Marytė Marcinkevičiūtė 2010 m. gegužės 10 d. 12:07 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

„Žuvėdra“ nusivylusi ...

Klaipėdos „Žuvėdros“ sportinių šokių ansamblis Brėmene septintą kartą tapo Europos vicečempionu, tačiau komanda šiuo laimėjimu nesidžiaugia

"Žuvėdra" Brėmene iškovojo tik sidabro medalius
PhotoDanceSport.com nuotr.
"Žuvėdra" Brėmene iškovojo tik sidabro medalius
   

Septynis kartus Europos čempionai Klaipėdos „Žuvėdros“ sportinių šokių ansamblio šokėjai nusiminę. Praėjusį šeštadienį Brėmene (Vokietija) jiems nepavyko apginti praėjusiais metais Vilniuje iškovoto čempiono titulo. Ir kalta ne nauja programa „Aš einu kaip uraganas“, kuri susilaukė didelio varžovų ir Vokietijos žiūrovų įvertinimo,  bet neobjektyvūs teisėjai. Jie nutempė mūsų komandą žemyn.

Net ir Brėmeno arenoje pasigirdo šurmulys ir kone švilpesys, kai Švedijos arbitras Clausas Wodstrupas „Žuvėdrai“ teskyrė ... penktąją vietą. Daugumos klaipėdiečių akyse pasirodė ašaros. Buvo aišku, kad komanda pasmerkta pralaimėti.

„Aš neatsimenu, kad mūsų ansambliui būtų skirta penktoji vieta. Buvo metų, kada per Europos čempionatus teisėjai mūsiškių pasirodyną įvertindavo ketvirtąja vieta. Bet penktąja? Ne, tokio atvejo pastaraisiais metais tikrai nebuvo. Švedas buvo labai pasimetęs, jis netgi aukščiau įvertino mūsų antrosios komandos pasirodymą.  Kažkoks pasijuokimas iš sportinių šokių, daugiau nieko. Tiesa, mums buvo sunku tikėtis čempionų vardų – ir ne tik todėl, kad čempionatas vyko Vokietijoje, kur nugalėti ypač sunku, bet ir todėl, kad dar ne visiškai gerai įsisavinome naująją  programą, kuri kėlė kažkokį vidinį nerimą. Tačiau būkštavome, pasirodo, veltui. Brėmene „Žuvėdra“ visus tris kartus šoko labai gerai“, – sako vienas iš ansamblio vadovų Romaldas Idzelevičius.

Tačiau pasirodymas buvo įvertintas antrąja vieta, kuria Jūs nesidžiaugiate?
Taip. Švedijos arbitras pirmą sykį teisėjavo Europos čempionate. Švedai nepopuliarina šito žanro, todėl jų arbitras atrodė apgailėtinai. Manyčiau, kad buvo neobjektyvus ir arbitras iš Vokietijos, kuris tiesiog tempė savus ansamblius. Vykdami autobusu į Vokietiją žinojome, kas mūsų laukia, bet kad tokį akibrokštą pateiks švedas, nė sapnuoti nesapnavome. Šio teisėjo neobjektyvumas mums brangiai kainavo.  Po varžybų prie šių teisėjų net nepriėjome, nepadėkojome jiems už darbą. Konkursa baigėsi ir išsiskirstėme. Guodėmės tuo, kad visiems patiko mūsų naujoji programa, kad daug kas ją vadino „superine“. Porą metų mes pagal ją dar šoksime, programą tobulinsime.Ar brangiai už ją sumokėjote?

Nemažai. Pati programa, muzika, rūbai kainavo apie 75 tūkst. Lt. Mums tai dideli pinigai, klubas tiek neturi. Šiemet mes gavome 63 tūkst. Lt., teko patuštinti savo kišenes. Ką darysi, dėl savo ansamblio esame pasirengę viskam.  

Kuris ansamblis pelnė Brėmeno žiūrovų simpatijas?

Vokietijos, Rusijos ansambliai. Pastarieji žiūrovų simpatijas užkariavo savo muzika, kuri dėkinga plojimams.Vokiečiai plojo ir mūsų ansambliui.

Ar Brėmeno "Grun Gold Club“ ansamblis nusipelnė pirmosios vietos?

Nemanyčiau. Jie šoko blogai, darė klaidų, jų programa nuobodi. Tačiau trys teisėjai, kaip ir mums, vokiečiams skyrė pirmąsias vietas. Šiemet dar vyks pasaulio čempionatas Maskvoje, pažiūrėsime, kaip ten bus.   

Ar gražiai buvo organizuotas čempionatas?

Nieko ypatingo. Praėjusiais metais mūsų surengtas čempionatas buvo kur kas įspūdingesnis.  

Tad gal vėl reikėtų Europos ar pasaulio čempionatą surengti Vilniuje?
Pasidarė neįdomu savo šalyje laimėti (šypsosi ...).  

Sidabro medalius pelnė šie „Žuvėdros“ ansamblio šokėjai: Gerda Sruogytė, Justinas Maliauskas, Monika Šiaučiūnaitė, Tadas Rimgaila, Lina Diktanaitė, Marijus Skupeika, Viktorija Šutko, Mantas Miškauskas, Milda Meškytė, Dmitrijus Popovas, Audronė Bastytė, Justas Bareišis, Sigita Mačėnaitė, Vilius Ignatavičius, Monika Sunklodaitė, Donatas Blusis, ansamblio vadovai Skaistutė ir Romaldas Idzelevičiai.
 
Daugiau naujienų iš kategorijos Kitas sportas
KOMENTARAI
 
 
 
Trejos rungtynės - vienas trileris
2018 01 16
LMKL
LMKL pirmenybėse antradienį pergales iškovojo Vilniaus "Kibirkštis", Kauno rajono "Hoptrans-Sirenos" ir Kauno "Aistės-LSU".
Jaunimo rinktinės sužinojo varžovus
2018 01 16
Burtai
Antradienį buvo ištraukti Europos jaunimo krepšinio čempionatų burtai, paskirstę abiejų lyčių įvairaus amžiaus grupių rinktines į grupes.
Iš aukščiausios Serbijos lygos - į "Vytį"
2018 01 16
Naujokas
NKL pirmenybėse žaidžiančiam Šakių "Vyčiui" pavyko prisivilioti sezoną Belgrado „Dynamic“ komandoje pradėjusį 24-erių aukštaūgį Aurimą Majauską.
 
Taurės laimėtojai pradėjo pasiruošimą
2018 01 16
Startas
Kauno „Stumbro“ futbolininkai antradienį Kaune susirinko į pirmąją treniruotę.
Futbolo sezonas startuos Marijampolėje
2018 01 16
Supertaurė
LFF vadovai Marijampolės merei I.Lunskienei simboliškai perdavė Supertaurę, dėl kurios kovos A lygos čempionė "Sūduva" ir LFF taurės laimėtojas "Stumbras".
"Sūduva" pasiruošimą pradėjo pergale
2018 01 16
Draugiškos rungtynės
Lietuvos futbolo čempionė Marijampolės "Sūduva" per pirmas 2018-ųjų kontrolines rungtynes 1:0 nugalėjo lygos debiutantę "Palangą".
Programuotojas  į varžybas skuba po darbo
2018 01 16
Veidas
Traumą išsigydęs talentingas barjerininkas Rapolas Saulius sugeba suderinti mokslą, darbą ir sportą. Jis nepraranda vilties įgyvendinti olimpinę svajonę.
Trenerės kredo - viską daryti tobulai
2018 01 14
Interviu
Išliejusi nemažai prakaito lengvosios atletikos šuolių į tolį sektoriuje, Tatjana Krasauskienė tapo puikia šuolių į aukštį trenere.
Lengvoji atletika nustelbė krepšinį
2018 01 10
Veidas
Kylanti Lietuvos lengvosios atletikos žvaigždė Urtė Bačianskaitė svajonės link žengia gerindama rekordus
 
R. Berankis kibo į atlapus superžvaigždei
2018 01 16
Tenisas
„Didžiojo kirčio“ turnyro Australijoje pirmajame etape pajėgiausias Lietuvos tenisininkas R. Berankis nusileido devintajai pasaulio raketei S. Wawrinkai.
Tarptautinį turnyrą laimėjo vilnietė
2018 01 15
Vilniaus teniso akademijos auklėtinė P. Paukštytė Šauliuose vykusio Europos teniso asociacijos keturiolikmečių turnyro finale įveikė kaunietę U. Bakaitytę.
Aplink pasaulį – su rakete
2018 01 10
Veidas
Pasaulio ir Europos senjorų čempionas odontologas Stasys Labanauskas: „Kad ir kur būčiau, kad ir kur gyvenčiau, visur žaidžiau tenisą“.
Lietuviai susižėrė šešis aukso medalius
2018 01 16
Imtynės
Estijos mieste Kohtla-Jarvėje vykusiame XXXVIII Avo Talpase graikų-romėnų imtynių turnyre Lietuvos jaunieji atletai laimėjo šešiose svorio kategorijoje.
Suomijoje - istorinis lietuvių triumfas
2018 01 15
Imtynės
Tradiciniame tarptautiniame graikų romėnų imtynių turnyre Suomijoje J. Petravičius ir M. Knystautas iškovojo auksą, o Lietuvos rinktinė - pirmąją vietą.
Metų tikslas - tapti pasaulio čempionu
2018 01 09
Graplingo imtynės
Tomas Smirnovas graplingo imtynininkų reitinge surinko daugiausiai taškų bei buvo pripažintas geriausiu 2017 metų graplingo kovotoju.
 
Lietuvis puikiai startavo Australijoje
2018 01 16
20-ųjų daugiadienių lenktynių „Santos Tour Down Under“ pirmajame etape Ramūnas Navardauskas pateko tarp dešimties geriausiųjų.
E. Šiškevičiaus sezonas startavo Afrikoje
2018 01 15
Lenktynės
Dviratininkas Evaldas Šiškevičius naująjį sezoną pradėjo savaitę truksiančiose lenktynėse „La Tropicale Amissa Bongo“ Gabone.
R. Navardauskas grįžta
2018 01 12
Dviračiai
Po septynių mėnesių pertraukos dviratininkas R.Navardauskas ir vėl mins pedalus lenktynėse. Naująjį sezoną jis pradės Australijoje.
Iki svajonės liko žingsnis
2018 01 14
Atranka
Lietuvos rinktinė, nors pirmame kėliny ir nukraujavo, šventė pergalę - laimėjimas prieš latvius atvėrė kelią į kitą pasaulio čempionato atrankos etapą.
Kaimynų akistata bus lemtinga
2018 01 14
Atranka
Ir Lietuvos vyrų rankinio rinktinė, ir Latvijos rinktinė yra per žingsnį nuo kito pasaulio čempionato atrankos etapo. Kas keliaus į jį, paaiškės šiandien.
Likimas spręsis sekmadienį
2018 01 13
Atranka
Klaipėdoje vykstančiose pasaulio čempionato atrankos varžybose Lietuvos rankinio rinktinė žengė dar vieną žingsnį kito etapo.
 
"Sūduva" pratęsė pergalių seriją
2018 01 15
Lietuvos čempionatas
Atsinaujinus Lietuvos vyrų tinklinio čempionatui dvi pergales iškovojo be pralaimėjimų vis dar žygiuojanti Marijampolės "Sūduva".
Komandose - permainų virtinė
2018 01 12
Lietuvos čempionatas
Po šventinės pertraukos sugrįžtantis Lietuvos vyrų tinklinio čempionatas žada būti nemažiau įdomus nei sezono pradžioje.
Į priekį komandą vedė lietuvė
2018 01 11
Moterų tinklinis
Europos tinklinio konfederacijos moterų Iššūkio taurės turnyro atsakomosiose šešioliktfinalio rungtynėse trečiadienį Ostravos TJ klube žibėjo V.Makauskaitė
"Planuoju dalyvauti Dakaro ralyje"
2018 01 16
Dakaras
Benedikto Vanago komandai talkinantis lietuvių kilmės argentinietis Marcelo Rolando tikisi po poros metų išbandyti Dakarą pats.
Ragina laikytis saugos
2018 01 16
Ralis
"Tikras profesionalas niekada nerizikuoja ir jei saugus greitis yra 50 km/val., jis renkasi tokį tempą", - sako „Winter Rally“ direktorius R. Kliunka.
Kartingui žiemos žvarba netrukdo
2018 01 16
Kartingas
Nors termometro stulpelis buvo nukritęs beveik iki 10 laipsnių šalčio, o žvarbus vėjas košė ir per termodrabužius, startavo rekordinis dalyvių skaičius.
 
"Energija" atsirevanšavo už nesėkmes spalį
2018 01 15
Ledo ritulys
Baltarusijos pirmenybių rungtynėse drausmingai besigynusi ir greitai puolusi „Energija“ namuose 6:3 nugalėjo Baltarusijos aštuoniolikmečių rinktinę.
Iki ketvirtfinalio pritrūko vos sekundės
2018 01 15
Slidinėjimas
"Mieste natūralaus sniego nebuvo, organizatoriai jį atsivežė ir suformavoi lygią bei tvirtą trasą", - kalba slidininkas M.Vaičiulis apie varžybas Drezdene.
Traumos praretino čiuožėjų gretas
2018 01 14
Dailusis čiuožimas
„2017-ieji buvo ypač nesėkmingi", - prieš Europos čempionatą sakė olimpinės vilties dar nepraradusi Lietuvos čiuožimo federacijos prezidentė L.Vanagienė
Būtų ką veikti ir Boltui, ir McGregorui
2018 01 16
Multisportas
Multisporto varžybose susilieja kelios ar keliolika sporto šakų nuo bėgimo, orientavimosi iki irklavimo, alpinizmo, šaudymo ir t.t.
Lietuvos šokėjams - auksas ir sidabras
2018 01 15
Sportiniai šokiai
WDSF reitingo varžybose Ispanijoje Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais ir prizininkais.
Laisvės gynėjų dieną paminėjo bėgdami
2018 01 13
Bėgimas
Minint Laisvės gynėjų dieną, Druskininkuose jau šeštąjį kartą organizuotas tradicinis bėgimas aplink Druskonio ežerą.
 
Lietuvos olimpiniame fonde – permainos
2018 01 16
Permainos
Lietuvos olimpinio fondo valdyba ir jo direktorius Vitalijus Vasiliauskas šalių susitarimu nutraukė sutartį. Fondo laukia ir daugiau permainų.
"LSU nuomonę ignoravo"
2018 01 15
Kuluaruose
LSU Tarybos pirmininkas Arūnas Kučikas abejoja, ar Seimas, nusprendęs LSU sujungti su LSMU nepažeidė Mokslo ir studijų įstatymo.
Pinigų dalybose aistros nerimsta
2018 01 15
Pinigai
KKSD vadovas E. Urbanavičius įsitikinęs, kad nors ir skausmingos, permainos buvo būtinos, LTOK pozicija - kitokia.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas