sportas.info 2017 m. spalio 16 d. 23:10 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Bosai pietų pertrauką iškeitė į bėgimą

Antrą kartą Boso dieną vadovai pažymėjo sportiškai. Vilniuje vykusios bėgimo varžybos, specialiai skirtos įmonių vadovams ir kartu bėgančiam kolektyvui.

„CEOrun“ bėgimas.
Roko Lukoševičiaus nuotr.
„CEOrun“ bėgimas.
   
„CEOrun“ suvienijo vadovus bendram tikslui – skatinti savo vadovaujančiose įmonėse sveikatingumą.

Šio renginio idėjos autorė Vlada Musvydaitė teigia, kad šiuo renginiu visų pirma siekiama Boso dieną pažymėti originaliai ir paskatinti kitus investuoti į sveikatingumo politiką.

„Labai džiaugiuosi, kad vadovai, dalyvavę praėjusiais metais, šiemet atvyko su gausesnėmis palaikymo komandomis. Taip pat labai smagu, kad, nors vienas bosas atvyko pavėlavęs, supainiodamas laikus, visgi pasiryžo trasą įveikti ir tą padarė greičiausiai. O kitąmet tikiuosi, kad pavyks šį renginį suorganizuoti trijose Baltijos valstybėse“, – sakė V. Musvydaitė.

Prieš pat varžybas renginių organizavimo įmonės „Motiventti“ vadovas Linas Zereckas sakė, kad didžiausias sporto iššūkis buvo neseniai visur nuskambėjusias jo ir ministro Aurelijaus Verygos 5 kilometrų lenktynės. Po finišo L.Zareckas teigė, kad „CEOrun“ iššūkis buvo lengvesnis psichologiškai.

„Ruošiantis bėgimui su A. Veryga jaučiau labai didelį psichologinį spaudimą, nes nenorėjau su plakatu prie Seimo stovėti. O čia labai gera nuotaika, atmosfera, tai bėgti nebuvo sunku, nors fizinė forma – ir ne pati geriausia. Tačiau šios varžybos galėtų tapti graži tradicija“, – teigė L. Zareckas.

Antrą kartą „CEOrun“ dalyvavęs „Kino pavasario“ vadovas Algirdas Ramaška po finišo juokavo, kad šiais metais buvo sunkiau, nes nebuvo už ko pasislėpti.


„Praėjusiais metais turėjau bendravardį, kurio platūs pečiai mane paslėpė nuo vėjo ir atbėgau pagerindamas savo asmeninį laiką. Tačiau šiemet daug smagiau, nes mane prie finišo pasitiko kolegos“, – sakė A. Ramaška.

Pirmas finišo liniją kirto Všį „Demokratinė mokykla“ vadovas Nerijus Buivydas, kuris pasižymėjo pernai savo vykdyta akcija „Už laimingesnius vaikus mokyklose“. Šios akcijos metu N. Buivydas nubėgo 20 maratonų per 20 dienų – iš viso 864 kilometrus.
 
N. Buivydas „CEOrun“ 6 km trasą įveikė  per 23 min. 43 sek.  Prieš startą Všį „Demokratinė mokykla“ vadovas sakė, kad labiausiai patinka bėgti ilgus atstumus, bet jis šioms varžyboms ruošėsi itin atsakingai.

„Nors dažniausiai ruošiuosi maratonams arba ilgesnėms distancijoms, žinodamas, kad reikės bėgti 6 kilometrus, po paskutinio maratono pakeičiau treniruotes. Norėjau pasiruošti ir pasitikrinti, koks greitas galiu būti trumpoje distancijoje. Visgi varžybinės įtampos nesijautė. Pirmus tris kilometrus su kitais bėgančiais vadovais įveikiau besikalbant, o po trijų – jau pradėjome spurtuoti ir bėgti finišo link“, – sakė N. Buivydas, kuris pirmą kartą dalyvavo „CEOrun“ varžybose.
 
Moterų grupėje laimėjo „Bėgimo klubo“ vadovė Danutė Jankauskaitė, kuri į varžybas atvyko karščiuodama ir su 9 mėn. dukra. 

„CEOrun“ yra pirmasis mano startas varžybose šiais metais. Labai džiaugiuosi galėdama dalyvauti. Planavau netgi bėgti su vežimėliu, tačiau temperatūra pakišo koja. Trasoje labiausiai padėjo bei motyvavo drauge bėgančios kolegės. Ačiū joms“, – sakė D. Jankauskaitė, kurios laikas buvo 36 min. 51 sek. Tuo tarpu UAB „Servitia“ vadovui Ruslanui Ablikovui „CEOrun“ buvo staigmena. Jam kolegos apie varžybas pranešė tik šiandien. „Tik vakar grįžau iš atostogų, o šiandien jau bėgu. Dėkoju darbuotojams už gerą staigmeną“, – sakė R. Ablikovas, atsiimdamas medalį.

Visi vadovai bėgo vilkėdami specialiais „CEOrun“ renginio marškinėliais su vardiniais numeriais. Įmonių vadovus visą trasą lydėjo ir motyvavo nesustoti jų pačių įmonių darbuotojai. Apšilimą visi vadovai galėjo atlikti išbandydami „VR Ride“ virtualius dviračius. O jėgas po finišo vadovams padėjo atgauti jonizuotas šarminis vanduo.
 
„Nuo paprasto vandens jonizuotas šarminis skiriasi tuo, kad jame yra daug lengvai įsisavinamų kalcio, magnio, kalio ir natrio jonų. Kasdien geriant šarminį vandenį organizmas gauna šarminių jonų „kokteilį", labai reikalingą organizmo šarminės terpės palaikymui. Beje, jonizuotas šarminis vanduo yra takesnis, lengviau praeina pro ląstelių membranas ir tiesiogiai dalyvauja medžiagų apykaitos procesuose. Tai reiškia, kad organizmui nebereikia naudoti papildomos energijos vandens įsisavinimui. Šis vanduo lengviau nei paprastas prasiskverbia į audinius, šalina organizme susikaupusius toksinus, įsotina ląsteles vandeniu, lengviau aprūpina jas maistinėmis medžiagomis ir, svarbiausia, deguonimi", – sako UAB „Burbuliukas ir Co" plėtros direktorė Inga Tribuišienė.
 
„CEOrun“ – naujo formato bėgimo varžybos skirtos įmonių vadvovams. Visi bėgantys CEO už savo dalyvavimą bėgime savo įmonėms gavo sveikatingumo paskaitą, kurią patogiu metų praves V. Musvydaitė.
 
 
 
 
 
 
Daugiau naujienų iš kategorijos Lengvoji atletika
KOMENTARAI
 
 
 
Krepšinio mokykla išmoko disciplinos
2018 12 14
Susitikimas
Bankininko kostiumą į šalį atidėjęs krepšininkas Gabrielius Maldūnas atskleidė savo apsisprendimo motyvus.
T.Delininkaičiui – moterų dėmesys
2018 12 14
Vizitas
Po ekskursijos „Neptūno“ ir „SCT Lubricants“ nariai dalyvavo bendrame renginyje, kuriame netrūko linksmų žaidimų bei prizų.
Po JAV didmiesčių Utena pasirodė per menka
2018 12 14
Situacija
E.Skersis apie A.Hamiltono išvykimą: „Aplinka jam nepatiko, oras nepatiko, o pinigai mūsų klube nėra tokie dideli, kad viską kompensuotų.“
 
Anglijoje – daugiau dėmesio nei gimtinėje
2018 12 14
Talentas
Anglijoje žaidžiantis Lietuvos futbolo talentas Gustas Gudkovas: „Jaunimo rinktinių trenerių dėmesio nesulaukiau“.
„Slovan“ iš „Trakų“ perpirko Oscarą
2018 12 14
Legionierius
Geriausias 2017–ųjų jaunasis Lietuvoje žaidęs futbolininkas Oscaras Dorley šiandien oficialiai tapo Libereco „Slovan“ žaidėju.
„Trakai“ išsaugojo svarbius žaidėjus.
2018 12 12
Situacija
Praėjusio sezono „Trakų“ futbolo klubo lyderiai Donatas Kazlauskas ir Tomas Švedkauskas 2019 metų sezone ir toliau vilkės komandos marškinėlius.
Antarktidos maratone – lietuvės triumfas
2018 12 13
Maratonas
Gruodžio 13 d. Antarktidoje vyko maratono bėgimo varžybos. Moterų grupėje triumfavusi Roma Puišienė tapo pirmąja šių varžybų nugalėtoja iš Lietuvos.
Legendinės šuolininkės dovana – tortas
2018 12 10
Šventė
Per Lengvosios atletikos asociacijos sezono uždarymo vakarą, kuriame dalyvavo sporto legendos, netrūko apdovanojimų, dainų, įspūdžių.
Portugalijoje – dar viena pergalė
2018 12 10
Sportinis ėjimas
Lisabonoje (Portugalija) vykusias Kalėdines sportinio ėjimo varžybas „Grande Premio de Natal“ laimėjo Lietuvos atstovė Kristina Saltanovič.
 
Dėl trijų milijonų eurų nedvejotų
2018 12 07
Interviu
Teniso treneris Remigijus Balžekas - apie teniso sąjungą ir akademiją, valstybės požiūrį į sportą ir rėmėjus, Matą Vasiliauską, anūką Arną ir futbolą.
Vilniuje viešės šeštoji pasaulio raketė
2018 12 06
Turnyras
Kitų metų sausį Vilniuje rinksis stipriausi teniso veteranai - čia vyks pirmos kategorijos ITF senjorų turnyras „Vilnius Cup 2019“.
Kaune pradėta teniso centro statyba
2018 12 05
Infrastruktūra
Per 10 mėnesių Kaune iškils šiuolaikinis teniso centras, kuriame bus trys kortai bei dviračių, jogos treniruočių patalpos, pirčių zona.
Pasaulio čempionui namie – tik sidabras
2018 12 14
Graplingo imtynės
Garliavoje surengtame Lietuvos graplingo čempionate netrūko sensacijų.
Imtynininkių laimikis – dvi bronzos
2018 12 11
Imtynės
Lenkijoje vykusiame tarptautiniame moterų imtynių jaunių turnyre „Czarny Bor 2018“ Gabija Dilytė ir Ineta Dantaitė iškovojo bronzos medalius.
Tarp tikslų – ir olimpinis medalis
2018 12 11
Boksas
E.Kavaliauskas: „Ant mano aprangos visada būna Lietuvos trispalvė. Nors ir mažas atributas, bet aš trokštu pasauliui parodyti iš kur aš esu ir kas aš esu.“
 
R. Navardauskas karjerą tęs Prancūzijoje
2018 12 04
Karjera
Prie Evaldo Šiškevičiaus „Delko Marseille Provence" komandoje jungiasi ir kitas Lietuvos dviratininkas - Ramūnas Navardauskas.
Treko talentą grūdino ir nesėkmės
2018 12 03
Žvilgsnis
Dviratininkė Olivija Baleišytė – apie skaudžias traumas, olimpinius tikslus, mamos autoritetą, azartą, triatloną, psichologiją ir skanias nuodėmes.
S. Krupeckaitė pakilo į lyderių trejetą
2018 12 02
Trekas
Simona Krupeckaitė pasaulio dviračių treko taurės varžybų trečiojo etapo moterų keirino rungtyje užėmė penktą vietą, o V. Lendelis liko 15-tas.
"Tai buvo geras etapas“
2018 12 09
Rankinis
Klaipėdos"Dragūno" rankininkai paskutiniąsias šių metų Baltijos lygos rungtynes 26:24 Polvoje laimėjo prieš Estijos "Serviti".
"Utena" iškovojo pirmąjį tašką
2018 12 08
LRL
Šeštadienį žaistose LRL rungtynėse Alytaus "Varsa-Stronglasas" įveikė Šiaulių "SM Dubysą", o "Utenos" ir "Kauno Ąžuolo-KTU" mačas baigėsi lygiosiomis.
Lygoje - antras smūgis čempionams
2018 12 05
Lietuvos čempionatas
Klaipėdos "Dragūnas" šiemet suklupo antrąkart - šįsyk pralaimėta Vilniaus "Šviesai", o kitose rungtynėse Kauno "Granitas-Karys" šventė pergalę.
 
Lietuviui – svarbus pripažinimas
2018 12 14
Įvertinimas
Europos tinklinio konfederacija (CEV) patvirtino ir įtraukė Lietuvos atstovą į tarptautinių CEV salės tinklinio varžybų supervizorių sąrašą.
Kovos dėl pirmo sezono trofėjaus
2018 12 13
Taurė
Naujajame Kelmės sporto centre tinklininkai kausis dėl naujos LTF Didžiosios taurės. Prieš varžybas komandos neslepia ambicijų.
Tęsiasi Lietuvos ir Ukrainos draugystė
2018 12 10
Paplūdimio tinklinis
Jau tapo gražia tradicija, kad pajėgiausi Lietuvos paplūdimio tinklininkai metų pabaigoje Vilniuje sulaukia svečių iš Ukrainos.
Sezoną vainikavo apdovanojimai
2018 12 14
Apdovanojimas
Gruodžio 13 dieną Vilniuje vyko šių metų Lietuvos kartingo čempionato sezono uždarymo šventė.
Pareigūnas ralio įgūdžius pritaiko darbe
2018 12 14
Ralis
Lietuvos ralio čempionate debiutuosiantis policininkas Marius Žiukelis: „Gebėjimas vairuoti ekstremaliomis sąlygomis labai padeda.“
Lietuvis sezoną pradės Omane
2018 12 13
Driftas
Drifteris Andrius Vasiliauskas naujam automobilių sporto sezonui pradėjo ruoštis gerokai anksčiau negu kiti kolegos.
 
Tarp 60-ties greičiausių nepateko
2018 12 14
Biatlonas
Hochfilcene (Austrija) vykstančio pasaulio biatlono taurės antrojo etapo 10 km sprinto lenktynėse geriausiai iš lietuvių pasirodė Vytautas Strolia.
Lietuvos atstovės – toli nuo lyderių
2018 12 13
Biatlonas
Hochfilcene (Austrija) vykstančio pasaulio biatlono taurės antrojo etapo moterų 7,5 km sprinto lenktynėse mūsų šalies sportininkės nesužibėjo.
Svarbiausiems mūšiams rengsis namuose
2018 12 11
Ledo ritulys
Iš 29 į Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) ledo ritulio rinktinę pakviestų žaidėjų dauguma rungtyniauja užsienyje.
S.Bilis – per žingsnį nuo garbės pakylos
2018 12 14
Plaukimas
Dar kartą Lietuvos rekordą pagerinęs plaukikas Simonas Bilis pasaulio čempionate finišavo ketvirtas. Rūta Meilutytė nepateko į finalą.
Iš rūsio – į šiuolaikišką salę
2018 12 14
Sunkioji atletika
Anykščių sporto centro taurės varžybose sunkiaatlečiai varžėsi naujoje salėje, kuri kaip diena ir naktis skiriasi nuo senosios.
Sporto sirgaliaus savaitgalio gidas
2018 12 14
Anonsas
Savaitgalis Lietuvoje: krepšinis, tinklinis, rankinis, riedulys ir Kalėdinis bėgimas (VIDEO).
 
Čempiono gyvenimą įamžino filme
2018 12 13
Filmas
Filme apie vienintelį pasaulio imtynių čempioną iš Lietuvos Rimantą Bagdoną – apie tremtį į Sibirą, sužlugdytą karjerą ir nepalaužiamą asmenybę.
Studentams – apdovanojimai už sėkmę sporte
2018 12 13
Apdovanojimai
Vilniaus dailės akademijos Gotikos salėje surengtas 2018 metų geriausių Lietuvos studentų sportininkų pagerbimo ir apdovanojimų vakaras.
Vietoj rogučių – fanera, linoleumas, kuprinė
2018 12 13
Žvilgsnis
Ką renkasi žvaigždės? Apie žiemos pramogas – E. Jakilaitis, M.Griškonis, S. Albavičiūtė, P. Ambrazevičius, A. Šeleikaitė.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas