Lietuvos sportinių šokių federacijos inf. 2017 m. spalio 10 d. 22:59 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Per savaitgalį - dešimt porų medalių

Savaitgalį Kaune, Ukrainoje ir Rusijoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai laimėjo 10 porų medalių.

M. Ilčiukas ir O. Golotsova
M. Ilčiuko ir O. Goltsovos asmeninio archyvo nuotr.
M. Ilčiukas ir O. Golotsova
Savaitgalį Kaune, Ukrainoje ir Rusijoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai laimėjo dešimt porų medalių.

Kaune vykusiose WDSF reitingo varžybose „Rudens Taurė 2017” Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Marius Ilčiukas ir Olga Goltsova (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") laimėjo aukso medalius.

Antrą vietą užėmė Ricardas Steinfeldas ir Atilė Žukaitė iš Latvijos, o trečia vieta atiteko rusams Olegui Čženui ir Alinai Ageevai. Varžybose dalyvavo 16 porų.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „Kandela") tapo nugalėtojais, Gustas Kirkliauskas ir Žymantė Bernatavičiūtė (Alytaus „Alemana") laimėjo bronzos medalius, Kasparas Arys ir Rugilė Kičiatovaitė (Gargždų „Rolina") užėmė penktą, o Nojus Raščius ir Vaiva Paulauskaitė (Vilniaus „Ratuto" - VSC) šeštą vietą.

Antrą vietą šioje grupėje užėmė Robertas Veide ir Amanda Rebeca Padar iš Estijos. Grupėje varžėsi 28 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas") laimėjo sidabro, Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys") bronzos medalius, Bertoldas Čepulis ir Indrė Šverčiauskaitė (Vilniaus „Ratuto" - VSC) užėmė ketvirtą, o Tomas Paulius ir Paulina Gerčiatė (Kauno „Sūkurys") šeštą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė O. Čženas ir A. Ageeva. Varžybose dalyvavo 17 porų.

Jaunių II standartinių šokių grupėje Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos") laimėjo sidabro, K. Arys ir R. Kičiatovaitė bronzos medalius, Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys") užėmė ketvirtą, o Markas Sabaliauskas ir Marija Butenytė (Palangos „Svivelis") šeštą vietą.



Grupės nugalėtojais tapo rusai Aleksejus Bessonovas ir Evgenia Kolmagorova. Grupėje varžėsi 18 porų.

Jaunimo standartinių šokių grupėje G. Meškauskas ir U. Bliujūtė laimėjo bronzos medalius, K. Burneikis ir I. Šekaitė užėmė ketvirtą, o Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Panevėžio „Rumba") penktą vietą.

Grupės laimėtojais tapo R. Steinfelds ir A. Žukaitė, o antrą vietą užėmė O. Čženas ir A. Ageeva. Varžybose dalyvavo 24 poros.

„International Open" kategorijos, suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Deividas Simaška ir Alina Andreea Radu (Kauno „Duetas") užėmė šeštą vietą.

Aukso medalius šioje grupėje laimėjo Rusijos atstovai Fedoras Polianskis ir Dina Akhmetgareeva, antrą vietą užėmė Maksimas Polosatovas ir Olga Khvesko taip pat iš Rusijos, o trečia vieta atiteko O. Čženui ir A. Ageevai. Varžybose dalyvavo 22 poros.

Lietuvos šokėjai tapo prizininkais Ukrainoje

Šeštadienį dar vienos WDSF reitingo varžybos vyko Ukrainos mieste Lvove, kur Lietuvos šokėjų poros tapo prizininkėmis ir finalininkėmis.

„International Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas") laimėjo sidabro medalius.

Grupės nugalėtojais tapo Arturs Freimanis ir Marina Tulp iš Latvijos, o trečią vietą užėmė vokiečiai Nikolay Kolevas ir Ekaterini Kratira. Varžybose dalyvavo 25 poros.

Senjorų I standartinių šokių grupėje Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė (Kauno „Kaspinas") laimėjo antrą vietą.

Aukso medalius šioje grupėje laimėjo Vasylijus Porokhovskis ir Olga Baltrunas iš Ukrainos, o trečią vietą užėmė Pavolas Zalomas ir Blazena Zalomova iš Slovakijos. Grupėje varžėsi 6 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Deividas Tamulionis ir Gabrielė Petkevičiūtė (Panevėžio „Amber Dance") užėmė šeštą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Italijos atstovai Marco Bodini ir Kristina Charitonovaitė, sidabro medalius laimėjo ukrainiečiai Yaroslavas Verba ir Yaroslava Šikun, o trečią vietą užėmė Mikita Žerdievas ir Daryna Antonova, taip pat iš Ukrainos. Grupėje varžėsi 24 poros.

Tarptautinės varžybos Rusijoje

Savaitgalį Rusijos sostinėje Maskvoje vyko dar vienos WDSF reitingo varžybos, kuriose, „World Open" kategorijos, suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje, Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto") užėmė ketvirtą vietą.

Varžybų nugalėtojais tapo Vokietijos atstovai Timuras Imametdinovas ir Nina Bezzubova, sidabro medalius laimėjo rusai Antonas Aldaevas ir Natalia Polukhina, o trečią vietą užėmė Konstantinas Gorodilovas ir Dominika Bergmannova iš Estijos. Varžybose dalyvavo 67 poros.

Daugiau naujienų iš kategorijos Kitas sportas
KOMENTARAI
 
 
 
Tikslas – konkretus ir aiškus
2018 06 21
WU18
Lietuvos merginų jaunių (U18) rinktinė liepos pradžioje pradės pasiruošimą Europos krepšinio čempionato B diviziono kovoms.
Į Kauną atvyks universalus gynėjas T.Walkupas
2018 06 21
LKL
Lietuvos krepšinio lygos aukso žiedus vos vakar atsiėmęs Kauno „Žalgiris“ kimba į pasiruošimo kitam sezonui darbus.
LKL apdovanojimai – ne tik už žaidimą
2018 06 20
LKL
Vilniuje nuleista 25-ojo LKL sezono uždanga. „Žalgiriui“ įteikti aukso žiedai, finalo MVP tapo B.Daviesas, penki prizai iškeliavo į Šiaulius.
 
„Sūduvoje“ – puolėjas M. Topčagičius
2018 06 21
Komanda
Lietuvos čempionė Marijampolės „Sūduva“ pasirašė kontraktą su Bosnijos ir Hercegovinos bei Austrijos pilietybes turinčiu puolėju Mihretu Topčagičiumi.
"Trakų" gretose – belgas ir  atlantiečiai
2018 06 21
Komanda
Vidurio gynėjas iš Belgijos Kevinas Bondombe, Klaipėdos "Atlantą" palikę Edvinas Baniulis ir Dovydas Virkšas pasirašė sutartis su"Trakų" klubu.
"Trakų" vartininkas - puolėjo vaidmenyje
2018 06 21
Debiutas
Timofejus Šeremeta "Trakų B" ir "Žalgirio B" dvikovoje debiutavo puolėjo vaidmenyje.
Vilniuje karaliavo bėgančios moterys
2018 06 17
Bėgimas
Dalyvauti išskirtinai moterims skirtame „Moterų bėgime“ pasiryžo per 1600 dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų ir net iš Prancūzijos.
Lietuviai – Baltijos šalių čempionai
2018 06 16
Lengvoji atletika
Baltijos šalių čempionate po pirmos varžybų dienos buvę treti lietuviai laimėjo penkias rungtis, iškovojo 272 taškus pranoko latvius bei estus.
Uogrėje krito dar vienas Lietuvos rekordas
2018 06 16
Lengvoji atletika
Baltijos šalių lengvosios atletikos čempionato akcentais tapo ne tik S.Bertašiaus bėgimas, bet ir ietininkų L.Jasiūnaitės bei E.Matusevičiaus pasirodymai.
 
Finale nusileido favoritams
2018 06 17
Finalas
Turnyre Kazachstane L. Grigelio ir ukrainičio V. Manafovo duetas finale nusileido vokiečiams K. Krawietzui ir A. Miesui.
Finale - lietuvio ir latvio akistata
2018 06 15
Tenisas
Tarptautinio TE „Riga Open“ jaunių turnyro finale susitiks lietuvis Ainius Sabaliauskas ir latvis Teodoras Liepinis.
Tradicinio turnyro dalyvius lepino orai
2018 06 07
Turnyras
Tradiciniame LSD "Žalgiris" Vilniuje rengiamame teniso turnyre netrūko atkaklių kovų, palankaus oro ir geros nuotaikos.
Lietuvis užkopė ant nugalėtojų pakylos
2018 06 18
Čempionatas
Simono Viliulio bronza - pirmas imtynių istorijoje lietuvių iškovotas medalis Europos moksleivių čempionatuose.
Garsūs Lietuvos boksininkai taps treneriais
2018 06 18
Treniruotės
Kaune viešas bokso treniruotes ves ir Lietuvos rinktinės boksininkai bei bušido žvaigždė.
E. Stanionis išliko nenugalėtas
2018 06 17
Boksas
JAV profesionalų bokso ringe lietuvis E. Stanionis jau trečiajame raunde techniniu nokautu įveikė 27 metų Meksikos boksininką Ericą Martinezą.
 
„Trenerio darbas – mano pašaukimas“
2018 06 21
Jubiliejus
Legendinis dviračių treko treneris Narsutis Dumbauskas – apie auksines mokinių pergales, baudų sistemą, psichologijos svarbą.
Gargžduose karūnuos naujus čempionus
2018 06 20
Čempionatas
Birželio 22-24 dienomis geriausi šalies dviratininkai kovos dėl Lietuvos čempionato medalių ir čempionų marškinėlių.
Dviračių maratone - favoritų pergalės
2018 06 18
Maratonas
Sekmadienio karštis neišgąsdino rekordiškai gausaus "Volkswagen MTB dviračių maratonų taurės" etapo Vilniuje dalyvių būrio.
Paaiškėjo Lietuvos rankininkių varžovės
2018 06 19
Pasaulio čempionatas
Glazgo mieste buvo ištraukti 2019 metų pasaulio moterų rankinio čempionato atrankos burtai.
Lemtingo žingsnio žengti nepavyko
2018 06 13
Rankinis
Reikjavike Lietuvos rankinio rinktinė nusileido islandams 31:34 ir neiškovojo kelialapio į pasaulio pirmenybes.
Trečiadienį - lemiamas mūšis Reikjavike
2018 06 13
Rankinis
"Turime potencialo pagerinti savo žaidimą. Tai padarius galima grįžti su kelialapiu į pasaulio čempionatą“ – kalbėjo LRF prezidentas Donatas Pasvenskas.
 
Tinklininkai  iškopė į pagrindines varžybas
2018 06 20
Paplūdimio tinklinis
Lietuvos paplūdimio tinklininkai pateko į Tarptautinės tinklinio federacijos (FIVB) keturių žvaigždučių serijos turnyro pagrindines varžybas.
Tarptautiniuose turnyruose – lietuvių sėkmė
2018 06 20
Paplūdimio tinklinis
Lietuvos paplūdimio tinklininkai sėkmingai pradėjo turnyrus Čekijoje ir Turkijoje
Paskelbti geriausi čempionato septynetai
2018 06 20
Geriausieji
Jonavoje pasibaigus Lietuvos tinklinio čempionatų finalams, pirmą kartą buvo išrinkti simboliniai geriausių žaidėjų septynetai.
Anykščių kartodrome – naujiena
2018 06 21
Moto
Šį sekmadienį pirmą kartą motociklininkus įsileis Anykščių kartodromas, neabejotinai juos sužavėsiantis ypač lygia danga.
Atostogoms laiko neturi
2018 06 21
Moto
Arminas Jasikonis yra žymiausias ir daugiausiai pasiekęs Lietuvos motociklų sporto atstovas.
Įpusėjus sezonui - kylanti įtampa
2018 06 20
Moto
Birželiui einant į pabaigą, įpusėjo įvykių kupinas motociklininkų sporto sezonas.
 
Rizika sugrįžti namo pasiteisino
2018 06 16
Akmenslydis
Nors Lietuvos akmenslydininkai dar tik svajoja apie specialius šios sporto šakos takus ledo arenose, jų mintyse jau yra ir parolimpinės žaidynės.
Po šešerių metų pakeitė klubą
2018 06 11
Ledo ritulys
Šveicarijoje rungtyniaujantis 20-metis Lietuvos ledo ritulio rinktinės puolėjas Emilijus Krakauskas nuo šiol žais "Kloten" komandoje.
Biatlono nepalieka net ir vasarą
2018 06 07
Biatlonas
Geriausias Lietuvos biatlonininkas Tomas Kaukėnas: „Internetinių žaidimų nežaidžiu - man pakanka ir realaus biatlono“.
"Ambersail" startuoja Legendų regatoje
2018 06 21
Jachtos
Birželio 21 d. 14:15 val. jachta "Ambersail" startuoja "Volvo Ocean Race" Legendų regatoje iš Geteborgo Švedijoje į Hagą Olandijoje.
Valstybės dieną švęs bėgimo trasoje
2018 06 21
Bėgimas
"Tokie renginiai turi savo išskirtinę aurą", - teigia bėgime "Aplink Žaliuosius ežerus" startuosiantis Aidas Ardzijauskas.
Pozicija pasaulio čempionate nepakito
2018 06 19
F2
Vienintelis Lietuvos F2 vandens formulių pilotas Edgaras Riabko pasaulio čempionate ir toliau išlieka antras.
 
Posėdyje – ir apie vasarą, ir apie žiemą
2018 06 21
Posėdis
LTOK posėdyje patvirtinta Lietuvos sportininkų rengimo ir dalyvavimo XXIV žiemos olimpinėse žaidynėse Pekine programos rengimo darbo grupė.
Pergalė - kadrui iš futbolo aikštės
2018 06 20
Fotografija
Išrinkti geriausi LSŽF konkurso gegužės mėnesio sporto kadrai.
Talentams – J. Valančiūno stovykla
2018 06 20
Stovykla
Jonas Valančiūnas surengė savo vardo stovyklą jauniesiems krepšinio talentams: „Manau vaikinai turi ką išgirsti ir ką pamatyti, išmokti“.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas