2012 m. birželio 29 d. 00:00 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

"Lietuvos rytas" pasiskolino kroatą

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandai kitą sezoną Eurolygoje kovoti padės Kroatijos krepšininkas Leonas Radoševičius.

lrytas.lt. LKL vicečempionai L. Radoševičų vienam sezonui pasiskolino iš Milano „Emporio Armani“ komandos.

L. Radoševičius praėjusiame sezone Eurolygoje vidutiniškai pelnė 3,5 taško ir atkovodavo 1,3 kamuolio.  AP

22 metų 209 cm ūgio krepšininkas praėjusiame sezone rungtyniavo Eurolygoje. Jis vidutiniškai pelnė po 3,5 taško ir atkovodavo 1,3 kamuolio. L. Radoševičius Italijos lygoje rinkdavo po 4,5 taško ir atkovodavo 2,2 kamuolio.

L. Radoševičius anksčiau rungtyniavo Zagrebo „Cibona“ komandoje, vėliau persikėlė į „Emporio Armani“.

Neseniai Vilniaus „Lietuvos rytą” papildė įžaidėjas Nemanja Nedovičius. 21-erių 191 cm ūgio serbas septynerius metus atstovavo Belgrado „Crvena zvezda” klubo jaunimo ir pagrindinei komandoms. Klubą papildė ir 26 metų 205 cm ūgio bulgaras Dejanas Ivanovas.

Daugiau naujienų iš kategorijos Iš lūpų į lūpas
KOMENTARAI

Bausmės – už kalbas ir straipsnį
2016 05 26
LKL
LKL lyga nubaudė „Lietuvos rytą“ už trenerio viešą nepasitenkinimą teisėjo darbu, o „Juventus“ sulaukė bausmės už „Lietuvos ryto“ žeminimą.
P. Jankūnas atvedė "Žalgirį' į pergalę
2016 05 25
LKL
Čempionų titulą ginantis Kauno "Žalgiris" namie 83:72 nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“ ir serijoje iki keturių pergalių iškovojo pirmąją
Teisėjams dovanojo kalafiorus
2016 05 25
Renginys
Vilniaus krepšinio mokykla iškilmingai palydėjo mokyklą baigiančius auklėtinius į tolimesnį gyvenimą

Didesnė pusė rinktinės - užsieniečiai
2016 05 26
A lyga
A lygos turo rinktinėje - po tris „Trakų“, Vilniaus „Žalgirio“ ir Kauno „Stumbro“, bei po vieną Klaipėdos „Atlanto“ ir Marijampolės „Sūduvos“ futbolininką
Futbolo aikštėse varžėsi pradinukai
2016 05 25
Vaikų sportas
Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos stadione vyko „Golas2016“ žaidynių futbolo šventė
"Golas-2016" apsilankė Bartninkuose
2016 05 23
Bartninkų Jono Basanavičiaus mokyklos-daugiafunkcio centro stadione vyko Vilkaviškio rajono savivaldybės vyresnio amžiaus „Golas2016“ finalas
Stipriausiųjų aštuonete - ir "Cosma"
2016 05 26
Čempionų lyga
Turkijoje vyks Europos čempionų klubų taurės finalinės varžybos, kuriose pirmą kartą dalyvaus ir Lietuvos vyrų bei moterų lengvosios atletikos komandos
Sportininkus pasitiko Kauno meras
2016 05 24
Bėgimas
Nidoje vyksiančio sporto ir sveikos gyvensenos festivalio „Sveika, Neringa!“ vėliavą nešantys bėgikai antradienį užsuko į Kauną
Mildronatas rado auką ir Lietuvoje
2016 05 23
Dopingas
Viena žinomiausių visų laikų šalies stajerių Živilė Balčiūnaitė antrą kartą įkliuvo dopingo kontrolieriams, šįsyk jos organizme rasta mildronato

Lietuvis ir čekas - antrajame etape
2016 05 25
Dvejetai
R. Berankis pirmą kartą pateko į antrąjį „Didžiojo kirčio“ dvejetų turnyro etapą, kai kartu su L. Rosolu nugalėjo M. Demolinerį ir M. Draganją
Krito pirmame „Roland Garros“ etape
2016 05 24
Turnyras
Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis patyrė pralaimėjimą „Roland Garros“ turnyro starte, nesugebėjęs rimtai pasipriešinti Nicolas Mahut
Pietų Afrikos tenisininkų lauks Kaune
2016 05 24
Daviso taurė
"Neabejoju, kad tenisininkus kauniečiai palaikys taip, kad jiems nebesinorės žaisti niekur kitur", - teigia Kauno miesto meras V. Matijošaitis
Baltijos žaidynėse - net kazachų kovotojai
2016 05 24
Graplingo imtynės
Pirmą kartą surengtos atvirosios Baltijos šalių graplingo žaidynės į Jurbarką sutraukė 159 šios sporto šakos entuziastus
Stipriausia turnyro vieta – tradicija
2016 05 24
Imtynės
Anykščiuose vyko XIX-as tradicinis graikų–romėnų imtynių turnyras, skirtas Vladui Žmoginui atminti
Aukso medaliai - dviem lietuvėms
2016 05 23
Imtynės
Šiauliuose vykusiame tarptautiniame „Sun City Open“ moterų imtynių jaunių turnyre aukso medalius iškovojo Vestina Danisevičiūtė ir Gabija Dilytė

T. Vaitkus taps labiau matomas
2016 05 26
Apranga
"Dviratininkams yra svarbu, kad rūbas būtų kuo patogesnis. Kartu su „Thermowave“ turime įdomių bendrų minčių“, - prisipažino T. Vaitkus
Lietuvos dviratininkai pakilo į 29 vietą
2016 05 25
Reitingas
UCI paskelbtame naujame vyrų plento dviračių šalių reitinge Lietuva aplenkė Kanados, Liuksemburgo ir Ukrainos atstovus
S. Krupeckaitė laimėjo sprintą ir keiriną
2016 05 25
Trekas
Rusijoje vykusiose tarptautinėse treko varžybose „Grand Prix of Tula“ 33 metų penevėžietė iškovojo dvi pergales
Po finalo dramos - Alytaus triumfas
2016 05 25
LRL
„Almeidos-Stronglaso“ rankininkai 25:22 nugalėjo „Dragūno“ ekipą ir, laimėję finalo seriją 3:2, pirmą kartą istorijoje tapo šalies čempionais.
"ACME-Žalgiris" tapo Lietuvos čempionėmis
2016 05 21
Rankinis
Ketvirtus metus iš eilės Lietuvos čempionėmis tapo Kauno „ACME-Žalgiris“ moterų rankinio komanda, finalo serijoje 3-1 įveikusios Garliavos "SM-CASCADĄ".
Finale prireiks penktųjų rungtynių
2016 05 21
Rankinis
Lietuvos rankinio lygos finale - lygybė. Serijoje iki 3 pergalių 0:2 atsilikinėję Alytaus rankininkai pasiekė dvi pergales iš eilės ir išlygino rezultatą.

Pamokos – ir rinktinei, ir organizatoriams
2016 05 25
Žvilgsnis
„Tinklininkės gavo gerą pamoką ir, tikiuosi, per 2018-ųjų atrankos varžybas jos tokių klaidų nedarys“, - sako LTF generalinis sekretorius J.Lapeika.
Rokiškyje - tarptautinis turnyras
2016 05 25
Paplūdimio tinklinis
Rokiškyje jau 11-ą kartą vyks miesto seniūno taurės tarptautinis paplūdimio tinklinio turnyras. Jis kartu bus ir Lietuvos čempionato pirmasis etapas
Ryžto ir kovingumo netrūko, bet stigo jėgų
2016 05 23
Žvilgsnis
Lietuvos moterų tinklinio rinktinės trenerė Daiva Simokaitienė dar nežino, ar liks prie komandos vairo.
Filme – motociklų akrobatas
2016 05 25
Filmas
Vilniuje pasisekimo sulaukė trumpametražis filmas „Ice Drifter“, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko vienas geriausių pasaulio motociklų akrobatų A. Gibieža
V. Švedas gyvena dvejopomis nuotaikomis
2016 05 25
Ralis
„Talsi“ ralio čempionų taurė Baltijos šalyse yra laikoma aukštos prabos trofėjumi," - sako visam laikui ją į Lietuvą parsivežęs lenktynininkas V. Švedas
Nelegalias lenktynes lygino su cigaretėmis
2016 05 24
Auto
Europos čempionato etapą rengiančios LASF vadovai nerimauja dėl nelegalių lenktynių ir nesaugių trasų.

D.  Zubrus trečią kartą žais NHL finale
2016 05 26
Ledo ritulys
„San Jose Sharks“ ledo ritulininkai 5:2 laimėjo šeštąsias NHL Vakarų konferencijos finalo serijos rungtynes prieš „St.Louis Blues“ ir nugalėjo serijoje 4:2
D.Kasparaitis įsteigė ledo ritulio mokyklą
2016 05 25
Olimpinis čempionas lietuvis ledo ritulininkas Darius Kasparaitis įsteigė savo vardo ledo ritulio mokyklą gimtuosiuose Elektrėnuose
Lietuviai pakilo laipteliu aukščiau
2016 05 24
Kasmet po pasaulio ledo ritulio čempionato skelbiamame IIHF pasauliniame reitinge Lietuvos rinktinė užima 25-ąją poziciją
Olimpinėje dienoje – ir vandens sportas
2016 05 26
Olimpinė diena
27-ąjį kartą Lietuvoje minimoje Olimpinėje dienoje pirmą kartą bus galimą išbandyti vandens sportą ir pramogas
Čempionų išlaidos - tūkstančiai eurų
2016 05 26
Boksas
2015-2016 metų Lietuvos boulingo komandinį čempionatą aštuntą kartą iš eilės laimėjo Kauno boulingo klubo „Straikas plius“ komanda „Taboo Night Club"
Vilnietės planuose – beisbolas ir mokslai JAV
2016 05 26
Beisbolas
Nomedą Neverauskaitę viliojo ieties metimo ir krepšinio treneriai, bet mergina savo ateitį sieja su sporto šaka, į kurią pasinėrę jos tėvas ir brolis.

Šokėjų finalas - toks pat, kaip LKL
2016 05 24
Projektas
Projekto „LKL šokėjų kovos“ finale susikaus Klaipėdos „Neptūno“ ir Kauno „Žalgirio“ šokėjos
Pasaulio lietuvius vienija ir sportas
2016 05 24
Konferencija
LSU vyko mokslinė konferencija „Pasaulio lietuvių sporto istorija ir ateities vizija“, kurioje apie buvo kalbama apie lietuvybės išsaugojimą per sportą
Už sėkmę svetur – įvertinimas namuose
2016 05 23
Apdovanojimas
Aukso medaliais „Už nuopelnus Lietuvos sportui“ apdovanoti pasaulio čempionai L. Chatkevičiūtė ir D. Vėželis