sportas.info 2017 m. spalio 16 d. 23:10 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Bosai pietų pertrauką iškeitė į bėgimą

Antrą kartą Boso dieną vadovai pažymėjo sportiškai. Vilniuje vykusios bėgimo varžybos, specialiai skirtos įmonių vadovams ir kartu bėgančiam kolektyvui.

„CEOrun“ bėgimas.
Roko Lukoševičiaus nuotr.
„CEOrun“ bėgimas.
   
„CEOrun“ suvienijo vadovus bendram tikslui – skatinti savo vadovaujančiose įmonėse sveikatingumą.

Šio renginio idėjos autorė Vlada Musvydaitė teigia, kad šiuo renginiu visų pirma siekiama Boso dieną pažymėti originaliai ir paskatinti kitus investuoti į sveikatingumo politiką.

„Labai džiaugiuosi, kad vadovai, dalyvavę praėjusiais metais, šiemet atvyko su gausesnėmis palaikymo komandomis. Taip pat labai smagu, kad, nors vienas bosas atvyko pavėlavęs, supainiodamas laikus, visgi pasiryžo trasą įveikti ir tą padarė greičiausiai. O kitąmet tikiuosi, kad pavyks šį renginį suorganizuoti trijose Baltijos valstybėse“, – sakė V. Musvydaitė.

Prieš pat varžybas renginių organizavimo įmonės „Motiventti“ vadovas Linas Zereckas sakė, kad didžiausias sporto iššūkis buvo neseniai visur nuskambėjusias jo ir ministro Aurelijaus Verygos 5 kilometrų lenktynės. Po finišo L.Zareckas teigė, kad „CEOrun“ iššūkis buvo lengvesnis psichologiškai.

„Ruošiantis bėgimui su A. Veryga jaučiau labai didelį psichologinį spaudimą, nes nenorėjau su plakatu prie Seimo stovėti. O čia labai gera nuotaika, atmosfera, tai bėgti nebuvo sunku, nors fizinė forma – ir ne pati geriausia. Tačiau šios varžybos galėtų tapti graži tradicija“, – teigė L. Zareckas.

Antrą kartą „CEOrun“ dalyvavęs „Kino pavasario“ vadovas Algirdas Ramaška po finišo juokavo, kad šiais metais buvo sunkiau, nes nebuvo už ko pasislėpti.


„Praėjusiais metais turėjau bendravardį, kurio platūs pečiai mane paslėpė nuo vėjo ir atbėgau pagerindamas savo asmeninį laiką. Tačiau šiemet daug smagiau, nes mane prie finišo pasitiko kolegos“, – sakė A. Ramaška.

Pirmas finišo liniją kirto Všį „Demokratinė mokykla“ vadovas Nerijus Buivydas, kuris pasižymėjo pernai savo vykdyta akcija „Už laimingesnius vaikus mokyklose“. Šios akcijos metu N. Buivydas nubėgo 20 maratonų per 20 dienų – iš viso 864 kilometrus.
 
N. Buivydas „CEOrun“ 6 km trasą įveikė  per 23 min. 43 sek.  Prieš startą Všį „Demokratinė mokykla“ vadovas sakė, kad labiausiai patinka bėgti ilgus atstumus, bet jis šioms varžyboms ruošėsi itin atsakingai.

„Nors dažniausiai ruošiuosi maratonams arba ilgesnėms distancijoms, žinodamas, kad reikės bėgti 6 kilometrus, po paskutinio maratono pakeičiau treniruotes. Norėjau pasiruošti ir pasitikrinti, koks greitas galiu būti trumpoje distancijoje. Visgi varžybinės įtampos nesijautė. Pirmus tris kilometrus su kitais bėgančiais vadovais įveikiau besikalbant, o po trijų – jau pradėjome spurtuoti ir bėgti finišo link“, – sakė N. Buivydas, kuris pirmą kartą dalyvavo „CEOrun“ varžybose.
 
Moterų grupėje laimėjo „Bėgimo klubo“ vadovė Danutė Jankauskaitė, kuri į varžybas atvyko karščiuodama ir su 9 mėn. dukra. 

