Inga Jarmalaitė/"Olimpinė panorama" 2018 m. gegužės 15 d. 11:11 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Trečia išsipildžiusi svajonė

Iš vandens platybių – į jaukų sporto klubą. Buriuotojas R.Milevičius ir krante atrado mėgstamą sporto šaką, kuri tapo jo laisvalaikiu, aistra, verslu.

„Volvo Ocean Race“ regatoje.
Roko Milevičiaus asmeninio archyvo nuotr.
„Volvo Ocean Race“ regatoje.
   
Jachta aplink pasaulį apiplaukęs Rokas Milevičius buriavimą vadina darbu, o sparčiai populiarėjančią „CrossFit“ – gyvenimo aistra ir laisvalaikiu, kuris po truputį virsta darbu, nes kartu su bendraminčiais atidaręs šios palyginti dar naujos sporto šakos klubą vis labiau įsitraukia į jo valdymą ir „CrossFit“ populiarinimą Lietuvoje. 
 
Šį gana jauną, bet iš gimtinės Amerikos po visą pasaulį sparčiai plintantį sportą buriuotojas atrado dar 2010-aisiais, kai nepatekęs į 2008 m. Pekino žaidynes užsispyrė žūtbūt prasibrauti į 2012 m. Londono olimpinę regatą. Bet gautos traumos grasino sutrukdyti šiam tikslui ir vienai didžiausių buriuotojo svajonių. 

Atkreipti dėmesį į „CrossFit“ privertė būtinybė ieškoti kitokių traumuoto kūno treniravimo būdų. Patiko paprasta ir aiški šios sporto šakos treniruočių metodika, todėl R.Milevičius ėmė domėtis, gilintis ir treniruotis būtent pagal ją. Dažnos kelionės leido buriuotojui pamatyti įvairių miestų „CrossFit“ sporto klubus, vadinamus „boksais“, ir dar labiau pamilti šią sporto šaką, visą jos kultūrą ir bendruomenę. O noras pasidalyti atrasta naujove ir gimtinėje burti „CrossFit“ entuziastus paskatino su bendraminčiais Vilniuje atidaryti savo sporto klubą: po Londono žaidynių „Urban Gym“, o po „Volvo Ocean Race“ lenktynių 2016-ųjų pavasarį – „Amber CrossFit“. Tai buvo trečia išsipildžiusi R.Milevičiaus sportinė svajonė. Ties pirmomis dviem – patekti į olimpines žaidynes ir išbandyti jėgas pačiose prestižiškiausiose jachtų lenktynėse aplink pasaulį „Volvo Ocean Race“ – jau buvo parašyti pliusiukai.    

„Klubas „Amber CrossFit“ vienija žmones, kuriems sportas, sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas yra vertybės, todėl tarp tokių žmonių labai gera būti“, – sako šio klubo vienas savininkų R.Milevičius.

Kuo jus sužavėjo „CrossFit“ sportas?
Sužavėjo šio sporto metodika ir juo užsiimantys žmonės, tai yra „CrossFit“ bendruomenė. Tai unikali treniruočių metodika, kuri visų pirma moko žmones taisyklingai judėti, sportuoti ir kartu stiprina bendrą fizinį pasirengimą. O labiausiai patiko dėl to, kad mes iš tiesų galime padėti žmonėms spręsti jų problemas ir siekti užsibrėžtų tikslų.
 
Mūsų treniruotės vyksta mažose grupėse, iki dešimties žmonių, kad treneris galėtų skirti kiekvienam dėmesio. Mes skatiname žmones kuo dažniau ateiti pas mus sportuoti ir kartu siekti rezultato – elgiamės kitaip, nei tai daro standartinis, tipinis sporto klubų verslas, suinteresuotas, kad kuo daugiau žmonių taptų nariais, o ar jie vaikščios sportuoti, čia jau kitas klausimas. Dažnai lankydamiesi „CrossFit“ sporto studijoje žmonės susibičiuliauja ir tampa bendruomenė. 

„CrossFit“ visame pasaulyje yra vienodas. Jeigu vienoje šalyje lankei šias treniruotes, nuvykęs į kitą šalį ar miestą greičiausiai irgi ieškosi „CrossFit“ klubo. Mes Vilniuje taip pat sulaukiame tokių žmonių, kurie atvyksta turistiniais ar verslo reikalais ir užsuka pas mus pabandyti, pasitreniruoti. Nors visi klubai yra unikalūs, „CrossFit“ atstovauja tam tikroms bendroms vertybėms – mums svarbus sportas, sveikas gyvenimo būdas, fizinis aktyvumas. 

Kuo ši sporto šaka yra išskirtinė? 
„CrossFit“ – labai funkcinė sporto šaka. Daug kas įsivaizduoja ir mes taip aiškiname, kad „CrossFit“ – tai sunkioji atletika, gimnastika, lengvoji atletika, bet tai nėra labai tikslus šios sporto šakos apibūdinimas. Ypač tokiems sportininkams kaip aš, kurie jau žino, kaip palaikyti gerą sportinę formą. Išskirtinė jos savybė ta, kad šią sporto šaką galima pritaikyti, pavyzdžiui, tiems žmonėms, kurie buvo patyrę traumų. „CrossFit“ tinka ne tik didelio meistriškumo atletams rengti, bet ir kiekvienam žmogui padėti, kad jo nestabdytų fizinės galimybės ir gyvenimas taptų lengvesnis. Tarkime, su sėdimu darbu susijusios problemos, nugaros bėdos – „CrossFit“ treniruotės padeda šiems žmonėms jaustis komfortabiliai, nepatirti diskomforto ir gyventi visavertį, kokybišką gyvenimą. Pavyzdžiui, nesunkiai užlipti į penktą, devintą aukštą arba nebijoti dėl savo nugaros, kai tenka mažus vaikus pakilnoti. Beje, pastarasis punktas aktualus ir man. 
 
Ar siūlytumėte „CrossFit“ atrasti kiekvienam? Jei taip, kodėl?
Vienareikšmiškai taip! Siūlyčiau jį išbandyti ir atrasti dėl kelių priežasčių. Viena pagrindinių yra ta, kad „CrossFit“ metodologija moko žmones taisyklingai judėti, vėliau sujungiame šiuos judesius į pratimus ir gauname treniruočių programas. Visi „CrossFit“ judesiai ar pratimai pritaikomi pagal kiekvieno žmogaus poreikius ir galimybes, todėl užsiimti „CrossFit“ gali visi – ši sporto šaka tinkama kiekvienam, kuris gali ir nori sportuoti.
 
Kita priežastis – labai greit tampi priklausomas nuo „CrossFit“, nes treniruotės yra interaktyvios, įtraukiančios, nuolat išmoksti kažką nauja, nuolat tobulėji ir matai teigiamus pokyčius. 

Ar bendruomeniškumas – pagrindinė priežastis, dėl ko „CrossFit“ sparčiai populiarėja pasaulyje?
Manau, tai svarbi, bet ne pagrindinė priežastis. „CrossFit“ populiarėja dėl to, kad žmonės atranda kažką naujo, įsitikina, jog tai kitokios treniruotės, kurias lankant lengva įvertinti pasiektus sportinius rezultatus – kiekvienas mato savo progresą.
 
Turime labai pajėgių ir stiprių atletų, kurie rengiasi svarbioms varžyboms, per dieną treniruojasi po du tris kartus, bet man laikas – didžiausia vertybė, treniruotėms tiek jo skirti negaliu, bet kai neburiuoju, „CrossFit“ užsiimu kasdien. Apie bendruomeniškumą štai ką dar galiu pasakyti. Su šeima gyvename Kaune, bet į Vilnių važinėju po tris keturis kartus per savaitę. Nuvykęs būtinai pasportuoju „Amber CrossFit“ studijoje, o Kaune man sunku vaikščioti į standartinius sporto klubus, nes juose nuobodu, nėra kompanijos, nėra draugų.

Birželio 2 d. Panevėžyje per Olimpinę dieną vyks ir „CrossFit“ turnyras. Kokių tikslų ten sieksite?
Pagrindinis „LTeam Invitational“ tikslas – populiarinti sportą Lietuvoje. Kaip žinoma, pagal statistiką mes gerokai atsiliekame nuo Europos vidurkio, todėl norime supažindinti Lietuvą su naujomis sporto šakomis, kuriomis gali užsiimti kiekvienas. 
 
Taip pat griausime klaidingą nuomonę apie šį sportą. Dažnas stereotipas, su kuriuo mes susiduriame, yra klaidingas žmonių įsivaizdavimas, esą „CrossFit“ sporto klubai – tai žvėriškų ir alinamų treniruočių vieta, į kurią renkasi tik aukščiausio lygio atletai. Taip, mes turime sportininkų, kurie dalyvauja varžybose, siekia pergalių ir rekordų (tokių atletų bus galima pamatyti ir Panevėžyje), bet pagrindiniai mūsų klientai yra paprasti žmonės, kurie nori gyventi sveikiau ir aktyviau. Ir mes jiems padedame.  


Turime ir tokių narių, kurie prieš pora dešimtmečių sportavo, bet po to dėl įvairių priežasčių su sportu išsiskyrė – gavo traumą, neturėjo laiko arba (tai ypač pasakytina apie moteris) pasikeitė šeimyninės aplinkybės. O dabar vaikus užauginusios tokios moterys daro pirmuosius prisitraukimus, mokosi dirbti su štangomis. Galima paklausti, kam to reikia, bet jeigu žmogus jaučia džiaugsmą tai darydamas – vadinasi, jam to reikia. 

„Amber CrossFit“ klubas veikia jau porą metų. Kiek pats asmeniškai prisidedate prie šio sporto klubo veiklos? Ar per šiuos metus pastebėjote pokyčių? 
Prisidedu nemažai, bet mažiau, negu norėčiau, nes vis dar aktyviai buriuoju, todėl Lietuvoje nesu toks dažnas svečias, bet visą laisvą laiką, kurio lieka nuo šeimos ir buriavimo, skiriu „Amber CrossFit“. 
 
Pastebėjome, kad ši sporto šaka populiarėja. Vis daugiau žmonių yra kažką girdėję apie „CrossFit“ ir ateina išbandyti. Dažnai sulaukiame tokių, kurie „CrossFit“ būna sportavę užsienyje, o ilgesniam ar trumpesniam laikui pargrįžę ir namie ima ieškoti tokio pat klubo. 

Iš Amerikos kilęs „CrossFit“ tam tikra prasme yra globalizacijos pavyzdys – juo galima užsiimti visur, todėl ši sporto šaka sparčiai plinta pasaulyje. Lietuva – ne išimtis: prieš pora metų buvo vienas „CrossFit“ klubas, dabar Vilniuje jų yra trys, šiemet atsidarė Kaune, vienas yra Šiauliuose. Dar atsiranda įvairių sporto klubų, kurie bando kopijuoti „CrossFit“ metodologiją. Neabejoju, kad ši sporto šaka ir tokio tipo „butikiniai“ sporto klubai Lietuvoje ir Europoje išliks tarp populiariausių. 

Aš visada sakau, kad Lietuva yra maža, jauna šalis, kurioje nesunku įdomioms naujovėms prigyti. Vilnius, Kaunas – inovatyvūs miestai. Juose lengva žmones sudominti nauju dalyku. 

Apskritai pastebiu, kad sportu labiau domimasi. Ir ne tik Lietuvoje. Keliaudamas matau, kiek daug Vakaruose yra sporto klubų, kokie jie pilni, kiek daug bėgiojančių ir kitaip sportuojančių žmonių. Pas mus irgi daugiau sportuojančių, turime kuo džiaugtis, bet nereikia tuo apsiriboti, nes pasitempti tikrai yra kur. Kita vertus, vienokia padėtis Vilniuje ar Kaune, bet mažesniuose miesteliuose ji kur kas liūdnesnė.  

Akivaizdu, kad jums veiklos nestinga: be to, kad auginate dvejų metukų dukrą ir penkių mėnesių sūnų, dar buriuojate, treniruojate buriuotojus ir esate sporto klubo bendraturtis. Ko dar neišvardijau ir kaip visur išlaviruojate?
Dar vedu seminarus, kuriuose dalinuosi sukaupta patirtimi, pasakoju apie buriavimą, apie „Volvo Ocean Race“ – išties įspūdingą mano gyvenimo įvykį, į kurį susiveda visas mano buriavimas. Aš visiems įdomiems projektams, visoms idėjoms stengiuosi sakyti taip, bet kartais man tai tampa bėda, nes viskam neužtenka laiko. O šiuo metu būsimosios Olimpinės dienos „CrossFit“ turnyras verčia dar labiau įnikti ir sporto klubo reikalus. 
 
Kokių su buriavimu susijusių planų turite? Gal tarp jų esama ir olimpinių?
Vis dar aktyviai buriuoju, tai mano darbas. O planų turiu daugiau negu laiko. Bet bent jau artimiausiu metu dalyvauti olimpiadoje kaip sportininkas neplanuoju, nebent po 2024-ųjų, kai, tikėtina, keisis buriavimo varžybų formatas. Užtat labai noriu prisidėti prie buriavimo plėtros Lietuvoje. Jaučiu, kad turiu sukaupęs nemažai patirties, kurią norėčiau perduoti jaunimui. Su Lietuvos buriuotojų sąjunga ieškome būdų, kaip tą padaryti. Taip gimė eksperimentinis planas balandžio mėnesį su jaunimu nuvykti į Europos čempionatą. Šiek tiek pamotyvuoti ir savo žiniomis padėti jauniesiems buriuotojams. 
 
Kaip ilgai ištveriate ant kranto – be jūrų, vandenynų ir be burių?
Labai ilgai niekada nėra tekę ant kranto išbūti. Bent kartą per mėnesį prie kokios nors jūros ar vandenyno atsirandu, todėl negalėčiau pasakyti, kad vanduo mane labai traukia. Tai mano darbas. Aš labai vertinu laiką, kurį praleidžiu ant žemės – parkuose, miškuose, nes man tai irgi turi nemažai žavesio. 
 
Ar olimpiečio statusas padėjo gyvenime atidaryti bent vienas duris?
Šiuo vardu nei naudojuosi, nei jo sureikšminu Man olimpietis – tai statusas ir labai geros gyvenimo pamokos. Kita vertus, jeigu ne olimpiada, nežinia, ar būtų buvusios „Volvo Ocean Race“ lenktynės. 
 
Į žaidynes nebuvo lengva patekti. Prieš 2008-ųjų Pekino olimpiadą likau pirmas už brūkšnio. Paskutinius dvejus metus, likusius iki 2012 m. Londono olimpinių žaidynių, ruošiausi vienas, be trenerio. Būdavo taip – užsikeli laivą ant stogo ir važiuoji į varžybas. Prieš pat Londono olimpiadą patyriau traumą – yra daug niuansų, kodėl Londone užimta 42 vieta nėra labai džiuginanti ir dėl ko olimpinių akimirkų neprisimenu su didele šypsena veide. Man tai buvo sunkus metas gyvenime, bet aš siekiau savo tikslo visais įmanomais būdais ir jį pasiekiau. Iš to laikotarpio išmokau, kad viskas yra įmanoma ir padaroma, o be šių pamokų ir suvokimo turbūt nebūtų ir „Volvo Ocean Race“.   

Būtų neprotinga klausti, ar domitės šiuo metu vykstančiomis „Volvo Ocean Race“ lenktynėmis. Paklausiu taip – ar nuo šių jūrų Dakaru vadinamų lenktynių prasideda kiekviena jūsų diena? Ar norėtumėte ten būti?
Ten yra labai artimų ir gerų mano draugų, todėl net negalėčiau pasakyti, už kurią komandą konkrečiai sergu. Stebiu visą procesą, nes jau žinau, kaip ten viskas vyksta. Net ne kiekvieną dieną, o kas šešias valandas įsijungiu programėlę ir susižinau, kas naujo nutiko. 
 
Aišku, norėčiau ten būti, bet šį planą atidėjau. Turiu sūnų, kuriam dabar penki mėnesiai, jeigu būčiau dalyvavęs devynis mėnesius trunkančiose lenktynėse, būčiau daug netekęs kaip tėvas. Todėl visus savo buriavimo planus šiais metais pristabdžiau, kad galėčiau daugiau laiko leisti su šeima. Bet noras niekur nedingo, tiesiog šiuo metu buvo priimtas toks pasirinkimas.

Žiūrint iš šono atrodo, kad jums sekasi siekti svajonių. Tik ar žodis „sekasi“ čia tinka? Gal jūs mokate siekti svajonių, mokate užsibrėžti tikslus ir su sėkme tai mažai susiję? 
Posakis „svajokite atsargiai“ yra teisingas, bet neužtenka tik svajoti, dar reikia pasinaudoti atsiradusia proga ir neišsigąsti laukiančio sunkaus darbo – tai du pagrindiniai komponentai svajonei pasiekti. Noras daryti, judėti į priekį yra sveikintinas, bet tik svajoti neužtenka, reikia ir veikti. Dabartinės mano svajonės susijusios su mano veiklų populiarinimu Lietuvoje.

* * *
„CrossFit“ – tai intensyvumu ir įvairove pasižyminti fizinio lavinimo programa, kurią sudaro įvairūs ištvermę ir jėgą lavinantys pratimai. Dėl to „CrossFit“ dar vadinamas jėgos ir ištvermės sportu. Jėgos pratimai apima gimnastikos, sunkiosios atletikos, kalistenikos sporto šakų pratimus, ištvermės pratimai – bėgimo, irklavimo judesius. Šią programą per kelis dešimtmečius ištobulino amerikiečiai Gregas Glassmanas ir Lauren Jenai. 1996 m. duris atvėrė pirmoji „CrossFit“ salė Kalifornijoje, 2000 m. buvo įsteigta „CrossFit“ įmonė. Šiam sportui sparčiai išpopuliarėjus nuo 2007-ųjų rengiamos „CrossFit“ žaidynės.
Išsamiai su šia sporto šaka bus galima susipažinti birželio 2 d. per Panevėžyje vyksiančią Olimpinę dieną.
 
 
Daugiau naujienų iš kategorijos Kitas sportas
KOMENTARAI
 
 
 
Čempionams rankas spaudė sostinės meras
2018 05 23
Jaunimas
Trečiadienį Vilniaus "Lietuvos ryto" jaunimo komanda buvo pagerbta miesto savivaldybėje, o vėliau – pakviesta šventinių pietų.
Vilniaus „Kibirkštis“ rikiuoja gretas
2018 05 23
Moterų krepšinis
Gimtame mieste rungtyniaus gynėjos ir puolėjos pozicijose galinti žaisti Urtė Slavickaitė.
„Lietkabelis“ sieks LKL medalių
2018 05 23
LKL
„Mes esame geresnė komanda ir tai įrodėme aikštelėje, o ne kalbomis socialiniuose tinkluose“, - teigia „Lietkabelio“ vadovas M.Ignatavičius.
 
Greitas įvartis nulėmė pirmą pralaimėjimą
2018 05 23
Moterų futbolas
Pirmą nesėkmę Baltijos moterų futbolo lygoje, įskaitant ir praėjusį sezoną patyrė Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda.
„Trakai“ neprilygo svečiams iš Klaipėdos
2018 05 23
A lyga
„Trakų“ komanda toliau neatranda savojo žaidimo. Trečiadienį A lygos 15 turo rungtynėse riteriai LFF stadione 1:2 pralaimėjo Klaipėdos „Atlantui“.
„Žalgirių“ mūšį laimėjo vilniečiai
2018 05 23
A lyga
Pirmasis šio sezono Vilniaus „Žalgirio“ vizitas S. Dariaus ir S. Girėno stadione, priešingai nei praėjusiais metais, buvo sėkmingas.
Atrankos barjerą įveikė visos Lietuvos atstovės
2018 05 23
Penkiakovė
Sofijoje (Bulgarija) prasidėjo 2018 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės IV etapas.
Lengvaatlečių varžybose – rankininkų rekordai
2018 05 23
Žaidynės
Vilniaus gimnazistų sporto žaidynėse ketvirtus metus iš eilės komandų įskaitoje triumfavo Simono Daukanto gimnazijos atstovai.
Bėgikių tikslas - olimpinės žaidynės
2018 05 23
Bėgimas
Svajonė ar realybė? Lietuvos bėgikių estafetės komanda sieks prasibrauti į olimpines žaidynes.
 
"Bobų pavasario" dalyves palaikė vyrai
2018 05 14
Turnyras
Nei teniso ir padelio turnyro „Bobų pavasaris Dubingiuose 2018“ organizatoriams, nei žaidėjoms nereikėjo rūpintis prognozėmis: oras buvo tiesiog tobulas.
Moterys laimėjo, vyrai suklupo
2018 05 04
Svetur
Lietuvos paplūdimio tinklininkės pergale startavo turnyre Kambodžoje, o Turkijoje mūsų šalies vyrų duetas nepateko į aštuntfinalį.
Lietuvio ir lenko dueto triumfas
2018 05 04
Turnyras
Vienas perspektyviausių Lietuvos tenisininkų Matas Vasiliauskas tapo ITF jaunių turnyro nugalėtoju.
Švedijoje – visų spalvų apdovanojimai
2018 05 22
Imtynės
Europos Šiaurės šalių imtynių čempionate lietuvės iškovojo penkis medalius.
Penki lietuviai apgynė namų sienas
2018 05 19
Boksas
Algirdo Šociko vardo turnyre Kaune lietuviai laimėjo penkis finalus iš devynių.
Šiauliuose triumfavo "smaugliai"
2018 05 18
Graplingo imtynės
"Situacija tokia, kad yra kur tobulėti”, - apie šeimininkų pasirodymą graplingo turnyre Šiauliuose kalbėjo jo pagrindinis organizatorius M. Vaidelauskas.
 
Sezoną pergalėmis pradėjo favoritai
2018 05 22
MTB
Druskininkuose sekmadienį prasidėjo 2018 metų „Volkswagen MTB dviračių maratonų taurės“ sezonas.
Sezonas startuoja Druskininkuose
2018 05 20
MTB
Azartiškas varžybas lydės ir didžiulė MTB dviratininkų mugė: čia bus galima išbandyti pardavėjų siūlomus dviračius, gauti konsultaciją, detalių, aprangos.
Prancūzijoje - dar vienas puikus finišas
2018 05 11
Dviračiai
Evaldas Šiškevičius Prancūzijoje vykstančių daugiadienių dviračių lenktynių trečiajame etape finišavo šeštas ir pakilo į 12-ą poziciją.
„Dragūnui“ norisi didesnių iššūkių
2018 05 21
Žvilgsnis
„Kartais susidaro įspūdis, kad mes jau išaugome savo kelnaites ir norisi didesnių iššūkių, bent jau man kaip treneriui“, - tegia treneris A.Juškėnas.
Titulas sugrįžo į Kauną
2018 05 16
Moterų rankinis
LMRL pirmenybių finalo seriją 3:0 laimėjusios Kauno "ACME-Žalgiris" rankininkės po metų pertraukos susigrąžino čempionių titulą.
Auksas - vėl tose pačiose rankose
2018 05 16
LRL
LRL finalo serijos trečiosiose rungtynėse "Dragūno" rankininkai 31:27 nugalėjo "Šviesą", laimėjo seriją 3:0 ir vėl tapo šalies čempionais.
 
Džiaugiasi Prancūzijos elite įgyta patirtimi
2018 05 23
Moterų tinklinis
Viena geriausių Lietuvos tinklininkių Monika Šalkutė šį sezoną išbandė savo jėgas aukščiausioje Prancūzijos lygoje.
Lietuviai nusileido elito duetui
2018 05 18
Paplūdimio tinklinis
FIVB keturių žvaigždučių serijos paplūdimio teniso turnyro "Itapema World Tour" G grupėje užėmė antrąją vietą.
Lietuviai pasiekė įspūdingą pergalę
2018 05 17
Paplūdimio tinklinis
FIVB turnyre "Itapema World Tour" papludimio tinklininkai A. Rumševičius ir L. Každailis įveikė kanadiečių porą ir pateko į atkrintamąsias varžybas.
Žurnalistų ralyje laukia užsieniečių desanto
2018 05 23
Ralis
Italas Federico Baglini "Press ralyje" išsikėlė tikslą: nelikti paskutiniu.
Kačerginėje rungsis ir Dakaro dalyviai
2018 05 23
Enduro
Visos dienos renginio motociklininkams „Moto Fiesta“ metu vyks enduro varžybos „Moto 5“, kuriose susirinks stipriausi sportininkai
Dakaro ralį šturmuos ketvirtą kartą
2018 05 23
Dakaras
Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas patvirtino, kad jų ekipažas dalyvaus 2019 m. Dakaro ralyje.
 
Lietuvos rinktinė kovos Kazachstane
2018 05 18
Ledo ritulys
Pasaulio vyrų ledo ritulio čempionato I pakopos A grupės varžybos, kuriose debiutuos lietuviai, vyks Astanoje. Lietuvoje vyks 18-mečių turnyras.
Lietuva taikosi į net tris čempionatus
2018 05 16
Ledo ritulys
Lietuviai pretenduoja rengti kitų metų saugusiųjų, 20-mečių ir 18-mečių pasaulio ledo ritulio čempionatus.
Po metų - akistata su kaimynais
2018 05 14
Ledo ritulys
Lietuvos ledo ritulininkai, patekę į pasaulio pirmenybių IA divizioną, jame varžysis su iš elitinio diviziono iškritusiais baltarusiais bei korėjiečiais.
Rengiasi užkariauti Vilniaus gatves
2018 05 23
Riedučių sportas
Praėjusiais metais Vilniuje pirmą kartą surengta vakarinė riedučių šventė "Vilniaus naktinis riedėjimas" šiais metais sugrįžta su dar didesne jėga.
Nykštietiškame triatlone - ir rąsto pjovimas
2018 05 23
Triatlonas
Pergalę multisporto varžybose lėmė finišas dviem rankom, dviem kojom.
Lietuviai pasiekė rekordines aukštumas
2018 05 22
Regbis
Naujame Pasaulio regbio federacijos (World Rugby) paskelbtame nacionalinių komandų reitinge Lietuvos rinktinė iš 35-os vietos pakilo į 34-ąją.
 
Palangoje finišavo Lietuvos mažųjų žaidynės
2018 05 22
Žaidynės
Parolimpinis čempionas Mindaugas Bilius: „Vaikams su negalia sportas suteikia drąsos jaustis pilnaverčiais“.
Arenoje – svarbiausių mačų transliacijos
2018 05 22
Arena
Stebėti svarbiausių vasaros sporto mačų transliacijų sporto mėgėjai galės keliauti į „Siemens“ areną. Jau gegužės 26 d. čia rodys Čempionų lygos finalą.
Augo žinomumas ir palankūs vertinimai
2018 05 22
Apklausa
Lietuvos parolimpinio komiteto (LPOK) žinomumas auga, o organizacijos veiklą gerai vertina du trečdaliai Lietuvos gyventojų.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas