sportas.info 2012 m. liepos 2 d. 10:52 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Vilniuje triumfavo rusės

Rytų Europos moterų paplūdimio tinklinio čempionato etape „Lithuanian Open“ į geriausiųjų dešimtuką pateko keturios Lietuvos komandos

Nugalėtojų pakyla

Savaitgalį Vilniuje, „Credit24“ arenoje prie Baltojo tilto, vykusiame Rytų Europos moterų paplūdimio tinklinio čempionato (EEVZA) etape „Lithuanian Open“ nugalėjo Rusijos atstovės Aleksandra Moisejeva ir Jakaterina Syrceva. Lietuvos tinklininkės Monika Povilaitytė ir Ieva Dumbauskaitė varžybose užemė penktąją vietą.

Nugalėtojos finale rezultatu 2-1 (21:17, 15:25, 15:9) įveikė kitą Rusijos komandą – Ana Markovą ir Ana Malovą. Trečiąją vietą taip pat užemė rusės Darija Jarzutkina ir Viktorija Rastykus.

Į geriausiųjų dešimtuką pateko keturios Lietuvos komandos. Ketvirtfinalyje turnyro nugalėtojoms nusileido ir aukščiausią vietą iš Lietuvos atstovų užemė praėjusių metų Europos U18 čempionės Monika Povilaitytė ir Ieva Dumbauskaitė. Taisija Laukkonen ir Svetlana Bekiš užemė septintąją vietą, Karolina Uvarovaitė ir Ieva Kazuraitytė bei Urtė Andriukaitytė ir Simona Vaičiukinytė – devintąsias vietas.

Rytų Europos paplūdimio tinklinio čempionato moterų ir vyrų varžybų etapai yra aukščiausio lygio tarptautinės suaugusiųjų varžybos, kada nors vykusios Lietuvoje. Kiti Rytų Europos paplūdimio tinklinio čempionato etapai vyks Estijoje (liepos 14-15 d.) ir Rusijoje (rugpjūčio 24-26 d.).

Daugiau naujienų iš kategorijos Tinklinis
KOMENTARAI

Favoritai šventė pergales
2015 05 06
LKL
LKL pirmenybėse "Lietuvos rytas" žengė į pusfinalį, o "Neptūnas" įveikė dzūkus ir išsiveržė serijoje iki trijų pergalių į priekį 2:1
Vaikų sportas
MKL čempionais tapusių marčiulioniukų treneris T. Purlys akcentuoja komandinį žaidimą ir nori, kad auklėtiniai lygiuotųsi į NBA čempionus "Spurs"

Į finalą – po 11 metų pertraukos
2015 05 06
LFF taurė
"Atlantas" 6:0 nušlavė "Šilo" ekipą ir žengė į LFF taurės finalą, kuriame paskutinį kartą žaidė prieš vienuolika metų
Žaidynes pradėjo kovomis su žalgiriečiais
2015 05 06
Prasideda moksleivių futbolo žaidynės – čia varžysis daugiau nei 800 ekipų, o atidaryme jaunieji žaidėjai jėgas išbandė prieš Vilniaus "Žalgirį" (VIDEO)
Grįžta į pergales menantį stadioną
2015 05 06
I lyga
FBK “Kaunas“ ketvirtadienį sugrįžta į legendinius namus – S. Dariaus ir S. Girėno sporto centrą ir mėgins nutraukti nesėkmių seriją I lygoje
Trakuose laukiama 3000 dalyvių
2015 05 06
Bėgimas
Trakų pusmaratonyje varžysis stipriausi šalies sportininkai, o renginyje laukiama apie 3000 dalyvių
Lietuvis laimėjo 10 dienų ultramaratoną
2015 04 30
Ultramaratonas
Aidas Ardzijauskas pirmas finišavo Niujorke vykusiame „Self Transcendence Six and Ten Day Races“ ultramaratone, kurio metu nubėgo 1074 kilometrus
Per mėnesį apibėgo planetą
2015 04 30
Maratonas
Apie 400 „Miesto maratonui“ besitreniruojančių dalyvių kartu nubėgo 40 tūkstančių kilometrų

Neįgaliųjų turnyre – 12 šalių atstovai
2015 05 05
Neįgaliųjų sportas
Vilniuje vyksiančiame neįgaliųjų teniso turnyre susirungs 36 dalyviai iš 12 valstybių, o Lietuvai atstovaus trys žaidėjai
Tenisininkės karjeroje - nauja pradžia
2015 05 05
Interviu
„Artimiausi mano tikslai - sėkmingai išlaikyti brandos egzaminus“, - šypteli naujas duris gyvenime ir sporte atverianti tenisininkė A. Paražinskaitė
R. Berankis į pagrindinį turnyrą nepateko
2015 05 03
Atranka
Geriausias Lietuvos tenisininkas buvo priverstas 3:6, 3:6 nusileisti ispanui A. Ramosui-Vinoliui Madrido "Masters" turnyro atrankos antrajame etape
Lenkijoje – puikus lietuvių pasirodymas
2015 05 06
Imtynės
Imtynių turnyre Lenkijoje triumfavo J.Čekavičiūtė, o Lietuvos merginų komanda užėmė trečią vietą
Imtynininkai pažymėjo kariuomenės dieną
2015 05 05
Imtynės
Kariuomenės ir visuomenės dienai pažymėti skirtame imtynių turnyre „Mizgaičio taurę“ iškovojo M.Knystautas
Sunkiasvoriai užleidžia ringą lengvesniems
2015 05 05
Boksas
Lietuvos boksininkai prieš olimpinę atranką apšils pirmųjų Europos žaidynių ringe Azerbaidženo sostinėje Baku

Rizika pasiteisino ir pelnė trečiąją vietą
2015 05 06
Lenktynės
„Jours de Dunkerque“ lenktynių pirmame etape I.Konovalovas, pasirinkęs rizikingą taktiką, finišavo trečias
Jaunimas teikia dideles viltis
2015 05 05
Jaunimas
Lietuvos dviračių sporto federacija teigiamai įvertino jaunių pasirodymą Lenkijoje ir apžvelgė artimiausius startus
Šiltas oras sukvietė 450 dviratininkų
2015 04 27
Plentas
Pirmajame didžiausių šalyje plento dviračių varžybų „Bigbank Lietuvos plento taurė“ etape 40 ir 80 km distancijose varžėsi ir profesionalai, ir mėgėjai
Lemiamose kovose - nepateisinti lūkesčiai
2015 05 06
Apžvalga
Sezono atgarsiai: ant to paties grėblio užlipusi "Ūla", netvirtas "Granitas", dviejų lyderių vedami šiauliečiai ir aukštyn palypėjęs "Rankininkas"
Sužinojo varžoves Europos čempionate
2015 05 05
Jaunimas
Lietuvos merginų rankinio rinktinė Europos čempionato grupės etape varžysis su Rusija, Makedonija ir Vokietija
Pagaliau laimėjo rankininkai
2015 05 03
Atranka
Lietuvos rankinio rinktinė, iškovojo pirmąją pergalę 2016 m Europos čempionato atrankos rungtynėse - 19:15 įveikė Bosniją ir Hercegoviną

Lietuvės įveikė pasaulio elito porą
2015 05 03
Paplūdimio tinklinis
CEV Kontinentinės taurės III etapo F pogrupio varžybose Vilniuje Lietuvos moterų paplūdimio tinklinio rinktinė iškovojo antrą, o vyrų - trečią vietas
Lietuvių ekipos įveikė III etapo barjerus
2015 05 03
Lietuvos vyrų ir moterų paplūdimio tinklinio rinktinės užsitikrino vietas ketvirtame CEV Kontinentinės taurės turnyro etape
Parduoti tinklininko savaitgaliai
2015 04 30
Veidas
Geriausias "Raseinių-Norvelitos" žaidėjas Tomas Staševičius sportą derina su darbu, nes profesionalaus sportininko karjerą sustabdė nugaros skausmai
Mažins biurokratizmą ir gydys ligonį
2015 05 06
Pokyčiai
LASF generaliniu sekretoriumi tapęs Tomas Digaitis sieks, kad federacija atsikratytų biurokrtizmo ir atvesrstų naują lapą istorijoje
Skrydis iš kartingo ūpo neatėmė
2015 05 05
Kartingai
Antrajame Baltijos šalių kartingo čempionato etape lietuviai – vėl tarp lyderių, o L. Razas avarijos metu iškrito iš kartingo
Lietuviai laimėjo ir po vieną, ir keliese
2015 05 04
Lenktynės
Pirmajame Baltijos žiedinių lenktynių čempionato etape Estijoje greičiausias – Dainius Matijošaitis, laimėjęs viską, ką įmanoma

Regbis nenurungė greitojo čiuožimo
2015 05 04
Greitasis čiuožimas
Greitojo čiuožimo trumpuoju taku Lietuvos čempionas Salvijus Ramanauskas kelią į čiuožyklą atrado dar darželyje
Rinktinėse vėl dominavo elektrėniškiai
2015 05 04
Ledo ritulys
Net 13 Lietuvos ledo ritulio vyrų rinktinės žaidėjų yra kilę iš Elektrėnų. Šio miesto ir "Energijos" klubo žaidėjų netrūko ir jaunimo rinktinėse
Svečiai neliko abejingi Lietuvai
2015 04 29
Konferencija
Vilniuje vyko Mažųjų besivystančių slidinėjimo šalių 25-oji Metinė konferencija, į kurią susirinko 16 šalių atstovai
Čempionės iškovojo dar vieną pergalę
2015 05 06
Žolės riedulys
Trečiajame Lietuvos moterų žolės riedulio čempionato ture lengvą pergalę šventė čempionės – jos 8:2 įveikė "Klevą-ŠSVM"