„CEOrun“ yra pirmasis mano startas varžybose šiais metais. Labai džiaugiuosi galėdama dalyvauti. Planavau netgi bėgti su vežimėliu, tačiau temperatūra pakišo koja. Trasoje labiausiai padėjo bei motyvavo drauge bėgančios kolegės. Ačiū joms“, – sakė D. Jankauskaitė, kurios laikas buvo 36 min. 51 sek. Tuo tarpu UAB „Servitia“ vadovui Ruslanui Ablikovui „CEOrun“ buvo staigmena. Jam kolegos apie varžybas pranešė tik šiandien. „Tik vakar grįžau iš atostogų, o šiandien jau bėgu. Dėkoju darbuotojams už gerą staigmeną“, – sakė R. Ablikovas, atsiimdamas medalį.

Visi vadovai bėgo vilkėdami specialiais „CEOrun“ renginio marškinėliais su vardiniais numeriais. Įmonių vadovus visą trasą lydėjo ir motyvavo nesustoti jų pačių įmonių darbuotojai. Apšilimą visi vadovai galėjo atlikti išbandydami „VR Ride“ virtualius dviračius. O jėgas po finišo vadovams padėjo atgauti jonizuotas šarminis vanduo.
 
„Nuo paprasto vandens jonizuotas šarminis skiriasi tuo, kad jame yra daug lengvai įsisavinamų kalcio, magnio, kalio ir natrio jonų. Kasdien geriant šarminį vandenį organizmas gauna šarminių jonų „kokteilį", labai reikalingą organizmo šarminės terpės palaikymui. Beje, jonizuotas šarminis vanduo yra takesnis, lengviau praeina pro ląstelių membranas ir tiesiogiai dalyvauja medžiagų apykaitos procesuose. Tai reiškia, kad organizmui nebereikia naudoti papildomos energijos vandens įsisavinimui. Šis vanduo lengviau nei paprastas prasiskverbia į audinius, šalina organizme susikaupusius toksinus, įsotina ląsteles vandeniu, lengviau aprūpina jas maistinėmis medžiagomis ir, svarbiausia, deguonimi", – sako UAB „Burbuliukas ir Co" plėtros direktorė Inga Tribuišienė.
 
„CEOrun“ – naujo formato bėgimo varžybos skirtos įmonių vadvovams. Visi bėgantys CEO už savo dalyvavimą bėgime savo įmonėms gavo sveikatingumo paskaitą, kurią patogiu metų praves V. Musvydaitė.
 
 
 
 
 
 
Daugiau naujienų iš kategorijos Lengvoji atletika
KOMENTARAI
 
 
 
"Kibirkštis" sutriuškino šiaulietes
2017 11 21
LMKL
Net 52 persvara pasibaigė LMKL rungtynės Vilniuje, kuriose vietos "Kibirkštis" sutraiškė viešnias iš Šiaulių.
G. Krapikas stoja prie U20 rinktinės vairo
2017 11 21
Posėdis
Šiandien Kaune įvyko Lietuvos krepšinio federacijos vykdomojo komiteto posėdis, kuriame įvertinti metų rezultatai ir patvirtinti rinktinių treneriai.
LSKL pergales pasiekė Kauno komandos
2017 11 20
LSKL
LSKL pirmadienio apžvalga: LSU benefisas, KTU išsigelbėjimas ir per kėlinį pelnyti 44 VDU taškai.
 
"Sūduvos" kapitonas lieka komandoje
2017 11 21
A lyga
35 metų patyręs gynėjas Algis Jankauskas pratęsė kontraktą su naujaisiais Lietuvos čempionais dar vienam sezonui.
"Trakai" padėkojo ir žaidėjams, ir fanams
2017 11 21
A lyga
"Trakų" futbolininkai buvo ne tik apdovanoti nominacijose, bet ir dalyvavo šachmatų tunyre, kuriame išsidalijo tūkstantį eurų.
„Utenis“ traukiasi iš A lygos
2017 11 21
Sprendimas
Utenos „Uteniui“ A lyga buvo naudinga veiklos pradžioje, tačiau šiuo metu ji yra finansinė našta klubui, trukdanti jam vystytis, augti, siekti tikslų.
Turi dėl ko džiaugtis, bet yra ir rūpesčių
2017 11 20
Sportinis ėjimas
Per Lietuvos sportinio ėjimo asociacijos (LSĖA) ataskaitos konferenciją Alytuje apdovanoti geriausi 2017 m. ėjikai B.Virbalytė-Dimšienė ir M.Žiūkas.
Sūnų sūpuoja apsiavusi bėgimo batelius
2017 11 17
Žvilgsnis
„Iki Tokijo dar liko daugiau nei dveji metai, tad viskas pačiu laiku,“ - teigia prieš 7 savaites sūnaus susilaukusi bėgikė Milda Vilčinskaitė-Eimontė.
Bėgikė siekia to, ko nedarė nė viena lietuvė
2017 11 15
Žvilgsnis
Aušra Garunkšnytė pretenduoja tapti pirmąja bėgike Lietuvos neįgaliųjų sporto istorijoje, kuri dalyvaus parolimpinių žaidynių maratono rungtyje.
 
R. Berankio startas Italijoje - be staigmenų
2017 11 20
Tenisas
Ričardas Berankis pergalingai startavo turnyre Andrijoje - jis 6:1, 7:6 (7:3) nugalėjo kortų šeimininką Alessandro Begą (ATP 323).
Fantastiška serija nutrūko finale
2017 11 19
Tenisas
Lietuvos tenisininkas Brešos mieste vykusio turnyro finale 1:6, 2:6 nusileido Lukašui Lacko iš Slovakijos.
Neįtikėtina serija: 14 pergalių iš eilės
2017 11 18
Turnyras
Jau trečią savaitę pergalingai žingsniuojantis Laurynas Grigelis antrus metus iš eilės pateko į Brešoje vykstančio ATP „Challenger“ turnyro finalą.
Pasvalyje - istorinis moterų bokso mačas
2017 11 16
Boksas
Šį savaitgalį pirmą kartą Lietuvos istorijoje vyks tarpvalstybinis moterų bokso mačas, kuriame lietuvės kovos su latvėmis, estėmis ir baltarusėmis.
Lietuvos kovotoja – pasaulio čempionė
2017 11 15
Boksas
Stebint aštuoniems milijonams žiūrovų, Julija Stoliarenko iškovojo Lethwei (Birmos bokso) pasaulio čempionės diržą.
Kovotojai žada nepamirštamą reginį
2017 11 15
Bušido
Auganti įtampa prieš „Bushido Hero‘s“ turnyrą Vilniuje: geriausi Lietuvos kovotojai jau pasiruošę ginti namų sienas.
 
Lietuvės išsaugojo aukštas pozicijas
2017 11 16
Trekas
Po pasaulio dviračių treko taurės varžybų antrojo etapo UCI paskelbtuose reitinguose į dešimtuką patenka M. Marozaitė, S. Krupeckaitė ir O. Baleišytė.
Lietuvės liko už greičiausiųjų nugarų
2017 11 12
Trekas
Mančesteryje vykusio pasaulio dviračių treko taurės varžybų antrojo etapo moterų sprinto lenktynėse S. Krupeckaitė užėmė 8-ą, o M. Marozaitė - 10-ą vietas.
S. Krupeckaitė treke finišavo pėsčiomis
2017 11 12
Trekas
Pasaulio dviračių treko taurės varžybų antrojo etapo moterų keirino rungties finale S. Krupeckaitė pateko į griūtį, tačiau finišą vis tiek pasiekė.
Varžoves sužinojo ir kaunietės, ir rinktinė
2017 11 21
Burtai
Lietuvos U20 merginų rankinio rinktinė dėl patekimo į pasaulio čempionatą kovos su vokietėmis, islandėmis ir makedonėmis.
Lietuviai užsienyje pralaimėjimų nepatyrė
2017 11 20
Europa
Praėjęs savaitgalis fantastiškai klostėsi užsienyje rungtyniaujantiems lietuviams - jų klubai iškovojo pergales.
Į pusfinalį - po įvarčių paskutinę minutę
2017 11 19
Taurė
Po sužaistų LRF taurės ketvirtfinalio atsakomųjų rungtynių vietas pusfinalyje užsitikrino Alytaus „Varsa – Stronglasas“ bei Vilniaus VHC „Šviesa“.
 
Moterų klubai parodė pavyzdį vyrams
2017 11 20
Baltijos lyga
Savaitgalį Lietuvos moterų tinklinio klubai iškovojo net 5 pergales iš 6 galimų, o pralaimėjimas buvo patirtas tik po 5 setų kovos.
Europoje lietuvių klubai žaidė banguotai
2017 11 16
Europa
Švedijoje žibantis tinklininkas Tomas Vilimas: komanda yra svarbiau už asmeninius pasiekimus.
Lietuvos čempionate – atkaklios kovos
2017 11 14
Lietuvos čempionatas
Šalies arenose tęsėsi kovos Lietuvos vyrų tinklinio čempionate, o taip pat startavo Lietuvos moterų pirmenybės.
Ture per Lietuvą - nustebinęs palaikymas
2017 11 21
Dakaras
Į Dakarą Vaidotą Žalą ir Saulių Jurgelėną Biržų, Joniškio, Kretingos ir Kėdainių gyventojai išlydėjo suvenyrais, blynais ir šventintu kryželiu.
Į Dakarą - su naujaisiais "Toyota"
2017 11 20
Dakaras
Kartu su Benedikto Vanago „Toyota Hilux“ bolidu į Dakarą keliaus ir dar du „Toyota Land Cruiser“ automobiliai, skirti medijos ir logistikos darbuotojams.
Patikima mašina būtina Dakaro žiūrovui
2017 11 17
Dakaras
Dviem vandenynais keliaus ne tik Dakaro ralio dalyvių visureigiai, mechanikų techniniai sunkvežimiai, bet ir didžiausių šio sporto gerbėjų automobiliai.
 
Po virtinės traumų grįžta ant ledo
2017 11 16
Ledo ritulys
T. Kumeliauskas grįžta ant ledo Lietuvos čempionate ir šiandien atstovaus "Hockey Punks" ekipai, bet tai gali būti vienintelės jo rungtynės šioje ekipoje.
Olimpinė kolekcija – jau parduotuvėse
2017 11 15
Apranga
„Audimas“ parduotuves jau pasiekė kasdieniam nešiojimui pritaikyta Pjongčango žaidynėms skirta olimpinė kolekcija.
D.Kasparaičiui – geriausio pasaulyje titulas
2017 11 15
Ledo ritulys
Lietuvos rinktinės debiutantą 45 metų Darių Kasparaitį JAV žiniasklaidos milžinas ESPN išrinko geriausiu praėjusios savaitės pasaulio ledo ritulininku.
Badmintono čempionate - favoritų iššūkis
2017 11 21
Badmintonas
Lietuvos badmintono U17 rinktinės Europos čempionate laukia pajėgių Danijos ir Estijos komandų iššūkiai.
Iš Austrijos - su sidabro medaliais
2017 11 21
Šokiai
Savaitgalį Austrijos sostinėje Vienoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais.
Irklavimo meistrai grįžta į Trakus
2017 11 21
Irklavimas
Po dešimties metų pertraukos Trakuose vėl vyks pasaulio irklavimo sporto meistrų čempionatas, kuriame laukiama per tūkstantį dalyvių.
 
Startuoja metų geriausiųjų rinkimai
2017 11 18
Rinkimai
„LTeam apdovanojimų“ rinkimai startuoja: aiškios pavardės tų, kurie pretenduoja tapti geriausiais 2017-ųjų metų Lietuvos sportininkais.
LSU nenori jungtis prie LMSU
2017 11 17
Situacija
Lietuvos sporto universiteto taryba priešinasi Švietimo ir mokslo ministerijos projektui.
Olimpinę rinktinę tvirtino Birštone
2017 11 17
Posėdis
LTOK Vykdomojo komiteto posėdyje paskelbta liūdna žinia – traumą patyrė dėl olimpinio kelialapio kovojusi čiuožėja Agnė Sereikaitė.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas