sportas.info 2018 m. gegužės 16 d. 16:48 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Svečiai pažėrė komplimentų

Į aerobinės gimnastikos varžybas "KTU Open Cup 2018" susirinkoi ne tik Lietuvos sportininkai, bet ir svečiai iš užsienio.

Kaune vyko tarptautinės aerobinės gimnastikos varžybos
Kaune vyko tarptautinės aerobinės gimnastikos varžybos
Kaune praūžė masiškiausios aerobinės gimnastikos varžybos Lietuvoje –  Tarptautinis moksleivių ir studentų čempionatas „KTU Open Cup 2018“. Jau antrus metus Kaune rinkosi ne tik Lietuvos sportininkai, bet ir svečiai iš užsienio – šiais metais dalyvių skaičius išaugo beveik perpus, o varžybos truko net tris dienas.
 
„Šį kartą KTU Open Cup vyko erdvesnėse patalpose bei sulaukė daugiau dalyvių iš užsienio. Merginų vieneto rungtyje varžėsi 34 sportininkės, iš kurių net 25 buvo užsienietės. Konkurencija tikrai nemaža, tačiau, manau, kad tai kiekvienam sportininkui yra iššūkis ir galimybė pasitikrinti savo jėgas. Taip pat man labai patiko, kad vertinimo komisiją sudarė ne tik Lietuvos atstovai. Lietuviams talkino teisėjai iš Baltarusijos ir Rusijos. Man asmeniškai labai įdomu pamatyti, kaip mane vertina užsienio teisėjai“, – pirmaisiais įspūdžiais apie „KTU Open Cup“ dalijosi pirmąją vietą jaunių amžiaus grupėje, moterų vieneto rungtyje iškovojusi Andrėja Matuzevičiūtė.
 
Išsiskiria masiškumu ir kokybe
 
Tarptautinis moksleivių ir studentų aerobinės gimnastikos čempionatas „KTU Open Cup“ išsiskiria masiškumu – Lietuvos aerobinės gimnastikos kalendoriuje tai buvo pačios masiškiausios varžybos metuose. Iš viso čempionatas sulaukė apie aštuonių šimtų dalyvių iš kurių apie trys šimtai atvyko iš svetur.
 
„Sulaukėme sportininkų iš Ukrainos, Rusijos, Baltarusijos. Labai svarbus faktorius, jog pats Kauno miestas užsieniečiams yra strategiškai patrauklus. Atvykimas į šį miestą yra tikrai geras – yra galimybė atkeliauti tiek traukiniu, tiek lėktuvu. Taip pat Kaune nėra brangios paslaugos – pavyzdžiui viešbučių kainos ir kokybės santykis sportininkams iš užsienio yra tikrai palankus. Ir žinoma, reikia nepamiršti pačių varžybų – „KTU Open Cup“ yra tikrai aukšto lygio čempionatas“, – pasakojo varžybų vyriausioji teisėja Irina Klizienė.
 
Sportininkė A. Matuzevičiūtė neslėpė, jog lygindama lietuvius su užsieniečiais pastebi skirtumų – kai kurios šalys turi tikrai daugiau patirties aerobinėje gimnastikoje, dažniau dalyvauja įvairiuose čempionatuose ar treniruojasi sporto stovyklose. „Natūralu, jog tokių šalių atstovai dažniausiai yra kiek profesionalesni. Tačiau man tikrai yra labai smagu, kad sulaukiame tokios konkurencijos. Tačiau ne tik mums šios varžybos buvo tikra šventė ir dar vienas išbandymas. Man sportininkai iš svetur pasakė labai įdomų pareiškimą, jog jie jaučiasi tarsi 23-iame amžiuje. Jiems „KTU Open Cup“ paliko tikrai teigiamą įspūdį, visi sportininkai mėgavosi puikia atmosfera ir aukšto lygio varžybomis“.

 
Daugiausiai Lietuvos aerobinės gimnastikos sportininkų atvyko iš Kauno, Vilniaus, Klaipėdos, Jonavos, Alytaus ir Šakių. Studentai atstovavo penkias Lietuvos aukštąsias mokyklas – Vilniaus universitetą, Lietuvos edukologijos universitetą, Aleksandro Stulginskio universitetą, Lietuvos sporto universitetą ir Kauno Technologijos universitetą. Vaikų ir jaunučių amžiaus grupėse konkurencija buvo didžiausia.
 
Rinktinė ruošiasi kelionei į Portugaliją
 
Jau šį sekmadienį Lietuvos rinktinė išvyksta į Portugalijoje vyksiantį pasaulio aerobinės gimnastikos čempionatą. Gegužės 25–27 dienomis pasaulio čempionate varžysis pajėgiausi planetos jauniai ir jaunimas, birželio 1 – 3 dienomis – suaugusieji.
 
Lietuvos aerobikos federacijos prezidentės Romos Aleksandravičienės nuomone, viena perspektyviausių rinktinės narių yra A. Matuzevičiūtė. Sportininkė pasaulio čempionate dalyvaus jaunių amžiaus grupėje. Ir nors A. Matuzevičiūtė yra viena jauniausių rinktinės narių, tačiau dalyvaus jau trečiose tokio aukšto lygio tarptautinėse varžybose.
 
„Jau esu dalyvavusi Europos ir pasaulio čempionatuose. Žinoma, jog šį kartą jaučiuosi tikrai ramiau – žinau, kaip viskas vyksta, kokia eiga bei atmosfera tokio lygio čempionatuose. „KTU Open Cup“ varžybose aš sau įrodžiau, jog tikrai galiu.  Žinau, kad kiekvienas sportininkas turi labai daug psichologiškai dirbti su savimi, tad ir šios varžybos buvo tarsi pasibandymas ir įrodymas sau prieš pasaulio čempionatą, jog kiekvieną tikslą įmanoma pasiekti. Šios varžybos man buvo tikrai naudingos – kelias dienas intensyviai ne tik varžiausi, bet ir dirbau su savimi.
 
Manau, kad kiekvieną kartą galima viską atlikti dar tobuliau, tad „KTU Open Cup“ nėra išimtis. Nors užėmiau pirmąją vietą, manau, kad yra, kur tobulėti. Iki pasaulio čempionato norėčiau patobulinti kai kurių elementų techniką bei choreografiją. Pasaulio čempionate turėsiu pademonstruoti tai, ką geriausiai moku, būti pasitempusi ir, žinoma, pasitelkti charizmą“, – mintimis dalijosi Lietuvos rinktinės narė A. Matuzevičiūtė.
Daugiau naujienų iš kategorijos Kitas sportas
KOMENTARAI
 
 
 
Įveikė estes, nusileido latvėms
2019 01 19
Moterų krepšinis
Ir trijų šeštadienį rungtyniavusių Lietuvos ekipų pergale Lietuvos, Latvijos ir Estijos moterų krepšinio čempionate iškovojo tik Kauno "Aistės-LSMU".
“Lietkabelis” sudorojo bejėgį “Rytą”
2019 01 19
LKL
Antrą sykį šį sezoną "Rytas" Vilniuje pralaimėjo LKL mačą Panevėžio "Lietkabeliui". Po pergalę iškovojo Klaipėdos "Neptūnas" ir Pasvalio "Pieno žvaigždės".
„Kibirkštis“ turėjo vargo su šiaulietėmis
2019 01 19
Moterų krepšinis
Vilniaus „Kibirkšties“ ekipa „MultiGyn“ lygoje tris kėlinius atsilikinėjo, bet puikiai sužaidė paskutinį ketvirtį ir 68:54 įveikė „Šiaulių-Universitetą“.
 
„Po truputį kylame į kalną“
2019 01 19
Pasiruošimas
Po pergalės kontrolinėse rungtynės prieš Vilniaus "Vytį" 4:1 "Trakų" strategas Aurelijus Skarbalius tvirtino, kad viskas eina pagal planą.
Jaunių laukia turnyras Baltarusijoje
2019 01 19
U-18
Lietuvos U'18 futbolo rinktinė atvyko į Minską, kur dalyvaus tarptautiniame turnyre "Development Cup".
"Geriausiu turėtų tapti E. Šetkus"
2019 01 19
Geriausieji
Keliautojas ir televizijos laidų vedėjas V. Radzevičius pirmą vietą geriausiųjų 2018 metų Lietuvos futbolininkų rinkimuose atiduoda rinktinės vartininkui.
Penki sluoksniai aprangos bėgti netrukdo
2019 01 17
Žvilgsnis
Lietuvos rekordininkas Simas Bertašius – apie bėgimą spaudžiant 24 laipsniams šalčio, apledėjusius laiptus, Mantą Stonkų ir legendinę arbatą.
Vilniaus maratonas išsaugojo partnerį
2019 01 16
Maratonas
„Danske Bank“ pratęsė bendradarbiavimo sutartį su VšĮ „Tarptautinis maratonas“ ir dar trejus metus drauge organizuos masiškiausią Lietuvos sporto renginį.
Pamatus sezonui kloja ir tunelyje
2019 01 15
Žvilgsnis
Lietuvos rekordininkė Agnė Šerkšnienė – apie sezono startą, svarbiausias varžybas, nežinią dėl olimpinės atrankos, pratybas tunelyje ir PAR, dukterį.
 
Į Vilnių susirinko iš viso pasaulio
2019 01 16
Turnyras
„Vilnius Cup 2019“ teniso turnyre dalyvaus beveik 200 sportininkų net iš 26 valstybių. Jėgas mėgins ir buvusi pirmoji Lietuvos profesionalų raketė.
Suklupo jau pirmame mače
2019 01 14
Turnyras
ATP „Challenger“ serijos turnyro „Koblenz Open“ vienetų varžybų pirmajame rate Laurynas Grigelis neatsilaikė prieš Rusijos tenisininką.
L. Grigelis paslydo aštuntfinalyje
2019 01 11
Tenisas
Turnyro „The Columbus Challenger“ vienetų varžybų aštuntfinalyje Laurynas Grigelis 6:7 (4:7), 6:4, 2:6 pralaimėjo britų tenisininkui Janui Chomsky.
Serbijoje kovojo nesėkmingai
2019 01 19
Boksas
Dvi Lietuvos boksininkės A. Starovoitova ir A. Aučiūtė pralaimėjo savo ketvirtfinalio kovas. Jaunei A. Tuzovai bronzos medalis atiteko be kovos.
Reikės pamiršti garbingą žaidimą
2019 01 18
Tekvondo
Tekvondo kovotojos Klaudijos Tvaronavičiūtės treneris Romualdas Montvidas: „Visos sportininkės kovos žūtbūtinai, lips per galvas.“
Lietuviai mes iššūkį galingiems svečiams
2019 01 18
Muay Thai
Lietuvos muay thai federacijos prezidentas: „Pripažinimo sulaukiame net iš pasaulio ir Europos čempionų. Mūsų turnyre jie tikisi konkurencijos.“
 
Lietuvė išsaugojo antrąją vietą
2019 01 20
Trekas
Naujojoje Zelandijoje vykstančiame 2018-2019 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų penktajame etape lietuviai medalių neiškovojo.
Prisideda siekis patekti į Tokiją
2019 01 08
Dviračiai
"Čia puikios sąlygos treniruotėms – yra ir kalnų, ir lygumų, taip pat parankus klimatas, gera virtuvė," – sako dešimtmetį Italijoje gyvenanti R. Leleivytė.
O. Baleišytė apgynė čempionės titulus
2019 01 04
Trekas
Lietuvos dviračių treko skrečo ir daugiakovės čempionate O. Baleišytė tapo abiejų rungčių čempione, o V. Lašinis antrus metus tapo skrečo čempionu.
Po pertraukos – įvarčių rekordas
2019 01 17
Lietuvos lyga
Atsinaujinusiose Lietuvos rankinio lygos kovose netrūko atkaklių rungtynių, bet lyderiams pavylo įrodyti savo pranašumą.
Šeimininkai laimėjo tik Garliavoje
2019 01 12
LRL
Beveik po mėnesio pertraukos atsinaujinusiame Lietuvos rankinio lygos čempionate trejas iš ketverių sužaistų rungtynių laimėjo svečiai.
“Dragūnas” metus pradės intensyviai
2019 01 09
Interviu
"Jeigu leisime sau pagalvoti, kad esame labai geri ir varžovai vien mūsų vardo išsigąs, turėsime didelių problemų", - sako "Dragūno" treneris A. Juškėnas.
 
Alytiškės pavijo šalies čempiones
2019 01 15
Lietuvos čempionatas
„Top sport“ Lietuvos moterų tinklinio čempionato rungtynėse dvi pergales iškovojo ir į pirmąją vietą turnyro lentelėje pakilo į Alytaus "Prekyba-Parama".
Konkurentai kibo į atlapus lyderiams
2019 01 14
Lietuvos čempionatas
Po šventinės pertraukos pratęstame Lietuvos vyrų tinklinio čempionat po dvi pergales iškovojo lyderės Klaipėdos "Amber Queen" ir Kelmės "Etovio" ekipos.
Mūšiams ant sniego ruošėsi paplūdimyje
2019 01 09
Moterų tinklinis
Europos sniego tinklinio čempionės Monika Povilaitytė ir Ieva Dumbauskaitė - apie titulą, mėlynes ir pakitusias taisykles.
B.Vanagas: „Lubos tikrai dar nepasiektos“
2019 01 20
Dakaras
Į Lietuvą sugrįžo dvi savaites Peru vykusiame Dakaro ralyje Lietuvos vardą garsinę mūsų šalies lenktynininkai.
Iš Dakaro – į kalėjimą
2019 01 19
Dakaras
„Iš tiesų truputį abejojom, ar tikrai ten visi buvo nekalti, nes ta komanda dažniausiai būdavo su gerokai panaudota technika“, - prisiminė Biesas.
„Pagal visus dėsnius turėjome nefinišuoti“
2019 01 18
Dakaras
A.Juknevičiaus šturmanas D.Vaičiulis: „Man bene labiausiai patikęs momentas – tai naktis kopose. Be vandens, be maisto, esi vienas kilometrų spinduliu.“
 
N. Kočerginai - du įskaitiniai taškai
2019 01 19
Biatlonas
IBU taurės penktojo etapo varžybų moterų 7,5 km sprinto lenktynėse šeštadienį Lietuvos bitlonininkė Natalja Kočergina užėmė 39-ąją vietą
Lietuviai iškovojo sidabrą
2019 01 19
Ledo ritulys
Pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionato II diviziono A grupės turnyro penktosiose rungtynėse Lietuvos rinktinė 7:1 sutriuškino Pietų Korėją.
Lietuviai aplenkė tris komandas
2019 01 18
Biatlonas
Vokietijoje vykstančio pasaulio biatlono taurės penktojo etapo vyrų estafetėje 4x7,5 km Lietuvos komanda užėmė 24-ąją vietą.
D. Rapšiui - du aukso medaliai
2019 01 19
Plaukimas
16-ųjų tarptautinių plaukimo varžybų „Flanders Cup“ 200 m ir 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyse greičiausias buvo lietuvis Danas Rapšys.
Pergalė ir pralaimėjimas
2019 01 18
Badmintonas
Vytautė Fomkinaitė Švedijoje vykstančiame badmintono turnyre laimėjo pirmąją kovą, o Gerda Voitechovskaja suklupo.
Svarbu ne tik jėga ir greitis, bet ir protas
2019 01 18
Žvilgsnis
Amerikietiško futbolo entuziastai kratosi etiketės: tai ne šiurkštus sportas (VIDEO).
 
Olimpiečio dovana protėviui – paminklas
2019 01 20
Žvilgsnis
Legendinis bėgikas Romualdas Bitė sportinį kelią pradėjo nuo slidinėjimo, žiemos trasoje jis sutiko ir savo gyvenimo meilę.
Didžiausiam eksponatui prireikė net krano
2019 01 18
Muziejus
Lietuvos krepšinio muziejaus Joniškyje sieną papuošė daugiau nei trijų metrų skersmens ir beveik 400 kg sveriantis paminklas Lietuvos šimtmečiui.
Metų apdovanojimuose – lengvaatlečių triumfas
2019 01 18
Apdovanojimai
„Jūs darote tai, kas atrodo virš žmogaus galimybių“, – neįgaliesiems sportininkams sakė apdovanojimų globėjas Valdas Adamkus.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas