias planetos futbolininkas Ricardinho: "Vytis" vertas vietos Elitiniame Čempionų lygos etape".
Trenerė randa laiko ir dailei
2018 11 13
Žvilgsnis
Trenere tapusi dvejų olimpinių žaidynių prizininkė Austra Skujytė neslepia, kad laiko mąžta, tačiau vis dėlto randa jo jaunystės pomėgiui.
Revoliuciniai reitingai bus, bet ne šiemet
2018 11 12
Reitingas
IAAF keičia nuomonę: revoliuciniams reitingams lengvojoje atletikoje - ženklas stop.
Lietuvė žibėjo kariškių pasaulio čempionate
2018 11 12
Bėgimas
Tradicinio Beiruto maratono metu vykusiame 50-ajame kariškių maratono pasaulio čempionate bronzą iškovojo eilinė Vaida Žūsinaitė-Nekriošienė.

Nusileido devintajai turnyro raketei
2018 11 15
Turnyras
Matas Vasiliauskas turnyrą Izraelyje baigė aštuntfinalyje.
M. Vasiliauskas: svarbu tęsti ką pradėjau
2018 11 14
Turnyras
Matas Vasiliauskas per du setus nugalėjo 140 pasaulio jaunių raketę.
Jėgas teniso aikštėje išmėgino studentai
2018 11 13
Studentų sportas
Sostinėje surengtos Vilniaus miesto studentų festivalio teniso varžybos. Jose dalyvavo ir žaidėjas iš Pietų Korėjos.
Pasaulio dziudo čempionate – trys pergales
2018 11 17
Dziudo
Portugalijoje vykstančio pasaulio neįgaliųjų dziudo čempionato varžybose lietuvis Osvaldas Bareikis pasiekė tris pergales, bet į pusfinalį neprasibrovė.
JAV iškovojo du čempionų diržus
2018 11 17
Boksas
E. Kavaliauskas trečią kartą apgynė (NABF) pusvidutinio svorio kategorijos čempiono diržą bei pirmą sykį iškovojo WBO tarpkontinentinį diržą.
Pasikeitimai iš vėžių neišmušė
2018 11 16
Bušido
Prieš tradicinį bušido turnyrą „Hero's & KOK World Series“, sostinės „Siemens“ arenoje įvyko oficiali svėrimo ceremonija.

Lietuvis "vežė" į kalną dziudo legendą
2018 11 11
Treniruotės
„Pagaliau radau, kas į kalnus važiuoja lėčiau už mane," – juokavo lietuvis dviratininkas Evaldas Šiškevičius.
O. Baleišytė pasaulio reitinge – trečia
2018 10 30
Trekas
Po Kanadoje vykusio antrojo pasaulio dviračių treko taurės varžybų etapo UCI paskelbtuose reitinguose Lietuvos atstovai patenka į keturis dešimtukus.
Pirmame dešimtuke – S.Krupeckaitė
2018 10 29
Trekas
Miltone (Kanada) vykstančio antrojo pasaulio dviračių treko taurės varžybų etapo moterų keirino rungtyje Simona Krupeckaitė užėmė dešimtąją vietą.
Lietuvių laukia grėsmingas varžovas
2018 11 15
Interviu
Vilniaus VHC "Šviesa" kapitonas prieš EHF Iššūkio taurės rungtynes: "Mes kuriame klubo istoriją".
Laukia kovos tarptautiniuose turnyruose
2018 11 15
EHF taurė
Ateinantį savaitgalį trys Lietuvos rankinio klubai mes iššūkius užsienio komandoms.
LRL susitikimai pažėrė staigmenų
2018 11 14
LRL
Garliavoje „Kauno Ąžuolas-KTU“ sutriuškino Klaipėdos „Dragūną“, o Kaune „Granitas-Karys“ pirmą kartą šį sezoną įveikė Vilniaus „Šviesą“.

Kausis dėl LTF Didžiosios taurės
2018 11 16
LTF Didžioji taurė
Šešios stipriausios šalies tinklinio komandos stos į kovą dėl pirmojo sezono trofėjaus.
Lietuvis džiaugiasi sugrįžęs į Švediją
2018 11 15
Legionieriai
Lietuvos tinklininkai gerbėjus toliau džiugina sėkmingu žaidimu įvairiose Europos šalyse.
Sugrįžimą pažymėjo graži pergalė
2018 11 12
Sugrįžimas
Lietuvos tinklinio žvaigždė Arvydas Mišeikis sugrįžo padėti Šiaulių klubui.
Moterims atvėrė duris į lenktynes
2018 11 14
Istorija
Prisimenant "Aurum 1006 km lenktynės" istoriją - pasakojimas apie ketvirtąsias, prieš 15 metų įvykusias "Horn Grand Prix 1003 km lenktynes".
Dakare startuos iš 15-os pozicijos.
2018 11 09
Dakaras
Praėjusį Dakarą rekordinį finišą 12-ojoje vietoje pasiekusi A. Juknevičiaus komanda kitąmet startuos iš kol kas aukščiausios lietuviams 15-osios pozicijos.
Ar lenktynininkai moka tik vairuoti?
2018 11 09
Dakaras
„Techninių dienų“ metu Dakaro ralio komandų pilotai ir šturmanai studijuoja bolido sandaros ypatumus, aptaria gedimus, mokosi keisti susidėvinčias detales.

Startavo pergale prieš Izraelį
2018 11 17
Akmenslydis
Lietuvos vyrų akmenslydžio rinktinė Europos čempionatą pradėjo pergale.
Lietuvos pora – penkta
2018 11 17
Dailusis čiuožimas
Ledo šokėjai A. Reed ir S. Ambrulevičius varžybose Rusijoje po trumposios programos užima penktą vietą.
Pergalę išplėšė paskutinę minutę
2018 11 15
Ledo ritulys
Lietuvos ledo ritulio čempionate „Kaunas Hockey“ komanda svečiuose 3:2 (0:2, 2:0, 1:0) nugalėjo Vilniaus „Hockey Punks“ ekipą.
Lietuvei – pasaulio čempionato bronza
2018 11 17
Fitnesas
Kultūristė Kristina Narbutaitytė iškovojo pasaulio profesionalų čempionato bronzos medalį.
Lietuvių dvejetas pasiekė ketvirtfinalį
2018 11 17
Badmintonas
Lietuvos atstovės Gerda Voitechovkaja ir Vytautė Fomkinaitė pasirodymą Airijoje vykstančiame badmintono turnyre baigė ketvirtfinalyje.
Sporto sirgaliaus savaitgalio gidas
2018 11 16
Anonsas
Savaitgalį Lietuvoje: Čempionų lyga, bokso čempionatas, krepšinio rinktinė ir šaudymo iš lanko varžybos.