deuce.lt 2017 m. lapkričio 6 d. 21:37 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

R. Berankis iškrito po pirmos kovos

Ričardo Berankio pasirodymas Slovakijoje vykstančiame „Challenger“ turnyre baigėsi jau po pirmos kovos - pralaimėta Bernardui Tomičiui.

Ričardas Berankis
pliadisfoto.com nuotr.
Ričardo Berankio pasirodymas Slovakijoje vykstančiame „Challenger“ turnyre baigėsi jau po pirmos kovos. Lietuvos tenisininkas 6:7 (3:7), 2:6 pralaimėjo australui Bernardui Tomičiui.

Pirmame sete abu žaidėjai pralaimėjo savo padavimų serijas ir pirmos dalies likimas sprendėsi pratęsime. Jį sėkmingiau sužaidė B.Tomičius.

Antrame sete australas tik didino įgytą pranašumą ir iškovojo užtikrintą pergalę. Mačas truko 73-is minutes.

Už pergalę pirmame rate tenisininkui atiteko 9 reitingo taškai, o antrame rate lauks akistata su Jerzy Janowicziaus ir septinto pagal skirstymą Norberto Gombošo poros nugalėtoju.

Daugiau naujienų iš kategorijos Tenisas
KOMENTARAI

Krepšinio mokykla išmoko disciplinos
2018 12 14
Susitikimas
Bankininko kostiumą į šalį atidėjęs krepšininkas Gabrielius Maldūnas atskleidė savo apsisprendimo motyvus.
T.Delininkaičiui – moterų dėmesys
2018 12 14
Vizitas
Po ekskursijos „Neptūno“ ir „SCT Lubricants“ nariai dalyvavo bendrame renginyje, kuriame netrūko linksmų žaidimų bei prizų.
Po JAV didmiesčių Utena pasirodė per menka
2018 12 14
Situacija
E.Skersis apie A.Hamiltono išvykimą: „Aplinka jam nepatiko, oras nepatiko, o pinigai mūsų klube nėra tokie dideli, kad viską kompensuotų.“

Anglijoje – daugiau dėmesio nei gimtinėje
2018 12 14
Talentas
Anglijoje žaidžiantis Lietuvos futbolo talentas Gustas Gudkovas: „Jaunimo rinktinių trenerių dėmesio nesulaukiau“.
„Slovan“ iš „Trakų“ perpirko Oscarą
2018 12 14
Legionierius
Geriausias 2017–ųjų jaunasis Lietuvoje žaidęs futbolininkas Oscaras Dorley šiandien oficialiai tapo Libereco „Slovan“ žaidėju.
„Trakai“ išsaugojo svarbius žaidėjus.
2018 12 12
Situacija
Praėjusio sezono „Trakų“ futbolo klubo lyderiai Donatas Kazlauskas ir Tomas Švedkauskas 2019 metų sezone ir toliau vilkės komandos marškinėlius.
Antarktidos maratone – lietuvės triumfas
2018 12 13
Maratonas
Gruodžio 13 d. Antarktidoje vyko maratono bėgimo varžybos. Moterų grupėje triumfavusi Roma Puišienė tapo pirmąja šių varžybų nugalėtoja iš Lietuvos.
Legendinės šuolininkės dovana – tortas
2018 12 10
Šventė
Per Lengvosios atletikos asociacijos sezono uždarymo vakarą, kuriame dalyvavo sporto legendos, netrūko apdovanojimų, dainų, įspūdžių.
Portugalijoje – dar viena pergalė
2018 12 10
Sportinis ėjimas
Lisabonoje (Portugalija) vykusias Kalėdines sportinio ėjimo varžybas „Grande Premio de Natal“ laimėjo Lietuvos atstovė Kristina Saltanovič.

Dėl trijų milijonų eurų nedvejotų
2018 12 07
Interviu
Teniso treneris Remigijus Balžekas - apie teniso sąjungą ir akademiją, valstybės požiūrį į sportą ir rėmėjus, Matą Vasiliauską, anūką Arną ir futbolą.
Vilniuje viešės šeštoji pasaulio raketė
2018 12 06
Turnyras
Kitų metų sausį Vilniuje rinksis stipriausi teniso veteranai - čia vyks pirmos kategorijos ITF senjorų turnyras „Vilnius Cup 2019“.
Kaune pradėta teniso centro statyba
2018 12 05
Infrastruktūra
Per 10 mėnesių Kaune iškils šiuolaikinis teniso centras, kuriame bus trys kortai bei dviračių, jogos treniruočių patalpos, pirčių zona.
Pasaulio čempionui namie – tik sidabras
2018 12 14
Graplingo imtynės
Garliavoje surengtame Lietuvos graplingo čempionate netrūko sensacijų.
Imtynininkių laimikis – dvi bronzos
2018 12 11
Imtynės
Lenkijoje vykusiame tarptautiniame moterų imtynių jaunių turnyre „Czarny Bor 2018“ Gabija Dilytė ir Ineta Dantaitė iškovojo bronzos medalius.
Tarp tikslų – ir olimpinis medalis
2018 12 11
Boksas
E.Kavaliauskas: „Ant mano aprangos visada būna Lietuvos trispalvė. Nors ir mažas atributas, bet aš trokštu pasauliui parodyti iš kur aš esu ir kas aš esu.“

R. Navardauskas karjerą tęs Prancūzijoje
2018 12 04
Karjera
Prie Evaldo Šiškevičiaus „Delko Marseille Provence" komandoje jungiasi ir kitas Lietuvos dviratininkas - Ramūnas Navardauskas.
Treko talentą grūdino ir nesėkmės
2018 12 03
Žvilgsnis
Dviratininkė Olivija Baleišytė – apie skaudžias traumas, olimpinius tikslus, mamos autoritetą, azartą, triatloną, psichologiją ir skanias nuodėmes.
S. Krupeckaitė pakilo į lyderių trejetą
2018 12 02
Trekas
Simona Krupeckaitė pasaulio dviračių treko taurės varžybų trečiojo etapo moterų keirino rungtyje užėmė penktą vietą, o V. Lendelis liko 15-tas.
"Tai buvo geras etapas“
2018 12 09
Rankinis
Klaipėdos"Dragūno" rankininkai paskutiniąsias šių metų Baltijos lygos rungtynes 26:24 Polvoje laimėjo prieš Estijos "Serviti".
"Utena" iškovojo pirmąjį tašką
2018 12 08
LRL
Šeštadienį žaistose LRL rungtynėse Alytaus "Varsa-Stronglasas" įveikė Šiaulių "SM Dubysą", o "Utenos" ir "Kauno Ąžuolo-KTU" mačas baigėsi lygiosiomis.
Lygoje - antras smūgis čempionams
2018 12 05
Lietuvos čempionatas
Klaipėdos "Dragūnas" šiemet suklupo antrąkart - šįsyk pralaimėta Vilniaus "Šviesai", o kitose rungtynėse Kauno "Granitas-Karys" šventė pergalę.

Lietuviui – svarbus pripažinimas
2018 12 14
Įvertinimas
Europos tinklinio konfederacija (CEV) patvirtino ir įtraukė Lietuvos atstovą į tarptautinių CEV salės tinklinio varžybų supervizorių sąrašą.
Kovos dėl pirmo sezono trofėjaus
2018 12 13
Taurė
Naujajame Kelmės sporto centre tinklininkai kausis dėl naujos LTF Didžiosios taurės. Prieš varžybas komandos neslepia ambicijų.
Tęsiasi Lietuvos ir Ukrainos draugystė
2018 12 10
Paplūdimio tinklinis
Jau tapo gražia tradicija, kad pajėgiausi Lietuvos paplūdimio tinklininkai metų pabaigoje Vilniuje sulaukia svečių iš Ukrainos.
Sezoną vainikavo apdovanojimai
2018 12 14
Apdovanojimas
Gruodžio 13 dieną Vilniuje vyko šių metų Lietuvos kartingo čempionato sezono uždarymo šventė.
Pareigūnas ralio įgūdžius pritaiko darbe
2018 12 14
Ralis
Lietuvos ralio čempionate debiutuosiantis policininkas Marius Žiukelis: „Gebėjimas vairuoti ekstremaliomis sąlygomis labai padeda.“
Lietuvis sezoną pradės Omane
2018 12 13
Driftas
Drifteris Andrius Vasiliauskas naujam automobilių sporto sezonui pradėjo ruoštis gerokai anksčiau negu kiti kolegos.

Tarp 60-ties greičiausių nepateko
2018 12 14
Biatlonas
Hochfilcene (Austrija) vykstančio pasaulio biatlono taurės antrojo etapo 10 km sprinto lenktynėse geriausiai iš lietuvių pasirodė Vytautas Strolia.
Lietuvos atstovės – toli nuo lyderių
2018 12 13
Biatlonas
Hochfilcene (Austrija) vykstančio pasaulio biatlono taurės antrojo etapo moterų 7,5 km sprinto lenktynėse mūsų šalies sportininkės nesužibėjo.
Svarbiausiems mūšiams rengsis namuose
2018 12 11
Ledo ritulys
Iš 29 į Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) ledo ritulio rinktinę pakviestų žaidėjų dauguma rungtyniauja užsienyje.
S.Bilis – per žingsnį nuo garbės pakylos
2018 12 14
Plaukimas
Dar kartą Lietuvos rekordą pagerinęs plaukikas Simonas Bilis pasaulio čempionate finišavo ketvirtas. Rūta Meilutytė nepateko į finalą.
Iš rūsio – į šiuolaikišką salę
2018 12 14
Sunkioji atletika
Anykščių sporto centro taurės varžybose sunkiaatlečiai varžėsi naujoje salėje, kuri kaip diena ir naktis skiriasi nuo senosios.
Sporto sirgaliaus savaitgalio gidas
2018 12 14
Anonsas
Savaitgalis Lietuvoje: krepšinis, tinklinis, rankinis, riedulys ir Kalėdinis bėgimas (VIDEO).

Čempiono gyvenimą įamžino filme
2018 12 13
Filmas
Filme apie vienintelį pasaulio imtynių čempioną iš Lietuvos Rimantą Bagdoną – apie tremtį į Sibirą, sužlugdytą karjerą ir nepalaužiamą asmenybę.