Tomas Gaubys 2017 m. kovo 17 d. 20:11 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

A.Kruopiui - penki pasaulio reitingo taškai

Penktadienį Belgijoje vykusiose 15-ose dviračių lenktynėse „Handzame Classic“ lietuvis Aidis Kruopis užėmė 15-ą vietą

A. Kruopis finišavo 15-as
Penktadienį Belgijoje vykusiose 15-ose dviračių lenktynėse „Handzame Classic“ (UCI I kategorija) lietuvis Aidis Kruopis („Verandas Willems-Crelan“) užėmė 15-ą vietą ir pelnė penkis pasaulio reitingo taškus.

Po finišo sprinto nugalėjo pasaulio jaunimo (iki 23 metų) čempionas norvegas Kristofferis Halvorsenas („Joker Icopal“). Jis 192,7 km nuvažiavo per 4 val. 15 min. 31 sek. (vid. greitis – 45,249 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-51 vietas užėmusiems dviratininkams. A. Kruopio komandos draugas belgas Timothy Dupontas finišavo aštuntas.

Iš 171 startavusių dviratininkų klasifikuoti 94.

30-metis A. Kruopis šį sezoną į Top-20 pateko trečią kartą.

Daugiau naujienų iš kategorijos Dviračiai
KOMENTARAI

Fantastišką sezoną vainikavo titulas
2018 04 24
RKL
Net 37 pergales per 38 rungtynes iškovojusi Gargždų SC komanda be pralaimėjimų žygiavo ir finalo serijoje prieš Kauno r. "Omegą" bei tapo RKL čempione.
Klaipėdiečiai perrašė LSKL istoriją
2018 04 23
LSKL
Klaipėdos universiteto krepšininkai perrašė lygos istoriją - pirmą kartą pateko į LSKL finalą, kuriame susitiks su VDU krepšininkais.
Minutes aikštėje sieks užsitarnauti darbu
2018 04 23
LKL
"Aikštėje viskas sekasi neblogai, todėl tikiuosi, kad su laiku užsitarnausiu trenerio pasitikėjimą", - sako "Lietuvos ryto" centras Egidijus Mockevičius.

Naujai suburta rinktinė žengs į aikštę
2018 04 23
Salės futbolas
Ką tik gimusi Lietuvos moterų salės futbolo (futsal) komanda pirmadienį išvyko į Baltarusiją, kur dalyvaus draugiškame turnyre.
"Sūduvos" peržiūroje - graikas
2018 04 23
Peržiūra
Antradienį į Marijampolę atvyks ir „Sūduvos“ peržiūroje dalyvaus krašto gynėjas iš Graikijos Vasilias Karagounis.
Vaikų čempionate - per 200 komandų
2018 04 23
Vaikų sportas
Lietuvos vaikų futbolo čempionatas 2018 m. sezoną pasitinka su generaliniu rėmėju „Wellkid“ ir įspūdingu dalyvių skaičiumi.
Tituluota plaukikė – lengvaatlečių elite
2018 04 23
Žvilgsnis
Su Rūta Meilutyte baseine lenktyniavusi Ieva Zarankaitė pasuko kitu keliu: tapusi lengaatlete jau įvykdė Europos čempionato disko metimo normatyvą.
Bėgime - žinomi sporto ir politikos veidai
2018 04 23
Bėgimas
Bendrame lietuvių ir lenkų bėgime dalyvavo ir krepšinio treneris Tomas Pačėsas, ir ambasadorius Vygaudas Ušackas.
Su bėgikais startavo ir naikintuvai
2018 04 21
Bėgimas
Unikaliame bėgime naikintuvų kilimo-tūpimo taku „Runway Run 2018“ dalyvavo apie 7 tūkst. bėgimo entuziastų.

Pasinaudoti šansu nepavyko
2018 04 23
Tenisas
Lietuvos moterų teniso rinktinę nuo kelialapio į aukštesnę FedCup varžybų grupę skyrė tik viena pergalė.
Trylikametė atidarė ITF taškų sąskaitą
2018 04 18
Talentas
Trylikametė Vilniaus teniso akademijos auklėtinė Patricija Paukštytė pasiekė kol kas didžiausią pergalę šiame sezone.
Lietuvos tenisininkės pradėjo pergale
2018 04 17
Fed Cup
Federacijos taurės trečiosios grupės Europos-Afrikos zonos varžybose Tunise Lietuvos moterų rinktinė 3:0 įveikė Islandijos ekipą.
Europos čempionatą pradėjo pergalėmis
2018 04 20
Boksas
Europos devyniolikamečių bokso pirmenybėse Lietuvai atstovauja 7 vaikinai ir 2 merginos.
Latvijoje - lietuvių triumfas
2018 04 20
Graplingo imtynės
30 graplingo imtynininkų iš Lietuvos dalyvavo atvirajame Latvijos čempionate. Danielius Grėbliūnas laimėjo absoliučioje svorio kategorijoje.
Į narvą žengs olimpinis vicečempionas
2018 04 19
Žvilgsnis
Debiutui mišrių kovos menų narve besiruošiantis Mindaugas Mizgaitis: „Smalsumas nugalėjo visas mano baimes.“

Startavo "Lietuvos plento taurė"
2018 04 23
Plentas
Sekmadienį Baisogaloje (Radviliškio raj.) startavo didžiausia plento dviračių lenktynių serija Baltijos šalyse „Lietuvos plento taurė 2018“.
Pakilo 13 pozicijų
2018 04 17
Plentas
Lenktynėse Belgijoje sėkmingai pasirodžiusi Lietuvos dviratininkė R. Leleivytė UCI plento dviratininkių reitinge iš 82-os vietos pakilo į 69-ą.
Tarp lyderių – ir lietuvė
2018 04 11
Lenktynės
Rasa Leleivytė Belgijoje surengtose pirmosiose moterų dviračių lenktynėse „Brabantse Pijl“ finišavo šešta ir pelnė 25 pasaulio reitingo taškus.
Rankinio rinktinei – šimtmečio šansas
2018 04 19
Atranka
„Europos čempionato atrankoje jau parodėme, kad galime žaisti su elitinėmis rinktinėmis", - prieš kovą su islandais teigia LRF prezidentas.
Naujokų smūgis vicečempionams
2018 04 19
Lietuvos lyga
„Vivus.lt“ rankinio lygos ketvirtfinalių nugalėtojai paaiškėjo po dvejų rungtynių, kadangi visos serijos baigėsi rezultatu 2:0.
Debiutantai laimėjo svečiuose
2018 04 15
Rankinis
LRL pirmasis ketvirtfinalio susitikimas Alytuje baigėsi KTU rankininkų pergale 31:29 prieš lygos vicečempionus "Varsą-Stronglasą".

Studentai išsiaiškins tinklinio čempionus
2018 04 20
Tinklinis
"Džiaugiamės, kai studentus pamatome ne tik studentų, bet ir Lietuvos čempionate ar kitose aukšto meistriškumo varžybose", - sako NTSL prezidentas J.Banys.
Kovas baigė atrankoje
2018 04 20
Paplūdimio tinklinis
Lietuvos paplūdimio tinklininkės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė pralaimėjo JAV porai ir prestižiniame turnyre Kinijoje nedalyvaus.
Lietuvos duetą pristabdė brazilės
2018 04 19
Lietuvos paplūdimio tinklininkės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė Kinijoje pralaimėjo Brazilijos porai, bet vilčių žengti aukštyn neprarado.
Žurnalistai lėks ir oro uosto takais
2018 04 23
Ralis
23-iaisis žurnalistų "Press ralis" drieksis Lietuvos ir Latvijos keliais bei kelių oro uostų pakilimo takais.
Per Baltijos šalis - laikantis KET
2018 04 20
Ralis
Eko ralio nugalėtoju bus pripažintas mažiausia degalų sunaudojęs ir nustatytų renginio taisyklių nepažeidęs ekipažas.
Augantis populiarumas – dėl sėkmės svetur
2018 04 19
Motokrosas
Pirmame „Nissan Lietuvos motokroso čempionato“ etape rengiasi dalyvauti virš 100 motociklininkų. Tarp jų – ir ryškiausia šalies motokroso žvaigždė.

Lietuvių puolimo uraganas nušlavė rumunus
2018 04 23
Pasaulio čempionatas
„Svajonių komanda“ nemažina apsukų: vienvaldžiais pasaulio čempionato Kaune lyderiais tapę lietuviai prieš Rumuniją laimėjo net 8:3 (VIDEO).
Kaune – dar viena estų staigmena
2018 04 23
Ledo ritulys
Vakar tik po pratęsimo pralaimėję japonams, šiandien estai dar labiau nuskriaudė kitą turnyro favoritę – Ukrainą.
Antroji dvikova - su istoriniu varžovu
2018 04 23
Keturių natūralizuotų ukrainiečių netekę rumunai mėgins mesti iššūkį Lietuvos ledo ritulininkams.
Sezono premjeroje - senų lyderių pergalės
2018 04 23
Triatlonas
Šį šeštadienį Elektrėnuose pakilo naujojo Lietuvos triatlono sezono uždanga - čia vyko I taurės etapas, kuriame varžėsi per 200 atletų.
Geriausias tarp studentų - J. Kinderis
2018 04 23
Fechtavimas
Lietuvos studentų fechtavimosi universitete dominavo penkiakovininkas Justinas Kinderis ir fechtuotoja, Lietuvos čempionė Paulina Bajorūnaitė.
Tauragėje varžėsi geriausi kultūristai
2018 04 23
Kultūrizmas
Savaitgalį Tauragėje vyko IFBB Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikinio čempionatas, kuriame varžėsi beveik 200 sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų.