Marytė Marcinkevičiūtė 2016 m. lapkričio 29 d. 12:05 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Šventinį vakarą papuošė sporto legendos

Lengvosios atletikos asociacijos sezono uždaryme – ir kalbos apie darbus, ir apdovanojimai, ir scenos profesionalų atliekamos dainos.

Šventės akimirka.
Šventės akimirka.
   
Lengvosios atletikos asociacija surengė sezono uždarymo vakarą restorane „Marceliukės klėtis“ ir pakvietė įžymius sportininkus, teisėjus, Seimo narius, rėmėjus
 
Pagrindinis šio iškilmingo vakaro iniciatorius – LAA valdybos pirmininkas ir rinkodaros direktorius, praeityje puikus lengvaatletis  Algirdas Maldūnas, kuris buvo ir šventės scenarijaus autorius.   

Šventinis koncertas  

Susirinkusiems dainavo operos solistas Darius Kairys, kuris išjudino visus ir kvietė su juo kartu dainuoti. Akordeonu grojo didelis lengvosios atletikos entuziastas metikas Antanas Pociūnas. Tai buvo tikras profesionalių atlikėjų koncertas, kurio pasiklausyti ateidavo ir kitose „Marceliukės klėčio“ salėse vakarą leidžiantys vilniečiai. 

Vienas stalas buvo skirtas dovanoms: gėlių puokštėms, 2017 m. asociacijos kalendoriams, „Stiklitos“ atminimo medaliams ir prizams, „Gijos“ dovanoms.  

O ant stalų – rėmėjų „Rokiškio sūris“ sūreliai, „Vilniaus alus“ produkcija, kitoje salėje -  lietuviški patiekalai. 

Metai buvo geri 

Vakarą pradėjęs Lengvosios atletikos asociacijos prezidentas, Lietuvos socialinės apsaugos ir darbo ministro pavaduotojas Algirdas Šešelgis sakė, kad tai – tradicinis renginys, kurio metu galima pasidalinti mintimis, įspūdžiais apie šiemet įvykusius renginius, pakalbėti apie ateities planus. 

„Šie metai buvo neeiliniai: praūžė olimpinės žaidynės, kurios sukėlė daug emocijų, kalbų, abejonių.  Nepaisant pakankamai sudėtingų sąlygų, Lengvosios atletikos asociacija išliko stabili ir netgi kokybiškai sutvirtėjo. Jeigu anksčiau apsiribodavome varžybomis Vilniuje, tai šiemet turėjome nuostabius renginius regionuose: Birštone, Kaišiadoryse, Raudondvaryje, kurios sutraukė daug dalyvių ir vietos valdžios dėmesio“, - kalbėjo A. Šešelgis. 
 
Jis metus Lengvosios atletikos asociacijai pavadino neblogais. LAA prezidentas džiaugėsi gausiai susirinkusiais, dėkojo visiems, kurie buvo kartu ir neabejingi tai sporto veiklai, kurią propaguoja Lengvosios atletikos asociacija. 

Vakarą papuošė legendos

Sezono uždarymo vakaro legendos – pasaulio rekordininkės šuolininkė į tolį Vilhelmina Bardauskienė ir 400 m barjerinio bėgimo atstovė Ana Ambrazienė bei Tokijo olimpinių žaidynių rekordininkas, 3000 kliūtinio bėgimo meistras Adolfas Aleksiejūnas. 

Jie visi sėdėjo kartu ir jiems įspūdžių užteko visam vakarui. Legendos ne tik buvo apdovanotos, bet ir kitus apdovanojo.  

„Tikrai norisi pasidžiaugti, kad Lengvosios atletikos asociacijos veikla yra gyva, matoma ir jai sekasi. Mūsų gimnazijose tikrai yra talentingo jaunimo, kurį sujudina, sukrutina  ir išryškina  Lengvosios atletikos asociacija, rengdama gimnazistų varžybas. Lengvoji atletika yra daugiabriaunė, didžiulė amplitudė, tačiau joje visiems yra vietos, nes lengvoji atletika – visų sporto šakų pagrindas“ – sakė V. Bardauskienė. 
 
 Įžymioji lengvaatletė vakaro metu prasitarė, kad ji pagaliau – močiutė. Auga vienerių metukų anūkė Miglė Bardė. „Tai mano sūnaus Manto, kuris pakeitė pavardę, dukrytė“, - sako V. Bardauskienė. 


 
Asociacija atlieka didelį darbą

Su lengvaatlečiais buvo ir Seimo nariai Artūras Skardžius bei Lietuvos socialdemokratų partijos vicepirmininkas Algirdas Sysas. 
 
„Asociacija ne tik šauniai rengia varžybas, bet ne ką prasčiau aptarinėja ir metų rezultatus. Asociacija atlieka didelį darbą, tauta juda, kruta – jau tai, kad asociacija skatina  sportuoti gimnazijų, kolegijų jaunimą, yra puiku", - teigė A.Skardžius. Jis LAA linkėjo nenuleisti aukštai iškeltos lengvosios atletikos vėliavos.

Šiemet jau 20 metus Seimo priesaiką priėmęs A. Sysas yra įsitikinęs, kad visas asociacijos judėjimas nebūtų toks pilnakraujis ir uždegantis, jeigu nebūtų entuziastų, rėmėjų, olimpinių čempionų. 
 
Vakaro metu buvo apdovanoti ir jubiliatai Romas Bernotas bei Stanislovas Bidva, kuris pradėjo teisėjauti LAA rengiamose varžybose.   

Rėmėjai irgi sportuoja 

LAA rėmėjai yra ne tik dideli lengvosios atletikos gerbėjai, lankosi įvairiose varžybose, bet ir patys sportuoja. 

Valstybės įmonės „Oro navigacija“ generalinis direktorius Algimantas Raščius vasarą žaidžia golfą, šio žaidimo įgūdžius lavina ne tik golfo aikštynuose, bet netgi ir namuose.

Bendrovės „Langvarta“ direktorius Valdas Kabišius mėgsta vaikščioti gamtoje, pažaisti krepšinį. 

Mezgimo įmonių grupės „Gija“ direktorius bei sambūrio „Gerumo ąžuolas“ įkūrėjas ir lyderis Valdas Pacevičius (šiam sąjūdžiui priklauso ir kadenciją baigęs Prezidentas Valdas Adamkus) anksčiau aktyviai žaidė krepšinį, o dabar – tenisą.

Jis į vakarą kartu su „Gerumo ąžuolas“ nariu, buvusiu ilgamečiu darbo biržos vadovu, jaunystėje aktyviai žaidusiu futbolą Alytuje Vidu Šlekaičiu atvažiavo ne tuščiomis: LLA vadovams A. Šešelgiui ir A. Maldūnui padovanojo knygas  „V. Adamkaus. Pokalbiai nesilaikant protokolo“ su Prezidento autografais. 
 
Daugiau naujienų iš kategorijos Lengvoji atletika
KOMENTARAI
 
 
 
Europos turnyruose – skirtingi scenarijai
2019 10 15
Europos turnyrai
Vilniaus „Rytas“ patyrė antrą nesėkmę iš eilės Europos taurės turnyre, o Klaipėdos „Neptūnas“ pergale startavo FIBA Čempionų lygoje.
Mače Vilniuje – „Pistons“ žvalgai
2019 10 15
Europos taurė
Europos taurės rungtynėse Vilniuje – „Pistons“ žvalgai, dovana varžovų komandos legionieriui ir trečios „Ryto” komandos pristatymas.
P.Jankūnas: „Tikimės pilnos arenos palaikymo“
2019 10 15
Eurolyga
„Be abejo, žinome jų braižą. „Real“ žaidėjų branduolys likęs tas pats, aišku, yra pajėgių naujokų", - prieš kovą su „Real“ kalbėjo „Žalgirio“ kapitonas.
 
„Sūduva“ išplėšė pergalę Vilniuje
2019 10 15
A lyga
Įvartį į serbų vartus įmušęs Donatas Kazlauskas po mažiau nei 24 valandų pasižymėjo dar kartą, bet tai nepadėjo „Riteriams“ atimti taškų iš čempionų.
Lietuvos rinktinė pratęsė pergalingą žygį
2019 10 15
Mažasis futbolas
Kretos salos Retimno mieste Lietuvos mažojo futbolo rinktinė Socca pasaulio čempionato antrosiose rungtynėse 6:0 sutriuškino Maroko ekipą.
Po mačo – padėka žiūrovams ir žaidėjams
2019 10 15
Atranka
Lietuvos futbolo rinktinės žaidėjai po rungtynių su Serbija teigė, kad pavyko vykdyti trenerio nurodymus ir komanda po truputį atranda savo braižą
Partizanų takais – pliaupiant lietui
2019 10 14
Bėgimas
Tradiciniame pagarbos bėgime „Algimanto apygardos partizanų takais“ Svėdasuose prisiminti kovotojai už laisvę.
Olimpinis rekordininkas grįžo į gimtinę
2019 10 13
Tokijo olimpinių žaidynių 3000 m kliūtinio bėgimo rekordininkas Adolfas Aleksejūnas po 66 metų pertraukos grįžo ten, kur pradėjo bėgiko kelią.
Bėgdami surinko rekordinę sumą
2019 10 09
Bėgimas
Plaukus ir barzdas išsidažę arba kitaip rožine simbolika pasidabinę bėgikai dalyvavo kilnų tikslą turinčiame „Pink Run su BENU“ bėgime.
 
Vilniuje kovos 28 šalių teniso rinktinės
2019 10 16
Fed Cup
Tarptautinė teniso federacija (ITF) paskelbė, kad kitų metų Federacijos taurės (FedCup) trečios grupės Europos-Afrikos zonos varžybos vyks Lietuvoje.
Maskvoje – lietuvio nesėkmė
2019 10 15
Turnyras
Ričardas Berankis Maskvoje vykstančio ATP 250 serijos turnyro pirmame rate nusileido reitinge žemiau esančiam ir kartą jau įveiktam ispanui.
Teniso keliu - karta po kartos
2019 10 15
Žvilgsnis
Tenisas – lyg medus, prie kurio limpa broliai ir seserys, tėvai ir vaikai. Kodėl šis sportas įsisuka vis daugiau vienos šeimos narių?
Prieš kovą ringe – išbandymas namie
2019 10 15
Žvilgsnis
Sėkmingai prestižinės organizacijos „Glory“ ringe debiutavęs kovotojas Sergejus Maslobojevas: „Noriu, kad vaikai galėtų didžiuotis savo tėčiu.“
Prieš akis – svarbiausia karjeros kova
2019 10 15
Boksas
Oficialu: gruodį Lietuvos boksininkas Egidijus Kavaliauskas kovos su Terence'u Crawfordu dėl pasaulio čempiono diržo.
Lietuviams – trys medaliai
2019 10 14
Dziudo
Taline (Estija) vykusiame Europos dziudo taurės varžybų etape sėkmingai pasirodė Lietuvos atstovai, iškovoję du sidabro ir vieną bronzos medalį.
 
Europos čempionate – šeši lietuviai
2019 10 15
Trekas
Lietuvos dviratininkai Europos elito pirmenybėse, kurios rengiamos nuo 2010 metų, yra iškovoję 16 medalių – šešis aukso, tris sidabro ir septynis bronzos.
Lietuvos dviratininkė triumfavo Prancūzijoje
2019 10 11
Kalnų dviračiai
Kalnų dviračių kroso maratono lenktynėse „Roc d’Azur“ Katažina Sosna aplenkė pasaulio ir Europos vicečempionę.
Lietuvių laimikis – reitingo taškai
2019 10 10
Lenktynės
Lietuvos dviratininkai kovojo dėl aukštų vietų Prancūzijoje surengtose 69-osiose vyrų dviračių lenktynėse Paryžius - Buržas (UCI I kategorija).
Kauniečiai žengė tolyn, vilniečiai iškrito
2019 10 13
Europos turnyrai
„Kauno Ąžuolas“-KTU – kitame EHF Iššūkio taurės etape, „Šviesai“ atsivežtos į Bosniją persvaros nepakako.
Kauno derbyje – šiurkšti kova
2019 10 09
Lietuvos lyga
Trečiadienio vakarą Lietuvos rankinio lygoje vyko dvejos rungtynės. Jose pergales šventė „Granitas-Karys“ ir „Šviesa“.
Svarbiuose mačuose – Lietuvos atstovai
2019 10 09
Europos turnyrai
Artėjantį savaitgalį Lietuvos rankinio teisėjai ir inspektoriai darbuosis moterų bei vyrų Europos taurės varžybose.
 
Dramatiškame starte – čempionių pergalė
2019 10 14
Lietuvos čempionatas
Savaitgalį startavo TOP SPORT Lietuvos moterų tinklinio čempionatas, kuriame jau įvyko pirmasis penkių setų trileris.
Prie starto linijos – septynios komandos
2019 10 09
Lietuvos čempionatas
Praūžus visiems svarbiausiems Europos ir pasaulio tinklinio turnyrams, startuoja klubinis sezonas.
Tinklininko karjerą pristabdė operacija
2019 09 27
Situacija
Vienam geriausių Lietuvos paplūdimio tinklininkų A.Rumševičiui mažiausiai pusę metų teks praleisti be sporto. Jam Vilniuje buvo atlikta peties operacija.
Nematoma ralio pusė: po finišo užvirė darbai
2019 10 11
Ralis
Praūžus „Rally classic 2019“, organizatorius pasiekė dzūkų skundai dėl apgadintų bei uždarytų kelių.
Ralio duetui Lietuvoje per ankšta
2019 10 10
Ralis
Sėkmingai ralio sezoną pabaigęs „RR Team“ duetas prabilo apie planus startuoti tik užsienyje.
V.Žala dar prieš finišą iškovojo titulą
2019 10 05
Ralis
Nokautuojančia persvara „Rally Classic 2019“ laimėjęs Vaidotas Žala su šturmanu iš Latvijos Andriu Malnieku pirmą kartą tapo Lietuvos čempionais.
 
Vilniuje – favoritų akistata
2019 10 16
Ledo ritulys
Šiandien Vilniaus „Pramogų arenoje“ susitinka praėjusio sezono pusfinalio poros dalyvės Vilniaus „Hockey Punks“ ir „Kaunas Hockey“ komandos.
Lietuvos čiuožėjai – bronza Minske
2019 10 15
Dailusis čiuožimas
Tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) varžybose „Ice Star 2019“ Minske (Baltarusija) ant garbės pakylos užkopė Agnė Ivanovaitė.
Lietuvos čiuožėjai – penkti Suomijoje
2019 10 13
Dailusis čiuožimas
ISU dailiojo čiuožimo „Challenger Series“ trečiasi etape - "Finlandia Trophy 2019" varžybos – buvo sėkmingos Lietuvos porai.
Žinomi žmonės prisiminė mokyklą
2019 10 15
LMŽ
Žinomų žmonių komanda „Kažkur matyti“ išbandė jėgas su praėjusio sezono Lietuvos mokyklų žaidynių (LMŽ) kvadrato varžybų čempionais.
Lietuvos šokėjai – penkti Europoje
2019 10 15
Sportiniai šokiai
Moldovos sostinėje Kišiniove įvyko jaunimo amžiaus grupės (16 -18 metų) standartinių šokių Europos čempionatas.
Po arenos stogu – įspūdingi žirgų šuoliai
2019 10 14
Žirginis sportas
Šiaulių arenoje praūžė pinas tribūnas sutraukusios tarptautinės žirgų konkūrų varžybos. Jose dėl trofėjų susigrūmė Vidurio ir Rytų Europos raiteliai.
 
R.Meilutytės karjeroje – netikėtas posūkis
2019 10 14
Karjera
Prie Kauno mero patarėjų komandos prisijungė sportininkės karjerą baigusi plaukimo olimpinė čempionė Rūta Meilutytė.
Lyčių lygybė šalies sporte įgauna pagreitį
2019 10 10
Situacija
Itin skaudi tema – smurtas lyties pagrindu. Dar skaudesnė yra statistika – vos 12 federacijų turi rašytines taisykles ir veiksmų planus, kaip to išvengti.
„LSU sunaikinimas padarytų milžinišką žalą“
2019 10 10
Žvilgsnis
Legendinis LSU alumnas Modestas Paulauskas: „Studijos Kūno kultūros institute – vienas gražiausių gyvenimo tarpsnių“
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas