ltuswimming.com 2017 m. rugpjučio 12 d. 22:54 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Rūtai - dar vienas Eindhoveno sidabras

Kiap ir ketvirtadienį 100 m plaukime krūtine, taip ir penktadienį perpus trumpesnėje distancijoje R.Meilutytė nusileido vienintelei jamaikietei A.Atkinson.

R. Meilutytė iškovojo antrą sidabro medalį
pliadisfoto.com nuotr.
Pasaulio taurės etapo Eindhovene jau iškovojusi antrąją vietą, geriausia Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė sidabro apdovanojimu džiaugėsi ir 50 m plaukimo krūtine sprinte.

Nyderlanduose vykusiose varžybose R.Meilutytė nuotolį įveikė per 29,57 sek. ir nusileido tik Jamaikos atstovei Aliai Atkinson (28,84 sek.).

Atrankos plaukime lietuvaitė taip pat užfiksavo antrą rezultatą bendroje įskaitoje – 30,13 sek.

Vakar R.Meilutytė sidabro medalį iškovojo dvigubai ilgesnės distancijos rungtyje.

Ketvirtasis pasaulio taurės etapas įvyks rugsėjo 30 – spalio 1 dienomis Honkonge.

Daugiau naujienų iš kategorijos Kitas sportas
KOMENTARAI

Eurolygoje – bronzinis „Žalgirio“ finišas
2018 05 20
Eurolyga
Po drama virtusios rungtynių pabaigos Kauno „Žalgiris“ įveikė Maskvos CSKA ir pirmą kartą istorijoje iškovojo trečiąją vietą Eurolygoje.
Prezidentė "Žalgiriui" linkėjo sėkmės
2018 05 20
Susitikimas
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitikusi su Kauno "Žalgiro" krepšininkais, prisiminė Sovietmečio kovas su CSKA.
Belgrade  – „Lietuvos ryto“ triumfas
2018 05 20
Eurolyga
Visus varžovus įveikę Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai po šešerių metų pertraukos vėl įkopė į Eurolygos jaunimo turnyro čempionų sostą (VIDEO).

Atsisakę trenerio, iškovojo pergalę
2018 05 20
A lyga
Nieko įsimintino prie varžovų vartų nesukūrę "Trakai" A lygos pirmenybių rungtynėse 1:0 įveikė Jonavą.
Čempionai suklupo jau pirmajame ture
2018 05 20
Mini futbolas
Alytaus „Dainavos“ pagrindinės mokyklos stadione keturiolika geriausių mažojo futbolo komandų iš visos Lietuvos sužaidė po dvi rungtynes.
„Stumbro“ talentas – kuklus, bet kovingas
2018 05 18
A lyga
Kgaogelo Sekgota'os gimtinė yra PAR Limpopo provincijoje ir būtent ten jis mokėsi žaisti futbolą. Labai dažnai tą tekdavo daryti gatvėje.
"Sportuoti galima bet kur ir bet kada"
2018 05 16
Interviu
M. Šatkus yra bėgęs lėktuvo pakilimo taku, treniravęsis ant banko pastato stogo, svajoja apie treniruotę jūra plaukiančiame kariniame laive.
Bėgime - daugiau moksleivių ir šeimų
2018 05 14
Bėgimas
Šiemet prie klasikinės pusės maratono, 10,5 km, 5 km ir 1 km distancijų starto linijos Trakuose išsirikiavo beveik 2500 bėgimo mėgėjų iš bemaž 20 šalių.
Klaipėdoje - A. Gudžiaus pergalė
2018 05 13
Disko metimas
Klaipėdos sezono atidarymo lengvosios atletikos varžybose pasaulio čempionas Andrius Gudžius diską numetė 66 m 78 cm ir užėmė pirmąją vietą.

"Bobų pavasario" dalyves palaikė vyrai
2018 05 14
Turnyras
Nei teniso ir padelio turnyro „Bobų pavasaris Dubingiuose 2018“ organizatoriams, nei žaidėjoms nereikėjo rūpintis prognozėmis: oras buvo tiesiog tobulas.
Moterys laimėjo, vyrai suklupo
2018 05 04
Svetur
Lietuvos paplūdimio tinklininkės pergale startavo turnyre Kambodžoje, o Turkijoje mūsų šalies vyrų duetas nepateko į aštuntfinalį.
Lietuvio ir lenko dueto triumfas
2018 05 04
Turnyras
Vienas perspektyviausių Lietuvos tenisininkų Matas Vasiliauskas tapo ITF jaunių turnyro nugalėtoju.
Penki lietuviai apgynė namų sienas
2018 05 19
Boksas
Algirdo Šociko vardo turnyre Kaune lietuviai laimėjo penkis finalus iš devynių.
Šiauliuose triumfavo "smaugliai"
2018 05 18
Graplingo imtynės
"Situacija tokia, kad yra kur tobulėti”, - apie šeimininkų pasirodymą graplingo turnyre Šiauliuose kalbėjo jo pagrindinis organizatorius M. Vaidelauskas.
Į finalus pateko 10 lietuvių
2018 05 18
Boksas
Kauno sporto halėje vykstančiame tarptautiniame Algirdo Šociko vardo turnyre baigėsi pusfinalių mūšiai.

Sezonas startuoja Druskininkuose
2018 05 20
MTB
Azartiškas varžybas lydės ir didžiulė MTB dviratininkų mugė: čia bus galima išbandyti pardavėjų siūlomus dviračius, gauti konsultaciją, detalių, aprangos.
Prancūzijoje - dar vienas puikus finišas
2018 05 11
Dviračiai
Evaldas Šiškevičius Prancūzijoje vykstančių daugiadienių dviračių lenktynių trečiajame etape finišavo šeštas ir pakilo į 12-ą poziciją.
Prancūzijoje lietuvis "įvažiavo" į dešimtuką
2018 05 09
Dviračiai
Prancūzijoje vykstančių daugiadienių dviračių lenktynių „4 Jours de Dunkerque" antrajame etape Evaldas Šiškevičius finišavo devintas.
Titulas sugrįžo į Kauną
2018 05 16
Moterų rankinis
LMRL pirmenybių finalo seriją 3:0 laimėjusios Kauno "ACME-Žalgiris" rankininkės po metų pertraukos susigrąžino čempionių titulą.
Auksas - vėl tose pačiose rankose
2018 05 16
LRL
LRL finalo serijos trečiosiose rungtynėse "Dragūno" rankininkai 31:27 nugalėjo "Šviesą", laimėjo seriją 3:0 ir vėl tapo šalies čempionais.
Prieš akis - istorinis šansas
2018 05 15
Atranka
Prieš 21 metus Lietuvos rankininkai namuose įveikė islandus atrankos grupėje ir pateko į Europos pirmenybes.

Lietuviai nusileido elito duetui
2018 05 18
Paplūdimio tinklinis
FIVB keturių žvaigždučių serijos paplūdimio teniso turnyro "Itapema World Tour" G grupėje užėmė antrąją vietą.
Lietuviai pasiekė įspūdingą pergalę
2018 05 17
FIVB turnyre "Itapema World Tour" papludimio tinklininkai A. Rumševičius ir L. Každailis įveikė kanadiečių porą ir pateko į atkrintamąsias varžybas.
Lietuviai pateko į prestižinį turnyrą
2018 05 16
Antrajame atrankos rate įveikę Kanados duetą, Lietuvos paplūdimio tenisininkai A.Rumševičius ir L.Každailis pateko į pagrindines Ipatemos turnyro varžybas.
Motokroso trasoje - per 200 motociklininkų
2018 05 20
"Aleksandrijos trasa yra viena kokybiškiausių visoje šalyje, čia motociklininkai pasiekia didesnį greitį", - sako LMSF prezidentas R.Benediktavičius.
Parodoje pristato savo naują automobilį
2018 05 18
Auto
Artėjančiame Europos ralikroso čempionato etape, vyksiančiame birželio 7-10 dienomis Norvegijoje, Rokas Baciuška varžysis jau su „Audi A1“.
Pirmą kartą Lietuvoje - "Formula Junior"
2018 05 18
Lenktynės
Į lenktynes "Nemuno žiede" jau užsiregistravo 37 dalyviai iš JAV, Australijos, Naujosios Zelandijos, Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Danijos, Švedijos.

Lietuvos rinktinė kovos Kazachstane
2018 05 18
Ledo ritulys
Pasaulio vyrų ledo ritulio čempionato I pakopos A grupės varžybos, kuriose debiutuos lietuviai, vyks Astanoje. Lietuvoje vyks 18-mečių turnyras.
Lietuva taikosi į net tris čempionatus
2018 05 16
Lietuviai pretenduoja rengti kitų metų saugusiųjų, 20-mečių ir 18-mečių pasaulio ledo ritulio čempionatus.
Po metų - akistata su kaimynais
2018 05 14
Lietuvos ledo ritulininkai, patekę į pasaulio pirmenybių IA divizioną, jame varžysis su iš elitinio diviziono iškritusiais baltarusiais bei korėjiečiais.
Kovą dėl kelialapių tęs Vilniaus komandos
2018 05 21
Žolės riedulys
Dvi Lietuvos komandos Europos žolės riedulio taurių turnyruose sieks kelialapių į aukštesnį divizioną, dvi bandys neiškristi iš esamo.
Turnyrą pabaigė sėkminga baudinių serija
2018 05 21
Vandensvydis
„EU Nations cup 2018“ turnyre be 8 Europos komandų turnyre dalyvavo Pietų Afrikos Respublikos ir Singapūro rinktinės.
Lietuvos pilotas išbandė techniką
2018 05 20
F2
Kauno mariose vyko Lietuvos vandens formulių taurės varžybos. Jos Edgarui Riabko tapo treniruote prieš kito savaitgalio startą.