Inga Jarmalaitė/"Olimpinė panorama" 2018 m. gegužės 15 d. 11:11 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Trečia išsipildžiusi svajonė

Iš vandens platybių – į jaukų sporto klubą. Buriuotojas R.Milevičius ir krante atrado mėgstamą sporto šaką, kuri tapo jo laisvalaikiu, aistra, verslu.

„Volvo Ocean Race“ regatoje.
Roko Milevičiaus asmeninio archyvo nuotr.
„Volvo Ocean Race“ regatoje.
   
Jachta aplink pasaulį apiplaukęs Rokas Milevičius buriavimą vadina darbu, o sparčiai populiarėjančią „CrossFit“ – gyvenimo aistra ir laisvalaikiu, kuris po truputį virsta darbu, nes kartu su bendraminčiais atidaręs šios palyginti dar naujos sporto šakos klubą vis labiau įsitraukia į jo valdymą ir „CrossFit“ populiarinimą Lietuvoje. 
 
Šį gana jauną, bet iš gimtinės Amerikos po visą pasaulį sparčiai plintantį sportą buriuotojas atrado dar 2010-aisiais, kai nepatekęs į 2008 m. Pekino žaidynes užsispyrė žūtbūt prasibrauti į 2012 m. Londono olimpinę regatą. Bet gautos traumos grasino sutrukdyti šiam tikslui ir vienai didžiausių buriuotojo svajonių. 

Atkreipti dėmesį į „CrossFit“ privertė būtinybė ieškoti kitokių traumuoto kūno treniravimo būdų. Patiko paprasta ir aiški šios sporto šakos treniruočių metodika, todėl R.Milevičius ėmė domėtis, gilintis ir treniruotis būtent pagal ją. Dažnos kelionės leido buriuotojui pamatyti įvairių miestų „CrossFit“ sporto klubus, vadinamus „boksais“, ir dar labiau pamilti šią sporto šaką, visą jos kultūrą ir bendruomenę. O noras pasidalyti atrasta naujove ir gimtinėje burti „CrossFit“ entuziastus paskatino su bendraminčiais Vilniuje atidaryti savo sporto klubą: po Londono žaidynių „Urban Gym“, o po „Volvo Ocean Race“ lenktynių 2016-ųjų pavasarį – „Amber CrossFit“. Tai buvo trečia išsipildžiusi R.Milevičiaus sportinė svajonė. Ties pirmomis dviem – patekti į olimpines žaidynes ir išbandyti jėgas pačiose prestižiškiausiose jachtų lenktynėse aplink pasaulį „Volvo Ocean Race“ – jau buvo parašyti pliusiukai.    

„Klubas „Amber CrossFit“ vienija žmones, kuriems sportas, sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas yra vertybės, todėl tarp tokių žmonių labai gera būti“, – sako šio klubo vienas savininkų R.Milevičius.

Kuo jus sužavėjo „CrossFit“ sportas?
Sužavėjo šio sporto metodika ir juo užsiimantys žmonės, tai yra „CrossFit“ bendruomenė. Tai unikali treniruočių metodika, kuri visų pirma moko žmones taisyklingai judėti, sportuoti ir kartu stiprina bendrą fizinį pasirengimą. O labiausiai patiko dėl to, kad mes iš tiesų galime padėti žmonėms spręsti jų problemas ir siekti užsibrėžtų tikslų.
 
Mūsų treniruotės vyksta mažose grupėse, iki dešimties žmonių, kad treneris galėtų skirti kiekvienam dėmesio. Mes skatiname žmones kuo dažniau ateiti pas mus sportuoti ir kartu siekti rezultato – elgiamės kitaip, nei tai daro standartinis, tipinis sporto klubų verslas, suinteresuotas, kad kuo daugiau žmonių taptų nariais, o ar jie vaikščios sportuoti, čia jau kitas klausimas. Dažnai lankydamiesi „CrossFit“ sporto studijoje žmonės susibičiuliauja ir tampa bendruomenė. 

„CrossFit“ visame pasaulyje yra vienodas. Jeigu vienoje šalyje lankei šias treniruotes, nuvykęs į kitą šalį ar miestą greičiausiai irgi ieškosi „CrossFit“ klubo. Mes Vilniuje taip pat sulaukiame tokių žmonių, kurie atvyksta turistiniais ar verslo reikalais ir užsuka pas mus pabandyti, pasitreniruoti. Nors visi klubai yra unikalūs, „CrossFit“ atstovauja tam tikroms bendroms vertybėms – mums svarbus sportas, sveikas gyvenimo būdas, fizinis aktyvumas. 

Kuo ši sporto šaka yra išskirtinė? 
„CrossFit“ – labai funkcinė sporto šaka. Daug kas įsivaizduoja ir mes taip aiškiname, kad „CrossFit“ – tai sunkioji atletika, gimnastika, lengvoji atletika, bet tai nėra labai tikslus šios sporto šakos apibūdinimas. Ypač tokiems sportininkams kaip aš, kurie jau žino, kaip palaikyti gerą sportinę formą. Išskirtinė jos savybė ta, kad šią sporto šaką galima pritaikyti, pavyzdžiui, tiems žmonėms, kurie buvo patyrę traumų. „CrossFit“ tinka ne tik didelio meistriškumo atletams rengti, bet ir kiekvienam žmogui padėti, kad jo nestabdytų fizinės galimybės ir gyvenimas taptų lengvesnis. Tarkime, su sėdimu darbu susijusios problemos, nugaros bėdos – „CrossFit“ treniruotės padeda šiems žmonėms jaustis komfortabiliai, nepatirti diskomforto ir gyventi visavertį, kokybišką gyvenimą. Pavyzdžiui, nesunkiai užlipti į penktą, devintą aukštą arba nebijoti dėl savo nugaros, kai tenka mažus vaikus pakilnoti. Beje, pastarasis punktas aktualus ir man. 
 
Ar siūlytumėte „CrossFit“ atrasti kiekvienam? Jei taip, kodėl?
Vienareikšmiškai taip! Siūlyčiau jį išbandyti ir atrasti dėl kelių priežasčių. Viena pagrindinių yra ta, kad „CrossFit“ metodologija moko žmones taisyklingai judėti, vėliau sujungiame šiuos judesius į pratimus ir gauname treniruočių programas. Visi „CrossFit“ judesiai ar pratimai pritaikomi pagal kiekvieno žmogaus poreikius ir galimybes, todėl užsiimti „CrossFit“ gali visi – ši sporto šaka tinkama kiekvienam, kuris gali ir nori sportuoti.
 
Kita priežastis – labai greit tampi priklausomas nuo „CrossFit“, nes treniruotės yra interaktyvios, įtraukiančios, nuolat išmoksti kažką nauja, nuolat tobulėji ir matai teigiamus pokyčius. 

Ar bendruomeniškumas – pagrindinė priežastis, dėl ko „CrossFit“ sparčiai populiarėja pasaulyje?
Manau, tai svarbi, bet ne pagrindinė priežastis. „CrossFit“ populiarėja dėl to, kad žmonės atranda kažką naujo, įsitikina, jog tai kitokios treniruotės, kurias lankant lengva įvertinti pasiektus sportinius rezultatus – kiekvienas mato savo progresą.
 
Turime labai pajėgių ir stiprių atletų, kurie rengiasi svarbioms varžyboms, per dieną treniruojasi po du tris kartus, bet man laikas – didžiausia vertybė, treniruotėms tiek jo skirti negaliu, bet kai neburiuoju, „CrossFit“ užsiimu kasdien. Apie bendruomeniškumą štai ką dar galiu pasakyti. Su šeima gyvename Kaune, bet į Vilnių važinėju po tris keturis kartus per savaitę. Nuvykęs būtinai pasportuoju „Amber CrossFit“ studijoje, o Kaune man sunku vaikščioti į standartinius sporto klubus, nes juose nuobodu, nėra kompanijos, nėra draugų.

Birželio 2 d. Panevėžyje per Olimpinę dieną vyks ir „CrossFit“ turnyras. Kokių tikslų ten sieksite?
Pagrindinis „LTeam Invitational“ tikslas – populiarinti sportą Lietuvoje. Kaip žinoma, pagal statistiką mes gerokai atsiliekame nuo Europos vidurkio, todėl norime supažindinti Lietuvą su naujomis sporto šakomis, kuriomis gali užsiimti kiekvienas. 
 
Taip pat griausime klaidingą nuomonę apie šį sportą. Dažnas stereotipas, su kuriuo mes susiduriame, yra klaidingas žmonių įsivaizdavimas, esą „CrossFit“ sporto klubai – tai žvėriškų ir alinamų treniruočių vieta, į kurią renkasi tik aukščiausio lygio atletai. Taip, mes turime sportininkų, kurie dalyvauja varžybose, siekia pergalių ir rekordų (tokių atletų bus galima pamatyti ir Panevėžyje), bet pagrindiniai mūsų klientai yra paprasti žmonės, kurie nori gyventi sveikiau ir aktyviau. Ir mes jiems padedame.  


Turime ir tokių narių, kurie prieš pora dešimtmečių sportavo, bet po to dėl įvairių priežasčių su sportu išsiskyrė – gavo traumą, neturėjo laiko arba (tai ypač pasakytina apie moteris) pasikeitė šeimyninės aplinkybės. O dabar vaikus užauginusios tokios moterys daro pirmuosius prisitraukimus, mokosi dirbti su štangomis. Galima paklausti, kam to reikia, bet jeigu žmogus jaučia džiaugsmą tai darydamas – vadinasi, jam to reikia. 

„Amber CrossFit“ klubas veikia jau porą metų. Kiek pats asmeniškai prisidedate prie šio sporto klubo veiklos? Ar per šiuos metus pastebėjote pokyčių? 
Prisidedu nemažai, bet mažiau, negu norėčiau, nes vis dar aktyviai buriuoju, todėl Lietuvoje nesu toks dažnas svečias, bet visą laisvą laiką, kurio lieka nuo šeimos ir buriavimo, skiriu „Amber CrossFit“. 
 
Pastebėjome, kad ši sporto šaka populiarėja. Vis daugiau žmonių yra kažką girdėję apie „CrossFit“ ir ateina išbandyti. Dažnai sulaukiame tokių, kurie „CrossFit“ būna sportavę užsienyje, o ilgesniam ar trumpesniam laikui pargrįžę ir namie ima ieškoti tokio pat klubo. 

Iš Amerikos kilęs „CrossFit“ tam tikra prasme yra globalizacijos pavyzdys – juo galima užsiimti visur, todėl ši sporto šaka sparčiai plinta pasaulyje. Lietuva – ne išimtis: prieš pora metų buvo vienas „CrossFit“ klubas, dabar Vilniuje jų yra trys, šiemet atsidarė Kaune, vienas yra Šiauliuose. Dar atsiranda įvairių sporto klubų, kurie bando kopijuoti „CrossFit“ metodologiją. Neabejoju, kad ši sporto šaka ir tokio tipo „butikiniai“ sporto klubai Lietuvoje ir Europoje išliks tarp populiariausių. 

Aš visada sakau, kad Lietuva yra maža, jauna šalis, kurioje nesunku įdomioms naujovėms prigyti. Vilnius, Kaunas – inovatyvūs miestai. Juose lengva žmones sudominti nauju dalyku. 

Apskritai pastebiu, kad sportu labiau domimasi. Ir ne tik Lietuvoje. Keliaudamas matau, kiek daug Vakaruose yra sporto klubų, kokie jie pilni, kiek daug bėgiojančių ir kitaip sportuojančių žmonių. Pas mus irgi daugiau sportuojančių, turime kuo džiaugtis, bet nereikia tuo apsiriboti, nes pasitempti tikrai yra kur. Kita vertus, vienokia padėtis Vilniuje ar Kaune, bet mažesniuose miesteliuose ji kur kas liūdnesnė.  

