pentathlon.lt 2017 m. rugpjučio 11 d. 17:44 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Dvi lietuvės kovos finale

Pasaulio šiuolaikinės penkiakovės jaunimo čempionate merginų atrankos etapo barjerą sėkmingai įveikė abi Lietuvos atstovės - A.Tamašauskaitė ir I.Želvytė.

A. Tamašauskaitė
UIPM nuotr.

Vengrijoje vykstančiame 2017 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio jaunimo čempionate merginų atrankos etapo barjerą sėkmingai įveikė abi Lietuvos atstovės - Aurelija Tamašauskaitė ir Ieva Želvytė.

Abi mūsų merginos kovojo A grupėje ir pateko į pirmąjį trejetuką: A. Tamašauskaitė (996 taškai) užėmė antrąją vietą, o I. Želvytė (984) - trečiąją. Aukščiau finišavo tik korėjietė Sunwoo Kim, surinkusi 1011 taškų.

I. Želvytė po fechtavimosi ir plaukimo rungčių buvo devinta ir be vargo užėmė kelialapį į finalą suteikiančią vietą. Tuo metu A. Tamašauskaitei dar kartą teko pademonstruoti savo geriausius sugebėjimus bėgant ir šaudant. Po 2 rungčių vilnietė buvo tik 22-a (456 taškai, 69 taškų atsilikimas nuo pirmavusios egiptietės Miriam Amer), bet paskutinėje rungtyje nepaliko vilčių.
Daugiau naujienų iš kategorijos Kitas sportas
KOMENTARAI

„Šiaulių“ sudėtį papildė amerikietis gynėjas
2018 07 20
LKL
Penktąją vietą praėjusiame LKL sezone užėmę „Šiauliai“ tęsia sudėties komplektaciją, pakviesdami 196 cm ūgio universalų gynėją Christianą Terrellą.
Svajonių šalyje pasigenda cepelinų
2018 07 20
Interviu
Jonas Valančiūnas: „Lietuvos gamta nuostabi, esu gamtos vaikas, todėl nuo miestų pavargstu, o Torontas nuolat ūžia.“
Atskleidė sėkmės paslaptį
2018 07 20
Stovykla
SKM „Talent summer camp‘18“ dalyviams – Lietuvos vicečempionių dėmesys ir patarimai.

Regionų taurėje iškovojo antrą pergalę.
2018 07 21
Regionų taurė
Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai Regionų taurės varžybose palaužė Kazachtano ekipą.
S.Mikoliūnas: "Neparodėme tikro veido"
2018 07 20
Europos lyga
Nors žalgiriečiai atvėrė duris į kitą varžybų etapą, po mačo komandos senbuvis Saulius Mikoliūnas pernelyg nedžiūgavo.
Į vokiečių vartus – F. Černycho įvarčiai
2018 07 20
Rezultatas
Lietuvis futbolininkas Fiodoras Černychas draugiškose rungtynėse pelnė du įvarčius.
A. Gudžius iškovojo pergalę Šveicarijoje
2018 07 18
Disko metimas
Šveicarijoje surengtose lengvosios atletikos varžybose „Gala dei Castelli“ Lietuvos disko metikas Andrius Gudžius užėmė pirmąją vietą.
Bėgikas triumfavo varžybose Čekijoje
2018 07 18
Bėgimas
Čekijoje vykusiose lengvosios atletikos varžybose „Velka cena Tabora a Memorial Ing. Jana Pana“ pergalę iškovojo Lietuvos bėgikas Benediktas Mickus.
Nauja karta beldžiasi į elitą
2018 07 18
Čempionatas
Jaunųjų lengvaatlečių "šūviai" pasaulio lengvosios atletikos čempionate Suomijoje: ryškiausiai spindėjo šuolininkė, disko metikas ir bėgikės.

Čempionate iškovojo šeštą vietą
2018 07 20
Stalo tenisas
Lietuvos jaunučių merginų stalo teniso rinktinė akistata su vokietėmis finišavo Europos čempionate.
Pralaimėjo vienam turnyro favoritų
2018 07 18
Turnyras
Lietuvos tenisininkas Laurynas Grigelis pralaimėjo 114-ai pasaulio raketei.
Kovos dėl penktos vietos
2018 07 18
Lietuvos jaunučių merginų stalo teniso rinktinė Rumunijoje apmaudžiai nepateko į pusfinalį.
Lietuvos boksininkė iškovojo sidabrą
2018 07 18
Boksas
Gabrielė Diekontaitė, įveikusi indę ir pralaimėjusi kazachei, tapo prestižinio turnyro Serbijoje vicečempione.
„Karai niekada nebuvo naudingi“
2018 07 17
Boksas
D.Šaluga: „Dalis trenerių netreniravo boksininkų, tiesiog užsirašydavo pavardes tų, kurie jau seniai nesportuoja, ir už tai gaudavo etatus, finansavimą".
Lietuvos kovotoja – garsiame realybės šou
2018 07 11
Įvertinimas
Pirmą kartą Lietuvos istorijoje mūsų šalies kovotoja pateko į labiausiai prestižinę pasaulio kovinio sporto organizaciją - UFC.

Dviratininkus suvienys patriotinė apranga
2018 07 19
Projektas
Visas pelnas, gautas už Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga sukurtą nacionalinę dviratininkų aprangą, bus skirtas dviračių kultūros puoselėjimui.
Lietuvis pranoko 120 varžovų
2018 07 15
Plentas
19-metis Lietuvos atstovas Kęstutis Vaitaitis Europos jaunių dviračių plento čempionate grupinėse lenktynėse tarp 159 dalyvių užėmė 39-ąją vietą.
Lietuvės liko už penkiasdešimtuko ribų
2018 07 14
Plentas
Europos dviračių plento čempionato jaunių merginų grupinėse lenktynėse šeštadienį trys Lietuvos atstovės užėmė vietas šeštajame dešimtuke.
Europos čempionate startavo pergale
2018 07 20
U-20
Lietuvos 20-mečiai rankininkai Europos čempionato starte nugalėjo Farerų salų komandą.
Rinktinė kratosi praeities nesėkmės
2018 07 18
U-18
Prieš dvejus metus paskutinę vietą U18 Europos čempionate užėmusi rinktinė susirinko kovoti dėl kiekvienos pergalės.

Paplūdimio tinklinis
Paplūdimio tinklininkės U. Andriukaitytė ir I. Zobnina Kinijoje pralaimėjo pirmajame atkrintamųjų varžybų rate.
Į atkrintamąsias varžybas nepateko
2018 07 19
Lietuvos paplūdimio tinklininkai Europos čempionate patyrė trečiąją nesėkmę.
Turnyro starte – lietuvių sėkmė
2018 07 19
Tinklininkės U. Andriukaitytė ir I. Zobnina įveikė varžoves iš Austrijos ir pateko į atkrintamąsias varžybas.
Krepšininko patirtį panaudojo lenktynėse
2018 07 20
Lenktynės
Greitą reakciją ir šaltus nervus "Drag Show Bracket" lenktynėsei išbandęs D. Gailius tapo nugalėtoju.
Žvaigždžių "drage" greičiausias - D. Laukys
2018 07 19
Lenktynės
Palangoje "drageriais" tapo būrys žinomų lietuvos žmonių, o nugalėtojai maudėsi šampane.
Dakare startuos po bendra vėliava
2018 07 19
Dakaras
Lietuviai verčia naują puslapį Dakaro ralio istorijoje - mažiausiai du skirtingų kategorijų ekipažai susibūrė ir ruošiasi startui Peru.

Stovykloje - žinomas treneris
2018 07 15
Stovykla
Du pasaulio čempionus išugdęs suomis Harris Petris Setala darbuosis "Hockey Punks" priešsezoninėje vaikų stovykloje.
Rizika sugrįžti namo pasiteisino
2018 06 16
Akmenslydis
Nors Lietuvos akmenslydininkai dar tik svajoja apie specialius šios sporto šakos takus ledo arenose, jų mintyse jau yra ir parolimpinės žaidynės.
Po šešerių metų pakeitė klubą
2018 06 11
Ledo ritulys
Šveicarijoje rungtyniaujantis 20-metis Lietuvos ledo ritulio rinktinės puolėjas Emilijus Krakauskas nuo šiol žais "Kloten" komandoje.
Penkiakovininkas žengė į finalą
2018 07 21
Penkiakovė
Lietuvis Justinas Kinderis pateko į Vengrijoje vykstančio Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionato vyrų varžybų finalą.
Varžovų negailėjęs lietuvis – penktas
2018 07 20
Pulas
Olandijoje vykstančio Europos pulo čempionato pulo-14 disciplinoje lietuvis Pijus Labutis užėmė penktąją vietą.
Grupėje užėmė penktą vietą
2018 07 20
Beisbolas
Europos jaunučių beisbolo čempionato atranką lietuviai baigė susitikimu su Rusijos komanda.