sportas.info 2017 m. spalio 16 d. 23:10 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Bosai pietų pertrauką iškeitė į bėgimą

Antrą kartą Boso dieną vadovai pažymėjo sportiškai. Vilniuje vykusios bėgimo varžybos, specialiai skirtos įmonių vadovams ir kartu bėgančiam kolektyvui.

„CEOrun“ bėgimas.
Roko Lukoševičiaus nuotr.
„CEOrun“ bėgimas.
   
„CEOrun“ suvienijo vadovus bendram tikslui – skatinti savo vadovaujančiose įmonėse sveikatingumą.

Šio renginio idėjos autorė Vlada Musvydaitė teigia, kad šiuo renginiu visų pirma siekiama Boso dieną pažymėti originaliai ir paskatinti kitus investuoti į sveikatingumo politiką.

„Labai džiaugiuosi, kad vadovai, dalyvavę praėjusiais metais, šiemet atvyko su gausesnėmis palaikymo komandomis. Taip pat labai smagu, kad, nors vienas bosas atvyko pavėlavęs, supainiodamas laikus, visgi pasiryžo trasą įveikti ir tą padarė greičiausiai. O kitąmet tikiuosi, kad pavyks šį renginį suorganizuoti trijose Baltijos valstybėse“, – sakė V. Musvydaitė.

Prieš pat varžybas renginių organizavimo įmonės „Motiventti“ vadovas Linas Zereckas sakė, kad didžiausias sporto iššūkis buvo neseniai visur nuskambėjusias jo ir ministro Aurelijaus Verygos 5 kilometrų lenktynės. Po finišo L.Zareckas teigė, kad „CEOrun“ iššūkis buvo lengvesnis psichologiškai.

„Ruošiantis bėgimui su A. Veryga jaučiau labai didelį psichologinį spaudimą, nes nenorėjau su plakatu prie Seimo stovėti. O čia labai gera nuotaika, atmosfera, tai bėgti nebuvo sunku, nors fizinė forma – ir ne pati geriausia. Tačiau šios varžybos galėtų tapti graži tradicija“, – teigė L. Zareckas.

Antrą kartą „CEOrun“ dalyvavęs „Kino pavasario“ vadovas Algirdas Ramaška po finišo juokavo, kad šiais metais buvo sunkiau, nes nebuvo už ko pasislėpti.


„Praėjusiais metais turėjau bendravardį, kurio platūs pečiai mane paslėpė nuo vėjo ir atbėgau pagerindamas savo asmeninį laiką. Tačiau šiemet daug smagiau, nes mane prie finišo pasitiko kolegos“, – sakė A. Ramaška.

Pirmas finišo liniją kirto Všį „Demokratinė mokykla“ vadovas Nerijus Buivydas, kuris pasižymėjo pernai savo vykdyta akcija „Už laimingesnius vaikus mokyklose“. Šios akcijos metu N. Buivydas nubėgo 20 maratonų per 20 dienų – iš viso 864 kilometrus.
 
N. Buivydas „CEOrun“ 6 km trasą įveikė  per 23 min. 43 sek.  Prieš startą Všį „Demokratinė mokykla“ vadovas sakė, kad labiausiai patinka bėgti ilgus atstumus, bet jis šioms varžyboms ruošėsi itin atsakingai.

„Nors dažniausiai ruošiuosi maratonams arba ilgesnėms distancijoms, žinodamas, kad reikės bėgti 6 kilometrus, po paskutinio maratono pakeičiau treniruotes. Norėjau pasiruošti ir pasitikrinti, koks greitas galiu būti trumpoje distancijoje. Visgi varžybinės įtampos nesijautė. Pirmus tris kilometrus su kitais bėgančiais vadovais įveikiau besikalbant, o po trijų – jau pradėjome spurtuoti ir bėgti finišo link“, – sakė N. Buivydas, kuris pirmą kartą dalyvavo „CEOrun“ varžybose.
 
Moterų grupėje laimėjo „Bėgimo klubo“ vadovė Danutė Jankauskaitė, kuri į varžybas atvyko karščiuodama ir su 9 mėn. dukra. 

„CEOrun“ yra pirmasis mano startas varžybose šiais metais. Labai džiaugiuosi galėdama dalyvauti. Planavau netgi bėgti su vežimėliu, tačiau temperatūra pakišo koja. Trasoje labiausiai padėjo bei motyvavo drauge bėgančios kolegės. Ačiū joms“, – sakė D. Jankauskaitė, kurios laikas buvo 36 min. 51 sek. Tuo tarpu UAB „Servitia“ vadovui Ruslanui Ablikovui „CEOrun“ buvo staigmena. Jam kolegos apie varžybas pranešė tik šiandien. „Tik vakar grįžau iš atostogų, o šiandien jau bėgu. Dėkoju darbuotojams už gerą staigmeną“, – sakė R. Ablikovas, atsiimdamas medalį.

Visi vadovai bėgo vilkėdami specialiais „CEOrun“ renginio marškinėliais su vardiniais numeriais. Įmonių vadovus visą trasą lydėjo ir motyvavo nesustoti jų pačių įmonių darbuotojai. Apšilimą visi vadovai galėjo atlikti išbandydami „VR Ride“ virtualius dviračius. O jėgas po finišo vadovams padėjo atgauti jonizuotas šarminis vanduo.
 
„Nuo paprasto vandens jonizuotas šarminis skiriasi tuo, kad jame yra daug lengvai įsisavinamų kalcio, magnio, kalio ir natrio jonų. Kasdien geriant šarminį vandenį organizmas gauna šarminių jonų „kokteilį", labai reikalingą organizmo šarminės terpės palaikymui. Beje, jonizuotas šarminis vanduo yra takesnis, lengviau praeina pro ląstelių membranas ir tiesiogiai dalyvauja medžiagų apykaitos procesuose. Tai reiškia, kad organizmui nebereikia naudoti papildomos energijos vandens įsisavinimui. Šis vanduo lengviau nei paprastas prasiskverbia į audinius, šalina organizme susikaupusius toksinus, įsotina ląsteles vandeniu, lengviau aprūpina jas maistinėmis medžiagomis ir, svarbiausia, deguonimi", – sako UAB „Burbuliukas ir Co" plėtros direktorė Inga Tribuišienė.
 
„CEOrun“ – naujo formato bėgimo varžybos skirtos įmonių vadvovams. Visi bėgantys CEO už savo dalyvavimą bėgime savo įmonėms gavo sveikatingumo paskaitą, kurią patogiu metų praves V. Musvydaitė.
 
 
 
 
 
 
Daugiau naujienų iš kategorijos Lengvoji atletika
KOMENTARAI
 
 
 
"Mūsų stiprybė - kovingumas"
2018 09 21
LKL
S.Kulvietis - apie pasiruošimą sezonui, V.Šeškaus žaidimo schemas ir pirmųjų rungtynių specifiką.
"Rytas" susigražino savo auklėtinį
2018 09 21
Naujokas
"Naujas įvaizdis man labai patinka ir turėjau nepaprastai didelį norą sugrįžti į sostinę", - kalba iš JAV sugrįžęs N. Giga.
"Šiauliai" pralaimėjo bulgarams
2018 09 21
Čempionų lyga
Čempionų lygos pirmojo atrankos varžybų etapo pirmosiose rungtynėse „Šiaulių“ krepšininkai namuose 79:91 pralaimėjo Sofijos "Lukoil Levski".
 
Lenktynėse dėl aukso – dar didesnė intriga
2018 09 21
A lyga
"Žalgirio" futbolininkai Vilniuje 1:0 įveikė šalies čempionę Marijampolės "Sūduvą" ir atsilieka nuo lyderės jau tik 2 taškais.
"Utenio" merginos vėl švenčia pergalę
2018 09 21
Moterų futbolas
Rugsėjo 21 d. FK "Utenis" merginų komanda namų aikštėje LMFA I lygos 9-ojo turo rungtynėse palaužė Ukmergės SC komandą.
Bilietai į finalą - jau prekyvietėse
2018 09 21
Finalas
Alytaus miesto stadione dėl „SHARP LFF taurės“ susigrumsiančių Kauno „Stumbro“ ir Vilniaus „Žalgirio“ klubų gerbėjai jau gali įsigyti bilietus į rungtynes.
„Lietuvio potencialas – milžiniškas“
2018 09 21
Talentas
Buvęs garsus bėgikas, Latvijos lengvosos atletkos federacijos generalinis sekretorius D.Milkevičius lietuviui bėgiku S.Bertašiui prognozuoja puikią ateitį.
Šiauliai bando neatsilikti nuo didmiesčių
2018 09 20
Bėgimas
Aktyvų gyvenimo būdą, bendruomeniškumą ir patriotiškumą puoselėjantis Saulės mūšio bėgimas pirmą kartą įtrauktas į Lietuvos bėgimo taurės kalendorių.
Latvijoje - dvi lietuvės pergalės
2018 09 17
Bėgimas
Valmieros maratone Vaida Žūsinaitė laimėjo pusės maratono ir 6 km bėgimus.
 
Pergalei ketvirtfinalyje jėgų neužteko
2018 09 21
Tenisas
Turnyro „Moselle Open“ ketvirtfinalyje Ričardas Berankis 6:7 (4:7), 4:6 pralaimėjo moldavui Radu Albotui.
Lietuvis parklupdė 15-ąją pasaulio raketę
2018 09 20
Tenisas
Mece vykstančiame turnyre Ričardas Berankis pateikė antrąją staigmeną. Šį kartą jis nugalėjo kylančią Graikijos žvaigždę Stefanos Tsitsipą.
Dešimtmečio proga - išskirtinis turnyras
2018 09 20
Turnyras
"Nusprendėme organizuoti tęstinį dvejetų turnyrą visam žiemos sezonui“, - teigė naujojo SEB arenos turnyro organizatorius Arūnas Valickas.
Karjeros kryptį pasuko į narvą
2018 09 21
Kovos menai
Vienas geriausių šalies K-1 kovotojų H. Lukošiūnas pavasarį debiutavo mišrių kovos menų narve, o dabar ruošiasi ir antrai savo profesionaliai kovai narve.
Turnyras suformavo rinktinės sudėtį
2018 09 21
Boksas
Kaune vykusiame Lietuvos bokso legendos Ričardo Tamulio vardo turnyre dalyvavo sportininkai iš devynių šalių.
Įspūdingas Lietuvos kovotojos debiutas
2018 09 20
Kovos menai
Julija Stoliarenko iškovojo pergalę organizacijos UFC rengiamo realybės šou „Ultimate Fighter 28“ ketvirtfinalyje, įveikusi amerikietę Marceia Allen.
 
Pasaulio čempionate - aštuoni lietuviai
2018 09 21
Dviračiai
Austrijoje vyksiančiame 91-ajame pasaulio dviračių plento čempionate jėgas išmėgins 8 Lietuvos dviratininkai. I. Konovalovui tai bus 9-osios pirmenybės.
Gins titulą ir Lietuvoje
2018 09 20
MTB
Sekmadienį paaiškės 2018 metų „Volkswagen MTB dviračių maratonų taurės“ nugalėtojai ir prizininkai.
Pristabdė techninės problemos
2018 09 17
Kalnų dviračiai
Pasaulio kalnų dviračių maratono čempionate Italijoje K. Sosna užėmė 36-ą, o G. Karasiovaitė - 48-ąją vietą.
Sieks sugrąžinti fanus į tribūnas
2018 09 20
Rankinis
Kauno "Granito-Kario" rankinio klubo pirmininkas A. Mikučionis teigia, jog didžiausias dėmesys bus skiriamas Lietuvos čempionatui bei sirgaliams.
Supertaurėje – kauno komandų triumfas
2018 09 15
Supertaurė
Kauno „Acme-Žalgirio“ moterys ir „Granito-Kario“ vyrai iškovojo pirmuosius Lietuvos rankinio sezono trofėjus (VIDEO).
Veteranai turnyre prisiminė bendražygius
2018 09 09
Rankinis
Savaitgalį Kauno sporto halėje vyko tradicinis septintasis veteranų rankinio turnyras „Atminimo taurė“.
 
Debiutą vainikavo sidabro medaliai
2018 08 26
Paplūdimio tinklinis
Puikiai pasirodę Vengrijoje Lietuvos paplūdimio tinklininkai Patrikas Stankevičius ir Matas Navickas iškovojo sidabrą.
Lietuvos sportininkai iškopė į finalą
2018 08 26
Paplūdimio tinklinis
Paplūdimio tinklininkai Patrikas Stankevičius ir Matas Navickas Vengrijoje pateko į finalą.
Pratęsė pergalių seriją
2018 08 25
Paplūdimio tinklinis
Paplūdimio tinklininkai Patrikas Stankevičius ir Matas Navickas tęsia pergalingą žygį turnyre Vengrijoje.
Revanšo keliauja į Estiją
2018 09 21
Auto
Pernu trasoje vyks paskutinysis Baltijos žiedinių lenktynių čempionato etapas, kuriame sportininkai grumsis sprinto ir ištvermės lenktynėse.
Per Kauno gatves - 150km/h greičiu
2018 09 21
Kartingas
Kauno centre jau antrą kartą bus surengtos kartingo ištvermės varžybos, vyksiančios keturias valandas.
Lietuvių komandoje - pasaulinės žvaigždės
2018 09 21
Auto
„ESmotorsport–BRGroup“ ralio kroso komanda į savo gretas pritraukė ryškiausias autosporto žvaigždes: pilotą N. Al Attiyah ir testuotoją K. Abbringą.
 
Čempionato starte - čempionų pergalė
2018 09 20
Ledo ritulys
Lietuvos ledo ritulio pirmenybių pirmosiose rungtynės Elektrėnų „Energijos“ ledo ritulininkai namuose 5:2 susitvarkė su „Kaunas Hockey“ komanda.
"Kaunas Hockey" biudžetas - 90 tūkst. eurų
2018 09 20
Ledo ritulys
"Kaunas Hockey“ klubas pristatė atnaujintą savo sudėtį, struktūrą, valdybos narius, veiklos planą, Baltijos lygos projektą bei patvirtintą klubo biudžetą.
Starte - čempionų ir vicečempionų dvikova
2018 09 20
Ledo ritulys
Prieš prasidedantį Lietuvos ledo ritulio pirmenybių sezoną siūlome atkreipti dėmesį į tai, kaip pasikeitė komandos ir ko galima tikėtis sezono starte.
Finiše - auksinis I. Serapinaitės spurtas
2018 09 22
Šiuolaikinė penkiakovė
Lenkijoje vykstančiame Europos jaunimo šiuolaikinės penkiakovės čempionate lietuvė Ieva Serapinaitė iškovojo aukso medalį.
Lietuvė nusileido penkioms varžovėms
2018 09 21
Orientavimasis
"Svarsčiau: kirsti per mišką iki artimiausio tako, ar saugiai apvažiuoti? Pasirinkau važiuoti aplink", - pasakojo orientacininkė Algirda Mickuvienė.
Lietuvei ir serbui - Europos bronza
2018 09 21
Stalo tenisas
R. Paškauskienė ir A. Karakaševičius Europos stalo teniso čempionato mišrių dvejetų varžybų pusfinalyje 2:3 pralaimėjo vokiečiams Y. An ir R. Filusui.
 
Kiekvienas atras mėgstamą užsiėmimą
2018 09 21
Kuluaruose
Lietuvos šimtmečio proga penkerius metus vykusį Vilniaus sporto festivalį buvo nuspręsta išplėsti organizuojant kultūros parodą.
Sportininkus pakeis statybininkai
2018 09 19
Bazės
Senasis Kauno stadionas skaičiuoja paskutines minutes: statybininkai pradėjo paruošiamuosius darbus.
Dovana Marijampolei – lauko teniso stalas
2018 09 19
Bėgimas
"Bėgam už Marijampolę" renginys unikalus tuo, kad organizatoriai nepanaudotas renginiui lėšas skiria gražinti miestui ir surengia dar vieną šventę.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas