karateklubas.lt inf. 2010 m. spalio 4 d. 10:46 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Į karatė treniruotes – ir vaikai, ir tėvai

Tradicinės karatė klubas “Danas” mėgina laužyti stereotipus ir bando aktyvia reklama sukviesti žmones į treniruotes.

N.Motiejūnas (dešinėje) yra daugkartinis Lietuvos čempionato prizininkas.
karateklubas.lt nuotr.
N.Motiejūnas (dešinėje) yra daugkartinis Lietuvos čempionato prizininkas.

Per Utenos miesto šventę naujo sezono pradžią pažymėjo jau 7 metus veikiantis klubas „Danas“. Gausus būrys kimono pasipuošusių įvairaus amžiaus sportininkų Utenoje ne kartą atsidūrė dėmesio centre, sportininkų treniruotę ir pasirodymus stebėjo didelis būrys žiūrovų.
 

„Danas“ šiais metais žengė netradicinį Lietuvos sporto pasauliui žingsnį – išpirko didelius komercinius reklaminius plotus Vilniuje ir kituose miestuose savo rengiamų treniruočių reklamai.
 

„Danas“ šiuo metu treniruotes rengia Vilniuje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Molėtuose ir Anykščiuose. Karatė paslapčių pradedančiuosius ir jau patyrusius sportininkus moko klubo prezidentas, daugkartinis Lietuvos tradicinės karatė čempionatų prizininkas, Europos ir pasaulio čempionatų dalyvis Norbertas Motiejūnas. Jam padeda pusbrolis Giedrius Motiejūnas.
 

2010-ųjų Lietuvos čempionate N. Motiejūnas tapo kumitė rungties čempionu ir katos bei fuku-go rungčių vicečempionu. „Dano“ sportininkai įvairiose amžiaus grupėse iškovojo net 30 apdovanojimų.
 

Norbertai, kokios nuotaikos naują sezoną pasitinka „Danas“, kiek žmonių šiuo metu lanko treniruotes klube?
Naujas sezonas prasidėjo dar rugpjūčio mėnesį, kai planavome klubo tolimesnę plėtrą, reklamą, renginių kalendorių. Rugsėjis yra jau darbo mėnuo, o jis tikrai prasidėjo puikiai – surengėme klubo sporto sezono atidarymą Utenoje, buvo puikus oras, klubo sportininkai, jų tėveliai ir draugai puikiai praleido laiką. Šiuo metu mūsų klube nuolat sportuoja apie 140 žmonių.
 

Kaip pasiskirstę sportininkai pagal miestus?
Didžiausias sportininkų skaičius yra tuose miestuose, kuriuose sportuojame seniausiai – Vilniuje ir Ukmergėje. Toliau būtų Utena, Anykščiai ir Molėtai. Mažiausias sportininkų skaičius yra Panevėžyje, ten treniruotes rengti pradėjome tik šiemet.
 

Kokio amžiaus žmonės gali lankyti treniruotes jūsų klube?
Oficialiai į klubą priimami vaikai nuo 6 metų, tačiau jau antri-treti metai tėveliai atveda 5 metų vaikus. Šiemet ne vienas tėvelis skambino ir teiravosi dėl dar jaunesnių vaikų priėmimo į treniruotes.
 

Mūsų klube sportuoja labai įvairaus amžiaus žmonės: į treniruotes ateina ir sportuoja tėvai su sūnumis, mamos su dukromis ar sūnumis. Vilniuje sportuoja visa šeima – mama ir trys vaikai, Ukmergėje treniruojasi vyras, kuriam 67-eri. Visuose miestuose, kuriuose rengiame treniruotes, vis daugiau ir daugiau suaugusių išdrįsta sportuoti su vaikais. Tai visiems suteikia tikrai daug džiaugsmo, karatė treniruotėse visi atranda tai, ko jiems reikia. Galima sakyti, kad amžiaus cenzas karatė treniruotėse beveik neegzistuoja – garsiausi meistrai studijuoja karatė iki pat mirties.
 

 

„Daną“ galima pavadinti vienu aktyviausiai besireklamuojančių sporto klubų šalyje. Vilniuje ir kituose miestuose klubo reklamos buvo patalpintos visuomeninio transporto stotelių stenduose, kitose gerai matomose vietose? Kas paskatino imtis tokių reklamos būdų? Pastaraisiais metais sporto klubai komercinę reklamą užsakinėja labai retai.
Nežinau, ar „Danas“ reklamuojasi aktyviausiai, nedarėme tokių statistinių tyrimų. Gal taip atrodo, nes mūsų klubas vykdo veiklą įvairiuose miestuose. Galima sakyti, kad mūsų klubo geografinis paplitimas yra vienas didžiausių.
 

Kas paskatino imtis komercinės reklamos? Aš esu toks žmogus, manau, kad geriau išbandyti nei klausytis kas ką sako. Kažkada pirkau itališką motociklą, draugai atkalbinėjo, sakė, kad tik japoniški geri, ką aš veiksiu su itališku, kad neišvažiuosiu iš serviso ir pan. Važinėjau keletą sezonų ir jokių didelių bėdų neturėjau. Ta mano „yda“ tikriausiai atsiliepia ir klubo valdyme. Nusprendėme daryti ir padarėme. Manau, susidaręs stereotipas, kad sporto klubai tai yra tik sportininkai, kurie nieko nemąsto. Gal ir keista, tačiau ir sporto klubai Lietuvoje gali reklamą užsakyti.
 

Tokia reklamos forma tikriausiai yra labai brangi. Ar ji atsipirko?
Taip, jei vertintumėme finansiniu aspektu, tai yra labai brangi reklama net didelę apyvartą turinčioms įmonėms. Tačiau jei labai nori, viskas įmanoma. Neįmanoma, kad ši reklama atsipirktų finansiškai tokiam klubui kaip mūsų, nes tai yra gana siaura paslaugų pasiūla ir labai specifinė sritis (ne šokiai, tenisas, futbolas ar krepšinis). Tačiau tikimės kitokios naudos.


Ateityje taip pat investuosite į panašias reklamos formas? Kaip dar viliojate sportuoti norinčius žmones į savo klubą?
Turime keletą planų. Kai turiu laisvą minutę, visada galvoju apie klubą, jo vystymą, jaunimo užimtumą. Stengiamės atitraukti jaunimą nuo kompiuterių, juos užimti, kad kuo mažiau laiko praleistų gatvėje ir gautų kiek galima kokybiškesnes žinias. Pagrindinės vilionės mūsų klube – kokybiškų žinių perteikimas, sveika klubo vidaus atmosfera, sąžiningumas visomis prasmėmis. Niekada neidealizuoju vienos ar kitos situacijos, stengiuosi tiek sportininkams, tiek jų tėveliams būti teisingas. Gal kartais būnu ir per daug griežtas, bet kaip ir gyvenime, taip ir karatė – kokybiški dalykai lengvai nepasiekiami.


Ar prie „Dano“ veiklos prisideda jūsų sesuo, žinomas modelis Agnė Motiejūnaitė?
Taip, jau senokai su sese galvojome apie jaunimo užimtumo organizacijas. Kai aš pradėjau užsiiminėti karatė, sesuo taip pat lankė treniruotes. Vėliau ji išvažiavo į užsienį ir šiuo metu yra įkūrusi savo vardo labdaros fondą AMF. Ji man padeda vykdyti treniruotes vaikų namuose. Kol kas tokios treniruotės vyksta Ukmergėje ir Vilniuje.


Kiek norėtumėte surinkti žmonių į „Dano“ treniruotes šį sezoną? Kokie klubo tolimesni tikslai?
Šio sezono planai jau yra įgyvendinti – jei ne 100 procentų, tai bent jau 95 tikrai. Pagrindinis klubo tikslas – suteikti jaunoms asmenybėms galimybę tobulėti visapusiškai, treniruočių dėka parodyti vaikams ir jaunimui, kad viskas yra įmanoma, jei tik labai nori, kad tikslo siekimas niekada nebūna lengvas, tačiau labai daug priklauso nuo mūsų pačių.
 

Jei kalbėtume apie šio sporto sezono planus, sieksime gerai pasirodyti įvairiose varžybose, kurios padės pasirengti Lietuvos tradicinės karatė čempionatui. Kiek bus įmanoma, stengsimės išvežti klubo rinktinę į tarptautines varžybas.
 

Kalbant veiklą, nesusijusią su treniruotėmis, rengsime kasmetinį Kalėdinį klubo „Danas“ renginį, pavasarį – sporto sezono uždarymą, vasarą – stovyklą. Na, o apie taip vadinamus „penkmečio“ planus nenorėčiau prisikalbėti, bet jų tikrai yra ir ne mažų. Kai tik kas nors bus aiškiau, būtinai informuosime. Tikiuosi, kad vėl pastebėsite mūsų logotipą, ir ne tik reklamose.


 Daugiau naujienų iš kategorijos Ringas
KOMENTARAI
 
 
 
„Gulbelė“ – jau šešta pasaulyje
2019 10 17
Reitingas
Geriausia Lietuvos 3x3 krepšinio komanda Šakių „Gulbelė“ naujai paskelbtame pasauliniame 3x3 komandų reitinge užkopė į jai rekordinę poziciją.
„Moterų krepšinyje reikia labiau galvoti“
2019 10 17
Veidas
Rekordinį debiutą moterų lygoje užfiksavusi 16-metė Audronė Zdanevičiūtė džiaugiasi griausmingai išpildžiusi svajonę.
Iki pergalės trūko vieno taiklaus metimo
2019 10 17
Čempionų lyga
Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai Čempionų lygos starte patyrė dramatišką nesėkmę dvikovoje su Italijos vicečempionais.
 
Serbų pažadas lietuviams - pusė milijono
2019 10 17
Europos čempionatas
Skelbiama, kad Serbijos futbolo federacija pažadėjo Lietuvos futbolininkams 500 tūkst. eurų, jeigu šie nepralaimės Portugalijoje.
Aikštėje – istorinė pergalė ir piršlybos
2019 10 16
Mažasis futbolas
Dar viena Lietuvos pergalė Pasaulio čempionate pažymėta dviguba švente – patekimu į atkrintamąsias varžybas ir ištartu „Taip“ (VIDEO).
Pasaulio čempionatas – trijuose miestuose
2019 10 16
Salės futbolas
FIFA šiandien oficialiai patvirtino, kad kitąmet salės futbolo pasaulio čempionatas bus rengiamas Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.
Partizanų takais – pliaupiant lietui
2019 10 14
Bėgimas
Tradiciniame pagarbos bėgime „Algimanto apygardos partizanų takais“ Svėdasuose prisiminti kovotojai už laisvę.
Olimpinis rekordininkas grįžo į gimtinę
2019 10 13
Tokijo olimpinių žaidynių 3000 m kliūtinio bėgimo rekordininkas Adolfas Aleksejūnas po 66 metų pertraukos grįžo ten, kur pradėjo bėgiko kelią.
Bėgdami surinko rekordinę sumą
2019 10 09
Bėgimas
Plaukus ir barzdas išsidažę arba kitaip rožine simbolika pasidabinę bėgikai dalyvavo kilnų tikslą turinčiame „Pink Run su BENU“ bėgime.
 
Po studijų JAV – į profesionalės kelią
2019 10 16
Veidas
Justina Mikulskytė - nauja Lietuvos moterų teniso lyderė. Pabaigusi studijas JAV, ji grįžo į Europą ir sėkmingai pasinėrė į profesionalės karjerą.
Vilniuje kovos 28 šalių teniso rinktinės
2019 10 16
Fed Cup
Tarptautinė teniso federacija (ITF) paskelbė, kad kitų metų Federacijos taurės (FedCup) trečios grupės Europos-Afrikos zonos varžybos vyks Lietuvoje.
Maskvoje – lietuvio nesėkmė
2019 10 15
Turnyras
Ričardas Berankis Maskvoje vykstančio ATP 250 serijos turnyro pirmame rate nusileido reitinge žemiau esančiam ir kartą jau įveiktam ispanui.
H.Vikšraitis: „Jau išmokau nedaryti klaidų“
2019 10 17
Bušido
Vilniuje su olandu kovosiantis KOK čempionas Henrikas Vikšraitis: „Norėčiau būti dar geresnis. Reikia sau įskiepyti valios ir disciplinos injekciją.“
Karatė turnyre kovota ir dėl kilnių tikslų
2019 10 17
Karatė
Garliavoje vyko pilno kontakto (kiokušin) karatė turnyre „Vienykimės bendrai kovai“ („Let's Join the Fight Together“).
Prieš kovą ringe – išbandymas šeimoje
2019 10 15
Žvilgsnis
Sėkmingai prestižinės organizacijos „Glory“ ringe debiutavęs kovotojas Sergejus Maslobojevas: „Noriu, kad vaikai galėtų didžiuotis savo tėčiu.“
 
Iki medalio trūko akimirksnio
2019 10 17
Trekas
Europos žaidynių komandų sprinto vicečempionės Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė Europos dviraių treko čempionate liko ketvitos.
Europos čempionate – šeši lietuviai
2019 10 15
Trekas
Lietuvos dviratininkai Europos elito pirmenybėse, kurios rengiamos nuo 2010 metų, yra iškovoję 16 medalių – šešis aukso, tris sidabro ir septynis bronzos.
Lietuvos dviratininkė triumfavo Prancūzijoje
2019 10 11
Kalnų dviračiai
Kalnų dviračių kroso maratono lenktynėse „Roc d’Azur“ Katažina Sosna aplenkė pasaulio ir Europos vicečempionę.
Čempionų lygos mače – trys lietuviai
2019 10 17
Teisėjai
Geriausia Lietuvos rankinio teisėjų pora – Vaidas Mažeika ir Mindaugas Gatelis – paskirti teisėjauti itin svarbiame Čempionų lygos mače.
Kauniečiai žengė tolyn, vilniečiai iškrito
2019 10 13
Europos turnyrai
„Kauno Ąžuolas“-KTU – kitame EHF Iššūkio taurės etape, „Šviesai“ atsivežtos į Bosniją persvaros nepakako.
Kauno derbyje – šiurkšti kova
2019 10 09
Lietuvos lyga
Trečiadienio vakarą Lietuvos rankinio lygoje vyko dvejos rungtynės. Jose pergales šventė „Granitas-Karys“ ir „Šviesa“.
 
Dramatiškame starte – čempionių pergalė
2019 10 14
Lietuvos čempionatas
Savaitgalį startavo TOP SPORT Lietuvos moterų tinklinio čempionatas, kuriame jau įvyko pirmasis penkių setų trileris.
Prie starto linijos – septynios komandos
2019 10 09
Lietuvos čempionatas
Praūžus visiems svarbiausiems Europos ir pasaulio tinklinio turnyrams, startuoja klubinis sezonas.
Tinklininko karjerą pristabdė operacija
2019 09 27
Situacija
Vienam geriausių Lietuvos paplūdimio tinklininkų A.Rumševičiui mažiausiai pusę metų teks praleisti be sporto. Jam Vilniuje buvo atlikta peties operacija.
Nematoma ralio pusė: po finišo užvirė darbai
2019 10 11
Ralis
Praūžus „Rally classic 2019“, organizatorius pasiekė dzūkų skundai dėl apgadintų bei uždarytų kelių.
Ralio duetui Lietuvoje per ankšta
2019 10 10
Ralis
Sėkmingai ralio sezoną pabaigęs „RR Team“ duetas prabilo apie planus startuoti tik užsienyje.
V.Žala dar prieš finišą iškovojo titulą
2019 10 05
Ralis
Nokautuojančia persvara „Rally Classic 2019“ laimėjęs Vaidotas Žala su šturmanu iš Latvijos Andriu Malnieku pirmą kartą tapo Lietuvos čempionais.
 
Favoritų kovą Vilniuje laimėjo kauniečiai
2019 10 17
Ledo ritulys
Atkakliame ir gražiame mūšyje tarp „Hockey Punks“ ir „Kaunas Hockey“ žiūrovai išvydo kovą dėl pergalės iki pat paskutinių mačo akimirkų.
„Energiją“ bandys gaivinti su D.Kasparaičiu
2019 10 16
Ledo ritulys
Asociacija „Hockey Lietuva“ sukvietė abi konflikto dalyvių pusės, siekdama, kad Elektrėnuose nemirtų ledo ritulys.
Vilniuje – favoritų akistata
2019 10 16
Ledo ritulys
Šiandien Vilniaus „Pramogų arenoje“ susitinka praėjusio sezono pusfinalio poros dalyvės Vilniaus „Hockey Punks“ ir „Kaunas Hockey“ komandos.
Žinomi žmonės prisiminė mokyklą
2019 10 15
LMŽ
Žinomų žmonių komanda „Kažkur matyti“ išbandė jėgas su praėjusio sezono Lietuvos mokyklų žaidynių (LMŽ) kvadrato varžybų čempionais.
Lietuvos šokėjai – penkti Europoje
2019 10 15
Sportiniai šokiai
Moldovos sostinėje Kišiniove įvyko jaunimo amžiaus grupės (16 -18 metų) standartinių šokių Europos čempionatas.
Po arenos stogu – įspūdingi žirgų šuoliai
2019 10 14
Žirginis sportas
Šiaulių arenoje praūžė pinas tribūnas sutraukusios tarptautinės žirgų konkūrų varžybos. Jose dėl trofėjų susigrūmė Vidurio ir Rytų Europos raiteliai.
 
„Karštis veikia ir atletų smegenis“
2019 10 17
Žvilgsnis
LSU mokslininkas Marius Brazaitis apie karščio įtaką atletams: Tokijo olimpinėse žaidynėse lengviau nei Dohoje nebus.
Vietoj Tokijo gali tekti varžytis Sapore
2019 10 16
Situacija
Tarptautinis olimpinis komitetas (IOC) paskelbė planuojantis 2020 metų Tokijo olimpinių žaidynių maratono ir ėjimo varžybas perkelti į Saporo miestą.
R.Meilutytės karjeroje – netikėtas posūkis
2019 10 14
Karjera
Prie Kauno mero patarėjų komandos prisijungė sportininkės karjerą baigusi plaukimo olimpinė čempionė Rūta Meilutytė.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas