LTF informacija 2018 m. gegužės 11 d. 23:00 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Po pasaulį - tik rėmėjų dėka

Lietuvos tinklinio federacija ir "Baltijos ir Amerikos klinika" pasirašė rėmimo sutartį, kuri atvėrė kelius mūsų tinklininkams į pasaulinius turnyrus.

Sutarties pasirašymo akimirka
LTF nuotr.
Sutarties pasirašymo akimirka
   
Pasaulio tinklinio federacijos (FIVB) 3 žvaigždučių Pasaulio turo Šveicarijoje išvakarėse UAB "Baltijos ir Amerikos klinika" ir Lietuvos tinklinio federacija pasirašė paramos teikimo sutartis, kuriomis suteikiama tikslinė parama Lietuvos paplūdimio tinklinio porai Arnui Rumševičiui ir Lukui Každailiui bei paplūdimio tinklinio sportininkams Artūrui Vasiljevui ir Mariui Malinauskui.

Lietuvos tinklinio federacija dėkoja Baltijos ir Amerikos klinikai, kurios pagalba suteikė galimybę Lietuvos paplūdimio tinklinio rinktinės nariams Arnui Rumševičiui ir Lukui Každailiui dalyvauti vienose iš aukščiausio rango pasaulio varžybose.

"Baltijos ir Amerikos klinikos"  paramos dėka vaikinams po sėkmingo pasirodymo FIVB 3 žvaigždžių Pasaulio paplūdimio tinklinio ture Kišo Salose Irane, iškovojus penktąją vietą ir užsidirbus 360 reitingo taškų, atsivėrė durys į kitas aukščiausio rango pasaulinio turo varžybas. Tai - kol kas aukščiausias vaikinų pasiekimas suaugusiųjų grupėje, kurio dėka mūsų pora pateko ir dalyvavo FIVB 5 žvaigždučių Pasaulio ture Fort Lauderlade (JAV), FIVB 3 žvaigždžių paplūdimio tinklinio Pasaulio ture Mersine (Turkijoje).

Šiuo metu Lukas Každailis ir Arnas Rumševičius rungtyniauja  FIVB 3 žvaigždžių Pasaulio ture Liucernoje, Šveicarijoje, kuris yra vienas iš įskaitinių Europos čempionato turų. Vaikinų pora čia užtikrintai pirmose grupės kovose nugalėjo kaimynus Latvijos sportininkus 2:0 (21:13; 21:15), o vėliau 2-1 (21:14, 19:21, 15:9) nugalėjo penktąją vietą Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse užėmusius kubiečius Diazą Nivaldo ir Sergio Gonzalezą. Su šiuo laimėjimu šiems sportininkams atsirado didelė tikimybė patekti į finalinį 2018 m. Europos čempionato etapą.  Dar vienas įskaitinis Europos čempionato turas vyks Brazilijoje. 

Baltijos ir Amerikos klinikos parama ir nuolatinis palaikymas buvo juntami ir istoriniame pirmajame Europos sniego tinklinio čempionate Austrijoje, iš kurio net dvi mūsų šalies sportininkų poros grįžo su medaliais.  Merginų duetas Monika Povilaitytė ir Ieva Dumbauskaitė Lietuvai parvežė aukso, o Lukas Každailis ir Arnas Rumševičius – bronzos medalius.

Nuo šiol galimybę vykti į FIVB Pasaulio turus, kuriuose yra kaupiami reitingo taškai, turės ir paplūdimio tinklininkai Artūras Vasiljevas ir Marius Malinauskas."Džiaugiamės draugyste su Baltijos ir Amerikos klinika. Jos parama yra labai reikšminga Lietuvos tinkliniui ir paplūdimio tinklinio sportininkams. Šios paramos dėka Lukui ir Arnui gerokai prasiplėtė galimybės dalyvauti aukščiausio rango varžybose, po kurių atsiveria kelias į Europos ir pasaulio čempionatus", – pasidžiaugė Lietuvos tinklinio federacijos prezidentas Darius Čerka. - Paplūdimio tinklinio reitingo taškų kaupimo sistema yra gana sudėtinga: jeigu nori patekti į Europos ar pasaulio čempionatą, privalai dalyvauti aukščiausio rango pasaulio turuose, kurie yra išsibarstę įvairiausiose pasaulio šalyse ir kontinentuose – Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Europoje, Azijoje".

"Deja, mūsų valstybės finansavimo, skirto rinktinės nariams, tokiam reitingo taškų kaupimui nepakanka. Sportininkams, siekiantiems aukštų rezultatų, neužtenka lėšų semtis patirties, kelti savo žaidimo lygį ir kaupti reitingo taškus, todėl dėl papildomų lėšų tenka kreiptis į privačius rėmėjus arba dalyvauti tik vietiniuose Europos turuose, kurių reitingo taškai nėra dideli, -- apie tinklininkų galimybes pasakojo D. Čerka. -- Tokie sportininkai kaip Ieva Dumbauskaitė, Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis turi ir kitų rėmėjų, tačiau potencialą turintiems sportininkams, tokiems kaip Artūras Vasiljevas, Urtė Andriukaitytė, Irina Zobnina tokia parama yra gyvybiškai svarbi. Šiuo metu Tailande, 1 žvaigždės pasaulio ture besivaržančios Urtė ir Irina ten išvyko taip pat "Baltijos ir Amerikos klinikos" dėka. Todėl labai džiaugiamės, kad nuo šiol kartu su Baltijos Amerikos klinika dirbsime Lietuvos tinklinio ir mūsų sportininkų labui".

Baltijos Amerikos klinikos vadovė Inga Malinauskienė taip pat džiaugiasi, kad gali prisidėti prie Lietuvos jaunimo perspektyvų paplūdimio tinklinyje: "Labai tikime šia sporto šaka, trenerių gabumais, žaidėjų nusiteikimu. Manome, kad šiandienė mūsų pagalba gali gabų Lietuvos  jaunimą atvesti iki olimpinių aukštumų. Paplūdimio tinklinis – labai grakštus ir elegantiškas sportas, smagu stebėti kaip vis daugiau jaunimo juo susidomi".
Daugiau naujienų iš kategorijos Tinklinis
KOMENTARAI
 
 
 
Čempionams rankas spaudė sostinės meras
2018 05 23
Jaunimas
Trečiadienį Vilniaus "Lietuvos ryto" jaunimo komanda buvo pagerbta miesto savivaldybėje, o vėliau – pakviesta šventinių pietų.
Vilniaus „Kibirkštis“ rikiuoja gretas
2018 05 23
Moterų krepšinis
Gimtame mieste rungtyniaus gynėjos ir puolėjos pozicijose galinti žaisti Urtė Slavickaitė.
„Lietkabelis“ sieks LKL medalių
2018 05 23
LKL
„Mes esame geresnė komanda ir tai įrodėme aikštelėje, o ne kalbomis socialiniuose tinkluose“, - teigia „Lietkabelio“ vadovas M.Ignatavičius.
 
Greitas įvartis nulėmė pirmą pralaimėjimą
2018 05 23
Moterų futbolas
Pirmą nesėkmę Baltijos moterų futbolo lygoje, įskaitant ir praėjusį sezoną patyrė Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda.
„Trakai“ neprilygo svečiams iš Klaipėdos
2018 05 23
A lyga
„Trakų“ komanda toliau neatranda savojo žaidimo. Trečiadienį A lygos 15 turo rungtynėse riteriai LFF stadione 1:2 pralaimėjo Klaipėdos „Atlantui“.
„Žalgirių“ mūšį laimėjo vilniečiai
2018 05 23
A lyga
Pirmasis šio sezono Vilniaus „Žalgirio“ vizitas S. Dariaus ir S. Girėno stadione, priešingai nei praėjusiais metais, buvo sėkmingas.
Atrankos barjerą įveikė visos Lietuvos atstovės
2018 05 23
Penkiakovė
Sofijoje (Bulgarija) prasidėjo 2018 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės IV etapas.
Lengvaatlečių varžybose – rankininkų rekordai
2018 05 23
Žaidynės
Vilniaus gimnazistų sporto žaidynėse ketvirtus metus iš eilės komandų įskaitoje triumfavo Simono Daukanto gimnazijos atstovai.
Bėgikių tikslas - olimpinės žaidynės
2018 05 23
Bėgimas
Svajonė ar realybė? Lietuvos bėgikių estafetės komanda sieks prasibrauti į olimpines žaidynes.
 
"Bobų pavasario" dalyves palaikė vyrai
2018 05 14
Turnyras
Nei teniso ir padelio turnyro „Bobų pavasaris Dubingiuose 2018“ organizatoriams, nei žaidėjoms nereikėjo rūpintis prognozėmis: oras buvo tiesiog tobulas.
Moterys laimėjo, vyrai suklupo
2018 05 04
Svetur
Lietuvos paplūdimio tinklininkės pergale startavo turnyre Kambodžoje, o Turkijoje mūsų šalies vyrų duetas nepateko į aštuntfinalį.
Lietuvio ir lenko dueto triumfas
2018 05 04
Turnyras
Vienas perspektyviausių Lietuvos tenisininkų Matas Vasiliauskas tapo ITF jaunių turnyro nugalėtoju.
Švedijoje – visų spalvų apdovanojimai
2018 05 22
Imtynės
Europos Šiaurės šalių imtynių čempionate lietuvės iškovojo penkis medalius.
Penki lietuviai apgynė namų sienas
2018 05 19
Boksas
Algirdo Šociko vardo turnyre Kaune lietuviai laimėjo penkis finalus iš devynių.
Šiauliuose triumfavo "smaugliai"
2018 05 18
Graplingo imtynės
"Situacija tokia, kad yra kur tobulėti”, - apie šeimininkų pasirodymą graplingo turnyre Šiauliuose kalbėjo jo pagrindinis organizatorius M. Vaidelauskas.
 
Sezoną pergalėmis pradėjo favoritai
2018 05 22
MTB
Druskininkuose sekmadienį prasidėjo 2018 metų „Volkswagen MTB dviračių maratonų taurės“ sezonas.
Sezonas startuoja Druskininkuose
2018 05 20
MTB
Azartiškas varžybas lydės ir didžiulė MTB dviratininkų mugė: čia bus galima išbandyti pardavėjų siūlomus dviračius, gauti konsultaciją, detalių, aprangos.
Prancūzijoje - dar vienas puikus finišas
2018 05 11
Dviračiai
Evaldas Šiškevičius Prancūzijoje vykstančių daugiadienių dviračių lenktynių trečiajame etape finišavo šeštas ir pakilo į 12-ą poziciją.
„Dragūnui“ norisi didesnių iššūkių
2018 05 21
Žvilgsnis
„Kartais susidaro įspūdis, kad mes jau išaugome savo kelnaites ir norisi didesnių iššūkių, bent jau man kaip treneriui“, - tegia treneris A.Juškėnas.
Titulas sugrįžo į Kauną
2018 05 16
Moterų rankinis
LMRL pirmenybių finalo seriją 3:0 laimėjusios Kauno "ACME-Žalgiris" rankininkės po metų pertraukos susigrąžino čempionių titulą.
Auksas - vėl tose pačiose rankose
2018 05 16
LRL
LRL finalo serijos trečiosiose rungtynėse "Dragūno" rankininkai 31:27 nugalėjo "Šviesą", laimėjo seriją 3:0 ir vėl tapo šalies čempionais.
 
Džiaugiasi Prancūzijos elite įgyta patirtimi
2018 05 23
Moterų tinklinis
Viena geriausių Lietuvos tinklininkių Monika Šalkutė šį sezoną išbandė savo jėgas aukščiausioje Prancūzijos lygoje.
Lietuviai nusileido elito duetui
2018 05 18
Paplūdimio tinklinis
FIVB keturių žvaigždučių serijos paplūdimio teniso turnyro "Itapema World Tour" G grupėje užėmė antrąją vietą.
Lietuviai pasiekė įspūdingą pergalę
2018 05 17
Paplūdimio tinklinis
FIVB turnyre "Itapema World Tour" papludimio tinklininkai A. Rumševičius ir L. Každailis įveikė kanadiečių porą ir pateko į atkrintamąsias varžybas.
Žurnalistų ralyje laukia užsieniečių desanto
2018 05 23
Ralis
Italas Federico Baglini "Press ralyje" išsikėlė tikslą: nelikti paskutiniu.
Kačerginėje rungsis ir Dakaro dalyviai
2018 05 23
Enduro
Visos dienos renginio motociklininkams „Moto Fiesta“ metu vyks enduro varžybos „Moto 5“, kuriose susirinks stipriausi sportininkai
Dakaro ralį šturmuos ketvirtą kartą
2018 05 23
Dakaras
Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas patvirtino, kad jų ekipažas dalyvaus 2019 m. Dakaro ralyje.
 
Lietuvos rinktinė kovos Kazachstane
2018 05 18
Ledo ritulys
Pasaulio vyrų ledo ritulio čempionato I pakopos A grupės varžybos, kuriose debiutuos lietuviai, vyks Astanoje. Lietuvoje vyks 18-mečių turnyras.
Lietuva taikosi į net tris čempionatus
2018 05 16
Ledo ritulys
Lietuviai pretenduoja rengti kitų metų saugusiųjų, 20-mečių ir 18-mečių pasaulio ledo ritulio čempionatus.
Po metų - akistata su kaimynais
2018 05 14
Ledo ritulys
Lietuvos ledo ritulininkai, patekę į pasaulio pirmenybių IA divizioną, jame varžysis su iš elitinio diviziono iškritusiais baltarusiais bei korėjiečiais.
Rengiasi užkariauti Vilniaus gatves
2018 05 23
Riedučių sportas
Praėjusiais metais Vilniuje pirmą kartą surengta vakarinė riedučių šventė "Vilniaus naktinis riedėjimas" šiais metais sugrįžta su dar didesne jėga.
Nykštietiškame triatlone - ir rąsto pjovimas
2018 05 23
Triatlonas
Pergalę multisporto varžybose lėmė finišas dviem rankom, dviem kojom.
Lietuviai pasiekė rekordines aukštumas
2018 05 22
Regbis
Naujame Pasaulio regbio federacijos (World Rugby) paskelbtame nacionalinių komandų reitinge Lietuvos rinktinė iš 35-os vietos pakilo į 34-ąją.
 
Palangoje finišavo Lietuvos mažųjų žaidynės
2018 05 22
Žaidynės
Parolimpinis čempionas Mindaugas Bilius: „Vaikams su negalia sportas suteikia drąsos jaustis pilnaverčiais“.
Arenoje – svarbiausių mačų transliacijos
2018 05 22
Arena
Stebėti svarbiausių vasaros sporto mačų transliacijų sporto mėgėjai galės keliauti į „Siemens“ areną. Jau gegužės 26 d. čia rodys Čempionų lygos finalą.
Augo žinomumas ir palankūs vertinimai
2018 05 22
Apklausa
Lietuvos parolimpinio komiteto (LPOK) žinomumas auga, o organizacijos veiklą gerai vertina du trečdaliai Lietuvos gyventojų.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas