sportas.info 2017 m. spalio 16 d. 23:10 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Bosai pietų pertrauką iškeitė į bėgimą

Antrą kartą Boso dieną vadovai pažymėjo sportiškai. Vilniuje vykusios bėgimo varžybos, specialiai skirtos įmonių vadovams ir kartu bėgančiam kolektyvui.

„CEOrun“ bėgimas.
Roko Lukoševičiaus nuotr.
„CEOrun“ bėgimas.
   
„CEOrun“ suvienijo vadovus bendram tikslui – skatinti savo vadovaujančiose įmonėse sveikatingumą.

Šio renginio idėjos autorė Vlada Musvydaitė teigia, kad šiuo renginiu visų pirma siekiama Boso dieną pažymėti originaliai ir paskatinti kitus investuoti į sveikatingumo politiką.

„Labai džiaugiuosi, kad vadovai, dalyvavę praėjusiais metais, šiemet atvyko su gausesnėmis palaikymo komandomis. Taip pat labai smagu, kad, nors vienas bosas atvyko pavėlavęs, supainiodamas laikus, visgi pasiryžo trasą įveikti ir tą padarė greičiausiai. O kitąmet tikiuosi, kad pavyks šį renginį suorganizuoti trijose Baltijos valstybėse“, – sakė V. Musvydaitė.

Prieš pat varžybas renginių organizavimo įmonės „Motiventti“ vadovas Linas Zereckas sakė, kad didžiausias sporto iššūkis buvo neseniai visur nuskambėjusias jo ir ministro Aurelijaus Verygos 5 kilometrų lenktynės. Po finišo L.Zareckas teigė, kad „CEOrun“ iššūkis buvo lengvesnis psichologiškai.

„Ruošiantis bėgimui su A. Veryga jaučiau labai didelį psichologinį spaudimą, nes nenorėjau su plakatu prie Seimo stovėti. O čia labai gera nuotaika, atmosfera, tai bėgti nebuvo sunku, nors fizinė forma – ir ne pati geriausia. Tačiau šios varžybos galėtų tapti graži tradicija“, – teigė L. Zareckas.

Antrą kartą „CEOrun“ dalyvavęs „Kino pavasario“ vadovas Algirdas Ramaška po finišo juokavo, kad šiais metais buvo sunkiau, nes nebuvo už ko pasislėpti.


„Praėjusiais metais turėjau bendravardį, kurio platūs pečiai mane paslėpė nuo vėjo ir atbėgau pagerindamas savo asmeninį laiką. Tačiau šiemet daug smagiau, nes mane prie finišo pasitiko kolegos“, – sakė A. Ramaška.

Pirmas finišo liniją kirto Všį „Demokratinė mokykla“ vadovas Nerijus Buivydas, kuris pasižymėjo pernai savo vykdyta akcija „Už laimingesnius vaikus mokyklose“. Šios akcijos metu N. Buivydas nubėgo 20 maratonų per 20 dienų – iš viso 864 kilometrus.
 
N. Buivydas „CEOrun“ 6 km trasą įveikė  per 23 min. 43 sek.  Prieš startą Všį „Demokratinė mokykla“ vadovas sakė, kad labiausiai patinka bėgti ilgus atstumus, bet jis šioms varžyboms ruošėsi itin atsakingai.

„Nors dažniausiai ruošiuosi maratonams arba ilgesnėms distancijoms, žinodamas, kad reikės bėgti 6 kilometrus, po paskutinio maratono pakeičiau treniruotes. Norėjau pasiruošti ir pasitikrinti, koks greitas galiu būti trumpoje distancijoje. Visgi varžybinės įtampos nesijautė. Pirmus tris kilometrus su kitais bėgančiais vadovais įveikiau besikalbant, o po trijų – jau pradėjome spurtuoti ir bėgti finišo link“, – sakė N. Buivydas, kuris pirmą kartą dalyvavo „CEOrun“ varžybose.
 
Moterų grupėje laimėjo „Bėgimo klubo“ vadovė Danutė Jankauskaitė, kuri į varžybas atvyko karščiuodama ir su 9 mėn. dukra. 

„CEOrun“ yra pirmasis mano startas varžybose šiais metais. Labai džiaugiuosi galėdama dalyvauti. Planavau netgi bėgti su vežimėliu, tačiau temperatūra pakišo koja. Trasoje labiausiai padėjo bei motyvavo drauge bėgančios kolegės. Ačiū joms“, – sakė D. Jankauskaitė, kurios laikas buvo 36 min. 51 sek. Tuo tarpu UAB „Servitia“ vadovui Ruslanui Ablikovui „CEOrun“ buvo staigmena. Jam kolegos apie varžybas pranešė tik šiandien. „Tik vakar grįžau iš atostogų, o šiandien jau bėgu. Dėkoju darbuotojams už gerą staigmeną“, – sakė R. Ablikovas, atsiimdamas medalį.

Visi vadovai bėgo vilkėdami specialiais „CEOrun“ renginio marškinėliais su vardiniais numeriais. Įmonių vadovus visą trasą lydėjo ir motyvavo nesustoti jų pačių įmonių darbuotojai. Apšilimą visi vadovai galėjo atlikti išbandydami „VR Ride“ virtualius dviračius. O jėgas po finišo vadovams padėjo atgauti jonizuotas šarminis vanduo.
 
„Nuo paprasto vandens jonizuotas šarminis skiriasi tuo, kad jame yra daug lengvai įsisavinamų kalcio, magnio, kalio ir natrio jonų. Kasdien geriant šarminį vandenį organizmas gauna šarminių jonų „kokteilį", labai reikalingą organizmo šarminės terpės palaikymui. Beje, jonizuotas šarminis vanduo yra takesnis, lengviau praeina pro ląstelių membranas ir tiesiogiai dalyvauja medžiagų apykaitos procesuose. Tai reiškia, kad organizmui nebereikia naudoti papildomos energijos vandens įsisavinimui. Šis vanduo lengviau nei paprastas prasiskverbia į audinius, šalina organizme susikaupusius toksinus, įsotina ląsteles vandeniu, lengviau aprūpina jas maistinėmis medžiagomis ir, svarbiausia, deguonimi", – sako UAB „Burbuliukas ir Co" plėtros direktorė Inga Tribuišienė.
 
„CEOrun“ – naujo formato bėgimo varžybos skirtos įmonių vadvovams. Visi bėgantys CEO už savo dalyvavimą bėgime savo įmonėms gavo sveikatingumo paskaitą, kurią patogiu metų praves V. Musvydaitė.
 
 
 
 
 
 
Daugiau naujienų iš kategorijos Lengvoji atletika
KOMENTARAI
 
 
 
Snaiperių turnyre - atkaklus finalas
2018 02 18
LKL
Geriausias tritaškininkas - M. Lukauskis, "oro karalisi" - K. Gainesas, šokėjų finale triumfavo klaipėdietes, o dublerių mačą laimėjo kauniečiai.
Taurė - lyg namie žaidusiam "Žalgiriui"
2018 02 18
Taurė
Edgaras Ulanovas antrą kartą tapo naudingiausiu Karaliaus Mindaugo taurės finale, o Kauno "Žalgiris" antrą kartą jį laimėjo.
Į finalą – 500 papildomų bilietų
2018 02 18
LKL
Matydami didžiulį žiūrovų susidomėjimą Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalu organizatoriai pasirūpino papildomomis vietomis aistruoliams
 
Prieš sezono pradžią - pralaimėjimas BATE
2018 02 18
Pasiruošimas
Žaisdami be vyriausiojo trenerio O. Vasilenkos, "Trakų" futbolininkai 0:3 pralaimėjo daugkartinei Baltarusijos čempionei Barysavo BATE.
Sūduviai sumalė varžovus supertaurės mače
2018 02 17
Supertaurė
Šiandien Lietuvos čempionės Marijampolės "Sūduvos" triuškinančia pergale 5:0 prieš LFF taurės laimėtoją Kauno "Stumbrą" startavo šalies futbolo sezonas.
Prisikviesti naujokų padeda čempionų vardas
2018 02 16
A lyga
„Niekas nesikeičia. Planuojamos išlaidos ir pajamos yra 1 mln. eurų“, – patvirtino šių metų Marijampolės "Sūduvos" biudžetą jos prezidentas V. Murauskas.
Klaipėdoje - D. Dzindzaletaitės rekordas
2018 02 17
Lengvoji atletika
Šeštadienį baigėsi Klaipėdoje vykęs Lietuvos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionatas.
"Startą vertinu šimtu dešimčia"
2018 02 16
Lietuvos čempionatas
Lietuvos lengvosios atletikos čempionate: klaipėdiečių sėkmė, rekordinis šuolis bei Modestos Morauskaitės pergalė.
Tikslų siekti padeda dienoraštis
2018 02 15
Interviu
Iš pamokų į treniruotes skubanti septyniolikametė bėgikė Akvilė Andriukaitytė pasakoja apie svajones, tikslus ir jaunųjų atletų kasdienybę.
 
Turėjęs iniciatyvą nusileido prancūzui
2018 02 12
Tenisas
Puikią sportinę formą demonstruojantis Ričardas Berankis nusileido prancūzui Pierre-Hugues Herbertui (ATP-76) ir baigė pasirodymą Roterdame.
Šimtmečio proga - teniso turnyras pajūryje
2018 02 09
Tenisas
Atkurtos Lietuvos šimtmečio proga, organizatoriai kviečia prisidėti prie šventės ir dalyvauti „LT100-ečio Teniso Taurės" komandiniame dvejetų turnyre.
R. Berankis netikėtai įveikė prancūzą
2018 02 06
Tenisas
117-ą vietą pasaulio reitinge užimantis Lietuvos tenisininkas 6:3, 7:6 (8:6) nugalėjo 55-ą pasaulio raketę Julieną Benneteau.
"Tokie nuotykiai nutinka ne kasmet"
2018 02 18
Graplingo imtynės
Kuo gyvos graplingo imtynė Klaipėdoje, pasakoja 2016 metų Europos graplingo čempionas Marius Rudnickas.
Lietuvos graplingas keičia kryptį
2018 02 12
Graplingo imtynės
"Anksčiau komandinės taurės varžybos vykdavo po Vilniaus ir Pakruojo atvirųjų čempionatų, šiemet tai pakeitėme", - sako LGF prezidentas A. Kupstas.
Sugrįžtantis atletas žada gražią kovą
2018 02 09
Muay Thai
„Du mėnesius teko valgyti per šiaudelį... Buvo dienų, kai nenorėjau nieko matyti savo akyse“, - prisipažino po sunkios traumos sugrįžtantis S. Gaižauskas.
 
Pristatyta „Lietuvos plento taurė“
2018 02 17
Kuluaruose
Artėjantį dviračių sporto sezoną aptarė devynių A grupės komandų nariai, kurie vėliau susirungė parodomosiose lenktynėse ant stacionarių dviračių.
Po pirmenybių - pokyčiai reitinguose
2018 01 26
Dviračiai
UCI paskelbtuose reitinguose Lietuvos atstovai patenka į penkis geriausiųjų dešimtukus.
Kovoja ir su varžovėmis, ir su jauduliu
2018 01 23
Trekas
„Nuo praėjusių metų spalį vykusio Europos čempionato jaučiuosi vis geriau ir geriau“, - teigia jau 34 Pasaulio taurės medalius iškovojusi S.Krupeckaitė.
Pusfinaliuose intrigos netrūko
2018 02 17
Taurė
Nors abejas LRF vyrų taurės turnyro pusfinalio kovas laimėjo išankstiniai favoritai, tačiau tiek Dragūnas“, tiek „Granitas–Karys“ turėjo daug vargo.
Pusfinalis - be staigmenų
2018 02 17
Rankinis
LRF moterų taurės finale susitiks "Garliavos-SC Cascada" ir "ACME-Žalgirio" rankininkės.
Į kovą stos visi sezono lyderiai
2018 02 15
Rankinis
Dėl LRF taurės Alytuje rungs Vilniaus "Šviesos", Klaipėdos "Dragūno", Kauno "Granito-Kario" ir vietos "Varsos-Stronglaso" rankininkai.
 
Tinklinio aikštėse - favoritų pergalės
2018 02 12
Lietuvos čempionatas
Lietuvos vyrų tinklinio čempionate sužaistos svarbios reguliariojo sezono rungtynės.
Pusės pinigų netekusi LTF: tai - neteisybė
2018 02 08
Finansai
Lietuvos tinklinio federacijos prezidentas Darius Čerka apie valstybės požiūrį į sportą: jos prioritetai yra kiti.
Lietuvė ir toliau dominuoja Čekijoje
2018 02 08
Tinklinis
Ostravos TJ (Čekija) komanda, kuriai atstovauja Viltė Makauskaitė, pateko į Europos tinklinio konfederacijos (CEV) Iššūkio taurės turnyro ketvirtfinalį.
Švedijos ralyje lietuviai veržiasi į priekį
2018 02 18
Ralis
"Tiek įvairiausių incidentų per vieną ralio dieną neatsimenu", - kalbėjo bandroje Švedijos ralio lenktynininkų įskaitoje į viršų pašokęs Deividas Jocius.
Lietuviai - savo klasės dešimtuke
2018 02 17
Ralis
D. Jociaus ir D. Zvicevičiaus ekipažas WRC Švedijos ralyje šeštadienio greičio ruožuose gerino asmeninius rezultatus.
Trispalvės - kiekviename ralio ruože
2018 02 16
Ralis
D. Jocius ir D. Zvicevičius labiausiai džiaugėsi, kad Lietuvos šimtmečio gimtadienį gali minėti svečioje šalyje, važiuodami už Lietuvą.
 
Nuo entuziasto iki olimpinių čempionų
2018 02 19
Žvilgsnis
Lietuvos žiemos sporto olimpinė istorija imta rašyti nuo 1928 m. Pažvelgėme į visus lietuvių pasirodymus žiemos žaidynėse iki Pjongčango olimpiados.
Tomas Kaukėnas: „Padariau vaikišką klaidą“
2018 02 18
Pjongčangas 2018
Pirmą kartą į prestižines bendro starto olimpines lenktynes patekusį Tomą Kaukėną šaudykloje stingdė šaltis.
A.Drukarovas: „Visada reikia rizikuoti“
2018 02 18
Pjongčangas 2018
Olimpiados debiutantas A.Drukarovas antrame didžiojo slalomo nusileidime nutarė neklausyti trenerių patarimo nerizikuoti ir liko tuo patenkintas.
Abi taurės iškeliavo į Kauną
2018 02 18
Taurė
Kauno "ACME-Žalgirio" moterys ir Kauno "Granito-Kario" vyrai finaluose Alytuje iškovojo Lietuvos rankinio federacijos taures.
Atkakliuose mūšiuose - permaininga sėkmė
2018 02 18
Žolės riedulys
Europоs žolės riedulio uždarosiose patalpose IV diviziono taurės turnyre Tbilisyje "Klevo-Šiaulių" komanda užėmė ketvirtąją vietą.
Šventę pažymėjo trijų valandų plaukimu
2018 02 18
Plaukimas
Elektrėnuose surengtos varžybos, neturinčios analogo Lietuvoje, o gal net Europoje ar pasaulyje. Plaukikai rungėsi, kas nuplauks toliau per 3 valandas.
 
Neįgaliosioms atletėms - verslininko parama
2018 02 17
Rėmimas
Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentui Robertas Dargis Mažeikių triračių bėgikėms paaukojo 4000 eurų iš savo premijos ir asmeninių lėšų.
Lietuvos himną giedojo ir korėjiečiai
2018 02 16
Pjongčangas 2018
Mūsų šalies olimpinė delegacija, jai talkinantys savanoriai, žurnalistai Pjongčange drauge paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį.
„Svarbiausia – gerai jaustis“
2018 02 15
Jubiliejus
„Mano savaitės grafikas toks: keturis kartus žaidžiu krepšinį ir keturis kartus bėgioju“, - teiga Orientavimosi federacijos prezidentas D.Kazlauskas.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas