Marytė Marcinkevičiūtė 2016 m. lapkričio 29 d. 12:05 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Šventinį vakarą papuošė sporto legendos

Lengvosios atletikos asociacijos sezono uždaryme – ir kalbos apie darbus, ir apdovanojimai, ir scenos profesionalų atliekamos dainos.

Šventės akimirka.
Šventės akimirka.
   
Lengvosios atletikos asociacija surengė sezono uždarymo vakarą restorane „Marceliukės klėtis“ ir pakvietė įžymius sportininkus, teisėjus, Seimo narius, rėmėjus
 
Pagrindinis šio iškilmingo vakaro iniciatorius – LAA valdybos pirmininkas ir rinkodaros direktorius, praeityje puikus lengvaatletis  Algirdas Maldūnas, kuris buvo ir šventės scenarijaus autorius.   

Šventinis koncertas  

Susirinkusiems dainavo operos solistas Darius Kairys, kuris išjudino visus ir kvietė su juo kartu dainuoti. Akordeonu grojo didelis lengvosios atletikos entuziastas metikas Antanas Pociūnas. Tai buvo tikras profesionalių atlikėjų koncertas, kurio pasiklausyti ateidavo ir kitose „Marceliukės klėčio“ salėse vakarą leidžiantys vilniečiai. 

Vienas stalas buvo skirtas dovanoms: gėlių puokštėms, 2017 m. asociacijos kalendoriams, „Stiklitos“ atminimo medaliams ir prizams, „Gijos“ dovanoms.  

O ant stalų – rėmėjų „Rokiškio sūris“ sūreliai, „Vilniaus alus“ produkcija, kitoje salėje -  lietuviški patiekalai. 

Metai buvo geri 

Vakarą pradėjęs Lengvosios atletikos asociacijos prezidentas, Lietuvos socialinės apsaugos ir darbo ministro pavaduotojas Algirdas Šešelgis sakė, kad tai – tradicinis renginys, kurio metu galima pasidalinti mintimis, įspūdžiais apie šiemet įvykusius renginius, pakalbėti apie ateities planus. 

„Šie metai buvo neeiliniai: praūžė olimpinės žaidynės, kurios sukėlė daug emocijų, kalbų, abejonių.  Nepaisant pakankamai sudėtingų sąlygų, Lengvosios atletikos asociacija išliko stabili ir netgi kokybiškai sutvirtėjo. Jeigu anksčiau apsiribodavome varžybomis Vilniuje, tai šiemet turėjome nuostabius renginius regionuose: Birštone, Kaišiadoryse, Raudondvaryje, kurios sutraukė daug dalyvių ir vietos valdžios dėmesio“, - kalbėjo A. Šešelgis. 
 
Jis metus Lengvosios atletikos asociacijai pavadino neblogais. LAA prezidentas džiaugėsi gausiai susirinkusiais, dėkojo visiems, kurie buvo kartu ir neabejingi tai sporto veiklai, kurią propaguoja Lengvosios atletikos asociacija. 

Vakarą papuošė legendos

Sezono uždarymo vakaro legendos – pasaulio rekordininkės šuolininkė į tolį Vilhelmina Bardauskienė ir 400 m barjerinio bėgimo atstovė Ana Ambrazienė bei Tokijo olimpinių žaidynių rekordininkas, 3000 kliūtinio bėgimo meistras Adolfas Aleksiejūnas. 

Jie visi sėdėjo kartu ir jiems įspūdžių užteko visam vakarui. Legendos ne tik buvo apdovanotos, bet ir kitus apdovanojo.  

„Tikrai norisi pasidžiaugti, kad Lengvosios atletikos asociacijos veikla yra gyva, matoma ir jai sekasi. Mūsų gimnazijose tikrai yra talentingo jaunimo, kurį sujudina, sukrutina  ir išryškina  Lengvosios atletikos asociacija, rengdama gimnazistų varžybas. Lengvoji atletika yra daugiabriaunė, didžiulė amplitudė, tačiau joje visiems yra vietos, nes lengvoji atletika – visų sporto šakų pagrindas“ – sakė V. Bardauskienė. 
 
 Įžymioji lengvaatletė vakaro metu prasitarė, kad ji pagaliau – močiutė. Auga vienerių metukų anūkė Miglė Bardė. „Tai mano sūnaus Manto, kuris pakeitė pavardę, dukrytė“, - sako V. Bardauskienė. 


 
Asociacija atlieka didelį darbą

Su lengvaatlečiais buvo ir Seimo nariai Artūras Skardžius bei Lietuvos socialdemokratų partijos vicepirmininkas Algirdas Sysas. 
 
„Asociacija ne tik šauniai rengia varžybas, bet ne ką prasčiau aptarinėja ir metų rezultatus. Asociacija atlieka didelį darbą, tauta juda, kruta – jau tai, kad asociacija skatina  sportuoti gimnazijų, kolegijų jaunimą, yra puiku", - teigė A.Skardžius. Jis LAA linkėjo nenuleisti aukštai iškeltos lengvosios atletikos vėliavos.

Šiemet jau 20 metus Seimo priesaiką priėmęs A. Sysas yra įsitikinęs, kad visas asociacijos judėjimas nebūtų toks pilnakraujis ir uždegantis, jeigu nebūtų entuziastų, rėmėjų, olimpinių čempionų. 
 
Vakaro metu buvo apdovanoti ir jubiliatai Romas Bernotas bei Stanislovas Bidva, kuris pradėjo teisėjauti LAA rengiamose varžybose.   

Rėmėjai irgi sportuoja 

LAA rėmėjai yra ne tik dideli lengvosios atletikos gerbėjai, lankosi įvairiose varžybose, bet ir patys sportuoja. 

Valstybės įmonės „Oro navigacija“ generalinis direktorius Algimantas Raščius vasarą žaidžia golfą, šio žaidimo įgūdžius lavina ne tik golfo aikštynuose, bet netgi ir namuose.

Bendrovės „Langvarta“ direktorius Valdas Kabišius mėgsta vaikščioti gamtoje, pažaisti krepšinį. 

Mezgimo įmonių grupės „Gija“ direktorius bei sambūrio „Gerumo ąžuolas“ įkūrėjas ir lyderis Valdas Pacevičius (šiam sąjūdžiui priklauso ir kadenciją baigęs Prezidentas Valdas Adamkus) anksčiau aktyviai žaidė krepšinį, o dabar – tenisą.

Jis į vakarą kartu su „Gerumo ąžuolas“ nariu, buvusiu ilgamečiu darbo biržos vadovu, jaunystėje aktyviai žaidusiu futbolą Alytuje Vidu Šlekaičiu atvažiavo ne tuščiomis: LLA vadovams A. Šešelgiui ir A. Maldūnui padovanojo knygas  „V. Adamkaus. Pokalbiai nesilaikant protokolo“ su Prezidento autografais. 
 
Daugiau naujienų iš kategorijos Lengvoji atletika
KOMENTARAI
 
 
 
Krepšininkas pasižymi ir kulinariniu talentu
2019 08 19
Žvilgsnis
„Jei reikėtų rinktis virtuvę, kurios patiekalus reikėtų valgyti iki gyvenimo galo, tai be lietuviškos būtų ispaniška“, - prisipažino M.Kuzminskas.
Lietuvos krepšininkai – devinti Europoje
2019 08 18
U-16
Lietuvos krepšininkai pergale baigė Europos jaunučių (iki 16 metų) vaikinų krepšinio čempionatą Italijoje.
Rinktinė atsisveikino su E.Bendžiumi.
2019 08 18
Sprendimas
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinėje po turnyro Suomijoje liko 14 kandidatų. Vsi jie keliaus į paskutines repeticijas Pietų Korėjoje.
 
Vilniaus žvaigždės vėl nustelbė kauniečius
2019 08 18
Tradicija
Sekmadienį Panemunėje įvyko tradicinės visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ organizuotos „Panemunės“ ir „Prelegentų“ futbolo komandų rungtynės.
„Atlantas“ – pirma rumuno stotelė svetur
2019 08 16
Legionierius
Artėjant svarbiausioms A lygos čempionato kovoms, Klaipėdos „Atlanto“ komandą papildė atakuojančio saugo pozicijoje žaidžiantis Marius Cocirla.
„Sūduva“ peržengė Izraelio čempionų barjerą
2019 08 15
Europos lyga
Sirgalių ir fortūnos palaikomi „Sūduvos“ futbolininkai dar kartą įveikė „Maccabi“ žengė į lemiamą Europos lygos atrankos etapą.
Sėkmingi lengvaatlečių startai
2019 08 19
Varžybos
Trišuolininkė Dovilė Kilty laimėjo varžybas Suomijoje, tarp lyderių įvairiose šalyse buvo ir daugiau Lietuvos lengvaatlečių.
Rekordininko debiutas Deimantinėje lygoje
2019 08 18
Deimantinė lyga
Ieties metikas Edis Matusevičius Deimantinėje lygoje debiutavo užimdamas šeštąją vietą.
Lietuviui – kvietimai į planetos elitą
2019 08 14
Žvilgsnis
Edžiui Matusevičiui atsivėrė visi keliai: jis dalyvaus ir Deimantinėje lygoje, ir į unikaliame Europos – JAV mače. Andrius Gudžius liko be kvietimo.
 
Po triumfo – šuolis reitinge
2019 08 19
Turnyras
Ričardas Berankis triumfavo Vankuveryje (Kanada) vykusiame Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos turnyre „Odlum Brown Van Open“.
R.Berankis nepaliko japonui vilčių
2019 08 18
Turnyras
Vankuveryje (Kanada) vykstančio Teniso profesionalų asociacijos „Challenger“ serijos turnyro pusfinalyje Ričardas Berankis pralaimėjo tik du geimus.
Lietuvis Lenkijoje pranoko vieną favoritų
2019 08 17
Turnyras
ITF teniso G3 serijos turnyre Matas Vasiliauskas 4:6, 6:3, 6:1 nugalėjo 4-ąją turnyro raketę belgą Pierre'ą Yves'ą Bailly ir pateko į turnyro pusfinalį.
„Šlubavau tarsi pašautas pėstininkas“
2019 08 14
Žvilgsnis
Į ringą grįžtantis Mantas Rimdeika: „Visada buvau gerietis, dabar viskas bus kitaip“ (VIDEO).
Kovotoją prajuokino varžovo iššūkis
2019 08 05
Žvilgsnis
Mindaugo Narausko į akistatą ringe iškviestas Henrikas Vikšraitis: „Dar kartą visiems įrodysiu, kad esu stipresnis, greitesnis, tikslesnis, geresnis.“
Lietuvos dziudo kovotojai - bronza
2019 07 28
Dziudo
Nors Justina Kmieliauskaitė pralaimėjo pirmajame Europos jaunimo dziudo taurės etapo rate, vėliau ji iškovojo bronzos medalį.
 
Aukštyn pakilo paskutinėje rungtyje
2019 08 19
Trekas
Frankfurte prie Oderio (Vokietija) vykstančio pasaulio jaunių dviračių treko čempionato vaikinų daugiakovės varžybose Mantas Bitinas užėmė 18-ą vietą.
Gatvėse – nuo kamanių būrio iki velnio
2019 08 18
Velomaratonas
„IKI Velomaratono“ metu į centrinės Vilniaus gatves išriedėjo tūkstančiai dviratininkų. Vieni lenktyniavo, kiti mėgavosi važiavo ir rodė išradingumą.
Lietuvos dviratininkei skilo šalmas
2019 08 17
Trekas
Frankurte prie Oderio vykstančiame pasaulio jaunių dviračių treko čempionate varžosi ir Lietuvos dviratininkai.
Klaipėdoje karaliauja rankinis
2019 08 13
Varžybos
Savaitę pradėjo jau trečiasis tarptautinis Klaipėdos gatvės rankinio turnyras, o netrukus kovos persikels į paplūdimį ir salę.
Lemiamame mače – pergalė
2019 08 08
U-17
Lietuvos merginų iki 17 metų rankinio rinktinė pergalingai baigė Europos čempionato B divizono grupės kovas ir žengė į pirmenybių Sakartvele pusfinalį.
Sakartvele – pergalingas startas
2019 08 05
U-17
Lietuvos merginų iki 17 metų rankinio rinktinė pergalingai žygiuoja Europos čempionato B divizione Sakartvele.
 
Auksinis sugrįžimas po motinystės atostogų
2019 08 19
Paplūdimio tinklinis
Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionai - A. Rumševičius ir L. Každailis bei M. Paulikienė ir E. Kliokmanaitė.
Dėl titulų kovos geriausieji
2019 08 14
Paplūdimio tinklinis
Savaitgalį Klaipėdoje, antrajame Melnragės paplūdimyje, vyks intriguojantis atviras Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionatas.
Tikslo link žengs ilgesniu keliu
2019 08 10
Paplūdimio tinklinis
Paplūdimio tinklininkės Gerda Grudzinskaitė ir Karolė Virbickaitė Vengrijoje tęsia kovą dėl apdovanojimų.
Lietuvos čempionate – nauji lyderiai
2019 08 19
Motokrosas
Praėjusį savaitgalį Panevėžio „Sema“ trasoje vyko ketvirtasis Lietuvos motociklų kroso čempionato etapas.
Nuklydimas į  krūmus laimėti nesutrukdė
2019 08 10
Ralis
Rokiškyje „Agrorodeo“ duetas varžovus paliko toli už nugarų, „Toyota Yaris“ laimėjo ekipažas iš Estijos.
Žoliapjovių lenktynėse – V.Žalos revanšas
2019 08 09
Ralis
„Kubota“ žoliapjovių lenktynėse Vaidotas Žala atsirevanšavo Vytautui Švedui ir atskleidė, ką kvies į dvikovą kitąmet.
 
Karjeros posūkis – į Baltarusijos klubą
2019 08 01
Ledo ritulys
Lietuvos ledo ritulio rinktinės puolėjas Ugnius Čižas kitą sezoną praleis Baltarusijoje – lietuvis pasirašė vienerių metų sutartį su Gardino „Neman“.
Vasarą – žiemos olimpiečių triumfas
2019 07 26
Biatlonas
Nemenčinėje vyko Lietuvos vasaros biatlono taurės I etapas. Jame sportininkai rungėsi šaudymo taškams, šaudymo dvikovų ir biatlono sprinto rungtyse.
"Sutikau, vos gavęs šį pasiūlymą"
2019 07 20
Ledo ritulys
Pernai su Lietuvos 18-mečiais ledo ritulininkais dirbęs kanadietis Dougas Boulangeris stos prie abiejų - jaunimų ir jaunių rinktinių vairo.
Neįtikėtina drama ir grandų pergalės
2019 08 19
Regbis
Baltijos regbio „Top“ lygoje praūžė trečiasis turas. Jo puošmena tapo tikras trileris Šiauliuose tarp vietos „Šiaulių“ ir Kekavos „Miesnieki“ (Latvija).
Be tautybės, amžiaus ir lyties apribojimų
2019 08 19
Tradicija
Tradicinis burlenčių ir irklenčių maratonas Kintuose sulaukė ir valdžios atstovų dėmesio.
Čempionai – iš Paryžiaus ir Šveicarijos
2019 08 19
Diskgolfas
Zarasų rajone, seniausiame Lietuvoje Nedožinkos diskgolfo parke, įvyko 11-asis Lietuvos diskgolfo čempionatas su „Prodigy Disc“.
 
Už aktyvią veiklą – neeilinis įvertinimas
2019 08 19
Įvertinimas
Antverpeno mieste Belgijoje vykusioje Europos žolės riedulio federacijos 31-oje Generalinės Asamblėjos sesijoje išskirtinio dėmesio sulaukė Lieruva.
Titulai – ir ant ledo, ir vandenyje
2019 08 10
Žvilgsnis
Lietuvos dailiojo čiuožimo siela Lilija Vanagienė: apie ryškiausius įvykius, šuolius į vandenį, sūnaus šokius su kėde, žolės pjovimą, gyvenimo vyrus.
Startuoja bilietų į Tokijo žaidynes prekyba
2019 08 09
Tokijas 2020
Kelionių organizatorius „Novaturas“ pirmadienį (rugpjūčio 12 d.) pradeda prekybą bilietais į 2020 metų Tokijo olimpines žaidynes.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas