sportas.info 2018 m. kovo 19 d. 11:48 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

V. Ažukaitė pasirodė fantastiškai

Lietuvos fechtuotoja Viktė Ažukaitė iš Suomijos grįžta su dviem bronzos medaliais.

Savaitfgalį Suomijos Turku mieste vyko Europos fechtavimo taurės „Sattelite“ varžybos kartu su Šiaurės šalių suaugusiųjų čempionatu.

Fantastiškai jame pasirodė Viktė Ažukaitė, kuri pogrupyje iškovojo tris pergales, o atkrintamosiose pralaimėjo tik Estijos rinktinės narei K. Lehis pusfinalyje rezultatu 11:15.

Viktė iškovojo du bronzos medalius. Kaip ji pati sakė: “Pradžia buvo sunki, bet vėliau pavyko susitvardyti su įtampa ir kantriai, bet užtikrintai kovoti”.

Varžybose taip pat dalyvavo A. Katkovaitė, kuri pogrupyje laimėjo dvi kovas iš šešių, bet jau 1/32 finalo etape patyrė pralaimėjimą 13:15 prieš Kanados sportininkę ir užėmė 38-ąją vietą iš 56 dalyvių. R. Pacevičiūtei su viena pergale pogrupyje nepavyko peržengti atkrintamųjų barjero.

Vyrų grupėje geriausiai pasirodė J. Stalmakovas ir M. Tamošiūnas, kurie turėjo po vieną pralaimėjimą pogrupyje iš karto pateko į geriausiųjų 64. Tačiau, tolesnės kovos nepasiskė, tad atitinkamai užimtos 38 ir 39 vietos.

T. Makarovas su viena pergale pogrupyje per plauką įveikęs atkrintamųjų barjerą, į 32 geriausiųjų fechtuotojų tarpą nepateko ir užėmė 64 vtietą.

P. Markevičius pogrupyje laimėjęs dvi kovas, atkrintamosiose pralaimėjo Taivano sportininkui ir užėmė 76 vietą.

E. Dvariškiui ir R. Metiūnui nepavyko įveikti atkrintamųjų varžybų barjero.
Daugiau naujienų iš kategorijos Kitas sportas
KOMENTARAI

Pergalingai baigė Europos čempionatą
2018 07 22
U-20
Lietuvos vaikinų jaunimo (U20) rinktinė Europos čempionate patyrė tik vieną pralaimėjimą.
Utenoje liks dar bent sezonui
2018 07 22
Komanda
Utenos „Juventus“ krepšinio klubas pasiekė dar vieną tarpsezonio laimėjimą - išsaugotas komandos kapitonas Arvydas Šikšnius.
Antrą kartą įveikė Juodkalnijos rinktinę
2018 07 21
U-20
Lietuvos 20-mečiai krepšininkai Europos čempionate kausis dėl 9 vietos.

N. Valskis vėl pasižymėjo Tailande
2018 07 22
Legionierius
30-metis futbolininkas iš Lietuvos Nerijus Valskis Tailande per tris mačus pelnė tris įvarčius.
Grupėje užėmė ketvirtą vieta
2018 07 22
Paplūdimio futbolas
Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė Europos paplūdimio futbolo lygos turnyro B divizione liko be pergalių.
Pasižymėjo antrose iš eilėse rungtynėse
2018 07 22
Lietuvis futbolininkas Lukas Spalvis įvarčiu vėl prisidėjo prie „Kaiserslautern“ pergalės.
Ispanijoje - nuostabus lietuvės pasirodymas
2018 07 23
Bėgimas
Modesta Morauskaitė Ispanijos lengvosios atletikos čempionate nuskynė du medalius - estafetėje 4x400 m lietuvė tapo čempione, o 4x100 - vicečempione.
Lietuvis iškovojo bronzos medalį
2018 07 21
Bėgimas
Bėgikas R. Saulius Baltarusijos čempionato varžybose finišavo trečias.
A. Gudžius iškovojo pergalę Šveicarijoje
2018 07 18
Disko metimas
Šveicarijoje surengtose lengvosios atletikos varžybose „Gala dei Castelli“ Lietuvos disko metikas Andrius Gudžius užėmė pirmąją vietą.

R. Berankis išsilaikė šimtuke
2018 07 23
Reitingas
Atnaujintame ATP reitinge Ričardas Berankis užima 96-ąją vietą, o Laurynas Grigelis smuko per tris pozicijas į 270-ąją vietą.
Prasideda kova dėl Prezidento taurės
2018 07 23
Prezidento taurė
Dėl Prezidento taurės šiemet kovos 4 lietuviai - J. Tverijonas, T. Babelis, R. Vrzesinskis ir A. Tverijonas, o dar 16 tautiečių neįveikė kvalifikacijos.
Burtai lėmė akistatą su prancūzu
2018 07 22
Turnyras
Teniso turnyrą Atlantoje Ričardas Berankis pradės akistata su prancūzu Jeremy Chardy.
Lietuvos boksininkė iškovojo sidabrą
2018 07 18
Boksas
Gabrielė Diekontaitė, įveikusi indę ir pralaimėjusi kazachei, tapo prestižinio turnyro Serbijoje vicečempione.
„Karai niekada nebuvo naudingi“
2018 07 17
Boksas
D.Šaluga: „Dalis trenerių netreniravo boksininkų, tiesiog užsirašydavo pavardes tų, kurie jau seniai nesportuoja, ir už tai gaudavo etatus, finansavimą".
Lietuvos kovotoja – garsiame realybės šou
2018 07 11
Įvertinimas
Pirmą kartą Lietuvos istorijoje mūsų šalies kovotoja pateko į labiausiai prestižinę pasaulio kovinio sporto organizaciją - UFC.

Aplink Baltijos šalis – per 5 dienas
2018 07 22
Žygis
Keliaujant dviračiais aplink Islandiją lietuviui kilo idėja dviračiu apvažiuoti ir Baltijos šalis.
Dviratininkus suvienys patriotinė apranga
2018 07 19
Projektas
Visas pelnas, gautas už Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga sukurtą nacionalinę dviratininkų aprangą, bus skirtas dviračių kultūros puoselėjimui.
Lietuvis pranoko 120 varžovų
2018 07 15
Plentas
19-metis Lietuvos atstovas Kęstutis Vaitaitis Europos jaunių dviračių plento čempionate grupinėse lenktynėse tarp 159 dalyvių užėmė 39-ąją vietą.
R. Maldžius: „Rreikia pagirti už kovingumą“
2018 07 22
U-20
Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) vaikinų rankinio rinktinė sėkmingai pradėjo pasirodymą Europos čempionato B divizione.
Po atkaklios kovos – lygiosios
2018 07 21
U-20
Lietuvos 20-mečiai rankininkai sužaidė lygiosiomis su suomiais.
Europos čempionate startavo pergale
2018 07 20
U-20
Lietuvos 20-mečiai rankininkai Europos čempionato starte nugalėjo Farerų salų komandą.

Nusileido Kinijos sportininkėms
2018 07 20
Paplūdimio tinklinis
Paplūdimio tinklininkės U. Andriukaitytė ir I. Zobnina Kinijoje pralaimėjo pirmajame atkrintamųjų varžybų rate.
Į atkrintamąsias varžybas nepateko
2018 07 19
Lietuvos paplūdimio tinklininkai Europos čempionate patyrė trečiąją nesėkmę.
Turnyro starte – lietuvių sėkmė
2018 07 19
Tinklininkės U. Andriukaitytė ir I. Zobnina įveikė varžoves iš Austrijos ir pateko į atkrintamąsias varžybas.
Ant nugalėtojų pakylos - po 8 metų
2018 07 22
Lenktynės
"Aurum 1006 km lenktynėse" Palangoje - dar viena "Porsche" pergalė ir naujas rekordas.
Užfiksavo naują Lietuvos rekordą
2018 07 21
Rekordas
Aidas Bubinas, Valdas Jarutis, Vitoldas Milius ir Yogendra Pratapas elektromobiliu 1000 km įveikti per 21 val. 33 min.
Damos itin norėjo laimėti lenktynes
2018 07 21
Ralis
Palangoje net 59 moterų ekipažai startavo "108 km moterų iššūkio Powered by Kristiana" ralyje.

Stovykloje - žinomas treneris
2018 07 15
Stovykla
Du pasaulio čempionus išugdęs suomis Harris Petris Setala darbuosis "Hockey Punks" priešsezoninėje vaikų stovykloje.
Rizika sugrįžti namo pasiteisino
2018 06 16
Akmenslydis
Nors Lietuvos akmenslydininkai dar tik svajoja apie specialius šios sporto šakos takus ledo arenose, jų mintyse jau yra ir parolimpinės žaidynės.
Po šešerių metų pakeitė klubą
2018 06 11
Ledo ritulys
Šveicarijoje rungtyniaujantis 20-metis Lietuvos ledo ritulio rinktinės puolėjas Emilijus Krakauskas nuo šiol žais "Kloten" komandoje.
Nuo nugalėtojo atsiliko 63 taškais
2018 07 22
Penkiakovė
Justinas Kinderis Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionate užėmė 17-ąją vietą.
Pasaulio fechtavimo čempionate – 40-ta
2018 07 22
Fechtavimas
Kinijoje vykstančio pasaulio fechtavimo čempionato moterų fechtavimo špaga rungtyje Lietuvos atstovė Olivija Mašalo užėmė 40-ąją vietą
Finale – irkluotojų žvaigždynas
2018 07 22
Irklavimas
Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate buvo kovojama ne tik dėl Lietuvos čempionų titulų, bet ir dėl kelialapių į pasaulio čempionatą.