sportas.info 2018 m. gegužės 16 d. 16:48 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Svečiai pažėrė komplimentų

Į aerobinės gimnastikos varžybas "KTU Open Cup 2018" susirinkoi ne tik Lietuvos sportininkai, bet ir svečiai iš užsienio.

Kaune vyko tarptautinės aerobinės gimnastikos varžybos
Kaune vyko tarptautinės aerobinės gimnastikos varžybos
Kaune praūžė masiškiausios aerobinės gimnastikos varžybos Lietuvoje –  Tarptautinis moksleivių ir studentų čempionatas „KTU Open Cup 2018“. Jau antrus metus Kaune rinkosi ne tik Lietuvos sportininkai, bet ir svečiai iš užsienio – šiais metais dalyvių skaičius išaugo beveik perpus, o varžybos truko net tris dienas.
 
„Šį kartą KTU Open Cup vyko erdvesnėse patalpose bei sulaukė daugiau dalyvių iš užsienio. Merginų vieneto rungtyje varžėsi 34 sportininkės, iš kurių net 25 buvo užsienietės. Konkurencija tikrai nemaža, tačiau, manau, kad tai kiekvienam sportininkui yra iššūkis ir galimybė pasitikrinti savo jėgas. Taip pat man labai patiko, kad vertinimo komisiją sudarė ne tik Lietuvos atstovai. Lietuviams talkino teisėjai iš Baltarusijos ir Rusijos. Man asmeniškai labai įdomu pamatyti, kaip mane vertina užsienio teisėjai“, – pirmaisiais įspūdžiais apie „KTU Open Cup“ dalijosi pirmąją vietą jaunių amžiaus grupėje, moterų vieneto rungtyje iškovojusi Andrėja Matuzevičiūtė.
 
Išsiskiria masiškumu ir kokybe
 
Tarptautinis moksleivių ir studentų aerobinės gimnastikos čempionatas „KTU Open Cup“ išsiskiria masiškumu – Lietuvos aerobinės gimnastikos kalendoriuje tai buvo pačios masiškiausios varžybos metuose. Iš viso čempionatas sulaukė apie aštuonių šimtų dalyvių iš kurių apie trys šimtai atvyko iš svetur.
 
„Sulaukėme sportininkų iš Ukrainos, Rusijos, Baltarusijos. Labai svarbus faktorius, jog pats Kauno miestas užsieniečiams yra strategiškai patrauklus. Atvykimas į šį miestą yra tikrai geras – yra galimybė atkeliauti tiek traukiniu, tiek lėktuvu. Taip pat Kaune nėra brangios paslaugos – pavyzdžiui viešbučių kainos ir kokybės santykis sportininkams iš užsienio yra tikrai palankus. Ir žinoma, reikia nepamiršti pačių varžybų – „KTU Open Cup“ yra tikrai aukšto lygio čempionatas“, – pasakojo varžybų vyriausioji teisėja Irina Klizienė.
 
Sportininkė A. Matuzevičiūtė neslėpė, jog lygindama lietuvius su užsieniečiais pastebi skirtumų – kai kurios šalys turi tikrai daugiau patirties aerobinėje gimnastikoje, dažniau dalyvauja įvairiuose čempionatuose ar treniruojasi sporto stovyklose. „Natūralu, jog tokių šalių atstovai dažniausiai yra kiek profesionalesni. Tačiau man tikrai yra labai smagu, kad sulaukiame tokios konkurencijos. Tačiau ne tik mums šios varžybos buvo tikra šventė ir dar vienas išbandymas. Man sportininkai iš svetur pasakė labai įdomų pareiškimą, jog jie jaučiasi tarsi 23-iame amžiuje. Jiems „KTU Open Cup“ paliko tikrai teigiamą įspūdį, visi sportininkai mėgavosi puikia atmosfera ir aukšto lygio varžybomis“.

