2012 m. gegužės 27 d. 00:00 Siųsti nuorodąSiųsti nuorodą   |   SpausdintiSpausdinti   |   Komentarai

V. Šigauskas - vėl ketvirtas

Europos šaudymo iš lanko čempionato mažajame finale lietuvis 142:145 pralaimėjo vokiečiui Pauliui Titscheriui

DELFI. Olandijoje pasibaigusiame Europos šaudymo iš lanko čempionate ketvirtas sėkmingai skriemulinių lankų grupėje liko Vladas Šigauskas. Penkioliktą vietą kvalifikacijoje užėmęs V. Šigauskas dvikovoje dėl bronzos medalio 142:145 nusileido tik 29-oje pozicijoje kvalifikacijoje likusiam vokiečiui Pauliui Titscheriui. Prieš dvejus metus Senojo žemyno pirmenybėse V. Šigauskas taip pat liko ketvirtas.

Europos čempionu tapo italas Sergio Pagnis, finale 145:143 įveikęs Europos uždarų patalpų čempioną daną Martiną Damsbo.
Daugiau naujienų iš kategorijos Iš lūpų į lūpas
KOMENTARAI

Neturėjo vargo su Malio septyniolikmečiais
2016 06 26
U-17
Lietuvos septyniolikmečiai Pasaulio čempionato B grupėje užėmė antrąją vietą ir aštuntfinalį antradienį žais su Egipto krepšininkais.
U20 vaikinai jėgas pasitikrino su estais
2016 06 26
U-20
Besirengianti Europos čempionatui Lietuvos dvidešimtmečių (U20) vaikinų rinktinė kontrolinėse rungtynėse įveikė estus
Krepšininkų kova su bokso pirštinėmis
2016 06 26
Talentai
Per „Sprite” turnyrą vienas prieš vieną kovėsi ne tik jaunieji krepšinio talentai, bet ir Lietuvos vyrų rinktinės kandidatai R.Giedraitis ir V.Kariniauskas

Slovėnijoje ruošiasi mačui su kazachais
2016 06 27
Stovykla
Įveikę beveik 2000 kilometrų Vilniaus "Žalgirio" futbolininkai vėlų sekmadienio vakarą pasiekė turizmu pagarsėjusį Zrečės miestą Slovėnijos Alpėse
Sužinojo varžovus
2016 06 26
Burtai
Čempionių lygos atrankoje “Gintra-Universitetas” kovos su Kazachstano, Airijos ir Moldovos klubais
Lyderių duetas padidino atotrūkį
2016 06 25
A lyga
Marijampolės „Sūduvai“ sužaidus lygiosiomis 3:3 su Klaipėdos „Atlantu“, nuo šių komandų nutolo lyderiai „Trakai“ ir Vilniaus „Žalgiris“
Pirmajame Baltijos bėgime - 800 dalyvių
2016 06 24
Bėgimas
Baigiantis Lenkijos pirmininkavimui Baltijos Jūros Valstybių Tarybai, birželio 24 d. Palangoje vyko ORLEN Lietuva Baltijos bėgimas.
Moterys kviečiamos į naktinį bėgimą
2016 06 22
Bėgimas
Rugpjūčio 27 d., šeštadienio vėlyvą vakarą, jau ketvirtą kartą vyks tarptautinis Nike moterų bėgimas.
Kelialapį į Rio skirtų trenerio atminimui
2016 06 22
Žvilgsnis
Olimpinį normatyvą per Europos čempionatą besirengianti šturmuoti septynkovininkė Austra Skujytė labai pasigenda savo trenerio Alekso Stanislovaičio.

Vietoj mačo su R. Federeriu - fiasko
2016 06 27
Vimbldonas
R. Berankis Vimbldono čempionate patyrė vieną iš apmaudžiausių nesėkmių per visą savo karjerą - pralaimėjo 772-ajai pasaulio raketei britui M. Willisui
Pirmasis varžovas - 775-a pasaulio raketė
2016 06 25
Vimbldonas
R.Berankis pirmame Vimbldono čempionato etape kovos su 775-ą vietą ATP reitinge užimančiu Didžiosios Britanijos atstovu Marcusu Willisu
Galimybė stoti į akistatą su R.Federeriu
2016 06 24
Vimbldonas
Ištraukus Vimbldono turnyro burtus paaiškėjo, kad geriausias Lietuvos tenisininkas R.Berankis pirmame etape susikaus su kvalifikaciją įveikusiu tenisininku
Kovoti dėl medalių sutrukdė trauma
2016 06 27
Imtynės
Bukarešte vykusiame Europos jaunimo imtynių čempionate arčiausiai iš lietuvių nuo medalio buvo penktą vietą iškovojęs klaipėdietis Andrius Mažeika
„Klasikai“ liko be medalių
2016 06 23
Imtynės
Europos jaunimo čempionate, kuris vyksta Bukarešte (Rumunija) Lietuvos „klasikai“ liko be medalių
Lietuvė triumfavo Ukrainoje
2016 06 23
Imtynės
Tarptautiniame jaunių moterų imtynių turnyre Lvove (Ukraina) keturias varžoves nugalėjo ir pirmą vietą užėmė K.Zaicevaitė (svorio kategorija iki 60 kg)

Penktą kartą dalyvaus "Tour de France"
2016 06 27
Lenktynės
Lietuvos čempionas dviratininkas Ramūnas Navardauskas įtrauktas į JAV komandos „Cannondale“ sudėtį „Tour de France“ lenktynėms
Lietuvos čempionė - septyniolikta
2016 06 27
Kalnų dviračiai
Prancūzijoje vykusiame pasaulio kalnų dviračių (MTB) maratono čempionate sekmadienį Lietuvos čempionė Katažina Sosna užėmė 17-ą vietą
Vilniuje - naktinės dviračių lenktynės
2016 06 27
Lenktynės
Renginio dalyviai ir žiūrovai turės progą iš arti pamatyti Lietuvos dviračių sporto žvaigždes: R.Navardauską, I.Konovalovą, A.Kruopį, R.Rumšą, T.Vaitkų
Teisėjai nuleido sezono uždangą
2016 06 07
Teisėjai
Szono uždarymo šventėje paskelbtas geriausių šalies rankinio teisėjų dešimtukas, pagerbti geriausieji, įteiktos atminimo dovanos.
Rezultatyviausias žaidėjas - komanda
2016 06 02
Atgarsiai
„Geriausiais finale išrinkčiau visą Alytaus „Almeida-Stronglasas“ komandą“, - sako rezultatyviausias sezono ir finalo serijos žaidėjas Ž.Micevičius
Rungtynių baigtis paaiškėjo pirmame kėliny
2016 06 01
Atranka
Lietuvos moterų rankinio rinktinė pralaimėjo Europos atrankos pirmosios grupės rungtynes Rumunijos ekipai 24:34 (11:20).

Tinklinio pamaina ugdoma Kaune
2016 06 27
Žvilgsnis
Gimnazijoje Kaune suburtos jaunos tinklininės iš visos Lietuvos. Tokiu būdu ugdyti pamainą mūsų šalies rinktinei padeda ir treneriai iš Ukrainos.
Olimpinę svajonę atidėjo ketveriems metams
2016 06 22
Paplūdimio tinklinis
Jaunosios Lietuvos paplūdimio tinklininkės metė rimtą iššūkį pajėgiai Olandijos komandai, bet turėjo atsisveikinti su svajone patekti į Rio
Kovą dėl vietos Rio pradės su olandėmis
2016 06 21
Lietuvos moterų paplūdimio tinklinio rinktinė jau trečiadienį pradės kovą Kontinentinės taurės finaliniame etape Stavangeryje (Norvegija).
Menų fabrikas ir lenktynės vienija jėgas
2016 06 27
Lenktynės
100 km lenktynių lankytojams pramogų netruks – trasoje įsikursiančioje scenoje pasirodys ne tik Lietuvos, bet ir užsienio muzikos žvaigždės
Lietuviai be gailesčio lenkė varžovus
2016 06 27
Kartingas
"Jie nepavejami" - nuostaba skambėjo lenkų TV komentatorių balsuose visą kartingo lenktynių savaitgalį kalbant apie lietuvius G. Grinbergą ir D. Vavilovą
Kovos dėl "asfalto karaliaus" karūnos
2016 06 27
Ralis
Trijų šalių ralio festivalis "300 Lakes Rally" visada garsėjo savo asfaltiniais greičio ruožais, o šiemet tokių bus beveik

Lietuvis - Šveicarijos aukščiausioje lygoje
2016 06 26
Ledo ritulys
18-metis kretingiškis Emilijus Krakauskas tapo pirmuoju lietuviu, patekusiu į Šveicarijos nacionalinę ledo ritulio lygos A grupę
Legendinis treneris: vaikų požiūris stebina
2016 06 16
Interviu
Šią savaitę Vilniuje viešintis legendinis ledo ritulio treneris Aleksejus Nikiforovas įsitikinęs, kad Lietuvos ledo ritulys turi šviesią ateitį.
D. Zubrus liko be NHL aukso
2016 06 13
Dainiui Zubrui nepavyko iškovoti NHL Stanley taurės. Lietuvio San Chosė „Sharks“ serijoje 2:4 nusileido Pitsburgo "Penguins" ekipai.
Lietuviai triumfavo Zarasų etape
2016 06 27
Diskgolfas
Praėjusį savaitgalį seniausiame Lietuvoje Nedožinkos diskgolfo parke Zarasų rajone įvyko ketvirtasis „Prodiscus Baltic Sea Tour 2016“ varžybų etapas
Geriausi nardytojai rinksis į Elektrėnus
2016 06 27
Nardymas
Nors Lietuvoje sportinis nardymas dar yra jauna sporto šaka, nuspręsta šių metų pasaulio čempionato ir taurės varžybas surengti būtent Elektrėnuose