2018 m. gegužės 16 d. 14:58 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

„Trakų“ futbolininkai – prie šachmatų lentos

“Futbolas ir šachmatai turi daug panašumų: ir ten, ir ten privalai numatyti bent kelis žingsnius į priekį", - sako LŠF prezidentas A.Černovas.

"Trakų" futbolininkai varžysis šachmatų turnyre

Lietuvos futbolo federacijos spaudos konferencijų salėje “Trakų” futbolo klubo prezidentas Janas Nevoina ir šachmatų federacijos prezidentas Aleksandras Černovas parašais patvirtino apie būsimą bendradarbiavimą. Maža to, J.Nevoina paskelbė apie būsimą turnyrą Prezidento taurei laimėti, kuriame “Trakų” futbolininkai išsidalins 2000 eurų prizinį fondą.

“Tai tęstinis reikalas. Partnerystę su šachmatų federacija pradėjome pernai, o šiemet pasirašėme oficialią sutartį bei nusprendėme surengti turnyrą Čempionų lygos ir Europos lygos principu”, – sakė “Trakų” prezidentas.

“Futbolas ir šachmatai turi daug panašumų. Ir vienoje, ir kitoje sporto šakoje, norėdamas laimėti, privalai numatyti bent kelis žingsnius į priekį. Šachmatuose žaidėjai turi savo strategiją, futbole komandos – taip. Šachmatuose kiekviena figūra turi savo ėjimus, futbole – kiekvienas žaidėjas taip pat turi savo stipriąsias puses, kurias treneriai stengiasi išnaudoti. Tikiuosi, kad šachmatai padės “Trakams” pagerinti rezultatus futbolo aikštėje”, – po sutarties pasirašymo kalbėjo šachmatų federacijos prezidentas Aleksandras Černovas.

“Trakų” šachmatų turnyras truks net pusę metų. Iš pradžių, 32 klubo žaidėjai ir administracijos darbuotojai bus suskirstyti į 8 grupes, iš kurių po du žaidėjus pateks į virtualią Čempionų lygą bei tęs kovą dėl pagrindinio prizo ir “Trakų” prezidento taurės. Trečią ir ketvirtą vietas užėmę dalyviai iškris į virtualią Europos lygą bei kovos dėl mažojo prizo.

Abiejų grupių nugalėtojai susikaus Supertaurės rungtynėse.

Praėjusiame sezone prezidento taurę laimėjo buvęs ekipos saugas Aleksandras Byčenokas. Antras liko Arūnas Klimavičius, trečias – Modestas Vorobjovas.
Daugiau naujienų iš kategorijos Kitas sportas
KOMENTARAI

D. Sabonis susižeidė kelį
2018 10 20
Trauma
"Indiana Pacers" praneša, kad lietuvis krepšininkas Domantas Sabonis dėl dešiniojo kelio traumos gali praleisti artimiausias NBA rungtynes.
LKL mačus laimėjo šeimininkai
2018 10 20
LKL
Šeštadienį LKL pirmenybėse Vilniaus "Rytas" 90:63 įveikė "Šiaulius", o Pasvalio "Pieno žvaigždės" 87:81 - Panevėžio "Lietkabelį"
Dvigubas lietuvio dublis jo ekipai nepadėjo
2018 10 20
NBA
NBA pirmenybėse J.Valančiūno "Toronto Raptors" iškovojo pergalę, D. Sabonio "Indiana Pacers" pralaimėjo. Pastarasis pelnė 12 taškų ir atkovojo 13 kamuolių.

Kelialapis į A lygą atiteko "Panevėžiui"
2018 10 20
Pirmoji lyga
Dramatiškoje kovoje „Panevėžys“ Kėdainiuose įveikė tiesioginį konkurentą „Nevėžį“ 2:1 ir iškovojo pirmą vietą pirmojoje lygoje.
Šiaulietės - prie pat 17-ojo aukso medalio
2018 10 20
Moterų futbolas
Šiaulių "Gintra-Universitetas" 4:0 sutriuškino “Kauno Žalgirį” ir praktiškai užsitikrino 17-ąjį čempionių titulą bendrai ir 13-ąjį iš eilės.
"Suprantame, kad klysti neturime teisės"
2018 10 20
A lyga
Vilniaus "Žalgirio" slovakas puolėjas Tomašas Malecas tikina, kad sostinės futbolininkai yra pasiryžę žūt būt įveikti "Trakus" sekmadienį.
Pagarbos bėgime greičiausiais – olimpietis
2018 10 15
Bėgimas
5-asis pagarbos bėgimas „Algimanto apygardos partizanų takais“ buvo skirtas apygardos partizanų vado A. Starkaus-Montės 100-osioms gimimo metinėms .
Rengtis sezonui padeda ir mokslininkai
2018 10 12
Žvilgsnis
Beveik dvi dešimtys lengvaatlečių po trumpų atostogų pirmą pasiruošimo etapą 2019-ųjų startams pradėjo Palangoje.
Olimpietės tikslas – išugdyti olimpietį
2018 10 10
Karjera
Dvejų olimpinių žaidynių prizininkė Austra Skujytė: „Daugeliui savo auklėtinių esu tarsi mama“.

Lietuvis kibo į atlapus favoritui
2018 10 19
Tenisas
Ričardas Berankis 2:6, 6:1, 4:6 pralaimėjo pirmajai Rusijos raketei Daniilui Medvedevui turnyro "Kremlin cup" ketvirtfinalyje.
Maskvoje tęsia pergalių seriją
2018 10 17
Tenisas
„Kremlin Cup“ vienetų varžybų aštuntfinalyje trečiadienį lietuvis Ričardas Berankis nugalėjo 72-ąją pasaulio raketę Aljažą Bedeną.
L. Grigelis krito jau pirmajame rate
2018 10 17
Tenisas
Vokietijoje vykstančiame Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos turnyre „Wolffkran Open“ lietuvis Laurynas Grigelis liko be pergalių.
Vilniuje - čempioniška dvikova
2018 10 18
Bušido
Lapkritį Sergejus Maslobojevas Vilniuje surems pirštines su Turkijos kovos menų žvaigžde Fatihu Mehmetu Karakusu.
Čempionate - rekordinis moksleivių skaičius
2018 10 18
Graplingo imtynės
Naujajame sezone į atvirąjį šalies moksleivių graplingo imtynių čempionatą susirinko 172 dalyviai. Tai yra geriausias kada nors pasiektas rezultatas.
Tarptautiniame turnyre – lietuvio medalis
2018 10 16
Boksas
Tradiciniame tarptautiniame bokso turnyre Baltarusijoje lietuvis Tadas Tamašauskas iškovojo bronzos medalį.

Lietuvė finišavo dešimta
2018 10 20
Trekas
Pasaulio dviračių treko taurės varžybų pirmojo etapo taškų lenktynėse O. Baleišytė - 10-a. Komandų sprinte S. Krupeckaitė ir M. Morozaitė nepasiekė finišo.
Dviems dviratininkams - po penkis medalius
2018 10 15
Trekas
Lietuvos dviračių treko čempionate Panevėžyje daugiausiai medalių - po penkis - pelnė Justas Beniušis ir Olivija Baleišytė.
Pasaulio reitinge – lietuvės šuolis
2018 10 10
Reitingas
Italijoje lenktynes laimėjusi Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“) Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) reitinge iš 63-ios vietos pakilo į 42-ąją.
Lietuvių varžovai prarado lyderį
2018 10 19
Rankinis
Prancūzijos rankinio rinktinės lyderis N. Karabatičius dėl traumos praleis spalio 25-iosios Europos čempionato atrankos susitikimą su Lietuvos komanda.
Dvi rungtynės - vienas rezultatas
2018 10 18
LRL
LRL pirmenybėse Kauno "Granitas-Karys" įveikė Alytaus "Varsą-Stronglasą", o "Vilnius" - kitą sostinės komandą "Šviesą". Abu mačai biagėsi rezultatu 32:25.
"Klaipėda mums pasiūlė geriausias sąlygas"
2018 10 17
Rinktinė
Lietuvos rankinio rinktinė jau kitą savaitę pradės kovas dėl patekimo į Europos čempionatą - mūsiškių laukia prancūzų ir portugalų iššūkis.

Šventėje - tinklinio žvaigždžių akistata
2018 10 17
Paplūdimio tinklinis
Šiųmetėje "Tinklinio naktyje" laukia ne tik draugų turnyras, bet ir L. Každailio bei A. Rumševičiaus iššūkis Europos čempionams iš Latvijos.
Silpnesnių komandų nebeliko
2018 10 16
Lietuvos čempionatas
Lapkričio pradžioje startuosiančiame Lietuvos vyrų tinklinio čempionate į medalius taikysis kone visos šešios dalyvausiančios ekipos.
Treneriams - aukščiausio lygio kursai
2018 10 15
Kursai
Tinklinio treneriai pirmadienį rinkosi į Vilniuje penkias dienas truksiančius FIVB II lygio trenerių kursus.
Lenktynių mėgėjų padaugėjo šimtu
2018 10 19
Auto
LASF žiedo komiteto pirmininkė Inga Juškevičiūtė apibendrina 2018-ųjų metų sezoną.
Pergalę pasiekė ir su nusimovusia padanga
2018 10 16
Ralis
Vytautas Švedas kartu su šturmanu Žilvinu Sakalausku po pergalingo pasirodymo Lietuvos ralio čempionate medalius užsitikrino ir Latvijoje.
Lietuvos talentui - istorinė galimybė
2018 10 16
Auto
G. Grinbergas pateko į talentingiausių pasaulio jaunųjų lenktynininkų 17-uką ir varžysis dėl galimybės visą kitą sezoną atstovauti „Formulės-4" komandai.

Pora pasiekė geriausią rezultatą
2018 10 20
Dailusis čiuožimas
Lietuvos čiuožėjai Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius užėmė antrąją vietą Vengrijoje vykstančiose varžybose „Halloween Cup“.
"Energija" iškovojo penktą pergalę
2018 10 19
Ledo ritulys
Lietuvos ledo ritulio čempionate "Hockey Punks" Vilniuje 3:5 nusileido šalies čempionei Elektrėnų "Energijai".
Naują sezoną – nauji iššūkiai
2018 10 17
Kalnų slidinėjimas
Net 250 kalnų slidininkų iš 12 šalių Druskininkų „Snow Arenoje“ išbandė jėgas pirmose šį sezoną Lietuvoje surengtose istorinėmis tapusiose varžybose.
Lietuvis  finišo nepasiekė
2018 10 20
Triatlonas
Europos jaunimo triatlono čempionate vienintelis Lietuvos atstovas Tautvydas Kopūstas bėgimo metu buvo aplenktas ratu ir turėjo pasitraukti iš kovos.
D. Rapšys pagerino Lietuvos rekordą
2018 10 20
Plaukimas
Lenkijoje vykstančiose tarptautinėse plaukimo varžybose Danas Rapšys iškovojo dar du medalius. Po vieną - Tadas Duškinas ir Andrius Šidlauskas.
Neatsilaikė prieš pirmojo šimtuko žaidėjas
2018 10 20
Badmintonas
Graikijoje vykstančiame badmintono turnyre „Hellas Open“ Lietuvos atstovės savo pasirodymus jau baigė.