Marytė Marcinkevičiūtė 2010 m. gegužės 10 d. 12:07 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

„Žuvėdra“ nusivylusi ...

Klaipėdos „Žuvėdros“ sportinių šokių ansamblis Brėmene septintą kartą tapo Europos vicečempionu, tačiau komanda šiuo laimėjimu nesidžiaugia

"Žuvėdra" Brėmene iškovojo tik sidabro medalius
PhotoDanceSport.com nuotr.
"Žuvėdra" Brėmene iškovojo tik sidabro medalius
   

Septynis kartus Europos čempionai Klaipėdos „Žuvėdros“ sportinių šokių ansamblio šokėjai nusiminę. Praėjusį šeštadienį Brėmene (Vokietija) jiems nepavyko apginti praėjusiais metais Vilniuje iškovoto čempiono titulo. Ir kalta ne nauja programa „Aš einu kaip uraganas“, kuri susilaukė didelio varžovų ir Vokietijos žiūrovų įvertinimo,  bet neobjektyvūs teisėjai. Jie nutempė mūsų komandą žemyn.

Net ir Brėmeno arenoje pasigirdo šurmulys ir kone švilpesys, kai Švedijos arbitras Clausas Wodstrupas „Žuvėdrai“ teskyrė ... penktąją vietą. Daugumos klaipėdiečių akyse pasirodė ašaros. Buvo aišku, kad komanda pasmerkta pralaimėti.

„Aš neatsimenu, kad mūsų ansambliui būtų skirta penktoji vieta. Buvo metų, kada per Europos čempionatus teisėjai mūsiškių pasirodyną įvertindavo ketvirtąja vieta. Bet penktąja? Ne, tokio atvejo pastaraisiais metais tikrai nebuvo. Švedas buvo labai pasimetęs, jis netgi aukščiau įvertino mūsų antrosios komandos pasirodymą.  Kažkoks pasijuokimas iš sportinių šokių, daugiau nieko. Tiesa, mums buvo sunku tikėtis čempionų vardų – ir ne tik todėl, kad čempionatas vyko Vokietijoje, kur nugalėti ypač sunku, bet ir todėl, kad dar ne visiškai gerai įsisavinome naująją  programą, kuri kėlė kažkokį vidinį nerimą. Tačiau būkštavome, pasirodo, veltui. Brėmene „Žuvėdra“ visus tris kartus šoko labai gerai“, – sako vienas iš ansamblio vadovų Romaldas Idzelevičius.

Tačiau pasirodymas buvo įvertintas antrąja vieta, kuria Jūs nesidžiaugiate?
Taip. Švedijos arbitras pirmą sykį teisėjavo Europos čempionate. Švedai nepopuliarina šito žanro, todėl jų arbitras atrodė apgailėtinai. Manyčiau, kad buvo neobjektyvus ir arbitras iš Vokietijos, kuris tiesiog tempė savus ansamblius. Vykdami autobusu į Vokietiją žinojome, kas mūsų laukia, bet kad tokį akibrokštą pateiks švedas, nė sapnuoti nesapnavome. Šio teisėjo neobjektyvumas mums brangiai kainavo.  Po varžybų prie šių teisėjų net nepriėjome, nepadėkojome jiems už darbą. Konkursa baigėsi ir išsiskirstėme. Guodėmės tuo, kad visiems patiko mūsų naujoji programa, kad daug kas ją vadino „superine“. Porą metų mes pagal ją dar šoksime, programą tobulinsime.Ar brangiai už ją sumokėjote?

Nemažai. Pati programa, muzika, rūbai kainavo apie 75 tūkst. Lt. Mums tai dideli pinigai, klubas tiek neturi. Šiemet mes gavome 63 tūkst. Lt., teko patuštinti savo kišenes. Ką darysi, dėl savo ansamblio esame pasirengę viskam.  

Kuris ansamblis pelnė Brėmeno žiūrovų simpatijas?

Vokietijos, Rusijos ansambliai. Pastarieji žiūrovų simpatijas užkariavo savo muzika, kuri dėkinga plojimams.Vokiečiai plojo ir mūsų ansambliui.

Ar Brėmeno "Grun Gold Club“ ansamblis nusipelnė pirmosios vietos?

Nemanyčiau. Jie šoko blogai, darė klaidų, jų programa nuobodi. Tačiau trys teisėjai, kaip ir mums, vokiečiams skyrė pirmąsias vietas. Šiemet dar vyks pasaulio čempionatas Maskvoje, pažiūrėsime, kaip ten bus.   

Ar gražiai buvo organizuotas čempionatas?

Nieko ypatingo. Praėjusiais metais mūsų surengtas čempionatas buvo kur kas įspūdingesnis.  

Tad gal vėl reikėtų Europos ar pasaulio čempionatą surengti Vilniuje?
Pasidarė neįdomu savo šalyje laimėti (šypsosi ...).  

Sidabro medalius pelnė šie „Žuvėdros“ ansamblio šokėjai: Gerda Sruogytė, Justinas Maliauskas, Monika Šiaučiūnaitė, Tadas Rimgaila, Lina Diktanaitė, Marijus Skupeika, Viktorija Šutko, Mantas Miškauskas, Milda Meškytė, Dmitrijus Popovas, Audronė Bastytė, Justas Bareišis, Sigita Mačėnaitė, Vilius Ignatavičius, Monika Sunklodaitė, Donatas Blusis, ansamblio vadovai Skaistutė ir Romaldas Idzelevičiai.
 
Daugiau naujienų iš kategorijos Kitas sportas
KOMENTARAI
 
 
 
Čempionės pratęsė pergalių seriją
2017 09 23
Moterų krepšinis
Marijampolės „Sūduva“ kontrolinėse rungtynėse 67:58 (16:11, 9:21, 21:16, 21:10) antrą kartą per tris dienas įveikė Kauno „Aistes-LSU“.
D.Adomaičio marškinėliai pakilo į palubę
2017 09 22
Įvertinimas
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris Dainius Adomaitis sulaukė ypatingo pagerbimo savo gimtinėje Šakiuose.
„Rinktinėje turi žaisti čia išugdyti žaidėjai“
2017 09 22
Konferencija
Dainius Adomaitis: apie interneto komentatorius, savo ateitį rinktinėje, FIBA ir Eurolygos karą, nacionalinės ekipos sudėtį, psichologą, Alexą Fergusoną.
 
Konkurentai finale palaikys „Žalgirį“
2017 09 22
Žvilgsnis
„Trakų“ futbolininkas Arūnas Klimavičius: „Išskyrus „Stumbrą“, finale visi palaikys „Žalgirį“.
„Stumbras“ tikisi kibti į atlapus „Žalgiriui“
2017 09 22
Taurė
Kauniečiams tai bus pirmasis LFF taurės finalas klubo istorijoje, o žalgiriečiai bandys iškovoti titulą jau septintą kartą iš eilės (VIDEO).
Nepamirštamas šėlsmas su fanais greitkelyje
2017 09 22
LFF taurė
„Žalgirio“ vartininkas Armantas Vitkauskas – pakeliui dar vieno rekordinio triumfo LFF taurės turnyre.
Skaudi netektis: mirė B.Viluckis
2017 09 19
Netektis
Skaudi žinia sporto bendruomenei – mirė geriausias visų laikų Lietuvos kūjo metikas Benjaminas Viluckis.
Ministras liko toli už nugaros
2017 09 16
Bėgimas
Grupės ŽAS dainininkas Linas Zareckas-Choras ir Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga varžėsi bėgimo trasoje.
V.Kidykas: „Andrius viską daro maksimaliai“
2017 09 13
Treneris
Andriaus Gudžiaus treneris Vaclovas Kidykas - apie išskirtines auklėtinio savybes, dopingą, premijas, poeziją, laisvalaikį, traumos indėlį į sėkmę.
 
Meistriškumo skirtumas – akivaizdus
2017 09 22
Turnyras
Geriausiam Lietuvos tenisininkui Ričardui Berankiui nepavyko pateikti staigmenos akistatoje su 29-ąja pasaulio rakete Fabio Fogniniu.
R.Berankiui – netikėta dovana
2017 09 21
Situacija
Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis be kovos pateko į ATP turnyro Sankt peterburge ketvirtfinalį – susirgo jo varžovas Philippas Kohlschreiberis.
R.Berankis rado kelią iš nesėkmių ruožo
2017 09 19
Svetur
Ričardas Berankis nutraukė keturių pralaimėjimų iš eilės seriją ir pateko į Sankt Peterburge vykstančio ATP 250 serijos turnyro antrą ratą.
Lietuvos kovotojai šturmuos Londoną
2017 09 22
Karatė
Savaitgalį Londone vyks jau 41-asis prestižinis Didžiosios Britanijos kiokušin karatė atvirasis čempionatas, kuriame dalyvaus gausus būrys lietuvių.
Ringe labiausiai padeda kantrybė
2017 09 20
Boksas
Į profesionalų ringą žengęs boksininkas Tadas Tamašauskas – apie naujus iššūkius, jaudulį ir įtampą prieš kovas, svorio metimą, trenerio darbą.
Klaipėdoje spindės imtynių žvaigždės
2017 09 20
Imtynės
Trečiadienį Klaipėdoje startuoja 32-asis pasaulio kariškių imtynių čempionatas. Varžybose dėl apdovanojimų grumsis atletai iš 22 valstybių.
 
Dėl vaikų automobilį išmainė į dviratį
2017 09 23
Dviračiai
Vienas garsiausių šalies automobilių sporto atstovų Deividas Jocius šį savaitgalį dalyvauja labdaringame dviračių maratone.
Dviratininkai turi naują vadą
2017 09 21
Rinkimai
Naujuoju Tarptautinės dviračių sporto sąjungos prezidentu išrinktas prancūzas Davidas Lappartient'as. Tarp rinkėjų buvo ir Lietuvos atstovas.
Norvegijoje – solidus lietuvio pasirodymas
2017 09 20
Pasaulio čempionatas
Norvegijoje vykstančiame dviračių sporto pasaulio čempionate Ignatas Konovalovas užėmė 20-ąją vietą pavienio starto lenktynėse.
Rankininkai pradeda Lietuvos čempionatą
2017 09 20
Lietuvos čempionatas
Prie šalies rankinio lygos starto linijos išsirikiavo 8 praėjusį sezoną žaidusios ekipos ir I lygos čempionė Kauno KTU. Lygą paliko Panevėžio klubas.
Supertaurė - kaunietėms ir klaipėdiečiams
2017 09 16
Supertaurė
Šiandien Garliavoje vyko LRF Supertaurės finalai, kuriuose susitiko moterų Kauno ir Garliavos bei vyrų Klaipėdos ir Vilniaus ekipos.
Rankinio teisėjai išsirinko vadovybę
2017 09 15
Teisėjai
Prieš sezono pradžią rankinio teisėjai ne tik tikrino savo teorijos žinias, fizinį pasirengimą, bet ir rinko Lietuvos rankinio teisėjų asociacijos vadovus.
 
Naujame sezone – intriguojančios naujovės
2017 09 15
Žvilgsnis
Netrukus prasidėsiančiame naujajame salės tinklinio sezone nebeliks išimčių favoritams, ambicingus planus puoselėja ir naujokai.
Baltijos lygoje žais Raseinių klubas
2017 09 14
Baltijos lyga
Finansinių bėdų ištiktas Vilniaus "Flamingo Volley" klubas savo vietą Baltijos lygoje užleis Raseinių "Norvelitos" ekipai.
Vaikinai nusileido tik ketvirtfinalyje
2017 09 09
Paplūdimio futbolas
Lietuvos paplūdimio tinklininkai P. Stankevičius ir A. Mazūras Italijoje vykstančiame Europos jaunimo paplūdimio tinklinio čempionate užėmė penktąją vietą.
Kartingo lenktynės – Kauno gatvėse
2017 09 20
Kartingas
Spalio 1-ą dieną Kauno centre žiūrovai galės stebėti dar neregėtą greičio ir motorų fiestą – sportinių kartingų lenktynes miesto gatvėmis.
Pasaulio čempionate – du Lietuvos talentai
2017 09 19
Kartingas
Artėjantį savaitgalį Didžiojoje Britanijoje vyksiančiose CIK-FIA Pasaulio kartingo čempionato lenktynėse kovos Kasparas Vašelis ir Gustas Grinbergas.
Lietuvos lenktynininkas – antras Europoje
2017 09 18
Auto
Lietuva turi naują autosporto žvaigždę - Rokas Baciuška sužibo Rygoje vykusiame Europos ralio kroso čempionato etape.
 
Komanda prisistatė su muzika
2017 09 19
Ledo ritulys
„Kaunas Hockey“ į pirmąjį susitikimą subūrė esamus ir būsimus ledo ritulio mėgėjus.
Čempionams – svarus pastiprinimas
2017 09 19
Ledo ritulys
Įtemptą sezoną pradėjusios Elektrėnų „Energijos“ komandos gretose – „Juodupei“ atstovavę Artūras Katulis ir Mauras Baltrukonis.
Vėl kovos dviejuose frontuose
2017 09 18
Sprendimas
Elektrėnų „Energijos“ ledo ritulio klubas nusprendė dalyvauti 2017-2018 m. Lietuvos ledo ritulio čempionate.
Apie dukros gimimą sužinojo už Atlanto
2017 09 22
Irklavimas
Pasaulio irklavimo čempionato JAV išvakarės: treneris M.Masilionis atskleidžia, kad atletai pasiilgę varžybų, bet kai kuriems reikia medikų pagalbos.
Turnyrą paženklins du jubiliejai
2017 09 22
Regbis
Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione - jubiliejinis tarptautinis regbio turnyras ir intriguojantis "Top" lygos mūšis.
Lietuvos rinktinė – vėl stipriausia Europoje
2017 09 22
Golbolas
Naujo trenerio veadama Rio de Žaneiro parolimpiados čempionė Lietuvos golbolo rinktinė triumfavo ir Europos pirmenybėse.
 
Vilniuje – tarptautinis forumas
2017 09 20
Forumas
Spalio 10-11 dienomis Vilniuje vyks tarptautinis forumas „Moterų lyderystės stiprinimas Europoje“. Jame lankysis ir IOC prezidentas Thomas Bachas.
KKSD kaltina LTOK melu
2017 09 19
Situacija
Nesutarimai tarp svarbiausių Lietuvos sporto organizacijų tęsiasi. Šįsyk KKSD išplatino pranešimą, kuriame teigia, kad LTOK žaidžia be taisyklių.
KKSD taps Švietimo ministerijos dalimi
2017 09 15
KKSD
Nuo 2018 m. sausio 1 d. Lietuvos Respublikos kūno kultūros ir sporto departamentas prie Vyriausybės (KKSD) pereina Švietimo ir mokslo ministerijai (ŠMM).
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas