imtynes.lt 2018 m. birželio 18 d. 11:30 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Lietuvis užkopė ant nugalėtojų pakylos

Simono Viliulio bronza - pirmas imtynių istorijoje lietuvių iškovotas medalis Europos moksleivių čempionatuose.

Simonas Viliulis.
Dėre (Vengrija) finišavo Europos moksleivių imtynių čempionatas. Varžybose rungėsi trijų olimpinių sporto šakų - graikų-romėnų, moterų ir laisvųjų imtynių - atstovai ir atstovės.

Sėkmingiausiai pasirodė mūsų šalies klasikai, kurie tarp 25 komandų užėmė dvyliktą vietą.

Aukščiausias pasiekimas, bronzos medalis, atiteko kauniečiui Simonui Viliuliui (85 kg, 18 dalyvių). Per žingsnį nuo bronzos buvo Vilius Adomavičius (38 kg, 24 dalyviai), tačiau lemiamą mūšį pralaimėjo nuolatiniam savo varžovui Kasparui Bondarenko iš Latvijos ir liko penktas.

S.Viliulio bronza - pirmas iškovotas medalis Europos moksleivių čempionate.

Į dešimtuką dar įšoko vilnietis Damianas Matveiko, kuris svoryje iki 75 kilogramų užėmė devintą vietą (22 dalyviai).

Klaipėdietis Donatas Rindeikis (57 kg, 31 dalyvis) iš Klaipėdos liko vienuoliktas.

Kiti rezultatai:

Rokas Čepauskas (41 kg, 22 dalyviai) - 15 vieta;

Radionas Rutkauskas (62 kg; 29 dalyviai) - 21 vieta;

Sergejus Kolodinas (68 kg; 25 dalyviai) - 21 vieta;

Ilja Abdulovas  (62 kg; 29 dalyviai) - 23 vieta;

Laisvųjų imtynių turnyre nustebino netikėtai "iššovęs" Artiomas Cvetkovas (38 kg, 24 dalyviai), kuris su dviem pergalėm pakilo į penktą poziciją.

Rolandas Čiužinovas (52 kg, 25 dalyviai) šį čempionatą norės pamiršti kuo greičiau - itin nesėkmingas pralaimėjimas debiutiniame susitikime lėmė, kad vilnietis liko paskutinis.

Šalies laisvūnai užėmė 17 vietą tarp 26 ekipų.

Tuo tarpu mūsų merginos įskaitinių taškų neiškovojo ir kartu su austrėmis, Kosovo atletėmis ir kroatėmis pasidalino 21-24 vietomis.

Vestina Danisevičiūtė (46 kg, 19 dalyvių) - 14 vieta;

Gabija Dilytė (50 kg, 22 dalyvės) - 16 vieta;

Gabrielė Dilytė (62 kg, 19 dalyvių) - 19 vieta.
Daugiau naujienų iš kategorijos Ringas
KOMENTARAI

A. Juškevičius vedė komandą į pergalę
2018 09 25
Legionierius
Lietuvis krepšininkas Adas Juškevičius vedė savo komandą į pergalę Prancūzijos čempionate.
Šakiuose – M. Paulausko vardo turnyras
2018 09 24
Turnyras
Rugsėjo 26-27 dienomis Šakiuose ir vėl vyks jau tradiciniu tampantis Modesto Paulausko vardo turnyras.
Titulo siekė dešimtmetį
2018 09 24
Interviu
Sostinės krepšinio lygoje – pažintis su A lygoje pirmą kartą triumfavusia „Ferimsta”.

Marijampolėjė - šeimų futbolo šventė
2018 09 25
Šventė
Marijampolės futbolo centras ir MAFF įsitraukė į visoje Europoje minimos "UEFA Grassroots Week" savaitės renginius.
Futsalo treneriams – kroato pamokos
2018 09 25
Kursai
Prieš naują Lietuvos futsalo sezoną FIFA futsal trenerių kursuose patirtimi dalijosi ilgametis Kroatijos ir Suomijos rinktinės strategas Mičo Martičius.
Naujieji čempionai – FK „Šilalė“
2018 09 24
Mažasis futbolas
Lietuvos mažojo futbolo čempionais pirmą kartą istorijoje tapo Šilalės miesto komanda FK „Šilalė - Prolain“.
Gali tapti geriausiu Europos lengvaatlečiu
2018 09 25
Rinkimai
Europos lengvosios atletikos asociacija (EA) paskelbė pajėgiausių Senojo žemyno lengvaatlečių pavardes, kurie gali būti išrinktais geriausiais metų lengvaatlečiais.
Lietuvė Kinijoje - septinta
2018 09 25
Ėjimas
Ėjikė Brigita Virbalytė-Dimšienė varžybose Kinijoje pirmame etape finišavo septinta.
Nuo darželinukų iki gimnazistų
2018 09 24
Taurė
Tokijo olimpiečio lengvaatlečio Kęstučio Orento ir Kauno r. mero Valerijaus Makūno taurės varžybose Kulautuvos parke dalyvavo 460 jaunųjų bėgikų.

Paaiškėjo stipriausia mėgėjų teniso komanda
2018 09 25
Mėgėjai
Vilniuje vykusiame Lietuvos teniso klubų lygos finale triumfavo „Top Tennis Club” klubas.
Lietuviai tenisininkai pasaulio reitinge
2018 09 24
Reitingas
Tenisininkė J. Eidukonytė WTA reitinge pakilo į 966-ąją vietą, R. Berankis pasaulio reitinge išliko 103-ias.
Pergalei ketvirtfinalyje jėgų neužteko
2018 09 21
Tenisas
Turnyro „Moselle Open“ ketvirtfinalyje Ričardas Berankis 6:7 (4:7), 4:6 pralaimėjo moldavui Radu Albotui.
Kovotojos sąskaitoje – dar vienas titulas
2018 09 24
Karatė
Rugsėjo pradžioje Šolnoko taurės turnyre Vengrijoje triumfavusi vilnietė Brigita Gustaitytė šį kartą laimėjo atvirąjį Švedijos čempionatą.
Startas - be pergalių
2018 09 24
Dziudo
Rokas Nenartavičius pasaulio dziudo čempionate pralaimėjo pirmąją kovą.
Įvertino įgytą patirtį
2018 09 24
Graplingo imtynės
Per plauką nuo pasaulio UWW medalio buvęs Laimonas Stančikas: "Atsigriebsiu pasaulio graplingo čempionate".

Lietuvė JAV finišavo aštunta
2018 09 25
BMX dviračiai
Dviratininkė Vilma Rimšaitė varžybose JAV užėmė aštuntąją vietą.
Nugalėtojai nusileido pusantros minutės
2018 09 24
Plentas
Dviratininkė Akvilė Gedraitytė pasaulio čempionate užėmė 24-ąją vietą.
E. Šiškevičiui - 3 reitingo taškai
2018 09 23
Lenktynės
Dviračių lenktynėse „Grand Pri d'Isbergues-Pas de Calais“ lietuvis Evaldas Šiškevičius finišavo 20-as.
Rankininkių startas - sėkmingas
2018 09 25
Moterų rankinis
Visos trys šiame čempionate besivaržančios mūsų šalies ekipos pasiekė pergales, ta pati ekipa iš Baltarusijos - "Gorodničanka".
Rankininkai svetur apšilo kojas
2018 09 24
Legionieriai
Iš Čempionų lygoje rungtyniaujančių lietuvių šią savaitę džiaugėsi tik G. Savukyno treniruojamas bei G. Morkūno atstovaujamas Rihymiakio "Cocks" klubas.
Čempionato starte - įvairūs mačų scenarijai
2018 09 22
LRL
Prasidėjo naujasis LRL sezonas: trejos iš ketverių rungtynių baigėsi įtikinamomis vienų komandų pergalėmis prieš kitus, vienerios - lygiosiomis.

Debiutą vainikavo sidabro medaliai
2018 08 26
Paplūdimio tinklinis
Puikiai pasirodę Vengrijoje Lietuvos paplūdimio tinklininkai Patrikas Stankevičius ir Matas Navickas iškovojo sidabrą.
Lietuvos sportininkai iškopė į finalą
2018 08 26
Paplūdimio tinklininkai Patrikas Stankevičius ir Matas Navickas Vengrijoje pateko į finalą.
Pratęsė pergalių seriją
2018 08 25
Paplūdimio tinklininkai Patrikas Stankevičius ir Matas Navickas tęsia pergalingą žygį turnyre Vengrijoje.
Estijoje - finalų ir sezono pergalės
2018 09 25
Lenktynės
Savaitgalį Estijoje vienas po kito aiškėjo 2018 metų greičiausieji sportininkai.
Lietuviai dominavo Balkanų bekelės ralyje
2018 09 24
Bekelė
Du iš penkių "Balkan Offroad Rallye" startavusių tautiečių lipo ant podiumo, o Dakarui besiruošiantis A. Gelažninkas geriausią tempą diktavo nuo pradžios.
Ralio trofėjus - tituluotiems dalyviams
2018 09 24
Ralis
Kaune finišavo 45-asis ralis "Kauno ruduo 2018", skirtas vienų žymiausiųjų automobilių sporto meistrų, brolių Arvydo ir Kastyčio Girdauskų atminimui.

Pirmose namų rungtynėse - ilgesnis suolelis
2018 09 25
Anonsas
Praėjusį ketvirtadienį aplankę Elektrėnus, antradienį, rugsėjo 25 d., "Kaunas Hockey" ledo ritulininkai šalies čempionų "Energijos" laukia namuose.
Vilniaus derbis: vilkų dantys - stipresni
2018 09 22
Ledo ritulys
Lietuvos ledo ritulio čempionato pirmajame ture „Geležinio vilkos“ ledo ritulininkai 5:3 įveikė kitą sostinės ekipą - „Hockey Punks"
Čempionato starte - čempionų pergalė
2018 09 20
Lietuvos ledo ritulio pirmenybių pirmosiose rungtynės Elektrėnų „Energijos“ ledo ritulininkai namuose 5:2 susitvarkė su „Kaunas Hockey“ komanda.
Kaune praūžė regbio turnyras
2018 09 25
Regbis
Kaune vyko jau 43-iasis tarptautinis regbio turnyras, kuriame buvo kovokama dėl "Ąžuolo" taurės.
Irkluotojai iškovojo pergalę Lenkijoje
2018 09 25
Irklavimas
Lietuvos irkluotojai sėkmingai pasirodė Lenkijos mieste Bydgoščiuje vykusioje regatoje „Wielka Wioslarska o Puchar Brdy 2018“.
Šachmatų olimpiados starte - pergalės
2018 09 24
Šachmatai
Baku (Azerbaidžanas) vyksiančios 43-iosios šachmatų olimpiados pirmajame ture Lietuvos rinktinės iškovojo pergales.

Olimpiečiai žengia bendro gyvenimo keliu
2018 09 25
Šeima
Vaida Žūsinaitė ir Ričardas Nekriošius 2018 m. gali vadinti išskirtiniais metais. Ne tik dėl sporto rezultatų, bet ir dėl įvykių jų bendrame gyvenime.
Apdovanojimų akimirkos – atlygis už darbą
2018 09 24
Apdovanojimai
LPOK prezidentas Mindaugas Bilius: „Nuostabu matyti, kad auginame pamainą“.
Už sėkmę arenose – įvertinimas namuose
2018 09 24
Premjeras S.Skvernelis Vyriausybės rūmuose pasveikino Lietuvos sportininkus, pasiekusius įspūdingų pergalių pasaulio ir Europos čempionatuose 2018 m.