Akivaizdu, kad jums veiklos nestinga: be to, kad auginate dvejų metukų dukrą ir penkių mėnesių sūnų, dar buriuojate, treniruojate buriuotojus ir esate sporto klubo bendraturtis. Ko dar neišvardijau ir kaip visur išlaviruojate?
Dar vedu seminarus, kuriuose dalinuosi sukaupta patirtimi, pasakoju apie buriavimą, apie „Volvo Ocean Race“ – išties įspūdingą mano gyvenimo įvykį, į kurį susiveda visas mano buriavimas. Aš visiems įdomiems projektams, visoms idėjoms stengiuosi sakyti taip, bet kartais man tai tampa bėda, nes viskam neužtenka laiko. O šiuo metu būsimosios Olimpinės dienos „CrossFit“ turnyras verčia dar labiau įnikti ir sporto klubo reikalus. 
 
Kokių su buriavimu susijusių planų turite? Gal tarp jų esama ir olimpinių?
Vis dar aktyviai buriuoju, tai mano darbas. O planų turiu daugiau negu laiko. Bet bent jau artimiausiu metu dalyvauti olimpiadoje kaip sportininkas neplanuoju, nebent po 2024-ųjų, kai, tikėtina, keisis buriavimo varžybų formatas. Užtat labai noriu prisidėti prie buriavimo plėtros Lietuvoje. Jaučiu, kad turiu sukaupęs nemažai patirties, kurią norėčiau perduoti jaunimui. Su Lietuvos buriuotojų sąjunga ieškome būdų, kaip tą padaryti. Taip gimė eksperimentinis planas balandžio mėnesį su jaunimu nuvykti į Europos čempionatą. Šiek tiek pamotyvuoti ir savo žiniomis padėti jauniesiems buriuotojams. 
 
Kaip ilgai ištveriate ant kranto – be jūrų, vandenynų ir be burių?
Labai ilgai niekada nėra tekę ant kranto išbūti. Bent kartą per mėnesį prie kokios nors jūros ar vandenyno atsirandu, todėl negalėčiau pasakyti, kad vanduo mane labai traukia. Tai mano darbas. Aš labai vertinu laiką, kurį praleidžiu ant žemės – parkuose, miškuose, nes man tai irgi turi nemažai žavesio. 
 
Ar olimpiečio statusas padėjo gyvenime atidaryti bent vienas duris?
Šiuo vardu nei naudojuosi, nei jo sureikšminu Man olimpietis – tai statusas ir labai geros gyvenimo pamokos. Kita vertus, jeigu ne olimpiada, nežinia, ar būtų buvusios „Volvo Ocean Race“ lenktynės. 
 
Į žaidynes nebuvo lengva patekti. Prieš 2008-ųjų Pekino olimpiadą likau pirmas už brūkšnio. Paskutinius dvejus metus, likusius iki 2012 m. Londono olimpinių žaidynių, ruošiausi vienas, be trenerio. Būdavo taip – užsikeli laivą ant stogo ir važiuoji į varžybas. Prieš pat Londono olimpiadą patyriau traumą – yra daug niuansų, kodėl Londone užimta 42 vieta nėra labai džiuginanti ir dėl ko olimpinių akimirkų neprisimenu su didele šypsena veide. Man tai buvo sunkus metas gyvenime, bet aš siekiau savo tikslo visais įmanomais būdais ir jį pasiekiau. Iš to laikotarpio išmokau, kad viskas yra įmanoma ir padaroma, o be šių pamokų ir suvokimo turbūt nebūtų ir „Volvo Ocean Race“.   

Būtų neprotinga klausti, ar domitės šiuo metu vykstančiomis „Volvo Ocean Race“ lenktynėmis. Paklausiu taip – ar nuo šių jūrų Dakaru vadinamų lenktynių prasideda kiekviena jūsų diena? Ar norėtumėte ten būti?
Ten yra labai artimų ir gerų mano draugų, todėl net negalėčiau pasakyti, už kurią komandą konkrečiai sergu. Stebiu visą procesą, nes jau žinau, kaip ten viskas vyksta. Net ne kiekvieną dieną, o kas šešias valandas įsijungiu programėlę ir susižinau, kas naujo nutiko. 
 
Aišku, norėčiau ten būti, bet šį planą atidėjau. Turiu sūnų, kuriam dabar penki mėnesiai, jeigu būčiau dalyvavęs devynis mėnesius trunkančiose lenktynėse, būčiau daug netekęs kaip tėvas. Todėl visus savo buriavimo planus šiais metais pristabdžiau, kad galėčiau daugiau laiko leisti su šeima. Bet noras niekur nedingo, tiesiog šiuo metu buvo priimtas toks pasirinkimas.

Žiūrint iš šono atrodo, kad jums sekasi siekti svajonių. Tik ar žodis „sekasi“ čia tinka? Gal jūs mokate siekti svajonių, mokate užsibrėžti tikslus ir su sėkme tai mažai susiję? 
Posakis „svajokite atsargiai“ yra teisingas, bet neužtenka tik svajoti, dar reikia pasinaudoti atsiradusia proga ir neišsigąsti laukiančio sunkaus darbo – tai du pagrindiniai komponentai svajonei pasiekti. Noras daryti, judėti į priekį yra sveikintinas, bet tik svajoti neužtenka, reikia ir veikti. Dabartinės mano svajonės susijusios su mano veiklų populiarinimu Lietuvoje.

* * *
„CrossFit“ – tai intensyvumu ir įvairove pasižyminti fizinio lavinimo programa, kurią sudaro įvairūs ištvermę ir jėgą lavinantys pratimai. Dėl to „CrossFit“ dar vadinamas jėgos ir ištvermės sportu. Jėgos pratimai apima gimnastikos, sunkiosios atletikos, kalistenikos sporto šakų pratimus, ištvermės pratimai – bėgimo, irklavimo judesius. Šią programą per kelis dešimtmečius ištobulino amerikiečiai Gregas Glassmanas ir Lauren Jenai. 1996 m. duris atvėrė pirmoji „CrossFit“ salė Kalifornijoje, 2000 m. buvo įsteigta „CrossFit“ įmonė. Šiam sportui sparčiai išpopuliarėjus nuo 2007-ųjų rengiamos „CrossFit“ žaidynės.
Išsamiai su šia sporto šaka bus galima susipažinti birželio 2 d. per Panevėžyje vyksiančią Olimpinę dieną.
 
 
Daugiau naujienų iš kategorijos Kitas sportas
KOMENTARAI
 
 
 
D. Sabonis susižeidė kelį
2018 10 20
Trauma
"Indiana Pacers" praneša, kad lietuvis krepšininkas Domantas Sabonis dėl dešiniojo kelio traumos gali praleisti artimiausias NBA rungtynes.
LKL mačus laimėjo šeimininkai
2018 10 20
LKL
Šeštadienį LKL pirmenybėse Vilniaus "Rytas" 90:63 įveikė "Šiaulius", o Pasvalio "Pieno žvaigždės" 87:81 - Panevėžio "Lietkabelį"
Dvigubas lietuvio dublis jo ekipai nepadėjo
2018 10 20
NBA
NBA pirmenybėse J.Valančiūno "Toronto Raptors" iškovojo pergalę, D. Sabonio "Indiana Pacers" pralaimėjo. Pastarasis pelnė 12 taškų ir atkovojo 13 kamuolių.
 
Kelialapis į A lygą atiteko "Panevėžiui"
2018 10 20
Pirmoji lyga
Dramatiškoje kovoje „Panevėžys“ Kėdainiuose įveikė tiesioginį konkurentą „Nevėžį“ 2:1 ir iškovojo pirmą vietą pirmojoje lygoje.
Šiaulietės - prie pat 17-ojo aukso medalio
2018 10 20
Moterų futbolas
Šiaulių "Gintra-Universitetas" 4:0 sutriuškino “Kauno Žalgirį” ir praktiškai užsitikrino 17-ąjį čempionių titulą bendrai ir 13-ąjį iš eilės.
"Suprantame, kad klysti neturime teisės"
2018 10 20
A lyga
Vilniaus "Žalgirio" slovakas puolėjas Tomašas Malecas tikina, kad sostinės futbolininkai yra pasiryžę žūt būt įveikti "Trakus" sekmadienį.
Pagarbos bėgime greičiausiais – olimpietis
2018 10 15
Bėgimas
5-asis pagarbos bėgimas „Algimanto apygardos partizanų takais“ buvo skirtas apygardos partizanų vado A. Starkaus-Montės 100-osioms gimimo metinėms .
Rengtis sezonui padeda ir mokslininkai
2018 10 12
Žvilgsnis
Beveik dvi dešimtys lengvaatlečių po trumpų atostogų pirmą pasiruošimo etapą 2019-ųjų startams pradėjo Palangoje.
Olimpietės tikslas – išugdyti olimpietį
2018 10 10
Karjera
Dvejų olimpinių žaidynių prizininkė Austra Skujytė: „Daugeliui savo auklėtinių esu tarsi mama“.
 
Lietuvis kibo į atlapus favoritui
2018 10 19
Tenisas
Ričardas Berankis 2:6, 6:1, 4:6 pralaimėjo pirmajai Rusijos raketei Daniilui Medvedevui turnyro "Kremlin cup" ketvirtfinalyje.
Maskvoje tęsia pergalių seriją
2018 10 17
Tenisas
„Kremlin Cup“ vienetų varžybų aštuntfinalyje trečiadienį lietuvis Ričardas Berankis nugalėjo 72-ąją pasaulio raketę Aljažą Bedeną.
L. Grigelis krito jau pirmajame rate
2018 10 17
Tenisas
Vokietijoje vykstančiame Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos turnyre „Wolffkran Open“ lietuvis Laurynas Grigelis liko be pergalių.
Vilniuje - čempioniška dvikova
2018 10 18
Bušido
Lapkritį Sergejus Maslobojevas Vilniuje surems pirštines su Turkijos kovos menų žvaigžde Fatihu Mehmetu Karakusu.
Čempionate - rekordinis moksleivių skaičius
2018 10 18
Graplingo imtynės
Naujajame sezone į atvirąjį šalies moksleivių graplingo imtynių čempionatą susirinko 172 dalyviai. Tai yra geriausias kada nors pasiektas rezultatas.
Tarptautiniame turnyre – lietuvio medalis
2018 10 16
Boksas
Tradiciniame tarptautiniame bokso turnyre Baltarusijoje lietuvis Tadas Tamašauskas iškovojo bronzos medalį.
 
Lietuvė finišavo dešimta
2018 10 20
Trekas
Pasaulio dviračių treko taurės varžybų pirmojo etapo taškų lenktynėse O. Baleišytė - 10-a. Komandų sprinte S. Krupeckaitė ir M. Morozaitė nepasiekė finišo.
Dviems dviratininkams - po penkis medalius
2018 10 15
Trekas
Lietuvos dviračių treko čempionate Panevėžyje daugiausiai medalių - po penkis - pelnė Justas Beniušis ir Olivija Baleišytė.
Pasaulio reitinge – lietuvės šuolis
2018 10 10
Reitingas
Italijoje lenktynes laimėjusi Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“) Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) reitinge iš 63-ios vietos pakilo į 42-ąją.
Lietuvių varžovai prarado lyderį
2018 10 19
Rankinis
Prancūzijos rankinio rinktinės lyderis N. Karabatičius dėl traumos praleis spalio 25-iosios Europos čempionato atrankos susitikimą su Lietuvos komanda.
Dvi rungtynės - vienas rezultatas
2018 10 18
LRL
LRL pirmenybėse Kauno "Granitas-Karys" įveikė Alytaus "Varsą-Stronglasą", o "Vilnius" - kitą sostinės komandą "Šviesą". Abu mačai biagėsi rezultatu 32:25.
"Klaipėda mums pasiūlė geriausias sąlygas"
2018 10 17
Rinktinė
Lietuvos rankinio rinktinė jau kitą savaitę pradės kovas dėl patekimo į Europos čempionatą - mūsiškių laukia prancūzų ir portugalų iššūkis.
 
Šventėje - tinklinio žvaigždžių akistata
2018 10 17
Paplūdimio tinklinis
Šiųmetėje "Tinklinio naktyje" laukia ne tik draugų turnyras, bet ir L. Každailio bei A. Rumševičiaus iššūkis Europos čempionams iš Latvijos.
Silpnesnių komandų nebeliko
2018 10 16
Lietuvos čempionatas
Lapkričio pradžioje startuosiančiame Lietuvos vyrų tinklinio čempionate į medalius taikysis kone visos šešios dalyvausiančios ekipos.
Treneriams - aukščiausio lygio kursai
2018 10 15
Kursai
Tinklinio treneriai pirmadienį rinkosi į Vilniuje penkias dienas truksiančius FIVB II lygio trenerių kursus.
Lenktynių mėgėjų padaugėjo šimtu
2018 10 19
Auto
LASF žiedo komiteto pirmininkė Inga Juškevičiūtė apibendrina 2018-ųjų metų sezoną.
Pergalę pasiekė ir su nusimovusia padanga
2018 10 16
Ralis
Vytautas Švedas kartu su šturmanu Žilvinu Sakalausku po pergalingo pasirodymo Lietuvos ralio čempionate medalius užsitikrino ir Latvijoje.
Lietuvos talentui - istorinė galimybė
2018 10 16
Auto
G. Grinbergas pateko į talentingiausių pasaulio jaunųjų lenktynininkų 17-uką ir varžysis dėl galimybės visą kitą sezoną atstovauti „Formulės-4" komandai.
 
Pora pasiekė geriausią rezultatą
2018 10 20
Dailusis čiuožimas
Lietuvos čiuožėjai Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius užėmė antrąją vietą Vengrijoje vykstančiose varžybose „Halloween Cup“.
"Energija" iškovojo penktą pergalę
2018 10 19
Ledo ritulys
Lietuvos ledo ritulio čempionate "Hockey Punks" Vilniuje 3:5 nusileido šalies čempionei Elektrėnų "Energijai".
Naują sezoną – nauji iššūkiai
2018 10 17
Kalnų slidinėjimas
Net 250 kalnų slidininkų iš 12 šalių Druskininkų „Snow Arenoje“ išbandė jėgas pirmose šį sezoną Lietuvoje surengtose istorinėmis tapusiose varžybose.
Lietuvis  finišo nepasiekė
2018 10 20
Triatlonas
Europos jaunimo triatlono čempionate vienintelis Lietuvos atstovas Tautvydas Kopūstas bėgimo metu buvo aplenktas ratu ir turėjo pasitraukti iš kovos.
D. Rapšys pagerino Lietuvos rekordą
2018 10 20
Plaukimas
Lenkijoje vykstančiose tarptautinėse plaukimo varžybose Danas Rapšys iškovojo dar du medalius. Po vieną - Tadas Duškinas ir Andrius Šidlauskas.
Neatsilaikė prieš pirmojo šimtuko žaidėjas
2018 10 20
Badmintonas
Graikijoje vykstančiame badmintono turnyre „Hellas Open“ Lietuvos atstovės savo pasirodymus jau baigė.
 
Didžiausia dovana – auklėtinių dėmesys
2018 10 20
Jubiliejus
„Visas mano gyvenimas, susietas su tinkliniu, buvo laimingas, kupinas džiugių akimirkų“, - sako spalio 20-ąją 80-ąjį gimtadienį švenčianti Z.Jankienė.
Stadionui Vilniuje - nauja kliūtis
2018 10 19
Stadionas
Lietuvos Aukščiausiojo teismo nutartis gražino Nacionalinio stadiono klausimą į padėtį, buvusią prieš dvejus metus.
Nuo šiol – Lietuvos paralimpinis komitetas
2018 10 19
Neįgaliųjų sportas
Lietuvos neįgaliųjų sporto organizacija pakeitė savo pavadinimą.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas