ELTA 2018 m. liepos 13 d. 10:06 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Japonų barjero įveikti nepavyko

Lietuvos kurtieji krepšininkai pasaulio jaunimo čempionate rungtyniaus dėl 5-8 vietų - jie ketvirtfinalyje nusileido Japonijai.

Rungtynių su JAV akimirka
Augusto Četkausko nuotr.
Vašingtone (JAV) vykstančio pasaulio jaunimo (iki 21 metų) kurčiųjų krepšinio čempionato vaikinų turnyro ketvirtfinalyje ketvirtadienį Lietuvos rinktinė 58:85 pralaimėjo Japonijos komandai ir tęs kovą dėl 5-8 vietų.

Lietuvos rinktinė pirmojo etapo A grupėje buvo antra, o japonai B grupėje užėmė trečiąją vietą.

Rungtynėse dėl pirmosios pozicijos A grupėje mūsiškiai net 39:113 pralaimėjo turnyro favoritei JAV komandai.

Merginų turnyre Lietuvos rinktinė 48:81 nusileido Japonijos ekipai ir čempionate liko be pergalių. Lietuvėms atiteko penktoji pozicija.

Čempionate dalyvauja 10 vaikinų ir penkios merginų komandos.
Daugiau naujienų iš kategorijos Krepšinis
KOMENTARAI

Turnyre startavo pergale
2018 07 18
U-18
Lietuvos aštuoniolikmečiai paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė Ispanijos rinktinę
Neįveikė ispanų barjero
2018 07 18
U-20
Pirmą etapą pergalingais žingsniais įvėikę Lietuvos 20-mečiai krepšininkai suklupo Europos jaunimo čempionato aštuntfinalyje.
Sostinės klube – pirmoji legionierė
2018 07 18
Moterų krepšinis
Vilniaus „Kibirkšties“ komanda sukirto rankomis su 24-erių metų amerikiete Morgan Pullins.

Čempionų lyga
„Sūduvos“ treneris pabrėžė, kad APOEL įrodė, esanti labai galinga komanda, todėl marijampoliečiai gali tik džiaugtis ją aplenkusia savo ekipa.
Dėl čempionų titulo – atkakli kova
2018 07 18
Pirmoji lyga
Realias galimybes kovoti dėl Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos čempionų titulo turi net aštuonios komandos.
Nauja karta beldžiasi į elitą
2018 07 18
Čempionatas
Jaunųjų lengvaatlečių "šūviai" pasaulio lengvosios atletikos čempionate Suomijoje: ryškiausiai spindėjo šuolininkė, disko metikas ir bėgikės.
S. Bertašius nugalėjo varžybose Prancūzijoje
2018 07 18
Varžybos
Lengvosios atletikos varžybose „Meeting Soteville“ netikėtą pergalę iškovojo Lietuvos bėgikas Simas Bertašius, ieties metikas E. Matusevičius - trečias.
Nori atsigriebti už prarastus metus
2018 07 18
Sugrįžimas
Dėl diskvalifikacijos už dopingo vartojimą dvejus metus varžybose nedalyvavęs rutulio stūmikas Rimantas Martišauskas į arenas grįžta ryžtingai nusiteikęs.

Kovos dėl penktos vietos
2018 07 18
Stalo tenisas
Lietuvos jaunučių merginų stalo teniso rinktinė Rumunijoje apmaudžiai nepateko į pusfinalį.
Artėja lemiamų kovų etapas
2018 07 18
Čempionatas
Iki Lietuvos teniso klubų čempionato grupių etapo pabaigos likus kiek mažiau nei mėnesiui, ima ryškėti 2018 metų sezono favoritai.
Lietuvės – tarp aštuonių stipriausių
2018 07 18
Lietuvos jaunučių merginų stalo teniso rinktinė pateko į Europos čempionato ketvirtfinalį.
Lietuvos boksininkė iškovojo sidabrą
2018 07 18
Boksas
Gabrielė Diekontaitė, įveikusi indę ir pralaimėjusi kazachei, tapo prestižinio turnyro Serbijoje vicečempione.
„Karai niekada nebuvo naudingi“
2018 07 17
Boksas
D.Šaluga: „Dalis trenerių netreniravo boksininkų, tiesiog užsirašydavo pavardes tų, kurie jau seniai nesportuoja, ir už tai gaudavo etatus, finansavimą".
Lietuvos kovotoja – garsiame realybės šou
2018 07 11
Įvertinimas
Pirmą kartą Lietuvos istorijoje mūsų šalies kovotoja pateko į labiausiai prestižinę pasaulio kovinio sporto organizaciją - UFC.

Lietuvis pranoko 120 varžovų
2018 07 15
Plentas
19-metis Lietuvos atstovas Kęstutis Vaitaitis Europos jaunių dviračių plento čempionate grupinėse lenktynėse tarp 159 dalyvių užėmė 39-ąją vietą.
Lietuvės liko už penkiasdešimtuko ribų
2018 07 14
Plentas
Europos dviračių plento čempionato jaunių merginų grupinėse lenktynėse šeštadienį trys Lietuvos atstovės užėmė vietas šeštajame dešimtuke.
Lietuviai liko toli už lyderių nugarų
2018 07 14
Plentas
Lietuvos dviračių plento čempionas Justas Beniušis Europos jaunių čempionate pranoko 11 varžovų ir užėmė 37-ąją vietą.
Rinktinė kratosi praeities nesėkmės
2018 07 18
U-18
Prieš dvejus metus paskutinę vietą U18 Europos čempionate užėmusi rinktinė susirinko kovoti dėl kiekvienos pergalės.
Veidas
Jonas Truchanovičius mėgaujasi gyvenimu ir žaidimu Prancūzijoje, bet džiaugiasi galėdamas apsivilkti Lietuvos rankinio rinktinės aprangą.

Lietuviai kibo į atlapus favoritams
2018 07 17
Paplūdimio tinklinis
Lietuvos paplūdimio tinklininkai Europos čempionate po atkaklios kovos pralaimėjo latviams.
Europos čempionato starte pralaimėjo lenkams
2018 07 16
Lietuvos paplūdimio tinklininkai Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis nesėkme debiutavo Europos pirmenybėse.
Kovos ir su savimi, ir su varžovais
2018 07 13
Per pusmetį į pasaulio elitą įsiveržę Lukas Každailis jau šį sekmadienį pradės kovas Europos čempionate, kuriame stengsis peržengti psichologinį barjerą.
Teisėjų korpusą papildė naujas autoritetas
2018 07 18
Teisėjai
D. Jonušis: „Tai anaiptol ne abejonė nacionaline automobilių sporto arbitrų kalve, o aukštas, tarptautinis renginio įvertinimas“.
Prie starto linijos - 38 komandos
2018 07 18
Lenktynės
Bene aršiausios konkurencijos laukiama tarp daugkartinio šalies žiedinių lenktynių čempiono Ramūno Čapkausko ir Deivido Jociaus komandų.
Lietuvos lenktyninkams - "Brexit" iššūkis
2018 07 18
Lenktynės
Komanda "Bunasta by Žaibelis motorsport" 1006 km lenktynėms gavo sudėtingą užduotį.

Stovykloje - žinomas treneris
2018 07 15
Stovykla
Du pasaulio čempionus išugdęs suomis Harris Petris Setala darbuosis "Hockey Punks" priešsezoninėje vaikų stovykloje.
Rizika sugrįžti namo pasiteisino
2018 06 16
Akmenslydis
Nors Lietuvos akmenslydininkai dar tik svajoja apie specialius šios sporto šakos takus ledo arenose, jų mintyse jau yra ir parolimpinės žaidynės.
Po šešerių metų pakeitė klubą
2018 06 11
Ledo ritulys
Šveicarijoje rungtyniaujantis 20-metis Lietuvos ledo ritulio rinktinės puolėjas Emilijus Krakauskas nuo šiol žais "Kloten" komandoje.
Čempiono titulas – Lietuvos irkluotojui
2018 07 18
Irklavimas
Portugalijoje vykstančių Europos universitetų žaidynių irklavimo varžybų vyrų vienviečių valčių rungtyje aukso medalį iškovojo Žygimantas Gališanskis.
Kontroliniai grybšniai - naujame baseine
2018 07 18
Plaukimas
Lietuvos neįgaliųjų plaukimo lyderių paskutiniai grybšniai prieš Europos čempionatą naujame Klaipėdos baseine papildomai kainuos 10 tūkst. eurų.
Taškente – asmeniniai rekordai
2018 07 18
Sunkioji atletika
Lietuvos sunkiaatlečiai mano, kad pasaulio jaunimo čempionate galėjo pasirodyti geriau: gal koją pakišo jaudulys, gal įtakos turėjo kepinantis karštis.

Aurimui Didžbaliui – žinia iš laboratorijos
2018 07 18
Situacija
Patvirtinta, jog Lietuvos sunkiaatlečio naudoti sertifikuoti ir legalūs maisto papildai buvo užteršti draudžiama medžiaga.
Laurai – Š.Jasikevičiaus skrydžiui
2018 07 17
Konkursas
Ketvirtuoju „Mėnesio sporto nuotraukos“ konkurso laureatu tapo fotografas Žygimantas Gedvila.
LSU absolventai dirba pagal specialybę
2018 07 16
Studijos
Iš per 6-8 mėnesius įsidarbinusių 85 proc. apklausoje dalyvavusių LSU absolventų 66 proc. dirba pagal specialybę.