Inga Jarmalaitė/"Olimpinė panorama" 2018 m. gegužės 15 d. 11:11 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Trečia išsipildžiusi svajonė

Iš vandens platybių – į jaukų sporto klubą. Buriuotojas R.Milevičius ir krante atrado mėgstamą sporto šaką, kuri tapo jo laisvalaikiu, aistra, verslu.

„Volvo Ocean Race“ regatoje.
Roko Milevičiaus asmeninio archyvo nuotr.
„Volvo Ocean Race“ regatoje.
   
Jachta aplink pasaulį apiplaukęs Rokas Milevičius buriavimą vadina darbu, o sparčiai populiarėjančią „CrossFit“ – gyvenimo aistra ir laisvalaikiu, kuris po truputį virsta darbu, nes kartu su bendraminčiais atidaręs šios palyginti dar naujos sporto šakos klubą vis labiau įsitraukia į jo valdymą ir „CrossFit“ populiarinimą Lietuvoje. 
 
Šį gana jauną, bet iš gimtinės Amerikos po visą pasaulį sparčiai plintantį sportą buriuotojas atrado dar 2010-aisiais, kai nepatekęs į 2008 m. Pekino žaidynes užsispyrė žūtbūt prasibrauti į 2012 m. Londono olimpinę regatą. Bet gautos traumos grasino sutrukdyti šiam tikslui ir vienai didžiausių buriuotojo svajonių. 

Atkreipti dėmesį į „CrossFit“ privertė būtinybė ieškoti kitokių traumuoto kūno treniravimo būdų. Patiko paprasta ir aiški šios sporto šakos treniruočių metodika, todėl R.Milevičius ėmė domėtis, gilintis ir treniruotis būtent pagal ją. Dažnos kelionės leido buriuotojui pamatyti įvairių miestų „CrossFit“ sporto klubus, vadinamus „boksais“, ir dar labiau pamilti šią sporto šaką, visą jos kultūrą ir bendruomenę. O noras pasidalyti atrasta naujove ir gimtinėje burti „CrossFit“ entuziastus paskatino su bendraminčiais Vilniuje atidaryti savo sporto klubą: po Londono žaidynių „Urban Gym“, o po „Volvo Ocean Race“ lenktynių 2016-ųjų pavasarį – „Amber CrossFit“. Tai buvo trečia išsipildžiusi R.Milevičiaus sportinė svajonė. Ties pirmomis dviem – patekti į olimpines žaidynes ir išbandyti jėgas pačiose prestižiškiausiose jachtų lenktynėse aplink pasaulį „Volvo Ocean Race“ – jau buvo parašyti pliusiukai.    

„Klubas „Amber CrossFit“ vienija žmones, kuriems sportas, sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas yra vertybės, todėl tarp tokių žmonių labai gera būti“, – sako šio klubo vienas savininkų R.Milevičius.

Kuo jus sužavėjo „CrossFit“ sportas?
Sužavėjo šio sporto metodika ir juo užsiimantys žmonės, tai yra „CrossFit“ bendruomenė. Tai unikali treniruočių metodika, kuri visų pirma moko žmones taisyklingai judėti, sportuoti ir kartu stiprina bendrą fizinį pasirengimą. O labiausiai patiko dėl to, kad mes iš tiesų galime padėti žmonėms spręsti jų problemas ir siekti užsibrėžtų tikslų.
 
Mūsų treniruotės vyksta mažose grupėse, iki dešimties žmonių, kad treneris galėtų skirti kiekvienam dėmesio. Mes skatiname žmones kuo dažniau ateiti pas mus sportuoti ir kartu siekti rezultato – elgiamės kitaip, nei tai daro standartinis, tipinis sporto klubų verslas, suinteresuotas, kad kuo daugiau žmonių taptų nariais, o ar jie vaikščios sportuoti, čia jau kitas klausimas. Dažnai lankydamiesi „CrossFit“ sporto studijoje žmonės susibičiuliauja ir tampa bendruomenė. 

„CrossFit“ visame pasaulyje yra vienodas. Jeigu vienoje šalyje lankei šias treniruotes, nuvykęs į kitą šalį ar miestą greičiausiai irgi ieškosi „CrossFit“ klubo. Mes Vilniuje taip pat sulaukiame tokių žmonių, kurie atvyksta turistiniais ar verslo reikalais ir užsuka pas mus pabandyti, pasitreniruoti. Nors visi klubai yra unikalūs, „CrossFit“ atstovauja tam tikroms bendroms vertybėms – mums svarbus sportas, sveikas gyvenimo būdas, fizinis aktyvumas. 

Kuo ši sporto šaka yra išskirtinė? 
„CrossFit“ – labai funkcinė sporto šaka. Daug kas įsivaizduoja ir mes taip aiškiname, kad „CrossFit“ – tai sunkioji atletika, gimnastika, lengvoji atletika, bet tai nėra labai tikslus šios sporto šakos apibūdinimas. Ypač tokiems sportininkams kaip aš, kurie jau žino, kaip palaikyti gerą sportinę formą. Išskirtinė jos savybė ta, kad šią sporto šaką galima pritaikyti, pavyzdžiui, tiems žmonėms, kurie buvo patyrę traumų. „CrossFit“ tinka ne tik didelio meistriškumo atletams rengti, bet ir kiekvienam žmogui padėti, kad jo nestabdytų fizinės galimybės ir gyvenimas taptų lengvesnis. Tarkime, su sėdimu darbu susijusios problemos, nugaros bėdos – „CrossFit“ treniruotės padeda šiems žmonėms jaustis komfortabiliai, nepatirti diskomforto ir gyventi visavertį, kokybišką gyvenimą. Pavyzdžiui, nesunkiai užlipti į penktą, devintą aukštą arba nebijoti dėl savo nugaros, kai tenka mažus vaikus pakilnoti. Beje, pastarasis punktas aktualus ir man. 
 
Ar siūlytumėte „CrossFit“ atrasti kiekvienam? Jei taip, kodėl?
Vienareikšmiškai taip! Siūlyčiau jį išbandyti ir atrasti dėl kelių priežasčių. Viena pagrindinių yra ta, kad „CrossFit“ metodologija moko žmones taisyklingai judėti, vėliau sujungiame šiuos judesius į pratimus ir gauname treniruočių programas. Visi „CrossFit“ judesiai ar pratimai pritaikomi pagal kiekvieno žmogaus poreikius ir galimybes, todėl užsiimti „CrossFit“ gali visi – ši sporto šaka tinkama kiekvienam, kuris gali ir nori sportuoti.
 
Kita priežastis – labai greit tampi priklausomas nuo „CrossFit“, nes treniruotės yra interaktyvios, įtraukiančios, nuolat išmoksti kažką nauja, nuolat tobulėji ir matai teigiamus pokyčius. 

Ar bendruomeniškumas – pagrindinė priežastis, dėl ko „CrossFit“ sparčiai populiarėja pasaulyje?
Manau, tai svarbi, bet ne pagrindinė priežastis. „CrossFit“ populiarėja dėl to, kad žmonės atranda kažką naujo, įsitikina, jog tai kitokios treniruotės, kurias lankant lengva įvertinti pasiektus sportinius rezultatus – kiekvienas mato savo progresą.
 
Turime labai pajėgių ir stiprių atletų, kurie rengiasi svarbioms varžyboms, per dieną treniruojasi po du tris kartus, bet man laikas – didžiausia vertybė, treniruotėms tiek jo skirti negaliu, bet kai neburiuoju, „CrossFit“ užsiimu kasdien. Apie bendruomeniškumą štai ką dar galiu pasakyti. Su šeima gyvename Kaune, bet į Vilnių važinėju po tris keturis kartus per savaitę. Nuvykęs būtinai pasportuoju „Amber CrossFit“ studijoje, o Kaune man sunku vaikščioti į standartinius sporto klubus, nes juose nuobodu, nėra kompanijos, nėra draugų.

Birželio 2 d. Panevėžyje per Olimpinę dieną vyks ir „CrossFit“ turnyras. Kokių tikslų ten sieksite?
Pagrindinis „LTeam Invitational“ tikslas – populiarinti sportą Lietuvoje. Kaip žinoma, pagal statistiką mes gerokai atsiliekame nuo Europos vidurkio, todėl norime supažindinti Lietuvą su naujomis sporto šakomis, kuriomis gali užsiimti kiekvienas. 
 
Taip pat griausime klaidingą nuomonę apie šį sportą. Dažnas stereotipas, su kuriuo mes susiduriame, yra klaidingas žmonių įsivaizdavimas, esą „CrossFit“ sporto klubai – tai žvėriškų ir alinamų treniruočių vieta, į kurią renkasi tik aukščiausio lygio atletai. Taip, mes turime sportininkų, kurie dalyvauja varžybose, siekia pergalių ir rekordų (tokių atletų bus galima pamatyti ir Panevėžyje), bet pagrindiniai mūsų klientai yra paprasti žmonės, kurie nori gyventi sveikiau ir aktyviau. Ir mes jiems padedame.  


Turime ir tokių narių, kurie prieš pora dešimtmečių sportavo, bet po to dėl įvairių priežasčių su sportu išsiskyrė – gavo traumą, neturėjo laiko arba (tai ypač pasakytina apie moteris) pasikeitė šeimyninės aplinkybės. O dabar vaikus užauginusios tokios moterys daro pirmuosius prisitraukimus, mokosi dirbti su štangomis. Galima paklausti, kam to reikia, bet jeigu žmogus jaučia džiaugsmą tai darydamas – vadinasi, jam to reikia. 

„Amber CrossFit“ klubas veikia jau porą metų. Kiek pats asmeniškai prisidedate prie šio sporto klubo veiklos? Ar per šiuos metus pastebėjote pokyčių? 
Prisidedu nemažai, bet mažiau, negu norėčiau, nes vis dar aktyviai buriuoju, todėl Lietuvoje nesu toks dažnas svečias, bet visą laisvą laiką, kurio lieka nuo šeimos ir buriavimo, skiriu „Amber CrossFit“. 
 
Pastebėjome, kad ši sporto šaka populiarėja. Vis daugiau žmonių yra kažką girdėję apie „CrossFit“ ir ateina išbandyti. Dažnai sulaukiame tokių, kurie „CrossFit“ būna sportavę užsienyje, o ilgesniam ar trumpesniam laikui pargrįžę ir namie ima ieškoti tokio pat klubo. 

Iš Amerikos kilęs „CrossFit“ tam tikra prasme yra globalizacijos pavyzdys – juo galima užsiimti visur, todėl ši sporto šaka sparčiai plinta pasaulyje. Lietuva – ne išimtis: prieš pora metų buvo vienas „CrossFit“ klubas, dabar Vilniuje jų yra trys, šiemet atsidarė Kaune, vienas yra Šiauliuose. Dar atsiranda įvairių sporto klubų, kurie bando kopijuoti „CrossFit“ metodologiją. Neabejoju, kad ši sporto šaka ir tokio tipo „butikiniai“ sporto klubai Lietuvoje ir Europoje išliks tarp populiariausių. 

Aš visada sakau, kad Lietuva yra maža, jauna šalis, kurioje nesunku įdomioms naujovėms prigyti. Vilnius, Kaunas – inovatyvūs miestai. Juose lengva žmones sudominti nauju dalyku. 

Apskritai pastebiu, kad sportu labiau domimasi. Ir ne tik Lietuvoje. Keliaudamas matau, kiek daug Vakaruose yra sporto klubų, kokie jie pilni, kiek daug bėgiojančių ir kitaip sportuojančių žmonių. Pas mus irgi daugiau sportuojančių, turime kuo džiaugtis, bet nereikia tuo apsiriboti, nes pasitempti tikrai yra kur. Kita vertus, vienokia padėtis Vilniuje ar Kaune, bet mažesniuose miesteliuose ji kur kas liūdnesnė.  

Akivaizdu, kad jums veiklos nestinga: be to, kad auginate dvejų metukų dukrą ir penkių mėnesių sūnų, dar buriuojate, treniruojate buriuotojus ir esate sporto klubo bendraturtis. Ko dar neišvardijau ir kaip visur išlaviruojate?
Dar vedu seminarus, kuriuose dalinuosi sukaupta patirtimi, pasakoju apie buriavimą, apie „Volvo Ocean Race“ – išties įspūdingą mano gyvenimo įvykį, į kurį susiveda visas mano buriavimas. Aš visiems įdomiems projektams, visoms idėjoms stengiuosi sakyti taip, bet kartais man tai tampa bėda, nes viskam neužtenka laiko. O šiuo metu būsimosios Olimpinės dienos „CrossFit“ turnyras verčia dar labiau įnikti ir sporto klubo reikalus. 
 
Kokių su buriavimu susijusių planų turite? Gal tarp jų esama ir olimpinių?
Vis dar aktyviai buriuoju, tai mano darbas. O planų turiu daugiau negu laiko. Bet bent jau artimiausiu metu dalyvauti olimpiadoje kaip sportininkas neplanuoju, nebent po 2024-ųjų, kai, tikėtina, keisis buriavimo varžybų formatas. Užtat labai noriu prisidėti prie buriavimo plėtros Lietuvoje. Jaučiu, kad turiu sukaupęs nemažai patirties, kurią norėčiau perduoti jaunimui. Su Lietuvos buriuotojų sąjunga ieškome būdų, kaip tą padaryti. Taip gimė eksperimentinis planas balandžio mėnesį su jaunimu nuvykti į Europos čempionatą. Šiek tiek pamotyvuoti ir savo žiniomis padėti jauniesiems buriuotojams. 
 
Kaip ilgai ištveriate ant kranto – be jūrų, vandenynų ir be burių?
Labai ilgai niekada nėra tekę ant kranto išbūti. Bent kartą per mėnesį prie kokios nors jūros ar vandenyno atsirandu, todėl negalėčiau pasakyti, kad vanduo mane labai traukia. Tai mano darbas. Aš labai vertinu laiką, kurį praleidžiu ant žemės – parkuose, miškuose, nes man tai irgi turi nemažai žavesio. 
 
Ar olimpiečio statusas padėjo gyvenime atidaryti bent vienas duris?
Šiuo vardu nei naudojuosi, nei jo sureikšminu Man olimpietis – tai statusas ir labai geros gyvenimo pamokos. Kita vertus, jeigu ne olimpiada, nežinia, ar būtų buvusios „Volvo Ocean Race“ lenktynės. 
 
Į žaidynes nebuvo lengva patekti. Prieš 2008-ųjų Pekino olimpiadą likau pirmas už brūkšnio. Paskutinius dvejus metus, likusius iki 2012 m. Londono olimpinių žaidynių, ruošiausi vienas, be trenerio. Būdavo taip – užsikeli laivą ant stogo ir važiuoji į varžybas. Prieš pat Londono olimpiadą patyriau traumą – yra daug niuansų, kodėl Londone užimta 42 vieta nėra labai džiuginanti ir dėl ko olimpinių akimirkų neprisimenu su didele šypsena veide. Man tai buvo sunkus metas gyvenime, bet aš siekiau savo tikslo visais įmanomais būdais ir jį pasiekiau. Iš to laikotarpio išmokau, kad viskas yra įmanoma ir padaroma, o be šių pamokų ir suvokimo turbūt nebūtų ir „Volvo Ocean Race“.   

Būtų neprotinga klausti, ar domitės šiuo metu vykstančiomis „Volvo Ocean Race“ lenktynėmis. Paklausiu taip – ar nuo šių jūrų Dakaru vadinamų lenktynių prasideda kiekviena jūsų diena? Ar norėtumėte ten būti?
Ten yra labai artimų ir gerų mano draugų, todėl net negalėčiau pasakyti, už kurią komandą konkrečiai sergu. Stebiu visą procesą, nes jau žinau, kaip ten viskas vyksta. Net ne kiekvieną dieną, o kas šešias valandas įsijungiu programėlę ir susižinau, kas naujo nutiko. 
 
Aišku, norėčiau ten būti, bet šį planą atidėjau. Turiu sūnų, kuriam dabar penki mėnesiai, jeigu būčiau dalyvavęs devynis mėnesius trunkančiose lenktynėse, būčiau daug netekęs kaip tėvas. Todėl visus savo buriavimo planus šiais metais pristabdžiau, kad galėčiau daugiau laiko leisti su šeima. Bet noras niekur nedingo, tiesiog šiuo metu buvo priimtas toks pasirinkimas.

Žiūrint iš šono atrodo, kad jums sekasi siekti svajonių. Tik ar žodis „sekasi“ čia tinka? Gal jūs mokate siekti svajonių, mokate užsibrėžti tikslus ir su sėkme tai mažai susiję? 
Posakis „svajokite atsargiai“ yra teisingas, bet neužtenka tik svajoti, dar reikia pasinaudoti atsiradusia proga ir neišsigąsti laukiančio sunkaus darbo – tai du pagrindiniai komponentai svajonei pasiekti. Noras daryti, judėti į priekį yra sveikintinas, bet tik svajoti neužtenka, reikia ir veikti. Dabartinės mano svajonės susijusios su mano veiklų populiarinimu Lietuvoje.

* * *
„CrossFit“ – tai intensyvumu ir įvairove pasižyminti fizinio lavinimo programa, kurią sudaro įvairūs ištvermę ir jėgą lavinantys pratimai. Dėl to „CrossFit“ dar vadinamas jėgos ir ištvermės sportu. Jėgos pratimai apima gimnastikos, sunkiosios atletikos, kalistenikos sporto šakų pratimus, ištvermės pratimai – bėgimo, irklavimo judesius. Šią programą per kelis dešimtmečius ištobulino amerikiečiai Gregas Glassmanas ir Lauren Jenai. 1996 m. duris atvėrė pirmoji „CrossFit“ salė Kalifornijoje, 2000 m. buvo įsteigta „CrossFit“ įmonė. Šiam sportui sparčiai išpopuliarėjus nuo 2007-ųjų rengiamos „CrossFit“ žaidynės.
Išsamiai su šia sporto šaka bus galima susipažinti birželio 2 d. per Panevėžyje vyksiančią Olimpinę dieną.
 
 
Daugiau naujienų iš kategorijos Kitas sportas
KOMENTARAI
 
 
 
Stovyklos pradžia - be užsieniečių
2018 08 16
Treniruotės
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai ketvirtadienio pavakarę centriniame miesto stadione pradėjo fizinio pasiruošimo stovyklą.
Legionierių nustebino anglų kalbos žinios
2018 08 16
Treniruotės
Vilniaus "Rytas" susirinko į pirmąją treniruotę, kurioje fizinio rengimo treneris atliko ne vieną testą žaidėjų pajėgumui nustatyti.
"Kibirkšties" tikslai - patys aukščiausi
2018 08 16
LMKL
„Šį sezoną mūsų komanda bus dar jaunesnė nei ankstesniais sezonais, – sakė „Kibirkšties“ komandos treneris V.Gecevičius.
 
Vilniuje išryškėjo meistriškumo praraja
2018 08 16
Europos lyga
Vilniaus "Žalgirio" futbolininkams nepavyko antrą kartą sulaikyti "Sevilla" puolimo, kuris šįkart sostinės ekipai atseikėjo penkis įvarčius.
"Sūduvai" - istorinė galimybė
2018 08 16
Europos lyga
Marijampolės "Sūduva" atlaikė Jūrmalos "Spartaks" komandos šturmą ir dėl patekimo į Europos lygos pagrindines varžybas kausis su Glalzgo "Celtic".
Lietuvį futbolas atvedė į Tasmaniją
2018 08 16
Svetur
„Tasmanija yra graži valstija su daug nacionalinių parkų, puikia gamta, todėl aš čia iš tiesų esu laimingas“, - teigia futbolininkas G.Kruša.
Maratono trasoje pakartotas geriausias rezultatas
2018 08 12
Maratonas
"Laikas netenkina, bet užimta vieta džiaugiuosi", - teigė V. Dopolskas, o jo kolegos maratonininkai taip pat nesididžiavo pasiektais rezultatais.
A. Šerkšnienė: "Smagu čia būti"
2018 08 12
Europos čempionatas
„Rezultatai labai aukšti, greičiau nei 50,5 sek. Su tokiais ir pasaulio čempionato finale galima bėgti", - pasirodymą finale reziumavo A. Šerkšnienė.
Lietuvos ėjikės: "Esame šokiruotos"
2018 08 12
Ėjimas
Brigita Virbalytė ir Živilė Vaiciukevičiūtė po finišo Europos čempionate teigė negalinčios patikėti, kad pagerino ir asmeninius, ir šalies rekordus.
 
Pergalingas startas Italijoje
2018 08 15
Turnyras
Laurynas Grigelis ir italas Alessandro Motti pergale praėjo ATP „Challenger“ serijos turnyro Italijoje dvejetų varžybas.
Suklupo prieš pat tikslą
2018 08 13
Turnyras
Lietuvos tenisininkas Lukas Mugevičius Lenkijoje pralaimėjo trečiajame „Futures“ serijos turnyro atrankos rate.
R.Berankis – jau už pirmo šimtuko ribos
2018 08 13
Reitingas
Pastaruoju metu nesėkmingai žaidžiantis Ričardas Berankis Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingų lentelėje iš 95-osios vietos nukrito į 105-ąją.
Rinktinės vedlys pažadais nesimėto
2018 08 16
Boksas
Ko daugiau Lietuvos bokso bendruomenėje – nerimo ar optimizmo, susijusio su Tokijo žaidynėmis? To klausėme šalies rinktinės vyr. trenerio Vido Bružo.
Graplingo lyderiai - UWW čempionate
2018 08 10
Graplingo imtynės
Lietuvos graplingo rinktinės lyderiai turėtų dalyvauti pasaulio UWW čempionate, kuris vyks Kazachstane.
Auksinį tašką nugvelbė patyrusi varžovė
2018 08 04
Taekvondo
Klaudijai Tvaronavičiūtei po dramatiškos kovos nepavyko prasimušti į Prancūzijos Polinezijoje vykusio tekvondo G2 turnyro finalą.
 
Velomaratone laukiama 10 tūkst. dalyvių
2018 08 16
Velomaratonas
Devintasis "Velomaratonas" ir vėl kvies profesionalus bei mėgėjus, kuriems pasiūlys skirtingų nuotolių trasas.
„Velomaratonas“ – ne tik dviratininkams
2018 08 15
Anonsas
Devintą kartą rengiama masiškiausia dviračių šventė rugpjūčio 19 d. prie starto linijos tradiciškai sukvies daugiatūkstantinę minią iš visos Lietuvos.
Lietuvė grįžo tarp 50 geriausiųjų
2018 08 15
Reitingas
Rasa Leleivytė pasaulio plento dviratininkių reitinge iš 64-os vietos pakilo į 47-ą. Tai – aukščiausia Rasos vieta nuo 2017 metų gegužės 14 dienos.
Pralaimėjo ir Liuksemburgui
2018 08 16
U-18
Lietuvos rinktinė 29:34 (11:17) pralaimėjo Liuksemburgo ekipai ir patyrė penktąją nesėkmę Europos jaunių rankinio čempionate.
Lietuva neteko iškilaus rankinio trenerio
2018 08 12
Netektis
Eidamas 73-iuosius metus, mirė nusipelnęs Lietuvos rankinio treneris, sporto meistras Algirdas Ambrazas.
Gruzijoje - nesėkmingas jaunių startas
2018 08 10
U-18
Europos jaunių vaikinų rankinio čempionato antro diviziono turnyro pirmosiose A grupės rungtynėse Lietuvos rinktinė 30:32 pralaimėjo Makedonijai.
 
Vilniuje - geriausių šalies duetų akistata
2018 08 16
Paplūdimio tinklinis
Vilniuje šį savaitgalį vyks Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionato finalinis etapas, kuriame varžysis visi geriausi šalies tinklininkai.
Kelią į atkrintamąsias užkirto trauma
2018 08 10
Paplūdimio tinklinis
Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis Maskvoje pagirtinai kovojo prieš tituluotus varžovus, tačiau patyrus traumą rungtynes tęsti atsisakė.
Ant smėlio – atkakli kova
2018 08 09
Paplūdimio tinklinis
Lietuvos paplūdimio tinklininkai metė rimtą iššūkį buvusiems Europos čempionams.
Laisvę pavertė į betvarkę
2018 08 16
Krosas
Pasak LASF prezidento, autokrose suteiktos laisvės lenktyninkams ne populiarina sportą, o tik paverčia jį pigios ir niekam tikusios technikos suvažiavimu.
Automobilis tapo meno kūriniu
2018 08 14
Naujovė
„Fast Lap“ automobilių lenktynėse menininkas Gabrielis Žvirblis ranka tapė ant „Nissan Leaf“ automobilio.
Driftas – neatsiejama gyvenimo dalis
2018 08 14
Driftas
Lenktynininkė D.Radzevičiūtė: „Driftas reikalauja didžiulio susikaupimo, gebėjimo planuoti veiksmus, greitos reakcijos, drąsos rizikuoti.“
 
Lietuvis ir toliau žais KHL
2018 08 14
Ledo ritulys
Lietuvos ledo rituli rinktinės gynėjas Nerijus Ališauskas lieka Rygos „Dinamo“ ir vėl rungtyniaus vienoje stipriausių planetos lygų.
Pasaulį stulbinanti rusė čiuoš Lietuvoje
2018 08 09
Dailusis čiuožimas
14-metė A.Trusova jau dabar galėtų nušluostyti nosį geriausioms pasaulio čiuožėjoms ir laimėti pasaulio, Europos čempionatą ar net olimpines žaidynes.
Lietuviui – dar viena galimybė
2018 08 04
Beisbolas
Stipriausios pasaulyje Šiaurės Amerikos beisbolo lygos (MLB) klubas „Pittsburgh Pirates“ dar kartą į savo gretas susigrąžino Dovydą Neverauską.
Lietuviai gerina savo pozicijas
2018 08 16
Diskgolfas
Kroatijoje vykstančiame Europos diskgolfo čempionate savo pozicijas prieš lemiamą ratą pagerino Lietuvos atstovai.
Europos čempionate finišavo penktas
2018 08 16
Neįgaliųjų sportas
Regėjimo negalią turintis 21-erių kaunietis Mindaugas Dvylaitis, besivaržantis S11 klasėje, 100 metrų nugara rungties finale užėmė penktą vietą.
"Top" lygos starte - lietuviškų klubų mūšis
2018 08 16
Regbis
Prie "Top" lygos prisijungė Lietuvos čempionato nugalėtoja ir Baltijos pirmenybių antro diviziono čempionė Šiaulių "Šiaulių" komanda.
 
Septyni medaliai užkėlė į 20-ąją vietą
2018 08 12
Apdovanojimai
Glazge ir Berlyne vykusių septynių sporto šakų Europos čempionatų medalių įskaitoje Lietuva su Danija pasidalijo 20-ąją vieta.
Su „Žalgiriu“ – koja kojon
2018 08 09
Jubiliejus
Rupjūčio 9 d. 75-metį švenčiančio R.Budrionio vadovaujamos Vilniaus dirbančiųjų sporto klubų sąjungos gretos auga, keičiasi kartos, o tradicijos išlieka
Medalių įskaitoje Lietuva - 19-ta
2018 08 08
Europos čempionatas
Septynių sporto šakų Europos čempionatų medalių įskaitoje po antradienio varžybų Lietuva užima 19-ąją vietą.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas