Lietuvos mažojo futbolo asociacija 2018 m. birželio 18 d. 11:16 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Šilalėje praūžė futbolo viesulas

Lietuvos mažojo futbolo čempionato 11 valandų maratoną papuošė gražesni įvarčiai nei pasaulio čempionate.

Vytas Kurmis (FK Šilalė).
Vytas Kurmis (FK Šilalė).
Birželio 16 d. FIFA Pasaulio futbolo čempionate buvo sužaistos keturios rungtynės, tačiau žymiai daugiau futbolo buvo galima išvysti ne Rusijoje, o Lietuvoje - Šilalės mieste.
 
Ten buvo žaidžiamas trečiasis Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionato etapas, kuriame 14 komandų iš visos Lietuvos sužaidė po 3 mačus. Tam prireikė net 11 valandų, o iš viso buvo sužaistos 21 rungtynės.
 
Pats ilgiausias šių metų Lietuvos mažojo futbolo čempionato etapas iš komandų pareikalavo itin daug jėgų, tačiau tam ekipos buvo pasiruošusios ir Šilalėje pademonstravo puikų futbolą.
 
Įvarčiai gražesni nei pasaulio čempionate
 
Tai, kad komandos sužaidė net po 3 rungtynes iš karto reiškia, kad įvarčių taip pat buvo daugiau nei ankstesniuose etapuose. Natūralu, kad iš visos krūvos įvarčių buvo ir itin gražių smūgių.
 
Lietuvos mažojo futbolo asociacija išrinko penkis gražiausius Šilalės etapo įvarčius ir jais pasidalino. Tarp penkių gražiausių trečiojo etapo įvarčių buvo įvairių šedevrų: smūgis iš beveik nulinio kampo, gražių smūgių iš eigos, perdavimas kulnu ar idealiai perkeltas kamuolys per vartininką.
 
Etapo šeimininkai - vienvaldžiai lyderiai
 
Namuose žaidęs FK "Šilalė - Prolain" klubas idealiai pasinaudojo namų sienų pranašumu ir laimėjo visas tris rungtynes. Pirmajame mače Šilalės komanda 6:2 įveikė Panevėžio FK "Orfa", antrose rungtynėse gan netikėtai lengvai 6:0 sudorojo Vilniaus "El Dorado", o paskutinėse rungtynėse 3:2 palaužė FK "Imsrė" komandą iš Jurbarko.
 
Po šių pergalių FK "Šilalė" ekipa įsitvirtino pirmojoje vietoje. Komanda yra laimėjusi visas septynias žaistas rungtynes ir turi 21 tašką. Ši Lietuvos patriotų miesto komanda trimis taškais lenkia Alytaus FK RESE ekipą, kuri Šilalėje taip pat iškovojo visas tris pergales ir dabar užima antrą vietą, bei penkiais taškais pirmauja prieš sutriuškintą "El Dorado" klubą, esantį trečioje pozicijoje.
 
FK "Šilalė" gali pasidžiaugti ir tuo, kad savo gretose turi rezultatyviausią čempionato žaidėją - Vytą Kurmį. Jis per 7 rungtynes yra įmušęs jau 19 įvarčių.

Įvarčių mašina iš Alytaus
 
Tiesa, nuo V. Kurmio vos dviem tiksliais smūgiais atsilieka FK RESE futbolininkas Virginijus Miknevičius. Kadaise Lietuvos A lygoje su Alytaus "Dainava" žaidęs veteranas per tris sužaistus mačus Šilalėje iš viso pelnė net 12 įvarčių bei, kaip jau buvo minėta, padėjo FK RESE komandai laimėti visas rungtynes. 
 
Reikia paminėti ir tai, kad V. Miknevičiaus sąskaitoje iš viso yra 17 įvarčių, bet jis juos pelnė vos per penkias rungtynes.
 
Lygiųjų nebuvo
 
Pirmą kartą šiais metais Lietuvos mažojo futbolo čempionato etapas buvo užbaigtas be lygiųjų. Visose 21 rungtynėse buvo iškovotos pergalės ir trys taškai, o lygiosiomis komandos nesužaidė.
 
Turbūt arčiausiai lygiųjų buvo SC SANED - FC OSS ir FK "Arsenalo" - FK "Riešė" rungtynės, kuriose buvo pasiektos minimalios pergalės rezultatais 1:0.
 
Sostinės garbę sėkmingiausiai apgynė FK "Rytas"
 
Vilniaus FK "Rytas" tapo vienintele sostinės komanda, kuri Šilalėje laimėjo visas tris rungtynes. Iki šio etapo "Rytas" buvo laimėjęs vos vieną kartą iš keturių rungtynių, o į Šilalę vos septyniese atvykę "Ryto" futbolininkai pademonstravo savo raumenis ir charakterį bei nugalėjo tris skirtingas komandas: FK "Imsrę" (4:2), SC SANED (10:5) ir FK "Arsenalą" (5:3). Šis puikus etapas leido "Ryto" komandai su 12 taškų pakilti į ketvirtą vietą.
 
Dvi raudonos
 
Pirmą kartą šiais metais vieno mačo metu buvo parodytos net dvi raudonos kortelės ir abi jos buvo parodytos vienos komandos atstovams - praėjusių metų čempionams FK "Arsenalui".
 
Trečiose Šilalės etapo rungtynėse Kauno komandai iki rungtynių su FK "Rytu" pabaigos padėti negalėjo Marius Šlaičiūnas ir Dainius Bartašiūnas, kuriems abiems antrajame kėlinyje buvo parodyta po raudoną kortelę. Tiesa, pirmajam žaidėjui ji buvo tiesioginė, o antrasis susirinko dvi geltonas korteles, kurios automatiškai virto raudona.
 
Tai tikrai sutrukdė "Arsenalui" laimėti šias rungtynes ir būtent mačas su "Rytu" tapo tuo, kurį jie pralaimėjo. Kitas prieš tai žaistas rungtynes su "Eagle Team - Žibintas" ir FK "Rieše" kauniečiams pavyko laimėti vieno įvarčio skirtumu.
 
Visų Šilalės etapo rungtynių rezultatai:
 
FK Šilalė-Prolain (Šilalė) 6:2 FK Orfa;

FK Telšiai (Telšiai) 2:4 El Dorado (Vilnius);

FK Arsenalas (Kaunas) 3:2 Eagle Team-Žibintas (Vilnius);

SC SANED (Joniškis) 1:0 FC OSS (Plungė);

FC Suoliukas (Klaipėda) 1:11 FK RESE (Alytus);

FK Rytas (Vilnius) 4:2 FK Imsrė (Jurbarkas);

El Dorado (Vilnius) 0:6 FK Šilalė-Prolain (Šilalė);

FK Riešė (Vilnius) 3:2 FK Merkys (Varėna);

FK Rytas (Vilnius) 10:5 SC SANED (Joniškis);

FC OSS  (Plungė) 2:5 FK Orfa (Panevėžys);

FK Arsenalas (Kaunas) 1:0 FK Riešė (Vilnius);

Eagle Team-Žibintas (Vilnius) 3:4 FC Suoliukas (Klaipėda);

FK Telšiai (Telšiai) 5:3 FK Merkys (Varėna);

FK Imsrė (Jurbarkas) 1:4 FK RESE (Alytus);

FK Arsenalas (Kaunas) 3:5 FK Rytas (Vilnius);

El Dorado (Vilnius) 13:1 SC SANED (Joniškis);

FK Imsrė (Jurbarkas) 2:3 FK Šilalė-Prolain (Šilalė);

FK Telšiai (Telšiai) 2:4 FK Orfa (Panevėžys);

FC OSS (Plungė) 2:5 FC Suoliukas (Klaipėda);

Eagle Team-Žibintas (Vilnius) 3:0 FK Riešė (Vilnius);

FK Merkys (Varėna) 1:8 FK RESE (Alytus);
 
Daugiau naujienų iš kategorijos Futbolas
KOMENTARAI
 
 
 
Emocingame mūšyje - "Žalgirio" pergalė
2018 12 09
LKL
Kauno „Žalgiris“ (12-1) antrą kartą šį sezoną įveikė principinį varžovą Vilniaus "Rytą" ir LKL čempionate iškovojo septintąją pergalę iš eilės.
Lietuvos komandos - be kluptelėjimų
2018 12 09
Krepšinis
Abi Lietuvos 16-mečių rinktinės tarptautiniame krepšinio turnyre Minske laimėjo visas tris pergales. Sekmadienį lietuviams nepajėgė pasipriešinti airiai.
Šeimininkai buvo pranašesni
2018 12 08
LKL
LKL pirmenybėse Pasvalio "Pieno žvaigždės" įveikė Prienų "Skycop", o Klaipėdos "Neptūnas" sutriuškino Alytaus "Dzūkiją".
 
Į seminarą rinkosi vartininkai
2018 12 08
Seminaras
Kaune beveik 30 vartininkų trenerių iš Lietuvos ir keli lenkai bei latviai klausėsi FIFA seminaro paskaitų ir išbandė praktiką aikštėje.
Lietuvės smuktelėjo į 103-ią vietą
2018 12 07
Moterų futbolas
FIFA paskelbtoje pasaulio moterų futbolo rinktinių reitingų lentelėje Lietuvos komanda iš 101-osios vietos nukrito į 103-iąją.
A lygai vadovaus "Sūduvos" prezidentas
2018 12 07
Kuluaruose
Lietuvos futbolo čempionės Marijampolės "Sūduvos" prezidentas Vidmantas Murauskas išrinktas A lygos valdybos pirmininku ir prezidentu.
Dalyvavo pirmosiose varžybose JAV
2018 12 08
Už Atlanto
Į JAV studijuoti persikėlęs Lietuvos lengvaatletis Matas Adamonis per pirmąsias savo varžybas už Atlanto užėmė trečiąją vietą.
Medalis sugrąžino olimpietei pasitikėjimą
2018 12 08
Žvilgsnis
Vaida Žūsinatė-Nekriošienė – apie įgyvendintą svajonę tapti kariške, permainingus metus, iššūkius Beirute, atrastą vidinę ramybę, šeimos planus.
709 – ir automobilio, ir telefono numeryje
2018 12 05
Žvilgsnis
Prieš 40 metų Vilhelmina Bardauskienė tapo pirmąja moterimi pasaulyje, šuolių į tolį rungtyje perskriejusia 7 metrų ribą.
 
Dėl trijų milijonų eurų nedvejotų
2018 12 07
Interviu
Teniso treneris Remigijus Balžekas - apie teniso sąjungą ir akademiją, valstybės požiūrį į sportą ir rėmėjus, Matą Vasiliauską, anūką Arną ir futbolą.
Vilniuje viešės šeštoji pasaulio raketė
2018 12 06
Turnyras
Kitų metų sausį Vilniuje rinksis stipriausi teniso veteranai - čia vyks pirmos kategorijos ITF senjorų turnyras „Vilnius Cup 2019“.
Kaune pradėta teniso centro statyba
2018 12 05
Infrastruktūra
Per 10 mėnesių Kaune iškils šiuolaikinis teniso centras, kuriame bus trys kortai bei dviračių, jogos treniruočių patalpos, pirčių zona.
Iš chuligano – į Lietuvos bokso rinktinę
2018 12 05
Festivalis
"Jeigu ne sportas, nežinau, kur dabar būčiau“, – sako bokso treneris, buvęs Lietuvos rinktinės narys Aleksandras Baranovas.
Savigynos įgūdžius demonstruos kariai
2018 12 04
Turnyras
Lietuvos kariai karinės kovinės savigynos yra mokomi pagal patvirtintą karinės kovinės savigynos sistemą, o varžybos rengiamos kasmet.
Šiaurės šalių čempionate - keturi medaliai
2018 12 03
Karatė
Šiaurės šalių kontroliuojamo kontakto karatė čempionate Lietuvos atstovai iškovojo vieną sidabro ir tris bronzos medalius.
 
R. Navardauskas karjerą tęs Prancūzijoje
2018 12 04
Karjera
Prie Evaldo Šiškevičiaus „Delko Marseille Provence" komandoje jungiasi ir kitas Lietuvos dviratininkas - Ramūnas Navardauskas.
Treko talentą grūdino ir nesėkmės
2018 12 03
Žvilgsnis
Dviratininkė Olivija Baleišytė – apie skaudžias traumas, olimpinius tikslus, mamos autoritetą, azartą, triatloną, psichologiją ir skanias nuodėmes.
S. Krupeckaitė pakilo į lyderių trejetą
2018 12 02
Trekas
Simona Krupeckaitė pasaulio dviračių treko taurės varžybų trečiojo etapo moterų keirino rungtyje užėmė penktą vietą, o V. Lendelis liko 15-tas.
"Tai buvo geras etapas“
2018 12 09
Rankinis
Klaipėdos"Dragūno" rankininkai paskutiniąsias šių metų Baltijos lygos rungtynes 26:24 Polvoje laimėjo prieš Estijos "Serviti".
"Utena" iškovojo pirmąjį tašką
2018 12 08
LRL
Šeštadienį žaistose LRL rungtynėse Alytaus "Varsa-Stronglasas" įveikė Šiaulių "SM Dubysą", o "Utenos" ir "Kauno Ąžuolo-KTU" mačas baigėsi lygiosiomis.
Lygoje - antras smūgis čempionams
2018 12 05
Lietuvos čempionatas
Klaipėdos "Dragūnas" šiemet suklupo antrąkart - šįsyk pralaimėta Vilniaus "Šviesai", o kitose rungtynėse Kauno "Granitas-Karys" šventė pergalę.
 
Vasariškos aistros liejasi ir žiemą
2018 12 05
Paplūdimio tinklinis
Vos per kelerius metus Lietuvos išdygo dar net septyni uždari paplūdimio tinklinio aikštynai, o nuo šių metų juose vyksta ir oficialios varžybos.
Finale - Klaipėdos ir Šiaulių ekipos
2018 12 03
Taurė
Dėl pirmojo šio sezono trofėjaus kausis Klaipėdos "Amber Queen" ir Šiaulių "Elgos-Master Idea-SM Dubysos" komandos.
Pralaimėjimą patyrė tik finale
2018 12 02
Paplūdimio tinklinis
Slovėnijoje Vytenė Vitkauskaitė ir Urtė Andriukaitytė iškovojo sidabro medalius - turnyro finale nusileido dukart olimpinės čempionės duetui.
Ralis grįš į dviejų dienų formatą
2018 12 07
Ralis
Greičio ruožu, kuris bus įrengtas prie Žiūrovų miestelio, "Winter Rally" lenktynininkai pravažiuos net 4 kartus.
Kas gali dalyvauti Dakaro ralyje?
2018 12 06
Dakaras
Norint patekti į Dakaro ralį, reikia ne tik susipažinti su 163 puslapių taisyklių knyga, bet ir turėti patirties lenktynėse.
Į Dakarą - tiesiai iš Antarktidos
2018 12 05
Dakaras
Net 70 laipsnių skirtumas laukia Antano Juknevičiaus šturmano Dariaus Vaičiulio, kuris prieš pat Dakaro ralį kops į aukščiausią Antarktidos kalną.
 
Pranoko 24 varžoves
2018 12 08
Biatlonas
Pasaulio biatlono taurės pirmojo etapo moterų 7,5 km sprinto lenktynėse be klaidų šaudžiusi G.Leščinskaitė užėmė 79 vietą.
Lietuvos atstovas - devintas
2018 12 07
Kalnų slidinėjimas
Kalnų slidininkas Andrejus Drukarovas Italijoje vykstančių jaunimo varžybų didžiojo slalomo rungtyje užėmė devintąją vietą.
Į persekiojimo varžybas nepateko
2018 12 07
Biatlonas
Pasaulio biatlono taurės pirmojo etapo 10 km sprinto lenktynėse dalyvavę lietuviai užėmė žemesnes nei 60-a vietas ir nepateko į persekiojimo varžybas.
Lietuvė buriuotoja triumfavo Ispanijoje
2018 12 09
Buriavimas
V. Andrulytė buriavimo varžybose „Canarian Olympic Sailing Week“ laimėjo net tris iš keturių pirmų plaukimų ir užtikrintai pirmavo per visas varžybas.
Lietuviams - prizai Ispanijoje ir Kinijoje
2018 12 09
Sportiniai šokiai
10-ies šokių pasaulio jaunimo čempionate lietuviai K.Burneikis ir I.Šekaitė laimėjo bronzą, o "Grand Slam" varžybose E.Sodeika ir I.Žukauskaitė - sidabrą.
Treningus iškeitė į kostiumus ir sukneles
2018 12 09
Jubiliejus
Vilniaus rotušėje - orientacininkų šventė: sporto šakos jubiliejus, metų atleto apdovanojimai, ant vinies pakabinti „šipai“.
 
Ryžtis judėti skatins užrašinė
2018 12 07
Kuluaruose
Sveikatingumo motyvatorė Vlada Musvydaitė sukūrė modernią knygą-užrašinę „Motyvacija judėti“, kurią galima ne tik skaityti, bet ir klausyti.
Pirmauja L. Jasiūnaitė ir irkluotojos
2018 12 07
Geriausieji
Įpusėjus visuomenės balsavimui geriausių šalies sportininkų rinkimuose aiškėja favoritai. Kovą dėl mėgstamiausio sportininko vardo iš 41 kandidato tęsia 9.
Vilniuje startavo sporto kino festivalis
2018 12 07
Festivalis
"Festivalyje rodomi filmai pasakoja istorijas, kurios įkvepia ir padeda į sportininkus pažvelgti iš kitos pusės",- sako LTOK prezidentė D.Gudzinevičiūtė.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas