sportas.info 2012 m. birželio 6 d. 20:43 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

Merginai - bausmė už agresyvumą trasoje

Marijampolės kartodrome "Sūduva Motorsport" vyko trečiasis ARTkart čempionato etapas. Keturių klasių varžybose lenktyniavo 40 sportininkų iš 7 komandų

ARTkart čempionato etapas Marijampolėje.
kartingistas.lt nuotr.

Pirmąją dieną oras nebuvo palankus lenktynėms. Tačiau azarto ir motyvacijos gerai pasirodyti tikrai netrūko. Oro sąlygos buvo permainingos, treniruotės vyko ant šiek tiek šlapios dangos, tačiau vėliau ėmė vis smarkiau lyti, didėjo vėjo gūsiai ir oficialūs važiavimai jau buvo ant labai šlapios trasos. Čia lenktynininkai turėjo važiuoti protingai ir būti kantrūs.

"Honda" klasėje buvo ypač įdomus pirmasis važiavimas. Čia netrūko didelio noro parodyti ką sugebi ir kuo greičiau lenkti, veržtis į priekį. "A&M Rotena Racing Team" komandos narė Paulė Jančiauskaitė (Nr. 69) jau savo pirmojo starto šiame čempionate metu norėjo įrodyti esanti stipri ir kovoti dėl aukštesnių vietų. Nors jos važiavimas ir buvo efektingas, mergina pernelyg agresyviai bandė kovoti su lenktynininkais, todėl jai buvo skirta 10 sek. bauda. Kvalifikacijoje greičiausias buvo Kristupas Žukauskas (Nr.7, "ARTkart"). Pirmą važiiavimą įtikinamai laimėjo Marius Povilaitis (Nr.90, LMITKC). Antrajame važiavime pirmąją vietą iškovojo kaunietis Andrius Grigaitis (Nr.22, Petrašiūnai), antrąją - Marius Povilaitis (Nr.90, LMITKC), o trečiąją - Paulius Židoveinis (Nr.28, LMITKC).

ART120 Light klasės kvalifikacijoje, esant šlapiai trasos dangai, greičiausiai ratą įveikė Jonas Kaminskas (Nr.39, "One Racing") - 51,398 sek. Jis nugalėjo ir etape. Antras buvo Gedminas Tumaševičius (Nr.42, "RKV Racing"), trečias - Julius Gudelis (Nr.8, LMITKC).

ART120 Heavy klasėje  nugalėjo Ramūnas Prūsaitis (Nr.26, "ARTkart"). Antrąją vietą užėmė Rytis Reinys (Nr.12, "ARTkart"), trečiąją - Darius Maciulevičius (Nr.13, "ARTkart").

Championkart klasėje vyko įdomi ir permaininga kova tarp lyderių. Kvalifikacijoje greičiausias buvo Robertas Kupčikas (Nr.37, "One Racing"). Jis tik tūkstantąja sekundės dalimi aplenkė Marijų Gabrijolavičių (Nr.24, "Artkart"). bet etape pergalė šventė M. Gabrijolavičius. R. Kupčikas finišavo antras, o trečias buvo Almantas Sadauskas (Nr.77, "ARTkart").

Daugiau naujienų iš kategorijos Auto, moto
KOMENTARAI

„Neptūnas“ nusmeigė „Žalgirį“
2016 05 28
LKL
„Tete-a-Tete Casino LKL“ finalo serijoje lygybė. Nuo rungtynių pradžios lyg ant sparnų žaidęs „Neptūnas“ sutriuškino „Žalgirį“
Paaiškėjo 16 finalo dalyvių
2016 05 28
Gatvės krepšinis
Daugiau nei 80 gatvės krepšinio entuziastų susirinko prie Kauno „Žalgirio“ arenos, kur vyko pasaulinio turnyro „Red Bull King of the Rock“ atranka.
Pasirengimą čempionatui pradėjo pergale
2016 05 28
Pasiruošimas
Pasaulio čempionatui besirengiantys kandidatai į Lietuvos septyniolikmečių (U17) krepšinio rinktinę penktadienį žaidė pirmąsias kontrolines rungtynes.

Baltijos jaunimo taurę pradėjo lygiosiomis
2016 05 28
Baltijos taurė
Baltijos jaunimo futbolo taurės pirmose rungtynėse Lietuvos U21 rinktinė Klaipėdoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su Estijos bendraamžiais.
Čempionės lankėsi socializacijos centre
2016 05 27
Akcija
“Gintra-Universitetas” surengė socialinę akciją – vyko aplankyti, sužaisti draugiškų rungtynių ir apdovanoti Gruzdžių socializacijos centro vaikus
Lietuvos rinktinei padės L. Spalvis
2016 05 27
Rinktinė
Skirtingai nei buvo planuota anksčiau, sekmadienio Baltijos taurės rungtynėms su komanda ruošis puolėjas Lukas Spalvis
Į lengvaatlečių varžybas – su pistoletu
2016 05 27
Veidas
"Starteris turi netrukdyti bėgikams, būti lyg nematomas", - teigia jau 40 metų šūviu startą paskelbiantis Borisas Gilevskis.
Stipriausiųjų aštuonete - ir "Cosma"
2016 05 26
Čempionų lyga
Turkijoje vyks Europos čempionų klubų taurės finalinės varžybos, kuriose pirmą kartą dalyvaus ir Lietuvos vyrų bei moterų lengvosios atletikos komandos
Sportininkus pasitiko Kauno meras
2016 05 24
Bėgimas
Nidoje vyksiančio sporto ir sveikos gyvensenos festivalio „Sveika, Neringa!“ vėliavą nešantys bėgikai antradienį užsuko į Kauną

R. Berankio kelias "Roland Garros" baigėsi
2016 05 26
Turnyras
Geriausio Lietuvos tenisininko ir čeko L. Rosolo komanda 3:6, 4:6 neprilygo baltarusiui Maksui Mirnam ir filipiniečiui Treato Hueyui
Lietuvis ir čekas - antrajame etape
2016 05 25
Dvejetai
R. Berankis pirmą kartą pateko į antrąjį „Didžiojo kirčio“ dvejetų turnyro etapą, kai kartu su L. Rosolu nugalėjo M. Demolinerį ir M. Draganją
Krito pirmame „Roland Garros“ etape
2016 05 24
Turnyras
Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis patyrė pralaimėjimą „Roland Garros“ turnyro starte, nesugebėjęs rimtai pasipriešinti Nicolas Mahut
Tauragės imtynės grimzta į užmarštį
2016 05 27
Imtynės
Anykščiuose vyko Lietuvos graikų-romėnų imtynių vaikų čempionatas, kuriame dalyvavo 16 komandų
Baltijos žaidynėse - net kazachų kovotojai
2016 05 24
Graplingo imtynės
Pirmą kartą surengtos atvirosios Baltijos šalių graplingo žaidynės į Jurbarką sutraukė 159 šios sporto šakos entuziastus
Stipriausia turnyro vieta – tradicija
2016 05 24
Imtynės
Anykščiuose vyko XIX-as tradicinis graikų–romėnų imtynių turnyras, skirtas Vladui Žmoginui atminti

Papildė olimpinių taškų sąskaitą
2016 05 28
Lenktynės
Dviratininkė Daiva Tušlaitė šeštadienį Prancūzijoje vykusiose lenktynėse "Grand Prix de Plumelec - Morbihan" finišavo ketvirta
R.Leleivytė Prancūzijoje - septinta
2016 05 28
Lenktynės
Dviratininkė Rasa Leleivytė (Lietuvos rinktinė) penktadienį Prancūzijoje vykusiose antrosiose lenktynėse „La Classique Morbihan" finišavo septinta
Klaipėdoje – dviračių lenktynių atmosfera
2016 05 27
Lenktynės
Didžiausios Lietuvoje plento dviračių varžybos „Bigbank Lietuvos plento taurė 2016“ sekmadienį pirmą kartą bus surengtos Klaipėdoje
Po intriguojančių kovų - prizų dalybos
2016 05 26
LRL
Ketvirtadienio vakarą Prienų rajone surengta iškilminga 2015-2016 metų LRL sezono uždarymo ceremonija, kurioje išdalinti asmeniniai ir komandiniai prizai
Finalai pažadino aistras
2016 05 26
Atgarsiai
Lietuvos rankinio federacijos prezidentas D.Pasvenskas: „Tokių finalų tiek vyrų, tiek moterų čempionatuose seniai nėra buvę ir neaišku kada bus.“
Po finalo dramos - Alytaus triumfas
2016 05 25
LRL
„Almeidos-Stronglaso“ rankininkai 25:22 nugalėjo „Dragūno“ ekipą ir, laimėję finalo seriją 3:2, pirmą kartą istorijoje tapo šalies čempionais.

Irklenčių maratonas Nemunu įsibėgėja
2016 05 27
Žygis
Projekto komanda startavo gegužės 25 d. Lipliūnų kaimo, o praėjus dviem dienom dalyviai irklentėmis jau buvo nuplaukę apie 130 kilometrų