 
Daugiausiai Lietuvos aerobinės gimnastikos sportininkų atvyko iš Kauno, Vilniaus, Klaipėdos, Jonavos, Alytaus ir Šakių. Studentai atstovavo penkias Lietuvos aukštąsias mokyklas – Vilniaus universitetą, Lietuvos edukologijos universitetą, Aleksandro Stulginskio universitetą, Lietuvos sporto universitetą ir Kauno Technologijos universitetą. Vaikų ir jaunučių amžiaus grupėse konkurencija buvo didžiausia.
 
Rinktinė ruošiasi kelionei į Portugaliją
 
Jau šį sekmadienį Lietuvos rinktinė išvyksta į Portugalijoje vyksiantį pasaulio aerobinės gimnastikos čempionatą. Gegužės 25–27 dienomis pasaulio čempionate varžysis pajėgiausi planetos jauniai ir jaunimas, birželio 1 – 3 dienomis – suaugusieji.
 
Lietuvos aerobikos federacijos prezidentės Romos Aleksandravičienės nuomone, viena perspektyviausių rinktinės narių yra A. Matuzevičiūtė. Sportininkė pasaulio čempionate dalyvaus jaunių amžiaus grupėje. Ir nors A. Matuzevičiūtė yra viena jauniausių rinktinės narių, tačiau dalyvaus jau trečiose tokio aukšto lygio tarptautinėse varžybose.
 
„Jau esu dalyvavusi Europos ir pasaulio čempionatuose. Žinoma, jog šį kartą jaučiuosi tikrai ramiau – žinau, kaip viskas vyksta, kokia eiga bei atmosfera tokio lygio čempionatuose. „KTU Open Cup“ varžybose aš sau įrodžiau, jog tikrai galiu.  Žinau, kad kiekvienas sportininkas turi labai daug psichologiškai dirbti su savimi, tad ir šios varžybos buvo tarsi pasibandymas ir įrodymas sau prieš pasaulio čempionatą, jog kiekvieną tikslą įmanoma pasiekti. Šios varžybos man buvo tikrai naudingos – kelias dienas intensyviai ne tik varžiausi, bet ir dirbau su savimi.
 
Manau, kad kiekvieną kartą galima viską atlikti dar tobuliau, tad „KTU Open Cup“ nėra išimtis. Nors užėmiau pirmąją vietą, manau, kad yra, kur tobulėti. Iki pasaulio čempionato norėčiau patobulinti kai kurių elementų techniką bei choreografiją. Pasaulio čempionate turėsiu pademonstruoti tai, ką geriausiai moku, būti pasitempusi ir, žinoma, pasitelkti charizmą“, – mintimis dalijosi Lietuvos rinktinės narė A. Matuzevičiūtė.
Daugiau naujienų iš kategorijos Kitas sportas
KOMENTARAI
 
 
 
Stovyklos pradžia - be užsieniečių
2018 08 16
Treniruotės
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai ketvirtadienio pavakarę centriniame miesto stadione pradėjo fizinio pasiruošimo stovyklą.
Legionierių nustebino anglų kalbos žinios
2018 08 16
Treniruotės
Vilniaus "Rytas" susirinko į pirmąją treniruotę, kurioje fizinio rengimo treneris atliko ne vieną testą žaidėjų pajėgumui nustatyti.
"Kibirkšties" tikslai - patys aukščiausi
2018 08 16
LMKL
„Šį sezoną mūsų komanda bus dar jaunesnė nei ankstesniais sezonais, – sakė „Kibirkšties“ komandos treneris V.Gecevičius.
 
Vilniuje išryškėjo meistriškumo praraja
2018 08 16
Europos lyga
Vilniaus "Žalgirio" futbolininkams nepavyko antrą kartą sulaikyti "Sevilla" puolimo, kuris šįkart sostinės ekipai atseikėjo penkis įvarčius.
"Sūduvai" - istorinė galimybė
2018 08 16
Europos lyga
Marijampolės "Sūduva" atlaikė Jūrmalos "Spartaks" komandos šturmą ir dėl patekimo į Europos lygos pagrindines varžybas kausis su Glalzgo "Celtic".
Lietuvį futbolas atvedė į Tasmaniją
2018 08 16
Svetur
„Tasmanija yra graži valstija su daug nacionalinių parkų, puikia gamta, todėl aš čia iš tiesų esu laimingas“, - teigia futbolininkas G.Kruša.
Maratono trasoje pakartotas geriausias rezultatas
2018 08 12
Maratonas
"Laikas netenkina, bet užimta vieta džiaugiuosi", - teigė V. Dopolskas, o jo kolegos maratonininkai taip pat nesididžiavo pasiektais rezultatais.
A. Šerkšnienė: "Smagu čia būti"
2018 08 12
Europos čempionatas
„Rezultatai labai aukšti, greičiau nei 50,5 sek. Su tokiais ir pasaulio čempionato finale galima bėgti", - pasirodymą finale reziumavo A. Šerkšnienė.
Lietuvos ėjikės: "Esame šokiruotos"
2018 08 12
Ėjimas
Brigita Virbalytė ir Živilė Vaiciukevičiūtė po finišo Europos čempionate teigė negalinčios patikėti, kad pagerino ir asmeninius, ir šalies rekordus.
 
Pergalingas startas Italijoje
2018 08 15
Turnyras
Laurynas Grigelis ir italas Alessandro Motti pergale praėjo ATP „Challenger“ serijos turnyro Italijoje dvejetų varžybas.
Suklupo prieš pat tikslą
2018 08 13
Turnyras
Lietuvos tenisininkas Lukas Mugevičius Lenkijoje pralaimėjo trečiajame „Futures“ serijos turnyro atrankos rate.
R.Berankis – jau už pirmo šimtuko ribos
2018 08 13
Reitingas
Pastaruoju metu nesėkmingai žaidžiantis Ričardas Berankis Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingų lentelėje iš 95-osios vietos nukrito į 105-ąją.
Rinktinės vedlys pažadais nesimėto
2018 08 16
Boksas
Ko daugiau Lietuvos bokso bendruomenėje – nerimo ar optimizmo, susijusio su Tokijo žaidynėmis? To klausėme šalies rinktinės vyr. trenerio Vido Bružo.
Graplingo lyderiai - UWW čempionate
2018 08 10
Graplingo imtynės
Lietuvos graplingo rinktinės lyderiai turėtų dalyvauti pasaulio UWW čempionate, kuris vyks Kazachstane.
Auksinį tašką nugvelbė patyrusi varžovė
2018 08 04
Taekvondo
Klaudijai Tvaronavičiūtei po dramatiškos kovos nepavyko prasimušti į Prancūzijos Polinezijoje vykusio tekvondo G2 turnyro finalą.
 
Velomaratone laukiama 10 tūkst. dalyvių
2018 08 16
Velomaratonas
Devintasis "Velomaratonas" ir vėl kvies profesionalus bei mėgėjus, kuriems pasiūlys skirtingų nuotolių trasas.
„Velomaratonas“ – ne tik dviratininkams
2018 08 15
Anonsas
Devintą kartą rengiama masiškiausia dviračių šventė rugpjūčio 19 d. prie starto linijos tradiciškai sukvies daugiatūkstantinę minią iš visos Lietuvos.
Lietuvė grįžo tarp 50 geriausiųjų
2018 08 15
Reitingas
Rasa Leleivytė pasaulio plento dviratininkių reitinge iš 64-os vietos pakilo į 47-ą. Tai – aukščiausia Rasos vieta nuo 2017 metų gegužės 14 dienos.
Pralaimėjo ir Liuksemburgui
2018 08 16
U-18
Lietuvos rinktinė 29:34 (11:17) pralaimėjo Liuksemburgo ekipai ir patyrė penktąją nesėkmę Europos jaunių rankinio čempionate.
Lietuva neteko iškilaus rankinio trenerio
2018 08 12
Netektis
Eidamas 73-iuosius metus, mirė nusipelnęs Lietuvos rankinio treneris, sporto meistras Algirdas Ambrazas.
Gruzijoje - nesėkmingas jaunių startas
2018 08 10
U-18
Europos jaunių vaikinų rankinio čempionato antro diviziono turnyro pirmosiose A grupės rungtynėse Lietuvos rinktinė 30:32 pralaimėjo Makedonijai.
 
Vilniuje - geriausių šalies duetų akistata
2018 08 16
Paplūdimio tinklinis
Vilniuje šį savaitgalį vyks Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionato finalinis etapas, kuriame varžysis visi geriausi šalies tinklininkai.
Kelią į atkrintamąsias užkirto trauma
2018 08 10
Paplūdimio tinklinis
Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis Maskvoje pagirtinai kovojo prieš tituluotus varžovus, tačiau patyrus traumą rungtynes tęsti atsisakė.
Ant smėlio – atkakli kova
2018 08 09
Paplūdimio tinklinis
Lietuvos paplūdimio tinklininkai metė rimtą iššūkį buvusiems Europos čempionams.
Laisvę pavertė į betvarkę
2018 08 16
Krosas
Pasak LASF prezidento, autokrose suteiktos laisvės lenktyninkams ne populiarina sportą, o tik paverčia jį pigios ir niekam tikusios technikos suvažiavimu.
Automobilis tapo meno kūriniu
2018 08 14
Naujovė
„Fast Lap“ automobilių lenktynėse menininkas Gabrielis Žvirblis ranka tapė ant „Nissan Leaf“ automobilio.
Driftas – neatsiejama gyvenimo dalis
2018 08 14
Driftas
Lenktynininkė D.Radzevičiūtė: „Driftas reikalauja didžiulio susikaupimo, gebėjimo planuoti veiksmus, greitos reakcijos, drąsos rizikuoti.“
 
Lietuvis ir toliau žais KHL
2018 08 14
Ledo ritulys
Lietuvos ledo rituli rinktinės gynėjas Nerijus Ališauskas lieka Rygos „Dinamo“ ir vėl rungtyniaus vienoje stipriausių planetos lygų.
Pasaulį stulbinanti rusė čiuoš Lietuvoje
2018 08 09
Dailusis čiuožimas
14-metė A.Trusova jau dabar galėtų nušluostyti nosį geriausioms pasaulio čiuožėjoms ir laimėti pasaulio, Europos čempionatą ar net olimpines žaidynes.
Lietuviui – dar viena galimybė
2018 08 04
Beisbolas
Stipriausios pasaulyje Šiaurės Amerikos beisbolo lygos (MLB) klubas „Pittsburgh Pirates“ dar kartą į savo gretas susigrąžino Dovydą Neverauską.
Lietuviai gerina savo pozicijas
2018 08 16
Diskgolfas
Kroatijoje vykstančiame Europos diskgolfo čempionate savo pozicijas prieš lemiamą ratą pagerino Lietuvos atstovai.
Europos čempionate finišavo penktas
2018 08 16
Neįgaliųjų sportas
Regėjimo negalią turintis 21-erių kaunietis Mindaugas Dvylaitis, besivaržantis S11 klasėje, 100 metrų nugara rungties finale užėmė penktą vietą.
"Top" lygos starte - lietuviškų klubų mūšis
2018 08 16
Regbis
Prie "Top" lygos prisijungė Lietuvos čempionato nugalėtoja ir Baltijos pirmenybių antro diviziono čempionė Šiaulių "Šiaulių" komanda.
 
Septyni medaliai užkėlė į 20-ąją vietą
2018 08 12
Apdovanojimai
Glazge ir Berlyne vykusių septynių sporto šakų Europos čempionatų medalių įskaitoje Lietuva su Danija pasidalijo 20-ąją vieta.
Su „Žalgiriu“ – koja kojon
2018 08 09
Jubiliejus
Rupjūčio 9 d. 75-metį švenčiančio R.Budrionio vadovaujamos Vilniaus dirbančiųjų sporto klubų sąjungos gretos auga, keičiasi kartos, o tradicijos išlieka
Medalių įskaitoje Lietuva - 19-ta
2018 08 08
Europos čempionatas
Septynių sporto šakų Europos čempionatų medalių įskaitoje po antradienio varžybų Lietuva užima 19-ąją vietą.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas