2012 m. gegužės 27 d. 00:00 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

V. Šigauskas - vėl ketvirtas

Europos šaudymo iš lanko čempionato mažajame finale lietuvis 142:145 pralaimėjo vokiečiui Pauliui Titscheriui

DELFI. Olandijoje pasibaigusiame Europos šaudymo iš lanko čempionate ketvirtas sėkmingai skriemulinių lankų grupėje liko Vladas Šigauskas. Penkioliktą vietą kvalifikacijoje užėmęs V. Šigauskas dvikovoje dėl bronzos medalio 142:145 nusileido tik 29-oje pozicijoje kvalifikacijoje likusiam vokiečiui Pauliui Titscheriui. Prieš dvejus metus Senojo žemyno pirmenybėse V. Šigauskas taip pat liko ketvirtas.

Europos čempionu tapo italas Sergio Pagnis, finale 145:143 įveikęs Europos uždarų patalpų čempioną daną Martiną Damsbo.
Daugiau naujienų iš kategorijos Iš lūpų į lūpas
KOMENTARAI

„Palikti „Žalgirį“ – labai sunku“
2015 07 07
Interviu
Su Kauno „Žalgirio“ ekipa atsisveikinantis Artūras Milaknis persikelia į Kazanės „Unics“. Pasak gynėjo, palikti Kauną nėra lengva.
Rimtesnio pasipriešinimo nesutiko
2015 07 07
Kurčiųjų krepšinis
Pasaulio kurčiųjų krepšinio čempionatas kol kas labai sėkmingas Lietuvos vyrų ir moterų rinktinėms. Jos iškovojo po dar vieną pergalę.
Siaučia pasaulio čempionate
2015 07 06
Lietuvos kurčiųjų krepšinio rinktinės siaučia pasaulio čempionate. Moterys iškovojo antrąją pergalę, vyrai triuškinamai iškovojo pirmąją.

„Trakai“ išvyksta į Farerų salas
2015 07 07
Europos lyga
Trijų įvarčių pranašumą turintys „Trakų“ futbolininkai šįvakar išvyksta į Farerų salas atsakomajai kovai su „HB Torshavn“.
Nori „Žalgiryje“ likti kuo ilgiau
2015 07 07
Interviu
Sutartį su Vilniaus „Žalgiriu“ pratęsęs buvęs gynėjas Andrius Skerla siekia užkariauti naujas aukštumas. Šįkart — trenerio rolėje.
„Žalgirio“ naujokas — Darvydas Šernas
2015 07 06
Naujokai
Nuo liepos pradžios su Vilniaus „Žalgiriu“ treniravęsis Darvydas Šernas sukirto rankomis su klubu ir padės komandai siekti pergalių Čempionų lygoje.
Bėgikams talkino medikai ir ugniagesiai
2015 07 07
Bėgimas
26-asis bėgimas "Aplink Žaliuosius ežerus, vykęs per didelius karščius, pavyko sklandžiai ir be didelių incidentų
„Ąžuolyno bėgimas“ vyks ir rudenį
2015 07 07
Bėgimas
Po itin teigiamų reakcijų pasibaigus pirmajam renginiui, „Ąžuolyno bėgimo“ organizatoriai nutarė šį bėgimą surengti ir dar sykį.
"Ne kiekvienas bėgikas ėjiką aplenktų"
2015 07 03
Ėjimas
Kelialapį į Olimpines žaidynęs iškovojęs Marius Šavelskis nesutinka su tuo, kad į sportinį ėjimą pasuka tie, kurie nėra talentingi bėgime

Padelio tenisas sulaukė pagyrų
2015 07 06
Padelio tenisas
Kartu su „Dubingiai Open 2015“ vyko ir „LPF vasaros taurė 2015“ II etapo varžybos. Tarptautinės padelio teniso federacijos prezidentas gyrė lietuvius.
Savaitgalis lietuviui tapo auksinis
2015 07 05
Pergalė
Šeštadienį su italu C. Fortuna laimėjęs Rumunijos "Vrancea Trophy" turnyro dvejetų varžybas, sekmadienį L. Grigelis laimėjo šio turnyro vienetų rungtį
L. Grigelis su italu triumfavo Rumunijoje
2015 07 03
Pergalė
Ketvirtą pergalę iš eilės „Trofeul CJ Vrancea“ Rumunijoje dvejetų varžybose iškovojo bei nugalėtojais tapo L. Grigelio bei italo C. Fortunos duetas
Dar vienas medalis universiadoje
2015 07 07
Dziudo
Prie penkių medalių, kuriuos šįryt iškovojo Lietuvos irkluotojai, dar vieną pridėjo imtynininkas Karolis Bauža. Jis Pietų Korėjoje iškovojo bronzą.
Žaidynių starte - bronzos medalis
2015 07 04
Studentų sportas
Pietų Korėjoje vykstančioje Universiadoje LSU studentė Santa Pakenytė laimėjo bronzą dziudo varžybose.
Graplingas aplenkė ir futbolą, ir krepšinį
2015 07 03
Graplingo imtynės
„Mažų miestelių sportininkai rodo daugiau noro", - kalba Pakruojo „Skorpiono“ klubo treneris Modestas Ušinskas

Dviračiu iš Klaipėdos į Vilnių
2015 07 07
Planai
Dviratininkas Tomas Vaitkus šį trečiadienį pajudės iš Klaipėdos į Vilnių. Tik ne automobiliu. 360 km distanciją jis žada įveikti dviračiu.
Gyvenimą pakeitė „Tour de France“
2015 07 07
Jubiliejus
Nors pasaulio vicečempionei Liudai Triabaitei dviračių sportas sukėlė ne tik džiaugsmo, bet ir skausmo, ji neįsivaizduoja savęs be šios sporto šakos
Simona Krupeckaitė šventė tris pergales
2015 07 06
Trekas
Dviratininkė Simona Krupeckaitė savaitgalį Lenkijoje vykusiose treko varžybose „Grand Prix Polski“ iškovojo tris pergales.
Pralaimėjo šeimininkams
2015 07 07
Universiada
Vakar lygiosiomis su Rusijos ekipa pradėję rankinio turnyrą universiadoje, šiandien lietuviai pralaimėjo Pietų Korėjos komandai.
Universiadą pradėjo lygiosiomis
2015 07 06
Universiada
Universiados rankinio turnyrą Pietų Korėjoje lietuviai pradėjo lygiosiomis su Rusijos ekipa. Kitos rungtynės jau rytoj.
Užduotis kelia patys sau
2015 06 29
Rinktinė
„Ne, deja, šiuo metu jaunų žaidėjų, galinčių sustiprinti komandą, papildymo nenusimato“, – sako Lietuvos rankinio rinktinės strategas Artūras Juškėnas.

Ant garbės pakylos - šypsenos ir ašaros
2015 06 20
Europos žaidynės
Drąsa, kovingumas ir susitelkimas. Tai, pasak Ievos Dumbauskaitės ir Monikos Povilaitytės, buvo svarbiausi dalykai, atvedę jas ant garbės pakylos Baku.
Karštame smėlyje klampino klaidos
2015 06 20
Lietuvos tinklininkėms nepavyko antrąsyk įveikti austrių ir dabar laukia kova dėl bronzos. „Išlindo visas mūsų žaidimo brokas“, - pripažino I.Dumbauskaitė
„Dabar žaistume net lūžusia koja“
2015 06 19
Europos žaidynių ketvirtfinalyje nušlavusios nuo savo kelio čekes paplūdimio tinklininkės džiaugėsi: „Atrodo, kad kažkas Lietuvą perkėlė į Azerbaidžaną."
Belgų ir olandų ekipa pasiruošusi laimėti
2015 07 07
1000 km lenktynės
Iš belgų ir olandų sudaryta „Mojo Lounge racing by JR Motorsport“ komanda jau pasiruošusi nugalėti Palangoje vyksiančiose 1000 km lenktynėse
Rali-krosas — vėl Vilkyčiuose
2015 07 07
Rali-krosas
Rali-krosas sugrįžta į Vilkyčius, kur liepos 11-12 dienomis susirinks patys geriausi šios sporto šakos meistrai iš visos Europos.
Organizuojamos pramogos ralio žiūrovams
2015 07 07
Ralis
Pirmą kartą ralio varžybų „300 Lakes Rally“ žiūrovams organizuojami kokteilių ir barbekiu vakarai.

Gausybė vartininkų Katedros aikštėje
2015 06 25
Ledo ritulys
Ledo ritulio vartininkų stovykla vaikams baigėsi visų dalyvavusiųjų ekskursija į Vilniaus senamiestį. Išvyka buvo nepaprasta.
Vokietis treniruos rinktinę dar du metus
2015 06 08
Asociacija „Lietuvos ledo ritulys“ vienu pirmųjų savo darbų paskyrė sutarties su vyriausiuoju rinktinės treneriu Berndu Haake pratęsimui
Žalia šviesa naujai asociacijai
2015 06 03
Asociacija „Lietuvos ledo ritulys“ pripažinta nacionaline sporto šakos federacija
Didžiausios šaudymo iš lanko varžybos
2015 07 07
Šaudymas iš lanko
Trečius metus iš eilės Alytuje , "Žaliojo lanko" klube, surengtos didžiausios Lietuvoje šaudymo iš lanko varžybos "Best in Lithuania".
Medalius parsivežė beveik visi
2015 07 07
Žaidynės
Brandenburge per IX Baltijos jūros šalių jaunių sporto žaidynes mūsų šalies sportininkai, dalyvavę 11 šakų varžybose, pelnė net 132 medalius.
18-metės šventė pirmąją pergalę
2015 07 07
Žolės riedulys
Lietuvos merginų jaunių (iki 18 metų) žolės riedulio rinktinė Europos čempionate 1:0 įveikė oponentes iš Čekijos.

Įžiebta Universiados ugnis
2015 07 03
Universiada
Pilnutėliame Kvandžu Pasaulio Taurės stadione, kur 2002 metais vyko Pasaulio futbolo čempionatas, įvyko 28-ųjų vasaros studentų žaidynių atidarymas
Baseinu susirūpino ir Rūta Meilutytė
2015 07 02
Infrastruktūra
Po olimpinių žaidynių 2016 m. Vilniuje bus nugriautas Lazdynų baseinas. Be jo sostinėje nebeliks vietų treniruotis plaukikams.
Sportininkų pasiekimai suvienija Lietuvą
2015 07 02
Sveikinimas
Europos žaidynėse Baku Lietuvai medalius iškovoję sportininkai ir jų personalas gavo padėkas iš Lietuvos Respublikos Prezidentės.