LTF informacija 2018 m. gegužės 11 d. 23:00 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Po pasaulį - tik rėmėjų dėka

Lietuvos tinklinio federacija ir "Baltijos ir Amerikos klinika" pasirašė rėmimo sutartį, kuri atvėrė kelius mūsų tinklininkams į pasaulinius turnyrus.

Sutarties pasirašymo akimirka
LTF nuotr.
Sutarties pasirašymo akimirka
   
Pasaulio tinklinio federacijos (FIVB) 3 žvaigždučių Pasaulio turo Šveicarijoje išvakarėse UAB "Baltijos ir Amerikos klinika" ir Lietuvos tinklinio federacija pasirašė paramos teikimo sutartis, kuriomis suteikiama tikslinė parama Lietuvos paplūdimio tinklinio porai Arnui Rumševičiui ir Lukui Každailiui bei paplūdimio tinklinio sportininkams Artūrui Vasiljevui ir Mariui Malinauskui.

Lietuvos tinklinio federacija dėkoja Baltijos ir Amerikos klinikai, kurios pagalba suteikė galimybę Lietuvos paplūdimio tinklinio rinktinės nariams Arnui Rumševičiui ir Lukui Každailiui dalyvauti vienose iš aukščiausio rango pasaulio varžybose.

"Baltijos ir Amerikos klinikos"  paramos dėka vaikinams po sėkmingo pasirodymo FIVB 3 žvaigždžių Pasaulio paplūdimio tinklinio ture Kišo Salose Irane, iškovojus penktąją vietą ir užsidirbus 360 reitingo taškų, atsivėrė durys į kitas aukščiausio rango pasaulinio turo varžybas. Tai - kol kas aukščiausias vaikinų pasiekimas suaugusiųjų grupėje, kurio dėka mūsų pora pateko ir dalyvavo FIVB 5 žvaigždučių Pasaulio ture Fort Lauderlade (JAV), FIVB 3 žvaigždžių paplūdimio tinklinio Pasaulio ture Mersine (Turkijoje).

Šiuo metu Lukas Každailis ir Arnas Rumševičius rungtyniauja  FIVB 3 žvaigždžių Pasaulio ture Liucernoje, Šveicarijoje, kuris yra vienas iš įskaitinių Europos čempionato turų. Vaikinų pora čia užtikrintai pirmose grupės kovose nugalėjo kaimynus Latvijos sportininkus 2:0 (21:13; 21:15), o vėliau 2-1 (21:14, 19:21, 15:9) nugalėjo penktąją vietą Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse užėmusius kubiečius Diazą Nivaldo ir Sergio Gonzalezą. Su šiuo laimėjimu šiems sportininkams atsirado didelė tikimybė patekti į finalinį 2018 m. Europos čempionato etapą.  Dar vienas įskaitinis Europos čempionato turas vyks Brazilijoje. 

Baltijos ir Amerikos klinikos parama ir nuolatinis palaikymas buvo juntami ir istoriniame pirmajame Europos sniego tinklinio čempionate Austrijoje, iš kurio net dvi mūsų šalies sportininkų poros grįžo su medaliais.  Merginų duetas Monika Povilaitytė ir Ieva Dumbauskaitė Lietuvai parvežė aukso, o Lukas Každailis ir Arnas Rumševičius – bronzos medalius.

Nuo šiol galimybę vykti į FIVB Pasaulio turus, kuriuose yra kaupiami reitingo taškai, turės ir paplūdimio tinklininkai Artūras Vasiljevas ir Marius Malinauskas."Džiaugiamės draugyste su Baltijos ir Amerikos klinika. Jos parama yra labai reikšminga Lietuvos tinkliniui ir paplūdimio tinklinio sportininkams. Šios paramos dėka Lukui ir Arnui gerokai prasiplėtė galimybės dalyvauti aukščiausio rango varžybose, po kurių atsiveria kelias į Europos ir pasaulio čempionatus", – pasidžiaugė Lietuvos tinklinio federacijos prezidentas Darius Čerka. - Paplūdimio tinklinio reitingo taškų kaupimo sistema yra gana sudėtinga: jeigu nori patekti į Europos ar pasaulio čempionatą, privalai dalyvauti aukščiausio rango pasaulio turuose, kurie yra išsibarstę įvairiausiose pasaulio šalyse ir kontinentuose – Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Europoje, Azijoje".

"Deja, mūsų valstybės finansavimo, skirto rinktinės nariams, tokiam reitingo taškų kaupimui nepakanka. Sportininkams, siekiantiems aukštų rezultatų, neužtenka lėšų semtis patirties, kelti savo žaidimo lygį ir kaupti reitingo taškus, todėl dėl papildomų lėšų tenka kreiptis į privačius rėmėjus arba dalyvauti tik vietiniuose Europos turuose, kurių reitingo taškai nėra dideli, -- apie tinklininkų galimybes pasakojo D. Čerka. -- Tokie sportininkai kaip Ieva Dumbauskaitė, Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis turi ir kitų rėmėjų, tačiau potencialą turintiems sportininkams, tokiems kaip Artūras Vasiljevas, Urtė Andriukaitytė, Irina Zobnina tokia parama yra gyvybiškai svarbi. Šiuo metu Tailande, 1 žvaigždės pasaulio ture besivaržančios Urtė ir Irina ten išvyko taip pat "Baltijos ir Amerikos klinikos" dėka. Todėl labai džiaugiamės, kad nuo šiol kartu su Baltijos Amerikos klinika dirbsime Lietuvos tinklinio ir mūsų sportininkų labui".

Baltijos Amerikos klinikos vadovė Inga Malinauskienė taip pat džiaugiasi, kad gali prisidėti prie Lietuvos jaunimo perspektyvų paplūdimio tinklinyje: "Labai tikime šia sporto šaka, trenerių gabumais, žaidėjų nusiteikimu. Manome, kad šiandienė mūsų pagalba gali gabų Lietuvos  jaunimą atvesti iki olimpinių aukštumų. Paplūdimio tinklinis – labai grakštus ir elegantiškas sportas, smagu stebėti kaip vis daugiau jaunimo juo susidomi".
Daugiau naujienų iš kategorijos Tinklinis
KOMENTARAI
 
 
 
Stovyklos pradžia - be užsieniečių
2018 08 16
Treniruotės
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai ketvirtadienio pavakarę centriniame miesto stadione pradėjo fizinio pasiruošimo stovyklą.
Legionierių nustebino anglų kalbos žinios
2018 08 16
Treniruotės
Vilniaus "Rytas" susirinko į pirmąją treniruotę, kurioje fizinio rengimo treneris atliko ne vieną testą žaidėjų pajėgumui nustatyti.
"Kibirkšties" tikslai - patys aukščiausi
2018 08 16
LMKL
„Šį sezoną mūsų komanda bus dar jaunesnė nei ankstesniais sezonais, – sakė „Kibirkšties“ komandos treneris V.Gecevičius.
 
Vilniuje išryškėjo meistriškumo praraja
2018 08 16
Europos lyga
Vilniaus "Žalgirio" futbolininkams nepavyko antrą kartą sulaikyti "Sevilla" puolimo, kuris šįkart sostinės ekipai atseikėjo penkis įvarčius.
"Sūduvai" - istorinė galimybė
2018 08 16
Europos lyga
Marijampolės "Sūduva" atlaikė Jūrmalos "Spartaks" komandos šturmą ir dėl patekimo į Europos lygos pagrindines varžybas kausis su Glalzgo "Celtic".
Lietuvį futbolas atvedė į Tasmaniją
2018 08 16
Svetur
„Tasmanija yra graži valstija su daug nacionalinių parkų, puikia gamta, todėl aš čia iš tiesų esu laimingas“, - teigia futbolininkas G.Kruša.
Maratono trasoje pakartotas geriausias rezultatas
2018 08 12
Maratonas
"Laikas netenkina, bet užimta vieta džiaugiuosi", - teigė V. Dopolskas, o jo kolegos maratonininkai taip pat nesididžiavo pasiektais rezultatais.
A. Šerkšnienė: "Smagu čia būti"
2018 08 12
Europos čempionatas
„Rezultatai labai aukšti, greičiau nei 50,5 sek. Su tokiais ir pasaulio čempionato finale galima bėgti", - pasirodymą finale reziumavo A. Šerkšnienė.
Lietuvos ėjikės: "Esame šokiruotos"
2018 08 12
Ėjimas
Brigita Virbalytė ir Živilė Vaiciukevičiūtė po finišo Europos čempionate teigė negalinčios patikėti, kad pagerino ir asmeninius, ir šalies rekordus.
 
Pergalingas startas Italijoje
2018 08 15
Turnyras
Laurynas Grigelis ir italas Alessandro Motti pergale praėjo ATP „Challenger“ serijos turnyro Italijoje dvejetų varžybas.
Suklupo prieš pat tikslą
2018 08 13
Turnyras
Lietuvos tenisininkas Lukas Mugevičius Lenkijoje pralaimėjo trečiajame „Futures“ serijos turnyro atrankos rate.
R.Berankis – jau už pirmo šimtuko ribos
2018 08 13
Reitingas
Pastaruoju metu nesėkmingai žaidžiantis Ričardas Berankis Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingų lentelėje iš 95-osios vietos nukrito į 105-ąją.
Rinktinės vedlys pažadais nesimėto
2018 08 16
Boksas
Ko daugiau Lietuvos bokso bendruomenėje – nerimo ar optimizmo, susijusio su Tokijo žaidynėmis? To klausėme šalies rinktinės vyr. trenerio Vido Bružo.
Graplingo lyderiai - UWW čempionate
2018 08 10
Graplingo imtynės
Lietuvos graplingo rinktinės lyderiai turėtų dalyvauti pasaulio UWW čempionate, kuris vyks Kazachstane.
Auksinį tašką nugvelbė patyrusi varžovė
2018 08 04
Taekvondo
Klaudijai Tvaronavičiūtei po dramatiškos kovos nepavyko prasimušti į Prancūzijos Polinezijoje vykusio tekvondo G2 turnyro finalą.
 
Velomaratone laukiama 10 tūkst. dalyvių
2018 08 16
Velomaratonas
Devintasis "Velomaratonas" ir vėl kvies profesionalus bei mėgėjus, kuriems pasiūlys skirtingų nuotolių trasas.
„Velomaratonas“ – ne tik dviratininkams
2018 08 15
Anonsas
Devintą kartą rengiama masiškiausia dviračių šventė rugpjūčio 19 d. prie starto linijos tradiciškai sukvies daugiatūkstantinę minią iš visos Lietuvos.
Lietuvė grįžo tarp 50 geriausiųjų
2018 08 15
Reitingas
Rasa Leleivytė pasaulio plento dviratininkių reitinge iš 64-os vietos pakilo į 47-ą. Tai – aukščiausia Rasos vieta nuo 2017 metų gegužės 14 dienos.
Pralaimėjo ir Liuksemburgui
2018 08 16
U-18
Lietuvos rinktinė 29:34 (11:17) pralaimėjo Liuksemburgo ekipai ir patyrė penktąją nesėkmę Europos jaunių rankinio čempionate.
Lietuva neteko iškilaus rankinio trenerio
2018 08 12
Netektis
Eidamas 73-iuosius metus, mirė nusipelnęs Lietuvos rankinio treneris, sporto meistras Algirdas Ambrazas.
Gruzijoje - nesėkmingas jaunių startas
2018 08 10
U-18
Europos jaunių vaikinų rankinio čempionato antro diviziono turnyro pirmosiose A grupės rungtynėse Lietuvos rinktinė 30:32 pralaimėjo Makedonijai.
 
Vilniuje - geriausių šalies duetų akistata
2018 08 16
Paplūdimio tinklinis
Vilniuje šį savaitgalį vyks Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionato finalinis etapas, kuriame varžysis visi geriausi šalies tinklininkai.
Kelią į atkrintamąsias užkirto trauma
2018 08 10
Paplūdimio tinklinis
Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis Maskvoje pagirtinai kovojo prieš tituluotus varžovus, tačiau patyrus traumą rungtynes tęsti atsisakė.
Ant smėlio – atkakli kova
2018 08 09
Paplūdimio tinklinis
Lietuvos paplūdimio tinklininkai metė rimtą iššūkį buvusiems Europos čempionams.
Laisvę pavertė į betvarkę
2018 08 16
Krosas
Pasak LASF prezidento, autokrose suteiktos laisvės lenktyninkams ne populiarina sportą, o tik paverčia jį pigios ir niekam tikusios technikos suvažiavimu.
Automobilis tapo meno kūriniu
2018 08 14
Naujovė
„Fast Lap“ automobilių lenktynėse menininkas Gabrielis Žvirblis ranka tapė ant „Nissan Leaf“ automobilio.
Driftas – neatsiejama gyvenimo dalis
2018 08 14
Driftas
Lenktynininkė D.Radzevičiūtė: „Driftas reikalauja didžiulio susikaupimo, gebėjimo planuoti veiksmus, greitos reakcijos, drąsos rizikuoti.“
 
Lietuvis ir toliau žais KHL
2018 08 14
Ledo ritulys
Lietuvos ledo rituli rinktinės gynėjas Nerijus Ališauskas lieka Rygos „Dinamo“ ir vėl rungtyniaus vienoje stipriausių planetos lygų.
Pasaulį stulbinanti rusė čiuoš Lietuvoje
2018 08 09
Dailusis čiuožimas
14-metė A.Trusova jau dabar galėtų nušluostyti nosį geriausioms pasaulio čiuožėjoms ir laimėti pasaulio, Europos čempionatą ar net olimpines žaidynes.
Lietuviui – dar viena galimybė
2018 08 04
Beisbolas
Stipriausios pasaulyje Šiaurės Amerikos beisbolo lygos (MLB) klubas „Pittsburgh Pirates“ dar kartą į savo gretas susigrąžino Dovydą Neverauską.
Lietuviai gerina savo pozicijas
2018 08 16
Diskgolfas
Kroatijoje vykstančiame Europos diskgolfo čempionate savo pozicijas prieš lemiamą ratą pagerino Lietuvos atstovai.
Europos čempionate finišavo penktas
2018 08 16
Neįgaliųjų sportas
Regėjimo negalią turintis 21-erių kaunietis Mindaugas Dvylaitis, besivaržantis S11 klasėje, 100 metrų nugara rungties finale užėmė penktą vietą.
"Top" lygos starte - lietuviškų klubų mūšis
2018 08 16
Regbis
Prie "Top" lygos prisijungė Lietuvos čempionato nugalėtoja ir Baltijos pirmenybių antro diviziono čempionė Šiaulių "Šiaulių" komanda.
 
Septyni medaliai užkėlė į 20-ąją vietą
2018 08 12
Apdovanojimai
Glazge ir Berlyne vykusių septynių sporto šakų Europos čempionatų medalių įskaitoje Lietuva su Danija pasidalijo 20-ąją vieta.
Su „Žalgiriu“ – koja kojon
2018 08 09
Jubiliejus
Rupjūčio 9 d. 75-metį švenčiančio R.Budrionio vadovaujamos Vilniaus dirbančiųjų sporto klubų sąjungos gretos auga, keičiasi kartos, o tradicijos išlieka
Medalių įskaitoje Lietuva - 19-ta
2018 08 08
Europos čempionatas
Septynių sporto šakų Europos čempionatų medalių įskaitoje po antradienio varžybų Lietuva užima 19-ąją vietą.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas