Marytė Marcinkevičiūtė 2015 m. gruodžio 5 d. 19:37 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Sezono pabaigtuvės – tvirtovėje

Lengvosios atletikos asociacijos tradicinėje metų pabaigtuvių šventėje netrūko žinomų sporto, mokslo, politikos ir verslo žmonių.

LAA iškilmės.
Irmanto Sidarevičiaus ir Antano Pociūno nuotr.
LAA iškilmės.
   
Lengvosios atletikos asociacija, vadovaujama prezidento, Socialinės apsaugos ir darbo viceministro Algirdo Šešelgio ir viceprezidento Algirdo Maldūno, sukvietė svečius į restoraną „Tvirtovė prie Didžiulio“. 

Sezono uždarymo pabaigtuvėse dalyvavo daug garbingų svečių: olimpiniai čempionai Romas Ubartas ir Laura Asadauskaitė, dvejų olimpinių žaidynių medalininkas Andrejus Zadneprovskis, pasaulio imtynių čempionas Rimantas Bagdonas, Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, Seimo nariai Algirdas Sysas ir Artūras Skardžius, didelis sporto entuziastas, trijose Kauno parapijose dirbantis kunigas Virgilijus Dudonis. 
 
Vakaro vedantysis, Vilniaus rotušės ceremonmeisteris Juozas Šalkauskas pirmiausiai žodį suteikė LLA prezidentui A.Šešelgiui. Šis pasidžiaugė, kad į lengvosios  atletikos uždarymo šventę susirinko tiek daug garbingų svečių. 

„Metai, ypač sporte bėga greitai, jie nėra amžini. Metai asociacijai buvo geri, tačiau turėjome ir netekčių“,- kalbėjo LAA prezidentas ir pakvietė tylos minute pagerbti šiemet anapilin iškeliavusį pirmąjį Lengvosios atletikos asociacijos prezidentą vilnietį Viktorą Majauską.
 
Vakaras prasidėjo jubiliatų ir sukaktuvininkų apdovanojimais. Pagerbtas lapkričio 17-ąją savo 55 metų sukaktį šventęs Seimo narys ASkardžius. Jam „Stiklitos“ pagamintą atminimo prizą įteikė L.Asadauskaitė ir A.Zadneprovskis, o LAA prezidentas A.Šešelgis perdavė aukščiausią asociacijos apdovanojimą „Garbės ženklą“. Seimo narys pasidžiaugė, kad per Rio de Žaneiro olimpines žaidynes bus labai gausi Lietuvos sportinė delegacija, ko gero, pati gausiausia per visą mūsų šalies nepriklausomybės laikotarpį.  


 
LAA „Garbės ženklas“, gėlės ir rėmėjų dovana buvo įteikta Krašto apsaugos ministrui J.Olekui, kuris spalio 30 d. šventė 60 metų jubiliejų. Ministras šventinį vakarą pavadino smagiu, kurio metu buvo galima pasidalinti įspūdžiais, kokie buvo 2015-ieji, ir šiek tiek pasvajoti apie ateinančiuosius, olimpinius metus. 
 
„Šioje šventėje dalyvauja Laura Asadauskaitė, kuri pelno šlovę Lietuvai ir mūsų kariuomenei. Tikrai turime kuo pasidžiaugti. Kaip visada, valstybė stipri ne tik savo kariuomene, bet ir žmonėmis. Tai, ką daro sportininkai, labai stiprina mūsų valstybę ir jos saugumą“, - kalbėjo J. Olekas. 

Labai daug apdovanojimų gavo LAA įkūrėjas, šios asociacijos valdybos pirmininkas ir rinkodaros direktorius A. Maldūnas, švenčiantis 65 metų sukaktį. Seimo narys A. Sysas jam įteikė Seimo padėkos raštą, o dovanas - „Gija“ generalinis direktorius ir sambūrio „Gerumo ąžuolas“ prezidentas Valdas Pacevičius, „Žalgirio“ sporto draugijos prezidentas Algis Vasiliauskas, Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“ vadovas Kęstutis Levickis, Lietuvos edukologijos universiteto Sporto ir sveikatos fakulteto dekanas Audronis Vilkas, Vilniaus sporto centro direktorius Marius Jukonis, Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacijos generalinis sekretorius Viačeslavas Kalininas .

Garbingi apdovanojimai teko ir jubiliatams anykštėnui Vladui Pajarskui, kuris 45 metus dirbo kūno kultūros mokytoju, Vilniaus „Žemynos“ gimnazijos kūno kultūros mokytojui Edmundui Liekiui, Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijos kūno kultūros mokytojui Kazimieriui Kupriui. 

Vakaro metu grojo Krašto apsaugos savanorių pajėgų bigbendas. „Stiklita” pagamino prizus bei atminimo medalius, kurie buvo įteikti visiems šventės svečiams, „Langvarta” – kalendorius, kuriuose įamžinti svarbiausi LAA įvykiai, įmonės „Vilniaus duona” dovanos su naujausiais  produkcijos gaminiais buvo įteiktos visiems renginio dalyviams. Šventės dalyviai vaišinosi „Rokiškio sūrio'' pagamintais sūreliais ir įvairiais sūriais, „Vilniaus alus" gaiviaisiais gėrimais. .

LAA aktyvistai, kurie prisideda organizuojant sporto renginius, jau turi ne tik ,,Omnitekso"  pagamintus "Thermowave" marškinėlius, bet ir ,,Gijos"  megztinius su asociacijos logotipu.

 

 
 
 
  
 
 
Daugiau naujienų iš kategorijos Lengvoji atletika
KOMENTARAI
 
 
 
Krepšininkas pasižymi ir kulinariniu talentu
2019 08 19
Žvilgsnis
„Jei reikėtų rinktis virtuvę, kurios patiekalus reikėtų valgyti iki gyvenimo galo, tai be lietuviškos būtų ispaniška“, - prisipažino M.Kuzminskas.
Lietuvos krepšininkai – devinti Europoje
2019 08 18
U-16
Lietuvos krepšininkai pergale baigė Europos jaunučių (iki 16 metų) vaikinų krepšinio čempionatą Italijoje.
Rinktinė atsisveikino su E.Bendžiumi.
2019 08 18
Sprendimas
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinėje po turnyro Suomijoje liko 14 kandidatų. Vsi jie keliaus į paskutines repeticijas Pietų Korėjoje.
 
Vilniaus žvaigždės vėl nustelbė kauniečius
2019 08 18
Tradicija
Sekmadienį Panemunėje įvyko tradicinės visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ organizuotos „Panemunės“ ir „Prelegentų“ futbolo komandų rungtynės.
„Atlantas“ – pirma rumuno stotelė svetur
2019 08 16
Legionierius
Artėjant svarbiausioms A lygos čempionato kovoms, Klaipėdos „Atlanto“ komandą papildė atakuojančio saugo pozicijoje žaidžiantis Marius Cocirla.
„Sūduva“ peržengė Izraelio čempionų barjerą
2019 08 15
Europos lyga
Sirgalių ir fortūnos palaikomi „Sūduvos“ futbolininkai dar kartą įveikė „Maccabi“ žengė į lemiamą Europos lygos atrankos etapą.
Sėkmingi lengvaatlečių startai
2019 08 19
Varžybos
Trišuolininkė Dovilė Kilty laimėjo varžybas Suomijoje, tarp lyderių įvairiose šalyse buvo ir daugiau Lietuvos lengvaatlečių.
Rekordininko debiutas Deimantinėje lygoje
2019 08 18
Deimantinė lyga
Ieties metikas Edis Matusevičius Deimantinėje lygoje debiutavo užimdamas šeštąją vietą.
Lietuviui – kvietimai į planetos elitą
2019 08 14
Žvilgsnis
Edžiui Matusevičiui atsivėrė visi keliai: jis dalyvaus ir Deimantinėje lygoje, ir į unikaliame Europos – JAV mače. Andrius Gudžius liko be kvietimo.
 
Po triumfo – šuolis reitinge
2019 08 19
Turnyras
Ričardas Berankis triumfavo Vankuveryje (Kanada) vykusiame Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos turnyre „Odlum Brown Van Open“.
R.Berankis nepaliko japonui vilčių
2019 08 18
Turnyras
Vankuveryje (Kanada) vykstančio Teniso profesionalų asociacijos „Challenger“ serijos turnyro pusfinalyje Ričardas Berankis pralaimėjo tik du geimus.
Lietuvis Lenkijoje pranoko vieną favoritų
2019 08 17
Turnyras
ITF teniso G3 serijos turnyre Matas Vasiliauskas 4:6, 6:3, 6:1 nugalėjo 4-ąją turnyro raketę belgą Pierre'ą Yves'ą Bailly ir pateko į turnyro pusfinalį.
„Šlubavau tarsi pašautas pėstininkas“
2019 08 14
Žvilgsnis
Į ringą grįžtantis Mantas Rimdeika: „Visada buvau gerietis, dabar viskas bus kitaip“ (VIDEO).
Kovotoją prajuokino varžovo iššūkis
2019 08 05
Žvilgsnis
Mindaugo Narausko į akistatą ringe iškviestas Henrikas Vikšraitis: „Dar kartą visiems įrodysiu, kad esu stipresnis, greitesnis, tikslesnis, geresnis.“
Lietuvos dziudo kovotojai - bronza
2019 07 28
Dziudo
Nors Justina Kmieliauskaitė pralaimėjo pirmajame Europos jaunimo dziudo taurės etapo rate, vėliau ji iškovojo bronzos medalį.
 
Aukštyn pakilo paskutinėje rungtyje
2019 08 19
Trekas
Frankfurte prie Oderio (Vokietija) vykstančio pasaulio jaunių dviračių treko čempionato vaikinų daugiakovės varžybose Mantas Bitinas užėmė 18-ą vietą.
Gatvėse – nuo kamanių būrio iki velnio
2019 08 18
Velomaratonas
„IKI Velomaratono“ metu į centrinės Vilniaus gatves išriedėjo tūkstančiai dviratininkų. Vieni lenktyniavo, kiti mėgavosi važiavo ir rodė išradingumą.
Lietuvos dviratininkei skilo šalmas
2019 08 17
Trekas
Frankurte prie Oderio vykstančiame pasaulio jaunių dviračių treko čempionate varžosi ir Lietuvos dviratininkai.
Klaipėdoje karaliauja rankinis
2019 08 13
Varžybos
Savaitę pradėjo jau trečiasis tarptautinis Klaipėdos gatvės rankinio turnyras, o netrukus kovos persikels į paplūdimį ir salę.
Lemiamame mače – pergalė
2019 08 08
U-17
Lietuvos merginų iki 17 metų rankinio rinktinė pergalingai baigė Europos čempionato B divizono grupės kovas ir žengė į pirmenybių Sakartvele pusfinalį.
Sakartvele – pergalingas startas
2019 08 05
U-17
Lietuvos merginų iki 17 metų rankinio rinktinė pergalingai žygiuoja Europos čempionato B divizione Sakartvele.
 
Auksinis sugrįžimas po motinystės atostogų
2019 08 19
Paplūdimio tinklinis
Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionai - A. Rumševičius ir L. Každailis bei M. Paulikienė ir E. Kliokmanaitė.
Dėl titulų kovos geriausieji
2019 08 14
Paplūdimio tinklinis
Savaitgalį Klaipėdoje, antrajame Melnragės paplūdimyje, vyks intriguojantis atviras Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionatas.
Tikslo link žengs ilgesniu keliu
2019 08 10
Paplūdimio tinklinis
Paplūdimio tinklininkės Gerda Grudzinskaitė ir Karolė Virbickaitė Vengrijoje tęsia kovą dėl apdovanojimų.
Lietuvos čempionate – nauji lyderiai
2019 08 19
Motokrosas
Praėjusį savaitgalį Panevėžio „Sema“ trasoje vyko ketvirtasis Lietuvos motociklų kroso čempionato etapas.
Nuklydimas į  krūmus laimėti nesutrukdė
2019 08 10
Ralis
Rokiškyje „Agrorodeo“ duetas varžovus paliko toli už nugarų, „Toyota Yaris“ laimėjo ekipažas iš Estijos.
Žoliapjovių lenktynėse – V.Žalos revanšas
2019 08 09
Ralis
„Kubota“ žoliapjovių lenktynėse Vaidotas Žala atsirevanšavo Vytautui Švedui ir atskleidė, ką kvies į dvikovą kitąmet.
 
Karjeros posūkis – į Baltarusijos klubą
2019 08 01
Ledo ritulys
Lietuvos ledo ritulio rinktinės puolėjas Ugnius Čižas kitą sezoną praleis Baltarusijoje – lietuvis pasirašė vienerių metų sutartį su Gardino „Neman“.
Vasarą – žiemos olimpiečių triumfas
2019 07 26
Biatlonas
Nemenčinėje vyko Lietuvos vasaros biatlono taurės I etapas. Jame sportininkai rungėsi šaudymo taškams, šaudymo dvikovų ir biatlono sprinto rungtyse.
"Sutikau, vos gavęs šį pasiūlymą"
2019 07 20
Ledo ritulys
Pernai su Lietuvos 18-mečiais ledo ritulininkais dirbęs kanadietis Dougas Boulangeris stos prie abiejų - jaunimų ir jaunių rinktinių vairo.
Neįtikėtina drama ir grandų pergalės
2019 08 19
Regbis
Baltijos regbio „Top“ lygoje praūžė trečiasis turas. Jo puošmena tapo tikras trileris Šiauliuose tarp vietos „Šiaulių“ ir Kekavos „Miesnieki“ (Latvija).
Be tautybės, amžiaus ir lyties apribojimų
2019 08 19
Tradicija
Tradicinis burlenčių ir irklenčių maratonas Kintuose sulaukė ir valdžios atstovų dėmesio.
Čempionai – iš Paryžiaus ir Šveicarijos
2019 08 19
Diskgolfas
Zarasų rajone, seniausiame Lietuvoje Nedožinkos diskgolfo parke, įvyko 11-asis Lietuvos diskgolfo čempionatas su „Prodigy Disc“.
 
Už aktyvią veiklą – neeilinis įvertinimas
2019 08 19
Įvertinimas
Antverpeno mieste Belgijoje vykusioje Europos žolės riedulio federacijos 31-oje Generalinės Asamblėjos sesijoje išskirtinio dėmesio sulaukė Lieruva.
Titulai – ir ant ledo, ir vandenyje
2019 08 10
Žvilgsnis
Lietuvos dailiojo čiuožimo siela Lilija Vanagienė: apie ryškiausius įvykius, šuolius į vandenį, sūnaus šokius su kėde, žolės pjovimą, gyvenimo vyrus.
Startuoja bilietų į Tokijo žaidynes prekyba
2019 08 09
Tokijas 2020
Kelionių organizatorius „Novaturas“ pirmadienį (rugpjūčio 12 d.) pradeda prekybą bilietais į 2020 metų Tokijo olimpines žaidynes.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas