sportas.info 2018 m. gegužės 2 d. 10:31 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Vokės srovėje – istorinis pasiekimas

Mantas Atmanavičius tapo pirmuoju Lietuvos baidarių salolomo čempionate, laimėjusiu ir baidarių, ir kanojų varžybas.

Lietuvos baidarių slalomo čempionatas.
Organizatorių nuotr.

Mantas Atmanavičius tapo Lietuvos čempionu dviejose baidarių klasėje, Simantas Mažeikis iškovojo čempiono vardą K1 vyrų baidarių klasėje U-23 amžiaus grupėje ir komandinėje 3xK1 vyrų baidarių klasėje

Sekmadienį Vokės upės sraunumoje M.Atmanavičius pakartojo išvakarėse pasiektą laimėjimą – tapo Lietuvos baidarių slalomo čempionu net dvejose vyrų baidarių slalomo klasėse – K1 baidarių ir C1 kanojų.

Tokio rezultato nėra pasiekęs nei vienas sportininkas iki šiol.

S.Mažeikis Lietuvos baidarių slalomo čempionate tapo čempionu U-23 amžiaus grupėje ir  laimėjo bronzos medalį absoliučioje įskaitoje konkurencingiausioje K1 baidarių klasėje.

Komandiniame trijų K1 baidarių plaukime didesnė sėkmė lydėjo S.Mažeikį, subūrusį tarptautinę komandą su braliukais latviais ir laimėjusį aukso medalį.

Atvirajame Lietuvos baidarių slalomo čempionate dalyvavo didelis būrys svečių iš artimųjų šalių. Tradiciškai buvo daug dalyvių iš Latvijos, kurie yra pagrindiniai konkurentai dėl medalių.

Pirmą kartą K1 vyrų baidarių klasėje absoliučioje įskaitoje ant pakylos lipo net du lietuviai, kai pastariuosius tris metus prizininku tapdavo tik vienas lietuvis.

M.Atmanavičius pakeitė C1 vyrų kanojų klasės prizininkų rikiuotę iškovodamas čempiono vardą įr latviams palikdamas dvi žemesnes vietas.

Kamilė Petrauskaitė, pastarųjų  Lietuvos čempionatų nuolatinė prizininkė K1 baidarių klasėje, užleido pirmąją vietą jaunajai latvei. Sportininkė sau įprastoje trasoje neįveikė vienerių  iš 24 vandens trasos vartų, dėl ko teisėjų buvo nubausta 50 sekundžių bauda ir surinkusi 209,90  sekundžių rezultatą nusileido Latvijos sportininkei Annijai Glezere, tačiau aplenkė bronzos medalį laimėjusią Ingvilę Midttun. Penkiolikmetė vilnietė Ingvilė Midttun pirmąjį kartą žengė ant laimėtojų pakylos absoliučioje įskaitoje.

Daugiau naujienų iš kategorijos Kitas sportas
KOMENTARAI

Pirmas „Žalgirio“ naujokas – australas
2019 05 20
Naujokas
Kauno „Žalgiris“ jau pradėjo rikiuoti gretas naujam sezonui – sudarė sutartį su Europos taurėje žibėjusiu Jocku Landale'u.
„Kukurūzininkas“, virtęs „Boeingu“
2019 05 20
Žvilgsnis
„Juventus“ strategas Ž.Urbonas apie LKL sezono MVP M.Gebeną: „Jis labai gerai priima informaciją, jam du kartus kartoti nereikia“ (VIDEO).
„Ryto“ puolėjas žaidė lyg ant sparnų
2019 05 20
LKL
Arnas Butkevičius spindėjo „Betsafe–LKL“ atkrintamųjų varžybų starte ir tapo ketvirtfinalio etapo naudingiausiu krepšininku.

Futbolo aikštėje – žurnalistų emocijos
2019 05 20
Turnyras
„Aikštėje buvo daug emocijų, atkaklios kovos ir gražių įvarčių“, – žurnalistų kovas vertino Lietuvos futbolo rinktinės treneris Valdas Urbonas.
„Sūduvos“ aistruolius po mačo parveš namo
2019 05 20
Akcija
Trečiadienį Marijampolėje po „Sūduvos“ ir „Žalgirio“ mačo marijampoliečiai į namus galės nemokamai grįžti autobusais, kurie lauks prie stadiono.
„Tokių sunkių rungtynių ir tikėjomės“
2019 05 19
Gynėjas T. Mikuckis atidarė savo įvarčių sąskaitą šio sezono A lygoje ir padėjo „Kauno Žalgirio“ komandai išlyginti rezultatą rungtynėse su „Panevėžiu“.
Trasoje – nuo darželinukų iki mokytojų
2019 05 20
Varžybos
Olimpinio čempiono Remigijaus Valiulio ir Panevėžio mero taurės varžybose jėgas išmegino apie 700 bėgikų.
Alytaus festivalyje – Lietuvos ėjikų sėkmė
2019 05 20
Sportinis ėjimas
Jau 45-tą kartą surengtame Alytaus sportinio ėjimo festivalyje šįkart lenktyniavo jaunieji ėjikai ir veteranai iš 10 šalių
Pagėgiuose bėgikai susidūrė su kaitra
2019 05 20
Bėgimas
„Mažosios Lietuvos pusmaratonio“ varžyboe Pagėgiuose dalyvavo beveik 100 bėgikų.

Šimtmečio proga - piniginiai prizai
2019 05 20
Tenisas
LTS įsteigė 5 tūkst. eurų Lietuvos teniso čempionato prizinį fondą, kurį išdalins vyrų ir moterų turnyrų nugalėtojams ir prizininkams.
Lietuvį sustabdė Japonijos tenisininkas
2019 05 18
Turnyras
Šveicarijoje vykstančių „Geneva Open“ vienetų atrankos varžybų pirmasis ratas Lietuvos tenisininkui Ričardui Berankiui baigėsi nesėkme.
R.Berankio metų tikslas – karjeros rekordas
2019 05 16
Žvilgsnis
„Atsiranda branda ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų. Galiu tvirtai pasakyti, kad tai geriausias sezonas karjeroje“, - teigia Ričardas Berankis.
Kilti dar aukščiau sutrukdė trauma
2019 05 18
Tekvondo
Pasaulio tekvondo čempionatas: dvi K. Tvaronavičiūtės pergalės, kelią tolyn užkirtusi trauma, devinta vieta ir naujas įrašas Lietuvos tekvondo istorijoje.
Lietuvių laimikis – penki aukso medaliai
2019 05 18
Turnyras
Tarptautinio A. Šociko bokso turnyro finalo akcentu tapo įspūdingas R. Jokulio nokautas švedui ir rekordinė E. Skurdelio septynių pergalių serija.
Trys čempionai – lietuviai, tik neaišku kurie
2019 05 17
Turnyras
A. Šociko turnyro finaluose kovos 9 Lietuvos boksininkai. Jau aišku, kad bent trys lietuviai taps turnyro čempionais, nes finalai bus lietuviški.

Užsidirbo reitingo taškų
2019 05 19
Lenktynės
Lietuvos dviratininkas Gediminas Bagdonas Prancūzijoje vykusiose daugiadienėse dviratininkų lenktynėse iškovojo 20 vietą ir pelnė pasaulio reitingo taškų.
Prie sidabro pridėjo auksą
2019 05 19
Trekas
Minske vykstančiose tarptautinėse dviračių treko varžybose „Grand Prix Minsk“ lietuvis G. Serafinas laimėjo keirino rungtį ir pelnė aukso medalį.
Iš Minsko – su sidabru
2019 05 18
Dviračiai
Iš tarptautinių dviračių treko varžybų „Grand Prix Minsk“ jaunieji šalies trekininkai grįš ne tuščiomis – G. Serafinas jose iškovojo sidabrą.
Prireiks lemiamo mačo
2019 05 18
Moterų rankinis
Po ketvirtųjų Lietuvos moterų rankinio lygos rungtynių tapo aišku, kad po septynerių metų pertraukos čempionėms išsiaiškinti reikės lemiamo penktojo mačo.
Devintojo aukso link – tiesiausiu keliu
2019 05 15
LRL
„Dragūno“ rankininkai trečiose finalo serijos rungtynėse įveikė „Šviesos“ ekipą, laimėjo seriją 3:0 ir devintą kartą triumfavo Lietuvos čempionate.
"Dragūnui" iki aukso liko žingsnis
2019 05 11
LRL
Antrasis LRL pirmenybių finalo serijos susitikimas buvo emocingas ir fiziškai nelengvas abiejų besirungusių komandų rankininkams.

Po nervų karo – nesėkmė
2019 05 18
Paplūdimio tinklinis
Lietuvos paplūdimio tinklininkams A. Rumševičiui ir L. Každailiui kelią į FIVB turnyro „Aydin Masters" pusfinalį apmaudžiai užkirto olandai.
Lietuviai žengė į atkrintamąsias
2019 05 17
Lietuvos paplūdimio tinklininkai A. Rumševičius ir L. Každailis užtikrintai nugalėjo šeimininkus turkus ir "Aydin Open" turnyre žengė tolyn.
Merginų dvejetai – už kvalifikacijos borto
2019 05 16
Dvi Lietuvos paplūdimio tinklininkių poros Turkijoje neprasibrovė į pagrindines varžybas. Vyrai kovas pradės nuo pagrindinio etapo.
Ant podiumo lipo ir lietuviai
2019 05 20
Motokrosas
Lietuvos motokrosininkai namų trasoje Šiauliuose sudarė rimtą konkurenciją greičiausiems Europos čempionato dalyviams.
Lietuvis – dukart vienuoliktas
2019 05 19
Motokrosas
Šeštajame pasaulio motokroso čempionato etape lietuvis A. Jasikonis dukart finišavo vienuoliktas ir bendroje įskaitoje smuktelėjo per vieną poziciją.
Autokroso gerbėjų laukia Vilkyčiai
2019 05 18
Paskelbta Vilkyčiuose birželio 8–9 d. vyksiančio Europos autokroso čempionato etapo detali dienotvarkė.

Įspūdį padarė lietuvio charakteris
2019 05 15
Ledo ritulys
Lietuvos vyrų rinktinės puolėjas Tadas Kumeliauskas keliasi į Vokietijos antrosios lygos ledo ritulio komandą.
Patirtį kaupia tarptautiniuose turnyruose
2019 05 08
IIHF sprendimo apie teisę dalyvauti pasaulio čempionato atrankoje laukiančios Lietuvos ledo ritulininkės meistriškumą kelia tarptautiniuose turnyruose.
D.Zubrus: „Niekada nesakau niekada“
2019 05 05
Lietuvos ledo ritulio rinktinės žaidėjai ir treneris - apie skaudžia nesėkme pasibaigusį pasaulio čempionatą, tvarkaraščio keistenybes ir ateitį.
Pasaulio čempionatą pradėjo nesėkme
2019 05 20
Badmintonas
Kinijoje prasidėjusio pasaulio mišrių komandų badmintono čempionato pirmajame 3B grupės susitikime Lietuvos rinktinė 1-4 pralaimėjo Šveicarijos ekipai.
Pėsčiųjų žygyje – dalyvių rekordas
2019 05 20
Žygis
Pėsčiųjų žygio Gintaro Žagunio žūties metginėms atminti dalyviai ne tik žingsniavo, bet ir rinko aukas nuo gaisro nukentėjusiam kaimui.
Kultūristai varžėsi Gargžduose
2019 05 20
Kultūrizmas
Gargždų kultūros centro salėje vyko Lietuvos kultūrizmo ir fitneso federacijos (LKFF) atviras Lietuvos kultūrizmo ir fitneso čempionatas.

Dosni Europos čempionės širdis
2019 05 19
Jubiliejus
Legendinė irkluotoja Sofija Grucova į Lietuvą yra vežusi medicininę įrangą, o mama jai įskiepijo besąlygišką meilę gyvūnams.
Sportininkų bėdos aptartos prie naujo stalo
2019 05 17
Susitikimas
Naujoje ministerijoje apsilankę sportininkai aptarė aktualiausias temas. Kai kurios jų, pavyzdžiui, Olimpinio sporto centro, linksniuojamos nuo sausio.
Prieš „Dzūkų tankus“ – kauniečių ataka
2019 05 16
Fanai
Po rungtynių iš stadiono išėjusius Alytaus „Dainavos“ fanus užpuolė kelios dešimtys Kauno „Žalgirio“ gerbėjų.