2012 m. gegužės 27 d. 00:00 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

V. Šigauskas - vėl ketvirtas

Europos šaudymo iš lanko čempionato mažajame finale lietuvis 142:145 pralaimėjo vokiečiui Pauliui Titscheriui

DELFI. Olandijoje pasibaigusiame Europos šaudymo iš lanko čempionate ketvirtas sėkmingai skriemulinių lankų grupėje liko Vladas Šigauskas. Penkioliktą vietą kvalifikacijoje užėmęs V. Šigauskas dvikovoje dėl bronzos medalio 142:145 nusileido tik 29-oje pozicijoje kvalifikacijoje likusiam vokiečiui Pauliui Titscheriui. Prieš dvejus metus Senojo žemyno pirmenybėse V. Šigauskas taip pat liko ketvirtas.

Europos čempionu tapo italas Sergio Pagnis, finale 145:143 įveikęs Europos uždarų patalpų čempioną daną Martiną Damsbo.
Daugiau naujienų iš kategorijos Iš lūpų į lūpas
KOMENTARAI

Pradėjo pasiruošimą Europos čempionatui
2015 05 04
Moterys
Lietuvos moterų krepšinio rinktinės kandidatės susirinko į pirmąją treniruočių stovyklą Druskininkuose ir pradėjo rengtis Europos čempionato kovoms
Paneigė išankstines prognozes
2015 05 04
LKL
Geriausias balandžio mėnesio LKL žaidėjas G.Sirutavičius – apie "Pieno žvaigždžių" sėkmę, kapitono pareigas ir trenerį M. Šernių (VIDEO)
Kauniečių lyderis - nesulaikomas
2015 05 04
MKL
Prognozes paneigusi Kauno KM „Aisčiai“ ekipa – Moksleivių krepšinio lygos šešiolikmečių čempionato laimėtoja (VIDEO)

Rinktinėje – ir debiutantų žaidėjai
2015 05 04
A lyga
11-ojo A lygos turo geriausių žaidėjų rinktinėje – visų trijų debiutantų žaidėjai ir lygos lyderių atstovai
Šiauliuose atrado savo vietą
2015 05 04
Interviu
„Gintros-Universiteto“ ekipos žaidėja L. Chapeh-Yimga – apie klubo tikslus, gyvenimą Šiauliuose ir pomėgį lankytis krepšinio rungtynėse
Naujokų staigmenos - lyderių naudai
2015 05 04
A lyga
11-ame A lygos ture – vidutiniokų akibrokštai, rekordinė "Žalgirio" pergalė, "Kruojos" karuselė ir pergalė paskutinėmis akimirkomis
Lietuvis laimėjo 10 dienų ultramaratoną
2015 04 30
Ultramaratonas
Aidas Ardzijauskas pirmas finišavo Niujorke vykusiame „Self Transcendence Six and Ten Day Races“ ultramaratone, kurio metu nubėgo 1074 kilometrus
Per mėnesį apibėgo planetą
2015 04 30
Maratonas
Apie 400 „Miesto maratonui“ besitreniruojančių dalyvių kartu nubėgo 40 tūkstančių kilometrų
„Bėgsime už tuos, kurie negali“
2015 04 29
Bėgimas
Prie bėgimo „Wings For Life World Run“ šiemet prisijungs ir Lietuvos atletai – motoakrobatas A. Gibieža bei irkluotojos D. Vištartaitė ir M. Valčiukaitė

R. Berankis į pagrindinį turnyrą nepateko
2015 05 03
Atranka
Geriausias Lietuvos tenisininkas buvo priverstas 3:6, 3:6 nusileisti ispanui A. Ramosui-Vinoliui Madrido "Masters" turnyro atrankos antrajame etape
R. Berankio nesėkmių serija nutrūko
2015 05 02
Turnyras
Madrido "Masters" turnyro atrankoje pergalę iškovojo geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis. Jis 7:6, 6:1 įveikė vokietį T. Kamkę
Padelio tenisininkai baigė žiemos sezoną
2015 04 28
Padelio tenisas
"Nustebau išaugusiu A lygos dalyvių žaidimo lygiu", - sakė LPF viceprezidentas Šarūnas Marčiulionis
Kvapą užgniauš įnirtingos kovos
2015 05 04
Bušido
Šį ketvirtadienį Kaune Lietuvos bušido kovotojai stos į ringą kautis su Latvijos ir Lenkijos sportininkais
Netrūko nokautų ir techniškų kovų
2015 05 04
Boksas
Sekmadienį pasibaigė didžiausias kikbokso turnyras Lietuvoje "Vilnius open 2015", kuriame netrūko žinomų sportininkų ir gražių kovų
Komandinį apdovanojimą laimėjo šeimininkai
2015 04 30
Imtynės
Dėl "Kauno taurės" graikų-romėnų imtynių turnyro apdovanojimų kovojo 164 atletai iš Lenkijos, Čekijos, Rusijos, Baltarusijos, Latvijos ir Lietuvos.

Šiltas oras sukvietė 450 dviratininkų
2015 04 27
Plentas
Pirmajame didžiausių šalyje plento dviračių varžybų „Bigbank Lietuvos plento taurė“ etape 40 ir 80 km distancijose varžėsi ir profesionalai, ir mėgėjai
Sezoną pradės su naujovėmis
2015 04 24
Plentas
Savaitgalį Birštone – didžiausių plento dviračių varžybų Lietuvoje startas, kuriame netrūks naujovių ir galimybių savo jėgas išmėginti mėgėjams
Į žaidynes – be trenerio ir R. Navardausko
2015 04 22
Europos žaidynės
Europos žaidynėse vyrų dviračių rinktinę sudarys I. Konovalovas, E. Šiškevičius ir Ž. Savickas. Jiems vadovaus M. Bernatonis, pavaduosiantis A. Kasputį
Pagaliau laimėjo rankininkai
2015 05 03
Atranka
Lietuvos rankinio rinktinė, iškovojo pirmąją pergalę 2016 m Europos čempionato atrankos rungtynėse - 19:15 įveikė Bosniją ir Hercegoviną
Mačo pabaiga buvo košmariška
2015 04 30
Rinktinė
Bosnijoje ir Hercegovinoje vykusiose atrankos į 2016 metų Europos čempionatą rungtynėse Lietuvos rinktinė po atkaklios kovos 22:26 nusileido šeimininkams
"Mano tikslas – kaskart tobulėti"
2015 04 29
Interviu
Lietuvos rinktinės rankininkas Benas Petreikis apie rankinio rinktinę, žaidimą Austrijoje ir laisvalaikį

Lietuvės įveikė pasaulio elito porą
2015 05 03
Paplūdimio tinklinis
CEV Kontinentinės taurės III etapo F pogrupio varžybose Vilniuje Lietuvos moterų paplūdimio tinklinio rinktinė iškovojo antrą, o vyrų - trečią vietas
Lietuvių ekipos įveikė III etapo barjerus
2015 05 03
Lietuvos vyrų ir moterų paplūdimio tinklinio rinktinės užsitikrino vietas ketvirtame CEV Kontinentinės taurės turnyro etape
Parduoti tinklininko savaitgaliai
2015 04 30
Veidas
Geriausias "Raseinių-Norvelitos" žaidėjas Tomas Staševičius sportą derina su darbu, nes profesionalaus sportininko karjerą sustabdė nugaros skausmai
Lietuviai laimėjo ir po vieną, ir keliese
2015 05 04
Lenktynės
Pirmajame Baltijos žiedinių lenktynių čempionato etape Estijoje greičiausias – Dainius Matijošaitis, laimėjęs viską, ką įmanoma
Į lenktynes – su trimis merginomis
2015 05 04
Ralis
Vaidotas Žala siekia į ralį grąžinti lenktynių merginas – uo šiol jį į varžybas lydės net trys dailiosies lyties atstovės
Ant automobilio — socialinė reklama
2015 05 02
Auto
„Viči“, „Brum Brum“ ar kitų D. Matijošaičio rėmėjų prekių ženklų ant jo automobilio BaTCC lenktynių starte nebus. Tik raginimas nesusirašinėti važiuojant

Regbis nenurungė greitojo čiuožimo
2015 05 04
Greitasis čiuožimas
Greitojo čiuožimo trumpuoju taku Lietuvos čempionas Salvijus Ramanauskas kelią į čiuožyklą atrado dar darželyje
Rinktinėse vėl dominavo elektrėniškiai
2015 05 04
Ledo ritulys
Net 13 Lietuvos ledo ritulio vyrų rinktinės žaidėjų yra kilę iš Elektrėnų. Šio miesto ir "Energijos" klubo žaidėjų netrūko ir jaunimo rinktinėse
Svečiai neliko abejingi Lietuvai
2015 04 29
Konferencija
Vilniuje vyko Mažųjų besivystančių slidinėjimo šalių 25-oji Metinė konferencija, į kurią susirinko 16 šalių atstovai
Išnaudojo varžovo klaidas ir tapo čempionu
2015 05 04
Diskgolfas
Baltijos jūros šalių diskgolfo turo etape Latvijoje – T. Ūselio pergalė, kuria pats sportininkas nelabai tikėjo
Žaidėjų trūkumas nesutrukdė laimėti
2015 05 04
Regbis
Baltijos regbio pirmenybėse - užtikrinta "Baltrex-Šiaulių" pergalė, pasiekta be nemažo būrio pagrindinių žaidėjų
Turnyre Londone – lietuvių dūriai
2015 05 04
Fechtavimas
Pasaulio moterų fechtavimo taurės etape Londone V. Ažukaitė buvo netoli medalio, o A. Švelnienė liko 25-a