2012 m. gegužės 27 d. 00:00 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

V. Šigauskas - vėl ketvirtas

Europos šaudymo iš lanko čempionato mažajame finale lietuvis 142:145 pralaimėjo vokiečiui Pauliui Titscheriui

DELFI. Olandijoje pasibaigusiame Europos šaudymo iš lanko čempionate ketvirtas sėkmingai skriemulinių lankų grupėje liko Vladas Šigauskas. Penkioliktą vietą kvalifikacijoje užėmęs V. Šigauskas dvikovoje dėl bronzos medalio 142:145 nusileido tik 29-oje pozicijoje kvalifikacijoje likusiam vokiečiui Pauliui Titscheriui. Prieš dvejus metus Senojo žemyno pirmenybėse V. Šigauskas taip pat liko ketvirtas.

Europos čempionu tapo italas Sergio Pagnis, finale 145:143 įveikęs Europos uždarų patalpų čempioną daną Martiną Damsbo.
Daugiau naujienų iš kategorijos Iš lūpų į lūpas
KOMENTARAI

Tikslas – stabdyti greitą varžovų puolimą
2016 07 27
Draugiškos rungtynės
Saulė, šviečianti Buenos Airėse, leidžia tikėtis, kad oro sąlygos jau nesutrukdys šios nakties Lietuvos ir Argentinos krepšininkų akistatai
„Lietuvos rytas“ pratęsė sutartį su lenku
2016 07 27
Legionierius
Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio klubas liko patenkintas pusmetį ekipoje žaidusiu 217 cm ūgio Adamu Lapeta ir pratęsė sutartį dar dviems metams
BWBL dalyvaus Lenkijos komanda
2016 07 27
Moterų krepšinis
Pirmą kartą atvirajame lygos čempionate jėgas išmėgins Lenkijos komanda - Torunės „Energa Katarzynki“, kurią nuo birželį treniruoja lietuvis A. Paulauskas

"Žalgiris" atsiplėšė nuo "Atlanto"
2016 07 28
A lyga
Trečiadienis buvo ypač sėkmingas Vilniaus "Žalgirio" futbolininkams. Jie patys įveikė Jonavos "Lietavą", o jų konkurentas "Atlantas" prarado 2 taškus namie
„Sūduva“ aplaužė „Stumbrui“ ragus
2016 07 26
A lyga
Kovą dėl ketvirtos A lygos turnyro lentelės vietos ne kartą deklaravę Kauno „Stumbro“ futbolininkai šiuos planus turėtų atidėti kitiems metams.
Ar „Stumbro“ ketinimai virs realybe?
2016 07 26
A lyga
19-ajame A lygos ture visos keturios pirmaujančios čempionato komandos susitiks su apatinėje turnyro lentelės dalyje esančiais klubais
Po sėkmės Tbilisyje - netikėti vargai
2016 07 21
Europos čempionatas
Europos jaunių vicečempione kepinant 40 laipsnių karščiui tapusi Urtė Baikštytė: "Reikia daug dirbti, kad pasiekčiau Airinės Palšytės lygį."
Bausmė už dopingą - aštuoneri metai
2016 07 18
Dopingas
Antrą kartą per karjerą dėl dopingo vartojimo pagauta Živilė Balčiūnaitė diskvalifikuota aštuoneriems metams, o jos treneris Romas Sausaitis - dvejiems.
Lenkijoje sieks Lietuvos rekordo
2016 07 18
Daugiakovė
18-metis daugiakovininkas Matas Adamonis startuos Pasaulio jaunimo lengvosios atletikos čempionate, kuriame trenerė prognozuoja naują šalies rekordą.

Prezidento taurė pirmąkart teko latviui
2016 07 23
Turnyras
Latvijos tenisininkų dvikovą dėl Prezidento taurės laimėjo Mikelis Libietis.
Lietuvos tenisininkai apgynė titulą
2016 07 22
Turnyras
Laurynas Grigelis ir Lukas Mugevičius antrus metus iš eilės laimėjo Prezidento taurės turnyro dvejetų varžybas.
Lietuvos treneriui - neeilinis įvertinimas
2016 07 22
Treneris
Remigijus Balžekas – Ispanijos tenisininko Rafaelio Nadalio akademijos atstovas Baltijos šalims.
„Olimpiadoje padarysiu viską, ką galiu"
2016 07 25
Boksas
Ekspertai teigia, kad boksininkas Eimantas Stanionis turi puikią galimybę Lietuvai parvežti ir olimpinį medalį
Iki medalio pritrūko nedaug
2016 07 25
Imtynės
Europos jaunių imtynių čempionate Dmitrijus Parechelašvilis, kuris įveikė keturis varžovus ir užėmė 5 vietą
Suklupo prie pat garbės pakylos
2016 07 23
Imtynės
Europos imtynių jaunių čempionate Kornelija Zaicevaitė pralaimėjo kovą dėl bronzos ir užėmė penktą vietą.

G. Bagdonas Belgijoje finišavo antras
2016 07 27
Lenktynės
Lietuvos dviratininkas Gediminas Bagdonas puikiai pasirodė Belgijoje vykstančių daugiadienių lenktynių „Tour de Wallonie ketvirtajame etape
Teko atlikti apsaugininko darbą
2016 07 25
Lenktynės
"Lenktynės nebuvo pačios sėkmingiausios nei komandai, nei man pačiam", - apie pasibaigusias "Tour de France" lenktynes kalbėjo dviratininkas R.Navardauskas
O. Baleišytei teko čiuožti link finišo
2016 07 25
Trekas
Dviratininkė Olivija Baleišytė Šveicarijoje surengto pasaulio jaunių treko čempionato daugiakovės varžybose užėmė šeštą vietą
Rankininkų dovana miestui – auksas
2016 07 26
Žvilgsnis
Lietuvos čempionų medaliai į Alytų atkeliavo po 41 metų pertraukos. Dabar čempionai tikisi išlaikyti ekipos branduolį ir duoti pasireikšti jaunimui.
Teisėjai nuleido sezono uždangą
2016 06 07
Teisėjai
Szono uždarymo šventėje paskelbtas geriausių šalies rankinio teisėjų dešimtukas, pagerbti geriausieji, įteiktos atminimo dovanos.
Rezultatyviausias žaidėjas - komanda
2016 06 02
Atgarsiai
„Geriausiais finale išrinkčiau visą Alytaus „Almeida-Stronglasas“ komandą“, - sako rezultatyviausias sezono ir finalo serijos žaidėjas Ž.Micevičius

Lietuvės pateko į pagrindines varžybas
2016 07 27
Paplūdimio tinklinis
Lietuvos paplūdimio tinklininkės Agnieška Paškevič ir Jekaterina Kovalskaja pateko į Kipre vykstančio pasaulio jaunių čempionato pagrindinį etapą
Lietuvos tinklininkės – pasaulio čempionės
2016 07 26
Lietuvos paplūdimio tinklininkės Ingrida Milkintaitė ir Birutė Aleknavičiūtė Turkijoje vykusiame pasaulio kurčiųjų čempionate iškovojo aukso medalius.
Lietuviams - Europos studentų sidabras
2016 07 25
Kroatijoje vykstančiose EUSA žaidynėse sidabrą iškovojo Vilniaus universiteto studentai Artūras Vasiljevas ir Lukas Každailis
1006 km lenktynės statistikos veidrodyje
2016 07 28
Lenktynės
Nugalėtoja - „General Financing by Pitlane“ – komanda pasiekė naują rekordą. 2016 metų lenktynės buvo trumpiausios per visą jų septyniolikos metų istoriją
Lenktyniauti padėjo ir talismanas
2016 07 27
Auto
„Dynamit Energy“ komanda juokaujal „Eneos 1006 km“ lenktynių TOP10 kaina – 20 tūkst. eurų. Įskaitant automobilį
Čempionų finišą paženklino rekordas
2016 07 24
Lenktynės
Pirmasis lietuviškojo automobilių maratono finišo liniją kirto „General Financing by Pitlane“ „Porsche 911 GT3 Cup“ automobilis.

Į lietuvio laišką anglai atsakė kvietimu
2016 07 22
Ledo ritulys
Ledo ritulininkams "Brexit" nebaisus: Ugnius Čižas žais Anglijos ledo ritulio "Premier" lygoje.
Ignalinoje atidaryta biatlono šaudykla
2016 07 10
Biatlonas
Po ilgų rekonstrukcijos darbų Ignalinos biatlono trasoje buvo gautas leidimas pradėti eksploatuoti naująją biatlono šaudyklą.
Teisėjai sulaukė įvertinimo
2016 07 07
Teisėjai
Frankfurte (Vokietija) liepos pradžioje įvykusiame tarptautinės ledo ritulio federacijos (IIHF) teisėjų seminare pagyrų sulaukė arbitrai iš Lietuvos.
Lietuvos delegacija viršijo savo lūkesčius
2016 07 27
Žirginis sportas
Iš tarptautinio čempionato Vokietijoje „Lietuvos žirgynas“ grįžo su 7 aukso medaliais ir „Šokliausio trakėno“ titulu
Po skrydžio laukė limuzinas
2016 07 26
Studentų sportas
Į Lietuvą iš Europos universitetų žaidynių grįžo mūsų šalies atstovai, šiose varžybose iškovoję net 14 medalių.
Dvi lietuvių jachtos - auksiniame laivyne
2016 07 26
Buriavimas
"Daug lėmė taktika, vėjai retai pakildavo daugiau nei 12 mazgų, tačiau buvo pakankamai stipri srovė“,- pasakojo "Keturių vėjų" kapitonas A. Janulionis

Uodams Rio kaimelyje paskelbtas karas
2016 07 27
Rio 2016
Rio naujienos: Lietuvos sportininkų įkurtuvės, švari, bet banguota irklavimo trasa, kova su uodais olimpiniame kaimelyje.