sportas.info 2010 m. gegužės 6 d. 10:20 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Aš, mama ir močiutė

Sportiniame rytmetyje „Aš, mama ir mano močiutė“, skirtame Motinos dienai paminėti, dalyvavo 14 komandų.

Šventė "Aš, mama ir močiutė"
Šventė "Aš, mama ir močiutė"
   

Lietuvos moterų sporto asopciacija (LMSA) trečią kartą organizavo sportinį rytmetį, kuriame dalyvavo trijų kartų moterys, o tėveliai, seneliai, vyrai ir žentai labai „sirgo“ už savo šeimų komandas. Renginyje Lietuvos veterinarijos akdemijos sporto centre jėgas išbandė 14 komandų iš 8 Lietuvos miestų (Rietavas, Utena, Rokiškis, Joniškis, Vilnius, Kėdainiai, Jonava, Kulautuva, Kaunas). Jos varžėsi sportinėse estafetėse, kurių sumanytoja – varžybų vyr. teisėja G. Gamulienė.

Sportinį rytmetį jau antrus metus veda ir visus linksmina garsusis „piratų kapitonas Flintas“ – S. Bartaška. Žiūrovus, kurių buvo apie 300, linksmino septyni   Kauno lopšeliai-darželiai, kuriuos suvienijo darželio „Žingsnelis“ metodininkė A. Vizbavienė. Rytmetį savo pasirodymais papuošė Šilainių ir Kulautuvos vidurinių mokyklų aerobikos grupės.

Tačiau patiems mažiesiems ir vyresniems žiūrovams didžiausią įspūdį padarė močiučių grupių pasirodymai. Daug ovacijų sulaukė Kauno gimnastikos sinjorų klubo atstovių pasirodymas su akrobatikos elementais. Ši grupė ką tik buvo grįžusi iš Nijorko, kur vyko Amerikos lietuvių krepšinio veteranų turnyras.

Po emocingų varžybų šeimų varžybų nugalėtoja tapo šeima iš Kulautuvos - Justė Kadišaitė, Ramunė Kadišienė ir Nijolė Kadišienė. Antra buvo Varanavičių šeima iš Kauno (U. Varanavičiūtė, K. Varanavičienė, V. Tutlienė), trečia – Bacevičių šeima iš Rietavo (J. Bacevičiūtė, V. Bacevičienė, K. Montrimienė). Nugalėtojos vyks į kelionę, kurią dovanoja kelionių organizatoriai „Guliveris“ ir „Minitiūras“, o pietumis vaišina  restoranas viešbutis „Sfinksas“. Prizininkės gavo  „Šilko tekstilės“ savininko G. Strolio dovanų čekį ir „Akropolio“ dovanų čekius.  Geromis knygomis apdovanotos ir vyriausios močiutės.Renginyje dalyvavo Kauno meras Andrius Kupčinskas, miesto sporto skyriaus vedėjas A.lbinas Grabnickas. Jie liko sužavėti tokiu masiniu šeimyniniu renginiu, dideliu moterų aktyvumu.
         
LMSA prezidentė Joana Bartaškienė džiaugėsi, kad šį rytmetį jai padėjo organizuoti puikus vienminčių kolektyvas – asociacijos viceprezidentės I. Navickienė  ir A. Mockienė, atsakingoji sekretorė J. Miliušytė, valdybos narės V. Karpavičienė, O. Burneikienė,  V. Bartusevičienė, LMSA skyrių iš įvairių miestų vadovės, kurios, be savo asmeninių darbų, daug laiko ir išradingumo atiduoda šiam ir kitiems asociacijos masiniams renginiams. Jų nuoširdaus darbo dėka renginiai tampa tradiciniai ir įspūdingi, pritraukiantys daug žmonių.

Po renginio kilo minčių ir įvairių idėjų – įtraukti į komandą  ir tėčius,  senelius, broliukus! Kad varžytųsi ne tiktai moterys, bet visa šeima. Visos dalyvės džiaugėsi – aktyviai praleidusios laiką ir savo pavyzdžiu parodžiusios mažiesiems, kad sportuoti – sveika ir sportuoti reikia!.

Šio mėnesio paskutinį savaitgalį Palangoje vyks tradicinis LA “Sportas visiems” festivalis, į kurį jau 18-tą kartą vyks ir LMSA moterys. Ten būna labai įdomu ir smagu. Ten dalyvauja visi: ir mamos ir močiutės, ir tėčiai, seneliai, ir dukrytės ir sūneliai, anūkai – visi, kuriuos traukia aktyvus poilsis, jūra ir bendraminčiai.

Prisijunkite ir Jūs, kurie dar ten nebuvote – tikrai tapsite sporto gerbėjais!
Daugiau naujienų iš kategorijos Kitas sportas
KOMENTARAI
 
 
 
„Žalgiris“ nustelbė „Real“ žvaigždyną
2019 10 17
Eurolyga
Eurolygos trečiojo turo rungtynėse ketvirtadienį Kauno „Žalgiris“ namuose 86:73 (18:15, 20:19, 19:26, 29:13) įveikė Madrido „Real“ (Ispanija) ekipą.
Moterų rinktinėje – 13 metų perlas
2019 10 17
Rinktinė
Mantas Šernius: „Turime perlą moterų krepšinyje. Manau reikėtų, kad ji susipažintų su žaidėjomis, su vaidmeniu, sužinotų, kas jos laukia ateityje.“
„Gulbelė“ – jau šešta pasaulyje
2019 10 17
Reitingas
Geriausia Lietuvos 3x3 krepšinio komanda Šakių „Gulbelė“ naujai paskelbtame pasauliniame 3x3 komandų reitinge užkopė į jai rekordinę poziciją.
 
Šiaulietėms –18-as šalies čempionių auksas
2019 10 17
A lyga
18-as Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionių titulas ir 15-as iš eilės jau gali būti oficialiai įrašytas į Šiaulių “Gintros-Universiteto” metraščius.
Po pergalių serijos – skaudi pamoka
2019 10 17
Mažasis futbolas
Mažojo futbolo pasaulio čempionato paskutinėse pirmojo etapo rungtynėse Lietuvos rinktinė 0:6 nusileido planetos vicečempionams lenkams.
Serbų pažadas lietuviams - pusė milijono
2019 10 17
Europos čempionatas
Skelbiama, kad Serbijos futbolo federacija pažadėjo Lietuvos futbolininkams 500 tūkst. eurų, jeigu šie nepralaimės Portugalijoje.
Partizanų takais – pliaupiant lietui
2019 10 14
Bėgimas
Tradiciniame pagarbos bėgime „Algimanto apygardos partizanų takais“ Svėdasuose prisiminti kovotojai už laisvę.
Olimpinis rekordininkas grįžo į gimtinę
2019 10 13
Tokijo olimpinių žaidynių 3000 m kliūtinio bėgimo rekordininkas Adolfas Aleksejūnas po 66 metų pertraukos grįžo ten, kur pradėjo bėgiko kelią.
Bėgdami surinko rekordinę sumą
2019 10 09
Bėgimas
Plaukus ir barzdas išsidažę arba kitaip rožine simbolika pasidabinę bėgikai dalyvavo kilnų tikslą turinčiame „Pink Run su BENU“ bėgime.
 
Po studijų JAV – į profesionalės kelią
2019 10 16
Veidas
Justina Mikulskytė - nauja Lietuvos moterų teniso lyderė. Pabaigusi studijas JAV, ji grįžo į Europą ir sėkmingai pasinėrė į profesionalės karjerą.
Vilniuje kovos 28 šalių teniso rinktinės
2019 10 16
Fed Cup
Tarptautinė teniso federacija (ITF) paskelbė, kad kitų metų Federacijos taurės (FedCup) trečios grupės Europos-Afrikos zonos varžybos vyks Lietuvoje.
Maskvoje – lietuvio nesėkmė
2019 10 15
Turnyras
Ričardas Berankis Maskvoje vykstančio ATP 250 serijos turnyro pirmame rate nusileido reitinge žemiau esančiam ir kartą jau įveiktam ispanui.
H.Vikšraitis: „Jau išmokau nedaryti klaidų“
2019 10 17
Bušido
Vilniuje su olandu kovosiantis KOK čempionas Henrikas Vikšraitis: „Norėčiau būti dar geresnis. Reikia sau įskiepyti valios ir disciplinos injekciją.“
Karatė turnyre kovota ir dėl kilnių tikslų
2019 10 17
Karatė
Garliavoje vyko pilno kontakto (kiokušin) karatė turnyre „Vienykimės bendrai kovai“ („Let's Join the Fight Together“).
Prieš kovą ringe – išbandymas šeimoje
2019 10 15
Žvilgsnis
Sėkmingai prestižinės organizacijos „Glory“ ringe debiutavęs kovotojas Sergejus Maslobojevas: „Noriu, kad vaikai galėtų didžiuotis savo tėčiu.“
 
Iki medalio trūko akimirksnio
2019 10 17
Trekas
Europos žaidynių komandų sprinto vicečempionės Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė Europos dviraių treko čempionate liko ketvitos.
Europos čempionate – šeši lietuviai
2019 10 15
Trekas
Lietuvos dviratininkai Europos elito pirmenybėse, kurios rengiamos nuo 2010 metų, yra iškovoję 16 medalių – šešis aukso, tris sidabro ir septynis bronzos.
Lietuvos dviratininkė triumfavo Prancūzijoje
2019 10 11
Kalnų dviračiai
Kalnų dviračių kroso maratono lenktynėse „Roc d’Azur“ Katažina Sosna aplenkė pasaulio ir Europos vicečempionę.
Čempionų lygos mače – trys lietuviai
2019 10 17
Teisėjai
Geriausia Lietuvos rankinio teisėjų pora – Vaidas Mažeika ir Mindaugas Gatelis – paskirti teisėjauti itin svarbiame Čempionų lygos mače.
Kauniečiai žengė tolyn, vilniečiai iškrito
2019 10 13
Europos turnyrai
„Kauno Ąžuolas“-KTU – kitame EHF Iššūkio taurės etape, „Šviesai“ atsivežtos į Bosniją persvaros nepakako.
Kauno derbyje – šiurkšti kova
2019 10 09
Lietuvos lyga
Trečiadienio vakarą Lietuvos rankinio lygoje vyko dvejos rungtynės. Jose pergales šventė „Granitas-Karys“ ir „Šviesa“.
 
Šiauliuose kovos dėl Baltijos taurės
2019 10 18
Baltijos taurė
Jau kitą savaitgalį (spalio 25-27 dienomis) Šiauliuose vyks tradicinis Baltijos taurės jaunimo tinklinio turnyras.
Dramatiškame starte – čempionių pergalė
2019 10 14
Lietuvos čempionatas
Savaitgalį startavo TOP SPORT Lietuvos moterų tinklinio čempionatas, kuriame jau įvyko pirmasis penkių setų trileris.
Prie starto linijos – septynios komandos
2019 10 09
Lietuvos čempionatas
Praūžus visiems svarbiausiems Europos ir pasaulio tinklinio turnyrams, startuoja klubinis sezonas.
Nematoma ralio pusė: po finišo užvirė darbai
2019 10 11
Ralis
Praūžus „Rally classic 2019“, organizatorius pasiekė dzūkų skundai dėl apgadintų bei uždarytų kelių.
Ralio duetui Lietuvoje per ankšta
2019 10 10
Ralis
Sėkmingai ralio sezoną pabaigęs „RR Team“ duetas prabilo apie planus startuoti tik užsienyje.
V.Žala dar prieš finišą iškovojo titulą
2019 10 05
Ralis
Nokautuojančia persvara „Rally Classic 2019“ laimėjęs Vaidotas Žala su šturmanu iš Latvijos Andriu Malnieku pirmą kartą tapo Lietuvos čempionais.
 
Favoritų kovą Vilniuje laimėjo kauniečiai
2019 10 17
Ledo ritulys
Atkakliame ir gražiame mūšyje tarp „Hockey Punks“ ir „Kaunas Hockey“ žiūrovai išvydo kovą dėl pergalės iki pat paskutinių mačo akimirkų.
„Energiją“ bandys gaivinti su D.Kasparaičiu
2019 10 16
Ledo ritulys
Asociacija „Hockey Lietuva“ sukvietė abi konflikto dalyvių pusės, siekdama, kad Elektrėnuose nemirtų ledo ritulys.
Vilniuje – favoritų akistata
2019 10 16
Ledo ritulys
Šiandien Vilniaus „Pramogų arenoje“ susitinka praėjusio sezono pusfinalio poros dalyvės Vilniaus „Hockey Punks“ ir „Kaunas Hockey“ komandos.
Kariškių žaidynėse – ir žinomi sportininkai
2019 10 18
Kariškių sportas
Kinijos mieste Uhane prasidednačiose 7-osiose pasaulio kariškių sporto žaidynėse beveik 60 Lietuvos karių išmėgins jėgas 11-oje sporto šakų.
Pirmas naujos klasės auksas – olimpiečiui
2019 10 18
Buriavimas
Po įtemptos kovos Kaune buvo karūnuotas pirmasis Lietuvos “Formula Foil” burlenčių čempionas.
Žinomi žmonės prisiminė mokyklą
2019 10 15
LMŽ
Žinomų žmonių komanda „Kažkur matyti“ išbandė jėgas su praėjusio sezono Lietuvos mokyklų žaidynių (LMŽ) kvadrato varžybų čempionais.
 
„Karštis veikia ir atletų smegenis“
2019 10 17
Žvilgsnis
LSU mokslininkas Marius Brazaitis apie karščio įtaką atletams: Tokijo olimpinėse žaidynėse lengviau nei Dohoje nebus.
Vietoj Tokijo gali tekti varžytis Sapore
2019 10 16
Situacija
Tarptautinis olimpinis komitetas (IOC) paskelbė planuojantis 2020 metų Tokijo olimpinių žaidynių maratono ir ėjimo varžybas perkelti į Saporo miestą.
R.Meilutytės karjeroje – netikėtas posūkis
2019 10 14
Karjera
Prie Kauno mero patarėjų komandos prisijungė sportininkės karjerą baigusi plaukimo olimpinė čempionė Rūta Meilutytė.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas