dancesport.lt 2018 m. kovo 19 d. 20:55 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Šiauliuose paaiškėjo Lietuvos čempionai

Lietuvos sportinių šokių čempionate poros varžėsi ne tik dėl medalių, bet ir dėl kelialapių į pasaulio ir Europos čempionatus bei taurių varžybas.

Lietuvos Lotynų Amerikos šokių čempionai
V. Kuceravo nuotr.
Lietuvos Lotynų Amerikos šokių čempionai
Savaitgalį Šiauliuose vyko 2018 m. Lietuvos sportinių šokių čempionatas, kuriame šokėjų poros varžėsi ne tik dėl šalies geriausiųjų titulo, bet ir dėl galimybės atstovauti Lietuvai pasaulio ir Europos čempionatuose bei taurės varžybose.
 
Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje ketvirtus metus iš eilės nugalėjo Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto”), surinkę 177.45 balo, sidabro medalius laimėjo Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas”), gavę 170.60 balo, o trečią vietą užėmė Leonardo Lini ir Aistė Survilaitė (Tauragės „Spindulys”), surinkę 168.89 balo.
 
Jaunimo standartinių šokių grupėje čempionais tapo Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”), surinkę 167.75 balo, antra vieta atiteko Gedvinui Meškauskui ir Ugnei Bliujūtei (Kauno „Sūkurys”), surinkusiems 167.30 balo, o bronzos medalius laimėjo Tomas Paulius ir Paulina Gerčaitė (Kauno „Sūkurys”), gavę 156.95 balo.
 
Jaunimo iki 21 m. Lotynų Amerikos šokių grupėje čempionų titulą iškovojo Leonardo Lini ir Aistė Survilaitė (Tauragės „Spindulys”), jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje nugalėjo Nojus Raščius ir Vaiva Paulauskaitė (Vilniaus „Ratuto” - VMSC), jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje čempionais tapo Kipras Kūra ir Morta Batutytė (Klaipėdos „Žingsnis”), senjorų II Lotynų Amerikos šokių grupėje geriausiai pasirodė Mindaugas Baškys ir Mika Šimkūnaitė (Vilniaus „Ratuto”), jaunučių II Lotynų Amerikos šokių grupėje nugalėtojais tapo Kristupas Mlinskas ir Patricija Kairytė (Klaipėdos „Žingsnis”), o jaunučių I Lotynų Amerikos šokių grupėje pirmą vietą užėmė Matas Štruma ir Elvita Remeikaitė (Kauno „Flamenko”).
 
Lietuvos sportinių šokių federacijos nutarimu, pasaulio čempionatuose Lietuvai atstovauja pirmą ir antrą vietą užėmusios poros, o į Europos čempionatą yra siunčiamos pirmos ir trečios vietos laimėtojos.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupės finalo rezultatai:
 
1. Jokūbas Venckus - Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto”)
 
2. Nikita Moisejenko - Jurga Gustaite (Kauno „Kaspinas”)
 
3. Leonardo Lini - Aistė Survilaitė (Tauragės „Spindulys”)
 
4. Matas Lukašovas - Rugilė Monginaitė (Kauno „Santaka”)
 
5. Sergejus Skripčenko - Eglė Bertulytė (Klaipėdos „Žuvėdra”)
 
6. Dominykas Daukšas - Svetlana Azarova (Vilniaus „Ratuto”)
 
Grupėje varžėsi 15 porų.
 
Jaunimo standartinių šokių grupės finalo rezultatai:
 
1. Karolis Burneikis - Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”)
 
2. Gedvinas Meškauskas - Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys”)
 
3. Tomas Paulius - Paulina Gerčaitė (Kauno „Sūkurys”)
 
4. Laurynas Makarovas - Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos”)
 
5. Vakaris Apvinis - Samanta Skromovaitė (Kauno „Sūkurys”)
 
6. Rytis Dzemyda - Kornelija Dobrovolskytė (Kauno „Sūkurys”)
 
Grupėje varžėsi 16 porų.
 
Jaunimo iki 21m. Lotynų Amerikos šokių grupės finalo rezultatai:
 
1. Leonardo Lini - Aistė Survilaitė (Tauragės „Spindulys”)
 
2. Nikita Kostin - Neringa Paškevičiūtė (Vilniaus „Ratuto”)
 
3. Arnas Rimkevičius - Agnė Abromavičiūtė (Šiaulių „Šypsena”)
 
4. Pietro Brega - Rusne Dafos Balcaityte (Klaipėdos „Žuvėdra”)
 
5. Renaldas Daugėla - Margarita Rimaitė (Palangos „Svivelis”)
 
6. Rytis Dzemyda - Kornelija Dobrovolskytė (Kauno „Sūkurys”)
 
Grupėje varžėsi 14 porų.

 
Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupės finalo rezultatai:
 
1. Nojus Raščius - Vaiva Paulauskaitė (Vilniaus „Ratuto” - VMSC)
 
2. Markas Sabaliauskas - Ksenija Samusevič (Palangos „Svivelis”)
 
3. Justas Gedgaudas - Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys”)
 
4. Arnas Endriulaitis - Viktorija Petrenko (Kauno „Kaspinas”)
 
5. Gediminas Galčius - Elzė Gusčiūtė (Vilniaus „Šokių sostinė”)
 
6. Aurimas Meška - Gabija Lapševičiūtė (Vilniaus „Davi”)
 
Grupėje varžėsi 28 poros.
 
Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupės finalo rezultatai:
 
1. Kipras Kūra - Morta Batutytė (Klaipėdos „Žingsnis”)
 
2. Kipras Burneikis - Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas”)
 
3. Raigardas Gedvilas - Agita Banyte (Vilniaus - Telšių „Spindulys”)
 
4. Vilius Gruodis - Liepa Samajauskaitė (Vilniaus „Davi”)
 
5. Aronas Bagdevičius - Anastasija Jegorova (Vilniaus „Davi”)
 
6. Augustas Mikalauskis - Sofia Ptchelintzev (Vilniaus „Dileksa”)
 
Grupėje varžėsi 13 porų.
 
Senjorų II Lotynų Amerikos šokių grupės rezultatai:
 
1. Mindaugas Baškys - Mika Šimkūnaitė (Vilniaus „Ratuto”)
 
2. Audrius Blažys - Erika Blažienė (Šiaulių „Šypsena”)
 
3. Nikolajus Urbanovič - Natalija Tuchto (Klaipėdos „Mondo”)
 
4. Raimundas Mickūnas - Audronė Mickūnienė (Vilniaus „Ratuto”)
 
Jaunučių II Lotynų Amerikos šokių grupės finalo rezultatai:
 
1. Kristupas Mlinskas - Patricija Kairytė (Klaipėdos „Žingsnis”)
 
2. Mykolas Inta - Fausta Rupšytė (Klaipėdos „Žuvėdra”)
 
3. Vakaris Bilčius - Greta Sokolnikaitė (Vilnius „Ratuto” - VMSC)
 
4. Domas Šeibokas - Justė Jančiūnaitė (Vilniaus „Davi”)
 
5. Nojus Mažunavičius - Paula Vaicekauskaitė (Klaipėdos „Žuvėdra”)
 
6. Dominykas Šešelgis - Mantė Šimkutė (Klaipėdos „Žingsnis”)
 
Grupėje varžėsi 19 porų.
 
Jaunučių I Lotynų Amerikos šokių grupės rezultatai:
 
1. Matas Šturma - Elvita Remeikaitė (Kauno „Flamenko”)
 
2. Mindaugas Jonauskas - Urtė Jonkutė (Klaipėdos „Klaipėdos šokių akademija”)
 
3. Žygimantas Petraitis - Beatričė Pučinskaitė (Klaipėdos „Klaipėdos šokių akademija”)
 
4. Paulius Bistrovas - Vėtrūnė Adomavičiūtė (Klaipėdos „Žuvėdra”)
 
5. Domas Jonynas - Gabija Vilčiauskaitė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”)
 
6. Dominykas Katauskis - Justė Girdenytė (Vilniaus „Davi”)
 
7. Henrikas Laurinaitis - Rusnė Paškevičiūtė (Kėdainių „Vilnis”)
Daugiau naujienų iš kategorijos Kitas sportas
KOMENTARAI
 
 
 
„Nevėžis“: be trenerio ir be pergalės
2018 12 16
LKL
Sekmadienį LKL čempionate vyko trejos rungtynės. Dvejas laimėjo svečiai, o namuose pergalę šventė tik „Pieno žvaigždės“.
„Neptūnas“ pratęsė pergalių seriją
2018 12 15
LKL
LKL čempionate Klaipėdos „Neptūno“ komanda išvykoje 83:72 (17:16, 22:21, 25:17, 19:18) nugalėjo Prienų „Skycop“ ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.
Aikštėje – dviejų pratęsimų drama
2018 12 15
Moterų krepšinis
„MultiGyn“ moterų lygos lyderių mūšyje Vilniaus „Kibirkštis“ buvo ant prarajos kraštos, bet iškovojo pergalę po dviejų pratęsimų.
 
Iš Vilniaus keliasi į Rygą
2018 12 16
Legionierius
Du su puse sezono Vilniaus „Žalgiriui“ atstovavęs saugas Slavko Blagojevičius pasibaigus sutarčiai palieka Vilnių ir karjerą tęs Latvijoje.
Anglijoje – daugiau dėmesio nei gimtinėje
2018 12 14
Talentas
Anglijoje žaidžiantis Lietuvos futbolo talentas Gustas Gudkovas: „Jaunimo rinktinių trenerių dėmesio nesulaukiau“.
„Slovan“ iš „Trakų“ perpirko Oscarą
2018 12 14
Legionierius
Geriausias 2017–ųjų jaunasis Lietuvoje žaidęs futbolininkas Oscaras Dorley šiandien oficialiai tapo Libereco „Slovan“ žaidėju.
Antarktidos maratone – lietuvės triumfas
2018 12 13
Maratonas
Gruodžio 13 d. Antarktidoje vyko maratono bėgimo varžybos. Moterų grupėje triumfavusi Roma Puišienė tapo pirmąja šių varžybų nugalėtoja iš Lietuvos.
Legendinės šuolininkės dovana – tortas
2018 12 10
Šventė
Per Lengvosios atletikos asociacijos sezono uždarymo vakarą, kuriame dalyvavo sporto legendos, netrūko apdovanojimų, dainų, įspūdžių.
Portugalijoje – dar viena pergalė
2018 12 10
Sportinis ėjimas
Lisabonoje (Portugalija) vykusias Kalėdines sportinio ėjimo varžybas „Grande Premio de Natal“ laimėjo Lietuvos atstovė Kristina Saltanovič.
 
Dėl trijų milijonų eurų nedvejotų
2018 12 07
Interviu
Teniso treneris Remigijus Balžekas - apie teniso sąjungą ir akademiją, valstybės požiūrį į sportą ir rėmėjus, Matą Vasiliauską, anūką Arną ir futbolą.
Vilniuje viešės šeštoji pasaulio raketė
2018 12 06
Turnyras
Kitų metų sausį Vilniuje rinksis stipriausi teniso veteranai - čia vyks pirmos kategorijos ITF senjorų turnyras „Vilnius Cup 2019“.
Kaune pradėta teniso centro statyba
2018 12 05
Infrastruktūra
Per 10 mėnesių Kaune iškils šiuolaikinis teniso centras, kuriame bus trys kortai bei dviračių, jogos treniruočių patalpos, pirčių zona.
Lietuvė liko be pergalių
2018 12 16
Dziudo
Kinijoje vykusiame prestižiniame „Masters“ serijos dziudo turnyre „World Masters Guangzhou“ Sandra Jablonskytė pralaimėjo jau pirmame rate.
Pasaulio čempionui namie – tik sidabras
2018 12 14
Graplingo imtynės
Garliavoje surengtame Lietuvos graplingo čempionate netrūko sensacijų.
Imtynininkių laimikis – dvi bronzos
2018 12 11
Imtynės
Lenkijoje vykusiame tarptautiniame moterų imtynių jaunių turnyre „Czarny Bor 2018“ Gabija Dilytė ir Ineta Dantaitė iškovojo bronzos medalius.
 
Lietuvė išsaugojo antrąją vietą
2018 12 16
Trekas
Lietuvos dviratininkę Oliviją Baleišytę pasaulio taurės varžybų daugiakovės įskaitoje ir toliau lenkia tik viena varžovė.
S.Krupeckaitė įveikė Europos čempionę
2018 12 15
Trekas
Lietuvos dviratininkė Simona Krupeckaitė treko pasaulio taurės varžybose Londone – aštunta.
Lietuves sustabdė prancūzės
2018 12 15
Trekas
Lietuvos treko dviratininkės Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė pasaulio taurės etape užėmė šeštąją vietą.
Pusiaukelėje pirmauja Kauno komandos
2018 12 16
Lietuvos lyga
Šeštadienį Lietuvos rankinio lygoje vyko net ketverios rungtynės, po kurių baigėsi pirmasis ratas.
"Tai buvo geras etapas“
2018 12 09
Rankinis
Klaipėdos"Dragūno" rankininkai paskutiniąsias šių metų Baltijos lygos rungtynes 26:24 Polvoje laimėjo prieš Estijos "Serviti".
"Utena" iškovojo pirmąjį tašką
2018 12 08
LRL
Šeštadienį žaistose LRL rungtynėse Alytaus "Varsa-Stronglasas" įveikė Šiaulių "SM Dubysą", o "Utenos" ir "Kauno Ąžuolo-KTU" mačas baigėsi lygiosiomis.
 
Klaipėdos klubui – pirmas trofėjus
2018 12 16
Taurė
Klaipėdos "Amber Queen" tinklininkai pirmą kartą tapo LTF Didžiosios taurės laimėtojais (VIDEO).
Lietuviui – svarbus pripažinimas
2018 12 14
Įvertinimas
Europos tinklinio konfederacija (CEV) patvirtino ir įtraukė Lietuvos atstovą į tarptautinių CEV salės tinklinio varžybų supervizorių sąrašą.
Kovos dėl pirmo sezono trofėjaus
2018 12 13
Taurė
Naujajame Kelmės sporto centre tinklininkai kausis dėl naujos LTF Didžiosios taurės. Prieš varžybas komandos neslepia ambicijų.
Sezoną vainikavo apdovanojimai
2018 12 14
Apdovanojimas
Gruodžio 13 dieną Vilniuje vyko šių metų Lietuvos kartingo čempionato sezono uždarymo šventė.
Pareigūnas ralio įgūdžius pritaiko darbe
2018 12 14
Ralis
Lietuvos ralio čempionate debiutuosiantis policininkas Marius Žiukelis: „Gebėjimas vairuoti ekstremaliomis sąlygomis labai padeda.“
Lietuvis sezoną pradės Omane
2018 12 13
Driftas
Drifteris Andrius Vasiliauskas naujam automobilių sporto sezonui pradėjo ruoštis gerokai anksčiau negu kiti kolegos.
 
Lietuvos biatlonininkai – paskutiniai
2018 12 16
Biatlonas
Austrijoje vykstančio pasaulio biatlono taurės antrojo etapo estafečių varžybose Lietuvos atstovams nepavyko aplenkti nei vienos komandos.
Tarp 60-ties greičiausių nepateko
2018 12 14
Biatlonas
Hochfilcene (Austrija) vykstančio pasaulio biatlono taurės antrojo etapo 10 km sprinto lenktynėse geriausiai iš lietuvių pasirodė Vytautas Strolia.
Lietuvos atstovės – toli nuo lyderių
2018 12 13
Biatlonas
Hochfilcene (Austrija) vykstančio pasaulio biatlono taurės antrojo etapo moterų 7,5 km sprinto lenktynėse mūsų šalies sportininkės nesužibėjo.
Olimpinio čempiono taurė – A.Sejai
2018 12 16
Apdovanojimai
Sėkmingą Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojų sezoną vainikavo Trakuose vykę geriausiųjų apdovanojimai.
Su Kinija atsisveikino Lietuvos rekordais
2018 12 16
Plaukimas
Paskutinę pasaulio čempionato dieną Simonas Bilis pasiekė šalies rekordą 100 m laisvuoju stiliumi rungtyje, o Lietuvos rinktinė – kombinuotoje estafetėje.
Į finalą – rekordiniu greičiu
2018 12 16
Plaukimas
Šalies rekordą pagerinusi Lietuvos vyrų rinktinė plauks pasaulio plaukimo čempionato finale.
 
Čempiono gyvenimą įamžino filme
2018 12 13
Filmas
Filme apie vienintelį pasaulio imtynių čempioną iš Lietuvos Rimantą Bagdoną – apie tremtį į Sibirą, sužlugdytą karjerą ir nepalaužiamą asmenybę.
Studentams – apdovanojimai už sėkmę sporte
2018 12 13
Apdovanojimai
Vilniaus dailės akademijos Gotikos salėje surengtas 2018 metų geriausių Lietuvos studentų sportininkų pagerbimo ir apdovanojimų vakaras.
Vietoj rogučių – fanera, linoleumas, kuprinė
2018 12 13
Žvilgsnis
Ką renkasi žvaigždės? Apie žiemos pramogas – E. Jakilaitis, M.Griškonis, S. Albavičiūtė, P. Ambrazevičius, A. Šeleikaitė.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas